Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

MIND-dojmy
(15. 03. 2008 05:35)
Tak jsem se spokojeně vrátil domů a musím říct, že akce na 9,5/10 sm3.

MCho jsem prokecal a prochodil po klubu. Pak nastoupil Manuel a naprosto výborný tracky. Fragmou si mě dostal sm5. No a následovalo spoustu dalších výborných tracků jako Anticipation, Entrance anthem, 11 days atd... Jeho set - 9/10

Ovšem pak nastoupil Sean a já čumělsm10. Výborně překvapil, fakt jsem nečekal, že zahraje tak dobře. Už jen když zahrál jako druhej track jednu z mých oblíbených skladeb - Imagine sm5sm5sm5... Prostě luxus, hrál dost neznámejch věcí...sm3

Rewalkers jsem slyšel jen ze začátku.. Při Engaged jsem odcházel dom sm3...

Jen zas ta mlha sm6sm6..

No nic, luxusní akce, moc vydařená, kdo nebyl, může litovat sm2.

A jdu spát..
Edit: Palda61 (15. 03. 2008 05:37) (2x)

Barry, Barry, Barry fuckin Connell... Barry, Barry, Barry fuckin Connell... \o/ \o/ \o/

Andrew Mallet Myspace
Re: MIND-dojmy
(15. 03. 2008 05:46)
taky spokojenost, este si zapomel na Airwave u Manuela sm4 Rewalkers me nejak nebrali nakonec, imo hrali moc pomalu - takovej Thrill potrebuje minimalne 140bpm, jinak to je nuda

jo a docela me pobavil vysmazenej typek v zadni rade kterej sebou machal vsude okolo ani nechapu jak sm15

http://imagegen.last.fm/minimalLightRecent/recenttracks/Starfa.gif
(15. 03. 2008 06:51)
hmm, tak hudebně bych akci zařadil mezi ty průměrnější (to je ale vzhledem k okolnostem docela jedno), nejlepší byli imho rewalkers, nejhorší tyas (ale je pravda, že jsem od něho ani nic nečekal)...

jinak tracky večera - breakfast - the sunlight, rank 1 - airwave, u2 - where the streets have no name (nu nrg reconstruction), carl b - diary of jane (sean tyas remix) ernesto vs. bastian - thrill (joc remix) a samozřejmě soulseeeeeeker sm5sm5sm5
Edit: DanYjel (15. 03. 2008 06:52) (1x)

(15. 03. 2008 07:05)
Nejlepsi urcite Manuel, pri anticipation jsem umíral euforií a bigsky me dodelal sm16.
Tyas me asi pulku setu nudil :/

upliftin' for life
(15. 03. 2008 07:56)
Tak jsem se vratil dom, napisu dojmy, dokud to mam v sobe zive. Do klubu jsem dorazil okolo pul 11, Michaela C jsem slysel tak napul, ze zacatku me to celkem nudilo, pro me nemastne neslane,ale po U2 - Beatiful day (Mat Zo Remix), slysel jsem to prvne a uplne me to odrovnalo - awesome sm5. Po tomto tracku hral uz dobre, koncil Siou (SvD. rmx) tesil jsem se na vokalky, ale nedockal (coz mi zamrzelo). 7/10
Manuel - borec vecera, nenasel jsem v setu hluchy misto (i Big sky sem si uzil), vrchol setu Onova - Platitude, potesil Vast Vision - Summer blush, i Fragma byla super, Breakfast - The sunlight (skoda, ze neznel JPL mix?, doufam ze to nehral MC) a Home od A&B je moje srdecni zalezitost, ode me 9,5/10
Tyas - paradne to nakopnul, priznam se ze moc tracku sem nepoznal, Vincent da Moor - Fly away (rmx?), PvD - We alive - to jsem necekal sm5, od 3:30 do 3:50 hral 3 pro me neznamy tracky, ale to byl asi vrchol jeho setu. 9/10
Rewalkers - na me samebum bum, melodie zadna (aspon ze zacatku), odchazel jsem pri Fly away, pokud jsem registroval spravne, chvili hrali kluci pro klub jen pres odposlechy sm2 6,5/10
Klub - zvuk super, az na to, ze porad vypadaval pravy reprak (z pohledu na podium) u baru, tam jsem tancoval a docela me to rozcilovalo....
Svetla: Dostacujici, ale porad se to da vylepsit
Ceny prazsky, hold jsem malomestak a tezko se mi na to zvyka sm0
People: vozrali (zfetovany ?) blbecci, par se jich tam naslo... dost mi vadilo, ze z kazdyho koutu byla citit trava! Na 2. stranu tam byli i lidicky, kteri dokazali vytvorit paradni atmosku, za to diky, nebylo zdaleka narvano (cekal jsem lidi jak na E-Motion), ale tim lepe, aspon bylo hoodne mista na pareni.
mlha sm6 (no comment)

Celkove akce 9/10 a tesim se na videnou na dalsim Mindu
Edit: Jamie (15. 03. 2008 10:07) (1x)
(15. 03. 2008 08:34)
jsem úplně mimo provoz sm15 hlasivky out, nohy jakbysmet...vydařená akce, vrcholy - Airwave, 11 Days (Brandt Rmx), Lost Language a Fly Away (Tyas Rmx)...myslim, že i slušná atmosféra díky početnýmu zástupu místního osazenstva a zajímavý to pro mě bylo se zvukem - nejdřív mi přišel naprosto luxusní, pak mi přišly přepálený vejšky a nakonec přepálený basy sm15 ve výsledku mi celkem monstrózně píská v uších, jako už dlouho ne sm0 díky všem spolupařanům a spolupařankám za spoluúčast sm4
P.S. tomu ptákovi, co zřejmě usnul na tlačítku MLHA, bych tam nejradši nakopal, ačkoliv jsem nebyl daleko od stage, skoro jsem DJe neviděl
(15. 03. 2008 09:09)
huh tak už (sm12sm12) mě čeká postel - akce vcelku vydařená zase jednou jsem šel domů po rozsvícení světel jak uvnitř tak toho venku (sm6). Lidi v poho - dost známých, ale popravdě čekal jsem víc nařezáno - tak +150-200 lidí by bylo podle mého očekávání. Muzika super, ale díky pokročilé únavě (zas někdy půjdu ve čtvrtek jen na chvilku na kulábr - ne v tejdnu kalit do 2. ranní je zlo !!!) jsem si docela dával spíš minimálky a elektro na spodní stage - samozdřejmě jsem cestoval a definitivně dole zakotvil až kolem 5. ...

negativa ???? kola na spodním baru o hafo dražší než nahoře (inu přecejenom rozlévaná z lahve je asi výrazně dražší než čepovaná ... ), no a mlha - když jsem viděl jak mění maník zásobník tak sem měl co dělat abych mu v tom nebránil vlastním tělem sm17... Páni pořadatelé - jde to i bez mlhy a když už být musí (jo laser s ní vynikne víc) tak jen z lehka ... určitě není zadara - tak to je místo kde můžete ušetřit sm4... Dalším negativem byl místy zvuk ... o5 mi přišlo, že občas vypadával ...

ale pozitiva naprosto převyšují - povedená akce ... díky konkurenci E-motionů ale můžu dát tak maximálně 8,5/10
(15. 03. 2008 10:49)
Tak už i já sem vyspinkanej tak připojim pár slovíček sm2

Michael C - první čeho sem si všiml když jsem dorazil je že pořadatelé zakopali díru, upřímně chápu že docela dělala neplechu ale nějak to k retru patřilo, celá ta plocha pak krásně vibrovala do rytmu, když tam bylo málo lidí sm17 co se týče MCho setu tak dneska poněkud zklamání, nikoli ze strany výběru tracků ale některý ty přechody byly prostě i na mě moc, sem si pomalu připadal jak kdybych poslouchal Matamar sm17 mám tohohle chlapíka moc a moc rád, ale tohle nebyl zrovna jeho nejsilnější výkon sm6 Ale zasena druhou stranu, U2 - Beautiful Day to řádně rozjelo.. takže celkově 7/10... jinak míša hrál před koncem jeden docela slušnej hard trance, nevíte co to bylo??

Manuel - hvězda večera, až sem si říkal že hraje přesně jako Kyau&Albert na zakamuflovanym mindu pod hlavičkou Euphonic night (samozřejmě s vynechánim KvA tracků).. na začátek typický the sound of Signalrunners (až na záchod sem to slyšel sm15), Formentera what a hned potom The Sunlight, dvě z největších pecek loňskýho roku, už sem málem zapoměl jak je garethí verze formentery nářez.. pak tracky jako Anticipation, Summer blush, Beautitude a hlavně již klasika The Perspective Space, Big Sky (co by to bylo za party bez toho že?), a na závěr jeden anjuna soundík v podobě Home.. muck 9/10

Image Hosted by ImageShack.us

Sean - jelikož sem noc před tim naspal 3 hodiny a celej den sem měl dost stresující, tak se to bohužel projevilo, Sean hrál famózně, opravdu sem nečekal že vytasí The Diary of Jane sm10 hrál spíš věci co sem neznal, navíc čekal sem víc tyasovskýho drivu (hukot když hrál svoji Fly Away sm10).. kdybych nebyl uvavenej, tak bych si to užil víc, ke konci sem prostě už nemohl (stejnej problém se S&T na Euphonicu sm12).. headlights v podobě zmiňované The Diary Of Jane, Exhale, Lost Language, Fly Away, Lift a překrásné We Are Alive 8,5/10

Rewalkers - dohodnul sem ses kámošem že musim i za něj zapít nešťastnou lásku, takže sem na začátku jejich setu do sebe vyklopil dvě vodky, a hle jak to pak jelo sm15 Thrill v joc remixu, King of my castle, znovu Fly Away (tentokrát v CG remixu), Let go v té nejlepší, M.O.R.P.H.ovské verzi, Soulseeker a mnoho dalšího, bohužel mi už neslouží paměť (možná to bude tou další vodkou sm13).. 8/10

Vydržel sem až do konce.. takže teď nějaké to shrhutí:

+ zvuk (krásný, čistý, v retru jako vždy, nicméně ještě teď nic neslyšim), ceny (mam pocit že oproti Euphonicu malinko zdražili, ale stejně na Meccu nemaj ani omylem sm13), barmani stíhali takže celkem bez front sm0
- dva vysmahlí týpci, oba neměli chybu sm13, hezky sem si retro prošel ale tu Finixovu stage sem nenašel (né že by ji bylo potřeba sm15), travička zelená to je moje potěšení sm17, stage mi připadala posazená příliš nízko, a utopená v mlze (to co ten člověk dělal s mlhou při setu rewalkers, na to do konce života nezapomenu sm17), laser (všichni vědí že nemam barevný rád, mnohem radši bych tam dal jeden klasicky zelenej, jsou silnější), vůbec sem nepoznal přes mlhu kdo hraje, vždycky až podle nápisů na plazmách (hlavně sem žil v tom že asi ještě po čtvrthodině seanova setu hraje manuel sm15), barmani jakmile přestane hrát hudba tak zavřou bar, to mě fakt - řeknu to slušně - nepotěšilo sm17 a co je to za party bez Falling? sm15

Akcička velmi vydařená, zas další propařená noc ,už se těšim na pokračování sm0

poděkování všem co sem potkal, čili Palda, Sickboy, Lucka, Starf a mnoho dalších (některý ani jménem neznam sm15)...

2 flash2001: škoda že ti to tak nevyšlo sm9 tak see ya na příštim Mindu sm11
Edit: kreeki (17. 03. 2008 13:37) (21x)

[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

(15. 03. 2008 11:35)
Tak jsem konečně doma, to byla noc!!! V Retru jsem byl poprvé, takže jsem nevěděl, do čeho jdu, ale nakonec musím konstatovat, že klub je to na trancové akce více než vhodný. Místa dost, ceny na Prahu slušné, smažky už ani nepočítám, ty se najdou všude sm16 Jen ten zvuk byl chvílemi dost out, místy hodně převýškovaný, doslova v některých pasážích rval uši, následkem čehož mi v uších hučí a píská jako dlouho ne sm17 A za tu mlhu bych vraždil, když ze dvou metrů nevidím DJe, tohle má zvyšovat zážitek z party? sm0

Výkony DJs super, každý mi nabídl přesně to, co jsem čekal a někteří i to, co jsem rozhodně nečekal: Le Saux zahrál Mungo - Summer Blush (Aly & Fila remix) nebo A & F - Lost Language v Tyasově podání, tohle byl kotel největší, kdo neskákal v trance.cz kruhu, nepochopí sm15

Velké díky lidem z fóra, bez kterých by byl můj prožitek z uplynulé noci několikanásobně nižší sm4

A jdu spát... sm0
Edit: Newman (15. 03. 2008 11:36) (1x)

(15. 03. 2008 11:50)
Newmane, spát? sm10 Já spal hodinu a půl a jsem čilej sm0

Barry, Barry, Barry fuckin Connell... Barry, Barry, Barry fuckin Connell... \o/ \o/ \o/

Andrew Mallet Myspace
(15. 03. 2008 11:56)
Protože jsi smažka sm15sm2

(15. 03. 2008 11:58)
Newman: ale ho*no sm15sm2. Mi stačí spát třeba 2 hodiny, ale počítám, že tak v 6 odpoledne lehnu sm4
Edit: Palda61 (15. 03. 2008 11:59) (1x)

Andrew Mallet Myspace
(15. 03. 2008 12:01)
No já spal ve vlaku, za 4 hodiny se něco málo naspat dalo sm4 A zase tak mrtvý nejsem, to bych ani neměl sílu zapnout komp, přesto si lehnout půjdu, nějak jsem si zvykl chodit po akcích spát sm0

(15. 03. 2008 12:16)
Newman je lenochsm11sm2

Andrew Mallet Myspace
(15. 03. 2008 13:18)
Fajnová akce. Svoje dojmy sdělím v reportu, který připravuju. sm3
(15. 03. 2008 13:23)
Moje druha akce v retru, musim rict ze Euphonic night semi libila mnohem vic. Michael C yahral moyna tvrdsi ovsem znacne monotolni set, coz me vazne moc nevoslovovalo. Pote nastoupila hvezda vecera Manuel Le Saux, velmi se stidim ale tenhle clovek mi nebyl znam a musim rict ze je to dost skoda. Zahral velmi peknej set, plnej znamejch veci a pri nem sem se vazne bavil. Po nastupu Seana Tyase me lehce mrzelo ze uz odesel. Ano, tohodle cloveka nemam rad jako producenta, remixera ani reworkera, ovsem po teto noci ani jako Dj, hral opet svuj styl upliftu kde 90% tracku zni stejne a jako jako vyznavac vyraznych melodii sem byl velice zklaman. Zaujal me jenom VDM - Fly Away (Sean Tyas remix). Jedinou dobrou veci "vod nej" . No takze mi prilis nevadilo ze svuj set ukoncil lehce driv nez bylo planovano. Rewalkers se mi zvlast po jeho nudnem setu velmi libili a velice me potesili Ernesto vs Bastian - Thrill( John'O Callaghan mix ) dle meho nazoru 1000x lepsi nez original mix. No ovsem vzhledem k destinaci meho domu sem se musel odejit v 5 takze sem nemel moznost je slyset az do konce. Takze akce dobra az na to ze Headliner byl nejslabsi clanek. A doufam ze nekdo slozi tracklist jelikoz tam stale bylo dost tracku ktery neznam, predem dekuji sm3
(15. 03. 2008 13:27)
M1chl: jojo, měl by ses stidět sm2

Andrew Mallet Myspace
(15. 03. 2008 13:32)
tak M1chl to vystihl stejne jak si to myslim i ja. zbytecne to psat podruhy :)
kazdopadne zvuk byl fakt nekdy moc prevejskovany a obas trhal usi. basy ok. ty mam rad hutny.
ale ta mlha , ja sem ze dvou metru nevidel djje :) a jeste ty smazky kterí ke svemu tanci potrebuji 2*2 metry a sundavaj si trika ty bych vykazal hned. stejne jako toho spáče na schodech.
joo a nevite nekdo jak se jmenoval ten song co zahral manuel, asi jeho 3-4 po fragme?
(15. 03. 2008 13:40)
Celkem fajná party, ale asi jsem byl po Emotion trošku namlsanej, takže můžu za sebe říct, že jsem od Seana čekal trošku víc..

Celkem dobře jsem si na něj zapařil, ale po nějaký hoďce a něo už mě začal nudit. sm6

Tracky nebyly špatný, ale chyběl mi v jeho setu takovej ten "příběh", vývoj..

Taky jsem čekal malinko větší komunikaci s publikem, hlavně to rozloučení... sm7

Dávám mu 6/10, pro mě osobně průměr..
Ale je možný, že jsem prostě po Emotion moc namlsanej nebo tomu prostě nerozumím.. sm0

Manuelův set se mi líbil trochu víc, ale vždycky jsem si myslel, že hůř než Oakenfold
už nikdo míchat nemůže a - může.. sm15
(15. 03. 2008 13:45)
taky neco napíšu.Tak tahle akce me naprosto dostala. Na posledni akci co jsem předtím byla, tak byl Andy v Roxy a tahla akce o proti tomu byla bezkonkurenční. Hudba i zvuk o dost lepši. Nebo spíš taková hudba, která me nenechala v klidu. Michael C parada nezklamal.. Prvni čast sete Muanuela fakt mazec a to jsem od nej predtím znala snad jenom jeden track. Pak jsem se přemístila do zádu a dala si trochu pauzu. No a Sean Tyas me nezklamal. Zahrál tak jak jsem čekala. A kratce po tom co dohral, jsem odešla.
Parádní akce a skvela atmosfera.
Co se mi libilo byla ta podlaha lepší než předtím a co me tam štvalo byla ta mlha ale to asi každyho.
jinak zdravim :-)
(15. 03. 2008 13:47)
Styk: za začátku jeho mixy byly takový podivný.. třeba mix na Fragmu, to bylo dost primitivní, ale zahraný výborně, protože tam nejsou na začátku basy skoro sm3. A postupem času měl mixy některý výborný, takže se mi nezdálo, že by míchal špatně :))
Edit: Palda61 (15. 03. 2008 13:48) (1x)

Andrew Mallet Myspace
(15. 03. 2008 13:50)
Akcička perfektní,Manuell jasně převyšuje Seana,skákal jsem jak o život,budou i videjka sm4

Jen by mě zajímalo,jestli budou zveřejněný sety z akce a když ne,tak držim protestní hladovku sm7
(15. 03. 2008 13:50)
doufam ze na Kick da Night s Nicem Chagallem zadna mlha nebude, nebo to tam vlastnorucne odpojim sm13

[www.mixcloud.com]
(15. 03. 2008 13:51)
Palda61: hele, je fakt, že jsem byl chvíli nahoře, takže tam mohlo hrát roli zpoždění..
ale přišlo mi, že v některých trackách nedodržuje fráze.

Sean se mi celkem líbilo, jak zamíchal, ale já nevím no.. čekal jsem prostě že
Sean Tyas - bude hukot a mazec apod., ale nevím, necítil jsem z něho nějakou osobnost
a štve mě, že jsou djs, kteří o sobě tzv: "ví" a dávají to občas najevo.. sm7
(15. 03. 2008 13:53)
No já to zkusím zhodnotit jako vždycky stručně, že jo :-)

Michael C - nehodnotím, nudáááááá sm17

Manuel le Saux - sympatický týpek, který se nejdřív rozhodl plynule navázat na Michaela C a začal techtrancem, naštěstí posléze přehodil výhybku a hrál poměrně peckózně... Formentera What, Beatitude, Anticipation, Summer Blush... ňam :-)

Sean Tyas - nezklamal, fakt ne, hrál uplift po Tyasovsku, čili to co se od něj čekalo... neskutečně překvapil trackem Aly & Fila - Lost Language, u kterého celá naše partička skákala jako smyslů zbavená a hopsala v hromadném objetí dokolečka jako děti na letním táboře sm0
viz Newmanova slova - kdo nezažil, nepochopí...
a dále třeba pecky jako např. Lift, Fly Away, Ultima aj.
akorát škoda, že nezazněl Louvre, to mě fakt mrzí

Rewalkers - po Tyasovi mi naprosto odešly nohy a díky převýškovanému zvuku zčásti i sluch, takže nehodnotím, nebyl to můj šálek čaje a navíc jsem si je kvůli brzkému odjezdu vlaku nemohla vyslechnout celé, takže ani žádného hodnocení prakticky nejsem schopná

+
trance.cz grupa (lidi já vás prostě žeru sm2 )
Tyasův a Manuelův set

-
mlha (proboha proč tolik??)
zvuk (přišel mi docela nesourodý, u Beatitude mi to málem utrhlo ušní bubínky)

Tož tak.

Trance is the Key Of Life. No matter where the Velvet Sun shines from, it is Everything that matters. Trance is not a Lost Language, trance lasts Circa Forever. Over every Dynasty, even at This Late Stage, trance eventually comes Back To You.
(15. 03. 2008 14:24)
nějaké ty dojmy...

nejdřív zaujala "vyvýšená" podlaha resp. "ubraný" schod... každopádně dokud nebyla zatížená, tak brutálně rezonovala

Michael C - asi dostal za úkol hrát nudu, jen nechápu proč tam na konci drtil tech-trance
Manuel le Saux - zezačátku jsem se zhrozil že snad chce vrzat ale pak to rozjel sm3, vrcholem asi Platitude, po koncepční stránce skvělej set
Sean Tyas - kopák & melodie & exploze rulez sm3 jen toho mohlo bejt ještě víc sm5 (chyběly mi takový pecky jako Heart To Heart nebo Kazantip), ale i tak přes pár hlušších míst rozhodně solidní "skákací" set, vrcholem budiž Fly Away a Bissen - Exhale
Rewalkers - slyšel jsem jen začátek a určo to tam hodně krosili sm2

pro mě byl zvuk v pohodě, zažil jsem o mnoho horších
mlha byla fakt opruz v kombinaci s nulovým osvětlení DJe, což hlavně u Seana docela vadilo, protože tam předváděl ty svoje gesta sm4
mě se jinak Retro nijak extra nelíbí, taková lepší Fléda alias "temná tělocvična"

celkově mam ale z akce dost pozitivní pocit sm3

děkuji všem spolupařícím a spoluskákajícím, děkuji děkuji děkuji!

Andrews: "O umění by se mělo mluvit a uvažovat, nemělo by se jenom tupě konzumovat". || Sq4Raa: "Nekritickým obdivem své milované hudbě prokazujete medvědí službu". || Alphazone: "This place is rockin'" || DJ Dean: "For the next part - play... it... hard!" || How original is Jorn van Deynhoven? || Similarity of plucked melodies in trance music || Trance ripoffs
(15. 03. 2008 14:35)
kuchtajz napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Akcička perfektní,Manuell jasně převyšuje
> Seana,skákal jsem jak o život,budou i videjka sm4
>
> Jen by mě zajímalo,jestli budou zveřejněný sety z
> akce a když ne,tak držim protestní hladovku sm7

Pripajam sa k tvojej akcii sm3
Celkovo som nadmieru spokojny, nazor som v tej rannej euforii este omylom pridal do zlej diskusie, zhrniem to iba tak, ze Rewalkers hrali vyborne, aj ked som mal pocit, ze maju riadne prebasovany zvuk. Na King of my castle (SvD rmx) som si vybehol zatancovat rovno pred nich a miestami som ich kvoli hmle ani nevidel, nehovoriac o tom, ze sa tam nedalo dychat.
PS: tu podlahu by mohli spevnit, zo zaciatku som mal z toho vibrovania dost divny pocit v nohach sm3
(15. 03. 2008 15:02)
no já taky něco připojim:

manuel - nevim no, přišli sme asi půl hoďky po tom co začal a ani mě to moc nebavilo, přišlo mi že ten set neměl ani hlavu, ani patu, házel tam hlavně hitovky, no a to míchání sm6 4/10

sean tyas - bavil mě hodně ze začátku, celkem sem si zařádil, ale ke konci už monotónní nuda no a ten odfláknutej konec, za to by zasloužil pohlavek... aspoň že mi na konci zahrál drop... no a celkem mě štval ten týpek co mu tam furt cpal svuj mobil, nevim co to jako mělo bejt sm18 6/10

celkově akce nic moc, čekal jsem od toho trochu víc, hlavně po hudební stránce.. možná sem jen moc namlsanej z mý poslední party v tomto klubu s ottavianim, ale to nic nemění na tom, že dojmy u mě spíše negativní...
(15. 03. 2008 15:05)
Dobré ráno .... sm15sm15sm15sm15

BTW: megaLOL večera chlapec vizáže septimána u kterého bych přísaha, že se jedná o výrazně mladšího bratra Zooropy - asi tomu tak bude bo mě Veronique žádala ať mu dojdu koupit pivo, že mu na baru odmítají nalít ROFLsm15sm15sm15sm15
Edit: Gizmo (15. 03. 2008 15:20) (1x)
(15. 03. 2008 15:28)
Tak tato akce naprosto luxus,Michael C ze začátku nudil,ale potom to s U2 dostalo šťávu...Potom Saux,pro mě překvapení a zároveň hvězda večera,U Big Sky jsem se parádne vyřval,Airwave potěšil,s Lost Language překvapil,prostě parádní set sm13 Sean pro mě byl o malou trošku slabší,největší radost jsem měl z Diary of Jane (Tyas rmx) a Fly Away... :) a na Rewalkers už jsem byl odepsanej,vzpomínám si akorát na Soulseekera :)

Každopádně výborný,a na dalšim Mindu budu pečenej vařenej....

Btw: Jo a díky Newmanovi a dalším lidem z party za společnost sm2
(15. 03. 2008 16:02)
DJs
Michael C - booože, kde sou ty časy Pardubek z roku 2004 (with Mark Norman & Cor Fijneman)... kdo tenkrát byl, tak mu musí bejt jasný, že tenhle člověk už zdaleka neni co bejval... sem tam se zablesklo na lepší track, ale celkově nic moc... 4/10

Manuel Le Saux - uááááááááá sm2 Tak tohle byla kvalitka a že mu mixy občas nesedly je asi tak to poslední co mě sere... Platitude, Big Sky, Airwave a na závěr Home, no kvalitka sm3 9/10

Sean Tyas - ten mě taky nezklamal, jeho styl upliftu mi docela sedí, takže za mě spokojenost co se výběru tracků týče... občas ale nastoupila monotónní pasáž, takže Manuel u mě o chloupek vítězí... 8/10

Rewalkers nehodnotim, protože nastal výtuh (aby ne po 22 hodinách na nohou), tak sme to s kámošem zabalili...

Plusy
- Retro (je to skvělej prostor na tranceový akce)
- žádný fronty barech
- relativně dobrý ceny
- z některejch sjetejch případů sem nemoh sm15

Mínusy
- mlha (už mi taky leze krkem)
- dost často byla cejtit travka...
- že mě v půlce setu Tyase opustily síly sm6
- vedro

Ale celkově spokojenost, nelituju, že sem šel sm3
Edit: Stoupa (15. 03. 2008 16:03) (2x)
(15. 03. 2008 16:33)
Intro:
Tak taky přidám svojí troškou do mlýna a začnu u tý ZAS***** MLHY ! Na to, že ze třetí řady nevidím DJe jsem si po chvíli zvyknul, ale že se mi ztrácejí lidé okolo a nevidím si ani na špičky nohou, to bylo na mě moc...nakonec mě ta mlha vyhnala mnohem více dozadu, ještě teď mě škrábe v krku a kdybych měl vybrat demonstrační příklad pro petici "proč zakázat mlhu na parties", tak MIND by to vyhrál s přehledem....uff, už jsem se uklidnilsm13, takže moje dojmy:

Diskžokejové: sm4
Michael C - nějak mu to MINDové hrání nesedlo, holt ne vždy máme každý svůj den, ale ty přechody opravdu tahaly za uši....výběr tracků mi taky moc nesedl, potěšil mě ale Prydou - Pjanoo a Horizonem od Breakfasta...tím to ale končí...4/10

Manuel le Saux - Tak právě díky němu mi zpětně stálo na tu akci jít, myslím, že naprosto skvěle postavený set, ani chvilku jsem se nenudil, začal opatrně, pokračoval hitovkama a pěkně rozvířil dav, ke konci přihodil pár méně provařených tracků a zakončil famózně Homem....výborná práce, presonal highlights pro mě určitě sunlight, airwave, formentera a beatitude (sakra hraje mi v hlavě doteď)....9/10

Sean Tyas - opravdu jsem na akci šel s tím, že tenhle člověk mě rozseká...bohužel, nakonec jsem se nudou potloukal po retru, koukal z vrchu alespoň na to jak míchá abych se zabavil....pro mě neskutečně monotóní set, žádná výraznější melodie, připomnělo mi to začátek Michaela C když jsem přišel kolem desátý...hodinový tuctuc s jen minimálními odchylkami v meldoii mě fakt nevzalo sm12 Co jsem ale vážně nepochopil, tak ty triky ke konci jeho setu, kdy to snad zabalil o půlhodinu dřív než měl....hmm, fakt nevím co si o tom mám myslet 5/10 (bohužel, čekal jsem mnohem víc)

Rewalkers - jéééžiš, jak ja nesnášim ten JOC remix Thrillu, nic nemá na thrill v originále a svižnějším tempu...tohle bylo opravdu mdlý, další dva tracky mě taky nevzali a únava byla už maximální (aneb 24h na nohou, zničený z práce...gg), čas jít spát....

Outro:
Pro mne tedy spíše průmerná akce, zvuk mě bohužel zklamal (v retru poprvé), takhle mi už dlouho v uších nepískalo, mlha atmosféře taky moc nepřidala.....takže nebýt té spousty lidí odtud které jsem na akci potkal a se kterými jsme skvěle zapařili tak bych snad i byl z té akce zklamaný sm4

Jinak na závěr díky moc Freezerovi za protáhnutí a neboj SHP, příště třeba autem nepojedu sm15
Edit: komar (15. 03. 2008 16:34) (2x)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16.08.2008 > Creamfields Poland (Wroclaw)

[www.last.fm]
(15. 03. 2008 16:43)
Koma: jojo, ta mlha byla dobrásm15. Jí pustili a najednou kouknu a nikdo kolem mě sm15. Jen dodám, že to zabalil ve 4:22, tudíž o 8 minut dřívesm2, ale pak mi stejně sráč utekl, když jsem chtěl fotku sm8...

Andrew Mallet Myspace
(15. 03. 2008 16:51)
no ale už 10 min předtim jsem skrz tu mlhu matně zahlédl, že byl už pryč, sluchátka měl dan pánek a sean si kouřil kdesi mimo....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16.08.2008 > Creamfields Poland (Wroclaw)

[www.last.fm]
(15. 03. 2008 16:57)
Sean údajně velmi zdatně konkuroval Moorovi co se týče pitíčka sm15 jinak po 7 hodinách spánku slyšim stále krásné pískání a jsem celkově mimo sm0
(15. 03. 2008 16:57)
na začátku mlha ještě šla, ale já tam zůstal do konce, byl sem v první řadě, a občas se mi stalo v druhý polovině setu rewalkers (když už tam bylo málo lidí), že sem neviděl nikoho kolem sebe, jako bych tam byl sám a to nekecam sm10

[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

(15. 03. 2008 17:07)
Kreeki: sm15.. a nebyl jsi tam už sám? sm15

mountainer: tak a ty jsi spal 7.. Co mám říkat já se svejma 1,5 hodinama?sm2sm15

Andrew Mallet Myspace
(15. 03. 2008 17:25)
Pro mě tohle byla další hodně povedená klubovka!sm3

Neskutečně povedej set předvedl Manuel, nečekal sem že zahraje po sobě Formenteru, Sunlight a Anticipation a pak následovali další lahůdky, jako Big Sky a Summer Blush a bylo toho víc, ani jedna podprůměrná věc tam nebyla, opravdu sem se chytal za srdce. Tyas taky nezklamal a propařil sem ho taky celého, pak už sem byl vyřízenej tak sem šel z kotle a myslel sem že ještě vydržim do konce, ale Rewalkers mi nesedli, tak sem šel na první metro.

Opět musim prohlásit, že ta mlha je v klubu úplně na h....!
Zase sem měl štěstí na pár zrychtovanej blbečků kteří okolo mě slušně mávali cigaretama, chjosm17

Byl sem rád že sem tentokrát odešel jen utahanej, naprosto střízlivej a nezmrzačenej.sm15
Zdravim všechny spolupařící lidi z trance.cz!sm3
(15. 03. 2008 17:35)
Tak tohle byla až na pár chybiček skvělá akce sm3
Na Michaela C jsem dorazil, až když hrál poslední track a jak je vidět, udělal jsem dobře sm3...ten jeho konec se mi moc nezdál...přerušil The girl you lost to cocaine ještě před vokálem sm8. Příště bude určitě lepší..

Manuel zahrál naprosto nejlíp ze všech----parádně to nakopnul a tracky jako Airwave, Anticipation, Formentera v remixu od Garetha (...btw toho bych taky strašně rád slyšel live!) a při Big sky jsem na chvíli přišel o hlas sm15

Sean nezklamal ani nepotěšil--nějaký songy mě chyběly, ale na druhou stranu přidal něco novýho, to je třeba ocenit. Fly away byl mazec a taky mě dostal, když zahrál Dude I just wanna dance a vypadalo to jako jeho edit

Rewalkers jsem slyšel do půlky setu, pak už nohy vypověděly poslušnost a namířily si to domů sm3 Je to fakt nadějná dvojka, několikrát mě dodali druhej možná třetí a čtvrtej dech sm3 ..hlavně Soulseeeker byl nářez!

Největší výhradu mám asi jako vy všichni na mlhu...fakt nevim, proč jí tam tolik pouštěli. Novýho DJe jsem zaregistroval vždy jen podle lcdéček a kdyby Manuel si nestoupl na pult, tak bych ho za celou dobu snad ani neviděl sm15
Naopak prostory klubu jsou parádní, cena pití přijatelná (oproti Mecce je to jako nakupovat v Jednotěsm15sm15)
Celkový hodnocení: 8.5/10

Další Mind určitě nevynechám a snad poznám i nějaký lidi z tohohle fóra..
(15. 03. 2008 17:40)
Jo Moskyte, ty si to pěkně podělal sm18 Tohle se dělá?! sm16

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTAaqIi1svzslWPsi_iWIBi-hJW8MM4K5-rCOs3iAGydFuZ26k&t=1&usg=__wTcwXPb8sYn5gWPfwZ2DrjEAcjY= http://i43.tinypic.com/30mo136.jpg

http://s.meebo.com/skin/default/img/emoticons/panda.gifVíte, proč SHP skončí na každé party na zemi? Protože je to tam nejtvrdší! http://s.meebo.com/skin/default/img/emoticons/panda.gif
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 4 plus 12?