Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Re: Lady Gaga
(19. 11. 2010 17:42)
Cirou nahodou jsem shledl video z akce a nemuzu si pomoct,ale me se z te pani dela dost nevolno,nevkus nejvyssi kategorie.Ale proti gustu...

Track of the moment : Pobsky - Jenova
(19. 11. 2010 18:58)
Dovolim si vytáhnout jeden názor z diskuze pod recenzí (ano, ze zvrhlý zvědavosti sem se snažil opět neúspěšně přijít na to, co na ní zdejší obdivovatelé vidí) a poměrně trefnej (pro mě).

Jsou kapely, co zaujmou zpěvem a hudbou a pak je Lady Gaga, co zaujme kotletou na palici.
(20. 11. 2010 11:03)
Taky jsem si myslel, že se tu bude povídat a přehánět a ono nic. Ze zvědavosti jsem koukal na nějakou tu diskusi a dozvěděl jsem se jen, o špatném zpěvu a i tu šou spousta lidí odsoudila. Tím Vám samozřejmě neberu, že pro náročného posluchače to mohla být šou plná komplikovaných sdělení s mnoha podtexty (od oblečení, speciálně nasměrované texty a další skryté vypovídající hodnoty). U mě Lady Gaga pořád stejná nic neříkající. Ale i tak pište a přehánějte, ať se něco dozvíme.

Edit: tak jsem četl víc a tu šou i spousta lidí přijala velice dobře, takže je to tak půl na půl.
Edit: Johny2005 (20. 11. 2010 11:16) (2x)
(21. 11. 2010 15:15)
sm3co tohle, to se Vám nezdá dost pozitivní?

GRAND EVENT CONCEPTS SEEN SO FAR LIVE: A State Of Trance, Armin Only, Creamfields, Dance Valley, DefQon.1, Electronic Family, Elements Of Life, Energy Utrecht, Energy Zuerich, Global Gathering, House Of Summer, Love Parade, Masters Of Hardcore, MayDay, Mysteryland, Nature One, Pleasure Island, Qlimax, Sensation Black, Sensation White, Street Parade, Syndicate, The Love From Above, Time Warp, Tomorrowland, Trance Energy, Trance Xplosion, We Are One ... AND STILL - ON THE RUN! REMEMBER - NEVER STOP THAT FEELING!
(24. 11. 2010 01:45)
Něco vám sepíšu, ale s odstupem času, to jednak a druhak až nějaký ten čas budu mít :o))))
(24. 11. 2010 12:46)
Paya : A na idnesu zase pisou, ze GAGA nesaha maddone ani po kotniky :) ...

http://img443.imageshack.us/img443/2255/baner9fo6.png
strom

[www.csfd.cz]
[iamek.rajce.idnes.cz]
250films.net
Slávie pi čaje !
(24. 11. 2010 13:41)
Paya: Ten článek bohužel ale vůbec není objektivní, jak tam někdo psal v diskuzi, musela to psát nějaká zarytá fanynka, která by si připlácla na záda ho*no jen aby tam mohla být sm15

"They were screaming 'Slow it down, slow it down!'... So I moved my pitch fader on my Pioneer. Down."

fb.com/sandeaglemusic
Top5: 1.Selu Vibra - Divine [Sean Tyas Rework] 2. Vascotia - Verano 2010 (Sean Tyas Remix) 3. Bobina feat. Elles de Graaf - Lighthouse (Sean Tyas Vocal Mix) 4. Bobina - Spinning (Paul Miller remix) 5. Reconceal - Touch Her Heart (Michael Angelo & Jim Remix)
(24. 11. 2010 22:51)
iamek, Sandeagle: ale jistěže je to subjektivní, jako každý report, ovšem mým cílem bylo jen ukázat, že reakce jsou i kladné ...

GRAND EVENT CONCEPTS SEEN SO FAR LIVE: A State Of Trance, Armin Only, Creamfields, Dance Valley, DefQon.1, Electronic Family, Elements Of Life, Energy Utrecht, Energy Zuerich, Global Gathering, House Of Summer, Love Parade, Masters Of Hardcore, MayDay, Mysteryland, Nature One, Pleasure Island, Qlimax, Sensation Black, Sensation White, Street Parade, Syndicate, The Love From Above, Time Warp, Tomorrowland, Trance Energy, Trance Xplosion, We Are One ... AND STILL - ON THE RUN! REMEMBER - NEVER STOP THAT FEELING!
(25. 11. 2010 13:15)
Krom toho mi přijde, že ta slečna tam ani nebyla, ale jen jí to někdo převykládal a pak si v kanclu pustila pár videí.
(20. 12. 2010 20:01)
Zrovna se prohrabávám witch housem a narazil jsem na tohle.

(11. 02. 2011 19:09)
Nový song ze stejnojmeného alba, které vyjde v květnu

Born This Way
(14. 02. 2011 19:04)
Born This Way viděno na grammy...ten song je opět skvělej...zaručenej hit, zaručená budoucí nr.1 všech charts
Edit: Freezer (14. 02. 2011 19:05) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Anahera
2. Dimension - Origami
3. Matt Darey feat. Kate Louise Smith - See The Sun (Dan Stone Rework)
(16. 02. 2011 13:46)
sm17sm17sm17 by mě zajímalo co berete za drogy sm15 Ale dobře, přiznávám, že tohle se s přivřením obou uší dá aspoň doposlouchat dokonce bez újmy na zdraví. Ale že bych z toho byl vydřenej jako vy... no já fakt nevim :-)
(21. 02. 2011 00:02)
Stoupa, nezajímalo! To víš, taková ta klasika, nevybočujeme z drogového mainstreamu.

sm0
(17. 07. 2014 20:24)
Tady máte odpověď to jak to celé s lady gaga je [jakubsobek.blog.idnes.cz] a video [www.youtube.com]
(20. 07. 2014 01:33)
začínám přemýšlet jestli to samé neudělali i tiestovi :-(
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 7 plus 11?