Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

5.12. E- MOTION with JOHN O'CALLAGHAN (IRL)!!! Fester(SK), Stepan Bruck etc....
(15. 07. 2008 18:30)
http://img02.picoodle.com/img/img02/3/10/24/f_emocallagham_3aee64e.jpg

Tak co vy na to...tohle bude párty roku!
Edit: prochi (30. 11. 2008 17:45) (6x)

Re: 5.12. E- Motion with JOHN O'CALLAGHAN (IRL)!!! Fester(SK),Stepan Bruck etc....
(15. 07. 2008 18:36)
5.12.2008 - E-MOTION
JOHN O´CALLAGHAN (IRE),
FESTER (SK), STEPAN BRUCK, THOMAS COASTLINE, ERUVIE (SK)
www.emotion-party.com

BEST: Damian Schwartz, Ricardo Villalobos, Guido Schneider, Stephan Bodzin, Daniel Stefanik, Audion (pyco!), Richie Hawtin, Marco Carola, John Tejada, Marc Houle, Onur Ozer, Steve Bug, Paul Ritch, JPLS, Troy Pierce, Fractal, Gel Abril, Dubfire, Sam Ball, Oliver Huntemann, Dusty Kid, Popof, Heartthrob, Ellen Alien, Johnny D, Minilogue, Format:B, Radio Slave
Re: 5.12. E- Motion with JOHN O'CALLAGHAN (IRL)!!! Fester(SK),Stepan Bruck etc....
(15. 07. 2008 18:46)
O tomhle vím nějakou dobu ale každým dnem, hodinou a minutou sem více a více natěšený jako malej Jardasm2 huuu huuuůuůůů bude kalba!

CheckOutMyInk.com Banner #1
(15. 07. 2008 18:47)
tak v prosinci se tam snad neupecem : )
Re: 5.12. E- Motion with JOHN O'CALLAGHAN (IRL)!!! Fester(SK),Stepan Bruck etc..
(15. 07. 2008 19:04)
Konecne poradne jmeno na emotion.... Jde videt ze John je asi drahej kdyz zbytek line upu stoji za pitchu

http://img443.imageshack.us/img443/2255/baner9fo6.png
strom

[www.csfd.cz]
[iamek.rajce.idnes.cz]
250films.net
Slávie pi čaje !
Re: 5.12. E- Motion with JOHN O'CALLAGHAN (IRL)!!! Fester(SK),Stepan Bruck etc..
(15. 07. 2008 19:14)
JOC oukej no, ale co ten zbytek? To na trance party roku nema sm13

_________________________________________________________________________________

Beats & Melody 3 - Leon Bolier Album Release Tour

Main stage:
Leon Bolier, Signum Djs, Galen Behr, Revolt, Deepress, Michael Scuberman

Rave.cz house stage:
FGSuckers crew, Carrione aka. Diesel Phunk, Danny May, Timo Timonen & George L, Marco Key vs. D'Safo
(15. 07. 2008 19:17)
to se da cekat od cloveka ktery má v podpisu beats and melody sm15

(15. 07. 2008 19:18)
Autor: mikeware (IP zapsáno) - ááá pan chytrej od rádoby konkurence došel?
Heled co to dělat jak já? Ve fórech k jiným akcím si odstranit podpis. Nebo to je naschvál?

Víš občas to není o jednotlivých jménech, ale to ty bys na tu akci musel někdy dojet. Navíc je něco jiného dělat akci jednou ročně a dělat ji mimo prázdniny každé dva měsíce.. To znamená 4-5krát ročně..

Ale teda obdivuji tvé ego protože přesně vím o co ti šlo :)

edit: a poprosím tě .. reaguj jen věcně a nebo vůbec. Nechci tady řešit nějakej flameware a chci být s lidma co dělaj tuto akci na úrovni jaké jsem a ne řešit zase na icq sračky kvůli nějakému cipískovi co zde vysírá..
Jo a aby ses nedivil už jsem Tomášovi volal ať si tě uváže k ohradě, protože s nima se hádat nechci a už vůbec ne kvůli tobě. Dík!
Edit: deivis (15. 07. 2008 19:24) (1x)

BEST: Damian Schwartz, Ricardo Villalobos, Guido Schneider, Stephan Bodzin, Daniel Stefanik, Audion (pyco!), Richie Hawtin, Marco Carola, John Tejada, Marc Houle, Onur Ozer, Steve Bug, Paul Ritch, JPLS, Troy Pierce, Fractal, Gel Abril, Dubfire, Sam Ball, Oliver Huntemann, Dusty Kid, Popof, Heartthrob, Ellen Alien, Johnny D, Minilogue, Format:B, Radio Slave
(15. 07. 2008 19:21)
Budu tam!sm5

http://img161.imageshack.us/img161/9636/flashqk7.jpg

"Až bude pokácený poslední strom, až bude poslední řeka otrávená, až bude chycena poslední ryba, tehdy poznáme, že peníze se nedají jíst..."
"Teď, když jsme se naučili létat v povětří jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jen jediné - naučit se žít na Zemi jako lidé." (G.B.Shaw)
"Hujer, Metelesku Blesku!"

Nezpomalovat, nezpomalovat, nezpomalovat!!!

[www.myspace.com]
[www.facebook.com]
(15. 07. 2008 19:26)
Trochu té konkurenceschopnosti nezaškodí ne? sm3 Když to tak těžce neseš tak si ten podpis vypnu, ale ja se podepisuju vsude, patri to ke slusnosti :)

kazdopadne, jenom jsem reagoval na silné úvodní slova, ať to dopadne jakkoliv, těším se na střety v médiích, které určitě budou probíhat poslední měsíc před vypuknutím E-motion a BAM 3.

Jinka počítat umím, mimo prázdniny 5x ročně s 6x sm11
(15. 07. 2008 19:34)
jinak deivisi, moje telefonní číslo zní trochu jinak, najdeš mě na něm od 12-14 přes týden a o víkendu jenom opravdu vážné telefony, tudíž těch 10hodin týdně s tebou můžu kdykoliv a cokoliv projednat, ovšem jeslti to nebude ztráta času sm11
(15. 07. 2008 19:34)
Autor: mikeware (IP zapsáno) - o jaké konkurenceschopnosti mluvíš?

Střety v médiich žádné nebudou. Ti lidé co jezdí do Brna buď dojedou a nebo ne. Nedržím je uvazané k plotu a neříkám jim serte na ně a jeďte ke mě. Spíš by ses být tebou zaměřil na Orion Hall a ne se cpát sem..

A pokud ty budeš ty střety vyhledávat, tak já ne. Já maximálně když se dozvím nějakou špínu od Tebe nebo od kámoše Petra na akci, která je v říjnu tak přitvrdíme na bannerové a psané reklamě. Což bude vlastně jasný důkaz toho, že se rozhodit nenecháme, ale zároveň se nesnížíme k nějakým střetům, které jak vidno vyhledáváš a těšíš se na ně :) Což už se mimo jiné jednou stalo..
Takže prosím dej si oddech a dělej že neexistuji a starej se fakt o to co máš, protože pokud se budeš starat především o druhé, tak nikdy nemůžeš dopadnout dobře, protože nebudeš mít čas na to na to máš.
A dopadne to bídně. Máš před sebou ještě fakt dlouhou cestu, aby jsi psal tak jak píšeš.. Takže secvakni nohy a běž řešit promo k BaM a mě nech žít..

Re: 5.12. E- MOTION with JOHN O'CALLAGHAN (IRL)!!! Fester(SK), Stepan Bruck etc....
(15. 07. 2008 19:35)
Zapsáno v diáři sm0
Re: 5.12. E- MOTION with JOHN O'CALLAGHAN (IRL)!!! Fester(SK), Stepan Bruck etc....
(15. 07. 2008 19:40)
mike takže i na lampy domy a tak jo.. :) taky jsme se kdysi podepisoval sm0

jinak nevím jestli chceš bejt jako deivis v dobách své nejvetší slavy a všude na forech plácat rozumy a mít patenta na všechno tak směle pokračuj... osobně to pro me taky není party roku bo práve asi cene ten ostatní lineup mi nenadchnul což ovšem neudelal ani JoC (můj "cup of tea" přijede jako náhrada za toho polaka co mu škvarky zatemnily mozek) ale nemusím to sem psát bo ani to k čemu ses přisral bůh ví jak (je mi to jedno ) není bůh ví co už jsem to psal tehdá že signum jsou tu ponekud pozdě...

herký den.. sm0
Re: 5.12. E- MOTION with JOHN O'CALLAGHAN (IRL)!!! Fester(SK), Stepan Bruck etc.
(15. 07. 2008 19:42)
deivis:

sám víš že je veliký rozdíl mezi ORION, BAM3, E-Motion apod.
Co se týče promo, já ji měl vyřešenou půl roku před akcí, včetně reklamní kampaně atd. Spolu s kamarádem Petrem nikoho nepomlouváme a každý si umí udělat obrázek sám, na to člověk nemusí pomlouvat sm11

Co se týče mého času, když nezvedám telefony od 12-14 tak se opravdu nudím, tudíž zbytek 158 hodin týdně není defakto co dělat, proč? Protože už vše je a funguje vše jak má sm11
(15. 07. 2008 19:43)
nechcete tu E-motion přesťehovat do Prahy? sm2 takový skvělý hosti, ale kdo na to má jezdit až někam na konec světa sm2
Edit: Freezer (15. 07. 2008 19:43) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
2. Future Disciple - Adventure To The South (Robert Nickson Remix)
3. Marco Torrance & Natasha Jaffe - Under The Diving Bell (DIM3NSION Remix)
4. Purple Haze - Out Here
5. Dimension - Voorpret
Re: 5.12. E- MOTION with JOHN O'CALLAGHAN (IRL)!!! Fester(SK), Stepan Bruck etc.
(15. 07. 2008 19:45)
majkl: tak deivis rozumuje poradsm0sm2 a mikeware se jen pilne uci. nema cenu uz tyhle kydy vubec resit. oba se tim bavi, nas to otravuje, takze vse jak ma byt, tak jak sme zvykli, na svete je krasne, takze jak rikas, hezky densm0

John O'Callaghan: vždycky jsem říkal, že nejlepší party byla v Argentině. To se teď změnilo, je to Česká republika!
bude kutululu...

Alex: O hudbě nepřemýšlejte, ale poslouchejte ji!
Woody: Moje řeč, hlavně ji prožívejte a neanalyzujte!
(15. 07. 2008 19:48)
vyrys.. právě že když ho tedka zamestnali na tom "krimu" (creamfilds) tak docela zmizel s for až jsem z toho byl celej nesvůj.. sm0
(15. 07. 2008 19:49)
majklhaus: promiň, ale nechápu jednu věc. Já se k nikomu nepřisral, dostal jsem nabídku na spolupráci při bam3, booking house stage, reklamy a hlavně jako poradce co se děje v ostravě, jak, proč a hlavně Fabric. Situace zde není velmi dobrá a každý kdo tu žije ví o čem mluvím. Někdo nabídky přijímá, někdo se zalekne, já jí přijal sm3

Co se týče první zprávy s podpisem, zase nic tak zlého to přece nebylo, každý si muší jednou někde šťouchnout sm3 i když v úmylsu jsem to neměl sm3
(15. 07. 2008 19:52)
JOC v ČR sm10. Jeste uvidime. Neni to z Prahy s SA takova dalka, jako do Ostravy (tam uz me neuvidej sm2).

upliftin' for life
(15. 07. 2008 19:55)
Autor: majklhauske (IP zapsáno) - není to o plácání rozumů, ale o tom, že chtěl upozornit, že existuje a snažil se vyvolat hned spor. Pro mě je tato akce dalším krokem ke splnění mého snu a také toho, že JoC je velmi oblibený a pro mě vzácný host. Miluji jeho Big Sky a mám na jeho vystoupení velmi dobré vzpomínky.
Navíc to byl jeden z prvních DJs o kterém jsem dostal informace, že by si chtěl na e-motion zahrát. A to od Willa Hollanda.
Kdo ví jak dlouho ho řeším tak ví, že to rozhodně nebyl žádnej med ho dotáhnout a nemám důvod se tady s někým hádat o tom jaká akce bude a jaká ne. Akci tvoří lidé a ti ví jaká tato akce je. Víš to i ty, ale on ne, protože na žádné mé akci nebyl.
Fakt nemám potřebu to řešit. Dělám akce pro lidi, ne pro svůj osobní, psychickej nebo finanční prospěch a lidi jako on mě iritují, ale na druhou stranu inspirují v tom být lepší a povznést se nad to jejich ego, které zde sypou z rukávu v kilech, přitom jsou to obyč. másla, kteří odpadnou po první, druhé akci a neví co u třetí akce psát za promo a jak to posunout dále.. S takovýma fakt nechci ztrácet čas, protože mě za to nestojí a hlavně já se nehodlám rozhádávat s lidma se kterýma jsem v pohodě a to třeba Deepress atd.

(15. 07. 2008 19:56)
tak to že situace v ostrave není dobrá to my v praze víme.. sm0

jak jsem psal to proč najednou ospamováváš fora je mi jedno.. ;-)
(15. 07. 2008 19:58)
deivis ..mě by zajímalo proč zrovna mě píšeš takovej elaborát ..sm2
(15. 07. 2008 19:59)
Autor: majklhauske (IP zapsáno) - jj s Creamfields jsem měl hodně práce.. Plnil jsem tak tak v termínech co jsem měl zadané a nakonec celá má práce od února ty desítky hodin přišli vniveč, což mě dost mrzí, ale na druhou stranu jsem se moc věcí naučil a vím že je využiju pro další realizaci E-MOTION.
Třeba právě u té s JoC.

(15. 07. 2008 20:05)
deivis: já dělal už nekolik akcí a nikdy jsem neodpadl, možná párkrát psychicky, ne kvůli penězům, ale kvůli tomu, že právě ostatní v tom vidí peníze. Pokaždé se snažím pracovat s týmem spolehlivých lidí. Co se týče budoucnosti, na prázdniny jsem měl připravených několik projektů pro ostravské publikum, jenže léto je léto a zvláště v Ostravě je léto pořádně znát, proto se vše bude rozjíždět po prázdninách. Ale to je čistě moje věc a ne věc tvá, páč ty se nidky o Ostravu zajímat asi nebudeš. Jestli ti je těžké mě přímo oslovit, tak to nevím jak to děláš s ostatními (djs, manažeři apod). ANo byla to narážka. PRavdivá? netuším, ale at jsme si rovni s těmi lži co jsi o mně napsal sm11 nechám tě na písečku a šéfuj si to tady dále

s pozdravem pěkného večera, m.
(15. 07. 2008 20:16)
Autor: mikeware (IP zapsáno) - ano lidé si obrázek o E-MOTION udělali. Proto je každé dva měsíce, jak jsem psal, vyjma prázdnin. Nic dokazovat nepotřebuji. Dívám se aktuálně na tři akce dopředu..
Během měsíce chci uzavřít únorovou E-MOTION a neprdím se zde z jednou akcí jak ty a nevykládám rozhodně jak mám vše hotovo, protože to jak je hotovo poznám až na akci, která bude.. A co se týče tvého času, nevím co tím chceš říci. Nemám důvod ti volat a volat ti nebudu.. Nevím o čem by jsme si povídali. O tranceu, kterému stejně jako já nerozumíš? Nebo o pořádání akcí? Každý má sve know how a to se neprezentuje venku.. A Kometě Brno také nefandíš.. Takže fakt ee..

(15. 07. 2008 20:19)
Autor: mikeware (IP zapsáno) - heleď neřešme to. Fakt na to nemám náladu. Já přeju BaM ať dopadne dobře a tím to pro mě celé končí. Nemám potřebu to zde reflektovat více a dokazovat si něco. Já chci pouze dělat kvalitní akce pro lidi a pokud je to přestane bavit skončím. Víc to pro mě neznamená.

(15. 07. 2008 20:23)
Hmm, to wypadá zajímawě..............bych mohl taky dorazit!! Nawíc konečně John O´Callaghensm5
(15. 07. 2008 20:24)
Nekdo prdí s jednou akcí, někdo prdí s více akcema. Na tvou E-motion přijdu až jí budeš dělat v Ostravě, jinak nevidím důvod. At jsme si zase s narazkami opet stejne, oukej? sm11.

Dekuji ti za vecerni cas straveny s tebou, m.
(15. 07. 2008 20:27)
Deivis: Já nechtěl útočit, proto mě zarazilo že jsi to tak vzal a zvláště události potom. Jak jsi říkal každý mám své KNOW HOW, to stačí a zbytek bych to nechal na médiích, protože ty z toho teprve budou dělat boj sm3

Ještě jednou zdravím, m.
(15. 07. 2008 20:29)
Autor: mikeware (IP zapsáno) - ta a ted bych tpo smazal try srajdy, ale necham to tady protože tím posledním jsi tomu nasadil korunu sm15
Díky také aspoň vím s kým mám tu čest sm4sm16sm15

(15. 07. 2008 20:35)
Autor: mikeware (IP zapsáno) - nikdo z toho boj dělat nebude.. Jedinej boj bude vaše akce a Yoji Biomehanika se Scotem v Brně. Toho bych se bál a ne nějaké uprděné E-MOTION ..

(15. 07. 2008 20:40)
A kde je naznačovanej Schossow? sm15

Ondřej Mirtes
(15. 07. 2008 20:40)

(15. 07. 2008 20:44)
Autor: LastHunter (IP zapsáno) - přeci neřeknu v květnu s ohledem na hlavně na slovenskou BT a poté i na lačné české promotéry koho chci. Byl bych sám proti sobě a už jednou se mě to vymstilo. viz. Sean Tyas.
Navíc u Schossowa sem nelhal a neřekl že bude na E-MOTION jen že tu bude a to dle mě platí.

(15. 07. 2008 20:48)
JOC super, vydam se do Brna uz jenom kvuli nemu, ale co zbytek line-upu? To ma byt ta vyssi liga? sm0
(15. 07. 2008 20:49)
další expert sm0
(15. 07. 2008 20:57)
Autor: Lopiu (IP zapsáno) - vyšší liga je JoC.

Řeknu to takto.
Není možné mít další DJs ze zahraničí. JoC je natolik kvalitní headliner, že není možné.
I co se týče financí je to jiná liga a věř že strčí celej lineup v říjnu do kapsy a ještě mě zbyde na zmrzlinu.

Chápu Vaši náročnost, ale bohudík nejsem sebevrah abych tam cpal další jména.

Fester - velmi kvalitní slovenský DJ a jak jsem slyšel jeho věci i nadějný producent, spolupořadatel party Beautiful Things. Ze Slovenska na něj jdou velmi dobré reference.
Stepan Bruck - nejlepší český čistě tranceový DJ.
Thomas Coastline - pro mě aktuálně co jsem měl možnost slyšet dobrý producent a dle ohlasu lidí i kvalitní DJ.

(15. 07. 2008 21:01)
Autor: Lopiu (IP zapsáno) - zde je můj email: david.linhart@gmail.com
Aktuálně řeším lineup na únor. Klidně mě napiš a uvidíme co se bude dát dělat. Nevím co myslíš slovem kvalitní lineup. Ale rád se nechám přesvědčit. A klidně i poradit, lidí jako ty je zde jako šafránu :)

(15. 07. 2008 21:02)
deivis: Tak sorry, no. Každopádně JOC super, asi stejně do toho Brna pojedu :)

Ondřej Mirtes
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 14 plus 20?