Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Re: Seriály
(28. 05. 2010 11:40)
Caprica (TV seriál)
Caprica (TV film)

Předděj BSG

"They were screaming 'Slow it down, slow it down!'... So I moved my pitch fader on my Pioneer. Down."

fb.com/sandeaglemusic
Top5: 1.Selu Vibra - Divine [Sean Tyas Rework] 2. Vascotia - Verano 2010 (Sean Tyas Remix) 3. Bobina feat. Elles de Graaf - Lighthouse (Sean Tyas Vocal Mix) 4. Bobina - Spinning (Paul Miller remix) 5. Reconceal - Touch Her Heart (Michael Angelo & Jim Remix)
(28. 05. 2010 11:47)
(28. 05. 2010 11:53)
celej svět bsg je dokonalej... ale ten konec.. TEN konec, když sem se k tomu dostal tak sem jen čuměl

Jinak ted netrpelive čekám na ohlášení začátku 7 série House sm3sm5

"They were screaming 'Slow it down, slow it down!'... So I moved my pitch fader on my Pioneer. Down."

fb.com/sandeaglemusic
Top5: 1.Selu Vibra - Divine [Sean Tyas Rework] 2. Vascotia - Verano 2010 (Sean Tyas Remix) 3. Bobina feat. Elles de Graaf - Lighthouse (Sean Tyas Vocal Mix) 4. Bobina - Spinning (Paul Miller remix) 5. Reconceal - Touch Her Heart (Michael Angelo & Jim Remix)
(28. 05. 2010 13:24)
citace:
Sandeagle
Caprica (TV seriál)
Caprica (TV film)

Předděj BSG
ten tv film to je pilot k seriálu? předpokládám

http://imagegen.last.fm/BlueCurve/recenttracks/5/_Nevim_.gif
[www.facebook.com]
(28. 05. 2010 13:35)
Nevim: jj je... taky seriál doporučuju, autoři vycucali z BSG nápadu co se dalo
Edit: Sandeagle (28. 05. 2010 13:35) (1x)

fb.com/sandeaglemusic
(02. 06. 2010 21:50)
Prosim vás, nemůžu to nikde najít, copak vypnuli v ČR dvojjazyčný vysílání? Před nějakejma pěti rokama jsem si vždycky něco nahrával a mohl si vybrat jestli chci originál nebo nadabovanou verzi (anebo šlo i oboje najednou myslim). zřejmě by to tehdá bejvalo šlo přepnout i na televizi, ale na to byla stará. Teď si pěkně nastavim že chci jazyk v aj a nic. Nevěděl by někdo co s tim?
(02. 06. 2010 22:12)
Bobr : nechci se plést,ale duální vysílání sem u českejch programů neviděl dobře dva roky...

http://img185.imageshack.us/img185/7372/681216563762ko0.png
(03. 06. 2010 06:21)
duální vysílání bylo dělané ve stereo kanálu, vetšinou na levém kanálu originál a na pravém dabovaná verze... Furt to ještě funguje u některých starších seriálů ale poslední dobou se jede spíš na kvalitu než na kvantitu... :)

fb.com/sandeaglemusic
(03. 06. 2010 07:43)
Aha, tak to mam teda radost :/ Ten dabing je vážně příšernej...
Nicméně děkuju za odpovědi :)
(03. 06. 2010 21:58)
Tak na doporučení kámoše jsem začal sledovat Chucka a docela mě chytlo, hlavně ta číča ze CIA je luxusní sm15

FAVORITE TRACKS OF 2011
Sander van Doorn feat. Frederick pres. Purple Haze - Timezone, Moonbeam feat. Fisher - I Love Your Face, Matt Lange - Bad Year Blimp, Ummet Ozcan - Reboot, Rex Mundi - Sandstone, Creep feat. Romy - Days (Super 8 & Tab Remix), Alex M.O.R.P.H. & Chriss Ortega - Ocean Drive (Protoculture Remix), Andain - Promises (Gabriel & Dresden Remix), Rex Mundi - Valley of Dreams, ...
(04. 06. 2010 00:32)
tak bacha abys nezačal trénovat smrtelný kop s otočkou :D
Edit: Sandeagle (04. 06. 2010 00:52) (1x)

fb.com/sandeaglemusic
(04. 06. 2010 09:22)
to není božský Chuck Norris, s tím to nemá nic společného

Chuck na ČSFD
Edit: sheppi (04. 06. 2010 09:23) (1x)

FAVORITE TRACKS OF 2011
Sander van Doorn feat. Frederick pres. Purple Haze - Timezone, Moonbeam feat. Fisher - I Love Your Face, Matt Lange - Bad Year Blimp, Ummet Ozcan - Reboot, Rex Mundi - Sandstone, Creep feat. Romy - Days (Super 8 & Tab Remix), Alex M.O.R.P.H. & Chriss Ortega - Ocean Drive (Protoculture Remix), Andain - Promises (Gabriel & Dresden Remix), Rex Mundi - Valley of Dreams, ...
(05. 06. 2010 18:37)
tak 4. serie BG je docela nuda tedka jsme u 17 dílu a jsem rád že to bude končit a taky doufám že se to aspoň ke konci rozjede a pak samo ten Film ten by mohl být good

[www.facebook.com]
(09. 06. 2010 02:32)
Chuck Bartowski pracuje ve velkoobchodě „Buy More“ jako IT technik , hraje se svým nejlepším kamarádem Morganem video hry a v podstatě žije normálním životem. To vše ale jen do té doby, než mu večer po jeho narozeninové párty přijde e-mail od Bryce Larkina (tajný agent CIA). V této zprávě jsou zakódovány nejtajnější vládní informace v podobě tisíců obrázků. Chuck je shlédnutím tohoto emailu nahraje do svého mozku. A protože Bryce vyhodil vládní počítač do vzduchu a Chuckův, na který tyto informace poslal, byl nešťastnou náhodou zničen, stává se z Chucka jediná osoba na světě, která tyhle všechny přísně tajné informace zná.

Takhle kreténskou zápletku může vykompenzovat jenom opravdu dobrej seriál. Tak jsem na Chucka zvědavej...

Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
(27. 06. 2010 14:52)
THE IT CROWD S04E01 sm10 dobřéééééééééééééééééééééé

sosnu a jdu na to
Edit: Nevim (27. 06. 2010 14:52) (1x)

[www.facebook.com]
(27. 06. 2010 17:18)
jj, IT Crowd mazec, chybělo mi to, kór když skončilo teď TBBT sm4

[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

(27. 06. 2010 19:54)
sem docela čeměl,že se zase rozjel IT Crowd...a dokonce i Futurama...

(04. 07. 2010 02:10)
Thi IT Crowd S04E02.. @#$%& to je peklo \o/

[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

(04. 07. 2010 19:21)
citace:
kreeki
Thi IT Crowd S04E02.. @#$%& to je peklo \o/

+1sm5sm0

[www.facebook.com]
(04. 07. 2010 23:48)
Good morning that s a nice Tnetennba sm15 super cast
Edit: Ocho (04. 07. 2010 23:49) (1x)
(07. 08. 2010 13:55)
ještě na chvílu se vrátíme do světa Lost
Lost.S06.New.Man.In.Charge.DVDRip.XviD-TOPAZ.avi

[www.facebook.com]
(08. 08. 2010 16:00)
Trailer na 4. sérii Dextera je luxusní, už se těším.

Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
(08. 08. 2010 17:55)
Nemyslel jsi na pátou sérii? 4. už byla dávno...
a teď jsem koukl teda na trailer na pátou a úplně blbý pocit z toho mám :o/
(09. 08. 2010 11:08)
Jojo, myslel jsem pátou, pardon.

(11. 08. 2010 03:51)
IT Crowd je fakt výtečnej, úplně mě to po tý nedobrý třetí sérii překvapilo...

A: What kind of operating system does it use?
B: It's Vista.
A: We're going to die!

(11. 08. 2010 06:37)
jj, 4.řada IT Crowd byla luxus sm5 škoda,že je jen 6 epizod v sérii sm7 ale můj highlight čtvrté řady: italština pro začátečníky sm15

andre trance.cz user (since 2000)
(11. 08. 2010 08:13)
Mně se hodně líbila ta francouzská zákaznická podpora.

(11. 08. 2010 08:50)
to bylo taky hodně dobré... akorát se přiznám, že nejdřív mi chvíli trvalo, než jsem přišel na to, že to není retard, ale Francouz (ale o to možná tvůrcům šlo)

andre trance.cz user (since 2000)
(11. 08. 2010 09:06)
Nejspíš šlo :)

(11. 08. 2010 11:17)
citace:
Sq4Raa
IT Crowd je fakt výtečnej, úplně mě to po tý nedobrý třetí sérii překvapilo...

A: What kind of operating system does it use?
B: It's Vista.
A: We're going to die!

sm5 to bylo hondně hustý

[www.facebook.com]
(06. 10. 2010 21:09)
tož zase začali seriálový žně a co sem zatím vysledoval na komediálním poli :

@#$%& My Dad Says - novinka,ale nějak extra mě to nechytlo
OUtsourced - taky novinka,zatim spíš průměr,ale potenciál tam je...
Family Guy - holt už to není ten FG co kdysi.První dvě nové epizody docela bída...
Simpsonovi - bohužel totéž co FG
HIMYM - nějaké výrazné zlepšení se nekoná.Bohužel...
Two&A Half Men - jak moc sem tenhle seriál zkraje neměl rád,tak poslední dvě série sou hodně dobrý...
TBBT - aspoň,že něco si drží vysokej standart....

(09. 10. 2010 19:04)
Taky něco přidám... sm3

Family Guy - Tady souhlas s Mikem, nejlepší léta má FG už bohužel asi za sebou.
The Cleveland Show - Tenhle spin-off Family Guye už od začátku neměl na to se mu vyrovnat, na druhou stranu aspoň laťka neklesá, ale drží se na +- stejné úrovni.
American Dad! - Naproti tomu jejich třetí sourozenec se stále drží vysoko na špici a pokud nepřekonal Family Guye v době největší slávy (4. série), tak dnešní epizody poráží s naprostým přehledem. U scény posledního dílu poté, co si Roger nakape do oka amfetamin, jsem málem umřel smíchy. sm0

HIMYM - Po poslední opravdu zoufalé epizodě jsem se rozhodl, že s tímhle v křečích se svíjející stínem kdysi geniálního sitcomu už radši skončím. Smutné. sm7
TBBT - Tady se ještě docela dobře drží, ale postavu Amy zatím nějak nemůžu rozdejchat. Pokud jde o geek-girls, tak mě Howardova holka Bernadette bavila mnohem víc, ani nevím proč ze seriálu zmizela, je to škoda.
Dexter - Jak jsem se nové sezóny bál, tak zatím se jede víceméně ve vyjetých kolejích, jediné co mi vadí, je ta nesmyslná linie s LaGuertou a Angelem, kterou se tvůrci furt nějak neúspěšně snaží "rozvíjet".

A nově jsem začal koukat na Boardwalk Empire [www.csfd.cz] a zatím to vypadá hodně dobře. Po parádním úvodním díle od Scorseseho sice trochu zvolnilo tempo, ale gangsterská atmosféra 20. let je skvělá. Jsem zvědavý, jak se bude tenhle seriál dál vyvíjet.
Edit: Natix (09. 10. 2010 19:32) (2x)

(09. 10. 2010 19:18)
Já teď koukám na [www.csfd.cz] Absolutně nejlepší reality show, už má 21 řad
(09. 10. 2010 19:24)
na slavnou trojku Setha McFarlena sem se taky tesil jak malej a musim jen souhlasit s vyse jiz postnutyma nazorama.... ale teda jeste pridam, ze 2. dil Cleveland Show byl asi nejtrapnejsi dil vsech serialu na svete, co byl kdy vydan... malem sem u toho usnul, nezasmal sem se snad ani jednou, ani bych nerek, ze to vzeslo z Sethova pera

aspon TBBT je porad dobry

http://imagegen.last.fm/minimalLightRecent/recenttracks/Starfa.gif
(09. 10. 2010 19:29)
ja som minule zistil ze pozeram za tyzden 10 serialov sm0
takze zaradom
Family Guy: musim suhlasit je to ovela slabsie ako kedysi...ale stale sa na to celkom tesim
@#$%& my dad says: no toto som zacal pozerat len z nudy ale strasna kravina to je...herci slaby ako v slovenskych serialoch, Zasmejem sa asi tak raz za epizodu aj to len tak aby sa nepovedalo
Melissa and Joey: tiez novy serial.. sitcom ale celkom v pohode...ked neni co pozerat tak je to ok aj ked prve casti boli celkom onicom.
Mike and Molly: : dalsia novinka...z tychto novych troch asi najlepsi...dobre hlasky tam maju,
HIMYM: bieda pokracuje snad to uz touto seriou dako ukoncia...Barney to tam stale zachranuje
BBT: tiez mi tam nesedi Amy a mam na nu pekne nervy...jedina dobra vec co z nej vzisla bolo Shamy sm15...inak sa celkom drzia
Dexter: No mna tam uplne dorazilo ako za dve casti vyriesili smrt jeho manzelky a vlastne ako keby sa nic nestalo...sm6
The Glades: tiez novy serial 13 casti je von celkom dobre...Ale strasne mi to pripomina Dextera...chlapik z policie co riesi vrazdy(aj ked ich nezabija ) a riesi tam so zenskou co ma dieta a muza vo vazeni...trocha velka nahoda
House: vyborny serial pri tom ze uz je 7 seria stale to ma kvalitu a stale je tam daco nove co ma prekvapi...
Two and half man: tiez parada nestracaju humor ani po 8mych seriach

tak este jeden lebo vysiel novy South Park 8cast 14tej serie ale celkom onicom cast akoze smerovana proti NASCAR
Edit: Ocho (09. 10. 2010 19:34) (3x)
(21. 10. 2010 18:06)
citace:
Natix
A nově jsem začal koukat na Boardwalk Empire [www.csfd.cz] a zatím to vypadá hodně dobře. Po parádním úvodním díle od Scorseseho sice trochu zvolnilo tempo, ale gangsterská atmosféra 20. let je skvělá. Jsem zvědavý, jak se bude tenhle seriál dál vyvíjet.

Včera jsem viděl první díl a nepamatuju tak zručně natočenej pilot. Asi za to dost může Scorsese, ale vypadá to skvěle, hlavně ty charaktery. Buscemiho postava je nádherně dvojznačná, není to sice zdaleka persona jako Brando v Kmotrovi, ale i tak je vidět, že scénárista je machr. Často jsem ani pořádně nesledoval, co se tam řeší a jenom nasával tu atmosféru.
(21. 10. 2010 18:59)
Vcerejsi dil HIMYM luxus. Snad to aspon chvilku vydrzi.

http://img443.imageshack.us/img443/2255/baner9fo6.png
strom

[www.csfd.cz]
[iamek.rajce.idnes.cz]
250films.net
Slávie pi čaje !
(21. 10. 2010 22:19)
Boardwalk Empire vypada solidne, ale snad se ta kvalita jeste zlepsi. Od Hbo jsou zvyklej na jiny level :) ... Pilot nebyl spatny, ale dalsi epizody zatim bida.
Edit: iamek (21. 10. 2010 22:20) (1x)

http://img443.imageshack.us/img443/2255/baner9fo6.png
strom

[www.csfd.cz]
[iamek.rajce.idnes.cz]
250films.net
Slávie pi čaje !
(21. 10. 2010 22:54)
http://www.escapestudios.co.uk/assets/academy/success-stories/alexis-haggar/_resampled/VideoPlayer635317-AlexHaggerDeadSet.jpg

tedka sem dokoukal tenhle zombie serial.....sice ma jenom pet dilu...ale doporucuju zkouknout...:)
(10. 11. 2010 00:11)
Já koukám, respektive čekám na nový díly u HIMYM, The Event, Supernatural, Fringe, Dexter a teď jsem začal koukat na The Walking Dead (sice to má za sebou jen 2 díly, ale výborný) a No Ordinary Family (jsem na druhým dílu a taky paráda :)). O Boardwalk Empire uvažuju taky :). Jinak jsem strašně hotovej z Fringe a neskutečně to hltám jako HIMYM za starejch časů.

Barry, Barry, Barry fuckin Connell... Barry, Barry, Barry fuckin Connell... \o/ \o/ \o/

Andrew Mallet Myspace
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 19 plus 4?