Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

karel (admin)
Pizz@dox pres. As Time Fades Away (3x set na download)
(10. 12. 2009 21:57)
Link na download prvého setu - [dox.trancemusic.sk]

Link na download druhého setu - [dox.trancemusic.sk]

Link na download tretieho setu - [dox.trancemusic.sk]

Kvalita setov je MP3 224 Kbps, dĺžka do jednej hodiny
Re: Pizz@dox pres. As Time Fades Away (3x set na download)
(10. 12. 2009 22:09)
Tak zatím mám za sebou nesystematicky vyslechnutou třetí část, holt Kytára byla předem namlsaná, a musím říct, že sa to počúva velmi dobre!
---------------------------CENSORED TEXT - deleted! sm0 --------------------------
Parádní výběr tracků plus nějaké srdcovky typu True Romance nebo RTYY, není co dodat sm5

Zbytek poslechnu během víkendu a pak napíšu co si o tom myslím, hej?
Edit: Star_Guitar (10. 12. 2009 22:29) (1x)

Trance is the Key Of Life. No matter where the Velvet Sun shines from, it is Everything that matters. Trance is not a Lost Language, trance lasts Circa Forever. Over every Dynasty, even at This Late Stage, trance eventually comes Back To You.
(10. 12. 2009 22:22)
Joj Kytárko!!!
Si mi mohla aj skôr povedať že "jak mi do True Romance leze nějaký holandský prevít, tak prskám" sm15.... Ale som rád že sa Ti páčilo :)))
(10. 12. 2009 22:25)
Prepáč, slnko drahé! sm0
Na zbytek se fakt těším, plno věcí tam asi nebudu znát... No ale necháme prostor ostatním, né?
Ať tu z toho nemáme soukromý chat room sm2

Trance is the Key Of Life. No matter where the Velvet Sun shines from, it is Everything that matters. Trance is not a Lost Language, trance lasts Circa Forever. Over every Dynasty, even at This Late Stage, trance eventually comes Back To You.
(11. 12. 2009 11:56)
sosnuto, právě strkám flashku do stojanu s autorádii a za chvíli už bude hrát music all over the autosalon. dojmy napíšu po poslechu...

http://imagegen.last.fm/lastfmblue/recenttracks/3/Nulda.gif

"You are listening to the Legend. It's Paul van Dyk" (c) Pete Tong
(11. 12. 2009 14:59)
Tak jsem už poslechl první dva a prostě napíšu to, co píšu Jurajovi vždycky. Velmi příjemný a velmi dobře udělaný sety. Výborně se to poslouchá a na domácí poslech takhle když prší to je jako stvořený :).

Barry, Barry, Barry fuckin Connell... Barry, Barry, Barry fuckin Connell... \o/ \o/ \o/

Andrew Mallet Myspace
(12. 12. 2009 00:12)
Zdravim,

ted si davam 3, nebot Andy Blueman je muj milacek sm5. Jen co takhle tracklist!! Zni to opravdu MOC DOBRE!!

J.
(12. 12. 2009 00:26)
Jdu sosat, jsem na všechny tři zvědav sm3

EDIT: zatím jsem poslechl první dva a supr, dělal jsem u toho nějakou práci a bylo to ideální na podkres. A za chvíli jdu na třetí sm2
Edit: f1d0 (12. 12. 2009 15:23) (1x)

[www.facebook.com] | [soundcloud.com]
(12. 12. 2009 15:27)
Já ten třetí set počúvam už asi tak popáté, Ach jo, ty závislosti....

(21. 12. 2009 12:58)
Musím se přiznat, že jsem na tom stejně jako Kytára... Třetí díl je naprosto neuvěřitelným způsobem brutální sm10 sm0
(21. 12. 2009 13:51)
citace:
Palda61
Velmi příjemný a velmi dobře udělaný sety. Výborně se to poslouchá a na domácí poslech takhle když prší to je jako stvořený :).

+1

http://imagegen.last.fm/lastfmblue/recenttracks/3/Nulda.gif

"You are listening to the Legend. It's Paul van Dyk" (c) Pete Tong
(21. 12. 2009 15:18)
citace:
Nuld@
citace:
Palda61
Velmi příjemný a velmi dobře udělaný sety. Výborně se to poslouchá a na domácí poslech takhle když prší to je jako stvořený :).

+1

+ 2 - i když sněží sm15
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 12 plus 13?