Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

M.I.K.E. @ Mecca - DOJMY!
(12. 10. 2008 05:49)
U me ve zkratce po prichodu domu:
BonFinix - obcas slusny, jindy to ale totalne zazdil (napr. Thrill v nakym *** house remixu)
M.I.K.E - az na prvni cca 3 tracky... naprosty LUXUS... co dodat... nadhernej, euforickej, upliftovej, nabitej set. Nestacil jsem zirat. Zahral snad vsechny jeho klasiky :). Freezere? nemel bys komplet tracklist? :)
Revolt - kousek jsem slysel, zaujal me Any Given Moment od Signum a Bissen - Quicksand, ale pak jsme sli uz domu...

Tak jaky mate dojmy vy?

upliftin' for life
Re: M.I.K.E. @ Mecca - DOJMY!
(12. 10. 2008 05:59)
Finixe mam normalne rad, ale bohuzel ty house reworky trance tracku, co hral, byly pro me absolutne bez naboje... po tech najezdech vzdycky pomaly, divny, house beaty - to proste nesedi

MIKE vybornej set! zacatek me sice trochu nudil prog sound (ne, ze by byl spatnej, ale ve 2 rano najet progressive neni to pravy), nastesti pak se to prehouplo do MIKE soundu a bylo vyhrano... kombinace Strange World a Universal Nation je strasnej kill, sotva chodim :)

Revolt - slysel sem jen prvni 2 tracky, nebyly uz sily parit...

http://imagegen.last.fm/minimalLightRecent/recenttracks/Starfa.gif
(12. 10. 2008 12:41)
M.I.K.E. bomba set, jeden z nejlepších co jsem kdy slyšel, tohle je můj šálek piva sm5 konec mě fakt dostal, tak a jdu se konečně vyspat sm12sm16
Edit: trancemaniac (12. 10. 2008 12:42) (1x)
(12. 10. 2008 12:58)
M.I.K.E. mazec set, ten konec neměl chybu >>> Back to Cali v Push mixu, Strange World (200 remake) & Universal nation sm5 ...moje první návštěva Meccy, z klubu rozhodně odvázanej nejsem, i když třeba klimatizace funguje bezchybně sm2 ...ale ty ceny sm9 chtěl jsem si koupit Cristal za 15k sm15
(12. 10. 2008 13:45)
Tak jako to co predvedl M.I.K.E. bylo neuveritelny.Jedna pecka za druhou.Vrcholy vecera bez diskuse Heaven Scent ,Strange World a Universal Nation...A Radio crash je neuveritelny floorkiller :)
(12. 10. 2008 14:43)
Bylo to dobré.

Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
(12. 10. 2008 14:46)
dance girl to nejlepe zhodnotilasm15
(12. 10. 2008 17:27)
Finix: rezal a rezal jako vzdy
MIKE: naprosto super az na par tracku na zacatku zahral jak sem si preddstavovala a jak ho znam sm5 zaparila sem si neskutecne

(12. 10. 2008 17:28)
No tak po předchozích zkušenostech s party inMusica sem nic moc světobornýho nečekal, i když M.I.K.E. je bezesporu legenda. Tak, abych nepředbíhal, do klubu sem se dostavil chvíli po 12 hodině těsně před začátkem setu Bona Finixe. Jeho set mě až na výjmky vážně neoslovoval, navíc nechápu kdo děla ty super house remixy trance tracků...no naštestí jeho set docela rychle utek a ja už s očekávánim čekal mistra. začátky jeho setu byly nic moc, ale po pár trackách se to rozjelo a ze setu sem byl docela unešenej, navíc hraní z notebooku v jeho podání má opravdu něco do sebe. ReVolta se už moc neslyšel protože sem si šel sednou dolu. Než mě vyhnal koktavá gorila tak sem si stihnul poslechnout pár příjemnejch prog tracků, takže teď poprvý co sem byl v mecce mě oslovilo i spodní patro. Takže nakonec i když se mi mecca moc nezamlouvá tak akce byla dobrá a už sem moc těšim na connection. Mějte se pěkně : )
(12. 10. 2008 18:01)
johohó sic jsem vyrážel se 300 v kapse ale nakonec kalba do půl desáté..

mecca tam jsme šel hlavně na človíčka jmenem M.I.K.E. a než začal hrát tak jsme si poslechnul marcose na druhé stages.. bo finix to na těhle meccáckých akcích moc kotí ale zajimavě hrál jen chvíli zato máca tomu dával ,,,žal chtěl jsem M.I.K.E. ho tak jsem zmenil stages.. M.I.K.E. mě zprvu moc nebavil ale pak to rozjel.. tady je vidět kdo je MISTR :)
na a nakonec na Push klasiky jsem zase po dlouhé dobe pařil taky po mikeovy revolt to řezal moc hezky

pak jsme se stavily ješte v Laxu kde jsme si teda marcose pekne vychutnal i kdyř hrál v battle s nejakým dj .. a finix hrál už taky klidnejc..

to zase byla akce.. jen houšt více..
(12. 10. 2008 18:03)
m1chl: hele sekuritka to tam tak má jakmile se bliží 5 a nejsou lidi stahujou je do jedný místnosti a pokdu nejsou nahoře končí se.. tam není třeba invektiv.. on je v práci..
(12. 10. 2008 19:09)
Pohodová akce. Podrobnosti budou v reportu. sm3
(12. 10. 2008 19:34)
Binary: taky chystáš reportík jo? Já taky ale nějaké drobnosti už napíšu sem....

Nejvíc mě opravdu mrzí, že jsem byl tak nachcípanej, že jsem prostě nemohl do kotlíku, protože bych jinak určitě šel...kdy jindy ještě budu mít příležitost slyšet tolik Push tracků pohromadě :) Mikeův set byl až na pár momentíků fakt dokonalej a myslím, že do puntíku splnil ty moje instrukce :-)

Shaoe & Dusk - docela překvapení, zajímavý výběr progressivních tracků, dost by mě zajímalo, co byly ty dva poslední breakbeat tracky...

Bon Finix - tak toho už nikdy, to vrzalo jak v dílně, nezahrál snad jedinej track, kterej by mě trochu zaujal, samé vrzárny...

MIKE - progressivnější rozjezd...ale vybíral dost dobré věci, po půl hoďce přeladil na čistokrevnou uplift pasáž a vybíral takové docela neprofláknuté tracky...ale povedlo se mi je skoro všechny identifikovat (viz níže). V půlce setu přišel na řadu Push - Dream Designer a jasně se potvrdilo, že tohle bude asi nejsilnější Push track od dob Journey Of Life....to byl naprostej kotel. Pak dal MIKE pár techy věcí, což byla pro mě ta zmiňavaná slabší chvilka...ale ke konci to přišlo - tři Push klasiky, což je teda víc, než jsme čekal a tím si vše krásně vyžehlil :)

Revolt - docela našláplej energetickej set plnej tech-tranceu, mělo to šťávu, ale bylo to trochu montoní...ale potěšil se Signum a Onovou

bohužel jsem nebyl ve zrovna identifikační top formě, ale pokusím se vzpomenout alespon na něco z MIKE setu...

MIKE:

Deadmau5 - Clockworx (Cosmic Gate Remix)
Wippenberg - Chakalaka
Arnej - The Ones That Got Away
Redstar - I Am Legend
Angel Ace - Between Us
Foundry - Believe
Push - Dream Designer
Ferry Corsten - Radio Crash
Bedrock - Heaven Scent (Greg Downey Remix)
albert vorne - formentera what (gareth emery rmx)
Ferry Corsten - Radio Crash
Mauro Picotto - Back To Cali (Push Remix)
Push - Strange World (2000 remake)
Push - Universal Nation

...mno na víc si momentálně nevzpomenu, kdyžtak mě doplňte...
Edit: Freezer (12. 10. 2008 21:58) (5x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
2. Future Disciple - Adventure To The South (Robert Nickson Remix)
3. Marco Torrance & Natasha Jaffe - Under The Diving Bell (DIM3NSION Remix)
4. Purple Haze - Out Here
5. Dimension - Voorpret
(12. 10. 2008 20:16)
Z mé strany spokojenost, MIKE zahrál přesně jak jsem doufal. Pohodový trance set sm5 Ty dvě klasiky na závěr mě úplně rozbily sm11

Finix tentokrát nic moc, to bylo snad poprvé kdy mě nebavil. Revolta už jsem odpařil tak nějak ze setrvačnosti, už si ani nepamatuju jak hrál
(12. 10. 2008 20:29)
No týýýýývoe to byla pařba. Vypotil jsem v tý vřavě tak 4 litry, z toho 3,9999 na Pushovinách sm15.

Dorazili jsme s Freezrem lehce po jedenáctý a ty Shaoe & Dusk hráli slušně, líbilo se mi to. Hlavně nakonec ten breakovej track to byla teda hustotka! Nezná někdo?

Bon Finix nesedl. Hrál tech, melodie, vrz a furt to stejný. Pomalým vrz remixem k The Thrill mě vůbec nepotěšil. Při originálu bych lítal, tomu věřte sm2.

M.I.K.E. začínal jako obvykle progressive housem a tentokrát ten začátek byl trochu nuda, tak 3, 4 skladby. Potom ale najel na klasickej M.I.K.E. proggy trance style, takovej temnej a bloumavej, a to mám rád sm0.
Přestože ty tracky neměli tak vysoké BPM, sálalo z nich kotel energie.

Atmosféra nebyla nic moc teda. Akorát hlouček vepředu. Nechápu jak někdo může stát na Back To Cali sm3

Jo jinak co jsem koukal, M.I.K.E. připravuje pár novým věcí - z výběru např. M.I.K.E. pres. Caromax - Logic / Oasis Of Dreams nebo RdR - Half Drunk Is A Vaste of Money (M.I.K.E. Electra City Remix), ale nepamatuju, jestli z toho něco zaznělo. Jo a venku už je Friends Connection - Modern World D.P.

Revolt zahrál taky Under Sun vs. Signum - Captured (Sebastian Brandt Masacre Remix)

Jinak podařená akce, akorát ty ceny heh. Nedá se svítit no. Jo a horko jako sfiň.
(12. 10. 2008 20:33)
Push - Dream Designer sm16sm16

Btw nehrál náhodou originál i remix?
Edit: Sonique (12. 10. 2008 20:37) (1x)
(12. 10. 2008 20:50)
za A SHAPE & DUSK

a za b Libor (DUSK) mi říkal že hráli nějaký svoje tracky.. tak težko řict co to bylo..
(12. 10. 2008 20:51)
Sonique: jen originál...byl to teda masakr jak dokáže v podstatě neznámý track takhle rozpumpovat celej klub, fakt bomba...

jinak ještě zdravím pár lidí se kterýma jsem se potkal - Sickboy, Hellman, Binary, Dance Girl, Souca, Majklhauske a taky jsem se konečně pozdravil s Andewsem, kterého to asi moc nebavilo (nobo jo?) a taky hlavně díky Soniqueovi za příjemný doprovod sm4
Edit: Freezer (12. 10. 2008 20:51) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(12. 10. 2008 20:57)
2Sexy: Kdyby měl záhrát všechny jeho klasiky, jsme tam ještě teď sm15

Starf: S těma nohama mě povídej, a to já měl předtím ještě fotbal sm0
Edit: Sonique (12. 10. 2008 21:22) (1x)
(12. 10. 2008 20:58)
majklhauske: no heh divný, ja to odněkud stejně zkopíroval Shaoe & Dusk. Tak jináč sorry :)
(12. 10. 2008 21:29)
No, hudebně mě to včera až na světlé výjimky prakticky vůbec neoslovilo. Ale jinak to byla fajn akce, hodně známejch lidí, což byl taky hlavní důvod, proč jsem šel.
(12. 10. 2008 21:33)
Freezer: Díky. Snažili jsme se to roztancovat, tak jak se na začátku patří, abychom to předali ve slušném stavu, což se doufám povedlo. Bylo hodně o gradaci a šlo cítit, že lidi na to reagují. Na pařící partypeople byl opravdu krásný pohled, zejména proto, že většina z nich byly ženy. A že se bylo na co koukat sm11. Škoda, že jsi nemohl zapařit, tak snad někdy příště. Dostali jsme nějaké další nabídky na hraní, tak doufám, že něco bude sm4.

ano, můžu potvrdit, že si skutečně říkáme Shape and Dusk. Z toho překlepu jsme si spolu se Shapem delali celou noc srandu sm11. Ono o je na klávesnici hned vedle p, takže je mi úplně jasné jak to vzniklo. Pak už to byla jen copy pasta sm5. Zatím vytrvale všem odpovídáme, že změna názvu se nekoná sm15.

majklhauske, sonique: Ano vlastní produkci jsme hráli také. Ten progtrance-break, kterým jsme končili je náš poslední track Continuum. Vyšlo to v létě shodou okolností v Belgii (zdravím M.I.K.Ea sm3) u Bonzaie na jeho sublabelu Musashi. Pokud si chce někdo poslechnout ukázečku tak tady..
Edit: Dusk (12. 10. 2008 21:44) (1x)
(12. 10. 2008 21:40)
naprosto výtečná akce, mike předvedl skvěle vygradovanej setík zakončenej velkejma klasikama, back to cali mě odrovnalo, tohle slyšet live, waauu

toť shrnutí v rychlosti, zdravim obrouvskou spoustu známejch, který sem rád viděl :-)
(12. 10. 2008 21:54)
jo ještě do mikova tracklistu doplnim albert vorne - formentera what (gareth emery rmx) :-)
(12. 10. 2008 22:02)
hellman: nj pravda, jak jsem mohl zapomenout, doplnil jsem

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(12. 10. 2008 22:24)
Freezer: Ten předposlední breakovej track to byl jeden rusák: Evgeny Bardyuzha - Fantasizer.
(12. 10. 2008 23:20)
Dusk: ok díky za informace, jinak teda klobouk dolu, Continuum je vynikající track sm4

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(13. 10. 2008 08:28)
atmosfera nic moc to jo nebejt tam elitaz fora tak tam je skoro prazdno

(13. 10. 2008 12:55)
Než to nějak shrnu v hlavě a pak tady :-D Tak musím nesouhlasit s Partygirl :-D :-D Ta ruská mláděž v prvních řadách byla tak naspeedovaná, že nás zastínila a ta skupina cca. 30-ti "indiánek" zaplnila z počátku parket slušně :-D

31.10.2008 MUSICORE & 07.05.2009 ELEKTRA & 06.08.2010 HRADHOUSE
(13. 10. 2008 15:07)
Mně se ta akce moc líbila! Sedly mi sety všech DJs.
Popravdě, asi by se mi nechtělo poslouchat tu samou hudbu celou noc, takže jsem byla ráda, že se v reprákách vystřídalo víc stylů sm3.
Zdravím všechny známý, co jsem v Mecce potkala a doufám že brzo naviděnou sm4.
(13. 10. 2008 22:26)
Continuum je fakt masakr track, právě sem si ho koupil na Beatportu. Pokračujte v takový produkci, je to super! sm5
(14. 10. 2008 07:13)
Jelikož jsem byl pokárán, že jsem se ještě nevyjádřil, tak taky přispěju svou troškou do mlýna.

Akce to byla vskutku povedená, parádní sešlost parádních lidí. sm3

- První dvojka to pěkně nakopla, ale dojezd mi už moc nevoněl.
- Bon Finix mi bohužel vůbec nesednul.
- Z Majkova začátku jsem měl celkem strach, ale potom to docela slušně rozjel. Zahrál i pár výbornejch, pro mě neznámejch tracků. Musim přiznat, že mě celkově mile překvapil. A stejně tak tím, že hrál z Traktoru.
- No a poslední Revolt taky výborně. Škoda, že už nezbyly síly.
(14. 10. 2008 13:03)
Konečně mám čas se taky vyjádřit. Dorazil jsem krátce před půlnocí, takže ze setu první djské dvojce jsem zastihl pouze cca poslední půlhodinku. Styl, jakým se prezentovali mě osobně příliš neuchvátil. V onen okamžik potřebovala party, podle mého názoru, víc nakopnout. O to větší radost mi posléze udělal Andreas svým setem, ve kterém byl cítit V sound, kterej já osobně dost můžusm5 No a M.I.K.E. to byl více než luxus. Back to Cali jsem na akci ještě neslyšel. Pro mě jeden z nej momentůsm5 Jediná škoda, že jsem se musel krátce po setu M.I.K.E.a poroučet domů, takže Revolta jsem propáslsm7 Fotky bohužel tentokrát nejsou, protože mobil nějak blbnul a všechno fotil brutálně světlý. Není tam skoro nic vidětsm8 Jinak si myslím,že se sešla kvalitní sestava a velice solidně jsme zapařilism11 takže tímto všechny zdravím a nezapomeňte - 24.10. v Mecce repetesm3
Edit: souca (14. 10. 2008 13:04) (1x)
(14. 10. 2008 15:29)
(14. 10. 2008 22:00)
Pro ty, co sem lezou přes fórum, tak už je na hlavní stránce report.
(16. 10. 2008 12:39)
(16. 10. 2008 20:06)
taky jsem sepsal takovej mini-reportík...kdyžtak tady [www.djz.cz]

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(18. 10. 2008 00:30)
interview s panem legendou zde
(18. 10. 2008 00:45)
zajímavý rozhovor, hlavně ta část o remixu pro Armina
(18. 10. 2008 01:56)
jestli i Armin sám byl pro komerční sound remixu,tak má u mě nesmazatalný minus...pure M.I.K.E. sound (PB & Push) je pro letošek moje producentský no. 1...hudba od srdce se prostě pozná hned....vynikající rozhovor & 100% souhlas
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 3 plus 18?