Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Re: Free tracky
(13. 07. 2010 07:10)
The Streets - Blinded By The Lights (Bryan Kearney's Passion NYE Intro)

[www37.zippyshare.com]

[www.idj.cz]
(10. 08. 2010 21:36)
F-Reaky goes to Hollywood - Relax after race (Reaky bootleg)
(akorát to Reaky postnul na facebook)

http://www.megaupload.com/?d=EBHRBK4E

\o/

[www.facebook.com] | [soundcloud.com]
(10. 08. 2010 22:17)
Fido: Paráda, to si dam líbit! Pumpovalo mě to v IN setu z Eastern Connection.
(11. 08. 2010 23:18)
citace:
f1d0
Team SR- Leaving London (Kenneth Thomas remix)

citace:
Been sitting on it for a few years as my own exclusive then did a little promo for it through my label Myth. Records a few months ago, now I'm giving it out to everyone who wants it as I have been fielding regular emails about this for quite awhile.

Hope you enjoy!

stahujte zde (yousendit)

Na yousendit jsou soubory po omezenou dobu, takže si pospěšte sm4 .

Co se tracku samotného týče, akorát jsem ho začal poslouchat a fakt že jde o výborný progressive, tenhle remix rozhodně originálu ostudu nedělá sm3

šel by reup pls? sm5

http://imagegen.last.fm/lastfmblue/recenttracks/3/Nulda.gif

"You are listening to the Legend. It's Paul van Dyk" (c) Pete Tong
(11. 08. 2010 23:50)
(12. 08. 2010 09:29)
Sickboy: díky moc sm4

(14. 08. 2010 22:50)
Imogen Heap - Canvas (Mark Eteson Re-Paint)

[www.marketeson.com]
(15. 08. 2010 21:05)
Hans Zimmer - Time (from Inception movie) (Phynn Remix)

[dl.dropbox.com]
(16. 08. 2010 08:59)
Může někdo reupnout toho Reakyho, prosím? :)
(16. 08. 2010 14:16)
(17. 08. 2010 00:19)
Nick Sentience vs Motorcycle - As The Rush Electrify's (Bryan Kearney's Digital Society Mash - Up)

neměl by někdo?

(17. 08. 2010 15:37)
citace:
Nuld@
Nick Sentience vs Motorcycle - As The Rush Electrify's (Bryan Kearney's Digital Society Mash - Up)

neměl by někdo?

Tohle má asi jen Bryan a počítám, že to (bohužel) jen tak neuvolní.

Marco V - GODD (Marco V Bootleg)
(pro stažení klikněte na tu šipečku napravo v tom menu pod "info.")
Marco V - GODD (booty) by Marco V
Marco V dal ke stažení svoji předělávku jeho staré hitovky. Pokud má někdo rád takový ten pomalejší tech trance a obecně Marcovu aktuální produkci, bude se mu líbit i tohle sm4

(22. 08. 2010 13:09)
Industrialyzer vs Dash Berlin - Natural Man On The Run (Bryan Kearney's SMASH Berlin Edit)

[www18.zippyshare.com]

(22. 08. 2010 16:48)
F1d0: ale fuj, zprznění klasiky pípací verzí, kde je ten starej dobrej Marco "Automanual" V? sm6
Edit: kreeki (22. 08. 2010 16:48) (1x)

[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

(22. 08. 2010 16:57)
citace:
kreeki
F1d0: ale fuj, zprznění klasiky pípací verzí, kde je ten starej dobrej Marco "Automanual" V? sm6

Mě osobně se tahle verze taky nelíbí, ale jelikož tu má Marco řadu příznivců, tak jsem to sem postnul sm2 . A souhlas, jeho starší produkce, to je prostě úplně jiná liga, než ty současné věci (ač se mi tu a tam od něj něco opravdu líbí).

(24. 08. 2010 14:36)
Dustin Zahn - Stranger To Stability (Len Faki Remix - Bryan Kearney's RAW Rework)

[www6.zippyshare.com]

(24. 08. 2010 15:10)
Jeden z mála tracků, kde se Bryan se svým reworkem kvalitou ani za mák neblíží původní verzi.
(24. 08. 2010 15:53)
S tím si dovolím souhlasit. Mně se teda moc nelíbí ani ten Natural Man On The Run, co jsem dávál výš...

(27. 08. 2010 17:08)
nevím, jestli je to na furt, ale Dash Berlin - Never Cry Again (Jorn van Deynhoven Remix) free na junodownload: [www.junodownload.com]
a ještě hard trance Paul F & Jon G - Project One [www.junodownload.com]
Edit: K1aptcha (27. 08. 2010 17:49) (1x)
(31. 08. 2010 21:57)
K1aptcha: Dneska je tam zase Gary Maguire - Secrets / Sunyata.

A mam tu další free track. Neni to od Aziziho vyloženě trance, ale zato je to moc dobrej pohodovej vokální housík. Vřele doporučuju!!!

Veronica Maggio – Längesen (Kaveh Azizi Remix) - [www47.zippyshare.com]
(13. 09. 2010 11:14)
Mark Sherry na Facebooku:

Since it's a Monday morning and most of you will need cheering up, here are 3 of my mashups for you including one you've been asking me for for months !!! :)

http://www.mediafire.com/?qcx4056vx9emi05

akorát to sosám a nevím, co je uvnitř, ale počítám, že tam bude mimo jiné jeho "Missing Scientist" mashup a ty dva zbylé, bych si tipnul, že budou "Starfire Acapella" a pak mashup s "Calvin Harris - Flashback." (za cca 20 minut uvidím, jak moc jsem se trefil sm0 ).

EDIT:
dobře já, opravdu tam jsou všechny tři sm0
Rafael Frost vs Calvin Harris - Double Flashback (Mark Sherry mashup)
Simon Patterson vs Coldplay - Missing Scientist (Mark Sherry mashup)
Vicky Devine vs Kelis - Starfire Acapella [Sean Tyas remix] (Mark Sherry mashup)

Edit: f1d0 (13. 09. 2010 11:35) (1x)

(13. 09. 2010 12:21)
Díky! Některý mashupy stojí za to, což je případ třeba Missing Scientist a Flashbacku. sm5
(20. 09. 2010 02:01)
Sander Van Doorn pres. Sandler - Season

Free Download

[www.mixcloud.com]
(20. 09. 2010 11:37)
Simon Patterson vs Coldplay - Missing Scientist , nedelal to i Cristian Ketelaars?
Edit: ics (20. 09. 2010 11:45) (1x)

[www.idj.cz]
(20. 09. 2010 13:09)
.
Edit: Sickboy (21. 10. 2010 06:27) (1x)
(01. 10. 2010 11:33)
hard trance od SHOCK:FORCE
K-Front - Ready To Die (SHOCK:FORCE Remix)
SHOCK:FORCE - Eternity
The Space Brothers - Shine (SHOCK:FORCE Remix)

[www.sendspace.com]
Stanley
(09. 10. 2010 13:33)
Above & Beyond - No One On Earth (Bryan Kearney's Waiting For You Argentina Rework)

Phlash - Frantic Theme (Bryan Kearney's Planet Love Remix)

Chtěl bych se zeptat, tohle asi Bryan nedával někde na net že?? Nebo vyjde to někdy vůbec??
(13. 10. 2010 23:55)
2x Kearňák...
DJ Shog vs Filo & Peri & Aruna - Running Ashley (Bryan Kearney MASH-UP)
[www24.zippyshare.com]
John Askew Vs Joint Operations Centre vs Swedish House Mafia vs Congorock - Onedalism (Bryan Kearney's Straight To Hell SMASH-UP)
[www24.zippyshare.com]

a jednou hard dance edit...
Swedish House Mafia - One (Klubfiller Edit)
[soundcloud.com]
(21. 10. 2010 01:58)

link po videem sm3

"They were screaming 'Slow it down, slow it down!'... So I moved my pitch fader on my Pioneer. Down."

fb.com/sandeaglemusic
Top5: 1.Selu Vibra - Divine [Sean Tyas Rework] 2. Vascotia - Verano 2010 (Sean Tyas Remix) 3. Bobina feat. Elles de Graaf - Lighthouse (Sean Tyas Vocal Mix) 4. Bobina - Spinning (Paul Miller remix) 5. Reconceal - Touch Her Heart (Michael Angelo & Jim Remix)
(22. 10. 2010 13:54)
DJ Cristiao vs Randy Katana - Cartas In La Silence (Bryan Kearney SMASH-UP)
=>zippyshare<=

(23. 10. 2010 11:13)

jako předtim... :)

"They were screaming 'Slow it down, slow it down!'... So I moved my pitch fader on my Pioneer. Down."

fb.com/sandeaglemusic
Top5: 1.Selu Vibra - Divine [Sean Tyas Rework] 2. Vascotia - Verano 2010 (Sean Tyas Remix) 3. Bobina feat. Elles de Graaf - Lighthouse (Sean Tyas Vocal Mix) 4. Bobina - Spinning (Paul Miller remix) 5. Reconceal - Touch Her Heart (Michael Angelo & Jim Remix)
(24. 10. 2010 21:14)
Plastic Boy vs. System F - Crying in The Bath (Bryan Kearney MASH-UP)

download

(25. 10. 2010 11:17)
hmm stargazing jako de :) nicméně to že chlapci ze selu vibra dotáhli trance k dokonalosti už tak nák předurčuje i remixy a reworky k tomu aby byli dobrý :)
(26. 10. 2010 13:07)
(26. 10. 2010 13:15)
citace:
majklhauske
hmm stargazing jako de :) nicméně to že chlapci ze selu vibra dotáhli trance k dokonalosti už tak nák předurčuje i remixy a reworky k tomu aby byli dobrý :)
tak jest, selu vibra má na kontě 2 tracky a konec a oba naprosto dokonalý... je škoda že sebastian a ludvig nechtěli pokračovat dál...

fb.com/sandeaglemusic
(26. 10. 2010 13:55)
Divine od Selu Vibra je nejvíc.. :-) cca 3 nebo 4 roky roky zpátky, co ji vydali - nádhera..
(26. 10. 2010 14:45)
uáá, konečně je venku Crying in the bath, po Helektře nejlepší mashup roku \o/

'Pure trance is a feeling, a passion which exists outside of contemporary musical fads and fashions. It is the bringing together of millions of fans for whom this music is a way of life.' - Solarstone
(28. 10. 2010 23:01)
Právě jsem zjistil, že jsem se v Dj Mag Top 100 umístil na 2943 pozici. Ač to na první pohled může znít jako výsledek, který ani není třeba vůbec komentovat, fakt, že jsem vůbec dostal nějaké hlasy je pro mě moc příjemné překvapení a za každý z nich jsem opravdu vděčný. Takže DÍKY moc vám všem, kteří mě jste mě podpořili a budu dělat vše, co bude v mých silách, abych si vaši přízeň udržel i nadále.

A při této příležitosti jsem se rozhodl vypustit do světa jeden z bootlegů, o který mi lidé letos psali asi nejvíce. Enjoy a ještě jednou díky sm3

FREE DOWNLOAD - Filo, Peri & M.O.R.P.H. vs. Mauro Picotto - Ashley the Lizard (F1D0 Mashup) by F1D0

(29. 10. 2010 20:27)
citace:
hphondra
Divine od Selu Vibra je nejvíc.. :-) cca 3 nebo 4 roky roky zpátky, co ji vydali - nádhera..

Taky jsem ten song strašně žral.. Až tak, že jsem si musel dva roky zpátky objednat hned
2 ks tohodle limitovanýho cd singlu se 6-ti verzema, jsem si říkal "kdybych jeden ztratil".. sm3
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 24 plus 11?