Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Push - Global Age (Album)
(22. 04. 2009 14:19)
Mike nahodil několik ukázek z již hotového Push alba, poslechnou si je můžete zde: [www.mike.be]

Budou to hned 2CD což je super, ale zase tam budou všechny ty novodobé Push tracky, takže novinek bude předpokládám tak 10

Into My Sound And Music - to známe z loňského EP, možná trošku nedoceněný track

Infinite - zajímavá záležitost, taková temnější, pomalu se rozvíjející a nabalující další a další zvuky

So Long feat. Elsa Hill - tady je jasné, že se Mike snažil o track v hodně podobném duchu jako jeho remix k Made Of Love, celé je to hodně podobné, zní to možná ale o něco lépe

Alive (feat George Acosta) - tak trochu nenápadně předělaná Universal Nation s vokálama, chybí mi tam energie, spíše se to blíží mau5 soundu než typcikému push soundu

Free Time - mno to je ten pořádný Push sound, který sem zmiňoval, jen ta melodie mohla být trochu nápaditější

NY to Miami - spíše progressivní věc, i když melodická...tohle by sedělo pod jeho jiný projekt, třeba Caromax....ale jako povedené to je :)

Interference - předchozí singl, který radičně zůstal celkem nedoceněný, mně se líbí hodně a do puntíku splňuje Push sound požadavky :)

Global Age - titulní skladba...co se týče novinek, tak se mi zatím zamlouvá určitě nejvíc, takovej futuristickej Push sound, docela temné, pro někoho možná nudné, ale pro mě tranceový opus jako prase!

Trance Indicator - profláklá věci z loňska, stále tohodle indikatora zbožňuji, pořádnej masakr :)

This Place feat Sir Adrian - aktuální singl a podle mě největší průser z alba, nevadí mi překvapivě ani tak ty vokály, ale spíše ta výrazná elektronoidní monotoní melodie, moc to nezachraňuje ani trojice remixů

Trance-Tastic - podle názvu to vypadalo na nějakou podobnou smršť jako třeba Trance Indicator, ale je to spíše poklidnější věc s takovou podivnou melodií, mno zatim na první poslech nic moc

uvidiíme jaký bude zbytek alba....ale už teď tam mám pár favoritů, hlavně Global Age a pak Free Time a Infinite. Je tam bohužel i pár zklamání a pár racků, kteýr mi vůbec k Push pseudonymu nesedí
Edit: Freezer (01. 06. 2009 17:15) (2x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
2. Future Disciple - Adventure To The South (Robert Nickson Remix)
3. Marco Torrance & Natasha Jaffe - Under The Diving Bell (DIM3NSION Remix)
4. Purple Haze - Out Here
5. Dimension - Voorpret
Re: Push - Global Age (ukázky z alba)
(22. 04. 2009 15:43)
Tak zatial som sklamany. Najviac sa mi páči Free Time,Global Age,Trance-Tastic a zbytok sm19. Moj favorit Trance-Tastic.
(22. 04. 2009 22:23)
V podstatě souhlasím s corstenem, podle ukázek fakt zklamání :( Nejlepší zatím Trance-Tastic, ten mě zaujal hned sm3

(30. 04. 2009 23:22)
přibyla další ukáka Mysterious Ocean a je to naprostej Push masakr! [www.mike.be]
Edit: Freezer (30. 04. 2009 23:25) (2x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(01. 05. 2009 09:27)
M.I.K.E. zase jednou ukazuje, jací jsou ti ostatní producenti nehudební patlalové. Když to srovnám třeba s dvojicí Aly & Fila, jejichž tracky si - když se tu řeší - pustím (abych se utvrdil v přesvědčení, že dnešní trance je pouze bezbřehá sračka), ten rozdíl je neuvěřitelný. Z těch ukázek je patrné relativní uvolnění šablon, tedy tak, jak je to jen na trancový vzorec (bum-bum-tš-tš-breakdown-build up-tš-tš-bum-bum) možné. Taky z toho cítím originalitu, a především jasnou myšlenku, vizi. Rozhodně si tohle album seženu, ideálně legálně. A do budoucna obrátím na Pushe, ale i na ostatní M.I.K.E.ovo projekty svou pozornost.

Musím ovšem říci, že si nejsem úplně jist, komu je to určené. Old school posluchače to nepřiláká, ti dnešní to zase nedocení. Jako party zvuk se mi to moc nepozdává, a jako poslech na doma si osobně dokážu představit lepší věci. Tak uvidíme...
Edit: Sq4Raa (01. 05. 2009 09:28) (1x)

Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
(01. 05. 2009 11:06)
z těch ukázek mě zaujal akorát typicky pushovitej Mysterious Ocean, potom Trance-Tastic a trochu i titulní Global Age, zbytek mě příliš nenavnadil...
Edit: Roman (01. 05. 2009 11:06) (1x)
(01. 05. 2009 12:25)
citace:
Freezer
Into My Sound And Music - to známe z loňského EP, možná trošku nedoceněný track

S tým súhlasím, nedocenený, pre mňa jednotka z toho EP, kde vyšiel.

Mám rád MIKEov sound, ale myslím, že toto je už preMIKEované, Trance-Tastic je kvalitka, čo-to ponúka aj Mysterious Ocean, ale ako píše škvára, neviem koho tým chcel MIKE zachytiť, snáď len pre potešenie Mr. Mrázka sm0

(04. 05. 2009 11:44)
album asi nebude tak luxusní, jako výše zmiňovaný EP, kde jsou všechny tracky perly, ale i tak se veelice těšim

'Pure trance is a feeling, a passion which exists outside of contemporary musical fads and fashions. It is the bringing together of millions of fans for whom this music is a way of life.' - Solarstone
(01. 06. 2009 13:38)
venku tu: [www.djtunes.com]

Andrews: "O umění by se mělo mluvit a uvažovat, nemělo by se jenom tupě konzumovat". || Sq4Raa: "Nekritickým obdivem své milované hudbě prokazujete medvědí službu". || Alphazone: "This place is rockin'" || DJ Dean: "For the next part - play... it... hard!" || How original is Jorn van Deynhoven? || Similarity of plucked melodies in trance music || Trance ripoffs
(01. 06. 2009 13:44)
už je samozřejmě hotová recenze, teď už je jen otázka času kdy to karel nahodí :)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
alaif777
(01. 06. 2009 14:41)
Sq4aa: Souhlasím, hodně dnešních producentů stojí za prd, co se týká Pushe, M.I.K.E. je jedno jakej používá pseudonym, tak je jeho tvorba ve srovnání s ostatními pořád ok. To samý Airwave-Antidote....
(01. 06. 2009 16:52)
Freezer: Nic v zlom, ale release "Rozza - London to Bangkok" uz vysiel.. A ty ho mas stale ako "Waiting for" sm4
(01. 06. 2009 17:05)
jojo, menší chybička v matrixu, dík za upozornění :)

jinak zpátky k topicu...hodně mě zaujala Daylight, která nebyla v těch ukázkách, byl to takovej tajnej trumf asi. Push nářez sm11
Edit: Freezer (01. 06. 2009 17:16) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(01. 06. 2009 17:39)
tak album vcelku dobré, zpívá se tam naštěstí jen 2x a to ještě docela obstojně, sice mi tam (po prvnim poslechu) chybí něco víc výraznějšího z těch novejch věcí, ale třeba se to ještě ukáže... každopádně jsem si "krásně" připomenul, jakej humáč je ten Ruben de Ronde Remix na Back To The Essence (což je na druhou stranu v Original Mixu pro mě asi to nej z tohodle alba)

Andrews: "O umění by se mělo mluvit a uvažovat, nemělo by se jenom tupě konzumovat". || Sq4Raa: "Nekritickým obdivem své milované hudbě prokazujete medvědí službu". || Alphazone: "This place is rockin'" || DJ Dean: "For the next part - play... it... hard!" || How original is Jorn van Deynhoven? || Similarity of plucked melodies in trance music || Trance ripoffs
Re: Push - Global Age (Album)
(02. 06. 2009 10:57)
mírné OT...psal jsem to už do jiného topicu, ale na housovém festivalu Bubbles (Olomouc) vystoupí Push Live - 19.6.2009
45 minutové live show obsahující pár novinek z nového alba a všechny významné Push klasiky
(poslední setlist vypadal takhle...into my sound and music, trance indicator, legacy, strange world, the first rebirth rmx, universal nation 2009 live edit, universal nation original)
Edit: Freezer (02. 06. 2009 11:02) (2x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(02. 06. 2009 12:26)
Ke skladbám z alba...
Z novejch se mně asi nejvíc líbí:
1) Infinite
2) Trance-Tastic
3) Daylight
4) a teď se asi někoho dotknu, ale líbí se mi i ta This Place..:-)

Jinak mě tam už asi nic moc nezaujalo...
(04. 06. 2009 22:10)
No nějaké ty ukázky už jsem poslouchal. Ale zatim jednou. Nechci si je ohrát a těšim se na originál.. Když M.I.K.E. tak ve 100% kvalitě.
Každej jeho track stojí za pozornost at už je to z jakéhokliv jeho projektu. (Možná nějaké ty technovky když začínal nebo na albu Perfect Blend. Těch je fak málo)Do dneška si nejsem jistej jestli znám všechny. Je to prostě best tranceovej producent a jestli si Freezer myslí, že je asi nějvětší fanoušek na světě tak je na velym omylu!! :-DD

Zkuste [www.discogs.com].
(05. 06. 2009 06:01)
K recenzi: Tyasovo remix Interference je imho zrovna nejlepší Tyasův track vůbec (a nebo alespoň za poslední dva tři roky).
Edit: Sq4Raa (05. 06. 2009 06:02) (1x)

Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
Binary_at_work
(05. 06. 2009 10:11)
Sq4Raa +1
(05. 06. 2009 12:01)
marně hledám novej track, kterej by se přiblížil jakýmukoliv z božského Universal voice EP, ale nenacházím...a asi ani nenajdu, i když některý věci mají možnej potenciál, na nadprůměrný hodnocení to nevidim...už Interference pro mě bylo docela zklamáním, This place je kekel...inovace Pushe se mi nezamlouvá...takže the best alias je už ted jednoznačně Absolute

'Pure trance is a feeling, a passion which exists outside of contemporary musical fads and fashions. It is the bringing together of millions of fans for whom this music is a way of life.' - Solarstone
(05. 06. 2009 17:05)
no mě z těch novinek teda nějak nic moc nezaujalo..uvidim po víc posleších :)
(05. 06. 2009 17:38)
Dost dobré album, celkové hodnocení : 8/10 sm3
(06. 06. 2009 13:15)
Výborný album, celkové hodnocení 8,5/10

Nejlepší tracky:
Interference
Trance Indicator
Daylight
Voyager
Mysterious Ocean
Back To The Essence
Dream Designer

Nejslabší tracky:
This Place (feat. Sir Adrian) - ten vokál je fakt děs
Back To The Essence (Ruben de Ronde Remix)

http://img161.imageshack.us/img161/9636/flashqk7.jpg

"Až bude pokácený poslední strom, až bude poslední řeka otrávená, až bude chycena poslední ryba, tehdy poznáme, že peníze se nedají jíst..."
"Teď, když jsme se naučili létat v povětří jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jen jediné - naučit se žít na Zemi jako lidé." (G.B.Shaw)
"Hujer, Metelesku Blesku!"

Nezpomalovat, nezpomalovat, nezpomalovat!!!

[www.myspace.com]
[www.facebook.com]
(15. 06. 2009 19:06)
na první Pushovo album to sice nemá,ale i tak v dnešní záplavě "kvalitních" releasů album jako-by odjinud a mě osobně se hodně líbí a nebojim se použít plný hodnocení 10/10...možná,kdyby nevycházelo tolik sraček okolo,bylo by hodnocení nižší,takhle je to ale opravdu hodně velkej nadprůměr...a jinak souhlasim,že Back To The Essence v DeRondově mixu je korýš jako prase a přitom origoš je jeden z mejch nej tracků loňskýho roku a můj nejoblíbenější z EPčka...

http://img185.imageshack.us/img185/7372/681216563762ko0.png
(15. 06. 2009 20:30)
Mě to připadá ... absolutně nezajímavé , vím ,že tu asi většinu lidu naštvu ale MIKE podle mě svůj producenský potencionál již dávno vyčerpal . Byly to skvělé doby když byl na vrcholu ale tohle uplně zapadá , krom jednoho tracku který si již svůj debut odbyl vloni jsem naprosto zklamán . Spíš bych řekl ,že hodně lidí ho má rádo spíše z nostalgie . On sám, a to moc dobře víte za poslední dobu měnil své styly hraní, jakoby se hledal... ale tohle album nepovažuju za nějaké povedené východisko . Řekl bych ,že na současnou dobu je jeho Push styl zastaralý .

Personal Current Top 5 :
Soulfinder - Existence
Ron Hagen & Pascal M - Riddles In The Sand
Shingo Nakamura - Blue Light
Mac & Monday - Touching The Sound
Luigi Lusini - Angor
(15. 06. 2009 21:24)
citace:
TWElight
Řekl bych ,že na současnou dobu je jeho Push styl zastaralý .

Vidíš to, a mě se líbí pořád víc, než většina současný produkce s "moderním" zvukem.....
(16. 06. 2009 01:05)
citace:
TWElight
Řekl bych ,že na současnou dobu je jeho Push styl zastaralý. On sám, a to moc dobře víte za poslední dobu měnil své styly hraní, jakoby se hledal...

Tak nakonec jsem to smazal. Nemám vlastně chuť se k tomu vyjadřovat.
Nejlepší tracky z novejch - Mysterious Ocean, Free Time, Daylight
Edit: Sonique (16. 06. 2009 02:09) (1x)
burnhouse
(19. 06. 2009 16:33)
S tímto albem jsem velmi spokojen.Ještě že MIKE se snaží být tak trochu jiný než ostatní.Jeho nezaměnitelný styl se dá poslouchat pořád dokola.
(22. 06. 2009 21:43)
Tak konečně poslechnuto.....je to skvělá věc......album mě vzalo a zamlouvá se mi, hlavně CD 2 - 10/10....první disk, mi připadá krapek "méně tranceový" - ale i tak hodnotím vysoko 9/10.....zkrátka nový PUSH se mi zamlouvá.
(03. 07. 2009 16:51)
no to jsem rád, že tu mají lidi vkus sm3

Jinak dnes mi dorazil záhadný balíček z UK, a jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistil, že jsem vyhrál v nějaké soutěži...ani nevim už co to bylo...
Ale přišlo mi jedno pěkné cédéčko s pěknýma písničkama...sm2

nejdřív jsem na to koukal jak puk:

http://i44.tinypic.com/2v9ds9x.jpg

a pak už nastala euforie:

http://i39.tinypic.com/2re1dfc.jpg http://i43.tinypic.com/oib30k.jpg
Edit: Freezer (03. 07. 2009 16:59) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(03. 07. 2009 16:56)
Pekneeeeeeeeeeeesm10 Maš ešte niečo original od Mike-ho ?
Edit: corsten30 (03. 07. 2009 16:57) (1x)

Meine čsfd : [www.csfd.cz]
(03. 07. 2009 16:58)
corsten30: jasně, from beyond i electric eclips a pak ještě jeho mixovanou kompilaci battle of the djs
kvalitní umělce podporuji :)
Edit: Freezer (03. 07. 2009 16:58) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(03. 07. 2009 18:07)
freezer: žes pod stolem honil, přiznej se! sm2

(03. 07. 2009 18:12)
citace:
dukelak
sm15

Freezer: dobre ty sm15
Edit: Nevim (03. 07. 2009 18:12) (1x)

http://imagegen.last.fm/BlueCurve/recenttracks/5/_Nevim_.gif
[www.facebook.com]
(03. 07. 2009 18:19)
Taky bych honil, kdyby mi něco podobného přišlo sm15 Štastný to chlapec sm2

(03. 07. 2009 18:32)
citace:
dukelak
to je to až tak vidět jo? njn tak přiznávám...

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 3 plus 12?