Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Re: Sensation white a vstupenky k akci
(01. 03. 2007 13:30)
Ze by tu byl i nekdo z UM? Guetta uz je opravenej:-O
(01. 03. 2007 13:31)
sensation neni POUZE o trance,podivejte s ena lineupy z jinejch sensation po cely evrope
(01. 03. 2007 13:34)
jako jsem si nevsiml ze to je spatne.... ty djove prilozeny k linkum... asi jsem to nestihl nez to opravili
(01. 03. 2007 13:42)
To jako fakt nevíte co je to megamix? Koukněte na videa a hned vám to bude jasný :oP
(01. 03. 2007 13:52)
santus99 já nekupuju zajíce v pytli...

PULPI: každej máme jinej vkus, Tobě lineup vyhovuje, mně teda ne...
(01. 03. 2007 13:55)
tak koukam SvD uz asi neni progresivnejsi :)
karel (admin)
(01. 03. 2007 13:57)
Leosh napsal(a):
-------------------------------------------------------
> karel: ten layout dresscode bylo narizeni ze
> strany UM, nebo tvoje vlastni iniciativa:-D

layout je vzajemna iniciativa UM a Trance.cz ,) neni to naporad, pobezi to v cca 7-14 dennich intervalech az do akce.
(01. 03. 2007 14:02)
koukam ze spousta was asi nepochopila ze SW neni jen o tranceu...line-up je naprosto luxusni teda az na Misu Burianu,ae preziju...o Arminowi premejslim uz dwa tejdny ae proste se mi tam hodi i kdyz jeho uspawandy nemusim,ae kdyz nezahraje Love You More tak prosim:-D,Ingrosso a Guetta sou w poradku,houseowy jmena sou na SW wzdycky tak jako newim co ste cekali,rozhodne lepsi nez Audio Bullys nebo Laidback Luck,Gabriel and Dresden nejwetsi spokojenost a Sanderem se necham welmi rad nakonec rozsekatB-]
(01. 03. 2007 14:11)
Podle me je line up v pohode , nejvic vsazim na gabriel and dresden snad to zvladnou a armin by taky neco mohl vytahnout jinak aspon doufam ze bude goood megamix :oD
(01. 03. 2007 14:17)
tak já jsem na tom následovně:
Armin - bomba, můj TOP DJ :-P
G&D - taky se moc těšim, jejich sety mam rád
SvD - nevim, co mam čekat, jeho produkce je hrozná a sety moc neznám :_)
Guetta, Ingrosso - house, takže nic moc pro mě %-)
Burian - vůbec mi tam nezapadá, ale budiž, loni na akci s PvD se mi docela líbil :-|
(01. 03. 2007 14:29)
Zajímavý, někdo má výhrady k lineupu a hned to znamená, že nepochopil koncept Sensation... opravdu zajímavá myšlenka... :-!
(01. 03. 2007 14:33)
jupí, krásný lineup, navíc jsem ho uhodl :o) to je ale náhoda.... kolik jsem vyhrál? :-P
Anonymní návštěvník
(01. 03. 2007 14:40)
Belgie
Ferry Corsten
David Guetta
Markus Schulz
Fedde La Grand
Fred Baker

Polsko
Marco V
Above & Beyond
Tom Novy
Junior Jack
ATB

NL (minulý rok)
Ferry Corsten
Steve Angello
David Guetta
Sander Kleinenberg
Jako bonbonek v půlhodinovém setu (Tiesto)

Co jako chcete , myslím, že tyhle line-upy tento hravě překonáva...

Další věc , co si musíte uvědomit , je 50% house 50% trance , třeba v NL , již dva roky po sobě najdeme jedno, či dvě jména ..
Tady máme Armina , Sandera
Gabriel & Dresden na pomezí housu/progressivu/trancu
Davida Guettu,Sebastiana Ingrosso, oba dva to housové star.
A samozřejmě jediný ,kdo může reprezentovat CZ je Michael Burian.
(01. 03. 2007 14:41)
Tak ja jsem celkem potesena.Cekala jsem to mnohem horsi.:oD
:oPne fakt jsem zajasala
Edit: zabca (01. 03. 2007 14:48) (1x)
(01. 03. 2007 14:44)
Josh: Radsi bych aby nas reprezentoval Jožka Černy než ten podivinskej plešoun X[]
Anonymní návštěvník
(01. 03. 2007 14:45)
Já si dokonce troufám tvrdit, že je to jeden z nejlepších line-upů všech dob...
+ line-up , který aboslutně vysthihuje současnou top music ...
(01. 03. 2007 14:51)
Josh : to je hodně troufalý tvrzení. Leda že bys mluvil pouze o akcích v ČR
Anonymní návštěvník
(01. 03. 2007 14:52)
Mluvím o Sensation ...
O Sensation v NL a všude po světe....
(01. 03. 2007 15:00)
Ja sem teda hoodne moc spokojenej:
Armin-nic rikat nebudu pro me jednicka :-)
Sander-v Plzni zahral velice dobre :-P
G&D-mam toho od nich spousta,este sem je neslysel a fakt se na ne tesim
David Guetta a Sebastian Ingrosso-proste hrajou house kterej muzu :-D
a Michael Burian-kdo jinej z Cech by tam mel byt nez on

Proste naprosta spokojenost!!! :-P

Edit: mrazik12 (01. 03. 2007 15:01) (1x)
(01. 03. 2007 15:00)
Sander - ANO!
Armin - ano
G&D - uvidíme
Sebastian - ANO!
David - ne, děkuji...
Michael - nikolivěk

Spokojenost: 70%
Edit: Sickboy (01. 03. 2007 15:02) (1x)
(01. 03. 2007 15:08)
Jasně, SW je o Trancu i Housu, no místo toho švéda nebo co to je by tam sedl spíš Fedde Le Grand, ale budiž no, mi trecníkáři to nějak vydržíme. Snad nebude Armin až k ránu, tipuju ho, tak okolo jedný :-P
bob
(01. 03. 2007 15:14)
2Josh: Nejlepší line up ??? Všechny ty SW, co si tu jmenoval, by byly o dvě, či tři třídy vejš. Krom AvB(kterýho beru jako jistotu) a G&D tam není absolutně nic. SvD?? Já pořád nevim, co na něm všichni viděj...jeho sety jsou jedna velká nuda, produkce tragická..a ten zbytek....nemám nic proti konceptu SW, ale Sebastian Ingrosso...děkuji nechci
(01. 03. 2007 15:18)
když budou g&d hrát jako první nebo poslední, tak to bude i fajn :-)
Anonymní návštěvník
(01. 03. 2007 15:18)
A tohle je individuální , každý mu se zavděčit nelze , jde o to, zavděčit se většině a to se jistě povede, jsem naprosto přesvědčen , že pokud djové odvedou kvalitní výkony ,aspon polovina z nich, taky bude skákat 3. vysoko..
(01. 03. 2007 15:39)
Tak abych se taky vyjádřil:-D
Místo toho Guetty bych tam dal nějakýho elektro umělce, třeba Fedde le grand a jinak dobrý.
Až na to, že se mi zdá letos přeburiováno:-!, clear vision asi věděli, že burian bude na sensation, proto byl možná zrušenej z amazing city. To už by bylo až moc. Já bych radši Michaela C:oD.
Na Sebastiana jsem zvědavej. Doufám, že to nebude komerční housík. :´-))
(01. 03. 2007 15:40)
lineup je myslim hodne nabouchany, patri nekdo mezi ty, kteri jeste nemaji vstupenky? ja jsem se prave rozhodnul (hlavne kvuli armina) ze bych to urcite nemel vynechat a uvazuju, jak nejlepe nakoupit. jde to pres inet nebo se musi zajit do sazky na terminaly?
JAG
(01. 03. 2007 15:46)
ARMIN VAN BUUREN jo to je super,GABRIEL & DRESDEN jo nati se těšim nemuselo by to bejt špatní, DAVID GUETTA no hous moc nemusim ale uvidime, SANDER VAN DOORN v plzni to docela šlo ale jeho Fast And Furious me moc nenatchlo, SEBASTIAN INGROSSO zase hous no necham se překvapit no a MICHAEL BURIAN proboha co ten tam dělá jako by nestačilo že ještě bude v září na PVD no proste borec na konec:-D
(01. 03. 2007 15:57)
line-up sice nabouchanej a asi i kvalitní, ale pro mě docela nezajímavej... holt nikdo z něj neni úplně můj šálek čaje... no koupenou vstupenku ale už prodávat nebudu a ani nebudu raději dělat nějaké negativní předčasné závěry a budu doufat že všichni mě všici potěší a prostě se všechno vydaří...
takže dle Sickboyova "vzoru":
Sander - možná i jo, když to nebude přehnaně rychtit
Armin - snad ano, ze všech účinkujících je mi stylem nejbližší
G&D - uvidíme
Sebastian - možná, možná taky ne
David - hmmm no...
Michael - snad možná dejme tomu

no asi takhle: na Transmission 4 se osobně těšim víc
Edit: K1aptcha (01. 03. 2007 16:11) (2x)

Andrews: "O umění by se mělo mluvit a uvažovat, nemělo by se jenom tupě konzumovat". || Sq4Raa: "Nekritickým obdivem své milované hudbě prokazujete medvědí službu". || Alphazone: "This place is rockin'" || DJ Dean: "For the next part - play... it... hard!" || How original is Jorn van Deynhoven? || Similarity of plucked melodies in trance music || Trance ripoffs
(01. 03. 2007 16:02)
a je to opet tady...naprosto luxusni line-up a zase hromada remcalu kterym neni nic po chuti.Ja osobne sem pro Guettu i Ingrossa:-P...a Armin se tam podle me hodi vic nez treba Ferry...pokud chtej vytvorit tradici podobnou ty v NL,pak je asi Armin nejlepsi volba...ja sem spokojenej...az teda na Buriana:-/
(01. 03. 2007 16:10)
sem maximalne spokojena i kdyz tam nebude Tiesto ani PVD :_) Arminek staci :-) tesim se i na Gabr&Dresd jelikoz sem je live este neslysela.. hodne se tesim na Sandera a Buriana nejak preziju :-D takze hura na SW!!
(01. 03. 2007 16:22)
každej se těší na gabriel & dresden, ale skoro nikdo je ještě hrát neslyšel...
noo, ortodoxní tranceři budou hooodně koukat:oP
(01. 03. 2007 16:27)
(01. 03. 2007 17:35)
Lineup celkem dobrej az na Buriana, diky bohu ze hraje jako prvni (teda pokud se da brat to rozlozeni na sensation-white.cz v programu vazne)

Za Armina sem rad, bude mit druhou sanci se tady predvest snad uz s kvalitnejsim zvukem nez byl na TM2
(01. 03. 2007 17:44)
hellman: já je slyšela několikrát.......a dala bych klidně tři litry za to, abych je mohla slyšet zas! Pro mě absolutní favoriti ! :´-))
S line-upem naprostá spokojenost ! O5 se UM trefila do mýho vkusu, tak jak téměř po každý. At si říká každej co chce, já na ně nedám dopustit!:oP
(01. 03. 2007 18:45)
V tomdle tom souhlasim s Joshem.....je to jeden s nejkvalitnějších line-upů co na SW byl.......a myslim že line up plně vystihuje momentální odraz oblíbenosti taneční hudby...ze všech stylů prezentuje top dj.......a co se týče Buriana...to myslim každej tušil......zastupuje prostě domácí scénu.
(01. 03. 2007 18:57)
Pokud budou G&D hrát něco ve stylu, co předvádí na svém debutovém albu, tak v tom případě no comment, prostě BOMBA:-) ale trance to samozřejmě není:oD
(01. 03. 2007 18:58)
By the way, jestli někdo chce 2 lupeny na SW za cenu 790Kč, tak si pro ně ještě dnes může dojít kamkoli na terminál, ozvěte se na maila...a povím vám více, holt s emi chce udělat dobrej skutek:´-))...čas vypršel:´-(
Edit: Tracid (02. 03. 2007 00:02) (1x)
(01. 03. 2007 19:10)
No a pokud chcete lupeny zadarmo, tak si sežeňtě kuklu......................
(01. 03. 2007 19:16)
každopádně Čelákovice jedou k velké spokojenosti:)B-]
(01. 03. 2007 20:12)
Nejlepsi lineup vsech dob? :oD
Myslis od jake doby po jakou?
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 10 plus 18?