Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Off topic
(22. 05. 2008 03:16)
Tak mě napadlo založit thread, kde by se probíralo to, co s trance muzikou nemá nic společného. Kolikrát se to zbytečně hodí do nějakého tématu, takže ten co tu chodí pravidelně se v něm nevyzná. Mělo by se jednat především o to, kvůli čemu není nutné zakládat nové forum.
Začnu třeba tímhle. Dnes večer proběhne v Bělehradě druhé semifinále hudební soutěže Eurovision song contest. Já tuto soutěž sleduji už několik let (poprvé jsem ji viděl, když ji v 97 vyhrála Katrina) a za tu dobu jde hodně nahoru. Podle mě je prestižnější než nějaké soutěže tipu Superstar, X Factor a jimi podobní. Co myslíte, dostane se Česká republika do finále?Podle mě Tereza Kerndlová má docela šanci (co se týče diskuzních servrů ohledně této soutěže v různých zemích evropy). Nechápu totiž docela nízký kurz sázkařů.
Jinak můj favorit pro vítěze finále je jak Německo (No Angels), "taneční" Řecko (a zpěvačka Kalomoira).
Jsem zvědavej, jak to letos celé dopadne, ale už teď mě štve, že neuvidím finále živě, ale až ze záznamu, protože v sobotu nebudu doma.

Trance? What is it? I listen house and progressive music
Re: Off topic
(22. 05. 2008 06:49)
Každý OT nějak vyplyne z původního topicusm4.. Takže nevím, nakolil se bude tohle používat...

Barry, Barry, Barry fuckin Connell... Barry, Barry, Barry fuckin Connell... \o/ \o/ \o/

Andrew Mallet Myspace
(22. 05. 2008 09:12)
já mám offtopic na počasí - už jsem pěkně dlouho neviděl slunko, udělejte s tím něco!!!! sm6

andre trance.cz user (since 2000)
(22. 05. 2008 09:14)
andre: az naprsi a uschnesm15

John O'Callaghan: vždycky jsem říkal, že nejlepší party byla v Argentině. To se teď změnilo, je to Česká republika!
bude kutululu...

Alex: O hudbě nepřemýšlejte, ale poslouchejte ji!
Woody: Moje řeč, hlavně ji prožívejte a neanalyzujte!
(22. 05. 2008 10:04)
vyrys: sm15 sm15 sm15 to mě nenapadlo, ale něco na tom bude sm0

(22. 05. 2008 10:32)
Když si Tereza Kerndová zapomene kalhotky a veme si hodně malou minisukni, tak určitou šanci na výhru má.
(22. 05. 2008 11:24)
Hledam nejaky obrazek ruky, kdyz je palec nahoru (jakoze oksm4) a pak este ptáče. nejlepsi by bylo neco jako klipart (ne "zivou" fotku), jednoduchy, klidne cernobily.

John O'Callaghan: vždycky jsem říkal, že nejlepší party byla v Argentině. To se teď změnilo, je to Česká republika!
bude kutululu...

(22. 05. 2008 11:58)
vyrys:
palec: [images.google.cz]
ptáče - jedině znak ODS ;o)

Ondřej Mirtes
(22. 05. 2008 13:01)
LastHunter: dikysm4

bude kutululu...

(22. 05. 2008 13:44)
Binary - Ale tu si vzít bohužel nemůžesm15, musí být oblečená stejně jako na národním finálesm2

Andre - A i pro tebe tu mám něco: [www.novinky.cz] sm0sm0
Edit: milan (22. 05. 2008 13:47) (1x)

(22. 05. 2008 15:37)

bude kutululu...

(22. 05. 2008 18:15)
Poslední dobou mám pocit, že tomuhle fóru chybí něco jako Chill Out Room na TA. I když takové kultovní úrovně to tady asi nikdy nemá šanci dosáhnout, tak by možná bylo fajn, kdyby tu byla speciální off-topic sekce, kde by se mohly zakládat thready o čemkoli... Možná na novém trance.cz?
Edit: Andrews (22. 05. 2008 18:15) (1x)
(22. 05. 2008 18:37)
Andrews: něco podobného funguje tuším i na trancefix.nl, jsem pro, aby se to zavedlo i tady.

http://img161.imageshack.us/img161/9636/flashqk7.jpg

"Až bude pokácený poslední strom, až bude poslední řeka otrávená, až bude chycena poslední ryba, tehdy poznáme, že peníze se nedají jíst..."
"Teď, když jsme se naučili létat v povětří jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jen jediné - naučit se žít na Zemi jako lidé." (G.B.Shaw)
"Hujer, Metelesku Blesku!"

Nezpomalovat, nezpomalovat, nezpomalovat!!!

[www.myspace.com]
[www.facebook.com]
(22. 05. 2008 20:54)
TeĎ je rozhovor s Burianem ve Vonyc sessionsm2

(22. 05. 2008 21:21)
ad Eurovize: před malou chvílí dohrála nějaká grupa z Islandu a neznělo to špatně, možná bych si to pustila i doma sm3 jsem ještě zvědavá na toho divokýho krasavce z Litvy a co se týká Kerndlové, tak tu nemůžu ani cítit, doufám že ten její namyšlený ksichtík pošlou co nejrychleji domů sm13

Trance is the Key Of Life. No matter where the Velvet Sun shines from, it is Everything that matters. Trance is not a Lost Language, trance lasts Circa Forever. Over every Dynasty, even at This Late Stage, trance eventually comes Back To You.
(22. 05. 2008 21:29)
než sledovat eurosong tak to si radeji dávám skotský fotbálek.. aberdeen - ranges a dundee - celtic.. :)
(22. 05. 2008 21:32)
star_guitar - Mě se náhodou líbila ta 16ti letá Albánkasm2..no ale Tereza má docela šanci..Buď těsně postoupí, nebo těsně nepostoupí. Podle prognóz je na tom zatím v půlce. Jsem zvědavej. Ale rozhodně lepší než Kabáti loni. Ti se tam vůbec nehodili.

(22. 05. 2008 21:57)
milan: ano, kerndlová se tam tou svou šedí, podprůměrností a plytkostí hodí naprosto báječně! Ježiš já jsme snad horší vystoupení neviděl! Kalhotky nebyly vidět ani jednou, tak co to má pak zachránit.. Co to bylo za song? Pamatujete si z něho něco? Já nic, jen táhlé dlouhé mlžení a falešnej "zpěv" v uplně jedný rovině... no bóóóže.. ježiš.. ble! sm17sm12sm17

V TOMTO PŘÍPADĚ, zlatej Kabát
(22. 05. 2008 23:00)
Tak jsme teda nepostoupili (ale asi žádný překvapení cosm0)..jsem zvědavej, na konečný výsledky druhýho semifinále. Jestli budem 11tí (což asi ne), tak mě to naštvesm2. Já fandím Albáncesm2

edit - aktuální informace z eurovize aneb další trapas České republiky!!
Telefonní číslo, na které se mělo v české republice hlasovat (906 09 50 22) podle informací nefunguje. Výsledky hlasování z České republiky tak pravděpodobně nebudou uznány.
Edit: milan (22. 05. 2008 23:46) (1x)

(22. 05. 2008 23:50)
Já ten Ojrosong sledoval tak na půl oka a poslouchal na půl ucha a jsem rád, že jsem tomu víc nedal. Sice mě docela šokovalo, že 3/4 songů byl dance-pop, ale to nic nemění na tom, že to byla hrůza. sm17

(25. 05. 2008 06:58)
Tak když jsem s tím začal, tak to taky dokončím.
Letošní Eurovizi vyhrálo Rusko a to konkrétně zpěvák Dima Bilan s hitem Believe (dostal 272 bodů).
Pokud by někoho zajímalo, jak dopadla Tereza Kerndlová v druhém semifinále, tak dopadla následovně:
umístila se jako předposlední, čili 18tá. Na to, že Kabáti byli loni poslední docela postup. Jestli to takhle půjde dál, tak se za 8 let probojujem do finálesm0sm0
Pro Terezu hlasovaly tyto země:
1 bod - od Turecka
1 bod - od Malty
2 body - od Chorvatska
5 bodů - od Makedonie
Nejlíp jsme si teda vedli v Makedonii, takže když si body přepočítáte na pořadí v dané zemi, tak zjistíte, že jsme tam byli šestí. (12bodů - 1.místo, 10.bodů - 2.místo, 8.bodů - 3.místo, 7 - 4.místo, 6 - 5.místo, 5 - 6.místo, 4 - 7.místo, 3 - 8.místo, 2 - 9.místo, 1.bod - 10.místo)
V kuolárech se šušká o tom, že by se od příště zavedly nová pravidla a to východní a západní eurovize. Východní země totiž hlasují společně pro sebe, takže třeba Neměcko s No Angels letos skončilo hodně dole a Velká Británie dokonce nečekaně poslední. Státy velké 4ky, které se finále soutěže zúčastní automaticky dokonce mluvili o bojkotu příštího ročníku, ale nakonec se všechno uklidnilo.
Příští ročník teda bude pořádat Rusko.
Jenom tak, kdyby to náhodou někoho zajímalosm15
Edit: milan (25. 05. 2008 07:00) (1x)

(25. 05. 2008 09:39)
Hlavne ze jsme udrzeli druhou pricku. Jak jsem zral v mladi tu Ani Loraksm5,myslim tim ze me pritahovalasm2 Jinak tento konkurz ukazal kolik novych(presneji receno kterych) pristehovalcu v CR je ted nejvicsm3
(25. 05. 2008 10:01)
jinak asi jen pro Milanasm15.pro pristi rocnik od nas by mel byt jeden z techhle dvou "interpretu"

Tina Karol

Okean Elzy

ja bych nominoval tuhle,ta je hustasm3
(25. 05. 2008 12:17)
a viděli ste včera to vyhlašování výsledků za jednotlivé země??? teda kdo vybral tu ženskou od nás??? ani nevim kdo to je... a jak to zvorala? to byla MEZINÁRODNÍ OSTUDAsm13 Jinak mi přišly některý písně provedením i vzhledem zpěvaček dost stejný - třeba ta ukrajinka... takový podobný to měly ještě minimálně další 3 holky + Kerndlová taky...sm17

(25. 05. 2008 14:30)
Leosh,to jo.ale tak dobre vypada uz snad 10 let,coz jini nesplnujism2sm5
(25. 05. 2008 16:34)
Leosh - Však jsme taky dostali cenu novinářů jako nejvtipnější vyhlašování výsledkůsm0..Naše moderátorka se spletla a rovnou řekla, která země dostává od nás největší počet hlasů. Na celým finále je vždycky nejlepší sledovat kolik bodů dostane která země od které a potom pořad hned po skončení eurovize (rozhovory, jak se fandilo v různých zemí atd), ale tohle česká televize nevysílala.

(25. 05. 2008 19:07)
ma niekto skusenosti s tymto shopom ?
[www.djshop.sk]

(25. 05. 2008 20:32)
ještě že nemám televizi, jak tak na to koukám sm15
(25. 05. 2008 21:04)
Miluju lidi co neustále mají potřebu sdělovat, že nemají televizi. sm13
Holt sem ubožák kterej na televizi kouká. sm15sm15sm15

http://img83.imageshack.us/img83/5285/591177665833qz4.png

Trance is air for life
(25. 05. 2008 21:16)
TranceKeeper: to bylo jen konstatování, se kterým se celkem ztotožňuji, protože s televizí to jde v poslední době z kopce a už ji skoro k životu nepotřebuji.

btw z Eurosongu jsem neviděl ani znělku, stačily mi ty "pochvalné" články v tisku sm17

(25. 05. 2008 21:29)
dá to hodně sebezapření zezačátku nesedat "jen tak" každé odpoledne k telce s jídlem v ruce, ale po čase zjistíte, že vlastně k životu vyvolené ztracené superstáry nepotřebujete a získáte tím víc času na cokoliv jiného a věřte mi, že téměř jakákoliv činnost je lepší, než konzumovat televizní bulvár sm16
(25. 05. 2008 21:39)
já telku neměl taky... sebral jsem jednu starší bráchovi, abych moh koukat jen na MS v hokeji, Euro2008 a OH... na nic jiného telku nepotřebuju sm3

(25. 05. 2008 21:41)
Raduška: +1

Přiznám se, že televizi taky vlastně ani nepotřebuju - jednak tam dávají pořád to samý, realshity show, Errorsongy a podobný komerční nesmysly taky nemusím, zprávy si člověk může přečíst na netu,...Jedině snad ten sport občas, ale i to se dá nějak vymyslet jinak.

"Až bude pokácený poslední strom, až bude poslední řeka otrávená, až bude chycena poslední ryba, tehdy poznáme, že peníze se nedají jíst..."
"Teď, když jsme se naučili létat v povětří jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jen jediné - naučit se žít na Zemi jako lidé." (G.B.Shaw)

[www.myspace.com]
[www.facebook.com]
(25. 05. 2008 21:51)
jojo, televize ztrácí hodně rychle diváky díky netu, my měli kdysi bedny tři a občas byly všechny v provozu sm0 teď si vystačim s TV kartou v kompu, kterou využívám jenom na fotbaly...navíc se čim dál víc rozšiřuje nabídka a pomalu snad i kvalita streamů, takže brzo odpadne i tohle poslední využití televize, člověk si prostě na netu klikne, co chce přesně vidět a dostane to sm3
škoda, že už se nevysílaj soutěže jako Pevnost Boyard, to byla pecka a nedaří se mi to nikde sehnat, přitom ta blbá Nova toho musí mít v archivu kvanta
Edit: mountainer (25. 05. 2008 21:52) (1x)
(25. 05. 2008 22:04)
Pevnost Boyard je klasa, to jsem měl vždycky hrozně rád...

[www.myspace.com]
[www.facebook.com]
(25. 05. 2008 22:15)
dnes jsem byla ve sklepě pro květináče (stává se ze mě zahradnice sm3) a klidně by se tam dalo soutěžit jako v pevnosti boyard (krysy, pavouci, hádej který klíč padne do zámku-to mi zabralo nejvíc času, pak taky vyšlapat mrtě moc schodů)
(25. 05. 2008 22:16)
Taky mám jenom tv-kartu a zapnu ji tak 2x za měsíc na nějaký sport.
Jinak ale je pravda, že to co někteří lidi prosedí u tv, to já u kompu... Holt technologie se mění, ale závislosti zůstávají.. sm0
(25. 05. 2008 22:23)
beyond: jo, to je fakt, místo u tv sedíme u kompu, ale ten je aspoň přizpůsobivej požadavkům, koukáš na to, co chceš, ale u tý televize to je hrůza, jak člověk sedí a čumí třeba i na reklamy, protože pak určitě něco dávat budou, to je uplný zabíjení času
(25. 05. 2008 23:18)
jojo přesně tak, musím souhlasit, v televizi je posledních pár let jedno velké hnědé na všech programech, zato v kompu je toho čím dál víc a stačí bejt na jednom webu..
no když se to tak vezme, tak jsme se prostě jen přesunuli z TV křesla do PC židle sm0

Trance is the Key Of Life. No matter where the Velvet Sun shines from, it is Everything that matters. Trance is not a Lost Language, trance lasts Circa Forever. Over every Dynasty, even at This Late Stage, trance eventually comes Back To You.
(25. 05. 2008 23:33)
kytárka: hezky řečeno sm15
a proto co? proto se teď jdu přesunout s knihou do postele (bohužel s knihou sm8)
dobrou noc!
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 5 plus 13?