Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion


FL Studio workshop
(25. 02. 2014 20:03)
Zdravím všechny nadějné producenty elektronické hudby.

Skládáte trance v FL Studiu? O víkendu od 9. května do 11. května pořádá Fruit Growers forum (www.flstudio.cz, www.facebook.com/flstudiocz) workshop, jehož cílem je podělit se mezi sebou o znalosti a zkušenosti a také poznat další nadšence, kteří tvoří hudbu v FL Studiu. K dispozici bude pronajatý penzion ve vesnici Horní Paseka na Vysočině, kde se v pátek sejdeme a až do neděle budeme mluvit o produkci hudby, a to nejenom o trancu, ale elektronické hudbě všeobecně. K dispozici bude základní studiové vybavení (PC, studiové monitory, MIDI controller, kondenzátorový mikrofon) a každý účastník by měl mít vlastní notebook a sluchátka, aby si mohl zkoušet nově nabyté vědomosti, případně, aby ostatní mohli řešit problém v jeho vlastních projektech.
Kapacita workshopu je 15 lidí, a protože jsou aktuálně ještě tři volná místa, rád bych vám tímto nabídnul možnost se workshopu zúčastnit. Jelikož je to poprvé, co takovou akci pořádáme, preferujeme účastníky, kteří již znají základy skládání v FLku a alespoň půl roku až rok AKTIVNĚ něco skládají.
Cena akce je 700 Kč za celý víkend a zahrnuje ubytování v penzionu a nějaké základní občerstvení.
Pokud se vám tahle myšlenka líbí, chcete se naučit nové věci a zároveň se podělit o své znalosti s ostatními - a k tomu všemu ještě poznat bandu lidí se stejným zájmem - napište mi zprávu, že se chcete workshopu zúčastnit. Můžete psát přímo mně, nebo sem do fóra, nebo poslat soukromou zprávu na náš facebookový profil (odkaz jsem psal na začátku). Připojte prosím také odpovědi na následující otázky:
1. Jak dlouho s FLkem pracuješ?
2. Jak intenzivně se skládání věnuješ?
3. Jaký žánr/styl hudby skládáš? (Pokud je to něco jiného než trance. Případně můžeš uvést jaký typ trancu: uplift, psy, progressive, trouse, atd.)
4. Co je podle tebe tvoje zásadní slabina, ve které by ses chtěl/a zlepšit?

Pokud máte otázky, rád vám je tu samozřejmě zodpovím.
Edit: P.J.Trewor (25. 02. 2014 20:04) (1x)
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 19 plus 22?