Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

7.5. Fléda Brno - E-MOTION: Darren Tate & Dale Corderoy
(10. 03. 2008 00:42)

7.5.2008
E-MOTION
trance is my life
DARREN TATE (DT8 project, UK)
DALE CORDEROY (Mondo rec, UK)
Stepan Bruck (resident)

Rewalkers, TiGi etc.

special: Darren Tate b2b Dale Corderoy - 3hours set!

Foto E-MOTION:

7.3.2008
4 Strings (NL)

18.1.2008
Simon Patterson (UK), Will Holland (UK)

Atmosféra E-MOTION:

7.3.2008
4 Strings (NL)

18.1.2008
Simon Patterson (UK)

Edit: deivis (09. 04. 2008 11:33) (2x)
Re: 7.5. Fléda Brno - E-MOTION: Darren Tate & Dale Corderoy
(10. 03. 2008 01:18)
Ted mi teprve docvaklo, ze je to ve stredu sm15
(10. 03. 2008 07:22)
Dave - To jo, ale den po je podle mě státní sváteksm0
Deivis - Počítej se mnou. Tentokrát přijedu, ikdyby trakaře padalysm0

Trance? What is it? I listen house and progressive music
(10. 03. 2008 09:27)
taky potvrzuju učast
(10. 03. 2008 09:29)
taky asi prijdusm0

John O'Callaghan: vždycky jsem říkal, že nejlepší party byla v Argentině. To se teď změnilo, je to Česká republika!
bude kutululu...

Alex: O hudbě nepřemýšlejte, ale poslouchejte ji!
Woody: Moje řeč, hlavně ji prožívejte a neanalyzujte!
(10. 03. 2008 09:47)
tak já se taky stavím sm5

Trance is the Key Of Life. No matter where the Velvet Sun shines from, it is Everything that matters. Trance is not a Lost Language, trance lasts Circa Forever. Over every Dynasty, even at This Late Stage, trance eventually comes Back To You.
(10. 03. 2008 10:36)
Sice tohle nebude po hudební stránce můj šálek kávy ale asi se stavímsm2

CheckOutMyInk.com Banner #1
(10. 03. 2008 11:54)
Netušim co od těchhle pánů čekat... DT8 zpívánky mě vůbec neberou, ale třeba to bude fajn... Dyštak to jistí Štěpán.. sm3 Ještě uvidim.
(10. 03. 2008 12:15)
budu tam
beru plavkysm3
(10. 03. 2008 12:19)
souca napsal(a):
-------------------------------------------------------
> beru plavkysm3

hehe, to je napad! kurna ze by vsici povinne plavkovy dress code?sm11

John O'Callaghan: vždycky jsem říkal, že nejlepší party byla v Argentině. To se teď změnilo, je to Česká republika!
bude kutululu...

Alex: O hudbě nepřemýšlejte, ale poslouchejte ji!
Woody: Moje řeč, hlavně ji prožívejte a neanalyzujte!
(10. 03. 2008 12:20)
Autor: souca (IP zapsáno) - snad nebude potřeba. Je pravda že větráky jsem mohl zavesit ke stropu ale rikal jsem si ze ten pocet bude stacit i na podiu.. Celkem tam bylo 7vetraku. Z toho dva namirene na DJe.
Priste tedy budou zavesene :)
(10. 03. 2008 12:39)
příště by to chtělo tu klimu :)))
(10. 03. 2008 12:40)
vyrys - no tak to by byla divoká partysm11 v tom případě ale prosím do line-upu nominovat Nifru a Laydee Jane a dress code i pro něsm2
(10. 03. 2008 12:44)
deivis - jj, bavili jsme se o tom spolu ráno u šatensm3 v květnu už by se topit snad nemuselosm3
(10. 03. 2008 12:57)
Autor: souca (IP zapsáno) - bavili? Bylo me rozumet jo? Hehe.. Ale i presto Tvuj oblicej si nepamatuji :(
(10. 03. 2008 14:23)
milan: no jen aby zas místo toho nebyla nějaká Mladá kamera sm16
(10. 03. 2008 15:37)
Hehe., ještě navézt do flédy písek a máme tu beach párty jak má být....Sunrise bude závidět...sm15 Plavky s palmičkama to jistí ... sm0

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16.08.2008 > Creamfields Poland (Wroclaw)

[www.last.fm]
(10. 03. 2008 15:47)
Autor: komar (IP zapsáno) - na této akci bude uděláno vše proto aby se to mega horko neopakovalo. ze 3věci co tomu dopomohly budou dve odstraneny.
(10. 03. 2008 16:49)
mountainer - Neboj, ta bývá jenom jednou v rocesm0 a na nějakej majáles se můžu víš cosm0

Trance? What is it? I listen house and progressive music
(10. 03. 2008 17:20)
Deivis - A střecha pořád zůstane, jo? sm4

Jinak jak jsem psal na jiným vlákně, na další díl se už moc těším, bude to buď oslava dopsání diplomky nebo na zlepšení nálady po zjištění, že se mi studium prodloužilo o semestr.
(10. 03. 2008 22:10)
Darren Tate (DT8 project, Jurgen Vries, Angelic / UK)
Dale Corderoy (Corderoy, Mondo rec. / UK

BEST: Damian Schwartz, Ricardo Villalobos, Guido Schneider, Stephan Bodzin, Daniel Stefanik, Audion (pyco!), Richie Hawtin, Marco Carola, John Tejada, Marc Houle, Onur Ozer, Steve Bug, Paul Ritch, JPLS, Troy Pierce, Fractal, Gel Abril, Dubfire, Sam Ball, Oliver Huntemann, Dusty Kid, Popof, Heartthrob, Ellen Alien, Johnny D, Minilogue, Format:B, Radio Slave
(10. 03. 2008 22:23)
deivis - sípal si něco o topení a větrácíchsm15 a já Ti děkoval za E-motionsm3 koukni do friendů na Tvém myspace. Snad mě poznášsm3
(10. 03. 2008 22:30)
Autor: souca (IP zapsáno) - už vím :) jj sípal jsem docela solidně. ještě ted nejsem moc ok..
(10. 03. 2008 22:46)
deivis - to chce nějakou schopnou léčitelkusm4 já teda taky celej víkend nemohl pořádně mluvit, ale z nemoci to nebylosm2
(10. 03. 2008 23:04)
o vetracich bych vam mohl vypravet.nej byl x-hvezdickovy pokoj v jaltskem hotelu. Horko,v pokoji byl vetrak(peknej znackovej),ale zaveseny.a foukal ukrajinskym zpusobem,zhora primo do ksichtu do postele. poranu vypadal jako bych behal nahej v unoru po ulicich a s rudyma ocima
(11. 03. 2008 08:25)
Ještě jeden dotaz bych měl. Co si myslíte (a to predevším kuřáci prosím) o zákazu kouření v sále klubu Fléda?
Prosím o nereagování nekuřáků. Zajímá mě jaký na to mají pohled kuřáci.

BEST: Damian Schwartz, Ricardo Villalobos, Guido Schneider, Stephan Bodzin, Daniel Stefanik, Audion (pyco!), Richie Hawtin, Marco Carola, John Tejada, Marc Houle, Onur Ozer, Steve Bug, Paul Ritch, JPLS, Troy Pierce, Fractal, Gel Abril, Dubfire, Sam Ball, Oliver Huntemann, Dusty Kid, Popof, Heartthrob, Ellen Alien, Johnny D, Minilogue, Format:B, Radio Slave
(11. 03. 2008 10:06)
deivis - já jako kuřačka jsem pro zákaz

http://img401.imageshack.us/img401/6766/sunshines600x600xi2.jpg
(11. 03. 2008 10:08)
Na rave.cz už také běží debata. Je super že i kuřáci jsou pro zákaz. Tím lépe. Dav dokáže více než jendotlivec.

(11. 03. 2008 10:29)
no nevim...to datum mi moc nesedí... ale jinak bych asi jel..
(11. 03. 2008 10:57)
No nic.... :) Uvidíme ještě s tou účastí...
Edit: Dexx (11. 03. 2008 10:58) (1x)
(11. 03. 2008 11:39)
Ja se pokusim dorazit.Jen ve ctvrtek musim byt okolo 8 v praze.Kdyz tak si koupim let doPrahy nooooosm5.
(11. 03. 2008 12:08)
ja jako kurak jsem taky pro zakaz. V Sazce to slo taky, tak proc by to neslo na Flede, i kdyz se to taky nedodrzovalo, ale urcite to nebylo v takove mire, jako kdyby to bylo povoleno
(11. 03. 2008 12:20)
Hmm tak v tom datu mám zrovna praktickou sm19. Ale jinak bych dorazil....
(11. 03. 2008 12:34)
Autor: Armin (IP zapsáno) - druhý den je státní svátek.. Rozhodně nemůžeš praktickou ve státem uznaný svátek :)

(11. 03. 2008 12:36)
The best Czech trance DJ & resident E-MOTION!

Po této akci mě 100% přesvědčil, že tomu tak bez okolků je!

(11. 03. 2008 15:20)
deivis napsal(a):
> Na rave.cz už také běží debata. Je super že i
> kuřáci jsou pro zákaz. Tím lépe. Dav dokáže více
> než jendotlivec.

Tak ja asi z toho davu budu vybocovat.
Jeste bych pochopil kdyz zakazou koureni na takove akci v O2 arene. Ale zakazat koureni ve flede nebo kdekoliv na diskotece ci clubu ? To mi prijde docela dost prehnane. Ja osobne bych party ktera bude trvat celou noc bez cigara neprezil.
Jeste by me zajimalo kolik toho Stepan a Swo vykourej kdyz jsou pro zakaz ?
(11. 03. 2008 15:22)
tak si mužeš jit sednou a zakouřit si u stolku ne..? nebo musíš propálit 5 triček a dvoje kalhoty ?
(11. 03. 2008 15:28)
Autor: TIGI (IP zapsáno) - Fléda je velký prostor a pokud vím mluvilo se čistě jen o hlavní stagei. Ostatní prostory tam si v rámci slušného chování může dělat co chce..

(11. 03. 2008 15:31)
TIGI: tak si zajdeš ven a pak zase zptáky. V Británii, Irsku a dalších zemích to bez problému funguje ařeknu ti že není nic lepšího, než vyjít z baru/klubu a zjistit, že nesmrdíš jako popelník. A o tom propálení oblečení ani nemluvím.

Já osobně jsem nekuřák a můžeš namítnout, že se do pozice kuřáka vžít v tomhle nedokážu. Ale když vidím, jak dobře to funguje jinde, proč by nemohlo tady? (V UK jsem takhle pár míst loni v srpnu navštívil a i když stejně musím projít kolem hloučku kuřáků před vchodem, vevnitř to je o dost příjemnější.)

[www.facebook.com] | [soundcloud.com]
(11. 03. 2008 15:31)
majklhauske napsal(a):
> tak si mužeš jit sednou a zakouřit si u stolku
> ne..? nebo musíš propálit 5 triček a dvoje kalhoty
> ?

Tak to uz se kazdej bavime ale o necem jinem. Pokud by koureni bylo zakazano napriklad na parkete a na baru treba povoleno tak to pochopim. Ale zakazat to v celem klubu mi prijde jako drasticke reseni. Navic si teda nepamatuju kdy jsem nekomu kdy co propalil, vzdy se na to snazim davat pozor. Ale z vlastni zkusenosti vim ze je to dost neprijemne kdyz blb pred tebou se zacne s tim cigarem rozmachovat na vsechny strany.
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 13 plus 1?