Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Re: FACEBOOK.COM nový fenomén
(29. 09. 2008 13:44)
deivis: Ano a hadej proc :-D ...

http://img443.imageshack.us/img443/2255/baner9fo6.png
strom

[www.csfd.cz]
[iamek.rajce.idnes.cz]
250films.net
Slávie pi čaje !
(29. 09. 2008 13:51)
Ne....sem reglej na myspaceu a to ještě tim stylem,že sem si profil akorát založil a od tý doby tam byl asi 2x...taky mě tyhle věci moc neberou a žiju :-)

http://img185.imageshack.us/img185/7372/681216563762ko0.png
(29. 09. 2008 13:52)
M.i.k.e : taky jsem zalozil , vyzkousel a nenadchlo :) ...

http://img443.imageshack.us/img443/2255/baner9fo6.png
strom

[www.csfd.cz]
[iamek.rajce.idnes.cz]
250films.net
Slávie pi čaje !
(29. 09. 2008 14:02)
já facebook v poslední době používám docela dost, i kdy je pravda, že nebýt mých přátel, kteří to mají a dovedli mě k tomu, zůstal bych jen u myspace. V podstatě se dá říct, že myspace používám zejména kvůli komunikaci týkající se hudby, akcí a tak, a facebook na to, abych komunikoval s přáteli, jak se jim daří a tak. Každopádně pokud máte přátelé po celé evropě / po celém světě, facebook je ideální forma komunikace, ptz máte vše hezky na jednom místě a podle mě v o dost přehlednější formě, než třeba na myspacu (po pár dnech si na to zvyknete). A navíc, facebook je, jak jsem zjistil, o dost více rozšířen než myspace - ať už se jedná o lidi například z USA, Venezuely, Jižní Koreje, napříč Evropou...všichni zkrátka používají facebook a myspace má jen malé procento z nich

[www.facebook.com] | [soundcloud.com]
(29. 09. 2008 16:01)
inFerda: Tywole terror house lover. Na jaký pařbě tohle zaznělo? sm15

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTAaqIi1svzslWPsi_iWIBi-hJW8MM4K5-rCOs3iAGydFuZ26k&t=1&usg=__wTcwXPb8sYn5gWPfwZ2DrjEAcjY= http://i43.tinypic.com/30mo136.jpg

http://s.meebo.com/skin/default/img/emoticons/panda.gifVíte, proč SHP skončí na každé party na zemi? Protože je to tam nejtvrdší! http://s.meebo.com/skin/default/img/emoticons/panda.gif
(29. 09. 2008 20:36)
citace:
f1d0
já facebook v poslední době používám docela dost, i kdy je pravda, že nebýt mých přátel, kteří to mají a dovedli mě k tomu, zůstal bych jen u myspace. V podstatě se dá říct, že myspace používám zejména kvůli komunikaci týkající se hudby, akcí a tak, a facebook na to, abych komunikoval s přáteli, jak se jim daří a tak. Každopádně pokud máte přátelé po celé evropě / po celém světě, facebook je ideální forma komunikace, ptz máte vše hezky na jednom místě a podle mě v o dost přehlednější formě, než třeba na myspacu (po pár dnech si na to zvyknete). A navíc, facebook je, jak jsem zjistil, o dost více rozšířen než myspace - ať už se jedná o lidi například z USA, Venezuely, Jižní Koreje, napříč Evropou...všichni zkrátka používají facebook a myspace má jen malé procento z nich

Přesně tak, asi to nemá takovej efekt a oblibu u lidí co žijou v podstatě na jednom místě v jedný zemi, ale pro mě to má vcelku velkej význam, pomalu se do toho začínam ponořovat, našel jsem spolužáky ze školy v anglii se kterejma jsem nebyl v kontaktu víc než rok a půl, našel jsem bejvalý spolupracovníky z anglie a tak dál, takže pro cestovatele bych to jednoznačně doporučil :)
(15. 10. 2008 00:11)
tak sem objevil kouzlo facebooku a musim říct, že je to o něčem jinym než myspace. jak již padlo, fb je komunitnější a víc společenský, myspace já osobně používám hlavně pro kontakt s hudebníkama. na fb sem našel spoustu lidí a i komunikace tam je víc user friendly

takže kdyby někdo chtěl, založil sem skupinu trance.cz (jen pls do žádostí pište vaše nicky, pže podle občanskýho jména znám málokoho)
(15. 10. 2008 00:40)
já jsem k tomu taky tak nějak byl donucen...studuju v UK a tam je facebook jednoznacne jednicka,kazdy ho tu ma.....spolecne s MSN(k tomu jsem se ale jeste neodhodlal,vzdoruju)
ale jak hellman rekl je to fakt prijemny rozhrani,da se i chatovat,co opravdu ocenuju je oznacovani pratel na fotkach(prijde mi to jako genialni napad) a celkove se musim priznat ze jsem si k FB nejak nasel cestu...
jinak hellman uz jsem podal zadost o prijeti do skupiny,budes me tam asi mit jako Jiri Prochazka
kdo chce muze si me pridat pod prochiy (at) seznam.cz

(15. 10. 2008 10:20)
Taky už jsem podal request.. Jméno - Filip Slováček sm4

slovaczech.com
(15. 10. 2008 11:06)
doporučuju dát nick jako druhé jméno, spousta lidí to tak má. například já: Jirka Drobex Cechner
(15. 10. 2008 16:10)
Tak už jsem se do trance.cz taky přidal :)
Zatím facebook moc nevyužívám (ostatně ani myspace), ale asi se to bude v ČR šířit. Jinak to dost chválím, je to hodně dobrá a rozsáhlá webová aplikace.
Nevýhodu těchhle social sítí vidím v tom, že člověk musí celkem dlouhou dobu musí svůj profil piplat - shánět přátele, kdo profil na dané službě taky mají, plnit fotogalerii, přidávat nejrůznější kravinky jako aplikace apod. A udržovat víc takových profilů se mi fakt nechce.
Ale FB má aspoň profidesign, spíš se zaměřím na něj.

Ondřej Mirtes
(15. 10. 2008 16:14)
Zatím mám jen myspace, ale časem si asi taky založím profil na FB.
Doba jde dál a je dobrý být v kontaktu se světem a prostě online sm4
To je aspoň můj názor...
(15. 10. 2008 17:47)
Pořád se v tom hrabu a nestačím zírat. FB je skvělý zázemí pro vaše zájmy - dají se tam fakt strávit hodiny :)
A je dost inteligentní - mám na mysli třeba "Neznáte náhodou někoho z těchto lidí?" - nabídlo mi to angličtinářku z gymplu sm3

Ondřej Mirtes
(15. 10. 2008 18:02)
lasthunter: já hrál jak debil včera do 4 ráno nějakou hru, kde se dealujou drogy sm15
(15. 10. 2008 18:13)
Koukám jak nejdřív nikdo nic k FB neměl a teď je tam každej. Nojo fenomén.
(15. 10. 2008 18:25)
Ja to mužu uplne mrdat...Myspace mi stači a už ty ženy ktere mam v přatelich nikde hledat nebudu:D

pokoko má myspace
(17. 10. 2008 21:35)
sem se zaregistrovala, ale moc mě to tam teda nenadchlo ... zatim se v tom vůbec nevyznám.

www.csfd.cz/uzivatel/27221-kamca/
www.last.fm/user/KamcaFromHK
(23. 10. 2008 20:00)
koukám vám tak na ty skupiny (ne)příznivců na FB a našla jsem jednu, říká si "Stop fuseklím v sandálech" a obsahuje občas moc pěkné a výživné kousky

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v314/137/21/535430751/n535430751_1321673_1270.jpg

sm0 sm13

Trance is the Key Of Life. No matter where the Velvet Sun shines from, it is Everything that matters. Trance is not a Lost Language, trance lasts Circa Forever. Over every Dynasty, even at This Late Stage, trance eventually comes Back To You.
(23. 10. 2008 20:16)
No zrovna na tomto chlápkovi jsou ponožky v sandálech to nejmenší zlo, jak ho tak sleduju sm15

(22. 11. 2008 22:15)
no tak sem si taky zalozil profil a prijde mi to teda daleko lepsi nez myspace, ackoliv je to teda uplne jinak staveny.... ale ty aplikace mi prijdou jako zbytecnej spam, se tam podivam jednou za den a mam vzdycky tak 10 requestu, mozna si na to dokonce roku najdu cas :p

http://imagegen.last.fm/minimalLightRecent/recenttracks/Starfa.gif
(22. 11. 2008 22:52)
Kde se dá na FB hrát dealování? To chci!

Mimochodem zaujala mě jedna z prvních odpovědí v tomhle fóru od uživatele kreeki
"nebyl jsem, nejsem a nikdy nebudu.. "

A ejhle co mi řekl FB... "5 tvých přátel se skamarádilo s Michal 'Kreeki' Krejčí."

Lidi, važte slova!
(22. 11. 2008 23:15)
Ja tam nejsem a nejspis ani nikdy nebudu, nebot jsem na nejake zakladani profilu od prirody desne linej sm15
(22. 11. 2008 23:21)
raduša: sm15
(24. 11. 2008 03:01)
Raduška: čemu řikáš "dealování"?
(24. 11. 2008 07:45)
Raduška: DopeWars se to jmenuje :)

Ondřej Mirtes
(26. 11. 2008 19:32)
díky, už na to jdu :-D
(26. 11. 2008 19:43)
Raduška: poníženě se omlouvám... byl jsem mladý, lehkomyslný... sm15
Edit: kreeki (26. 11. 2008 19:44) (1x)

[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

(13. 03. 2009 19:46)
tak ode dneška mám i já novej layout na facebooku a sem zhnusenej.. všechno zbytečný hned na první stránce
(13. 03. 2009 19:51)
jj je to takové jakési na ...
(14. 03. 2009 08:12)
No jo no, zrovna dvakrát se jim to nepovedlo, zbytečně velkej font, když přijdu po dni tak musim několikrát doklikávat na older feeds abych viděl to co jsem viděl naposled a ne jen posledních pár hodin...
(15. 03. 2009 02:06)
Já si to na naléhání taky pořídil, ale zatim teprv hledám možnosti využití.. Moc mě toho nenapadá, snad časem..

Mimochodem jsem podal "žádost o přistoupení ke skupině Trance.cz", tak mě přijměte, prosím. sm4

__________________________________________________________________________________________________
Vzbuřte se proti hrubkám na internetu
(15. 03. 2009 07:32)
Proč to Hellman předělal na uzavřenou skupinu? Nebyla otevřená?

edit: Ne, moje chyba, už jsem si vzpomněl že to tak bylo od začátku...
Edit: Bobr (15. 03. 2009 08:26) (1x)
(15. 03. 2009 09:29)
sm15 Podľa vašich reakcií to vyzerá, že myspace majú dvaja a facebook jeden, len nechápem prečo je tam každý druhý z vássm15
Edit: makauskas (15. 03. 2009 09:29) (1x)

(15. 03. 2009 10:47)
bobr: sem tam max obden, beztak se v tý skupině nic neděje a takhle je aspoň přehled, kdo se tam hlásí, ikdyž půlku těch lidí vůbec neznám :D
(15. 03. 2009 10:47)
makauskas: myspace je mrtvej, aspoň co se komunikace s přáteli týče
(15. 03. 2009 13:15)
myspace je hlavne o tobe.. facebook je o tobe a tvejch pratelich
(11. 05. 2009 23:25)
nevedel jsem kam to dat,je to takova zajimavost,nic hroznyho se nestane....kdo ma facebook at udela tohle(nebudu to prekladat):

go on the fb homepage, press twice ↑ then twice ↓ then ← → ← → then letter "b", letter "a" and enter ... cool, isnt it? :)) to get rid of it, refresh the page

(11. 05. 2009 23:36)
Na Facebook jsem měl blbý řeči,nakonec jsem se nechal zlákat vzhledem k tomu,že icq už moc nikdo nepoužíval.Navzdory těmto aspektům jsem si zřídil facebook.Přijde mi víc provázanější,komunitnějšídají se sdílet fotky a nabízí něco obdobného jako on line icq.Nyní je facebook moje denní součast života.

http://img407.imageshack.us/img407/4606/logo1x.png
(11. 05. 2009 23:53)
moje stále ne a nikdy nebude :)
(12. 05. 2009 00:00)
majklhauske: Dobře děláš :o)
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 16 plus 7?