Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

UFO
(29. 05. 2009 20:00)
Tak nevim co si o tom mám myslet, jestli je to náhoda, lidská blbost, nebo pravda... ale poslední dobou se opravdu šíří snad 10x více fám, fotografií a pozorování UFO nejen ve světě ale i nad Čr... Co si o tom myslíte?

[video.novinky.cz]

[www.novinky.cz]

[www.novinky.cz]
Edit: majklhauske (08. 06. 2009 23:18) (1x)

"They were screaming 'Slow it down, slow it down!'... So I moved my pitch fader on my Pioneer. Down."

fb.com/sandeaglemusic
Top5: 1.Selu Vibra - Divine [Sean Tyas Rework] 2. Vascotia - Verano 2010 (Sean Tyas Remix) 3. Bobina feat. Elles de Graaf - Lighthouse (Sean Tyas Vocal Mix) 4. Bobina - Spinning (Paul Miller remix) 5. Reconceal - Touch Her Heart (Michael Angelo & Jim Remix)
Re: OT: UFO
(29. 05. 2009 20:01)
jedinej pravej Ufoun jsem tady já

Current top 3:

1. Gouryella - Anahera
2. Dimension - Origami
3. Matt Darey feat. Kate Louise Smith - See The Sun (Dan Stone Rework)
(29. 05. 2009 20:02)
citace:
Freezer
jedinej pravej Ufoun jsem tady já

A můžu si tě natočit? sm15

"They were screaming 'Slow it down, slow it down!'... So I moved my pitch fader on my Pioneer. Down."

fb.com/sandeaglemusic
Top5: 1.Selu Vibra - Divine [Sean Tyas Rework] 2. Vascotia - Verano 2010 (Sean Tyas Remix) 3. Bobina feat. Elles de Graaf - Lighthouse (Sean Tyas Vocal Mix) 4. Bobina - Spinning (Paul Miller remix) 5. Reconceal - Touch Her Heart (Michael Angelo & Jim Remix)
(29. 05. 2009 20:04)
Bullshit.

Nejlepší ufoun je stejně Kif.

http://farm3.static.flickr.com/2374/2111065488_2e8d332d20.jpg
(29. 05. 2009 20:08)
sickboy: +1 sm15 .. Kif má výborný hlášky "Milý deníčku, právě jsem se asi po druhý miloval" sm15

nemáš tam něco pomalejšího? :)

http://www.myspace.com/alexxvandenberg http://www.facebook.com/alexxvandenberg

(29. 05. 2009 22:02)
to na videích opravdu je UFO, v tom pravým slova smyslu, protože nikdo neví, co to vlastně je...tohleto "něco oranžovýho" jsem pozoroval před pár měsícema s přítelkyní taky, ale každopádně si netroufnu tvrdit, jestli to byl lampión nebo kucí odjinud sm3 tak jako tak je naivní si myslet, že jsme ve vesmíru jediný a řadím se jednoznačně mezi tu skupinu, co "věří" sm4
(29. 05. 2009 22:05)
citace:
mountainer
řadím se jednoznačně mezi tu skupinu, co "věří" sm4

http://www.xfilesfanclub.com/userImages/productImages/IW2B_Mousepad_TRXF1004_lg.jpg

sm15

fb.com/sandeaglemusic
(29. 05. 2009 22:06)
Máldr je můj člověk sm0
(29. 05. 2009 22:10)
citace:
mountainer
Máldr je můj člověk sm0

Náhodou ted sem za svaták o chvílich volna mezi učenim skoukl první 4 sezony akt X... docela nášup hele sm15

fb.com/sandeaglemusic
(30. 05. 2009 01:27)
freezer - Ty že jsi pravej?Já jsem si až doteď myslel, že to jsem jásm0sm0..Z jaké planety jsi přiletěl?sm15sm15

Trance? What is it? I listen house and progressive music
(30. 05. 2009 03:59)
citace:
Sandeagle
Náhodou ted sem za svaták o chvílich volna mezi učenim skoukl první 4 sezony akt X... docela nášup hele sm15

Odkdy má svaťák měsíc? sm15

(30. 05. 2009 09:03)
to poslední videjko "ufounů" je spořič obrazovky "prostorový květ" se koukněte do windowsu :-D
(30. 05. 2009 09:06)
Já osobně si taky nemyslim, že jsme ve vesmírů jediní. To ne. Ale na létající talíře nevěřim.
(30. 05. 2009 10:38)
citace:
Newman
citace:
Sandeagle

Odkdy má svaťák měsíc? sm15

tak počítej, jedna série 24 hodinovejch dílů, to za deset dnů docela jde sm15

fb.com/sandeaglemusic
(30. 05. 2009 11:48)
No já myslim že někdy před desetitisíci lety byli lidé roztroušeni po obyvatelných planetách po celé galaxii, bohužel většina z nich žije teď v otroctví jinejch mimozemskej druhů který ti vlezou do těla a kompletně tě ovládaj (a jsou moc a moc zlí a chtěj ovládnout celej vesmír!), jen my si to ještě neuvědomujem, čili ANO, věřím na mimozemský život sm15

Taky věřím, že pod centrálou Noradu v Coloradu je přísně tajnej komplex, odkaď americké letectvo vysílá pomocí mimozemskýho zařízení týmy na jiné planety, které bojují s těmito nepřáteli... Říkáte si, že jste to už někde slyšeli? To že natočili seriál s podobnym motivem slouží pouze k tomu aby se na to nepřišlo (!), nikoho z nás teď nebudou brát vážně když s tim vyjdem na veřejnost (vzpomínáte na díl 200 nebo Wormhole X-Treme, tam to bylo přesně tak!), ale my víme jak to ve skutečnosti je! Nenecháme se oblbovat! Proto vyzývám americkou vládu, odtajněte program Hvězdné brány! sm15

...hallowed are the Ori! sm15
Edit: kreeki (30. 05. 2009 11:57) (6x)

[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

(30. 05. 2009 12:02)
..a mam i důkazy - jednou jsem na andělu viděl Goa'ulda! sm15

(30. 05. 2009 15:07)
sickboy - když nevěříš na létající talíře, tak v čem by se měli podle tebe pohybovat?Pochybuju že mají rakety.. V krabici od čokolády?sm15..ikdyž pokud to budou třeba malí mikroby, tak si je taky nedovedu představit v obřím létajícím talíři

(30. 05. 2009 15:18)
Milan: To je zase po delší době příspěvek jako víno. sm6 Myslel jsem to tak, že život "někde jinde" podle mě existuje, ale stejně jako my, ani oni o nás nevědí.
(30. 05. 2009 15:23)
Já si myslim že o nás věděj sm15 navíc budou volby tak sem letěj podepsat

fb.com/sandeaglemusic
(30. 05. 2009 15:25)
Život jako my lidi...tomu já moc nevěřím..spíš to budou nějaký malý organismy, nebo zase něco velkýho...ikdyž kolikrát jsem přemýšlel, jestli někde jinde je nějaká dimenze, ve které žijeme my, akorát jinak. Jako že je tam úplně stejná planeta s námi, akorát že tady posloucháme trance a jinde třeba rock. nebo tady uděláme něco a v tý jiný dimenzi uděláme to samý ale jinak..nepřemýšleli jste o tom?

(30. 05. 2009 15:26)
milan: No jo, samozřejmě že se pohybujou v lítacích talířích! Proč jsem to neviděl dřív? Proč jsme tu všichni tak blbí že jsme si to neuvědomili? Dyť jinej prostředek vůbec nepřipadá v úvahu... Děkuju že jsi nás všechny osvítil :-*
(30. 05. 2009 15:46)
citace:
Sandeagle
Já si myslim že o nás věděj sm15 navíc budou volby tak sem letěj podepsat

sm15 ty si debilsm15

CheckOutMyInk.com Banner #1
(30. 05. 2009 15:53)
tak Milan by to měl vědět, když na to má pilotní průkaz sm16
jinak jsem se několikrát pokoušel přemejšlet na téma cestování časem - pokud by to někdy nějakým způsobem bylo možné a dalo by se dostat do jakékoliv doby, tak by to znamenalo, že existuje nekonečně mnoho časoprostorových dimenzí a to je poměrně hrozná myšlenka sm10
podobně je tomu s vesmírem, jestli jako je nekonečnej, jak je to možný? nebo někde končí a co je teda za ním atd.?
(30. 05. 2009 15:57)
Sandeagle má pravdu, vy tu děláte že objevujete ameriku a někdo s něma už hlasuje ve sněmovně sm15

(30. 05. 2009 16:09)
Jako všichni se Jiříkovi smáli ale vypadá to, že má ještě hodně trumfů v rukávu sm15

Jinak:

Politika: Všiml si někdo že ve většině nočních pozorování jsou ta světla "Oranžová"? sm15

Muzika: Před časem se tvrdilo že odnesli Elvise, tak proč hergot ted krouží na Gottovou vilou? sm15

Sport: Nedávno jsem četl komentář k fotbalu "To snad ve vesmíru nemá obdoby" tak třeba měli pravdu sm15

Soud: V praze překvapil soudce u majetkového řízení výrokem "Než abych věřil že jste v dané situaci projevil lítost, to radši začnu věřit v UFO" sm15

Ekonomika: Světovou krizi okomentoval švýcarský polityk slovy "Amerika by měla začít hledat pomoc jinde než pouze uvnitř státu" tak třeba už hledá sm15

A mimoto eva a vašek maj už "tolik" prodanejch nosičů, že snad není možné aby to kupovali jen češi sm15

Tolik k tématu
Edit: Sandeagle (30. 05. 2009 16:19) (1x)

fb.com/sandeaglemusic
(30. 05. 2009 16:21)
mountainer - nj, ale pokud vycestuješ do minulosti a něco malýho tam nechtíc změníš, tak až by ses vrátil sem by to tady mohlo vypadat úplně jinak než teď..teda aspoň v tvým okolí.

(30. 05. 2009 16:28)
(30. 05. 2009 16:29)
citace:
milan
mountainer - nj, ale pokud vycestuješ do minulosti a něco malýho tam nechtíc změníš, tak až by ses vrátil sem by to tady mohlo vypadat úplně jinak než teď..teda aspoň v tvým okolí.

Jojo když přejdeme kausalitu a známý příklad "Když zabiju svojeho dědečka", tak nám ještě do lokálních možností spadá Butterfly Effect, který krásně vysvětluje co se může stát když pohneme jedinou molekulou jinak než předtím sm13

fb.com/sandeaglemusic
(30. 05. 2009 16:29)
Sandeagle: k té politice, tak by mě zajímalo, proč je ve dne nebe modré a večer jsou červánky, máš na to taky nějaký důkaz? sm0

Milan: já si myslím, že UFOni jezdí v krabičkách od žvýkaček sm3

Trance is the Key Of Life. No matter where the Velvet Sun shines from, it is Everything that matters. Trance is not a Lost Language, trance lasts Circa Forever. Over every Dynasty, even at This Late Stage, trance eventually comes Back To You.
(30. 05. 2009 16:32)
citace:
Star_Guitar
Sandeagle: k té politice, tak by mě zajímalo, proč je ve dne nebe modré a večer jsou červánky, máš na to taky nějaký důkaz? sm0

Tak jestli chceš štourat do politiky tak - MODRÉ nebe znamená nebe bez mráčku a krásné počasí, zatímco červánky (oranžové) znamenají vítr a meteorologickou nestabilitu sm15

fb.com/sandeaglemusic
(30. 05. 2009 16:33)
Hele a nejsou ufoni zelení? sm2

Trance is the Key Of Life. No matter where the Velvet Sun shines from, it is Everything that matters. Trance is not a Lost Language, trance lasts Circa Forever. Over every Dynasty, even at This Late Stage, trance eventually comes Back To You.
(30. 05. 2009 16:34)
citace:
Star_Guitar
Hele a nejsou ufoni zelení? sm2

Tak popravdě řečeno oni jsou šedí sm15 to znamená "Zatím nerozhodnutí"

fb.com/sandeaglemusic
(30. 05. 2009 16:36)
Sandeagle: Mohli bychom spojit OT Politika a OT UFO do jednoho, co? Stejně se to moc neliší :-D

(30. 05. 2009 16:36)
Já spíš věřím na létající špagetovou obludusm15sm15sm15

Ne, vážně, přidávám se k těm, kdo si myslí, že ve vesmíru sami nejsme. Proč by byl jinak tak ku*evsky velkej... Je možné, že nás nějaká jiná civilizace monitoruje, ale spíš o nás nejeví zájem. Ono pokud by se někdo nezaujatý zvenku díval na to, co se na Zemi děje, tak by se v současnosti spíš zděsil.
Edit: Flash2001 (30. 05. 2009 16:36) (1x)

http://img161.imageshack.us/img161/9636/flashqk7.jpg

"Až bude pokácený poslední strom, až bude poslední řeka otrávená, až bude chycena poslední ryba, tehdy poznáme, že peníze se nedají jíst..."
"Teď, když jsme se naučili létat v povětří jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jen jediné - naučit se žít na Zemi jako lidé." (G.B.Shaw)
"Hujer, Metelesku Blesku!"

Nezpomalovat, nezpomalovat, nezpomalovat!!!

[www.myspace.com]
[www.facebook.com]
(30. 05. 2009 16:39)
citace:
Star_Guitar
Sandeagle: Mohli bychom spojit OT Politika a OT UFO do jednoho, co? Stejně se to moc neliší :-D

Tak mne je buřt jestli se bavíme o ufonech nebo o politicích, oba dva druhy přelétávají kam se jim zachce, jejich úmysly jsou nejasné a každá jejich viditelnější aktivita je děsivá, nikdy nikdo nezdokumentoval jejich PŘÍMOU aktivitu a jejich původ je neznámý sm15

fb.com/sandeaglemusic
(30. 05. 2009 16:40)
Lol, nemám co říct sm15

(30. 05. 2009 17:02)
Zdá se mi to nebo poslední dobou tady absolutně nikdo neřeší trance a diskutuje se pouze v OT topicích? Řečnická otázka, prosím neodpovídejte.. sm2

(30. 05. 2009 17:07)
citace:
kreeki
Zdá se mi to nebo poslední dobou tady absolutně nikdo neřeší trance a diskutuje se pouze v OT topicích? Řečnická otázka, prosím neodpovídejte.. sm2
A just si odpovim.... sm15 jo zdá

fb.com/sandeaglemusic
(30. 05. 2009 17:09)
Sandeagle (30. 05. 2009 16:09) : Tak to je sadasm15

CheckOutMyInk.com Banner #1
(30. 05. 2009 20:15)
citace:
kreeki

Jasně, je to tak! sm3 Tak o trancu už víme všechno a všechno jsme si řekli a máme spoustu jinejch témat (netrancových), o kterých spolu můžem diskutovat. sm2 Diskuzní komunita je tu myslim vysoce kvalitní. sm4

__________________________________________________________________________________________________
Vzbuřte se proti hrubkám na internetu
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 8 plus 7?