Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion


Chci hrát
(04. 02. 2013 13:51)
Tento topic je věnovám všem,kdo začíná s elektronickou hudbou a chce v budoucnu hrát.Zakládám ho proto,že jsem jeden z nich a nevím si se spoustou věcí rady.Tak například: Jak ovládat co nejlépe Traktor,popř. Fl studio.Dále...Jak se vyhnout nepříznivým vlivům okolí,které mému hraní nepřeje, Jak překonat stud před lidmi,kteří již delší dobu EDM žijí či ovládají různými způsoby? Jak překonat vliv komerce na moji psychiku? Jak oddělit svět materiálna od svobodného chtění si jen tak zahrát? Tolik a více otázek v tomto téma.
Re: Chci hrát
(04. 02. 2013 14:24)
Tak především, už jen to že se ptáš na to jak, by ti mělo říct, že na to nemusíš být tak připravený jak bys měl být. Ze začátku je hlavní si říct, jestli tomu opravdu chceš věnovat svůj čas a energii. Není to nic co bys měl brát jako jednorázovku a rozhodně to není nic do čeho hnedka vlítneš.
Rady typu Jak a co používat ti nepomůžou, sám simusíš vyzkoušet všechno možný aby sis sám za sebe vybral co ti nejvíc vyhovuje.... Ostatní ti můžou jen doporučit co jim samotným vyhovuje, ale rozhodně beru jako špatný způsob vzít od A do Z něčí progress a dělat přesně to samé, každý má jiné tempo, zvyky a styl.
Na vliv okolí se můžeš ledatak vykašlat, nikdo ti nemá co říkat co máš a nemáš dělat, kor když ti to okolí "nepřeje". Budeš se donekonečna setávat s lidma kteří ti to nebudou přát, ale s takovýma se nemusíš o ničem bavit.
Se studem si poradíš jen opakovánim, každý je na začátku vyklepanej a každym dalšim hranim z něj ta tréma trochu spadne.
Nevím proč bysměl řešit vliv komerce na svojí psychiku, když chceš dělat komerční sra*ky tak je dělat budeš,když je naopak dělat nechceš, tak si na to dáš pozor. To,že po tobě kdejaká fiflena bude chtít zahrát kdejaký ho*no z E2 neznamená že to musíš zahrát, si dj a ne jukebox.
Pokud děláš hudbu srdcem, nebudeš mít pravděpodobně ani cent... Pokud chceš hudbu dělat pro prachy, tak jasně víš co máš dělat, prostě ze sebe uděláš děvku :)

To je vše

"They were screaming 'Slow it down, slow it down!'... So I moved my pitch fader on my Pioneer. Down."fb.com/sandeaglemusic
Top5: 1.Selu Vibra - Divine [Sean Tyas Rework] 2. Vascotia - Verano 2010 (Sean Tyas Remix) 3. Bobina feat. Elles de Graaf - Lighthouse (Sean Tyas Vocal Mix) 4. Bobina - Spinning (Paul Miller remix) 5. Reconceal - Touch Her Heart (Michael Angelo & Jim Remix)
Re: Chci hrát
(04. 02. 2013 21:57)
citace:
Sandeagle

Pokud děláš hudbu srdcem, nebudeš mít pravděpodobně ani cent... Pokud chceš hudbu dělat pro prachy, tak jasně víš co máš dělat, prostě ze sebe uděláš děvku

nejlépe lehký střed mezi těmito dvěma poli :-)
Edit: seven (04. 02. 2013 22:00) (1x)
Re: Chci hrát
(05. 02. 2013 16:47)
Jen bych chtěla informovat,že zemřel můj dlouholetý a mnoha lidí celoživotní a uznávaný přítel Petr Holub alias HESTIA.
Jakožto budoucí rádoby DJey:D mu hraji ve svých snách..
Re: Chci hrát
(05. 02. 2013 21:37)
Chci hrát, to mě rozbilo.

Já taky! sm0
Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
Re: Chci hrát
(06. 02. 2013 08:56)
Skvara a co te na tom jako rozbilo ??
Re: Chci hrát
(06. 02. 2013 11:09)
tak hrej! :D
Re: Chci hrát
(06. 02. 2013 12:06)
Re: Chci hrát
(06. 02. 2013 12:31)
moznosti jsou prakticky neomezene i kdyz sedis doma v obyvaku, jediny problem nastava v pripade, ze se budes chtit prosadit v klubovem prostredi aktivnim hranim - to musis mit bud kvalitni produkci nebo dobre kontakty a skill v analnim climbingu (anebo si ty akce sam poradat)

na co hrat je vcelku jedno a zalezi to ciste na tobe, vinyly + serato/traktor je pohodova volba, na to hraji treba ja, cd playery vyuziva vetsina lidi zejmena kvuli jednoduchosti zapojovani (hlavne v klubech) a alternativni metody pomoci kontroleru ci jinych zarizeni bych asi zacatecnikum nedoporucoval :)

kazdopadne neni nic jednodussiho nez si stahnout / koupit par tracku co se ti libi (cca 10) a zkusit si s nimi pohrat (Ableton, Serato, Traktor,....)


edit: jak se postavit odmitavemu postoji okoli? to je podle me dnes nutna vlastnost, kdyby jsi mel delat jen to co se libi tvemu okoli, asi by nikdo daleko nedosel :)
Edit: Hustey (06. 02. 2013 12:33) (2x)

[www.mixcloud.com]
Re: Chci hrát
(08. 02. 2013 07:59)
WQX
Re: Chci hrát
(21. 02. 2013 11:26)
Kdo si hraje nezlobi sm2
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 4 plus 2?