Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Pravidla pro sekci 'Skladby, Alba, Kompilace'
(25. 01. 2011 01:09)
Chtěl bych znát váš názor

Projížděl jsem si sekci se skladbami a zaujalo mne, že u poloviny témat nebyly kromě youtube videa uvedené žádné informace.
Je fajn, že zde lidi postují tracky, které je zaujali a sdílejí svoje pocity a názory, ale (podle mne) když už někdo chce publikovat
nějakou skladbu, mohl by si o ní zjistit a vypsat zde základní informace. Každý člověk který si thread otevře si potom musí shánět
údaje sám sm6 A vůbec, prázdný topic s videem vypadá divně..

Alespoň základní informace jako je LABEL a DATUM VYDÁNÍ releasu (pokud jsou známy)

Co vy na to?

EDIT: imho je to podobný jako když by se u eventu nenapsal termín a místo konání :)
Edit: nexxie (25. 01. 2011 11:29) (2x)

[1.] Trance is wide area of sound and it has many sub-genres, not just 140BPM one.
[2.] Trance is what you think it is. Most important is your feel, not what other people tell you that trance is and isn't. They know bulls**t!
Re: Pravidla pro sekci 'Skladby, Alba, Kompilace'
(25. 01. 2011 12:19)
(25. 01. 2011 12:23)
Myslim si že důležitější než info o tracku jako takovym je aspoň nějakej názor na ten track
toho kdo to postuje. Imho většinou se tu objevujou tracky který už vyšly.
(25. 01. 2011 12:33)
To si zase právě nemyslim. Podle me se tam dává většina tracků dává ještě před jejich oficiálním vydáním a určitě si rád
přečtu nějakou konstruktivní kritiku nebo konkrétní věcný pozitivní názor, ale když se mi ta skladba zalíbí, tak měpak ani
tak nezajímají cizí názory jako to kdy a kde výjde sm4

[1.] Trance is wide area of sound and it has many sub-genres, not just 140BPM one.
[2.] Trance is what you think it is. Most important is your feel, not what other people tell you that trance is and isn't. They know bulls**t!
(25. 01. 2011 12:42)
Takže jde vlastně o tvoji lenost si to najít že jo? sm2
(25. 01. 2011 12:54)
Dřív to bylo naopak. Bylo téma kde byl název tracku a nějakej koment a nikde žádná ukázka z YT či video.

http://s18.postimage.org/5jqnwq8w9/apparat.jpg

(25. 01. 2011 13:02)
Kucas : sm0 o mě tu nejde, mám jiný informační zdroje novinek než sekci tady na foru. Jen by se mi líbilo kdyby to mělo nějaký řád.
A zase si nehrajte na svatoušky co poslouchají trance jen z youtubu a nezajímají se o to, kdy jaká jejich oblíbená věc spatří světlo
světa ;)

(25. 01. 2011 13:02)
jako bylo by to hezký, ale fungovat to asi nebude, hlavně nováčci to asi postovat nebudou, tak jedině, že by to doplňovali moderátoři, ale na to budeme zas asi líní my sm2

Andrews: "O umění by se mělo mluvit a uvažovat, nemělo by se jenom tupě konzumovat". || Sq4Raa: "Nekritickým obdivem své milované hudbě prokazujete medvědí službu". || Alphazone: "This place is rockin'" || DJ Dean: "For the next part - play... it... hard!" || How original is Jorn van Deynhoven? || Similarity of plucked melodies in trance music || Trance ripoffs
(25. 01. 2011 13:26)
určitě souhlasím, že když už někdo něco postne, chtělo by to alespoň nějakej komentík, datum vydání bych až tak nehrotil...hlavně se mi to nechche dohledávat sm3...ale on je tu problém spíš s jinou věcí, celkem nám to tu upadá bych řekl, zabijí nás totiž facebook :) všiml jsem si , že tam bývá pod trackem mnohem víc komentů než tady na foru...s tím ale asi nic neuděláme

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
2. Future Disciple - Adventure To The South (Robert Nickson Remix)
3. Marco Torrance & Natasha Jaffe - Under The Diving Bell (DIM3NSION Remix)
4. Purple Haze - Out Here
5. Dimension - Voorpret
(29. 01. 2011 03:14)
jo, facebook zabíjí i spoustu dalších fajn webů a diskuzních fór... sm7
(30. 01. 2011 18:33)
no já se pokouším to tak dělat, co dycky vím, tak tam píšu, nic netajim!přísahám!!! sm15
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 9 plus 10?