Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Dokumentární filmy
(10. 03. 2010 03:03)
Chybí mi zde takový topic, zvláště pro vzdělávací schopnost tohoto druhu filmů, narozdíl od běžných zábavných filmů a seriálů, ale HLAVNĚ proto že se zabývají realitou, vysloveně se v nynější době pachtím za každým byť trošku lepším dokumentem, tak prosím sem snimy sm3

Tunguzská katastrofa [www.csfd.cz]
[uloz.to] cz dabing

Elegantní vesmír: [www.csfd.cz] Teorie superstrun, einsteinův sen, vítejte v jedenácté dimenzi. Třídílný skutečně LUXUSNÍ! dokument, ostatně hodnocení na csfd mluví za vše. Obsahuje například Skutečnou vědeckou teorii, která je schvalována vědeckou většinou, která připouští dalších 6 dimenzí navíc k našim základnim čtyřem šířce výšce dýlce a času :-) Teorie nastiˇuje vznik vesmíru hranice cesmíru atd. A nejen to. Tohle prostě musíte vidět!!! cz dabingsm4 (první díl asi tak v půlce začne šumět ale slovům je rozumět a přestane to , pak se to ještě párkrát vrátí ale je to ok , ostatní díly jsou v pohodě )
[uloz.to]

5 dimenze: vědecký pohled na věci nadpřirozené či nepřirozené [www.csfd.cz] CZdabing
[uloz.to]
[uloz.to]
Re: Dokumentární filmy
(10. 03. 2010 09:50)
Já dokumenty všeobecně nemám rád, ale v posledním roce jsem viděl
dva, které mě zaujaly.

První z nich je Skinhead Attitude, který
pojednává o vzniku a vývoji skinheadské subkultury. Její ničení posranejma náckama atd.

Druhý je Super High Me, který je pro
změnu o dlouhodobém hulení, jeho účincích, negativech i pozitivech.
Edit: SHP (10. 03. 2010 09:50) (1x)

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTAaqIi1svzslWPsi_iWIBi-hJW8MM4K5-rCOs3iAGydFuZ26k&t=1&usg=__wTcwXPb8sYn5gWPfwZ2DrjEAcjY= http://i43.tinypic.com/30mo136.jpg

http://s.meebo.com/skin/default/img/emoticons/panda.gifVíte, proč SHP skončí na každé party na zemi? Protože je to tam nejtvrdší! http://s.meebo.com/skin/default/img/emoticons/panda.gif
(10. 03. 2010 11:40)
Seven: super nápad, už stahuju ten Elegantní vesmír, díky moc, kdyby tě něco ještě napadlo, nejlépe rovnou s linkama tak určo to sem hoď. Díky sm4

[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

(10. 03. 2010 12:05)
Tady je recenze na novy dokument, ktery bezi v nasich kinech:
[www.bestfilm.cz]
(10. 03. 2010 12:35)
Jo, Katku jsem už taky viděla... a drsný.

Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
(10. 03. 2010 16:03)
Katka je dobrej dokument, zaujal mě víc než předchozí René.
(10. 03. 2010 17:03)
tvl ty fotky z tý katky jsou jak z hororu
(10. 03. 2010 17:09)
No jo, drogy sm0

Já se přiznám, že moc dokumentů nedávám, poslední dobou jsem viděl jen známé Super Size Me a z řad BBC ještě Can I Get High Legally?. Pak spoustu 9/11 filmů, ale to už jsme řešili přímo tam.
Edit: Sq4Raa (10. 03. 2010 17:09) (1x)

Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
(10. 03. 2010 17:18)
já mám poslední dobou radši dokumenty než klasický filmy...i z tohohle důvodu je mojí nejoblíbenější TV stanicí Spektrum, kde je toho dost zajímavýho, ostatní stanice víceméně nezapnu

a co se tématů týká, vede u mě vesmír, záhady, příroda, technika
(10. 03. 2010 17:55)
[www.csfd.cz]
Toto je uplne vynikajuci dokmentarny serial, viac menej ide o chlapika ktory cestuje po celom svete do oblasti s velkou kriminalitou, rozobera rozne gangy, ich zvyky, snazi sa inflitrovat medzi clenov dotycnych gangov, vyspovedat ich atd. Doporucujem pozriet kazdemu koho bavia podobne veci. Mimchodom chodieva to aj na Discovery Channel, v nedelu okolo 22 hodiny vecer

(10. 03. 2010 22:09)
nejvic je BBC Life, novy 10ti dilny dokument namluveny legendarnim Davidem Attenboroughem.

"Zapněte si své Full HD a otevřete ústa dokořán............Tohle dílo již nepotřebuje další komentář." 5/5

[www.csfd.cz]
(10. 03. 2010 22:37)
[chibis.overstream.net] Asi jsem našel zdroj foxovo vzdoru v topicu o drogách, a chci říct že mě to trochu umírnilo. No, každopádně se všichni podívejte sami.
Edit: seven (10. 03. 2010 22:40) (2x)
(11. 03. 2010 00:10)
Ještě k té Katce, viděl jsem nedávno v televizi dokument z kterého pak vychází ten film. Je to fakt síla, v kině bych to snad ani vidět nechtěl...to co jsem viděl mi stačilo

Jinak to ovšem doporučuju, ten dokument není ani tak o drogách, ale spíš o tom jak si člověk může totálně zkazit život. Svým způsobem velmi poučné....
(13. 03. 2010 05:32)
kreeki: co říkáš tomu elegantnímu vesmíru? nářez ne?
(13. 03. 2010 08:03)
Hustey : HD je naprosty masakr. Clovek vidi treba moderatory jak prskaji, jak se viri prach ... Fantazie ! A kazdy patek na CT 2 ve 20:00 cumim s otevrenou pusou ...

Ja doporucuju dokoment The cove :) ...

http://img443.imageshack.us/img443/2255/baner9fo6.png
strom

[www.csfd.cz]
[iamek.rajce.idnes.cz]
250films.net
Slávie pi čaje !
(14. 03. 2010 15:41)
King Lines neskutečný co ten borec dokázal .sm5

Trailer:

http://imagegen.last.fm/BlueCurve/recenttracks/5/_Nevim_.gif
[www.facebook.com]
(14. 03. 2010 16:28)
seven: tak zatim jsem viděl jen první část, informační hodnota skoro nulová tedy a o nějaký odbornosti nemůže být vůbec řeč, přijde mi to, že je to dělaný pro normální lidi v pátek u televize když neni co dávat, docela mě tohle téma zajímá ale odborný informace tam skoro nejsou a to co ten člověk říká nemá skoro žádnou hodnostu, vůbec to nejde do hloubky, žádný bližší vysvětlování jak co funguje, nevim, jsou ty druhý dvě části lepší?

(14. 03. 2010 17:52)
já se teď v průběhu týdne chystám na The Cove.Dlouho sem to odkládal,ale když to vyhrálo toho oscara,tak se na něj mrknu...

http://img185.imageshack.us/img185/7372/681216563762ko0.png
(14. 03. 2010 17:58)
podobně jako Hustey sleduji spíše jen HD dokumenty, převážně o přírodě...mám tu taky celou sérii BBC Life, Planet Earth a Life On Earth + spoustu dalších asi 100 HD dokumentů (Galapagos, Bora Bora, Volcanos, Coral Reef, atd atd...)

jinak obrazově nejlepší dokumenty jsou od A MacGillivray Freeman film [www.macfreefilms.com] jsou zatím obrazově nejdokonalejší dokumenty co jsem viděl, namátkou třeba Grand Canyon Adventure, IMAX Blu-ray (2009)
hodně těžko se ale shánějí...tenhle Canyon jsem nesehnal na netu vůbec (repektive sehnat se dá, ale kvůli kodeku VC-1 je přehratelný jen v PC, což je mi naprd), musel jsem koupit origoš Blu-Ray ale nelituju vůbec :)
Edit: Freezer (14. 03. 2010 18:24) (4x)

Current top 3:

1. Gouryella - Anahera
2. Dimension - Origami
3. Matt Darey feat. Kate Louise Smith - See The Sun (Dan Stone Rework)
(14. 03. 2010 22:43)
kreeki: musíš to dokoukat celý!!! na konci budeš valit bulvy já už je vláčim za sebou leta
jo a o higinsově bossonu nebo-li božské částici jsi slyšel?
Edit: seven (14. 03. 2010 22:53) (1x)
(14. 03. 2010 22:57)
seven: higgsův boson znám, mam doma fyzika sm2

(14. 03. 2010 23:23)
tak to je jasný, a ty sám fizyku nebo něco podobnýho děláš?
(14. 03. 2010 23:24)
jako myslim si že ten druhej a třetí nebudeš pobírat je to už fakt hodně
(23. 04. 2010 18:37)
narazil sem na malýho politika,ale je to takový smutný

(23. 04. 2010 20:25)
11 let stará záležitost ale stále mrazící

ZERO HOUR: Massacre At Columbine High

ČSFD
Uloz.to cz dub
Edit: Dolvich (23. 04. 2010 20:35) (1x)

[www.mixcloud.com]
(23. 04. 2010 20:35)
Dolvich: jo tohle jsem viděl, je to fakt hardcore!
(23. 04. 2010 20:40)
Seven: souhlas, někdy jsem rád že žiju v ČR

"Dylane, proč to děláš?"
"Já nevim"
"Teď mě taky zabiješ?"

[www.mixcloud.com]
(23. 04. 2010 20:50)
citace:
kuchtajz
narazil sem na malýho politika,ale je to takový smutný

tak to je fakt sílasm9
(26. 04. 2010 06:20)
[www.csfd.cz] sosam ještě jsem neviděl.
Edit: seven (26. 04. 2010 06:20) (1x)
(26. 04. 2010 09:14)
Tak the secret mohu jen doporučit, zde je link, myslim že lecjakym místnim cholerikům by se to hodilo. Adresa uloženého souboru:
[uloz.to] film

[uloz.to] titulky
(30. 06. 2010 11:32)
Collapse(2009) - zajímavý pohled na situaci ohledně závislosti lidstva na ropě a nejen jí... bude to hodně zajímavé, až opravdu dojde.

CSFD

Ulozto - film
Ulozto - titulky
Edit: Venda (30. 06. 2010 12:11) (1x)
(30. 06. 2010 15:31)
Zajímavé to nebude, protože se do dne přejde na jiné zdroje.

(30. 06. 2010 20:02)
Podle mě k vytěžení veškeré ropy ani nedojde, protože dřív se zhroutí globální ekonomika, zastaví se obchodování a lidi na nebudou mít peníze na benzín. Ta naše obsese snažit se ze Země vytěžit co nejvíc surovin a energií, abychom ukojili náš materialismus, nemůže už trvat moc dlouho; bude třeba zcela změnit myšlení a ne hledat pouze alternativní zdroje a v drancování jet dál. A nebo v té (sebe)destrukci vážně budeme pokračovat a neskončí to pěkně, protože se v určitém bodě rovnováha nastolí sama, násilně a rychle (navíc se na to všichni budeme dívat v přímém přenosu).
(30. 06. 2010 21:01)
-> ...a jeden článek k tématu... (rozhovor s Cílkem o ropě a surovinách, nicméně poslední věta..: Nemůžete samozřejmě předpovídat, co lidé v budoucnu vymyslí a jak je to ovlivní. Nicméně na situaci se můžeme dívat i jinak. Poslední století je ve světové historii zcela anomální, přineslo nebývalý růst světové populace i blahobytu. Případné zchudnutí by bylo jen návratem do normálu…)

(30. 06. 2010 22:30)
^^ Podobně mluví i Sedláček. Co dnes považujeme za normální, je ve skutečnosti nadbytek a hojnost. Problém je, že už jsme si na takovou životní úroveň stačili zvyknout a čekáme, že ještě dál poroste. Pokud nastane pokles a lidi na to nebudou připravení (jako že nebudou), dostanou konečně záminku vyjít do ulic. Řecko je fakt jen předobraz věcí příštích.
(01. 07. 2010 00:06)
Nevím, jestli to tu nebylo někde mimo tenhle topic, ale postnu sem pár odkazů.

[mustwatch.hztz.cz] - tady si stačí vybrat

[www.paradigma.sk] - na téhle stránce doporučuju ( Kto sa smeje naposledy - John Bird a John Fortune) a (Morální hazard a útok na banku "vesele") - tomu se prostě nedá nesmát, horší je, že to popisuje skutečnost , pak ještě doporučuju (Neprejesť svoju budúcnosť.)

Tady máte něco mezi Elegantní vesmír a Secret - [dolezite.sk] - někomu se to bude hodně líbit a někoho to vůbec nenadchne, každopádně z určitých částí mě mrazilo

Tady něco proti náboženství: [www.kinoteka.cz] - [www.csfd.cz] - věřícím doporučuji nepouštět

Jinak díky za tenhle topic.

edit: hodně dobrý je tohle, ale je to v podstatě na té stránce z mého prvního odkazu, stačí si to tam najít: [mustwatch.hztz.cz]
Edit: Johny2005 (01. 07. 2010 00:14) (1x)
(03. 07. 2010 03:51)
Johnyho2005 doležité sk!!! pecka

další díl je vždy ten druhý v nabídce po skončení předhozího
(03. 07. 2010 11:31)
A tak dopadlo sevenovo hledání pravdy, ale počkat ono ještě nekončí.... :-)
(16. 07. 2010 20:53)
Kymatica

Vynikající, to by mělo vidět co nejvíc lidí. Filosoficky takřka totožné s tou esejí o kolektivní psychóze (proč se vždycky určité myšlenky objevují zároveň ve stejnou dobu a nezávisle na sobě?).
(29. 09. 2010 15:02)
Nový film o tématu NWO (new world order) od Dylana Averyho, tvůrce filmu Loose Change a producenta Alexe Jonese
(Dark Secrets: Inside Bohemian Grove,
911: The Road to Tyranny,
TerrorStorm: A History of Government-Sponsored Terrorism,
Endgame: Blueprint for Global Enslavement,
The Obama Deception: The Mask Comes Off,
Fall Of The Republic: The Presidency Of Barack H. Obama):

Invisible Empire: A New World Order Defined (2010)
(Neviditelná říše: Nový světový řád definován)

Trailer s českými titulky (1:40):

Celý film s českými titulky (134:01):

Edit: Fox Mulder (01. 10. 2010 16:43) (1x)

__________________________________________________________________________________________________
Vzbuřte se proti hrubkám na internetu
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 6 plus 23?