Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Hodnot track nad tebou
(26. 12. 2010 18:17)
Z tohoto sa vyvinula pomerne uspesna vec na globalhardstyle fore a je to celkom uzitocny nastroj na objavovanie novej hudby, tak preco s tym nezacat aj tu sm2

O co ide ? Postnem sem track. Osoba, ktora postne po mne track ohodnoti ciselne a popripade k nemu prihodi nejake slovne hodnotenie a da sem track pre dalsieho postujuceho a tak dalej a tak dalej. V postovani klasickeho tranceu vsak moc zmysel nevidim, to sa clovek rovno moze pozriet do sekcie skladieb a navyse cele je to o odhalovani novych veci, takze postujte vsetko co vam prijde nejakym sposobom zaujimave, chytlave, kvalitne (podla moznosti vsak cim menej zname), cokolvek od rocku, metalu, dubstepu, popu, soundtrackov/vaznej hudby - je to na vas.

Takze, zacnem sm3

Re: Hodnot track nad tebou
(26. 12. 2010 18:52)
docela dobrý nápad, zase by se to tu mohlo trochu oživit, já bych to ale spíš právě dělal o trancu...já například nevim co k tomu tracku napsat, protože to tak nějak jde mimo můj záběr a nerad bych hodnotil něco v čem se moc neorientuju...ale někdo jiný se určitě chytí
Edit: Freezer (26. 12. 2010 18:53) (3x)

Current top 3:

1. Gouryella - Anahera
2. Dimension - Origami
3. Matt Darey feat. Kate Louise Smith - See The Sun (Dan Stone Rework)
(26. 12. 2010 18:53)
Nenapsal jsi jakou, tak budu počítat stupnici 0-10.

Hodnocení tebou postnuté skladby dávám 7/10. Uvažoval jsem i více, ale musí se mi to pěkně rozležet v hlavě. Každopádně skladba mě nadchla. Vidím tam hodně myšlenek, jediné co mi trochu vadí je, že je taková pochmurnější, ale byl to asi záměr.

Moje skladba:

(26. 12. 2010 19:11)
hmm staší µ-ziq byl více experimentálnější tohle mi přijde strašně cheesy :) ale díky za připomenutí něčeho co jsem si dlouho nepustil..:)
(26. 12. 2010 19:17)
citace:
Freezer
docela dobrý nápad, zase by se to tu mohlo trochu oživit, já bych to ale spíš právě dělal o trancu...já například nevim co k tomu tracku napsat, protože to tak nějak jde mimo můj záběr a nerad bych hodnotil něco v čem se moc neorientuju...ale někdo jiný se určitě chytí
Ved napisat nemusis nic, staci k tomu hodit ciselne hodnotenie, popripade nic sm2

Ak chcete o trance tak kludne aj o trance, ale pre zaujimavost celej veci by bolo fajn snazit sa vyhnut znamym skladbam.

(27. 12. 2010 01:45)
Ceero, tohle není vůbec špatný nápad, podobné oživení mi tady na fóru chybělo (ne že bych sem teda chodil nějak extra často). Teď je jenom otázka, jak moc se téma ujme, když sem nebudeme dávat trance. sm2

K tracku od Johny2005:
Dal bych asi tak 7/10 (nechci bejt hned na začátek přísnej sm4). Ty chaotické perkuse se mi hodně líbí, ale jak řek Majkl, ta melodie v pozadí je taková trochu jednoduchá, celkově je to působí jako takové popcornové IDM (nic proti tobě, ale fakt nesnáším způsob, jakým liquid funk ničí žánr drumm & bassu).

Nu a další ukázka, stojí za to sledovat i video, protože ten klip je fakt povedenej.

(27. 12. 2010 03:04)
Shadowova vize hiphopu je mi hodne blizka 8/10
Snad tu bude nekdy vystupovat v rozumnejsim prostoru nez v LMB :p

http://imagegen.last.fm/minimalLightRecent/recenttracks/Starfa.gif
(27. 12. 2010 03:10)
Francouzskej moby v novějšim kabátku, tohle se mi líbí... 8/10

"They were screaming 'Slow it down, slow it down!'... So I moved my pitch fader on my Pioneer. Down."

fb.com/sandeaglemusic
Top5: 1.Selu Vibra - Divine [Sean Tyas Rework] 2. Vascotia - Verano 2010 (Sean Tyas Remix) 3. Bobina feat. Elles de Graaf - Lighthouse (Sean Tyas Vocal Mix) 4. Bobina - Spinning (Paul Miller remix) 5. Reconceal - Touch Her Heart (Michael Angelo & Jim Remix)
(27. 12. 2010 13:50)
Slusne, prijemny vokalik, ale chyba mi tam nejaka vyraznejsia basa (co vsak moze byt a zrejme aj je sposobene youtube kompresiou), tak za 6/10

Natix : ale ak ste za, tak kludne do toho mozeme zahrnut aj trance, to bol len moj prvotny navrh sm2

(28. 12. 2010 21:49)
hodně zajímavá deep melodie, akorát ta basovka mi přijde taková divná a jakoby amatérská...jako celek je to takové řekl bych až halucinoidní sm3
6,5/10

FAVORITE TRACKS OF 2011
Sander van Doorn feat. Frederick pres. Purple Haze - Timezone, Moonbeam feat. Fisher - I Love Your Face, Matt Lange - Bad Year Blimp, Ummet Ozcan - Reboot, Rex Mundi - Sandstone, Creep feat. Romy - Days (Super 8 & Tab Remix), Alex M.O.R.P.H. & Chriss Ortega - Ocean Drive (Protoculture Remix), Andain - Promises (Gabriel & Dresden Remix), Rex Mundi - Valley of Dreams, ...
(28. 12. 2010 23:08)
sheppi: no Sub zacal delat taky pekne jump-upovy diskosky, jde ve stopach Pendulum? 2/10

(28. 12. 2010 23:46)
to je taková nádhera, výborně vyprodukovaný, pořád nechápu. 9/10

(28. 12. 2010 23:49)
Hybrid s otravnou 8-bit melodií a synťákem tahajícím za uši rozdělený na několik poněkud dosti nesourodých úseků. Pro má citlivá ouška neposlouchatelné a pro hlavu nepochopitelné sm2

Edit: kreeki (29. 12. 2010 00:00) (3x)

[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

(29. 12. 2010 00:00)
jo tohle je prda. už origoš byla jízda... jen malinko DnB sound bych poladil více bych jsi s tím vyhrál

http://imagegen.last.fm/BlueCurve/recenttracks/5/_Nevim_.gif
[www.facebook.com]
(29. 12. 2010 12:44)
Docela pohodovka na poslech, ale možná občas zbytečně natahovaný, 6 minut by bylo akorát.

(29. 12. 2010 14:37)
Krásnej, takovej barevně teplej chilloutík, příjemnej trancovej nádech a pohodový arpeggio, ty trvdý riffy vůbec nevadí naopak.. 9/10 sm4

[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

(29. 12. 2010 15:12)
pro me nicim zajimavej electro house, co je slyset na kazdym rohu 3/10

http://imagegen.last.fm/minimalLightRecent/recenttracks/Starfa.gif
(29. 12. 2010 17:10)
takovej tanečnější chilling...nic přehnanýho, nic výraznýho, v autě bych u toho asi usnul a sundal s ním svodidla, ale při psaní, rozjímání, nebo při nějaké meditační činnosti by mě to možná i docela bavilo :-) 5/10

(29. 12. 2010 17:16)
malarkex .. taneční chilling WTF ? definice by spíše mela znít deep house a díky tomu pianku a celkové kompozici je to rozhodně veselejší track a rozhodně naprosto povedený ...

tohle forum bude ješte zábava co se tu človek nedočte :)
(29. 12. 2010 17:35)
Snad můžou přispívat i „ne-matadoři“ :D

Trošku mě tam irituje ten dvouhlasný zpěv, jinak fajn 7/10

(29. 12. 2010 17:38)
já nemluvím v definicích ale v tom, co cítím, a v tohle prostě cítím pohodičku, u který se dobře rozjímá...:)
mimochodem, nedokážu posoudit, zdali ten song je povedený nebo ne, jelikož tu muziku neposlouchám, ale nepříjde mi na té produkci nic originálního, tak :)

jo tuhle elektroniku mám hrozně rád, a Lykke Li je fantastická zpěvačka :-) u mě 9/10

Edit: malarkey (29. 12. 2010 17:41) (2x)
(29. 12. 2010 17:49)
To je super, úplně se to hodí do tohodle počasí 9/10 :)

(29. 12. 2010 17:54)
čekal jsem, jestli se to nějak rozjede, a ono nerozjelo...a právě proto mě to tak zaujalo. zajímavá melancholie 7/10

Edit: malarkey (30. 12. 2010 12:10) (1x)
(30. 12. 2010 14:04)
dobrá pohodová věcička ... ten vokál v pozadí mě prvně moc nezaujal ale pak se mě dost páčil. Příjemně tam zapadá. 8/10

Spinvis - Mare Frigoris

Edit: Nevim (30. 12. 2010 14:05) (2x)

[www.facebook.com]
(30. 12. 2010 14:36)
zvláštní, silná a neskutečně působivá skladba, která možná někomu bude vadit v tom, jak jsou v ní použité vokály - v tomhle případě upravený hlas na jakéhosi robo pěvce :)...ale mně se to líbilo, je to dost originální. 8/10

Edit: malarkey (30. 12. 2010 14:38) (1x)

(01. 01. 2011 22:44)
Chtěl jsem nechat vyjádřit se někoho jinýho, ale když se téma takhle zaseklo, tak to oživím sám...

9/10
I na poměry 65dos hodně šílenej crossover, nikdy bych neřekl, že jde spojit do jednoho tracku trance a post rock. Nekonečná lineární gradace ala F.uck Buttons (i když mnohem lepší) a silně orgasmický závěr. Geniální. sm5

Edit: Natix (02. 01. 2011 02:42) (2x)

(01. 01. 2011 23:29)
žejo, mě to taky hrozně překvapilo, když jsem Tiger Girl poprvý slyšel...a tahle muzika, co pořád roste a roste, to je prostě nejvyšší vrchol hudebních orgií, vejš už to ani nejde....

jinak teda zajímavej, drsnej a svým způsobem tak trochu jinej dnb, ale pořád, i když je to celou dobu zajímavý, nenašel jsem silnější moment a nemám zrovna moc rád tyhle drsnější dnb :) 6/10

Edit: malarkey (03. 01. 2011 12:08) (1x)

(04. 01. 2011 22:10)
Dobrej topic, musíte si něco poslechnout, abyste mohli něco přidat, fajn princip. Možná bych (ber to jako návrh) zavedl povinnost komentáře, přece jen napsat pouze číslo a pak sem pastnout něco svýho - k čemu by to bylo... Ale pochvala.

Malarkeyho breakcore se mi nelíbí, největší sílu tomu podle mě dodává ten vokál, ktere tam ovšem slouží jen jako výplň; bez něj by to bylo zvukově prázdný. Atmosféra nic mimořádnýho, ale chápu, že na někoho to působit může.

Já přidávám takovou poměrně kýčovitou romantiku, kterou jsem dostal od Starfa.

Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
(04. 01. 2011 22:10)
edit: tak teď už opravdu reakce na track nade mnou sm2

Tyhle pomalejší věci já rád, ta vybrnkávaná melodie je docela chytlavá. Celých pět minut jsem měl zavřené oči a nechával se unášet na vlnách (hovořil tu někdo o kýči? sm15)

Edit: Newman (04. 01. 2011 22:24) (3x)

(04. 01. 2011 22:15)
Šup šup pryč, byl jsem první, ohodnoť moje a svoje nech sm2

Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
(04. 01. 2011 22:56)
Na Newmana teda:

Pěkný to je, je tam možná trochu moc reverbu v celým tracku a radši byhc instrumentálku :). Má to ale velmi slušnou gradaci a to se mi líbí. Prostřední část mi připadá trochu pátý před devátý, ale přechod do dnb je výbornej. Hodně nezvyklej track a fakt se mi líbí. Takže tak 8/10

Barry, Barry, Barry fuckin Connell... Barry, Barry, Barry fuckin Connell... \o/ \o/ \o/

Andrew Mallet Myspace
(05. 01. 2011 01:16)
úplně vidím to Rádio 1, jak v noci, někdy kolem jedný ráno jedu naprosto prázdnou Prahou, kroutím si to přes Letenskou a poslouchám tuhle nesmírnou pohodičku, nic jinýho v tom nevyhledávám, poslouchá se to fakt samo, ale za pět minut už o tom nevím, protože mi to strašně splyne. 7/10

(05. 01. 2011 01:37)
Přemýšlím, kdy a kde jsem tenhle videoklip viděl, nejspíš někde tady na fóru. Jak obrazem, tak zvukem mi track připomíná Röyksopp (viz jejich klip na Remind Me), i když v trochu našlapanější podobě. Celkově zábavné a nápadité electro, navíc ten klip je prostě super. 8/10

(05. 01. 2011 09:26)
Je škoda, že nejvýraznější je basová linka. Kdyby se trochu vytáhly melodie, bylo to to pro mě lepší. Moc mě to popravdě nezaujalo, takže tak 4/10.

Barry, Barry, Barry fuckin Connell... Barry, Barry, Barry fuckin Connell... \o/ \o/ \o/

Andrew Mallet Myspace
(05. 01. 2011 13:32)
neuvěřitelnej kousek, neuvěřitelnej, místy naprosto perfektní rozpoložení všech nástrojů, díky za bombastickej tip! :) 9/10

(05. 01. 2011 15:55)
Tož tyhle rytmy mě moc neberou. Obecně, když je track ve španělštině, tak musí být ***** dobrej aby mě zaujal. Ale kdo má rád jakési španělsko-peruánské rytmy, tak asi nepohrdne. Ale nic pro mě.

http://img638.imageshack.us/img638/4343/23193496.jpg
http://s18.postimage.org/5jqnwq8w9/apparat.jpg
James Zabiela - The Healing
Hot Chip - Flutes (Sasha remix)
Eric Prydz - Every Day
André Sobota - Found
Circulation - Turquoise (Guy J Remix)
(05. 01. 2011 17:45)
// Nemůžu si odpustit poznámku pod čarou, Palda je sice barbar, když nepozná genialitu IDMka z roku 93 sm4, ale ten track, co sem vložil, je opravdu úžasnej. Schválně jsem se kouknul na celý jejich album a bohužel tam nic dalšího podobnýho už nebylo, ten indie řízlej electrem mě až tak nebaví. Akorát jsem našel přímo k tomuhle tracku jeden povedenej remix.

(05. 01. 2011 19:00)
Natix: to jsem, nejsem zběhlej v IDM :). Kdyžtak mě pouč, rád rozšířím obzory (kdyžtak PM). Já to právě objevil nedávno, respektive to je Laidbackův oblíbenej track a od tý doby to poslouchám denně.

Na Dexxe:

track zajímalej spíš vokálem, celkem veselá věc a na první poslech se mi to zalíbilo. Má to i drive a vybrnkávaná melodie je pěkná. 7/10

Já sem dám jednu Sickboyovku, která má vynikající klip.

Andrew Mallet Myspace
(06. 01. 2011 00:13)
track je docela příjemná, trochu nenápadná průletovka s hladivou, pěkně plynoucí a rozvíjející se melodií (byť zlehka kolovrátek to je), klip zaujme POV stylem sm15 a i hlavní aktérka je fajn sm2
celkově nic z čeho bych osobně byl na větvi, ale iritující to není, takže tak třeba 7/10 sm3

Andrews: "O umění by se mělo mluvit a uvažovat, nemělo by se jenom tupě konzumovat". || Sq4Raa: "Nekritickým obdivem své milované hudbě prokazujete medvědí službu". || Alphazone: "This place is rockin'" || DJ Dean: "For the next part - play... it... hard!" || How original is Jorn van Deynhoven? || Similarity of plucked melodies in trance music || Trance ripoffs
(07. 01. 2011 20:15)
prostě relax.. Tady tu muziku moc nevalím jen občas
a možná kdybych poslech v mp3 tak byl lepší požitek

5/5 v mp3 6,5

[www.facebook.com]
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 14 plus 1?