Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Re: Sensation white a vstupenky k akci
(01. 03. 2007 11:58)
bob:nejsi sám já jsem chtěl Rank 1:´-(
bob
(01. 03. 2007 11:59)
2seven: No každej by chtěj toho svýho oblíbence, pro mě se na takovou akci hodí k AvB zas jenom Pája, nemůžu si pomoct, furt lepší než Burián, kterýho uslyšim za páďo v Lázních nebo SvD (to už tam rovnou mohli pozvat Piccota nebo Coxe)
(01. 03. 2007 12:00)
karle kdybych si sem chtěl pozvat rank 1 třeba jen do nějakého klubíku kolik by mě to stálo? myslím jen zaplatit rank 1, stačí mi hrubej odhad:-)
(01. 03. 2007 12:02)
No tak teda sem docela zklamanej...
Burian - bože ten je všude už jak Vondráčková...
Ingrosso - nemusim
Guetta - nevim co čekat, radši nic
G&D - možná...
Armin - %-)
Sander Van Doorn - tak jediný...

A jak se vyjádřila kámoška... 1100.- za zahopsání si v bílym davu je na :_) Budu se sakra rozmejšlet...
(01. 03. 2007 12:08)
ty woe to je bordel na sensationu.cz furt nic
(01. 03. 2007 12:09)
Taky velky zklamani u me... :-( chybi mi tam tahou. Armin je dobrej... ale preci jen uz tu byl 2 x a posledni jeho setik, byl fakt humusnej diky zvukari... takze nevim nevim...
(01. 03. 2007 12:12)
PvD nehraje trance?
(01. 03. 2007 12:13)
progresivne ladeny Sander van Doorn. Koukam ze ani v UM nevedi co kdo hraje :(
(01. 03. 2007 12:19)
musim taky priznat, ze su spis zklamanej. jediny lakadlo jsou pro me G&D. o SvD bzukani nemam moc zajem stejne jako o mazec od Ingrossa a uspavani od Guetty.
(01. 03. 2007 12:22)
Line-up najdete už dávno i na oficiálních stránkách v sekci program. Zajímá mě akorát, co si mám představit pod tím "MEGAMIX" ? :-)

Armin je překvapení, i když někoho z TOP 3 jsem popravdě řečeno čekal, ale spíš bych tipoval Tiesta ...

------------------------------------------------
Lineup pro Sensation ohlášen
Bossite.com | Live from Prague
(01. 03. 2007 12:24)
Burina, chjo.......před pěti lety bych se možná radoval, dnes ne....:-(
(01. 03. 2007 12:25)
nick diamond:jo přesně taky by mě zajímalo co to bude (furt nějaký překvápko) akorát jsem musel kliknout na english v český verzi sensation-white.cz ještě line -up ještě není
(01. 03. 2007 12:26)
Kdo si mislí, že má T4 lepší line-up, tak ať zvedne ruku :-|
(01. 03. 2007 12:27)
sakra, myslí :-O
(01. 03. 2007 12:27)
seven: Je. Smaž cache prohlížeče a zkus to znovu.
(01. 03. 2007 12:28)
Nick diamond:heh co to je?
(01. 03. 2007 12:32)
Co říkáte lineupu? Ja myslim, že udělali dobře, že to bude co se týče víc stylů různorodější. A co se týče konkrétních jmen tak jsem taky víceméně spokojen akorát škoda toho tolik spekulovanýho Ferryho Corstena:´-(. Na prvni TM sem nebyl, takze sem ho este nazivo nevidel, hm tak zas to vypada, ze nic. Btw. nevite nekdo, esli nebude vic nez jen jedna stage?
(01. 03. 2007 12:33)
Tušim, že bude jen mainstage, ale nevim...Ferry by se šikl no, ale na T4 ho taky nevidim :´-(
LINE UP
(01. 03. 2007 12:35)
Ezde bude text tučněArmin Van Buuren,
David Guetta.
Gabriel & Dresden
Sander Van Doorn.
Sebastian Ingroso
Michael Burian

Tak co říkáte?
Já osobně jsem docela spokojený.
Doufám ,že to bude stát za to!:-)
Edit: DjPeroxid (01. 03. 2007 12:36) (1x)
(01. 03. 2007 12:35)
přidávám se do koutku line-upem zklamaných lidí...
a zvedám ruku, že TM4 má lineup lepší
(01. 03. 2007 12:38)
ten Armin se mi tam prostě nelíbí...jestli díky němu zase budou nervozni u pultu s laděnim zvuku a celý to přeladí, tak pujde celá SW do kšá....nicméně pojedu, ale lepší by tam byl Ferry..njn,asi už něco má :-/
Re: LINE UP
(01. 03. 2007 12:41)
sakra to sem blesk.
Moc trancu asi nebude ale zítra na markusovi si to užíjů...:-)
(01. 03. 2007 12:42)
Já objektivně přiznávám, že sem trencař a Guetta sketa mafiózo Ingroso mě fakt neberou. Viva la Transmission!!!
(01. 03. 2007 12:45)
Stoupa: Kdybys koupil lupeny driv, mohl bys hopsat za 800 a jeste by Ti deset korun zbylo na hajzl...
(01. 03. 2007 12:46)
na tm jsem nebyl nikdy mam v plánu ect na 4 kolo
(01. 03. 2007 12:47)
2 seven: Správně :´-))
(01. 03. 2007 12:48)
cO DELATE,PODLE MNE LINEUP VYTECNEJ..GUETTA,INGROSSO,GABRIEL AND DRESDEN TO JE PROSTE JISTA KVALITA,JEN MNE ZNERVOZNUJE TEN DOORN:-/ A BURIAN:-/.....ARMIN,OD TOHO SE NECHAM PREKVAPIT,JAK SE VYSPI:-)
(01. 03. 2007 12:50)
SENSATION JE PRO VYSPELE PUBLIKUM NE PRO DETI CO SI DOU ZASKAKAT NA PROTOZE JE T IN...PO HUDEBNI STRANCE JE TO VYC NEZ GENIALNI
2 pulpi: No asi tu většina z nás tu poslouchá spíš trance. Neřikám, že si Guettu nikdy nezabroukám, ale, že bych ho musel mít na SW, to ne. Doorn bude podle mě fpoho a Burian...no to komentovat fakt už nemusim :_)
Jinak muj komentar na line-up. Pro mne splnene prani GaD akorat uvidime, co daji na halovce...tesim se. Dale rozhodne zbytecne komentovat Armina - ten tam proste patri. Guetta je dobrej a na takovou extravagantni akci se hodi. Sander Van Doorn: To je pro mne prekvapko, ale v pozitivnim smeru. No a ted ten zbytek. Zajimalo by mne fakt, co je ten Megamix, ale to se mozna za chvilku dovime. Ingroso mi tam nesedi a co se tyce MIchaela Buriana, tak si skocim taky na hajzl na loka vody, bo mi tam moc nesedi. Nerikam, ze je spatnej, ale vic mi sedi na akci s Paulem...tam si jej poslechnu..
(01. 03. 2007 12:51)
2 Pulpi: Je mi jednadvacet a hopsám rád :oD
(01. 03. 2007 12:53)
Tak abych se teda vyjadril i ja:-). Me osobne line-up celkem prekvapil, cekal jsem to horsi..zejmena G&D. Jinak skutecne nechapu co tam dela Guetta, Ingroso a Burian? Ingroso je nejspis nejakej pribuznej papalase z UM, nebo sponzora, Guettu vsichni zmanme z ESA a tak o doscofili nebude nouze a Burian, protoze proste Burian (prefpokladam ze bude hrat od 23:00-0:30) :oD. No nevim no..opravdu me nemrzi ze nemam listek. Vsem co maj preju co nejlepsi zazitek..
(01. 03. 2007 12:55)
Hele klepnete si na odkaz na Davida Guettu...najede vam Markus Schulz......chi chi chi:oP......to se klukum libit nebude...teda aspon jednomu z nich:_)
(01. 03. 2007 12:57)
2 Santus99: No jo :oD
jako co se vam furt nelibi???%-) ja sem spokojenej a vubec nelituju toho, ze sem to kupoval v dobe, kdy se line-up jeste neznal...:oP protoze ted bych za to tech 1100 asi nedal, ale 800 byla takova primerena hranice

karel: ten layout dresscode bylo narizeni ze strany UM, nebo tvoje vlastni iniciativa:-D

Doorna jsem slyšel loni v Plzni na TranceParade a můžu říct, že je to jeden z mých favoritů. Buurena vždy a všude, Gabrielem a Dresdenem se nechám jen překvapit. Jo a ještě beru toho Guettu. Ingrosso a Burian @#$%& :´-))
(01. 03. 2007 13:09)
Myslite, ze kdyz se slozime, tak tam budeme moci dat misto Michaela nekoho jineho:oD? Fakt neni zlej, ale tentokrat fakt @#$%& :-/
(01. 03. 2007 13:15)
2 santos99: Pokud se sepisuje petice, tak do toho jdu. Tak on je Elektromajk podle mě dost levnej, možná tam hraje za Armíkův autogram :_)
(01. 03. 2007 13:25)
Kdyz to takhle po Vas ctu - tak si myslim ze mate vsichni pravdu. Nebot muj nazor jest: JA FAKT NEVIM

podle me ti co jdou na party aby byli IN budou hodne zklamani...

Co se tyce kvality tak super. Ale proste i ja jsem chtel trance naloz: Ferry, Guiseppe, atd. atd.
(01. 03. 2007 13:27)
Hele, nejenom ze pod linkem na Guettu je Markus Schulz, kterej ani na SW neni, ale treba pod Sanderem je Burak, Gabriel and Dresden asi dodali spatnej link, Ingrosso ma Davida Guettu a BURIAN ma v linku Paula OAKENFOLDA ...........teda, ze by nakonec misto nej prijel Paul Oakenfold....co to na nas UM chysta?
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 9 plus 1?