Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion


Re: 9/11: komu věříte?
(20. 04. 2010 20:48)
citace:
beyond infinity
Proč hned frustrace, co třeba obyčejná zvědavost? Aspoň u mně to tak před časem bylo, naráz jsem prostě díky konspiračním teoriím narazil na určitá bílá místa v mé dosavadní představě o fungování světa a snažil jsem se o tom dozvědět co nejvíc. Nakonec jsem dospěl k závěru, že to nebude tak žhavé, ale k určitým věcem jsem od té doby přinejmenším ostražitý...

Možná jsem se nevyjádřil úplně jasně. Jedna věc je něco se o konspirační teorii dozvědět/podívat se na nějaké video atd. a udělat si vlastní názor a něco jiné se v tom nějak vyloženě angažovat, považovat to za skutečnou pravdu a mít potřebu o ní přesvědčovat ostatní.

To je taková obdoba mesiášského komplexu, kdy má ten člověk pocit, že on je ten skutečně osvícený a musí ostatním otevřít oči.

Vždycky když vidím někoho bojovat "proti systému", tak si vybavím scénu z Fast Food Nation, kde se ty nezávislácké děti rozhodnou uškodit zlému McDonaldu (potažmo dodavateli masa) tím, že vypustí z ohrady všechny krávy, které tam chovají. Jenže kravičkám se z ohrady nechce, protože se tam cítí bezpečně. A ty děti nemůžou pochopit, jaktože ten dobytek nechce být na svobodě a málem je u toho ještě chytnou policajti. Občas se my lidi od těch zvířat zas tak moc nelišíme.

citace:
seven
No tak na tohle nevim co napsat, co mám říct? Ok ,mě je to jedno. Ať si reagujou jak chtějí..... Andrewsi řek jsi to nejlíp jak to šlo, tohle je můj problem já prostě v tomhle světě neumim žít, odtud ta touha se mu vzepřít, když já nevim co mam dělat, teda teď už je to lepší (myšleno všeobecně), ale jsem tak na 30% procentech cesty k ůplné změně, nečekám a ani to po tobě nechci že by jsi tohle se mnou řešil je to můj problem. No tak asi tak, a je hotovo, nebe je čistý jak zítřejší den.....

Nejsem si jistej, jestli je tohle sarkasmus nebo je to míněno vážně? No jestli chceš fakt nějak poradit, tak pošli SZ.
Re: 9/11: komu věříte?
(21. 04. 2010 02:09)
Již tradiční akce NWOO a 911.yweb.sk, pokud se o téma zajímáte, budu rád když se tam potkáme.

http://nwoo.org/11/03-copy.jpg

více info průběžně na www.nwoo.org/11


[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

Re: 9/11: komu věříte?
(21. 04. 2010 17:05)
Andrews: Ne, sarkasmus to není a ano myslím to vážně, jseš opravdu skvělí člověk že se po těch několika stránkách ke mě nestavíš zády, na rozdíl od jiných zde kteří by tak určitě učinili, jakože někteří již tak určitě učinily, díky. Pomoc zatím nechci, dospěl jsem k tomu že to kvůli čemu jsem napsal že nečekám že by jsi to se mnou řešil a že to po tobě ani nechci bylo proto že když jsem s tímto tematem (tedy s pádem letadla ve smolensku) přišel tak důvodem proč jsem sním přišel byly věci které jsou v mém životě špatně a které musím změnit. Dál kdybych byl tak velký konspirační bázen jak si tady o mě určitě někteří myslí neukončoval bych téma pouhým nahozením myšlenky že to mohl být ůmyslný pád v tomto příspěvku
citace:
seven
Přesně tak iamku děkuji ti moc za články a za otázky, diskuze je dobře nastartovaná, každý kdo sem přijde se dostane do kontaktu stím že věci mohou být jinak než se zdají a to je důležité, dát lidem alternativu a možnost uvažovat jiným směrem a nechat na nich k čemu dojdou a co si zvolí.

Kdy to bylo poprvé? to vůbec nevim? na netu jsem se dočet že neměli žádnou pořádnou obranou systematiku pro cestování vrcholných představitelů , byla to od nich pěkná blbost že všichni vlezli do jednoho letadla, vždyť to bych neudělal ani já, tak jak je možný že lidi v takových pozicích dělaj takjový kraviny....

ale vyvíjel bych ještě jiné aktivity jinak a jinde. Vše ostatní se rozjelo až po tomto příspěvku

citace:
seven
jo ještě mě teď napadá že současné řešení sopky (jejíž erupce mohla být vyvolána třeba seismickou zbraní o které ale netvrdím že existuje, ale její neexistenčnost také nevyvracím) jejího popela má za ůkol mediálně zastínit pád polského letadla a tudíž i počet oněch nepříjemných šťouralů a vlastně teda i možná zmenšit počet státníků jiných států přítomných na smutečních akcích a pohřbech protože ten popel vede kolem polska tak že tam nemůže pořádně nikdo ze západu protože jsou zrušené lety a třeba klaus jako kaczynského velký příznivce říkal že tam klidně pojede i vlakem, ale to už se jiným státníkům chtít nemusí, ale tak zase se to dá obletět, a nevím k čemu by jim to bylo, no nic to jen taková mezimyšlenka....

Po němž mě někteří osočily a už jsem se jen bránil... Ono vlastně, i tahle čtyřstránková jízda je součástí mého osobnostního vývoje...
Edit: seven (21. 04. 2010 17:16) (5x)
Re: 9/11: komu věříte?
(21. 04. 2010 17:35)
kreeki: posledně jsem slíbil že přijdu a nepřišel, takže letos to vynahradímsm4
Edit: seven (21. 04. 2010 17:35) (1x)
Re: 9/11: komu věříte?
(21. 04. 2010 18:48)
Nicméně z vnitřního přesvědčení že pád polského letadla byla vražda neustupuji :-)
Re: 9/11: komu věříte?
(22. 04. 2010 02:49)
citace:
Andrews
Ten výrok o "navracení života mrtvým" je potřeba si vyložit metaforicky, jako zabývání se něčím naprosto neproduktivním, co nemůže mít nikdy žádný hmatatelný efekt.

Chápu to správně: člověk se má tedy jen zabývat tím, co je produktivní a má to aspoň někdy hmatatelný efekt? Co je produktivního na sledování seriálů a poslechu hudby? Nebo to odsuzuješ též (ačkoli to sám děláš)? Prostě je to jen zájem, hobby.. Někdo se zajímá o 2. sv. válku, někdo o Lady Gaga (nic proti), někdo o 9/11, někdo o fotbal, někdo rád sleduje filmy nebo seriály.

Přijde mi, že bys chtěl, aby lidi raději konali "dobro", což ale kritizuješ také. sm3 Už se v tobě docela ztrácim...

citace:
Andrews
O co vlastně konspiračním teoretikům jde? Chtějí PRAVDU (tu jejich jedinou samozřejmě) a chtějí, aby o ní nejlépe věděl celý svět a bláhově si myslí, že se snad něco změní k lepšímu. Realita ale je, že většina lidí (ta "ignorantská většina") o to vědět, zda za 9/11 stojí Bin Ládin, Bush nebo UFO, vůbec nestojí. Spousta lidí si žije svůj spokojený život, jehož součástí je ta vize světa, jakou jim podávají média a dodává jim to určitý pocit bezpečí a kdo jste vy, konspirační teoretici, že chcete těmhle lidem jejich realitu narušovat a myslet si, že jim to snad prospěje? To je přece neskutečně arogantní, podobně jako každý levičácký výmysl, jehož podstatou je "konání dobra pro lid", ať už boj proti globálnímu oteplování nebo zavádění kvót.*

Tak v tomhle bych rozděloval na teoretiky aktivní a teoretiky pasivní. Ty jsi je zjevně všechny označil jako aktivní a všechny je kritizuješ především za to, že jsou aktivní (ačkoli všichni aktivní nejsou). Co se týče těch aktivních, tak to bych jednoduše viděl jako občanskou aktivitu, člověk se prostě zajímá o svět kolem sebe, má k tomu nějaký svůj názor, ze kterého se vyvíjí postoj a cítí potřebu s tím "něco dělat", alespoň informovat. Neviděl bych v tom nic zhoubného, jen běžný projev demokracie a svobody slova. Co se týče přínosnosti těchto aktivistů, tak věřím, že přínosnost mají, člověk se může dozvědět informace a pokud to hnutí vzroste, tak může mít i hmatatelný vliv. Nevím, nač to kritizovat? Myslím, že kdyby toto lidé nedělali, tak společensko-politický systém je odsouzen k totalitě, protože nebude nikdo, kdo řekne dost.

Co se týče mě osobně, tak já se řadím mezi ty pasivní. Prostě se jen zajímám, max. společenská aktivita kterou vyvinu je že to hodim do tohodle threadu, aby si to kdyžtak přečetli ti, co je to tady zajímá.

K tomu "narušování klidu neinformovaných a nezajímajících se lidí vlivem aktivit konspirátorů" – je to asi na delší úvahu, zda je lepší žít ve lži v totalitě, ale milosrdné a šťastně prožité, nebo žít v pravdě a svobodě, ale za cenu nedůvěry, stresu, případně strachu nebo nejistoty. To asi bude věčný boj, hlavně mezi levicí a pravicí, mezi komusmem a tržní demokracií.

Mimochodem tahle tvoje argumentace mi to připomněla reakci československýho komunistickýho režimu na petici Několik vět (1989), která vykládala, že "lidi chtějí klid na práci, který jim narušují disidenti". sm3 (nic proti tobě, jen to dávám jako zajímavost podobnosti)

Viz..

Mimochodem, Andrewsi, nemluvil jsi tady nedávno v tomhle threadu, že tihle aktivisté ohledně tématu 9/11 jsou jakýsi novodobí disidenti? To jsi změnil názor, nebo jsi to myslel jinak? Díky. sm4

citace:
Andrews
Pokud skutečně chcete něčemu pomoct, pak je paradoxně opravdu potřeba začít u sebe a pokusit se ostatním nabídnout nějakou službu, nebo cokoli, co vzejde z naší aktivity/kreativity. Mysíte, že uděláte svět lepším, když budete na základě nějaké obskurní věděcké studie bojovat za omezení fluoridu v pitné vodě (který prý podle některých způsobuje retardaci), nebo když si otevřete obchod s bižuterií a umožníte tak desítkám slečen po světě rozzářit očička nad prstýnkem k narozeninám?

A ty myslíš, že nějaká taková aktivita není k ničemu a nemá žádný hmatatelný dopad, žádný smysl? Tyhle aktivity podle mě jsou prospěšné, mohou vzbudit nějakou veřejnou diskuzi a reakci. Držet hubu a krok, nemluvit o problémech, to je přesně důvod, na čem zkrachovaly bolševické režimy v celé východní Evropě.

Srovnávat nějakou občanskou aktivitu se společenským přínosem každodenního zaměstnání mi přijde docela zcestné. Srovnávat třeba zasazení se o likvidaci nebezpečné skládky s prodejem bižuterie? sm6 Nevim, asi jsem tě nepochopil, sorry.

citace:
Andrews
Obecně si ve svém okolí všímám, že ti nejvíc aktivní lidi fakt nemají čas ani náladu se zabývat takovými hovadinami, neví ani kdo je Lady Gaga a nesledují poslední řadu Lostu. To neznamená, že by to byli kulturní barbaři nebo že by nevěděli,co se kolem nich děje - akorát sledují to, co se jich skutečně týká.

Tak každej je nějakej, ne? Mě taky nebaví sledovat seriály nebo fotbal (ten přímo nesnášim), ale raději si přečtu něco z dění na mezinárodní scéně. Každého baví něco a odsuzování toho nechápu.

Co vyplývá z toho, že lidi sledují to, co se jich skutečně týká? Nechápu, co jsi tím chtěl říct.

citace:
Andrews
Ještě bych chtěl dodat, že právě ta potřeba zabývat se něčím jako jsou konspirační teorie, podle mě vychází z nějaké frustrace toho člověka v osobním životě, protože - říkejte si co chcete - to není ničím víc, než touhou "malého" člověka (takového, který se za "malého" považuje) nandat to "těm nahoře", tomu "systému" a vůbec se nějak přičinit v něčem naprosto revolučním.

Jistě, někteří to tak skutečně budou mít, věřím tomu, ale říct to generálně o všech? sm6 Jak jsem psal výše – každého baví něco, má nějaký zájem, koníček, něco co ho baví, co ho zaujalo a chce mít informace. Jinak jako člověk funguje naprosto normálně, jen se zajímá o méně známé věci a chce znát i opoziční názory na danou problematiku/událost. Nic dramatickýho bych v tom neviděl. sm3


__________________________________________________________________________________________________
Vzbuřte se proti hrubkám na internetu
Re: 9/11: komu věříte?
(22. 04. 2010 02:57)
citace:
beyond infinity
citace:
Andrews
Ještě bych chtěl dodat, že právě ta potřeba zabývat se něčím jako jsou konspirační teorie, podle mě vychází z nějaké frustrace toho člověka v osobním životě.

Proč hned frustrace, co třeba obyčejná zvědavost? Aspoň u mně to tak před časem bylo, naráz jsem prostě díky konspiračním teoriím narazil na určitá bílá místa v mé dosavadní představě o fungování světa a snažil jsem se o tom dozvědět co nejvíc. Nakonec jsem dospěl k závěru, že to nebude tak žhavé, ale k určitým věcem jsem od té doby přinejmenším ostražitý...

+1. sm4 U mě je to stejné. Člověk tím vlastně podrobí svůj názor, svůj obraz světa s novými alternativními informacemi. Pokud ty informace dávají smysl (a neni to nějaká fantasmagorie), tak to člověka zcela jistě obohatí.

citace:
Andrews
To je taková obdoba mesiášského komplexu, kdy má ten člověk pocit, že on je ten skutečně osvícený a musí ostatním otevřít oči.

Myslíš, že mesiášským komplexem trpí jen aktivisté v konspiračních teoriích? sm3 Tento komplex má zajisté mnoho politiků, charitativních organizací, náboženských organizací, možná i učitelé, apod. A nedělal bych z toho apriori špatnou vlastnost... Viz co jsem psal v minulym příspěvku.


__________________________________________________________________________________________________
Vzbuřte se proti hrubkám na internetu
Re: 9/11: komu věříte?
(22. 04. 2010 19:47)
citace:
Fox Mulder
Chápu to správně: člověk se má tedy jen zabývat tím, co je produktivní a má to aspoň někdy hmatatelný efekt? Co je produktivního na sledování seriálů a poslechu hudby? Nebo to odsuzuješ též (ačkoli to sám děláš)? Prostě je to jen zájem, hobby.. Někdo se zajímá o 2. sv. válku, někdo o Lady Gaga (nic proti), někdo o 9/11, někdo o fotbal, někdo rád sleduje filmy nebo seriály.

Ne. Vytrhuješ to z kontextu. Vyložil jsem tak ten výrok Star Guitar, která se vyjadřovala konkrétně ke kauze Katyň, takže jsem to v tomto případě vztáhnul čistě na konspirační teorie. Nikde jsem taky nenapsal, že člověk by se měl "jen" zabývat produktivními věcmi.

Ano, dá se to považovat za hobby, ale nejde přece o to to takhle kategorizovat, ale určit povahu té záliby. Protože podle koníčků přece i lze vypozorovat nějaký charakter toho člověka - všechno má svůj důvod. Někdo může mít hobby WoW a trávit u toho 24/7, ale bude to pro něj jako pro osobnost destruktivní, tedy nelze jakoukoli zálibu přece označit za něco automaticky pozitivního. Dobrý zájem by měl toho člověka nějak rozvíjet (respektive člověk by se měl rozvíjet skrz ten zájmu), špatný mu nedává nic, nebo ho naopak stahuje dolů. Hned vysvětlím, proč konspirační teorie řadím mezi ty negativní.

citace:
Fox Mulder
Přijde mi, že bys chtěl, aby lidi raději konali "dobro", což ale kritizuješ také. sm3 Už se v tobě docela ztrácim...

Ne, jen to ne! Nechci, aby dělali "dobro" v tom smyslu, že si určí, co je asi tak pro ostatní dobré, a to jim nutí. "Dobro" může být velice relativní pojem, protože co je dobro pro jednoho, druhého obtěžuje. Stačí se podívat na vývoj u nás, kdy po pádu komunismu, který jsme tak nějak povšechně jako národ odsoudili jako neúspěšný a zhoubný režim, najde se řada lidí, která na tu dobu vzpomíná v dobrém, třeba jen proto, že to tehdy měli lehčí. Můžeme s jejich přístupem nesouhlasit, ale ukazuje to, že "dobro" není nějaká universální veličina, na které bychom se dokázali všichni shodnout, a tedy ve svém snažení nemá smysl bojovat o dobro všech.

Tím bych se dostal k otázce, kterou bych ti a vám ostatním chtěl položit: Co vás vlastně pohání v tom, abyste o těchto věcech psali, informovali ostatní (byť tady někde na fóru, i to je aktivní přístup) a co čekáte, že se stane? Ti, kteří usilují o to, aby ta jejich PRAVDA vyšla konečně na povrch - co budou dělat, kdyby se tak skutečně stalo? Myslí si, že se fakt něco změní? Budou se oni cítit lépe? Jaký to bude mít efekt? Mají nějaký plán co pak, nebo jim jde jen o jakési podivné zadostiučinění, pravděpodobně hnané nějakou antipatií?

Protože si myslím, že tyto otázky si řada z nich neklade, zdá se mi, že v něčem takovém se angažovat může člověk z důvodu 1) že chce být hustě underground vole proti systému = pubertální póza a vzdor 2) že nedokáže řešit svoji vlastní osobní situaci, a tak se utíká přímo k otázkám celosvětovým, kde najednou cítí nějakou moc a pozici.

Nejvíc ironické na tom je, že ta PRAVDA, kterou tak hrozně moc chtějí vykřičet ven, je stejně zmanipulovaná, jako ta, proti které bojují, možná ještě víc. Zeitgeist je od chvíle, kdy začne, jedna velká lež a nesmysl, a ti, kteří jej doporučují jako dokument (sic!) o skutečném stavu světa, žijí v bludu a jen to ukazuje, jak pozérské to jejich chování je.

Aneb jak kdysi řekl Johann Wolfgang: "None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

Klíčové pro zdravou a fungující digimodernistickou (protože dnes už nežijeme v postmoderně) společnost proto je, aby se především zvyšovala mediální gramotnost a vzdělanost lidí, která by jim umožňovalo správně číst v nepřetržitém toku informací a odhalovat manipulaci. Konspirační teorie se sice tváří, že něco takového podporují, ale ve skutečnosti většina z nich (abych negeneralizoval a nekřivdil všem) dělá přesný opak.


citace:
Fox Mulder
Tak v tomhle bych rozděloval na teoretiky aktivní a teoretiky pasivní. Ty jsi je zjevně všechny označil jako aktivní a všechny je kritizuješ především za to, že jsou aktivní (ačkoli všichni aktivní nejsou). Co se týče těch aktivních, tak to bych jednoduše viděl jako občanskou aktivitu, člověk se prostě zajímá o svět kolem sebe, má k tomu nějaký svůj názor, ze kterého se vyvíjí postoj a cítí potřebu s tím "něco dělat", alespoň informovat. Neviděl bych v tom nic zhoubného, jen běžný projev demokracie a svobody slova. Co se týče přínosnosti těchto aktivistů, tak věřím, že přínosnost mají, člověk se může dozvědět informace a pokud to hnutí vzroste, tak může mít i hmatatelný vliv. Nevím, nač to kritizovat? Myslím, že kdyby toto lidé nedělali, tak společensko-politický systém je odsouzen k totalitě, protože nebude nikdo, kdo řekne dost.

Co se týče mě osobně, tak já se řadím mezi ty pasivní. Prostě se jen zajímám, max. společenská aktivita kterou vyvinu je že to hodim do tohodle threadu, aby si to kdyžtak přečetli ti, co je to tady zajímá.

Ne, ty jsi aktivní, ať chceš nebo ne, už jenom tím, co píšeš sem, protože tohle je veřejný prostor stejně jako jakékoli skutečné noviny. Můžeš mít sice mnohem míň čtenářů, ale tvoříš obsah, jsi jeho autorem a do určité míry máš vliv na čtenáře. Je potřeba si uvědomit, že v éře blogů a internetových diskusí se rozdíl mezi novinářem a názorem nějakého kvalifikovaného čtenáře pod článkem smazává a jejich role se postupně prolínají, dochází k reálnému dialogu s redaktorem a čtenářem apod. Je potřeba to vnímat jako jednu velkou společenskou diskusi.

Svobodu slova nikomu neupírám, ale mám stejné právo komentovat to, co říkají a jak to dělají a vyjádřit svůj názor. Ty mi píšeš "nač kritizovat?" a naznačuješ tak, že bych to vlastně radši neměl dělat, čímž popíráš, cos předtím psal o nutnosti svobodného vyjadřování.


citace:
Fox Mulder
K tomu "narušování klidu neinformovaných a nezajímajících se lidí vlivem aktivit konspirátorů" – je to asi na delší úvahu, zda je lepší žít ve lži v totalitě, ale milosrdné a šťastně prožité, nebo žít v pravdě a svobodě, ale za cenu nedůvěry, stresu, případně strachu nebo nejistoty. To asi bude věčný boj, hlavně mezi levicí a pravicí, mezi komusmem a tržní demokracií.

Já neříkám, že žít ve lži a nevědomosti je nutně lepší (asi je to jednodušší), ale že je arogantní všem ostatním nutit, aby se dozvěděli o pravdě a žili v ní. Jak jsem psal - já momentálně beru jako nejzdravější životní filosofii nějakým způsobem se snažit měnit sebe, a tím sekundárně pozitivně ovlivňovat svoje okolí - protože pokud budu představovat nějakou hodnotu, to okolí k sobě přitáhnu automaticky podle toho, jak to bude komu vyhovovat.


citace:
Fox Mulder
Mimochodem tahle tvoje argumentace mi to připomněla reakci československýho komunistickýho režimu na petici Několik vět (1989), která vykládala, že "lidi chtějí klid na práci, který jim narušují disidenti". sm3 (nic proti tobě, jen to dávám jako zajímavost podobnosti)

Mimochodem, Andrewsi, nemluvil jsi tady nedávno v tomhle threadu, že tihle aktivisté ohledně tématu 9/11 jsou jakýsi novodobí disidenti? To jsi změnil názor, nebo jsi to myslel jinak? Díky. sm4

Já jsem vznášel otázku na tohle téma, protože jsem sám neměl vyjasněnou odpověď. Podle mě se to takhle nedá přirovnávat, vždycky bude systém a nějací lidi, stojící proti němu a hodnocení pozitivní/negativní podle mě musí vycházet z toho, jakým způsobem ten svůj odpor vedou - tedy není disident jako disident a jenom díky těm příznivým konotacím, které vůči tomu slovu my tady máme, bych to automaticky nepovažoval za dobrou věc.


citace:
Fox Mulder
A ty myslíš, že nějaká taková aktivita není k ničemu a nemá žádný hmatatelný dopad, žádný smysl? Tyhle aktivity podle mě jsou prospěšné, mohou vzbudit nějakou veřejnou diskuzi a reakci. Držet hubu a krok, nemluvit o problémech, to je přesně důvod, na čem zkrachovaly bolševické režimy v celé východní Evropě.

Srovnávat nějakou občanskou aktivitu se společenským přínosem každodenního zaměstnání mi přijde docela zcestné. Srovnávat třeba zasazení se o likvidaci nebezpečné skládky s prodejem bižuterie? sm6 Nevim, asi jsem tě nepochopil, sorry.

Znovu - nemám problém s tím, že někdo kritizuje systém, ale s touhle konkrétní podobou kritiky.

Dal jsem příklad té jedné konspirační teorie s fluorem, která se zakládá na nějaké pseudovědecké studii a je řada lidí, která (hlavně v USA, kde je to aktuální) bojuje za omezení fluoru v pitné vodě. Problém je, že těch studií je na tohle téma víc a vzájemně se vylučují, takže není jasné, jak to vlastně je. Tihle aktivisti podle mě věnují svůj čas něčemu, co má naprosto nejistý výsledek a navíc tak prosazují něco, co zákonitě ovlivní všechny - i ty, kteří o něco takového ani nestojí. Je to přesně to "prosazování dobra pro všechny", které nakonec ani dobrem být nemusí.

Ad bižuterie: viz výše, co jsem psal k tomu sekundárnímu ovlivňování okolí formou nějaké vlastní práce/aktivity/byznysu.


citace:
Fox Mulder
Tak každej je nějakej, ne? Mě taky nebaví sledovat seriály nebo fotbal (ten přímo nesnášim), ale raději si přečtu něco z dění na mezinárodní scéně. Každého baví něco a odsuzování toho nechápu.

Co vyplývá z toho, že lidi sledují to, co se jich skutečně týká? Nechápu, co jsi tím chtěl říct.

Ano, každej je nějakej. Někdo čte Blesk a pomalu se degeneruje, někdo čte burzovní zprávy, protože investuje. Podle mě konspirační teorie se ve většině rovnají svým jazykem a důrazem na nepodloženou senzačnost tomu bulváru.


citace:
Fox Mulder
Jistě, někteří to tak skutečně budou mít, věřím tomu, ale říct to generálně o všech? sm6 Jak jsem psal výše – každého baví něco, má nějaký zájem, koníček, něco co ho baví, co ho zaujalo a chce mít informace. Jinak jako člověk funguje naprosto normálně, jen se zajímá o méně známé věci a chce znát i opoziční názory na danou problematiku/událost. Nic dramatickýho bych v tom neviděl. sm3

Viz výše plus to, co jsem psal v odpovědi beyond infinity.
Re: 9/11: komu věříte?
(22. 04. 2010 19:56)
citace:
Fox Mulder

+1. sm4 U mě je to stejné. Člověk tím vlastně podrobí svůj názor, svůj obraz světa s novými alternativními informacemi. Pokud ty informace dávají smysl (a neni to nějaká fantasmagorie), tak to člověka zcela jistě obohatí.

Jistě, proti tomu nejsem - pokud ten příjemce těch zpráv dokáže tu zprávu nějak adekvátně rozklíčovat a použít to, co skutečně reálně použít jde.

citace:
Fox Mulder

Myslíš, že mesiášským komplexem trpí jen aktivisté v konspiračních teoriích? sm3 Tento komplex má zajisté mnoho politiků, charitativních organizací, náboženských organizací, možná i učitelé, apod. A nedělal bych z toho apriori špatnou vlastnost... Viz co jsem psal v minulym příspěvku.

Nevím, jestli je to oficiální pojem z psychologie, který by měl nějakou pevnou definici, ale já to myslel spíš jako člověka svým způsobem zaslepeného, v tu chvíli neuznávajícího jinou variantu. Do toho samozřejmě nezahrnuju nějakou potřebu skutečně učit a vzdělávat, vychovávat k otevřenosti a ne k přijímání černobílých dogmat. Koneckonců i v tom náboženství nakonec záleží vždy na tom konkrétním duchovním, který má kontakt s věřícím, co si z toho svatého písma vybere a jak to podá.
Re: 9/11: komu věříte?
(23. 04. 2010 21:12)
Příspěvky jsem překopíroval jak jsem slíbil, tak si totu promažte
Re: 9/11: komu věříte?
(25. 04. 2010 10:53)
Jste tu udělali trochu chaos, tak kam s tím? sm6

Solis: Nový světový řád? Připravuje se už dlouho
Rozhovor se zahraničním expertem Demokratické strany zelených Danielem Solisem nejen o plánech strany Olgy Zubové, ale i o novém světovém řádu a globálních elitách.

[www.prvnizpravy.cz]

zajímavé čtení sm4
Edit: kreeki (25. 04. 2010 10:54) (1x)


[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

Re: 9/11: komu věříte?
(25. 04. 2010 11:56)
Krasny rozhovor. Jsem rad, ze se tam zminuje Havel. Kolik lidi vi co to je za @#$%& ? Vrah ? ma sedet pred vojenskym soudem a ne byt hrdina a dokonce mit nominaci na nejvetsi osobnost ceske historie.

http://img443.imageshack.us/img443/2255/baner9fo6.png
strom

[www.csfd.cz]
[iamek.rajce.idnes.cz]
250films.net
Slávie pi čaje !
Re: 9/11: komu věříte?
(26. 04. 2010 00:14)
iamek: prosím? mohl bys to nějak rozvýst třeba po PM ať tu nespamujem? já si poslední dobrou přijdu docela mimo co se tu objevuje za názory sm6


[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

Re: 9/11: komu věříte?
(26. 04. 2010 20:57)
citace:
iamek
Krasny rozhovor. Jsem rad, ze se tam zminuje Havel. Kolik lidi vi co to je za @#$%& ? Vrah ? ma sedet pred vojenskym soudem a ne byt hrdina a dokonce mit nominaci na nejvetsi osobnost ceske historie.


^^^ Tohle je jeden z důvodů, proč si myslím, že tyto typy rozhovorů/článků o machinacích v zákulisí, kam se smrtelník nepodívá a o tajemných postavách, které tahají za nitky, jsou neužitečné až hloupé. Nemůžou ze svojí podstaty vyvolat nějakou konstruktivní diskusi (protože se zakládají pouze na nějakých dohadech), akorát v lidech utvrzují předsudky, které vůči určitým osobnostem mají (viz Havel=vrah výše, Schwarzenberg=opilý kníže v samotném článku). Že nejmocnější lidé světa mají plány na jeho celkové ovládnutí mi ale nepřijde nijak zvlášť šokující, naopak něco podobného se téměř jistě vyskytovalo za jakéhokoli časového období v historii lidstva (jen možná na lokálnější úrovni). Ale neříká toskoro nic o specifikách toho, v jaké době žijeme a co způsobuje dnešní důležité události.

V tomhle ohledu je podle mě mnohem závažnější článek: Žijeme opět v normalizaci, byť se Seychelami a mangem

citace:
...
A.cz: Já jsem předrevoluční normalizaci nezažil. V čem se současný stav od normalizace 70. let liší a čím se nejvíc podobá?

Liší se zejména dostatkem, ba přebytkem všech možných produktů, existencí jakýchs-takýchs tržních mechanismů a stále se zužujících, ale stále ještě patrných ostrůvků svobody slova, možností zemi opustit a cestovat po světě - tedy jakási normalizace se Seychelami a s mangem. Podobá se opletením celé společnosti systémem podrobných regulí, kdy většina překážek není faktická, ale formální, kombinací sytosti s pocitem frustrace a marnosti, stále se rozšiřující plejádou témat, o nichž se „nesmí mluvit", či lépe řečeno se smí mluvit jen v jednom předem daném stylu, ač všichni vědí, že pravda je jinde. Rozběh mezi tím, „co se říká doma a co na veřejnosti", stále roste - nenechme se mýlit, jakási svoboda slova byla i za heydrichiády, některé věci se ovšem daly říci pouze jednou…

...

A.cz: V jednom ze svých posledních textů píšete, že ona hospodářská krize je ve skutečnosti krizí celkovou, krizí hodnot Západu. Třeba Čína ekonomicky stále roste, zatímco největší ekonomické potíže mají skutečně hlavně západní země. Co současnému Západu chybí?

Chybí mu elementární pud sebezáchovy, projevující se například neschopností společnosti se reprodukovat: je-li sociální systém nastaven tak, že děti představují privátní rozmar překážející v kariéře a konzumu, nikoli rozumnou investici do budoucnosti, uhnívá společnost od kořene. Kombinace odpřažení sexu od rozmnožování antikoncepcí a zajištění ve stáří od reprodukce sociálním systémem přináší pozvolné vymírání a nutnost „drancovat" lidské zdroje jinde.

Jediným řešením by bylo jako penzi přesahující holé přežití zavést určité procento z příjmů dětí, které by od nich stát vybíral a starým rodičům převáděl. To by byla jediná smysluplná pobídka pro odchov „společensky použitelného" potomstva - daň by se musela vybírat vždy, aby snad nebyla pobídkou pro to, se nepohodlných staříků zbavit. V extrémně egoistické společnosti, kde mají rodiče vůči dětem spoustu povinností a děti vůči nim žádné, je vskutku lépe si takovéto „fracky" nepořizovat a v klidu jet na Kanárské ostrovy.

...

A.cz: Ve východní Asii mi též přišlo, že lidé prozatím spíše kopírují, ale inovací jsem tam moc neviděl. Není proto očekávání, že Čína zanedlouho povládne světu, přehnané?

Ono bohatě stačí, že Asie virtuózně zvládla něco, čeho si, v podstatě už jako jediného, ceníme: velmi dynamický růst a ekonomickou expanzi. Paradoxně se porážkou Sovětského svazu západní svět ujal „ideového dědictví Leonida Iljiče" i s jeho touhou po stabilitě, kontrole, sociálním pokoji a glajchšaltování a Asie obsadila pól „podnikatelský", byť v teorii tvrdí, že buduje „socialismus". Západní svět naopak má nominelně „kapitalismus", ale nevyměnily ony se už pomalu obě role? Ani asijský strom pochopitelně neporoste do nebe, ale ještě dvacet let růstu stačí, aby nás zcela zastínil.
...

Re: 9/11: komu věříte?
(27. 04. 2010 04:40)
Jeden z posledních projevů amerického prezidenta J. F. Kennedyho, kde hovoří o tajných spolcích (s CS titulky).Zřejmě asi řikal co neměl a na jeho slova došlo.. "..odpůrci této mašinerie nejsou oceněni, ale umlčeni.."


__________________________________________________________________________________________________
Vzbuřte se proti hrubkám na internetu
Re: 9/11: komu věříte?
(08. 05. 2010 12:12)
Co je to terorismus a kdo za ním stojí, doporučuju se podívat, podobně je to vysvětleno i v Zeitgeistu sm4

James Corbett k 15. výročí útoku v Oklahoma City vydal esej pod názvem "When False Flags don't Fly".CZ titulky sm4

Přepis:

Ti kteří studovali historii vědí, že nic nepovzbudí a neposílí despotický režim více než okázalý akt násilí. Nějaké náhlé a nesmyslné oběti na životech, které tyranovi umožní postavit se na kouřící trosky a označit sama sebe za hrdinu. Je to v takovýchto momentech, kdy nad veřejností - stále v šoku z hrůz, které před jejíma očima proběhly - může být nastolena ta nejnemilosrdnější tyranie. Tyranie, která je pak skryta pod pláštík ochrany bezpečnosti.

Teroristické činy nikdy neprospějí obyčejným lidem. Ty prospějí jen těm, co jsou u moci.

To je proč Nero všechny podvedl, zatímco Řím hořel. Dalo mu to možnost zbavit se křesťanského společenství a znovuvystavět hlavní město římského impéria k obrazu svému.

To je proč Hearst a válečníci vynořujícího se amerického impéria byli tak nadšeni zničením USS Maine v Havanském přístavu v r. 1898: Dalo jim to záminku, kterou potřebovali, aby zatáhli americkou veřejnost do podpory Španělsko-Americké války.

To je proč Izrael zaútočil na USS Liberty v r. 1967 během šestidenní války. Vytrvalými nálety a torpédováním po celé hodiny v marné snaze ji poslat ke dnu. Izraelci věřili, že ztráta Liberty může být svedena na Egypťany, a zatáhnout tak Američany do oné války.

To je proč existují stovky zdokumentovaných příkladů jak vlády inscenují útoky, aby je svedly na své politické protivníky. V každé civilizaci, v každé kultuře, v každé historické době tyrani věděli, že okázalé akty násilí pomohly dále upevnit jejich vlastní moc a vládu. A je smutné, že v průběhu dějin bylo vždy příliš mnoho vůle dovolit, aby došlo k útokům, předstírat, že došlo k útokům, nebo dokonce zaútočit na vlastní obyvatelstvo za účelem podpoření svých politických cílů.

Myslet si, že takovéto zinscenované provokace a útoky pod falešnou vlajkou se už nedějí, by bylo stejně nerealistické, jako si myslet, že lidská přirozenost se změnila, že mocní už neusilují o další posilování své moci, že už není vliv užíván k podvádění a manipulaci, že už se nelže z hrabivosti nebo z touhy po ovládání lidí. Znamenalo by to věřit, že naše společnost je imunní proti těmto jevům, které jsme viděli v každé jiné společnosti ve všech historických epochách. Jednnalo by se zkrátka o nebezpečný sebeklam.

Lidé znovu zjišťují sílu této iluze. Objevují rozsah toho, jak byli obelháváni. Znovu studují svou historii.

Rusové se dozvídají jak byla FSB přistižena při kladení bomb v Moskvě v r. 1999, během teroristické kampaně, která vynesla Putina k moci a vmanipulovala veřejnost do podpory druhé čečenské války. Dozvídají se, jak jejich autokratický exprezident přišel k moci v kampani na hrobech těch, které staří kámoši z FSB zabili.

Izraelci se dozvídají, jak byl Mossad znovu a znovu přistižen, vydávajíce se za ty samé muslimské teroristy, proti nimž tvrdil ze bojuje. Dozvídají se, jak Izrael užívá strašidla teroru k zvyšování bianko šeku z amerických fondů, aby doma rozšířoval policejní stát a udržoval tvrdou linii. Šestá největší jaderná velmoc, prý ohrožená možností, že některý z jejích sousedů jednoho dne získá nějakou jadernou zbraň.

Britové se dozvídají, jak byli důstojníci jejich SAS přistiženi, jak převlečeni za araby s náklaďákem plným munice stříleli na policii, aby vyvolali etnické napětí - aby se zajistilo, že budou v regionu vybudovány stálé základny. Dozvídají se, jak Harun Aswat prý hlavní zosnovatel útoků ze 7/7 pracoval pro britskou tajnou službu. Dozvídají se jak se britská vojenská tajná služba podílela na bombových útocích IRA.

Indové se dozvídají, jak s útokem v Mumbaji pomáhal agent americké tajné služby, který pak spolupracoval s vyšetřovateli, takže nebude čelit vyšetřování v zahraničí.

Kanaďani se dozvídají, jak v r. 2007 příslušníci jejich vlastní policie převlečení za protestující hrozili násilím proti jiným policistům, aby vyvolali tvrdý zákrok proti pokojným protestům.

A Američané. Američané se dozvídají, že bylo vícero bomb, které byly nalezeny, rozebrány a odvezeny z budovy A.P.Murrah 19. dubna 1995. Dozvídají se, že Timothy McVeigh napsal dopis své sestře, kde tvrdil, že pracuje pro speciální jednotky americké armády.

Dozvídají se, že bombový útok byl řízen informátory FBI úplně stejně jako bombový útok ve WTC v r. 1993. Dozvídají se o 11. září a incidentu v Tonkinském zálivu a operaci Northwoods a o protipovstaleckých manuálech vlastní armády, které učí důstojníky, jak provádět útoky pod falešnou vlajkou, které mají pak být svedeny na nepřítele.

Zkrátka, lidé se dozvídají pravdu.

A nyní vidíme stejnou situaci, směřující k podobnému útoku pod falešnou vlajkou, který jsme viděli v roce 1995. V té době měly USA korporátní média, co zoufale házela špínu na každého, kdo šťoural do akcí vlády, a na druhé straně vládu, která byla zoufale nepopulární. Dnes vidíme ve hře stejné faktory.

Pokud něco, tak je situace dnes horší, než byla před bombovými útoky v Oklahoma City, s médii spřaženými tak, že skupiny angažovaných občanů jako Oath Keepers jsou napadány cvičenými patolízaly jak na pravici tak na levici. A teď už to není jen domobrana, která je establishmentem démonizována. Jsou to veteráni a majitelé zbraní, stoupenci jiných stran a libertariáni, protiváleční demonstranti a bojovníci za lidská práva, lidé kteří jsou naštvaní, že vláda dává bilióny bankám, které zavinily současnou finanční krizi. Zkrátka každý je teď potencionální terorista - alespoň podle vládních a mediálních agentur, snažících se omezovat rámec přijatelného názoru a ovládat opozici.

Dokonce i to slovo terorista dnes znamená víc než v tom roce 1995. Po anthraxovém útoku pod falešnou vlajkou v r. 2001, který umožnil protlačení Patriot Act. Černoty al-CIAdy daly NSA příležitost oznámit, že sbírají všechny emaily a telefonní hovory. A poté, co se bývalý šéf Homeland Security (ministerstva vnitřní bezpečnosti) uřekl, že Bushova vláda si vymýšlela teroristické hrozby, aby vyděsila lidi do podpory vlády - nyní už víme, co je skutečnou definicí terorismu. Je to strašení obyvatelstva, aby se pěkně postavilo do řady.

Ale oproti roku 1995 jsou také rozdíly. Lidé se dozvídají také něco jiného o terorismu: Lidé nejsou přece teroristé proto, že vystupují proti své vládě. Nejsou teroristy, když chtějí aby vláda přestala prodávat jejich děti do otroctví zadlužení, proto aby se zaplatily bankéřům bonusy. Nejsou teroristé, když upozorňují, že FBI a CIA a Mossad a MI6... jsou za každým větším útokem mezinárodního terorismu.

Lidé nejsou teroristé, když už nechtějí vidět více smrti, nechtějí už více destrukce. Prolévání krve jejich spoluobčanů není v jejich zájmu. Smrt a ničení vždy slouží vládním, finančním a průmyslovým zájmům, které vždy získávají více moci a bohatství ve spojení s každou tragédií.

Znovu a znovu lidé platí svými životy a vlády, banky a válečná mašinerie jen rostou a prosperují.

Lidé nechtějí terorismus, protože z něj žádný prospěch nemají. Z toho těží jen existující struktura moci.

A tak tentokrát, pokud pokud dojde k dalšímu zinscenovanému útoku, který bude sveden na ty které zrovna nepřátele vlády, lidé budou vědět, kdo za tím stojí.


Edit: kreeki (08. 05. 2010 12:17) (2x)


[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

Re: 9/11: komu věříte?
(08. 05. 2010 13:06)
kreeki fox wow
Re: 9/11: komu věříte?
(21. 07. 2010 21:08)
Pochod Prahou a Koncert za pravdu o 11. září 2001

"Větší než obvykle"

11. září 2010 od 11:09 uslyšíte větší než malé množství pravdy nejen o 11. září 2001.

Vystoupí zkušení řečníci s projevy na témata:

Co se skutečně odehrálo 11. září 2001 v USA?
Nadnárodní elitní společenství a jejich plán ovládnutí světa
Historické souvislosti válek vyvolaných za účelem mocenského zisku
Role ČR v NATO
Právní aspekty a mocenské zájmy ve válkách v Afghánistánu a Iráku
Mediální manipulace ve světě a v ČT
Alternativní sociální systémy
Perzekuce občanského aktivismu v Praze

Jako doprovodný program vystoupí na Václavském náměstí kapely:

Terror Crew
Sodoma Gomora
Kara Ben MC
Eskalátor
The Paid

další jsou v jednání

kolem 16. hodiny se společenství vydá na pochod k České televizi, kde předá dokumenty (petice, žaloba, trestní oznámení) o protestu proti porušování zákona o ČT - §2 o objektivitě, všestrannosti a vyváženosti poskytovaných informací.

Od 19. hodiny začne Koncert Za pravdu o 11. září 2001 v klubu Matrix v Praze na Žižkově, Koněvova 13.

Můžete se těšit na informační materiály, DVD, video projekci dokumentů o 9/11/2001, tematická trička, infopanely, on-line stream.

Transparenty a megafony s sebou, strach z pravdy nechte jednou provždy za sebou.


Pro tyto účely podpory finančně náročné akce jsme zřídili transparentní účet, na který můžete přispět.
2700067264/2010
Pohyby na účtu můžete sledovat zde:

[www.facebook.com]

Samozřejmostí je, že vás budeme informovat, na co přesně prostředky jdou.
Pokud chcete a můžete takto pomoci, přispějte jakoukoliv částku na organizaci této akce.

Pokud kdokoliv můžete jakkoliv vypomoci, nejen
finančně, třeba jen distribucí letáků, plakátů, zapůjčením
zařízení, tiskem, kontakty, apod., tak, prosím, pište na
nwoo@nwoo.org[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

Re: 9/11: komu věříte?
(21. 07. 2010 22:58)
No já se přijdu určitě podívat.
Re: 9/11: komu věříte?
(22. 08. 2010 20:37)
Petice proti cenzuře v České televizi o 11. září 2001

Zde si můžete přečíst a online podepsat petici, kterou předáme 11. září České televizi [www.PetitionOnline.com]


[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

Re: 9/11: komu věříte?
(23. 08. 2010 16:51)
Proboha, kdo to vytvářel?
Re: 9/11: komu věříte?
(23. 08. 2010 17:15)
Bobr: Nestuším, ale podle toho, jak je to napsaný, tak někdo z NWOO sm2 každopádně nevim jak vy, ale já tam mam solidně rozesraný kódování na tý stránce..


[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

Re: 9/11: komu věříte?
(23. 08. 2010 19:39)
Kreeki: jj, to jsem myslel, mam to taky tak :)
Re: 9/11: komu věříte?
(10. 09. 2010 13:58)
Tak jen zůčastněným připomínám, zítra v 11 dopoledne, václavák u koně, transparenty vítány a hlaste se ke mě, ať se tam těch 5 hodin než začne pochod nenudíme, né tedy že by téma nudilo ale stát na místě 5 hodin bych nedokázal ani na trance party a pařit tam myslím není vhodné (viz. iPod party sm2)


[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

Re: 9/11: komu věříte?
(10. 09. 2010 14:17)
Kolik Vás tam tedy odtud z fórka jde?
Kdyžtak si dejte na trika: 9/11 chceme pravdu (trance.cz), abych Vás poznal :-).
Re: 9/11: komu věříte?
(10. 09. 2010 14:39)
citace:
Johny2005
Kolik Vás tam tedy odtud z fórka jde?

to by mě taky zajímalo, dejte prosím vědět ať vím na koho se mám těšit a koho vyhlížet bez toho abych musel vlíst za mikrofon a hlásat "česká trancová komunita k noze!" sm2

jinak na FB je přihlášeno už víc jak 600 lidí, čili to nebude malá akce jako loni, doražte a pojďme říct nahlas svůj názor sm4
Edit: kreeki (10. 09. 2010 15:24) (1x)


[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

Re: 9/11: komu věříte?
(12. 09. 2010 00:58)
na sraz jsem nepřišel takže jsem ho nepovažoval pro sebe až tak za důležitý...., ale petici jsem podepsal :-)
Re: 9/11: komu věříte?
(12. 09. 2010 01:02)
citace:
seven
na sraz jsem nepřišel takže jsem ho nepovažoval pro sebe až tak za důležitý....

Ty vole sm15
Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
Re: 9/11: komu věříte?
(12. 09. 2010 01:03)
na václaváku to bylo dlouhé, na sluníčku, takže jsem si přihnal trochu úžeh ale okolo druhé hodiny odpolední se to solidně rozjelo, pochod výborný, před ČT neuvěřitelné, tohle bych dělal každý druhý den, skvělí lidé, skvělá akce, palec nahoru, nebudu si ale dělat iuze, takže zase za tok, těším se, je nás akci od akce víc a víc, rozhodně palec nahoru a škoda, že jsem tam byl odsud sám sm4
Edit: kreeki (12. 09. 2010 01:04) (1x)


[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

Re: 9/11: komu věříte?
(12. 09. 2010 05:00)
Sq4Raa : hele prosim tě vůbec si mě nevšimej, přeju ti jen to nejlepší ale nech mě být :-)
Re: 9/11: komu věříte?
(12. 09. 2010 12:56)
Oukej, omlouvám se, nemohl jsem si pomoct.
Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
Re: 9/11: komu věříte?
(12. 09. 2010 14:09)
Sq4Raa: v pohoděsm3
Re: 9/11: komu věříte?
(12. 09. 2010 14:36)
Re: 9/11: komu věříte?
(12. 09. 2010 16:08)
citace:
kreeki
na václaváku to bylo dlouhé, na sluníčku, takže jsem si přihnal trochu úžeh ale okolo druhé hodiny odpolední se to solidně rozjelo, pochod výborný, před ČT neuvěřitelné, tohle bych dělal každý druhý den, skvělí lidé, skvělá akce, palec nahoru, nebudu si ale dělat iuze, takže zase za tok, těším se, je nás akci od akce víc a víc, rozhodně palec nahoru a škoda, že jsem tam byl odsud sám sm4

kreeki - já tam byl taky :-)
Re: 9/11: komu věříte?
(12. 09. 2010 17:01)
Johny: tak to jsi mě určo musel vidět pokud víš jak vypadám, protože já tam mašíroval pořád ze strany na stranu, nahoru dolu, do mekáče, do lahůdek, ke stánkům, jsem nervák tak neposedim a bolel by mě zadek navíc sm2


[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

Re: 9/11: komu věříte?
(12. 09. 2010 17:55)
kreeki: no právě že já Vás tu podle vizuální stránky nikoho neznám, takže bych neměl ani žádnou šanci tam někoho poznat, proto jsem si předtím dělal srandu, že by jste měli mít na triku: 9/11 chceme pravdu (trance.cz) :-))

edit: kdyby ses tam někde našel, tak dej vědět, ať vím. Občas tam přejíždějí kamerou sem a tam, jinak ty videa jsou očíslovaný a je jich tam víc [www.youtube.com]
Edit: Johny2005 (12. 09. 2010 17:58) (1x)
Re: 9/11: komu věříte?
(13. 09. 2010 09:45)
určitě mě tam někde najdeš, zrzavý vlasy, tmavý brejle, bílý triko Chci znát pravdu o 11.9. (vzhledem k tomu, že ho měl každej druhej, tak to není moc podstatný) sm4
Edit: kreeki (13. 09. 2010 09:47) (1x)


[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

Re: 9/11: komu věříte?
(15. 09. 2010 15:48)
Co vůbec narazilo do jižní věže? (české titulky)
[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

Re: 9/11: komu věříte?
(15. 09. 2010 18:14)
to kreeki: Zrovna tuhle část dokumentu ( 911 In Plane Site ) pokládám za nejméně zdařilou. Let, který měl narazit do Jižní věže totiž opravdu neměl ze spodu holý trup, jak tam uvádějí, ale měl tam takové boule zřejmě na podvozek.
Tady je obrázek: [en.wikipedia.org] Letadlo, které nalétlo do jižní věže bylo 767-222, ale ten rozdíl od 200 stovky na obrázku by měl být jen motorizací, jinak ty boule to tam má taky. Dle mého při nějakém úhlu nasvícení se dá předpokládat, že ty boule budou házet stín a to se taky stalo. Neříkám tím, co a jak nalétlo do věže, ale jen to, že tou připevněnou věcí na trupu nebylo nic jiného než ty boule pro podvozek.
Vlastně celý ten dokument o 11 září ( 911 In Plane Site) se mi zdá ze všech dokumentů nejméně zdařilý. Nevím, jesti ho ještě nějak upravovali, ale když jsem ho před 3 lety poprvé viděl, tak po vícero prozkoumání jsem na něm našel hodně slabých míst.
Re: 9/11: komu věříte?
(27. 10. 2010 16:41)
Zajímavý nadabovaný video, sestřih ze seriálu Zachraň mě:Věřim, že tak nějak může diskuze ve společnosti o 9/11 vypadat i ve skutečnosti, snad až na to množství rvaček..


__________________________________________________________________________________________________
Vzbuřte se proti hrubkám na internetu
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 9 plus 24?