Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Re: How about drugs?
(12. 06. 2010 23:19)
Raduš: pokud tě zatýká uniforma, máš právo na vyžádání služebního čísla (i kdybys uniformu jen potkala na ulici) pokud ti odmítne sdělit své číslo, doupouští se tím zanedbání (nejlepší je mít u toho svedka). Já mám zkušenosti s tím že jakmile začneš prokazovat znalost svých práv, tak vetšinou policisté couvnou a jednají profesionálně, každé udání, i neodůvodněné se totiž policistovi objeví v papírech, pokud není vyvráceno, stejnětak jako doktorovi podezření o zanedbání péče, byt neprokázané ale nevyvrácené... a to si žádný rozumný policista nepřipíše na triko....
To se mi jednou vyplatilo když mě chtěl jeden policista v klubu kde jsem hrál šacovat, řekl jsem mu že bez podezření na to nemá právo, at mi sdělí své služební číslo a pokud u mě nic nenajde, podám na něj stížnost za zneužití pravomoci veřejného činitele. Policista mne odbyl jen vyžádáním mého občanského průkazu a nechal mě být :)

"They were screaming 'Slow it down, slow it down!'... So I moved my pitch fader on my Pioneer. Down."

fb.com/sandeaglemusic
Top5: 1.Selu Vibra - Divine [Sean Tyas Rework] 2. Vascotia - Verano 2010 (Sean Tyas Remix) 3. Bobina feat. Elles de Graaf - Lighthouse (Sean Tyas Vocal Mix) 4. Bobina - Spinning (Paul Miller remix) 5. Reconceal - Touch Her Heart (Michael Angelo & Jim Remix)
(12. 06. 2010 23:29)
sandal.. tos měl kliku takhle to totiž normálně nechodí.. hlavně při větších raziích bez tv kamer a na fotbalech totiž vůbec čísla nemaj (na takovým czteku taky moc cajti nevedlo čislo navíc oni kolikát než jdou do rizikové akce jako je práve fotbal, cz tek, demonstrace tak si spouty cajtů ty čísla sundává.. ..;) kecy typu že na to nemá právo nikohonezajimaj a když budeš hodně prudit pocítíš to na služebně.. taková jaques před lety je jen takový vrchol ledovce..
(13. 06. 2010 00:14)
majkl: to já moc dobře vim... hodně dobře je to napsaný v tom "manuálu" jak demonstrovat... tj co dělat, jak si dát pozor popř. čemu se vyhnout nebo naopak na co pamatovat. vůbec nejlepší je si přípedně natočit dotyčného a hlavně nikdy nebejt sám.

ps: pokud vyfotíš uniformu bez čísla, panáček bude mít hodne dobrej problém :)
Edit: Sandeagle (13. 06. 2010 00:14) (1x)

"They were screaming 'Slow it down, slow it down!'... So I moved my pitch fader on my Pioneer. Down."

fb.com/sandeaglemusic
Top5: 1.Selu Vibra - Divine [Sean Tyas Rework] 2. Vascotia - Verano 2010 (Sean Tyas Remix) 3. Bobina feat. Elles de Graaf - Lighthouse (Sean Tyas Vocal Mix) 4. Bobina - Spinning (Paul Miller remix) 5. Reconceal - Touch Her Heart (Michael Angelo & Jim Remix)
(13. 06. 2010 01:27)
mno on si to leckdo rozmyslí něco fotit a pokud si toho dotyčný všimne máš problém a nejspíše po foťáku.. navíc co se fotbalu týká par cajtů nafoceno bez čísla bylo jenže když je zakuklenej je to ti prd platný.. :) jinak věř že mužu o tom vyprávět hodně hodně dlouho ale to je na jinou diskuzi..
(13. 06. 2010 03:09)
no v tom případě se vyšetřuje celá zásahová jednotka co tam byla, u nás suspendovali velitele kvůli tomu, protože jeden jeho hoch prováděl ohledání u nezletilé dívky bez přítomnosti kolegy po zásahu... a pak se odmítal přiznat

a k tomu ot, já si myslim že když je tenhle topic nevyužitej a je v offtopicu tak snad pár komentáři trochu mimo nebude vadit ne?

fb.com/sandeaglemusic
(13. 06. 2010 03:19)
Nebude.

Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
(13. 06. 2010 03:26)
sandal.. no nevím kde žiješ ale pokud tomu tak bylo tak to byla vyjímka... toho šoumena co propenderkoval jaques vyšetřovali jen kvůli tomu koho napadl jinak by se nic nedělo a bylo ticho po pěšině .. jinak se tohle vůbec neřeší tím spíše na fotbalech či demonstracích .. nejaký chalani z levé strany politického spektra si tehdá stežovali po nákých těch demoškách že dostali vix na stanici a prakticky se nikomu nic nestalo ... pokud tě to zatím minulo a policajti na tebe byli Ok bud tomu rád, ne vždy se to povede, stačí něco spatně říct a dostaneš pendrekem po čenichu a nedovoláš se nikde ;)
(13. 06. 2010 03:33)
a to se nebavíme že při těhle masovkách použivají rozbušky které jsou označeny jako paralyzující a nemaj ubližit ale jsou případy kdy ti ta rozbuška naruší sluch... + použivaní tehdá když byli v praze němci na repre zápase to použivali na rozhanění a u kotvy to bouchalo i vedle maminky s kočárkem...

ten šacung co si psal na začátku je celkem fajn ale i tam veřím že jak narazíš na blba nepomuže ti ani že znáš zákon a svědci ti na moc věci nebudou pokud jich nebude víc jak cajtů.. (taky zkušenost i když si cajti u soudu protiřečily dostal jsem dva roky podmínku a naši svědci nám byli na prd.. ...
(23. 06. 2010 17:41)
[www.reflex.cz]
Ano, ano, správně, necháš si otestovat extázi a rovnou za katr! To je hrůza!
(28. 06. 2010 00:37)
Škvára teď už vim, how about drogs. Tablety se nestrkají do myčky, ale do toho, kdo myje nádobí. :)
(28. 06. 2010 00:50)
(28. 06. 2010 01:02)
Holák to trefil! Mimochodem teď už taky vím "how about drugs" sm15 Ve čtvrtek THC, v pátek 2CB a MDMA a v sobotu ethanol sm15 sm15 sm15
(28. 06. 2010 01:28)
sm15 Jeden penzion lepší než 50 stránek

tholy: sm15sm15sm15sm15sm15sm15

fb.com/sandeaglemusic
(28. 06. 2010 02:53)
Já jsem rád, že jsem si zachoval svou tvář, kdybych nefrčel alespoň 15 hodin v kuse, tak bych Vás tu nemohl poučovat sm2

Ale že ta kuchyň byla uklizená sm15
Edit: Sq4Raa (28. 06. 2010 03:10) (1x)

Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
(28. 06. 2010 04:01)
škvára: jako jenom se leskla sm15 a pak že to nemá výhody
Edit: Sandeagle (28. 06. 2010 04:02) (1x)

fb.com/sandeaglemusic
(28. 06. 2010 13:11)
No jako těsně po vzbuzení tě potkat v té kuchyni byl fakt zážitek ... Jen jsem nestíhal poslouchat tak rychle jak ty si mluvil no sm0

EX http://k1aptcha.webz.cz/pics/djzcz.jpg
MySpace
Xichtbook ...tedáá Facebook

** Paparrazzi ve veřejných službách **

http://chzgifs.files.wordpress.com/2011/05/24fde296-b064-4ee7-a70a-70d4e943627b.gif
(28. 06. 2010 13:21)
Rychlá mluva u mě asi není úplně příznak drog sm15 Ale pěkně jsem Vám to pak v té tiché poště nandal.
Edit: Sq4Raa (28. 06. 2010 13:23) (1x)

(28. 06. 2010 21:01)
Miláčku, Ondrášku... kousek za domem tu pěstují mák. Jak se z toho dá něco vytěžit? Raď rychle než to sklidí! sm15 sm15 sm15
(28. 06. 2010 22:38)
Radko udělej si z toho sukni a budeš vypadat úplně jako maková panenka.
(29. 06. 2010 10:02)
Já ti nevím, já bych se asi informoval ohledně možnosti brigády sm15 Ne každý druh se dá použít k výrobě drog.

(30. 06. 2010 13:13)
Ne jako sorry, ale fakt si mluvil asi tak 2x rychlejc, stacilo kdyz jsem te potkal v tech 11 dopoledne s kostetem v ruce sm15
(30. 06. 2010 13:55)
LOL sm15

Jen škoda, že jsem nezametal pod UV lampou.

(30. 06. 2010 16:01)
Nejhorší bylo když ses nás na něco zeptal a pak sis 2x rychlejc odpovedel a za soustavného monologu si odešel někam pryč :D

fb.com/sandeaglemusic
(30. 06. 2010 16:25)
To ale pořád říkáte věci, který dělám úplně běžně, nesnažte se mě zmást sm15

ik
(30. 06. 2010 23:44)
Ten článek o NRG-1 od JXD zmíněný o pár příspěvků výše je celkově dost mimo, viz. zde.
drax
(02. 07. 2010 09:48)
koukam na trance.cz me po 4letech zajima nejaka diskuze :)))
drax
(02. 07. 2010 09:59)
uf, tak po precteni prvni stranky sem zjistil ze dal cist nechci :) Ale velky obdiv za snahu šiřit strizlivej pohled na neurogenně účinkující látky :) Kdyz nekdo dava prednost prejatymu nazoru komunistickejch a propagnistickejch konzerv (At uz cechy ci USA lonsky stoleti), lituji jeho zivotni a hlavne dusevni vyvoj :) LSD rulez !!!
(02. 07. 2010 14:56)
říká ten co zase bude letos na Borotíně v neděli koukat nepřítomně dvěma skleněnkama :D
Edit: majklhauske (02. 07. 2010 14:57) (1x)
drax
(02. 07. 2010 20:03)
Borotin padnul z duvodu prutahu dedickyho rizeni, majitelka umrela. Resim nahradu, ale bude mit jinej koncept, az se vyresi dedeni (treba to bude este v zari) probehne pripravena akce . . . . kdyz buh neda, hold je tradice prerusena a pokracovani za rok.
(02. 07. 2010 22:18)
to je škody to je škody..
(08. 07. 2010 21:23)
Nečetl jsem celý thread, takže nevím, jestli tady podobné myšlenky nepadly, nicméně tohle se mi posledních pár dní honí hlavou.

Když to vezmeme kolem a kolem, je neuvěřitelně pokrytecké, že naše společnost na jednu stranu polyká kvanta nejrůznějších drog a chemikálií (od penicilinu přes xyzal, prozac, až po kofein a alkohol), jejichž užití si v rámci nějakého "dobra" racionalizuje jako správné a na druhou stranu se snaží potírat a vytěsňovat na okraj látky (od THC přes LSD po kokain), které z nějakého důvodu démonizuje. Zajímá mě, proč tady ten obrovský rozpor, který si možná řada z nás plně neuvědomuje, vůbec existuje? Je to proto, že to, čemu říkáme drogy, dokáže měnit náš pohled na svět a odvádí nás od toho, čím nás indoktrinoval "systém"? Můžou být antidrogové kampaně sebezáchovným procesem systému, který potřebuje co nejvíc svých jednotek/robotů (nás) ke každodenní práci v kolečkách pro křečky, kde bychom měli vytvářet "hodnoty" a za odměnu si pak jít koupit to, co nám během toho vnutí jako potřebné? Zcela jistě je za tím strach, ale jeho podstatu asi nedokážu přesně určit.

Vy sečtělejší, je k tomuhle tématu nějaká literatura, která by se tím zabývala? Ve zkratce něco jako "drogy vs společnost".

Jinak bych chtěl upozornit na výborný článek/blog, který se toho tak trochu týká.

citace:
Drtivá většina civilizačních chorob, tělesných i duševních, přitom není ničím jiným než ztělesnění dlouhodobě neudržitelného způsobu existence civilizované společnosti. Podávání chemických léků není ničím jiným, než zastíráním příznaků, nalháváním si, že letíme správným směrem. „Nedělám už nic jiného, než předepisuji lidem prášky na nervy. Přitom vím, že to jejich problémy vůbec neřeší. Na to jsem nemusela studovat medicínu. Připadám si úplně bezmocná. Už jsem z toho sama na prášky.“, svěřovala se mi před časem kolegyně z psychiatrie. Dobře jí rozumím.

Léčba úzkostí, depresí a dalších civilizačních chorob nemá ani medicínské, ani technické, ani finanční řešení. Zdraví a osud našeho „hejna“ naléhavě závisí především na změně kurzu konzumní „letecké“ společnosti. Na rychlém obratu k ekologickém způsobu myšlení a chování, ke zlepšování mezilidských vztahů, k vytváření fungující občanské společnosti. V opačném případě nás čeká nezadržitelný pád.

[blog.aktualne.centrum.cz]
(08. 07. 2010 21:57)
Ten článek je opravdu dobrej, už jsem na něj koukal a bohužel jsem se musel zamyslet také.

Tvoje myšlenka je zajímavá a s tím strachem bych souhlasil; a přestože ten prvotní vzešel z předsudků řadových obyvatel a vrchnost se ho chytla až poté, je klidně možné, že dnes už se ty role obrátily, poměrně to sedí a dává smysl. O literatuře na podobné téma moc nevím, protože česky to určitě nebude a já se zatím dostal maximálně k tomu, abych omrknul ty odborné publikace.

V té otázce pokrytectví se ukazuje, že propagandou masírovaná veřejnost neumí vnímat slovo droga neutrálně a především ty drogy nestaví na stejnou úroveň - něco za drogy považuje, něco už ne, něco toleruje, něco zakazuje. V tom bych viděl možná spíš silně zakořeněné předsudky, které jen následující generace udržely při životě, než nějaký mocenský kalkul. Také většina těch drog, byť působí psychicky, vzbuzuje spíš ten dojem, že nám pomáhá fyzicky, a málokdo nad tím přemýšlí. A fyzický boost je společensky přijatelný, ten psychický už ne, o tom se ostatně píše i v tom článku.

Ale ta démonizace drog jako obranný systémový proces je zajímavej postřeh, faktem skutečně je, že drogy silně podporují větší flexibilitu myšlení, což je dnes vlastně nežádoucí.

(08. 07. 2010 22:56)
K té legalizaci drog jsem na straně těch, kteří by část zlegalizovali. Dle mého by to pomohlo, důvody netřeba znovu psát, již jste je tu hezky popsali. Každopádně ale razím názor, že ať už lehká či těžká droga při dlouhodobém užívání mění stav člověka, ať už duševní či fyzický fond.

Většina lidí, aniž by si to uvědomovala, tak drogou odbíhá od reality. Má to spojitost s tím článkem od Andrewse. Oni totiž v tom rychlém světě už vůbec neví kudy kam. Vemte si jen lidi v hospodách, každý večer u 5 pivek. Berou to jako nějaký koníček, nebo pokec s kámošema, ale je to jen a jen unikání od reality (od jejich reality), oni si ji totiž už ani neumí přetvořit nějak smysluplně i bez toho chlastu. Ráno do práce, odpoledne z práce, něco pojíst a šup do hospody. Nebo trend dnešních mladých lidí: od pondělí do pátku pracovat a v pátek a sobotu večer se jít zežrat či jinak ukojit. Oni se na to dokonce celý týden třesou. Jako neřeknu občas, ale každý víkend a ještě na to samé místo, navíc, kdybych to spojil s tím dnešním pózerstvím a s tím, jak si hrajou na mistry světa, ale to už bych odbočil.

K té tvojí myšlence Andrewsi: to by bylo na dlouhý psychologický rozbor, strašnou roli v tom hraje dnešní doba, mafie, vlády, peníze, atd, atd. Je ale hezky vidět, že ty lidi se nad tím opravdu vůbec neumí zamyslet a jen slepě papouškujou to, co je naučili média.

Ještě bych dodal z jiného soudku: uspěchaná doba + stres + honění se v práci + absolutně nezdravá strava + drogy - to se nemůže rovnat ničemu jinému, než neustálé devastování si té vzácné chviličky, která byla každému dána. Ale proč to lidi dělají? Proč tu chvíli takhle promarnit, když je zřejmě jediná? Zajímalo by mě, jestli si to většina lidí na stará kolena alespoň uvědomí. Bohužel někteří ani nemají tu možnost.
(08. 07. 2010 23:13)
A jde o koncept závislosti obecně. Jako společnost jsme závislí třeba na ropě, jako jedinci třeba na nakupování nebo internetu, ale jediné, co jsme ochotni léčit (a co si přiznáváme, že léčení potřebuje), jsou narkomani a excesivní užívání návykových látek. Otázkou určitě je, co považujeme za patologické chování a co ne, a velkou roli v tom jistě hraje právě ona námi vnímaná většinová "normalita" nebo to, co za normální alespoň považujeme. Jistě se nebudeme pozastavovat nad tím, zda je pro nás zdravé zadlužovat se na desítky let hypotékami nebo ještě hůř spotřebními úvěry - jednoduše proto, že to tak "dělá každý". Stádo si nikdy nepřipustí, že by mohlo být nemocné, protože společné/sdílené zvyky jej udržují pohromadě a každý, kdo se je odváží zpochybnit, je označený za blázna nebo kacíře.

Sorry, jestli je to už OT, protíná se mi tady ten obsah eseje s dalšími tématy, ale čím dál víc zjišťuju, jak pravdivé to ve spoustě případech je a s čím větším počtem lidí o tom mluvím, tím víc pozoruju, jak je to vadné přemýšlení v nás hluboce zakořeněné, až ani nejsme schopni odhalit pravou příčinu našich problémů.

Ještě co se týče těch předsudků - určitě, ale není to hlavně věc kulturní? Tedy že euroamerická kultura jaksi nemá ve své tradici užívání např. halucinogenních látek (a proto k nim má vrozenou nedůvěru), zatímco např. pro jihoamerické Indiány nebo další kultury to byla samozřejmá záležitost a součást života, především proto, že jejich filosofický pohled na drogy byl diametrálně odlišný (rozšíření obzorů, mentální růst)? Obecně k tomu, co jako západní civilisace považujeme za "metly lidstva" (drogy, nemoci), zaujímáme a priori negativní postoj, hovoříme o tom jako o nějaké samostatné entitě, dáváme tomu vinu za naše vlastní utrpení a nejsme schopni si uvědomit, že ve skutečnosti se jedná naopak o příležitost - nějakým způsobem pochopit věci v našem životě, vyrovnat se s minulostí, osobnostně/duchovně a duševně vyspět.
Edit: Andrews (08. 07. 2010 23:14) (1x)
(08. 07. 2010 23:33)
citace:
Johny2005
Většina lidí, aniž by si to uvědomovala, tak drogou odbíhá od reality. Má to spojitost s tím článkem od Andrewse. Oni totiž v tom rychlém světě už vůbec neví kudy kam. Vemte si jen lidi v hospodách, každý večer u 5 pivek. Berou to jako nějaký koníček, nebo pokec s kámošema, ale je to jen a jen unikání od reality (od jejich reality), oni si ji totiž už ani neumí přetvořit nějak smysluplně i bez toho chlastu. Ráno do práce, odpoledne z práce, něco pojíst a šup do hospody. Nebo trend dnešních mladých lidí: od pondělí do pátku pracovat a v pátek a sobotu večer se jít zežrat či jinak ukojit. Oni se na to dokonce celý týden třesou. Jako neřeknu občas, ale každý víkend a ještě na to samé místo, navíc, kdybych to spojil s tím dnešním pózerstvím a s tím, jak si hrajou na mistry světa, ale to už bych odbočil.

Otázka (odvážná) je, co je realita :-) Dle mého se pěti pivky týdně od žádné reality neutíká, ona se tím doslova naplňuje, je to její součást. Na pivo mimo jiné v Česku chodíme, protože se to považuje za jakousi zvyklost, a svým způsobem jsme k tomu společensky nuceni a vychováni (kdo už jako malý capart nechtěl ochutnat od rodičů alespoň pěnu?). Samotný alkohol (jako droga) nemění naši realitu (tu, kterou vnímáme střízliví) natolik, aby se to dalo považovat za útěk z ní - ne, naopak, alkohol nás přepíná na jakéhosi autopilota, kdy sice občas děláme věci, které bychom jinak neudělali, ale v důsledku to jsou věci, po kterých toužíme, protože jsme tak byli naprogramováni. Jsou to věci, které jsou tradičně záležitostí konformity a mají funkci spíše začlenění se do společnosti, než nějakého rebelování proti ní.

Jistě je to pro některé z nás taková forma katarze, kdy přes týden v práci trpíme, abychom pak o víkendu nechali tělo trpět zase trochu jinak :-) a opět je problém v tom, jakým způsobem k tomu přistupujeme - že jsme ochotni trávit osm a půl hodin denně něčím, co nás vlastně nebaví, a potom máme logicky potřebu si to nějak kompenzovat.

citace:
Johny2005
K té tvojí myšlence Andrewsi: to by bylo na dlouhý psychologický rozbor, strašnou roli v tom hraje dnešní doba, mafie, vlády, peníze, atd, atd. Je ale hezky vidět, že ty lidi se nad tím opravdu vůbec neumí zamyslet a jen slepě papouškujou to, co je naučili média.

Ještě bych dodal z jiného soudku: uspěchaná doba + stres + honění se v práci + absolutně nezdravá strava + drogy - to se nemůže rovnat ničemu jinému, než neustálé devastování si té vzácné chviličky, která byla každému dána. Ale proč to lidi dělají? Proč tu chvíli takhle promarnit, když je zřejmě jediná? Zajímalo by mě, jestli si to většina lidí na stará kolena alespoň uvědomí. Bohužel někteří ani nemají tu možnost.

S těmi mafiemi a vládami bych byl opatrný, ono to je zase takové to dělení na "oni" a "my", ale je potřeba si uvědomit, že tihle politici a další, na které tak rádi ukazujeme, jsou z našich řad, a to, jaké hodnoty představují, jsou především našimi hodnotami. Myslím, že je potřeba na společnost pohlížet jako celek - samozřejmě jsou tu složky, které nějakým způsobem víc pomáhají dotvářet, ovlivlňovat a měnit tu naši společnou sdílenou realitu, ale v důsledku jsme to my všichni, kdo si každý den ráno neseme tu představu o světě, jaký by měl být a takovým ho skutečně děláme.

Jak někdo dneska trefně poznamenal: Tato civilizace je technologicky nejvyspělejší v celých lidských dějinách, ale filosoficky, psychologicky a ekologicky jednou z nejprimitivnějších, jaké kdy na zemi existovaly.
(08. 07. 2010 23:48)
citace:
Andrews
Ještě co se týče těch předsudků - určitě, ale není to hlavně věc kulturní? Tedy že euroamerická kultura jaksi nemá ve své tradici užívání např. halucinogenních látek (a proto k nim má vrozenou nedůvěru), zatímco např. pro jihoamerické Indiány nebo další kultury to byla samozřejmá záležitost a součást života, především proto, že jejich filosofický pohled na drogy byl diametrálně odlišný (rozšíření obzorů, mentální růst)? Obecně k tomu, co jako západní civilisace považujeme za "metly lidstva" (drogy, nemoci), zaujímáme a priori negativní postoj, hovoříme o tom jako o nějaké samostatné entitě, dáváme tomu vinu za naše vlastní utrpení a nejsme schopni si uvědomit, že ve skutečnosti se jedná naopak o příležitost - nějakým způsobem pochopit věci v našem životě, vyrovnat se s minulostí, osobnostně/duchovně a duševně vyspět.

Určitě taky, to mě nenapadlo.

Jinak nemám víc co říct, Johny to zahnal do OT a tohle už jsem řešil mockrát...
Edit: Sq4Raa (08. 07. 2010 23:48) (1x)

(09. 07. 2010 00:12)
to Andrews: asi jsi se trochu překoukl, já psal 5 pivek denně a né týdně. Samozřejmě, že když si dáš občas pivko, tak nikam neutíkáš, já to myslel trochu jinak a ty pivka jsem uváděl jen jako příklad. Myslel jsem tím těch spoustu lidí, každý den nacpaných v hospodě, aby si splnili tu svou míru, dále by se to dalo aplikovat na další drogy. A právě jak jsi psal dále, tak alkohol, pokud je konzumován často, je to většinou právě za účelem útěku do jiného světa, kde to člověka baví.

Add vlády, mafie, stát atd. jsi mě asi taky špatně pochopil, myslel jsem to hlavně z důvodu toku obrovských částek peněz. Proč se nadále používají povětšinou staré systémy hodnocení? Nemyslím si, že by to bylo jen tím, že by byli všichni tak hloupí. K tvé poslední větě jen to, že je to povětšinou udržováno úmyslně.

to Sq4Raa: spoustu příspěvků je tu už OT, navíc jsem se vyjádřil i k legalizaci, což není OT, takže asi tak.
(09. 07. 2010 00:41)
Mně nevadí, když je něco OT, ale když se tady nic neděje, tak jsi sem klidně mohl nějakej názor postnout. Teď se to ubíralo jiným směrem; zkrátka sis vybral nevhodnou chvilku, toť vše. Já ti to nechci brát, jen jsem měl prostě pocit, že je to škoda.
Edit: Sq4Raa (09. 07. 2010 00:41) (1x)

(09. 07. 2010 00:55)
No Andrews postnul příspěvek a já jsem na něj po hodině a půl zareagoval + jsem přidal i názor na legalizaci. Nevidim v tom žádnou nevhodnou chvilku. Navíc vesměs celý příspěvek se táhne k tématu. No nebudem to hrotit.
(10. 07. 2010 20:38)
citace:
Andrews
Tato civilizace je technologicky nejvyspělejší v celých lidských dějinách, ale filosoficky, psychologicky a ekologicky jednou z nejprimitivnějších, jaké kdy na zemi existovaly.

to mi pripomelo...

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs018.snc4/34278_1475666059009_1454430644_31217460_376406_n.jpg

ale jinak vyborna quote :)
(sry za OT)

kazdopadne me by se libila legalizace drog a vedeni nejaky databaze, ktera by zajistovala, ze uzivatel nebere nektery latky nejak extra casto, aby se predeslo zavislosti (predpokladam, ze tohle uz se tu taky resilo)
Edit: Starf (10. 07. 2010 20:39) (1x)

http://imagegen.last.fm/minimalLightRecent/recenttracks/Starfa.gif
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 24 plus 9?