Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Re: Poker (online i offline)
(19. 08. 2010 09:33)
Díkes za rozbor, já tohle vím, už na flopu jsem sázel alespoň pot, ale stejně jsem byl dorovnanej (proto byl trošku pech, že držel sedmičku, třeba by jen s draw nedorovnával), takže v té hře měl soupeř štěstí, bez třetího srdce by byl samozřejmě ztracenej.

Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
(19. 08. 2010 10:20)
DanYjel : hmm to je hra pro ty jenž dokaží zahodit i flush při připadném sparovaní boardu a možném full house ..to se mi kdysi povedlo v zivé cash ušetřit přez 500 korun týpek měl dokonce poker a byl nasranej že jak mužu zahodit flush sm2

osobně mám ale spíše kolikrát problém dotyčnému veřit že tu flush má.. proto ho radši vyženu a seberu pot byt menší a skvarek viditelně taky neveřil flush a neuměl se pustit.. navíc na pokerstars se to immer dotačí a river mění uplně situaci..sm8
(19. 08. 2010 10:23)
Já jsem flush věřil, ale naopak jsem počítal s tím, že na ní čekal od flopu, s ničím jiným jsem nepočítal, protože nic jinýho ten mlj sedmičkovej set neohrožovalo. Zaplatil jsem to jen proto, abych se dozvěděl, že jí měl. Ta částka byla menší než sázka na turnu.

Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
(19. 08. 2010 10:40)
hmm.. ty takhle rozdáváš jo :) mno když máš soupeře odhadnutého přijde divný platit byt jen malou částku navíc osobně si myslím že to byl typickej hráč nizkých stolů takže kdyby bluffoval dostaneš vysoký bet.. a ne jen menší pozývací částku

btw... včera jsem koukal co přibylo na Badugi cash games ryb naštestí včera neměli štestí (že je to netrefilo ani při druhém doplacení) škoda že jsem musel jít ve dvě spát..
(19. 08. 2010 15:07)
debil.. jsem i já.. ale callovaní potu se středním parem a středním kickerem fakt nepochopím.. vzhledem k tomu že to ja cash tak hra bude v obrázkové podobě .. takže zítra nahodím alespoň uvidíte jak se určite nemaj esa zahrát, ale to že buzerantovy dojde 2outer je taky samo o sobě šílenost (taky jsem si ho oznacil pčístě mu třeba nedojde )
(20. 08. 2010 20:39)
http://www.pokertableratings.com/hand-history/stars/48424606897/8993907273

tohle je sice jasné že pokud chtel vyhrát na dvojky musel je raisnout ale po mém re raiseu a celkem tight hře to moc nechápu ale zatím přechod na 0,25/0,50 kvituji...
(21. 08. 2010 11:03)
tohle se tedy moc nepovedlo moje nejvetší top prohra.. sice jsem to nemusel callnout ale po několika hodinách už jsem asi nebly tak soustředěn...

http://www.pokertableratings.com/hand-history/stars/48440708198/8999849846

a hlavně jsem nepřítelem pushů obzvlášte když někdo drží nepár , dotyčnému co má status gold to tedy nepřeju a osobně si myslím že pushovat nepary nemuže být uplně vyhodné..
(24. 08. 2010 01:50)
koukal se nekdo na to face the pro :) ?
(24. 08. 2010 12:31)
Majkl : Yep ... nejvíc mě potěšila klasická situace s labutěma ...

co nepotěší, že se o víkendu zase moc nevedlo (teda spíš hrál jsem na pikaczu)

EX http://k1aptcha.webz.cz/pics/djzcz.jpg
MySpace
Xichtbook ...tedáá Facebook

** Paparrazzi ve veřejných službách **

http://chzgifs.files.wordpress.com/2011/05/24fde296-b064-4ee7-a70a-70d4e943627b.gif
(24. 08. 2010 15:57)
gizmo: mno jako pobavil ten čech.. ty esa snad huř zahrát nešli..:) jinak mi ješte usmev na tvaří hrál když fold byl tlumočen jako fould sm2

a jinak me se taky moc nevede.. co nadeláš.. musíš být trpelivý jednou se to naučíme..

http://www.pokertableratings.com/graphs/m/majklhauske/timeline-stars.png
http://www.pokertableratings.com/graphs/m/majklhauske/profit-stars.png
(25. 08. 2010 01:07)
huh před chvíli na živé cashce ve třech !! já 10 10 SB na BB A A a na dealeru J J (kvalitní dealer halt ) dealer raisnul a BB se předbehl re-raisem .. vzhledem k tomu že to je slabší hrač tak KK AA vcelku realně hrozilo... tak po chvilkovém usudku desítky zahazuji jacky přetačí do all inu a po callu vidím na flopu 10 a misí se ve mně gratulace ke skvélému readu a zahozu přeci jen tohle zas tak často nedojde a když vím že stojím proti overpairu zahoz je dobrá volba s tím že jsem si @#$%& taky měl o talíř zatočit .. no nic no jenom sem se potřeboval vyblít..
(25. 08. 2010 22:23)
he he tak jsem dneska dosáhl 10 000 odehraných her na cash games.. :) (ale bohužel to nikde není moc vidět..sm2)
(28. 08. 2010 13:51)
Party Poker No-Limit Hold'em, $0.04 BB (9 handed) - Party-Poker Hand Converter from HandHistoryConverter.com

MP1 ($3.70)
CO ($9.57)
BB ($2.08)
UTG+1 ($4.37)
UTG ($4.62)
Hero (MP3) ($4.16)
Button ($2.74)
SB ($4.16)
MP2 ($4)

Preflop: Hero is MP3 with Ahttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/diamond.gif, Jhttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/heart.gif
2 folds, MP1 bets $0.08, 1 fold, Hero calls $0.08, 4 folds

Flop: ($0.22) 5http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/heart.gif, 2http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/spade.gif, 3http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/club.gif (2 players)
MP1 bets $0.10, Hero calls $0.10

Turn: ($0.42) 9http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/diamond.gif (2 players)
MP1 bets $0.04, Hero calls $0.04

River: ($0.50) 9http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/spade.gif (2 players)
MP1 bets $0.24, Hero raises $0.68, MP1 calls $0.44

Total pot: $1.86

Results:
MP1 didn't show
Hero had Ahttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/diamond.gif, Jhttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/heart.gif (one pair, nines).
Outcome: Hero won $1.77

sm14 sm14

Člověk si myslí, že blafuje a ono se to nakonec ukáže jako value bet (měl A10).
(03. 09. 2010 01:06)
mno... sice to asi nikoho zajímat nebude ale vzhledem k tomu že jsem na netu z 200$ bankrollu 120 prodal a 80 sem v období dowswingu prošustroval tak načínám takový pokus..
jistě nekteří z vas slyšeli o hráči z tuším Německa který se pokusil udělat z teď tuším 5ti dolarů 100K . Tak na takovýhle věci si netroufám , ale zbyl mi dolar a z něho zkusím udělat třeba alespon ty 200 :) sitkama a Dony. Takže průbežně budu informovat jak se mi to vede či nikoliv..:)

takže 31.8 původní stav 1,17 hráno : (1x $1,10 PL Omaha DoN)
2.8 původní stav 2,07 hrano: ( 1x $1,10 PL Omaha DoN, 1x $0,25 SnG 45 hráčů / 2. místo / )
aktuální stav 5,13

Btw. dneska sem dostal v tom SnG krásný dárek blindy 100 / 200. Já UTG + 2, 4x bet s AKo a dostavám call z CO .
flop: AsKh2s... samozřejmě checkuji, načež dostávám bet 2400 který přetočka na 4800. Chlapík se však pustit nechce tak na turnu 4c posílám posledních 518 a týpek po callu otačí A 9v křížich .. river 4c už pro něj nic neřeší a já se dostávám na chiplead v turnaji který jsem krásně navyšoval než nalítlo moje 99 do sedmičkového pokeru.. Ale i tak jsem dokázal nakonec urvat druhé místo kdy poměr chipů v heads upu 15,5K mých a 50,5K soupeře už mi moc šancí nedával..
(05. 09. 2010 22:03)
tak jsem tento víkend oslavil s klubem showdown (který se nachází na vinohradech ) jejich první narozeniny :) tak par stručných postřehů..

V krásně hratelném hlavním turnaji který se konal ve čtvrtek kdy startstack byl 16K v chipech a půlhodinové blindy jsem si moc neužil, když už mě po jedné hodině a 45 minutách trefil board barvou tak týpek ukázal fullhouse s 6 5 ... "na tiltu" jsem pak zkusil bluff který nevyšel... a ja se odebral domu vyspat se na další den ..

V pátek jsem našel místo kde se slavilo. (více to klubu ve foru o pražských klubech ) Na oslavu byl taky vyhlašen turnaj a to takový co neměl prizepool ale každej dostal bounty a to při vyřazení odevzdal. Takže trochu točka ale když mě s 88 pomohl river proti 99 a já dostal bounty tak se pak už točilo veseleji. Někde jsem pak vyhrál ješte jedno než mé KK bylo sucknuto 2 4 :) Poté jsem se odebral na bar a čekal na cash games...

Vzhledem k tomu že někdo opravdu slavil (naprostá normálka že lidi nepanákovali ale brali to rovnou na celý lahve) se uroveň casky dala shrnout do slovíčka gamble.
U stolu se občas děli věci při kterých človek neveděl zdali se smát nebo brečet ale tak byla oslava tak se všichni smáli :) Nekteří vesele točily do plné s 9 2 a neustále dokupovali, u stolu se dokonce lidi rozdělily na několik partiček a tak se kolikrát při otevřených kartách fandilo jak někde na EPT :)

Během "pokerové rulety" jsem nedříve udělal double up za nějakých 450Kč s AJ do 9 3 jednoho vietnamčíka (ovšem mega thanks patří riveru kde se zjevil jack jinak od flopu vedla 3 ). Pak se odhodil o 950kč s QQ do K9 (bez nejakých manevru jsme ten skoro litr do potu narval i když v něm bylo jen 40 kaček :) ) kdy jednomu fešákovy došel dokonce poker kingů.. Nevzdal jsem se dokoupil a neuvěřitelně vytočil pocket 10 do dvou lidí :) kdy board byl nižší než deset. (vietnamčík držel opět nejaký 9 5 a ponejprv se dožadoval výhry bo měl trefenou 9 )
Později vystřídali vietnamčíky nejaký mladí kuci v hoperským a to bylo taky srandy kopec. :) Nejdříve mi málem openmucknul postupku do kinga kterou jsem držel taky a jediný co ho zachranilo byl dotaz dealerky jestli folduje nebo co dělá (vzal karty a hodil je lehce před sebe..) A poté exceloval ješte jednou kdy na turnu calloval gutshot 300kč cca) nicméně na turnu byla 4tá pika a ten co raisoval o 300 měl samozřejmě nut flush

No oslava se povedla zabava byla a já nakonec nebyl ztrátovej :)
(06. 09. 2010 20:17)
no konecne som zacal aj daco vyhravat az posledne tri dni som v pluse o 15 dolarov...posledne turnaj 90 hracov a 4. miesto a to som bol cely cas prvy,druhy ale pokazil som to na konci.
(07. 09. 2010 11:07)
včera jsem si byl zkusit kvaldu na ČPT..

mno po začátku nic moc jsem jedním špatným přečtením hry sucknul s QJ kingy kdy jsem na flopu našel Q a po betu byl commited a turn přinesl další holku ..

rebuy fázi jsem končil při průmeru 3500 s počtem cca 10 000. Po add onech sice průmer vzrostl nicméne jsem záhy dostal easy dárek..

týpek na buttonu při BB 200 raise 2000. Když to došlo ku mně jukl jsem na to a AA takže přetoč na 7K s tím že sem dal dotyčnému šanci se pustit protože AA KK musel čekat. Chlapík ovšem své 55 vyhodnotil jako dobrou kartu a tak následoval jeho All in a muj insta call. Board nepřinesl nikomu nic a já tak při průmeru cca 8000 mel cca 21 000

Pak všek přišla neuveřitelně dlouhá serie bez karet a vzhledem k celkem agro stolu se moc krást nedalo následovala hodně bolestivá prohra :

nejdříve jsem si raisnul za 1800 pri BB 400 A8 suited což mi nikdo nedal, a od BB a zarověn chipleadera na stole se ozvalo "kdyby to bylo 1200 tak to dám". Protože v následne hře jsem chytil AJ a chtěl jsem někoho ve hře dávám 1200 na BB našel Q7 a dal to nicméne se mu dotočila flush draw a po mém vystavení ho all inu (flop 10 8 5) callnul a na turnu neomylně King v barvě který mi sice udělal nut flush draw ta už ale nedotekla ...

Po rozpuštení našeho stolu jsem si po přisednutí nejdříve pusnul 77 aby sem pak špatně vyhodnotil větu od hrače který pronesl poté co mu byli sucknuty esa jacky, kdy jackům došla flush "mě už to nebaví" a callnul to s prokletým AJ. Týpek měl sice AK ale jeho stack byl malej a i kdybych prohrál tak jsem ješte mohl žít ale na BB už celkem megachipleader a celkem i štastnej našel KQ callnul to neomylně board přinesl KQ a tak jsem turnaj opustil na 30 místě z 84 lidí..

Par chyb si ješte vyhodnocuji ale byl to určite zajimavý a pro mě poučný turnaj...
(07. 09. 2010 13:18)
Mozna bych tyhle reporty majkle psal spis na pokergaming.cz nebo pokerman.cz, tady si to se zajmem prectou tak max 3 lidi :)

upliftin' for life
(07. 09. 2010 15:45)
Haha, ty 3 lidi jsi celkem vystihnul. Jinak včera jsem zkusil Face The Pro na Nově a celkem lituju ztracený hodiny času. Myslím, že odsud to nikomu nic nedá, max. jak hrát a vyhrát turbo turnaj. Při 5-6 lidech měli všichni pár blindů a celkem směšnej Heads Up přišel hned za chvíli, kdy měli hráči 5 BB a 2 BB.
(07. 09. 2010 16:12)
na fultilh se brzo regnu jen co pořeším rakeback (musím zjistit jak se to delá .. ono i tech 10k hand co jsme hrál na starech mi ukázalo že pokud bych někdy hrál opravdu ... tak je rakeback nutnost..
(07. 09. 2010 16:13)
a ty reporty píšu pro známý sice si nemyslím že by si z nich kdodoliv mohl něco vzít ale píšu to aby se tu něco dělo.. :)

btw už jsme dlouho nikde neposeděli a nedali si partičku..:)
(07. 09. 2010 17:29)
Já sem můžu dát akorát celkem pozitivní graf za srpen:

http://i255.photobucket.com/albums/hh147/paul_andrews/august2010.jpg

Září ale začlo strašně, nejvíc jsem si toho ale prohrál kvůli vlastní demenci. Na konci jedné session jsem omylem místo 3xBB raisu dal preflop all-in s AQs, borec na BB s AK to dorovnal a na board přišlo akorát jedno eso. Na konci minulý session jsem se zase úplně hloupě nechal s AK vycukat do all-inu na flopu, kde na boardu bylo eso a borci přišel set. Naprosto zbytečně jsem kvůli tomu minimálně mínus deset.
(08. 09. 2010 15:01)
Malý poker kvíz :) rozdělený do nekolika častí bohužel vám k tomu nemuzu moc říct abych vás neovlivnil v usudku ;) bude to na několik častí veřím že nekteré hry by jste zahráli jinak

Co udeláte když ..:

Hrajete ve třech lidech živou cash games 5/10 vy jste na BB. Button se limpne a ryba hauske sedící na malém se tež limpne. Vy najdete QJoff a tak si ho s chutí raisnete na 30 (takový standartní vyhaněcí raise celkem fungoval ) a na button fungoval ale "calling ryba" hauske se nepustí. Flop je pro vás super 6 J 2 off . avšak dostáváte bet 50 od hauskeho ( hrál jsem včera spíše opatrnou hru) vy ... ???

pokracovaní později..:)
(08. 09. 2010 16:26)
ehm dobrý postřeh na jednom foru ..

stacky :
já cca 900
ten hráč za kterého hrajete cca 1800

;)
(08. 09. 2010 17:30)
Calluju flop.

Neznám tě tak dobře, ale proti mě jsi takhle sázel (donkbetoval) naposledy když jsi na flopu trefil Queenu a já měl nižší pocket pair. Takže bych předpokládal, že jsi trefil Jacka (otázka jestli s vyšším nebo nižším kickerem než já. Malý páry jako šestky nebo dvojky bys podle mě na small blindu necalloval, ale raisoval bys preflop (no možná ty dvojky ne), ale šance, že máš set je poměrně malá.
(08. 09. 2010 18:20)
no zahrál bys to podobně jak dotyčný .. dle mě optimání na proveření je bet 200 ... tím by hra na 98% skončila...

dostal jsem raise 100 načež jsem 50 doplatil

turn přinesl 6 . načež jsem čeknul a dostal nához 200 který jsem přetočil do allinu 850

co ted udeláš doplatíš 650 (když máš v potu 330) na JQ nebo zához.. ?
(08. 09. 2010 18:31)
No mezi callem a minraisem na 100 je podle mě docela velkej rozdíl. Proč bych měl na flopu raisovat na 200? Horší handa pravděpodobně zahodí a já se připravim o možnou value z dalších streets a lepší handa mě dorovná nebo půjde all-in a postaví mě před těžký rozhodnutí v situaci, kdy si i vzhledem k tvojí reputaci nejspíš nebudu moct dovolit callnout.

Jinak v tý situaci, co teď popisuješ, tak bych zahodil. A myslim si, žes měl 22.
Edit: Andrews (08. 09. 2010 18:53) (2x)
(08. 09. 2010 19:23)
no týpek dorovnal a viděl A6 :) river byl 3

a důvod proč je lepší hráče s min betem vyhnat je jistota s jedním top pairem sice mužeš bejt mega dobrej a pokud to umíš zahodit je to fajn ale týpek nák neuměl :) já reprezentoval trefu na flopu takže se rozhodně měl čeho bát ...poráželo ho toho stašne moc AJ KJ AA KK QQ trips nebo full house

jako mě kdyby to nedošlo nic nedostane raisem mi ukázal že má pravdepodobně slušného jacka evetuálně two pair a tak by pro mě plonkovým riveru už jsem jenom zahodil..
(10. 09. 2010 01:42)
dostalo se mi dnes vcelku zajimavého callu typek to sice celkem slušne přečetl že tu flush nemám (ono taky když trefíte flush asi se nesnažíte vyhnat hráče allinem ) ale i tak ten call s A5 je dost roztodivnej ...

http://img269.imageshack.us/img269/7248/wtfrp.jpg

PokerStars Hra č.49382720332: Turnaj č.309607271, 3.00$+0.40$ USD Hold'em No Limit - Úroveň II (15/30) -
Stůl '309607271 3' 9-max Místo č.7 je button
Místo 1: grassedup (1470 v žetonech)
Místo 3: MODEX7 (780 v žetonech)
Místo 4: adequatee (1375 v žetonech)
Místo 5: Rastafosta (2005 v žetonech)
Místo 6: majklhauske (2195 v žetonech)
Místo 7: HRW143 (3505 v žetonech)
Místo 8: JaspertheCat (695 v žetonech)
Místo 9: majo2000 (4405 v žetonech)

*** VLASTNÍ KARTY ***
Rozdáno majklhauske [As Js]
grassedup: pokládá
MODEX7: zvyšuje o 90 na 120
adequatee: pokládá
Rastafosta: pokládá
majklhauske: dorovnává 120
HRW143: dorovnává 120
JaspertheCat: pokládá
majo2000: pokládá

*** FLOP *** [Ah Kh Tc]

MODEX7: checks
majklhauske: sází 390
HRW143: dorovnává 390
MODEX7: pokládá

*** TURN *** [Ah Kh Tc] [Qh]
majklhauske: sází 1685 a je all-in
HRW143: dorovnává 1685

*** RIVER *** [Ah Kh Tc Qh] [Ts]

*** SHOW DOWN ***
majklhauske: ukazuje [As Js] (postupka, desítka až eso)
HRW143: ukazuje [Ac 5c] (dva páry, esa a desítky)
majklhauske sesbíráno 4555 od bank
(10. 09. 2010 01:53)
jinak chci od vás všech odpoved aktuální je to pořád.strašne mi to zajimá jestli to jenom já blbě hraju nebo proste staští v rozhodujících chvílích stojí na straně soupeře. Jsem tak vyletel z tohodle dobře rozjetého turnaje..

jde o bubble !
na pozici za dealerem chytnu AQ
UTG raisuje na dvojnásobek tj 800 mám něco lehce nad nějcca 4000 tak ho přetáčím do all inu on mi to s A8 callne flop samozřejmě 889 WP...

co vy zaplatíte na bubline přetoč vašeho raiseu s A8 ???? a nestydtě se odpovídat :)

já osobně bych tohle nikdy neudělal, byt už nebylo moc prostoru pro hru dlouho jsem třeba díky stupidnímu blafu kdy týpek neco slowplayoval preflop mel jen 7BB a i s tím jsem nakonec udělal po změně levelu stack o 11BB... proste dle mě uplně nesmyslnej call kdyby mu nepomohl board byl venku bez penez poraželo by ho takovejch možností ... takhle halt zítra do banky asi pobežím já (Nikdy neprodávejte dolary i když jich máte 200 byt jste si tam poslali třeba jen 20 babek .... downswingy jsou ku.vy )
(10. 09. 2010 09:30)
ja by som do toho tiez nesiel...

vcera sme boli s kamosmi hrat prvy krat live do noveho klubu co nam otvorili...buyin 5e rebuy 5e...kamarat nas varoval ze tam chodia typci hravat tak ze daju 5x rebuy a maju na haku. A tak aj bolo dva krat som vypadol s JK...raz som cakal na farbu od flopu na jednu a raz aj na farbu aj postupka samozrejme mi neprislo. Takze strata 12e. Zato kamarat ten turnaj vyhral bolo len 10-11 ludi a garancia 100e no a nakopilo sa to pekne na 295...ten kamos prvy jeho live turnaj a odniesol si 110e pritom nedaval ani rebuy. Potesi :)
(10. 09. 2010 12:28)
Majkl: Podle mě jsi to zahrál dobře, i když záleží na tom, co to bylo za hráče - jaký jsi měl fold equity. AQ na CO se neskládá, možná to mohl být i call...

Holt asi tě netipoval na AQ, nebo se prostě nechtěl pustit a bylo mu skoro jedno, co máš. Takhle se těžko radí, všechno je situační...

(26. 09. 2010 22:44)
mno co tak napsat
side event pokerstars prague open se mi silně nevyvedl jediný co vyšlo bylo trips 7 jinak jsem byl hodně často pozadu a hlavně jsem taky hned na začátku chytl agro stůl prakticky každá třetí hra na stole byly raisy ..

Pak me znechutilo i runner runner kdy jsem nadělil jednomu hráči exclusice suckout s tím že poté co je na flopu A a já držím A8 v ruce pushuji aby mě zase někdo neraisoval ... vedle ale byl A K a tak mi spasila barva napochodujicí na turn a river..

dost jsem z toho byl otráven protože tohle sám nemám rád a vyznámám že věci které sám nemám rad jiným nedelám ...

mno pak následoval přesun na jiný stul na kterém sedělo par zkušených hračů cash games a tak to taky zrovna nebylo uplně gut . po nekolik odhozech nehraju ani QJ na UTG bohužel na flopu dvě Q načež na river došel fullhouse pani se středli postupka do flushe kterou dotyčný chlapík slušne proslouplayoval ..

mno takže celkove jsem si (ne)zahrál 3,5 hodiny karty se moc nedali bylo mi divně a hrál jsem po dlohé době zase hodně špatnou hru ....

no holt to nesedne každý den a i když jsem si říkal že už za to minimálně 14 dní nesednu tak už jsem si dneska "vydělal" 1,6 na starech v cz freerolu za 20té místo a na unibetu skončil 10tej, byt tedy jen 8 bralo vstupenku do další fáze o unibet open ve valencii ...
(28. 09. 2010 01:27)
tak jsem hrál dneska v heads up turnaji match proti gavinu smithovi, přišel mi extrémně tight / passive, ale vyhrál A7 > A9 ai pre a pak JJ > TT 15BB deep ai pre, byl prostě lepší ;)

(28. 09. 2010 17:34)
Party Poker No-Limit Hold'em, $0.04 BB (8 handed) - Party-Poker Hand Converter from HandHistoryConverter.com

UTG ($7.74)
MP2 ($1.40)
MP1 ($4.19)
Button ($1.28)
Hero (SB) ($4.51)
BB ($4.84)
CO ($4)
UTG+1 ($8.69)

Preflop: Hero is SB with Khttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/heart.gif, Khttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/spade.gif
6 folds, Hero bets $0.10, BB calls $0.08

Flop: ($0.24) 10http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/diamond.gif, 4http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/heart.gif, Qhttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/club.gif (2 players)
Hero bets $0.16, BB raises $0.48, Hero calls $0.32

Turn: ($1.20) 6http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/diamond.gif (2 players)
Hero checks, BB bets $0.85, Hero raises $2.40, BB calls $1.55

River: ($6) Qhttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/heart.gif (2 players)
Hero raises to $1.51 (All-In), BB calls $1.51

Total pot: $9.02

Results:
Hero had Khttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/heart.gif, Khttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/spade.gif (two pair, Kings and Queens).
BB had Jhttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/club.gif, Qhttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/spade.gif (three of a kind, Queens).
Outcome: BB won $8.57

Party Poker No-Limit Hold'em, $0.04 BB (9 handed) - Party-Poker Hand Converter from HandHistoryConverter.com

BB ($10.29)
UTG+1 ($3.54)
UTG ($4.02)
CO ($5.80)
Hero (SB) ($5.02)
MP2 ($3.84)
Button ($4.06)
MP1 ($1.36)
MP3 ($4.22)

Preflop: Hero is SB with 5http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/spade.gif, 5http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/diamond.gif
1 fold, UTG+1 bets $0.16, 5 folds, Hero raises $0.46, 1 fold, UTG+1 calls $0.32

Flop: ($1) 10http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/spade.gif, 5http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/heart.gif, 6http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/heart.gif (2 players)
Hero bets $0.64, UTG+1 calls $0.64

Turn: ($2.28) 4http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/diamond.gif (2 players)
Hero checks, UTG+1 checks

River: ($2.28) 3http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/diamond.gif (2 players)
Hero bets $2.40, UTG+1 calls $2.40

Total pot: $7.08

Results:
Hero had 5http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/spade.gif, 5http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/diamond.gif (three of a kind, fives).
UTG+1 had 2http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/spade.gif, 2http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/diamond.gif (straight, six high).
Outcome: UTG+1 won $6.73

Party Poker No-Limit Hold'em, $0.04 BB (8 handed) - Party-Poker Hand Converter from HandHistoryConverter.com

BB ($3.72)
UTG ($5.76)
CO ($2.92)
MP1 ($4.04)
UTG+1 ($4)
Hero (Button) ($4.01)
SB ($4.72)
MP2 ($1.66)

Preflop: Hero is Button with Ahttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/club.gif, Ahttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/diamond.gif
4 folds, CO calls $0.04, Hero bets $0.20, 2 folds, CO calls $0.16

Flop: ($0.46) 6http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/heart.gif, 2http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/spade.gif, 3http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/spade.gif (2 players)
CO checks, Hero bets $0.36, CO raises $1.14, Hero raises to $3.81 (All-In), CO calls $1.58 (All-In)

Turn: ($5.90) 4http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/spade.gif (2 players, 2 all-in)

River: ($5.90) Jhttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/spade.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: $5.90

Results:
Hero had Ahttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/club.gif, Ahttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/diamond.gif (one pair, Aces).
CO had 5http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/heart.gif, 5http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/club.gif (straight, six high).
Outcome: CO won $5.61

Já fakt nevim, co mám dělat, když se mi tohle stane během půl hodiny... už mě to NL4 nebaví. Ten set pětek jsem asi měl betovat na turnu; myslel jsem si, že to bude vidět jako weak ode mě, vsadí a já ho pak přetočím, jako jsem to udělal s těma Kingama (a bylo to stejně ho*no platný). Na 22 nebo 77 jsem ho vzhledem k preflop akci fakt netipoval. Myslel jsem, že má vyšší pár.

Můj graf za září je fakt něco.
(28. 09. 2010 21:58)
DanYjel : občas i ty známejší hrači bejvaj pokud ti jde list dá se vyhrát i passive hrou ... ono ale na pana harringotona asi stejnak jen tak mit nebude toho jsem viděl kdysi hrát a jako jedinej u stolu nehrál skoro nic ...

andrews: jo narazit na voly je nekdy kříž ale zase na druhou stranu matematicky ty cally od podobnejch rukou chceš (tedy tak mi to taky dycky všichni tvrdej ) při první hře si mohl zkusit reraise allin na flopu když jste v té plně nakonec skončily ale dle toho co vidím chlapík si myslel že je s devčaty lepší a nepustil by se takže jak jsme psal pokud na flopu přetočit do plné pokud si stejně odhodlan to tam pushnout ..

druhou hru vůbec nechápu tam jsme v koncích dejme tomu že on si správně dvojky raisnul protože callovat dvojky je nesmysl na flopu takovém jaky přišel je akorát mužete zahodit nicméne hru post flop už nějak netuším ... on by přeci s 22 nemohl zaplatit a popravdě by me zajímalo co sis myslel že má on.. tam sázka měla přijít .. takhle měl kartu free docela by me zajímalo jestli by ji zaplatil kdybys to betnul

třetí hra je "dobře" zaplacenej 6outer o kterém ale on nemohl tušit ten flop byl pro něj dobrej. ale nevím jestli bych si dovolil dát na něj 3 dolary být na jeho míste.. .

holt si měl smůlu to se občas stává..
(29. 09. 2010 22:43)
Majkle, díky za analýzu, já si spíš potřeboval nějak vybít frustraci :-)

http://i255.photobucket.com/albums/hh147/paul_andrews/september2010.jpg

Tohle už je prostě moc :-)
(30. 09. 2010 00:47)
njn.. se vždy se daří a nekteří hráči maj svingy třeba i 14 dní..variace je ku...

od toho je bankroll managment aby bylo pořad na chleba i na poker..;)

nicméne mě se asi po dnešku začiná karta obracet hraju sice dva SNG turnaje za 0,25 (v neděli jsem v českém freerolu za dvacáté místo bral 1,6) ale hlavně v tom kde bylo 45 lidí jsem ve final heads up mel nehoráznou kliku kdy chips byli 9000 vs 58 500 a po prvním vyhraném pushi AQ už jsem pak poražel typa i např K8 do AK a konec byl J9 do A5 s jackem na riveru

jinak jsem v obou turnajích měl už asi 7x esa a zatím (tuk tuk) 4 nikdo nezplatil 2 plna preflop a jednou to vzdal chlapik na turnu ...

takže bych nevěšel hlavu když to nejde jdi se proběhnout dej pokeru chvíli odech.;)
(02. 10. 2010 13:37)
I'm sick of this s h i t.

CO ($3.83)
MP2 ($4.78)
Button ($3.92)
MP3 ($4.58)
MP1 ($4.76)
Hero (SB) ($11.56)
UTG ($4.36)
UTG+1 ($5.02)
BB ($4)

Preflop: Hero is SB with Khttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/heart.gif, Khttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/diamond.gif
UTG calls $0.04, 1 fold, MP1 bets $0.20, MP2 calls $0.20, 3 folds, Hero raises $0.78, 2 folds, MP1 calls $0.60, MP2 calls $0.60

Flop: ($2.48) Jhttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/diamond.gif, 3http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/heart.gif, 5http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/diamond.gif (3 players)
Hero bets $1.44, 1 fold, MP2 raises to $3.98 (All-In), Hero calls $2.54

Turn: ($10.44) 8http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/spade.gif (2 players, 1 all-in)

River: ($10.44) 9http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/spade.gif (2 players, 1 all-in)

Total pot: $10.44

Results:
Hero had Khttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/heart.gif, Khttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/diamond.gif (one pair, Kings).
MP2 had Jhttp://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/heart.gif, 8http://www.handhistoryconverter.com/poker-cards/diamond.gif (two pair, Jacks and eights).
Outcome: MP2 won $9.92

Donk měl v tu chvíli 75% VPIP po cca 20ti handách.
Edit: Andrews (02. 10. 2010 13:38) (1x)
(02. 10. 2010 13:57)
koukám asi budu muset jít hrát na party poker ta uroven tam je co tak sleduji dost nizká.. top pair s 8 kickerem pushne plnou po tvém re raiseu na bezmála 4násobek raiseu ..lol :) se tam toho kucí nebojí..
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 4 plus 7?