Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Re: Off topic
(13. 03. 2010 20:35)

Je prostě hudba která bude věčná a nikdy neutuchající, tak jako emoce které ji tvoří, tady se návíc krása hudby neskutečně snoubí s krásou textu zde je lyrics:

Metallica - Nothing Else Matters -český Překlad | Text písně

Tak blízko jakkoli daleko
nemohlo to být víc od srdce
navždy věř v to, co jsme
a na ničem jiném nezáleží

Nikdy jsem se takhle neotevřel
život je náš a žijeme ho po našem
všechna ta slova neříkám jen tak

Hledám víru a nacházím ji v tobě
každý den má pro nás něco nového
otevři svou mysl pro nový názor

Nikdy jsem se nestaral o to, co dělají
Nikdy jsem se nestaral o to, co vědí
Ale já vím

navždy věř v to, co jsme

Ale já vím

Nikdy jsem se takhle neotevřel
život je náš a žijeme ho po našem
všechna ta slova neříkám jen tak

Hledám víru a nacházím ji v tobě
každý den má pro nás něco nového
otevři svou mysl pro nový názor

Nikdy jsem se nestaral o to, co říkají
Nikdy jsem se nestaral o hry, které hrají
A já vím

nemohlo to být víc od srdce
navždy věř v to, co jsme
ne, na ničem jiném nezáleží
Edit: seven (13. 03. 2010 20:40) (3x)
(14. 03. 2010 09:06)
RAMMSTEIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN sm5 koncert. Jako že docela tam bylo teplo z těch plamenů sm7

http://imagegen.last.fm/BlueCurve/recenttracks/5/_Nevim_.gif
[www.facebook.com]
(20. 03. 2010 19:07)
Legendární kniha Manual od KLF vyšla v češtině: [aktualne.centrum.cz]
(23. 03. 2010 13:49)
(30. 03. 2010 21:36)
Velká nazi vykrádačka

Super článek nejenom pro Ceera.

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTAaqIi1svzslWPsi_iWIBi-hJW8MM4K5-rCOs3iAGydFuZ26k&t=1&usg=__wTcwXPb8sYn5gWPfwZ2DrjEAcjY= http://i43.tinypic.com/30mo136.jpg

http://s.meebo.com/skin/default/img/emoticons/panda.gifVíte, proč SHP skončí na každé party na zemi? Protože je to tam nejtvrdší! http://s.meebo.com/skin/default/img/emoticons/panda.gif
(01. 04. 2010 00:24)
http://www.rave.cz/data/smiles/lochec.gifhttp://www.rave.cz/data/smiles/lochec.gifhttp://www.rave.cz/data/smiles/lochec.gif

nejlepší je to hardcore a udajný plagiját je značka hatecore

jinak celý ten článek na mě pusobí usmevně.. vzhledem k tomu že tuhle stranu politky(antifa vs nazi) přeci jen sleduji už asi 12let musím se smát .. byt neřikám že něco není pravda..

bože ješte že jsem apolitik ...
(03. 04. 2010 16:31)
Test mé nové Kamery. sm0 My family, milk and ass...

http://imagegen.last.fm/BlueCurve/recenttracks/5/_Nevim_.gif
[www.facebook.com]
(03. 04. 2010 17:07)
nevim: prosím tě nemohl by jsi hodit link na ten obrázek co máš v avataru? někam kde je v normální velikopsti... :-)
(03. 04. 2010 17:09)
(03. 04. 2010 17:13)
dík : :-)
(08. 04. 2010 22:10)
[zpravy.idnes.cz]

Ženská neženská za tohle bych jí (ne)jednu cáknul a celý nebe by mi mohlo třeba políbit koule.
(07. 05. 2010 09:38)
po škvárově studentovi odevzdávajícímu písemku v sekci "pro zasmání" se mi nezobrazujou žádný nový příspěvky, má někdo stejnej problém? sm2

'Pure trance is a feeling, a passion which exists outside of contemporary musical fads and fashions. It is the bringing together of millions of fans for whom this music is a way of life.' - Solarstone
(07. 05. 2010 09:45)
Hahá.

Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
(07. 05. 2010 09:50)
citace:
dukelak
po škvárově studentovi odevzdávajícímu písemku v sekci "pro zasmání" se mi nezobrazujou žádný nový příspěvky, má někdo stejnej problém? sm2

zkus používat jiný prohlížeč... nebo spíš "aspoň nějaký prohlíčeč" jestli jedeš v IE sm2
Edit: Sandeagle (07. 05. 2010 09:50) (1x)

"They were screaming 'Slow it down, slow it down!'... So I moved my pitch fader on my Pioneer. Down."

fb.com/sandeaglemusic
Top5: 1.Selu Vibra - Divine [Sean Tyas Rework] 2. Vascotia - Verano 2010 (Sean Tyas Remix) 3. Bobina feat. Elles de Graaf - Lighthouse (Sean Tyas Vocal Mix) 4. Bobina - Spinning (Paul Miller remix) 5. Reconceal - Touch Her Heart (Michael Angelo & Jim Remix)
(07. 05. 2010 10:57)
nene, operuju v Opeře sm3 ...okay, jdu zkusit Fajrfokse, jestli se s tim popere líp

edit: tak v Mozille to jede, yayx! :D
Edit: dukelak (07. 05. 2010 11:06) (1x)

'Pure trance is a feeling, a passion which exists outside of contemporary musical fads and fashions. It is the bringing together of millions of fans for whom this music is a way of life.' - Solarstone
(07. 05. 2010 11:36)
duky:
mam ten samej problem,tak si sekci pro zasmání pouštim extra v Google Chrome sm0
(07. 05. 2010 11:39)
Hahá, double. Tak snad to moderátoři odstraní :).

Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
(07. 05. 2010 12:59)
(08. 05. 2010 00:56)
Wow, zlatý období klubovek u nás - řekl bych. Kalí celej klub. Když si na to vzpomenu, hned bych ty časy vrátil... sm5sm7

(08. 05. 2010 01:42)
Sickboy +1, jsem rád že jsem tuhle dobu i přímo tuhle akci zažil sm4

iamek:
citace:
Stonehenge, komplex kamenných kruhů na Salisburské pláni v jižní Anglii, by byl podle odborníků na akustiku ideální místo pro techno party a zejména trance by v jeho středu zněl výborně. Jeho akustické vlastnosti jsou podle univerzitního profesora Ruperta Tilla opravdu výjimečné.

Ty kráso, to museli bejt kalby v tý době sm2
Edit: kreeki (08. 05. 2010 01:43) (1x)

[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

(08. 05. 2010 08:20)
Sickboy: na to sme šli do první řady, že jo? sm0
každopádně levá půlka to tam trochu fláká sm2

Andrews: "O umění by se mělo mluvit a uvažovat, nemělo by se jenom tupě konzumovat". || Sq4Raa: "Nekritickým obdivem své milované hudbě prokazujete medvědí službu". || Alphazone: "This place is rockin'" || DJ Dean: "For the next part - play... it... hard!" || How original is Jorn van Deynhoven? || Similarity of plucked melodies in trance music || Trance ripoffs
(13. 05. 2010 21:35)
UTFG

(24. 05. 2010 12:09)
docela šok, aspoň teda pro mě

[www.novinky.cz]

FAVORITE TRACKS OF 2011
Sander van Doorn feat. Frederick pres. Purple Haze - Timezone, Moonbeam feat. Fisher - I Love Your Face, Matt Lange - Bad Year Blimp, Ummet Ozcan - Reboot, Rex Mundi - Sandstone, Creep feat. Romy - Days (Super 8 & Tab Remix), Alex M.O.R.P.H. & Chriss Ortega - Ocean Drive (Protoculture Remix), Andain - Promises (Gabriel & Dresden Remix), Rex Mundi - Valley of Dreams, ...
(24. 05. 2010 12:49)
Chuj. Nesnasim sebevrahy a duvody me nezajimaji.

Naplnil heslo:

Vidět Kiss a zemřít!
Edit: iamek (24. 05. 2010 13:04) (1x)

http://img443.imageshack.us/img443/2255/baner9fo6.png
strom

[www.csfd.cz]
[iamek.rajce.idnes.cz]
250films.net
Slávie pi čaje !
(24. 05. 2010 20:56)
Kdo z vás tu má YT account? Narazil sem jen na dolviche a občas lidi, kteří uploadujou videa z akcí... přiznejte se sm15

"They were screaming 'Slow it down, slow it down!'... So I moved my pitch fader on my Pioneer. Down."

fb.com/sandeaglemusic
Top5: 1.Selu Vibra - Divine [Sean Tyas Rework] 2. Vascotia - Verano 2010 (Sean Tyas Remix) 3. Bobina feat. Elles de Graaf - Lighthouse (Sean Tyas Vocal Mix) 4. Bobina - Spinning (Paul Miller remix) 5. Reconceal - Touch Her Heart (Michael Angelo & Jim Remix)
(24. 05. 2010 21:00)
Já určitě, ale nikdy jsem tam žádné video neuploadnul sm2

(24. 05. 2010 21:07)
tak sem s ním
[www.youtube.com]

fb.com/sandeaglemusic
(24. 05. 2010 21:29)
No jó, no jó sm0

(24. 05. 2010 22:57)
Sandeagle: Já ho taky mam, občas uploadnu nějakej track, co mi na rouře třeba chybí nebo je v mizerný kvalitě. Nick: MrBennyBench

Jinak ve středu ráno mě čeká maturita, tak doufam, že mi trancová obec česká bude držet všechny čtyři palce... sm3
(24. 05. 2010 23:03)
Sickboy: máš to mít sm3

FAVORITE TRACKS OF 2011
Sander van Doorn feat. Frederick pres. Purple Haze - Timezone, Moonbeam feat. Fisher - I Love Your Face, Matt Lange - Bad Year Blimp, Ummet Ozcan - Reboot, Rex Mundi - Sandstone, Creep feat. Romy - Days (Super 8 & Tab Remix), Alex M.O.R.P.H. & Chriss Ortega - Ocean Drive (Protoculture Remix), Andain - Promises (Gabriel & Dresden Remix), Rex Mundi - Valley of Dreams, ...
(24. 05. 2010 23:10)
na zejtra tedy držíme všichni paldovi, a na pozejtří panu sickboyovi :) doufám že to pude hladce kluci \o/

fb.com/sandeaglemusic
(25. 05. 2010 17:52)
Držíme a vzpomínáme na to, jak jsem přesně v tuhle dobu před jedenácti lety přišel po maturitě s vítězným pocitem domů sm0 Jojo, bylo to taky 25.5.sm2

(26. 05. 2010 11:57)
[zpravy.idnes.cz] Meli chcipnout :-! ...

[zpravy.idnes.cz] Delaji si uz prdel ne ? A zobrazovat ksicht Natalky " Skvarek " Sivakove je legalni ? :-O ...

strom

[www.csfd.cz]
[iamek.rajce.idnes.cz]
250films.net
Slávie pi čaje !
(26. 05. 2010 12:21)
no me na tom sere hlavne to, že článek o postihu toho kdo zveřejnil ty fotky je skoro větší jak o té samotné kauze. Fakt už mě nebaví číst o tom, jak se ublížilo chudáčkům romáčkům ale to že třeba tady v Liberci je počet násilnejch trestnejch činů pachanejch romama mnohonásobně vetší, než náma "bílejma", o tom už se mlčí. Natálka rotuje 24 hodin denně všema deníkama, iServerama, zprávama v televizi, ale jedna upocená zpráva pokud je to naopak? a pak se ještě půlkou odstavce uráčili zmínit v jiném článku že "kluk už je teda už vpohodě tak na to zapomenem ne?"
sm8
Edit: Sandeagle (26. 05. 2010 12:22) (2x)

fb.com/sandeaglemusic
(26. 05. 2010 12:33)
Sande : +1 ... Co pak takova Ostrava ? Tady ma clovek strach jit ven :-! ... Kamaradku behem vsedniho dne prepadli 3 mladi cikani a policajti to ani neresi :-! ... Skvarek je solidne vykonstrovany pripad jako vystraha pro vsechny ostatni :-! ... Hadej kdy rodice chodi za Skvarkem do nemocnice ? ... Ano jen kdyz se ozve TV a to tam zacne maminka brecet :-! ... Staci si precist i vypovedi po udalosti a ted u soudu. Kazdy rooooooom keca neco jineho a uz se zamotavaji do toho, ale co to je platne ? Tunel dedek Klaus stejne fotrikovi od Skvarka dal milost, byl 14x trestany, v tom dome nemeli co delat ! Nebyl pokud vim jejich ... Staci si precist co obyvatele Vitkova na tuhle povedenou rodinku rikaji a neni to nic pekneho. Taky nechapu TV Prima proc prozradila jmeno svedka ( hasic ) ? U soudu byl v anonymite a v TV reknou i jeho bydliste ! Nebo jak EU kritizuje, ze se k romumchovame spatne. Byl nekdo kousek za Parizi nebo barcelonou ? Tam cikani jsou obehnani betonovou zdi ! Maji tam ghetta kde maji vse potrebne a nikdo tam ani neleze. A jak Barcelona ve fotbale vyhrala titul tak akorat vyezli a zacli rabovat. V TV a v ceskych mediich to samozrejme svedli na fanousky Barcelony. Opet neinformovanost ...

strom

[www.csfd.cz]
[iamek.rajce.idnes.cz]
250films.net
Slávie pi čaje !
(30. 05. 2010 22:44)
no je dobré když žijou mimo ale b v Lille jsme se s místními muslimy dostali do křížku na jednom sidlišti resp zastávce metra cca něco jako butovice jediný stěstí že v metru jsou kamery a před těma se chlapík bál tak nás tahal ven kde stáli už jeho kolegačci..:)
(02. 06. 2010 01:21)
Petr Hájek v Hyde parku

Ten díl není extra zajímavý, ale zhruba od druhé poloviny Hájek velmi dobře komentuje ,seriózní' média, bulvár, 9/11 i Václava Moravce.
Edit: Sq4Raa (02. 06. 2010 01:40) (1x)

(05. 06. 2010 23:18)
(08. 06. 2010 23:53)
Včera jsem viděl dva koncíky an VH1 nejdříve gaag z isle of MTV a pak Lily Allen z irského Oxegene. když pominu že mi u lily zaujala česká vlajka mezi lidmi tak pro me předvedla zajimavější show.. byt hlavně na poli hudebním protože od gagy nic moc nevymejšlela ale bavila se ale hudebně nejprve se z písně smile rozjel hodne povedene drumík aby se to následne zpomalilo na regge. a při poslední skladbě not fair která se rozjela do neskutečenéhou housyelectro mixu ..

docela mi to donutilo přemýšlet jestli mi za to stojí jíd do O2 na gagu protože ta krom hraní na jakési klavesy a bicí (to bylo velmi interesantní :) ) a několika obleků moc nepředvedla.. .
(09. 06. 2010 00:40)
Lily Allen je bezvadná, já jí mám moc rád, je roztomilá a umí zpívat, její texty jsou o něčem a baví mě, přičemž nevsází na populární hudební doprovod jako Gaga... měla by tu i vystupovat prej:)

fb.com/sandeaglemusic
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 9 plus 12?