Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Rolf Maier-Bode : Thirteen Stories
(08. 03. 2009 21:45)
Jedním slovem parádní album, ze kterého se stane klasika stejně jako z alb od RMB. Je vidět, kdo měl u nich hlavní slovo :)
Re: Rolf Maier-Bode : Thirteen Stories
(09. 03. 2009 00:25)
Není na slova o klasice brzo? Vyšlo to už vůbec? sm16

(09. 03. 2009 00:43)
slyšel jsem nějaký ty ukázky na jeho myspace a zní to dost dobře, na album se těším ale k sehnání asi ještě není

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
2. Future Disciple - Adventure To The South (Robert Nickson Remix)
3. Marco Torrance & Natasha Jaffe - Under The Diving Bell (DIM3NSION Remix)
4. Purple Haze - Out Here
5. Dimension - Voorpret
(09. 03. 2009 08:53)
Jasně že to vyšlo,přesně před týdnem. sm15 (viz. www.rolfmaierbode.com) Už ho pár dní držím v ruce... jen na netu si ho nestáhnete, musíte Rolfovi napsat mail, pošle číslo konta, pošlete 19 Euro a za pár dní to máte doma...Pro skalní fanoušky RMB je to povinnost, Rolf zachoval styl z dob RMB, ale hodně zvukově vyzrál. Třeba se nakonec i dočkáme vydání nějaké verze prý doposud nejlepšího RMB alba, Evolution. To je prý hotové, sedá na něj prach, ale nějak nejsou jasná práva a Rolf a Farid se asi nemůžou dohodnout, jak ho vydat. Tak uvidíme. Tohle album je ale skvělá kompenzace.
(20. 03. 2009 08:50)
Na myspace je uz kratka ukazka z fantastickeho The Cube :)
[www.myspace.com]
(22. 03. 2009 13:20)
[rapidshare.com] sm3 RMB_-_Live_PA___Goliath_2006_-__rouge_fm__-_12-08-2006
Edit: seven (22. 03. 2009 13:21) (1x)
(22. 03. 2009 21:45)
A jeste k dobru prihodim info, ze na Rolfově webu www.rolfmaierbode.com/blog je v aktuálním příspěvku ukázka ze songu Challenged
(01. 05. 2009 20:12)
No jsem někde v půlce a zní to hodně dobře čéče. Akorát mám takovej dojem, že to bude další nedoceněný album sm6
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 22 plus 23?