Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Re: Co vám naposledy udělalo radost...
(06. 12. 2010 01:06)
no od začátku bylo jasný že bud v první nebo ve druhý souteži vyhraje prostě zpěvák/zpěvačka... Na tom televize vyrejžuje i po zkončení nějaký prachy, než třeba na kouzelníkovi nebo komikovi, tak sem rád že je to aspon tohle milé děvče sm3

"They were screaming 'Slow it down, slow it down!'... So I moved my pitch fader on my Pioneer. Down."

fb.com/sandeaglemusic
Top5: 1.Selu Vibra - Divine [Sean Tyas Rework] 2. Vascotia - Verano 2010 (Sean Tyas Remix) 3. Bobina feat. Elles de Graaf - Lighthouse (Sean Tyas Vocal Mix) 4. Bobina - Spinning (Paul Miller remix) 5. Reconceal - Touch Her Heart (Michael Angelo & Jim Remix)
(09. 12. 2010 19:52)
[www.novinky.cz]

Spise rozesmalo :-D

http://img443.imageshack.us/img443/2255/baner9fo6.png
strom

[www.csfd.cz]
[iamek.rajce.idnes.cz]
250films.net
Slávie pi čaje !
(09. 12. 2010 19:57)
sm15sm15sm15sm15sm15sm15sm15sm15sm15sm15sm15sm15sm15

"They were screaming 'Slow it down, slow it down!'... So I moved my pitch fader on my Pioneer. Down."

fb.com/sandeaglemusic
Top5: 1.Selu Vibra - Divine [Sean Tyas Rework] 2. Vascotia - Verano 2010 (Sean Tyas Remix) 3. Bobina feat. Elles de Graaf - Lighthouse (Sean Tyas Vocal Mix) 4. Bobina - Spinning (Paul Miller remix) 5. Reconceal - Touch Her Heart (Michael Angelo & Jim Remix)
(09. 12. 2010 21:31)
Já se jako (státní) maturant taky už fakt jen směju protože tohle mi přestává hlava brát sm15

Ono je to jedno učitelé stejně nevědí jak nás na statní maturity připravovat...
(09. 12. 2010 21:41)
Bohajeho kopněte je do prdele ... STÁTNÍ MATURYTY MĚLI U6 5 LET FUNGOVAT !!!!!! - sem si řikal, že když když jsem nasranej, tak mi třeba tady něco udělá radost .. ne !!!!! STÁTNÍ MATURITU SCHVÁLIT !!! NERUŠIT !!!!!

EX http://k1aptcha.webz.cz/pics/djzcz.jpg
MySpace
Xichtbook ...tedáá Facebook

** Paparrazzi ve veřejných službách **

http://chzgifs.files.wordpress.com/2011/05/24fde296-b064-4ee7-a70a-70d4e943627b.gif
(09. 12. 2010 22:06)
Pritelkyne ma mit letos maturitu a ucitele proste nevedi co maji ucit. Rozdil mezi normal a st. maturitou tam je obrovsky. Tyhle rocniky at podaji zalobu.

strom

[www.csfd.cz]
[iamek.rajce.idnes.cz]
250films.net
Slávie pi čaje !
(09. 12. 2010 23:16)
Já už mám teda 8 let po maturitě, ale je pravda, že s tou státní strašili už nás. Je to jeden velkej cirkus, peněz se v tom utopilo, a teď nic z toho? Kterejkoliv Venca z horní dolní by ten koncept vymyslel a zrealizoval líp, ale to bysme nesměli bejt v Čr, že?

Jinak ať nejsem úplně OT, tak mně dneska udělala radost moje nová drahá polovička :-)
(09. 12. 2010 23:54)
Stoupa : Na slovensku to stalo 10 mil. kc unas uz kolem 150 ...

strom

[www.csfd.cz]
[iamek.rajce.idnes.cz]
250films.net
Slávie pi čaje !
(10. 12. 2010 07:17)
stoupa: o státní se uvažovalo už za nás v 99.... nakonec nám řekli, že máme štěstí, že to chytne až ten ročník za námi sm15

andre trance.cz user (since 2000)
(10. 12. 2010 09:22)
Snííííh! :)

http://s18.postimage.org/5jqnwq8w9/apparat.jpg

(10. 12. 2010 11:20)
citace:
Dexx
Snííííh! :)

sice napadlo velký kulový, ale tak alespoň něco ... no mohly by být ty přeháňky silnější a celý den pod nulou, pak by to bylo fajn :) bohužel zítra to vezme za svý a jestli se vyjasní tak bude jak v březnu sm6sm8
(10. 12. 2010 19:47)
Díky mojí předrahé sestřičce jsem od dnešního dne oficiálně TETA !!!!! sm14
Edit: Sunrise (10. 12. 2010 20:06) (1x)
(12. 12. 2010 00:02)
teploty nad nulou - sláva, konečně se znovuobjevila parkovací místa ;o)))

GRAND EVENT CONCEPTS SEEN SO FAR LIVE: A State Of Trance, Armin Only, Creamfields, Dance Valley, DefQon.1, Electronic Family, Elements Of Life, Energy Utrecht, Energy Zuerich, Global Gathering, House Of Summer, Love Parade, Masters Of Hardcore, MayDay, Mysteryland, Nature One, Pleasure Island, Qlimax, Sensation Black, Sensation White, Street Parade, Syndicate, The Love From Above, Time Warp, Tomorrowland, Trance Energy, Trance Xplosion, We Are One ... AND STILL - ON THE RUN! REMEMBER - NEVER STOP THAT FEELING!
(12. 12. 2010 16:54)
[zpravy.idnes.cz]

Konecne slusny clanek o tehle problematice :)

strom

[www.csfd.cz]
[iamek.rajce.idnes.cz]
250films.net
Slávie pi čaje !
(12. 12. 2010 23:14)
citace:
Zdeněk Ryšavý z organizace Romea ale upozorňuje na to, že pojem "osobní zkušenost" je problematická a může vycházet z jediného osobního setkání.

Zdroj: [zpravy.idnes.cz]

Pamatuju si na moje první setkání s cikány v Brně a hlavně na kopačku v mém obličeji, když jsem odmítnul dát parchantovi na zmrzlinu. Jo, to se pak stanovuje názor a opravdu stačí jediné setkání...

(26. 12. 2010 19:49)
Suvereni United, more krasnych filmu, vitky a kometa ktera pada tam kde patri.

strom

[www.csfd.cz]
[iamek.rajce.idnes.cz]
250films.net
Slávie pi čaje !
(05. 01. 2011 15:54)
Mike Foyle presents Statica - Head Rush , Tucandeo - Lockdown konecne dostali zelenu a boli releasnutesm5

Current top 5:
1.ANDRE SOBOTA - Saudade (Original Mix)
2.Ripperton - Let's Hope (Bicep Remix)
3.Nick Curly - Underground (Dennis Ferrer Remix)
4.Breach - You Won't Find Love Again (Original Mix)
5.Pete Oak - Baby Baby (Original Mix)
(05. 02. 2011 12:23)
Dnešní hodina zumby. Aneb "už i Kytárka podlehla" sm3

Trance is the Key Of Life. No matter where the Velvet Sun shines from, it is Everything that matters. Trance is not a Lost Language, trance lasts Circa Forever. Over every Dynasty, even at This Late Stage, trance eventually comes Back To You.
(05. 02. 2011 12:38)
Počasííííííííííí sm2 Ať žije sluníčko, smrt sněhu!!!
(05. 02. 2011 14:15)
citace:
Stoupa
Počasííííííííííí sm2 Ať žije sluníčko, smrt sněhu!!!

Jo smrt sněhu sm15 Já sem rád že to zimě v létě vrátim se sekáčkem na led, až budu chtít pití sm15

fb.com/sandeaglemusic
(20. 07. 2011 21:29)
Wooohoo Patterson bude hrať u nás v klube na jeseňsm14

Current top 5:
1.ANDRE SOBOTA - Saudade (Original Mix)
2.Ripperton - Let's Hope (Bicep Remix)
3.Nick Curly - Underground (Dennis Ferrer Remix)
4.Breach - You Won't Find Love Again (Original Mix)
5.Pete Oak - Baby Baby (Original Mix)
(06. 08. 2011 13:07)
Našla jsem Ally McBeal online na webu a můžu denně koukat minimálně na jeden díl sm5

Trance is the Key Of Life. No matter where the Velvet Sun shines from, it is Everything that matters. Trance is not a Lost Language, trance lasts Circa Forever. Over every Dynasty, even at This Late Stage, trance eventually comes Back To You.
(12. 08. 2011 09:02)
Na volejbalovém "soustředění" jsem zadekoval nej smečaře...

EX http://k1aptcha.webz.cz/pics/djzcz.jpg
MySpace
Xichtbook ...tedáá Facebook

** Paparrazzi ve veřejných službách **

http://chzgifs.files.wordpress.com/2011/05/24fde296-b064-4ee7-a70a-70d4e943627b.gif
(01. 01. 2012 19:57)
[www.novinky.cz]

Našla jsem lék na jakékoli útrapy. Stačí si jednou dvakrát pustit tohle :))

(01. 01. 2012 23:53)
citace:
Star_Guitar
http://www.novinky.cz/koktejl/254505-zena-dostala-v-metru-zachvat-smichu-rozesmala-cely-vagon.html

Našla jsem lék na jakékoli útrapy. Stačí si jednou dvakrát pustit tohle :))

výborné sm15 smích je pořádně nakažlivý a díkybohu za to, já jsem ke konci videa už i trochu slzel smíchem sm2
iamek_notas
(03. 01. 2012 11:58)
Sef Ryan Airu v akci ! Doporucuju ! Nadherne to natrel zajebanemu bruselu. Zde uslysite jake jsou realne ceny letenek a jak Ryan Air funguje. Neuveritelne. Klobouk dolu !

[www.topky.sk]-
(20. 01. 2012 17:36)
citace:
Anonymní uživatel
Sef Ryan Airu v akci ! Doporucuju ! Nadherne to natrel zajebanemu bruselu. Zde uslysite jake jsou realne ceny letenek a jak Ryan Air funguje. Neuveritelne. Klobouk dolu !

[www.topky.sk]-

prezentace opravdu chytlavá a nenudí, na druhou stranu já osobně Ryanair moc nemusím a tenhle pán se podepsal i pod pár nápadů z kategorie totálních hovadin (viz lítání na stojáka a zrušení jednoho pilota)...
(21. 01. 2012 02:28)
lítaní na stojáka ??? lol.. sm15
(23. 01. 2012 06:28)
citace:
majklhauske
lítaní na stojáka ??? lol.. sm15

viz idnes
(27. 01. 2012 16:32)
Zkouška z fyzikální chemie !!! Opravdu není nic lepšího schytat na nejtěžší zkoušku nejobávanějšího profesora, který má pověst typického "vyhazovače". Sedmihodinové zkoušení už asi jen tak nezažiju, škoda jen, že jsem po tom všem byla tak vyjetá, že jsem si ani neužila ten posvátný okamžik, kdy mi do indexu zapisuje známku...

Ale díky bohu za tuhle zkušenost, státnice oproti tomu budou úplný prd! :)
(15. 05. 2012 12:31)
Obvinění pazDrátha sm11
iamek_notas
(15. 05. 2012 13:15)
Blizi se volby a Kubice nahodou potreti pred volbama uraduje. Neuveritelny hnus. Kazdopadne jsem rad, ze i tak se zaviraji poslanci, ale ODS a TOP09 by si mela poradek udelat hlavne mezi sebou. Neni snad den, kdy jejich clen nebo lobista nema pruser a nedeje se NIC. Kezby tohle byl zacatek, ale asi tezko, kdyz Kalousek ovlada financni policii :/.
(15. 05. 2012 18:40)
nebo nic, nebudu prudit :-)
Edit: Stoupa (15. 05. 2012 18:43) (1x)
iamek_notas
(15. 05. 2012 19:02)
Hehe ted ctu, ze byl obvineny i byvalej poslanec ODS. Jak jde o uplatky a verejne zakazky, tak je fuk zda jsi levicak nebo pravicak :). Snad se doziju, ze dojde i na Grosse, Kalouska, Rakusaka, Vondru, Dobese, druheho Dobese, ti co meli na starosti IZIP, Drabka, Bakalu, Kellnera, Outlickeho, Stanjuru, Dalika, Klause, Zemana a mraky dalsich ...
(15. 05. 2012 20:53)
A už je podanej návrh do vzetí do vazby, čim dál tim líp... když se daří, tak se daří sm15

iamek: je to jedno, sviňárny dělaj všichni napříč politickym spektrem, ale tomuhle zmrdovi to přeju jako nikomu na světě za to co předváděl. Ale jak slyšim v rudý český televizi ty argumenty socanultras s iq rozšláplýho hovna, tak bych nejradši emigroval do jiný sluneční soustavy. To je na zbavení svéprávnosti. Čimž sem se už překlopil do threadu "co mě naposledy nasralo" sm15
iamek_notas
(16. 05. 2012 08:39)
Stoupa : Presne tak. Tahle kauza je jen dukaz, ze v CR neni volitelna snad zadna strana. Jedna pakaz vedle druhe. A ten chuj rekne, ze myslel, ze dostal lahev vina. Chtel bych videt ten jeho sok jak prijde domu a tam sedm mega :D. Aspon dobrovolne rezignuje na vsechny sve posty. Kezby to udelal i Barta ... I CSSD se chova docela prijatelne, coz jsem necekal ani. Skoda, ze se tak nezachovala ODS k Vondrovi a Bemovi v tomto roce. Hned by ceska politika mela pozitivni body.
iamek_notas
(16. 05. 2012 08:44)
iamek_notas
(16. 05. 2012 10:18)
Beztak mu rekli : Hele Davida tady mas sedmicku .. Rath myslel vino, ale bylo tam 7 mega :D
(10. 06. 2012 05:10)
Karel Šíp ve studiu ČT4. Celá ta situace a výrazy ostatních účastníku diskuze prostě neměly chybu.

Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
(11. 06. 2012 02:43)
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 10 plus 2?