Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Re: Poker (online i offline)
(10. 01. 2011 09:36)
citace:
majklhauske

tu mladou buchtu ze seriálu comeback

To bych toho uhrál s Krystýnkou u stolu... By mi dali uhradit poslintanej stůl :-)))

Jinak jsem začal na Pokerstars ... dá se říct, že se tak nějak držím zuby nehty na svejch - 10 vložených dolarů jsem po (cca týdnu hraní nahoru dolu) redukoval na necelejch 5 při zkoušení limit cashky s mikrovklady a po přechodu na totéž ale no-limit to pro změnu za 2 dny zvednul na cca 15 ... Pak přišli 2 dny kdy pokud bych měl po flopu poker Ks tak na river dojde 3. eso a obere mě nějakej kamikaze s jednim esem v ruce - prostě nešlo nic a river mě zabíjel na opravdových lahůdkách ... Při pokusech o vyhnání soupeře se našlo dost takových, co to prostě zkusili a dali přes dolar po turnu, kdy se prostě modlili, že jim něco dojde ... a ono jo ...

Takže aktuálně tam mám zase nějakých těch 10 ...

EX http://k1aptcha.webz.cz/pics/djzcz.jpg
MySpace
Xichtbook ...tedáá Facebook

** Paparrazzi ve veřejných službách **

http://chzgifs.files.wordpress.com/2011/05/24fde296-b064-4ee7-a70a-70d4e943627b.gif
(13. 01. 2011 16:08)
(14. 01. 2011 17:21)
uterní dealovačka stála za to..

týpek co neustále mlel a mlel a mlel že i já jsem proti němu tichošlápek navíc jsem mu jako odměnu za to kecaní rozdal straight flush.

slovák který nastopil na stul se slovy ..
"já to hraju na facebooku" co se hádal že je lepší když má 89 na ruce když flop je 882J9 když jeho sopeř mel JJ a že prej má jen tři jacky (předtím ješte se hádal taky že bere když mel J5 a na board jsem rozdal postupku že má toho jacka .. aby mi skoro nakonec málem polil záda colou když tam vehemetně všechny zval na pití ...
(15. 01. 2011 21:33)
OD 23 : 00 žive (resp z hodinovým zpoždením ) vysilaný strem z final table na PCA i s viditelnými kartami.. na pokerstars.tv
(16. 01. 2011 13:00)
Hola vy co hrajete na Pokerstars ...

V rámci home game jsem založil zatím jeden turnájek a uvidíme jestli to bude mít cenu nějak tam něco dál vymýšlet...(obesílám všechny známý tak jsem zvědav)

Turnaj je koncipován jako deepstack no limit holdem . Levely jsou 15ti minutové takže myslím že dost času na klidnou a kvalitní hru. Buy in do turnaje je 2,2 dolaru a hrát se bude ve čtvrtek 20.1.2011 ve 20:00 Rád všechny hráče pokeru uvitám..

IDclubu : 71467
Zvací kod : 62555428753
(17. 01. 2011 16:56)
v herně přibyla na rozehřátí půl hodky před turnajem 6 max hyper tubína knockout za 1+ 0,25 (bounty) +0,10 fee

nicméne hyper turba a turba budou spíše vyjímkou..
(18. 01. 2011 10:20)
A nebylo by lepší sem dát číslo účtu ??? Že bych ti to rovnou poslal :-))) po několika zhoupnutích nahoru dolu jsem o5 -2$ tzn 8 na účtu ... Zkusím něco nahrát a pokud budu doma (existuje hrozba, že ve čtvrtek nebo v pátek budu muset do Práglu) tak bych vám to došel předat ...

MySpace

http://chzgifs.files.wordpress.com/2011/05/24fde296-b064-4ee7-a70a-70d4e943627b.gif
(18. 01. 2011 18:50)
akturální stav 17 + já

7 hračů tvoří lide z jednoho fotbalového fora nejn o brankách a bodech .)

3 hráče jejich hrací přezdívkou neznám

4 jsou z trance cz

2 jsou z rave.cz

1 je z rodiny (bratr zatím nevím proč nechce )

na warm up turbínu jsou registrovani 2 hrači

na hlavní turnaj 4 hrači
(20. 01. 2011 23:53)
Takze prvni turnaje máme zdarně za sebou

Oteviraci bounty turbinu si zahrálo deset hračů a za 34 minut bylo rozhodnuto o tom ze prvni turnaj vyhrala a 10 dolarů ziskala Zetka655 (což je máti :) celkem sila ze nás porazila )

1 Zetka 655 (4 bounty) $10
2 zavinac
3 Stockmara (5 bounty)

Hlavni turnaj s deep strukturou byl sice brán kvůli svemu nastaveni poněkud s despektem, nicméně už o půl jedenácté na stole zbývalo posledních 5 hráčů. Hlavní turnaj hrálo nakonec 16 hráčů kteří hráli o prizepool $32 ten si rozdělili nejlepší 3 hráči. Turnaj se nakonec hrál 3 hodiny a 15 minut a i v posledních par lidech se dalo hrát normálně a turnaj se nedostal do fáze kdy buď pushnete nebo zahodíte...

V posledncíh třech Johnvass z maleho pushuje s Q2 off něco prez 7tisic nicméně Woodcraper nachazí AKv srdcich. Flop dámě otevírá sice open ended postupku, nicméně osmička ani king nedorazily a tak se musí spokojit s třetím mistem..

V heads upu se chvilu Saerd1 s Woodcraperem přetahovali aby se z nenapadné hry vyklubala ta poslední. Wood z malého calne BB a ten raisne na 1200. Wood call a na flopu 268 rainbow Saerd c-betuje na 1250, nacež dostavá call. Na turnové 8 vysilá Saerd další barell tentokrát o výši 2500. I na ten Wood odpovidá callem. Na riverové 3 Saerd posílá 16 363 all in který je opět callnut . Po showdown kdy Saerd drží A2 zatím co soupeř K8 je rozhodnuto vítězí Woodcraper

1. Woodcraper $16
2. Saerd1 $9,60
3. Johnvass $6,40

Další turnaje kterých se můžete zůčastnit:

23.01.2011 NLH Freezout $3,30 start: 20:00 (Blinds Level: 10 minut / Start Stack : 2000)
24.01.2011 NLH 1 na 1 (heads-up) $2,20 Start: 19:30 (Blinds Level 10 minut /Start Stack 3000)
26.01.2011 NLH Rebuy $1,10 Start: 19:00 (Blinds Level:10 minut / Start Stack 1000)
(21. 01. 2011 00:26)
Pořád se z toho nemůžu úplně moc vzpamatovat ... Původně jsem ani nechtěl moc hrát (protože nemám právě moc nahráno a spíš dotuju hráče a herny), ale po tom co jsem si nečekaně v cashce před oběma turnaji vydělal na vlezné, tak jsem si řek "a proč ne". V turbíně jsem drobet prokoučoval pár nesmyslných hand a i tak jsem byl překvapený umístěním na 4. místě

Je fakt, že dealer mi opravdu dnes(teda už včera) přál tak, že bych ho měl vzít aspoň na panáka :-))), ale nějak to prostě klaplo ... Je mi jasné, že výhra se moc dlouho neohřeje a že mě napříště už zkušenější oškubou do trenek, ale dnes to prostě šlo no ... těším se na příští kousek a doufám, že si neuříznu moc velkou ostudu ... Určitě se koukejte přidat. Gizmo aka Woodcraper

Btw jedná se o mou nejvyšší výhru ever :-)

MySpace

(21. 01. 2011 00:30)
tak to se musím taky přidat, nejdřív musím odeslat ale nějaký ty prašule na pokerstars, obvykle tam nehraju...

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
2. Future Disciple - Adventure To The South (Robert Nickson Remix)
3. Marco Torrance & Natasha Jaffe - Under The Diving Bell (DIM3NSION Remix)
4. Purple Haze - Out Here
5. Dimension - Voorpret
(23. 01. 2011 06:06)
Jedna hra od nás z hospody :)
Samozřejmě all iny
http://img521.imageshack.us/img521/4651/pkrc.jpg

http://img689.imageshack.us/img689/2622/581277645367.png
http://img411.imageshack.us/img411/5182/361280352404.png
http://img266.imageshack.us/img266/5187/451280352598.png
http://img405.imageshack.us/img405/4130/601280352833.png
http://img405.imageshack.us/img405/8571/inhouse.jpg
(23. 01. 2011 15:57)
pěkné akorát tedy se tam nikdy ty flushe nebal ?? nebo jako jste u vas takovy střelci ze J10 plna preflop ? :)
(23. 01. 2011 15:59)
jinak já mám z patku nafocenou v telefonu nejdelsí straigr flush co jde týpek prej 69 to je můj ročník a callnul all in a dochcalo mu to nadherně..
(23. 01. 2011 17:52)
jinak máti včera hrála nějaký rebyuák na starech a za 6té místo brala 890 dolarů ... a já se blbec mořím na sitkách.. :)
(23. 01. 2011 19:25)
ty co mas za akcnu mamu? sm10
(24. 01. 2011 16:08)
to bylo nejaký 2x turbo 1usd rebuy jako v podobném turnaji jsem taky málem trefil vstupenku za 700 usd...sm4

jinak večer v home game heads up turnaj.. kdo si troufne ? :)
(24. 01. 2011 19:38)
Hmm v klubu je 28 hračů a sranda heads up za 2 dolarky hraje 5 lidí tím padem turnaje v heads upech asi padli.. uvidíme jak to bude s tím rebuyem je ve středu za dolar tak uvidíme...
(25. 01. 2011 10:38)
Jsem to nechtěně zapek :-((( Ten heads up jsem měl naplánovanej ... :-( a najednou koukám že je 9 :-( Středa asi budu volejbalovat - pokud ne tak se ukážu ...

MySpace

(25. 01. 2011 17:44)
mno po tom dolarovým rebuy volalo dost lidí takže pokud tam nebude dost lidí asi už nemá cenu delat nic.. sm4
(28. 01. 2011 01:03)
jen tak BTW. jsem na sebe docela nasranej celou dobu jsem na čele pelotonu v Sng 4,4 NLH o 180 hračích abych to nakonecna dvakrát odevzdal jenomu stestíkovy...

ale po delší době fajn záhos preflop po kingách z před14tidenní živé dneska letělo QQ když 3betnu a po 4betu a 5betu už prostě vím že nejsem dobrej ...
(31. 01. 2011 16:02)
Takže přatélé dneškem počínaje se najiždí na standartní program který bude i pro vás upamatovatelnější a to ve dnech pondělí, středa, čtvrtek, s tímže

Pondělí PLO Rebuy 2,2 (start stack : 2000 Blinds level : 10 minut, pokud nebude hrát víc jak devět lidí tak winner takes all )

Středa NLH Freezout 5,5 (start stack : 2000 Blinds level : 10 minut pokud nebude hrát víc jak devět lidí tak winner takes all )

Čtvrtek 1,1 NLH rebuy (start stack : 1000 Blinds level : 5 minut, pokud nebude hrát víc jak devět lidí tak winner takes all )

Pokud bude vetší zájem klidně mužem ješte přihodit něco na víkend ale co si budem povídat vetšina z vás je o "weeku" bud na fotbale nebo někde na páárty :)

Klub má aktuálně 31 členů..

Trance cz ............. 5 členů
Rave.cz .............. 2 členi
Z live pokeru ....... 2 členi
Neidentifikováni 7členů
Rodina ..................1 člen
Fotbalové forum 13 členů
(03. 02. 2011 15:20)
moje nejvetší demence all time !!!

cash games 10/25

po klidné s slušné hře jsem se dopracoval na stack 1800 ze kterého jsem před osudnou hrou trochu ubral. vzhledem k tomu že bylo po půlnoci a známej ze Zlína (který se vyjel podívat taky mimo okolí strašnic kde přechodně bydlí) na mě stále čekal až domastím, tak jsem už začal pospíchat a dostal se do hry kterou si jen tak neodpustím. Bohužel už před tím jsem to měl zbalit a jít na metro ale když vidíte na stole total rybky a nějakých 13K. (jeden mi insta ukazoval karty a musel to tušit že to mužu vidět, další proste jouda hrající na cokoliv, jeden min raiser který c-betnul ale po nejakém větším raisu zahodil, chronický bluffer) tak se samozřejmě nechce od bankomatu odcházet.

Button(co už v tom byl odyspán za cca 2K hlasí na slepici raise 150. já na UTG nachazím AJsuited. Nenapadlo mě nic lepšího než zkusti proveřit jestli to opravdu dá a nekoukne se na karty a betuji 375 týpek aniž by se na ty karty kouknul raisuje se slovy ted to přijde já to cítím na 600 . insta davám plnou a po kratičkém přemýšlení spíše takové zaseknutí a nasledném callu jedem o pot cca 3K.

Board 7 9 3 10 J ...

poté co otočím AJ se týpek trochu křiví v tváři a jde se kouknout co má. Po otočení 89 následuje salva veselí a já jenom dumám proč jsem zase přistoupil na nesmyslný gamble když jsem se už tolikrát zařekl že pokud nebudu mít AA KK proste nebudu nic točit za nesmysl..
(03. 02. 2011 17:50)
Jinak tedy vy kdož si necháváte zasílat maily, tak se omlouvám za lehčí zahlcení o weekendu na přání hračů budou všechny turnaje zrušeny a přepracovaný na dělení prizepoolu pro 20% hračů..

byt nevím co to změní ale bylo si tak přáno..

Já osobně jsem tedka v sázce že 14 dní nebudu hrát poker takže mě u stolu nenajdete..;)
(05. 02. 2011 16:30)
Máma nadále pokračuje v harringtonovské pasivní hře ale opět to přineslo ovoce v podobě rány druhé místo na 3,3 rebuy dokázala uhrát bez jediného rebuy a jediného add-onu. A nakonec ji porazil až v heads up nějaký chlapík z Břeclavy takže pro čechy se tento rebuyák pěkně vyplatil..:)

http://img836.imageshack.us/img836/2011/mamajede.jpg
(11. 02. 2011 02:36)
Včera se mi podařilo vyhrát turnaj kdy o jednu stežejní hand se tu s vámi podělím. Pokud chcete můžete napsat i váš konstruktivní nazor rad si ho přečtu nicméne hru jsem zahrál uplně nestandartne a to hlavně z důvodu ža na oba hrače se kterými jsem byli poslední 3 na stole mám hodně dlouhou historii (chlapíka se kterým jsem byl ve hře navíc učím poker hrát)a protože ta historiie je potřeba aby jste tu hru pochopily zde jsou charakteristiky.

Slečna (sedicí za mnou):
velmi pasivní hračka hrajicí skoro pouze karty. V několika final heads-upech co jsem s ní hrál mi zahazovala po pushi i střední páry. Nedávno jsem ji ve full ringu zahodil preflop KK protože hraje naprosto standartně abc poker a ty AA prostě byli jasný.

Chlapík: zatím stále slabý hrač odmítá se začíst do knih, obrázky jsou pro něj monster karty. behem posledních par týdnu se naučil už i zahazovat ale stále nechápe proč by měl zahodit když je trefenj tou sedmičkou a tudíž ho na boardu poraží prakticky cokoliv. Eso s čímkoliv je vetšinou karta na kterou se prostě musí kouknout (i tady se lepší a už i zahazuje).

Hra: Blinds 1000/2000
Stacky: Já - 37 000 Slečna - 20 000 Chlapík - 45 000
Slečna je na buttonu a zahazuje, chlapík jen call a já nacházím K9c neraizuji i když jsem původně chtěl.

Flop: 4c 2x Ac

Chlapík checkraise mého betu ve výši 6000 na 18000. A zde přichazí rozhodnutí které se dost vymyká standartům. Po spočítaní si svého stacku a rozdělení zjištuji že mi pořad zůstane cca 17000 v chipech. Blindy sice už nic moc komfortního ale dospěl jsem k rozhodnutí že když ten kříž nepřijde a dostanu raise zahodím a budu pushovat něco jiného. Hrači na stole byli schopni zahazovat což už jsem si otestoval i v pár hrách předtím, navíc na pasivní slečnu jsem měl pozici. V případě křížku na turnu bych od chlapíka dostal zaplaceno co bych chtěl

Turn: Jc

mi dalo nuts flush a chlapík z první hnedka push. Já insta call a koukám na AJ off, na river A ani J nedorazilo. Takže poté co vstřebám radost následuje okamžitá kritika jeho hry protože AJ ve třech prostě musí raisnout preflop, anžto když už tak na flopu měl check raisnout plnou kterou bych prostě nemohl na flush draw dát...
(11. 02. 2011 02:50)
no a na dobrou noc jednu paradu z omahy před chvíli
jako že dneska jsem total špatnej jsem už poznal (JJ do QQ, QQ do KK, KK do AA a když už mám AA tak mě zase porazí QQ + Q na boardu a tak podobně...)

že mě ale dneska čeká ješte toto ... jedná se o 2,2 PLO rebuy a tento stav je 10 míst od ITM ...

http://img220.imageshack.us/img220/1313/21183288.jpg

GG že já za ten online vůbec lezu
(11. 02. 2011 21:29)
No já jsem v týdnu dal 2x cash a výsledek byl nárůst a propad ... nárůst výborný - po trpělivé hře asi 3 hodiny mi konečně došla v ruce dvojice, ke které se po flopu ukázala 3. Vzhledem k tomu, že se jednalo o pětky, jtak jsem to uplně nehnal ... na board došla dvojice desítek a já čul průser ... ale na riveru došla pětička do setu - ve hře jsem zůstali 2 a týpek okamžitě all in ... já měl bohužel jen asi 2,5 ... zaplakal s full house asi nej povedený výsledek s čtveřicí v ruce - silné karty proti a velmi přesvědčený typ svojí neporazitelností ... Bohužel druhý den šlo 5$ k šípku - prostě nešlo nic a chyboval jsem a hlavně - nevybodnul jsem se na to včas ...

MySpace

(17. 02. 2011 18:03)
btw.. večer je v klubu smallroom na starech dolarový rebuy už jsme tam tři tak kdyby ješte někdo chtěl může se přidat naposledy dnes výplata 10% hračům tzn. v tomto případě že vítez bere vše víc než 9 nás asi nebude že :) zítra si na to předělání udelám čas.. ;)
(20. 02. 2011 23:33)
tak jsem si po čase zase pinknul sunday 250K guarantee z krásných 30 000 lidí jsem šel nekde kolem 12 000 kdy asi tři hry poté co jsem splitoval mnou pushnuté AK do A8 dostávám znovu AK a opět push za 4500 tisice callne mi to KJ a na jackya a se mu tam vyskladá pěkná str8 ....

je fakt že jsem asi tak čtvrt hodky předtím vytočil KK do dvou lidí (A9 A10) ale kdyby mi ani tohle nevyšlo to už bych fakt podezřival že na starech ze mně maj žabku...

jinak celý týden bere za pravdu dost ona matematika protože tolik max. 5tiouterů co mi porazilo jsem v životě neviděl (vyjimku tvoří turnaj ve small roomu který jsem vyhrál což tedy jeden turnaj proti nejakým 100 nic moc bilanc ) a doufám že už neuvidím a docela se teším na živáky ....
(21. 02. 2011 14:58)
Táák protože jsem včera hrál na jednom mini MTT mixed games NLh/ PLO final teble až nekdy do cca 3 ráno(nakonec tedy smolně druhej ve final heads upu mi protivník dycky držel alespon jeden out nicméne dycky vyšší kicker takže bez dveří a celej turnaj ukončilo, když mu v omaze dorazil jeden z cca 6ti outs na river ale co už.) tak až dneska jsem připravil do Smallroomu další turnaje...

Komplet zrušena je Omaha nikdo po ni nebrečí a já si hold pinknu dycky nějaký MTT nebo sitko. Náhradou za ni je pondělní knockout za 3 + 0,75 +0,30. uvidíme pokud se ani ten nehcytne asi bude třeba dumat nad jiným dnem. Jinak středa a čvtrtek zůstavají stejné 5,5 ve středu a dolarový rebuy ve čtvrtek. (pokud se mi na dizkusních forech kam tohle píšu sejdou alespon tři lidi kteří budopu požadovat jiný den, není problém vám vyhovět..)

Na tuhle neděli jsem připravil jeden z těch vyjměčnejších turnajů a to 10 + 1 deepstack. Ale! aby měla smysl nastavená výplata pro 20% hračů ( která je tedy aktuálně ve všech turnajích ) je potřeba aby se sešlo minimálně 6 hračů. Tudíž pokud nebude 5 minut před turnajem přihlašeno 6 hračů turnaj bude zrušen a peníze se přihlašeným vrátí na učet...
Turnaj nemá tak deep nastavemí jako otvírák, ale i tak na startu dostanete 3000 v chipech a 15 minutové blindy slibují že nebude potřeba hned to odpálit na "two pair". Turnaj začne 14:30 takže do večerních MTT to určite skončí :)

Cash games mi to vždy po nejakém čase smaže nevím proč ale nastaveny budou stoly 0,01/0,02 NLH a PLO vic stolů asi nemá smysl dělat stejně si jen tak možná čas od času někdo zapinkne a na to mu to bude stačit ..
(23. 02. 2011 23:16)
(26. 02. 2011 02:35)
dneska live poker
turnaj 2hé místo po celkem problematickém zahozu ve třech čistá ruka 1700,-
cash po turnaji +1600,-

kéž by byl každý den takový bez suck outů ...
(26. 02. 2011 19:45)
ako dlho inak hravas poker ak sa mozem spytat?
(27. 02. 2011 13:22)
pravidelně od 2007

před tím tu a tam občas..hlavne 5 card ..
(28. 02. 2011 21:09)
a už to máme na netu..:)

(28. 02. 2011 21:15)
a tohle taky bude určite zajimavý :)

[www.pokerman.cz]
Edit: majklhauske (28. 02. 2011 21:15) (1x)
(03. 03. 2011 04:03)
jen tak BTW. graf známého za dnešek .. vcelku zajimavé podivání..;)

http://www.pokergaming.cz/Users/Saerd/Img/grd.GIF

tedy včerejšek zakončený cca před hodinou :)
Edit: majklhauske (03. 03. 2011 04:04) (1x)
(03. 03. 2011 05:13)
a nejaké zajimavé hands z mé právě skončené session

ne jednom stole jsem mel celkme akčního typa z velké rusi ... Asi si chtel zatočit protože takhle hrál pořád kdy na všelijaké draw se snažil dostat lidi do all inu nu dvě hry s ním byli pro me hodně +

http://www.pokertableratings.com/hand-history/stars/majklhauske/1IkrNaahGJe2moVeDntmrLBlqh6KKAdnMQEO5P//XBKxyVLRCjG7eHdW1odo5qPoZ/RBWax7ZJpyeZrLvXpb7YGIP6A4pvvB

http://www.pokertableratings.com/hand-history/stars/majklhauske/1IkrNaahGJe2moVeDntmrLBlqh6KKAdnMQEO5P//XBKxyVLRCjG7eHdW1odo5qPoZ/RBWax7ZJpyeZrLvXpb7YGIP6A4pvvB

ne vše se ovšem povede ....

ta druhá hra nemá chybu to fakt nechápu proč jsem to zahrál takhle, obzvlášte když osoba tracykate tenhle move už předtím několikrát zkusila. Kdy mě prostě betne jako první z pozice.. Sice se obávám že ta diamondová draw by onu osobu asi pustit nenechala ale i tak jsem to samozřejmě mel točit protože jak píšu už podobný věci zkusila po několikáté ... No nic trochu jsem si tím sundal uspěsnou session ale i tak duležité je býti na kopci ne pod kopcem :)

(03. 03. 2011 13:54)
citace:
majklhauske
a už to máme na netu..:)

tohle bude nejslabší sezona, chybějí FTP hvězdy Dwan, Ivey, Antonius...takže line-up celkem slabej, zmizel Kaplan jako komentátor, ten novej je hroznej...Million Dollar Cash Game 5 je daleko lepší, dokonce i poslední 2 týdny PAD Cash Game s naplech ožralým Laakem je lepší než tohle
Edit: Freezer (03. 03. 2011 13:54) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
2. Future Disciple - Adventure To The South (Robert Nickson Remix)
3. Marco Torrance & Natasha Jaffe - Under The Diving Bell (DIM3NSION Remix)
4. Purple Haze - Out Here
5. Dimension - Voorpret
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 1 plus 14?