Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Re: Poker (online i offline)
(22. 05. 2010 18:17)
(26. 05. 2010 16:43)
trochu suckes ale oproti tomu co se mi děje od pátku je tohle ještě uplně v normálu a dotyčný měl celkem dost outs to na turnu relativně bez problému dát

http://img80.imageshack.us/img80/1306/krsnprce.jpg

ale ty 4 a 2 outery proste nemám nák sílu ihned zareagovat...

ale cenu král idotů ziskává nejaký expert bůh ví odkud který mi na turnu při mých dvou párech po mém raisu re - raisne all in na gut shot který dorazil...
(26. 05. 2010 20:52)
ja som vcera hral freeroll a pekne sa to vyvijalo...potom ma hodilo na stol kde bol leader celeho turnaja (ja 9500 on 42000)...prvu hru co som videl typek mal A3 a na stol dosli dalsie dve Acka....na dalsiu hru mne prislo 1010, na flope same male karty tak som prisolil typek tiez az to skoncilo na all in :D no a samozrejme mal na ruke AA
(26. 05. 2010 21:08)
majklhouske: sm10 ty hrajes NL10000?

upliftin' for life
(27. 05. 2010 07:56)
2Sexy: To jsou jen turnajový dolary. sm15
(27. 05. 2010 10:41)
sexy.. kéž by..:) je to jak píše android .. byl to quintiple shootout turnaj.;)

jinak včera jsme koukal v showdownu flormenoval týpek který nám nejdříve pustil nejaký break přechazijí do dubstepu aby pak ráno pustil ASOT sm2
(28. 05. 2010 17:26)
Včera jsem zazil jeden z nejzajimavejsich turnaju ,co jsem kdy hral....

Buy-in 20-liber(600 Kč) a povoleny jeden rebuy nebo top/up, 27 hracu,prvnich 6 bralo peníze....

Před přestávkou se mi docela dařilo budovat stack,obvzlast kdyz jsem zdvojnasobil na hraci ktery navstivil tento turnaj poprvé a trefoval skoro vše.. ve hre byli 3 hraci, ja s AQ ,tenhle hrac, a jeden shortstack....byl tam i pomerne velky raise pre-flop,ale zacatecnik byl docela loose a hral skoro vse....flop prinesl dámu a dve malé karty,shorstack sel all in,ja taky a ten treti hrac,chipleader to samé...já AQ,chipleader KQ a shortstack 1010...shortstack sice trefil desítku na turnu a bral tak main pot(cca 6000 žetonů),ale já nakonec bral sidepot 12,000 žetonů tak to nebylo tak špatné.....

Po rebuy fázi jsem měl 12,000 žetonů,což byl průměr turnaje,takže jsem si ještě dal top-up abych získal výhodu nad soupeři.....Po přestávce jsem vyhrál pár her a dostal se až na cca 19-20,000 žetonů,ale začítečníkovi se dařilo nad ostatními hráči,hral skoro každou handu a dostal se az na cca 25-27K žetonů....

O tom že,se dostanu na final table rozhodla hra kdy jsem dostal do ruky AJ a začátečník raisnul pre-flop 2x BB(1600 žetonů),samozrejme to byl instant call ode mě...flop byl A85, já check,začátečník check....na turn prisla 10tka, já raise 5K...začátečník re-raise all-in...vzhledem k tomu jak se prezentoval a že se mi zdál poměrně slabý na flopu jsem dal call....zacatecnik ukazal J9 off a byl open-ended...nedosla mu a ja si pripsal pomerne lehky double-up....

Pro zajímavost, zazil jsem tu asi nejdelsi hand for hand fázi turnaje(pri 10 hracich),kdy vetsina shortstacku zdvojnasobila na chipleaderech(sam jsem dopomohl jednomu-ten pak ke konci hand-for-hand obral chipleadera turnaje dvakrat a vyradil ho)

Na final tablu pak byly dost nevyrovnané síly....hrac,o kterem jsem pred chvili mluvil u hand-for-hand byl chipleader a navíc měl uplně ideální pozici...vsechny vetsi stacky za sebou a vsechny shortstacky pred sebou....a tak zacal masivne sazet a obírat vsechny o blindy....nikdo se mu nepostavil,ani ja jsem nemohl,pac mi chodily priserne karty....pri sedmi hracich jsme se ale rozhodli ze udelame deal pro cloveka ktery vypadne na bublině aby to zrychlilo hru.....

Jenze stejne, bublina se táhla věčně,nikomu nechodily karty a chipleader pokračoval v kradení blindů....prezil jsem bublinu, ale dostal jsem se az do momentu kdy jsem byl na BB a zbyvaly mi dva dalsi BB....byl jsem pripraveny jit all-in,jedno jakou karty dostanu...dostal jsem J8.....chipleader byl samozrejme ve hre,ale prekvapive nezvedl muj BB....podival jsem se na flop,kde byly priserne karty, dam check, chipleader samozrejme bet BB,tak ja sel all-in...nemelo to cenu...chipleader call a nakonec otocil 38 kdy netrefil nic,stejne jako ja....nakonec jsem vyhral na high card a zdvojnasobil.....

Pocet hracu se dal zredukoval a po nejake chvili prislo na muj velky blind znova,kdy jsem v ruce drzel A3.....druhy chipleader callnul muj BB,tak chipleader nezvedal muj BB........flop dosel 533 a vedel jsem,ze nemám kam spechat a kdyz to zahraju dobre,tak me chipleader zdvojnasobi,coz uz by ho patricne bolelo pri mem 40K stacku.....ja check,druhy chipleader raise BB(6,000), chipleader re-raise na 16,000.....v tuto chvili jsem zacal hrat trochu divadlo a delal jsem jakoby to byl velmi tezky call pro mě a patricne dlouho jsem rádoby přemýšlel...nakonec jsem dal call....druhy chipleader fold....dosel turn,tusim jack,tak já check.....chipleader me dal do all-inu....ted uz nebylo nad cim premyslet a instant call...chipleader otocil K8 a ja si pripsal rychly double up a z chipleadera byl rázem shortstack....

Nakonec se uz moc nic nedělo, i kdyz jeden hrac nakonec vyradil vsechny ostatni a do heads up sel se stackem ktery byl trochu min nez dvojnasobek mého....Heads up uz bylo docela krátký,jednu z prvních hand jsem do ruky dostal A10 a sel jsem all-in.....dostal jsem call a druhy hrac otocil JQ...
Na flop prisel Jack,ale nebyl jsem na tom uplne spatne,pac jsem mel flush draw hned na flopu....turn mi nic neprinesl,ale river mi nakonec prinesl eso....razem jsem se ocitl na pozici chipleadera....

Posledni handa byla trochu smolná pro druhého hráče....já na BB s 42 off-suit, druhy hrac jen call BB, na flop doslo J56....druhý hráč check,já check taky....na turn mi došla 3 a ja měl rázem straight.....druhý hráč raise 2x BB, v tu chvíli jsem už neváhal a šel all-in...dostal jsem instant cal a ukazalo se,že hráč na flopu slowplaynul dva pary, 5 a 6,coz se ukazalo jako fatální chyba,pac bych nedorovnal ani BB bet na flopu a mohl dal pokracovat...river prinesl jen dalsi 3 a ja si odnesl po 6,5 hodinách hraní krásných 370 liber(cca 11,000 Kč) a taky skvelou pokerovou zkušenost :-)

Jinak citim,že konečně přichází rapidní zlepšení moji live turnajové hry, tohle je už třetí final table v posledních 5 turnajích a zacinam se dostavat uz do pomerně zajímavých plusových čísel :-)
Edit: prochi (28. 05. 2010 17:29) (1x)

(28. 05. 2010 17:41)
Pekne prochi!
No, kdyz uz se tady tak pekne chlubite, pridam se :D

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs612.snc3/32196_1280197253802_1496171609_30621162_1468521_n.jpg

upliftin' for life
(28. 05. 2010 18:15)
Nené!

Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
(28. 05. 2010 19:44)
JJ 2 sexy toho jsem si už všiml na fcb...moc pekne se ti to povedlo....me se online nedari,tak se soustredim na live hraní :-)

Jinak dneska se poprve v životě podařilo tohle :
http://img708.imageshack.us/img708/2846/royalflush.jpg
Edit: prochi (29. 05. 2010 03:38) (2x)

(29. 05. 2010 17:31)
prochi: no já se v živém taky na final table umístuji skoro pořád, to není takový problém horší je se dostat ITM.. když třeba z 30ti berou jen 4 že :)

na b winu to flushe a postupky dotačí celkem neuveřitelně takže se ani moc nedivím ale každopádně dobrá práce dostak se takhel na chiplead je super :)

2 sexy mno final table paid je zajimavá disciplína ale kolikrát si to musel hrát než se to povedlo ? Mě by třeba lákalo zahrát si heads up 128hračů winner takes all ale na tohle si zatím neveřím.. Hlavně v tom tvým turnaji musí bejt peklo dostat se na bubble sm2..

jinak já si dneska během cca asi 4 hodin doplnil lehce bankroll :) hrál jsme tři turnaje a

4,4 sng - 180 hráču - 54 místo --- $0
2,2 sng - 180 hračů - 2 místo -- $72
2,2 quintiple shootout - 756 hračů - 7 místo --- $34,02

z quintiple jsem se poroučel opět smolně
3 hrači
já 99 které jsem si raisnul a dorovnal mi týpek s A4 na flopu 254 se už samozřejmě nepustil a river 4 mě dodělal..
(29. 05. 2010 20:46)
za tohle se opravdu hrozne stydím...

PRE-FLOP
lufer17_X calls 30, qvexx folds, prochi.uk raises to 300, dextro 364 folds, g3niusek calls 300, komynownage folds, Folsom_ folds, shfcosta folds, Bcnganja folds, Asmadeykin folds, lufer17_X folds.

FLOP [board cards: 2H,9H,5D ]
prochi.uk checks, g3niusek bets 510, prochi.uk raises to 1,200 and is all-in, g3niusek calls 1,200 and is all-in.

TURN [board cards: 2H,9H,5D,8C ]

RIVER [board cards: 2H,9H,5D,8C,8D ]

SHOWDOWN
prochi.uk shows [ 8S,AS ]
g3niusek shows [ AC,AD ]
prochi.uk wins 3,075.

(30. 05. 2010 14:56)
dobře sucknutý esa..sm15
(30. 05. 2010 19:17)
Vy sem všichni házíte takový velký výhry :-)

Já si postnu akorát svůj skromný graf za květen:

http://i255.photobucket.com/albums/hh147/paul_andrews/may2010.jpg

Cíl na červen: stabilně (a ziskově) hrát NL4 (full ring, případně i 6max) sm0

e: Jinak jsem pro zajímavost koukal na pokertableratings.com a v nějakym tom hodnocení v poslední záložce mi to psalo, že nejlepší hráči na tom limitu (2NL) jsou o hodně víc tight preflop a míň agresivní. To mě zarazilo, protože já mám VPIP/PFR průměrně 23/18, což mi přijde jako zlatej střed. Je možný, že ti nejvíc ziskoví nějak brutálně multitablí a hrajou akorát AK/JJ+?
Edit: Andrews (30. 05. 2010 19:20) (1x)
(30. 05. 2010 19:29)
tak spousty lidí hraje třeba 10 -15 stolů..to se pak kombinace K9 hrajou těžce..;)
(30. 05. 2010 21:33)
jen tak mimochodem jedna česká supernova má tedka otevřeno 24 stolů cash games a jeden turnaj ..

předpokladám že je ti jasné že při tolika stolech tě vesms zajimají hlavně parové kombinace a obrázky.. ;)
(31. 05. 2010 13:10)
Ani jsme se nenadáli a už to frčí už to jede ano řeč je o WSOP. Po prvním eventu kde si to rozdali dealeři této hry se už po tři dny bojovalo i u mistrovství profíků (bo ně každy dá do placu $50 000 že :) )

V eventu #2: The Poker Players Championship
se zdá že nejspíše si pokerový náramek na zápěstí navlékne někdo premierově. Ve hře je sice zatím stále 21 hračů (mj. vlastník 8mi náramků Erik Seidel, John Juanda(4) či Eli Elezra nebo Nick Schulman jenž oba maj po jednom) nicméně nejblíže má zatím k nárámku David Oppenheim jehož zatím nejlepším umístěním na WSOP je v roce 2007 3tí místo v Championship Seven Card Stud . Na druhé místo se po třetím dni vyhoupl Rus Vladimir Schmelev a na třetím je opět američan tentokrát Michael Mizrachi který už měl 3x na dosah "bracelet" bohužel pokaždé pro něj vždy skončil druhý..
Osobně ješte čekám dost o Juandy který momentálně dlí na 5tém místě a mimochodem loni se v tomto eventu radovat z náramku Rus Vitaly Lunkin

V Eventu #3: No-Limit Hold'em
na který byl buy in $1000 si našlo cestu mezi 4,345 hráči i několik Čechů: Škampa, Maryška, Hrubý, Kabrhel, Bohuslav, Orlický, Stejskal. O tom jak to hráli banáni a spol si přečtete zde http://www.abanana.cz/index.php?site=read_clanek&clanek_ID=207 a jak showdown team http://www.pokerman.cz/blog/kalba-se-scottym-bustout-z-taliraku-a-trochu-jina-matejska-88/
Ve vedení je zatím Braxton Dunaway následovaný vítezem 1A dne Terry Fleischerem(i když to není tak uplně pravda protože první den se asi hrál opatrněji a tak z prvního dne je ve hře ješte 555 hračů a není dohrán na přesných 200 kteří postoupily už ze dne 1B

Event #4: Omaha Hi-Low Split-8 or Better
a tímto se dostáváme asi k nezajimavějšímu eventu co se momentálně hraje, alespoň co se jmen týká: Buy-in do turnaje činil $1,500 a přihlásilo se 818 hračů Po osmi levelech je top 10 plná známých hračů Phil Ivey(3. místo), Barry Shulman(4. místo), Dario Minieri(6. místo), Ted Forrest(9. místo), Andy Black(10. místo) mimo top ten se pohybuje i např Phil Hellmuth(21. místo), Alex Kravchenko(30. místo) či Sorel Mizzi(33. místo)
na vedoucích místech před Philem jsou David Bach a Amnon Filippi.

Dnes se začne event č 5 $1,500 No-Limit Hold’em
(31. 05. 2010 13:19)
mimochodem omaha stále jede :) a pořadí už se stihlo pěkně promíchat než jsem to dopsal..sice v tom live reportingu nemám moc jasno jak to vedou ale Ivey out..
(31. 05. 2010 16:43)
tak jsme se právě nepodařenou krádeží připravil o sanci zahárt si WSOP

v rebuy turnaji na stárech se hrálo o 5 vstupenek do turnaje v hodnote 700 kde bylo 10 baličků guarantee a já si při třetím míste na chipech v 15ti hračích musím zkusit z buttonu krádež s K5 no týpek po delším rozmyslu call s KJ a protože king byl na flopu bylo jasno protože týpek celou dobu spíše agro tak mu jeho plnou obzvlášt když se vyjadřoval jako první věřte..:(
(01. 06. 2010 17:53)
dnešní procházku po turnajích WSOP jsem připravil do pozdejšího času (našeho) a brzkého ranního (zapadoamerického) i z duvodu aby se dohrálo vše jak má a já v tom livereportingu a chipcountech neměl nepořádek..

Event #2: The Poker Players Championship Buy in: $50 000
v tomto turnaji se někdy nad pozdním ránem našeho času rozhodne o šampionovy nejdražšího turnaje: Mimochodem final table by se měla objevit v americké ESPN.
seating a chipcount

David Baker - 3,095,000
Mikael Thuritz - 2,300,000
Vladimir Schmelev - 1,925,000
John Juanda - 2,620,000
Daniel Alaei - 1,705,000
Michael Mizrachi - 2,620,000
David Oppenheim - 460,000
Robert Mizrachi - 3,125,000

Zajimavostí určite je že na final table se představí bratři Michael & Robert Mizrachi . Což se doposud stalo je jen Rossovy a Barnymu Boatmanovým kteří byli první v roce 2002 eventu pot-limit Omaze. jak jsme již psal včera je zde velká nadeje na to že nekdo získá svůj první premierový nárámek.jsou to David Baker, Mikael Thuritz, David Oppenheim a Vladmir Schmelev a Michael Mizrachi.

Event #3: No-Limit Hold'em Buy in $1 000
skočil před cca půl hodkou ve hře je ješte 41 lidí kteří usednou znovu za cca 7 hodin za stoly a budou hrát až do final table. na prdvní míste v chipech se zatím drží Drew Crawford

Skončil před malou chvíli chipcounty ješte asi nebudou moc věrohodné ale zatím je na první místě domací Sasha Rosewood. V turnaji se stále drží jména jako držil dvou naramků Jeff Madsen, či držítel 4 náramků Huck Seed ...

Event #5: No-Limit Hold'em Buy in $1500
Do tohoto eventu se přihlásily opět i nějací čestí zástupci více na http://www.abanana.cz/index.php?site=read_clanek&clanek_ID=208.
Do tohoto turnaje se nakonec přihlásilo 2,092 hraců kteří si to celkem rozdají o $2,824,200 (z toho $515,501 pro prvního) v turnaji zůstali zatím mj. Humberto Brenes, Chris Moorman, Praz Bansi, Yuvai Bronshtein, Andrew Lichtenberger, Zack Clark, Lauren Kling a Jason Somerville. ve vedení je prozatím američan Stephen Foutty.

Dalším turnajem co je v programu a behěm naší dnešní noci začne bude Event #6: No-Limit Hold'em Shootout (2000 players max) který má buy in $5000 ....
(01. 06. 2010 23:00)
Lol, jsem omylem foldnul AA preflop sm7 sm7 Celkem vystihuje mojí dnešní session.
(01. 06. 2010 23:03)
jo to už se mi taky povedlo..;)
(01. 06. 2010 23:35)
já zatím výsledky wsop nesleduju, počkám si až na TV záznamy, nechci si to kazit abych věděl dopředu kdo vyhraje, takže budu teď i Majklovi WSOP news posty raději ignorovat :) i když oni nevysílaj úplně všechny eventy...

jinak příští měsíc budou dávat podle všeho zatím největší pokerovou show všech dob s megalineupem Premier League Poker 4. Trailer rozhodně potvrzuje, že to bude pořádná porce zábavy!

Edit: Freezer (01. 06. 2010 23:35) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
2. Future Disciple - Adventure To The South (Robert Nickson Remix)
3. Marco Torrance & Natasha Jaffe - Under The Diving Bell (DIM3NSION Remix)
4. Purple Haze - Out Here
5. Dimension - Voorpret
(01. 06. 2010 23:54)
podle všeho do TV půjde letos jen 5 eventů..;)

posty klidně ignoruj jsou pro všechny kdo chtěj a zajimaj se ..spíše se koukni bud do privátní zprávy nebo do topicu o trance online turnaji do prahy si zatím ani jednou nedojel tak že by si nám ukázal po netu ..sm0
(02. 06. 2010 17:40)
WSOP okenko # 3

Event #2: The Poker Players Championship

Až v levelu 28 při Blindech 50000/100000 a Ante 30000 se rozhodno o letošním šampionovy nejdrazšího eventu který se krom televizního přenosu hrál ve verzi 8 game (Triple Draw 2-7, Hold'em, Omaha/8B, Razz, Stud, Stud/8B, No Limit Hold'em, PLO ). Kvůli televizi se pak celý final table hrál už jen Texas Holdem. Vítězství a náramek si nakonec odnesl Michael "The Grinder" Mizrachi , byť v jednu chvíli měl v heads-upu proti Rusu Vladimiru Schmelevovy o dost méně chipů. Třetí nakonec skončil David Oppenheim který ale pro změnu byl v jednu chvíli chipleaderem.

Poslední hra Mizrachi a Qs5c dává allin který Schmelev calluje s Qd 8s. Flop přinesl 9h 6h 4c načež na turnu přišla Mizrachimu 5h. Plonkový river 4d už nic nezměnil a tak se Michael Mizrachi mohl radovat z $1,559,046 a náramku pro vítěze.

Konečné pořadí druhého eventu WSOP 2010

1. Michael Mizrachi $1,559,046 US

2. Vladimir Schmelev $963,375 RUS

3.David Oppenheim $603,348 US

4. John Juanda $436,865 US

5. Robert Mizrachi $341,429 US

6. David Baker $272,275 US

7. Daniel Alaei $221,105 US

8. Mikael Thuritz $182,463 US

9. Nick Schulman $152,730 US

Event #3: No-Limit Hold'em
V tomto prvním čistě no limit holdem turnaji za buy in $1000 už vykrystalizovalaposlení devítka hračů která si to zítra rozdá o zajimaví prize money celkem $3,910,500 a samozřejmě náramek pro vítěze..

Posledních devět chipcout a seating :

Dash Dudley -- 1,355,000

Bart Davis -- 1,355,000

Nicholas Mitchell -- 1,280,000

Deepak Bhatti -- 400,000

Gabe Costner -- 1,830,000

Richard Rice -- 700,000

Aadam Daya -- 2,855,000

Isaac Settle -- 970,000

Cory Brown -- 2,315,000

Asi moc nepřekvapí že většina z těchto hračů nemá co se WSOP týká kdovíjaké výsledky. V tomto směru je nejlepší hřáč se jménem Gabe Costner který se už dostal 5x na ITM pozice pri konaní WSOP.

Vítěze už má i letošní čtvrtý event a to turnaj v omaze tzv. Hi/lo verzi stal se jím Američan Michael Chow . Mimochodem celý finalový stůl (a nejen ten) se stal kořistí amerických hráců.

Po flopu 10c 9d 5c Chow checkuje načez Dan Heimiller sází Chow dorovnává a po Qc opět check calluje a stejná produkce je i po riverkartě Kh. Heimiller ukazuje Ac 9s 7d 7s načež Chow ukazuje Jd 10h 9c 7h a vyhrává na postupku po Krále . Heimillerovy zůstává už jen 125 000 za čarou a navíc je na smal blindu za 100k takže do středu leti i tech 25 000 a následuje showdown Heimiller 10c 8s 7c 2h Chow Qh 9s 3h 2s.
na bordu se objevilo Ad 10s 5s Jd Kd a Chow dokonává zkázu Heimillera opět postupkou po krále.

Konečné pořadí čtvrtého eventu WSOP 2010

1. Michael Chow $237,140 US

2. Dan Heimiller $146,505 US

3. Ylon Schwartz $94,561 US

4. Fred Koubi $69,272 US

5. Scott Epstein $51,493 US

6. Michael Cipolla $38,794 US

7. Sasha Rosewood $29,584 US

8. Joe Leibman $22,825 US

9. Todd Barlow $17,801 US

Event #5: No-Limit Hold'em

Druhým dnem pokračoval patý turnaj v pořadí a to $1500 No Limit Hold'em kde vykrystalizovalo posledních 23 hračů na prvním místě dlí Kanadan Vincent Jacques a na pátem se drží už jedno z profláklých jmen Angličan Praz Bansi

Event #6: No-Limit Hold'em Shootout (2000 players max)

Do shootoutu se opět přihlasili lovci naramků Kabrhel se škampou jak jim to šlo je opět na Abanana.cz nicméne ani jeden nepostoupil.. ve hře sjou ovšem taková jména světového pokeru jako James Akenhead, Dario Minieri, Maxim Lykov, Julien Nuijten, Chris Ferguson, Max Pescatori ...

Event #7: 2-7 Triple Draw Lowball (Limit)

Zároveň dneska začal i pro mě celkem zajimavý event a to "low třísmena" jak jsme si to počeštil. Pokud nevíte o co jde, jedná se o hru kde máte třikrát vyměnit dle libosti vyšší karty a stejně jako třeba u Razzu zbíráte ty co nejnižší karty (eso ale v této hře neplatí za 1 ale pouze jako ta nejvyšší karta) a nesmíte mít pár. ano postupku to vše se v této hře počítá . takže absolutní Nuts je 7x 5x 4x 3x 2x barva pokud nedržíte jednobarevnou ruku nehraje roli (pokud držíte jste v pytli :-)

Po osmi levelech zůstalo 87 hračů a mezi nimi i např na vyborném prozatímním osmém místě Jeffrey Lisandro. Dále jsou ve hře ješte hrači Scott Seiver, Sorel Mizzi, Tony Guoga kterého asi spíše znáte jako Tony G. nebo na uplném hcovstu se nacházející Eli Elezra.

Zítra se otevírá další možnost pro cz nacházející se ve státě Nevada, protože se bude otevírat Event číslo 8 No-Limit Hold’em za $1,500...
(03. 06. 2010 03:39)
Ted jsem zazil vazne fakt hodne srandovni sitko....3 dolary,10 hracu.....neodehral jsem jedinou hand u ale skoncil jsem druhej.... :-D vsechno se tocilo tak rychle ze ja jen cumel...doslo jen na 25/50 blindy :-D

(03. 06. 2010 16:26)
prochi: Pěkný. Já hrál taky veselý sitko předevčírem. Nejdřív měl proti mě soupeř royal flush a pak 10 hand potom ten samej straight flush od K dolů. Jsem přemejšlel, že by hoch s takovym štěstím měl hrát spíš sportku. sm15
(03. 06. 2010 18:45)
Android,chces se k nam pripojit do trance.cz online poker ligy? je tu na to forum,tak si kdyzdak procti....

(03. 06. 2010 19:35)
vzhledem k tomu že jsem dnes měl celkem napilno jsem neměl čas sledovat pohyby stacků takže je tak ve stručnosti okenko WSOP 4.

Event #3: No-Limit Hold'em
tisicový freezout nakonec vyhrál kanadan Aadam Daya . po hře kdy mu druhý v pořadí Deepak Bhatti posíla all in s K5o Aadam nachází ovšem QQ a bord ho podržel za první místo si připsal $625,872

Top 9 hračů (kromě prvního vše američtí hráči)

1. Aadam Daya $625,872

2. Deepak Bhatti $385,106

3. Gabe Costner $279,327

4. William Mark Davis $206,904

5. Nicholas Mitchell $154,425

6. Cory Brown $116,141

7. Isaac Settle $88,025

8. Dash Dudley $67,221

9. Rich Rice $51,735

Event #5: No-Limit Hold'em

Skočil i freezout za 1500 kde svůj druhý náramek v kariéře vybojoval brit Praz Bansi před Kanaďanem Vincentem Jacquesem kdy Praz calloval v poslední hře Vincentovo A8o s AJs a po trochu blaznivém bordu QQJ82 zvítezll a odnesl si $515,501

http://www.wsop.com/pdfs/reports/10826-winner-photo.jpg

top 9

1. Praz Bansi $515,501 UK

2. Vincent Jacques $320,913 CAN

3. Calvin Kordus $223,069 US

4.David Tuthill $160,650 US

5. Tomer Berda $117,416 US

6. Donald Offord $86,858 US

7 Hugh Bell $65,097 Dominikanská Republika

8 David Sands $67,221 US

9.K yle Knecht $37,943 US

V shootoutu nás v noci na zítřek našeho času čeká final table které bude čistě americko bristkou záležitostí. angličané Stuart Rutter, Neil Channing, Nicolas Levi a američané Joseph Elpayaa, Brent Hanks a Joshua Tieman

I v lowballu se jedná o final table kam se bohužel zase nedostala žadná star nicméne na druhém místě za chipleaderem Davidem Chiu se drží madar Peter Gelencser.

Event #8: No-Limit Hold’em

další patnactictovkový frezzout do krotého opet zasáhla česká enklava. o tom si opět můžete přecíst na banánech. já jen prozradím že konečne alespon dilčí uspěch zaznamenal jeden z nich a to Martin Hrubý. Postopil do druhého dne a do něj bude vstupovat 59 na chipech

V noci na zítřek se kromě Event #9: Pot-Limit Hold'em $1500 začne i mistrovství v sedmicaretním studu a jako vetšina mistráků má buy in 10 000 dolarů. a dá se předpokladat hvezdné pole hračů..
(04. 06. 2010 17:44)
WSOP 5.

Shootout za 5000 dolarů vyhrál americký hrač Joshua Tieman který porazl Neila "Bad Beat" Channinga jehož je to zatím nejlepší umistění na turnajích WSOP, byt v ITM pozicích není žadným nováčkem. V poslední hře otevirá Tieman na Buttonu za 70 000 načež dostává od Channinga all in 716 000. Tieman chvíli přemýšlel aby nakonec callnul s Ah Jc. Channing měl pod rukou As 7h po bordu Ks 10c4c 10d Qh bylo rozhodnuto..

Nejlpších 9

1. Joshua Tieman $441,692 US

2. Neil Channing $273,153 UK

3. Stuart Rutter $179,617US

4. Joseph Elpayaa $125,387 UK

5. Nicolas Levi $92,543 UK

6. Brent Hanks $71,998 US

7. Cary Katz $16,607 US

8. Julien Nuijten $16,607 NL

9. Danny Estes $16,607

http://www.wsop.com/pdfs/reports/10827-winner-photo.jpg

V lowballu se podařilo maďarskému profíkovy Peteru Gelencserovy urvat pro sebe první mosto a naramek před Americkým profíkem Raphaelem Zimmermanen. Peterovy stačilo v poslední hře 9x7x4x3x2x když Zimmerman držel 8x6x6x5x3x což je samozřejmě špatně protože drží par šestek ...

Nejlepších 9

1. Peter Gelencser $180,730

2. Raphael Zimmerman $111,686 US

3. Don Mcnamara $73,803 US

4. David Chiu $50,157US

5. Jameson Painter $34,843 US

6. Leonard Martin $24,723 US

7. Shunjiro Uchida $17,903 JP

8. Tad Jurgens $17,903 US

9. Farzad Bonyadi $13,232 US

http://www.wsop.com/pdfs/reports/10828-winner-photo.jpg

turnaj rozehraný včera vesele pokračuje kde je zatím na čele Saar Wilf ale na patém místě číhá žralok WSOP .. hráč který vlastní nejvíce narámků (11) a určite si dělá zalusk na další ano nemluvime o ("jaks to mohl dát" :D ) Philu Hellmuthovy. Celkem je v tomto tuthaji ješte 25 hračů. Český hráč Martin hrubý skončil v ITM na 185 načez u kasy dostal $3,128 ..

Event #9: Pot-Limit Hold'em
tento event začal v noci našeho času . do něj nastoupil Martin Kabrhel ovšem dál mez postupujicích 65 se nedostal..celkem se turnaje učastnilo 650 hračů . moc velkých jmne svétového pokeru ale tady nenajdeme protože soubežne začal i ...

Event #10: Seven Card Stud World Championship

což je 10 000 dolarový mistrák jak by se to taky dalo nazvat .. Učastníků bylo 150 (v součastnosti 88 ) který se jen hemží jmény světového poker jen lehký nastin... Na prvním místě je prozatím vítez druhého eventu Michael Mizrachi. na pátém místě potom leganda pokeru Doyle Brunson, a další už bez umisténí. Nick Schulman, Andrew Black, Phil Ivey, Jennifer Harman, Daniel Negreanu, Barry Greenstein, Chris Ferguson, Tony G. .. a to jsem jich dost dalších ani napsal..

Během našeho dnešního večera se v Las Vegas rozjedou další dva turnaje oba jsou $1500 a oba holdem stím rozdílem je že jeden no limit a druhej limit ...
(05. 06. 2010 23:58)
WSOP 6.

Omlouvám se za pozdní info (pokud to tedy vůbec někdo čte a je komu se omlouvat :) ) ale v pátek sem hrál až do dnešního rána cash a tak se spánek protáhl

Osmý turnaj se v noci na dnes dočkal svého vítěze pričemž lidem fandicí Philovy k získaní 12 náramku asi sklaplo velmi brzo. Turnaj opustil poté co na buttonu posílá svých posledních 80 000 s Qd 9d a dostává call od Scotta Venera s Ac 6c
Na boardu 2s Jh 5h 2d 3d pomoc nanašel a tak se rozplynul i sen o 12tém narámku o ketrý se tedy bude muset pokusit v jiném turnaji.. první místo nakonec získal Kanaďan Pascal LeFrancois před Maxem Steinbergem pro nějž to bylo vlbec první umístění v WSOP ITM pozicích. Poslední hra turnaje bylo trochu netradicně limpovaná. Pascal callnul big blind Maxovy a ten checknul. Na flopu Jc 4c Kh Max raisuje 140 000 a Pascal dorovnává po 5h na turnu max opět navyšuje 360 000 a Pascal opět call. Na river příchází 10d a následuje Maxův all in který si Pascal nechal přepočítat načež dorovnal. Pascalovy jeho Js 6c nakonec stačil na 4h 3d soupeře načež získal k náramku i příjemných $568,974

Top 9

1. Pascal LeFrancois - $568,974 CAN

2. Max Steinberg - $352,916 US

3. Kevin Howe - $249,351 UK

4. Daniel Wjuniski - $179,286 BRA

5. David Aue - $130,617 US

6. James Andersen - $96,422 AUS

7. Kurt Disessa - $72,087 US

8. Joshua Brikis - $54,579 US

9. Saar Wilf - $41,843 ISR

http://www.wsop.com/pdfs/reports/10829-winner-photo.jpg

Do třetího a záverečného dne za malý okamžik vstoupí i devátý turnaj v pořadí a to to Texas Holdem pot limit. V něm vykrystalizoval final table, kde se vyjimá na třetí místě uspešná hráčka J.J. Liu ( již přez 2 miliony dolarů v turnajích ) která ovšem nemá zatím žadný náramek . Nejblíže mu zatím byla v roce 2003 v ladies holdem - 7 stud eventu. Celkově ovšem tento turnaj sedl dámám v top 15 jsou hned tři desátá Julie Farkas a třináctá Melissa Hayden. Ve vedení je zatím Steve Chanthabouasy který už letos cashoutoval v eventu č 4 Omaha Hi-Low Split-8 or Better skončil 42. A jak tedy bude vypadat final table

Armen Kara (220,000)

Gregg Wilkerson (230,000)

Mark Babekov (246,000)

JJ Liu (479,000)

Edward Brogdon (89,000)

Scott Haraden (224,000)

Steve Chanthabouasy (533,000)

Joseph Williams (385,000)

James Dempsey (528,000)

Stále řidší pole je i v turnaji číslo 10 který se hraje ve variantě 7stud. V současné době už se pole smrsklo na 12 hračů . mimo jiných se do posledních 12 dostal Men Nguyen držitel 6ti náramků či Vladimir Schmelev který v letošním Eventu č 2 skončil na druhém místě a letos tak prokazuje že má formu a který zarověn vedě turnaj s náskokem skoro 300 000 v chipech .

Event #11: No-Limit Hold'em

V jedenactém turnaji v pořadí se po Martinu Hrubém dostal poněkud dál v turnaji než jen první den Jan Škampa který se po prvním dnu drží 51. místě . V turnaji je ješte 256 hračů tak uvidíme co bude dál.. Vzhledem k tomu že placeno je 270 pozic už ted je v ITM.

Event #12: Limit Hold’em

Tomuto turnaji dalo přednost před no limitem dost hvězd světového pokeru a některé se stále ješte drží mezi 198 hráci . mj. Madsen, Ivey, Shulman Mizzi .. více k tomuto turnaji opět až se to trochu vystříbří ...

Aktuálně se rozjel Event #13: No-Limit Hold’em za "talíř"

Ješte jednou se omlouvám za dnešní zpoždění ...
(06. 06. 2010 01:17)
aktuálně...
16. Jan Skampa 92,000 +31,100
(06. 06. 2010 01:59)
tak a co ted? příjmám bezplatné rady sm3

http://img155.imageshack.us/img155/1695/sundykval.jpg

Vstupenka je za $215 stálo mě to 2,2 dolaru (dneska jsem se ze subkvalifikace dostal do téhle kvaldy ). Popravdě aktuálně je to dvojnásobek mého bankrollu sm7. Na druhou stranu Stary to nevyplatí cash ale muže se to použit do ruzných turnajů ... jenže furt je tu taky možnost něco nahrát v onom turnaji kde je garance 1,5 mega ...
(06. 06. 2010 09:48)
majklhauske: To je snadný, odhlaš se z turnaje a prodej to třeba tady za 97% hodnoty, pokud jsou to ty turnajový dolary. Si to přečti celý tu stránku. Je to bezpečný, protože jim to prodáváš přímo přes ten pokerstars soft a na týhle stránce to tam hodíš jen aby o tobě ten jejich automatickej nakupovací systém věděl.

Sice to nemám vyzkoušený, protože na pokerstars nehraju, ale když to jde přes ten pokerstars soft, tak nevidim žádný riziko, protože se ta transakce v případě nějakýho problému maximálně prostě neuskuteční.
(06. 06. 2010 10:53)
koukám tady je každá rada drahá..

android: hmm zajimavé ... díky za tip ...
(06. 06. 2010 11:48)
majklhauske: Určitě bych to nehrál, pokud to je dvojnásobek tvého bankrollu. A že to jsou turnajové dolary, je celkem jedno...zahraješ si za ně menší turnaje, nebo platí i na SnG, takže v tom nějaký problém nevidím ;o)

(06. 06. 2010 12:19)
Zavidim majkle, taky bych si nekdy chtel SM zahrat... bejt tebou to neprodavam, necham si to a zkusim stesti. Co s 4k CZK? Takhle mas sanci vyhrat statisice...

upliftin' for life
(06. 06. 2010 12:50)
hmm .... díky za názory.. zatím trance cz nejpasivnejší

jinak tedy asi to zahraju budu k tomu hrát i sunday čtvrtmilion do kterého jsme se včera taky kvaldnul takže to by bylo aby alespon v jednom turnaji něco nekáplo . Zárověn vím že i kdyby nekáplo tak díky tomu mám nasbírány body na silverstar a tím padem mě čeká týdenní pauza od všeho kde se hraje o peníze .

Navíc jsem si bloknul prozatím bankroll tedy to kilo co tam mám a hraju jako kdybych ho tam neměl včera jsme hrál za posledních 0,10 a skončil v sitku 6tej takže zase mám 1,7 a začínám jakoby od znova na malých Sng ...

2 sexy : hele nevidím v tom problém si zkus zahrát tu kvaldu v sobotu za těch jedenáct dolarů (myslím že tu za 2,2 nemáš asi chut ani za potřebí díky tomu litránku cos nedávno vyhrál) si myslím že na to máš a jako za 11 dolarů to včera hrálo cca 1700 a garantují tam 100 míst , byť někteří lidí mě tam opravdu zvedali ze židle (já raise preflop AJs dva call na flopu 732 cbetuji tak že oba vystavuji allinu a dostávám call s 10 9 ???? na riveru 9 no mě zbylo dost ale dost jsem nechápal že někdo to pošle jen tak o turnajový život nazdař bůh) tak je to hratelné, turnaj končil něco po půl druhé ...;)
(06. 06. 2010 16:45)
WSOP 7.

Se stal nakonec kořistí Britského hráče Jamese Dempseyho který si tak přilepší o $197,470 . Druhý skončil nakonec chipleader minulého dne Steve Chanthabouasy. V poslední hře se přez pot bety dostali do allinu a protože Steve měl méně chipů hrozilo mu vyřazení. Pod rukama našli oba eso ale James měl Ad 10s zatímco Steve jen As 7c . Po flopu 6s5h 4s se sice otevřela Open-Ended Straight draw pro Steva nicméně turn Qh a river 4d přisoudily pot Jamesovy

Top 9

1.James Dempsey $197,470 UK

2. Steve Chanthabouasy $121,963US

3. J.J. Liu $86,512 US

4. Mark Babekov $62,232 US

5.Scott Haraden $45,393 US

6. Armen Kara $33,573 US

7 Joseph Williams $25,166 CAN

8. Edward Brogdon $19,120 US

9. Gregg Wilkerson $14,715

http://www.wsop.com/pdfs/reports/10830-winner-photo.jpg

V pořadí již sedmý náramek z WSOP si odnáší Men "The Master" Nguyen který dokázal překonat 149 hračů ve variantě 7 Card Stud a vyrovnal se tak v počtu nárámku Philu Iveymu a Billymu Baxterovy
Poslední hra se odehrála na slepici protože "The Master" dominoval protihráč Brandon Adam měl už jen 360 000 v chipech a tak se hřá dohodli na hře na slepo

karty Adama As 3d /Qh Qc 5s 4c / 9d
karty Mana 9s 6d / 10s Kc Jd 6c /Kd
Sedmá street tedy přinesla pár kingů a Man Nguyen tak vyhrál $394,800

Top 9

1. Men Nguyen $394,807 US

2. Brandon Adams $243,958 US

3. Steve Billirakis $152,787 US

4. Nikolay Evdakov $110,628 RUS

5. Joe Cassidy $86,461 US

6. Michael Mizrachi $68,949 US

7. Vladimir Schmelev $55,991 RUS

8. Sirious Jamshidi $46,205 US

9.Dan Heimiller $38,676 US

http://www.wsop.com/pdfs/reports/10831-winner-photo.jpg

Event #11: No-Limit Hold'em

Velice zajimavého chipleadera má tento jedenáctý No-Limit Holdem není jím nikdo jiný než high stakes cash games hráč Tom "durrrr" Dwan. druhý Němec Marvin Rettenmaier na něj ztrácí lehce přez 100 000 v chipech . Český hrač Jan škampa už je out vypadl na 105 místě načež u kasy dostal $3,875. V turnaji momentálně zbývá 21 hráčů.

Event #12: Limit Hold’em
v Limitu zbyvají poslední dva stoly po 7dmi hračích a na čele je američan Jason Potter před Jamesonem Painterem a Řekem Georgiosem Kapalasem

Event #13: No-Limit Hold’em
V tisicovém No Limit holdem zatím po dni 1A vede irský profík Andrew Black s počtem chipů 90,275. Den 1A hrálo 1992 hračů

Event #14: 2-7 Draw Lowball (No-Limit)

Zároveň se včera rozjel i No Limitní Lowball s jednou výměnou Po prvním dni vede Nicholas Binger před Scottem Seiverem. ze známých hračů je v popředí na osmém Dario Minieri a na devátem Alexander Kravchenko. zajimavostí je že na dvacátém místě v současnoti dlí Maďar Peter Gelencser tedy vítěz eventu č. 7 v prakticky stejné hře, jen s tím rozdílem že v sedmém turnaji šlo o třisměnný limit...

Dnes v noci našeho času začne další mistrík s buy inem 10 000 dolarů a to Event č. 15: Seven Card Stud Hi-Low Split-8 or Better World Championship
(06. 06. 2010 23:55)
riadne ksichty niektori

inak ja som hral double or nothing...po freerolle som tam mal asi dolar a pomaly idem hore momentalne asi 5...
no ale dnes ake karty chodili... zacalo to AA...typek predomnou pri 2700 all in ja tiez...on QQ...vyhral som...potom farba zase pri all in dalsieho typka...a nakoniec na ruke KK a na flop prislo JJJ. To som nezazil za 20 minut som poslal prec 4roch a tolko zetonov som tiez este asi pri tejto hre nemal sm0
pri tychto nizkych sumach je to pohodicka zatial tri krat tri vitaztva a tusim vzdy z prveho miesta
http://img204.imageshack.us/img204/2901/pokero.jpg
Edit: Ocho (07. 06. 2010 00:00) (2x)
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 22 plus 14?