Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Re: Rock (indie, alternative, post, math)
(22. 04. 2010 21:53)
Už se mi to tu taky protočilo a líbí, líbí určitě víc než předchozí Destruction Of Small Ideals. Po glitchovém nářezu na Dance Parties EP jsem sice čekal trochu víc elektroniky, ale líbí se mi částečný přesun důrazu na beat u některých tracků. No a závěrečná Tiger Girl, ta je! sm0 Post rock meets trance... sm11

Edit: Ovšem ty F.uck Buttons, to je... vůbec nevím, co k tomu říct, něco tak úžasného jako tohle jsem už strašně dlouho neslyšel! sm10sm10

Edit: Natix (22. 04. 2010 22:18) (2x)

(24. 04. 2010 13:03)
Tak konecne sem to poslechl, sehnal sem si FLAC. A je to jiny, neni to hudba, na kterou sem od nich byl zvyklej. Presto tam je porad citit ten 65dos "touch". :) Kamos, co ma post-rock jako hlavni hudebni styl, to nejdriv strhal a nasralo ho to, ale ted po 10. poslechu uz je nadsenej, nasel si k tomu cestu. Ja cekat nemusel, libi se mi to hned na prvni poslech... nejoblibenejsi track pro me bude asi Weak4. Preci jen bych ale nepohrdl nejakym tim breakcorem smichanym s postrockem, kterym se proslavili.

jinak @#$%& Buttons sou paradni... uz se nemuzu dockat jejich kvetnovyho vystoupeni, listek mam od doby, co to slo do predprodeje :)

http://imagegen.last.fm/minimalLightRecent/recenttracks/Starfa.gif
(24. 04. 2010 13:58)

Meine čsfd : [www.csfd.cz]
(24. 04. 2010 17:23)
citace:
Starf
jinak @#$%& Buttons sou paradni... uz se nemuzu dockat jejich kvetnovyho vystoupeni, listek mam od doby, co to slo do predprodeje :)

Ou jé, tak tam musim bejt taky.

Já totiž doteď znal jen to jejich debut album a to bylo tehdy na mě až moc noise a netušil jsem, že udělali takovouhle otočkou o 180 stupňů...
Edit: Andrews (24. 04. 2010 17:24) (1x)
(24. 04. 2010 20:32)
me se libi obe... vim, ze sem to poslouchal na sluchatkach a strasne to nicilo :)

(24. 04. 2010 20:43)
Nejsem si úplně jistý, jestli tomu přesně rozumím, ale na last.fm jsem našel link na cosi jako DJský set namíchaný 65DOS loni v létě. Jsou v něm mimo jiné asi dva songy z We Were Exploding Anyway (Weak4 a myslím Crash Tactics), kromě toho ale to je dost šíleným způsobem namíchané electro, v těch dvou hodinách padne snad 50 tracků. Při prvních prolétnutí mě to moc nepřesvědčilo, ale jakmile jsem mix nechal hrát, tak jsem změnil názor, má to hrozný grády. sm11

[www.65daysofstatic.com]

(03. 05. 2010 02:22)
vyslo novy album God Is An Astronaut - Age of the fifth sun

(10. 08. 2010 11:27)
nove album Younger Brother bude riznuto necim jako psychadelickym post-rockem, jak nam bylo ukazano na OZORE :)

(10. 08. 2010 19:10)
Já aktuálně teču z tohohle:

Asi z toho ale brzo začnu i menstruovat.
(11. 08. 2010 03:28)
^ To je dobře hippie.

Já teď projíždím komplet God Is An Astronaut včetně novýho alba.

Edit: Sq4Raa (11. 08. 2010 03:39) (1x)

Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
(27. 02. 2011 23:14)
Přes Bulb projekt orientující se na autonomic a minimal dnb jsem narazil na další Bulb, takže schválně nahazuju pár ukázek.

Docela psycho záležitost, ale asi má něco do sebe.

Spíš vyklidněnej track, nezní to špatně.

No a tohle je už spíš takovej psytrance a zní to docela pozoruhodně.

Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 22 plus 19?