Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

karel (admin)
Vortex VII v Roxy - již tuto sobotu
(06. 03. 2008 21:41)
Re: Vortex VII v Roxy - již tuto sobotu
(06. 03. 2008 22:10)
(06. 03. 2008 22:29)
@#$%&... to by mě zajímalo, ale zrovna se mi to nehodísm9

(07. 03. 2008 17:01)
alexx: asi mu nabídli málo, tak odmítnul sm0
(09. 03. 2008 17:30)
Mno, tak trochu dojmů... super psycho až hororový dekorace, postavičky připomínající napůl lidi a napůl zvířata, následně pak i v živym provedení sm0 Nem je sympatická pani, odehrála skvělej set, stejně tak Andromeda... zezačátku to bylo sice pomalejší, ale pak se rozjel a hrál taky výborně.. nejlepší okamžik cca v 3:30, kdy pustil něco skvělýho (názvy samozřejmě nedávám), to pařili nejen lidi, ale i on sám... jinak Droid taky fajn, ale toho už jsem moc nevnímala... lidí bylo málo, ale pařilo se dobře a stálo to za to sm11

Bez práce nejsou koláče. Tedy bez práce nejsou peníze a bez peněz nejsou koláče. No a bez koláčů není párty!
(09. 03. 2008 18:37)
Pro mě hudebně téměř dokonalé (kromě první hodiny Andromedy - to byla uspávačka sm2). Zdá se mi že se na Vortexu hraje čím dál víc progressive, že by tento styl konečně dorazil i do ČR? sm3
Škoda absence TVho a nepochopitelného ukončení v 5:15 (nebylo to v Roxy poprvé, proč vždycky píšou že konec je v 6 a pak to zvukaři utnou dřív? sm6).

dance-girl: ten track by měl být dosud nevydaný remix Talamasca - Time Simulation. Najdeš ho i v tom setu z Tel Avivu cca v čase 54:00.sm4
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 20 plus 8?