Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Stav trance.cz
(17. 10. 2019 10:45)
Ahoj,
určitě budu za idiota a podobně, ale kdo proboha má ted na starosti web trance.cz ?
11 let starý editorial, novinky jendou za rok, partylist mrtvej. Tenhle dotaz jsem se rozhodl napsat po zjištění kdy příští tyden bude v Praze MIKE, snad to na potřetí vyjde.

[www.facebook.com]

Tady jsem žádné info nenašel, není to první čistě trance party který se tu ani neobjevila, takže na rovinu doporučuju tenhle web dělat pořádně, nebo se na to vy... :)
karel (admin)
Re: Stav trance.cz
(17. 10. 2019 14:25)
Ahoj, diky za dotaz, web mam na starosti ja.

- upoutavka na MIKE v Praze je na hlavni strane v banneru nahore, odkud je odkaz na na prodej vstupenek + dalsi info. V tydnu pred akci doplnime i posledni informace.
- k listopadove Trancenation akci tu mame vlakno v diskusi a bude i samostatny clanek.
- novy clanek (tiskovka) je tu minimalne jednou za dva tydny az mesic, podle toho jake akce se chystaji, pripadne zdali nam organizatori informace poslou nebo ne.

Jinak ano, web je posledni roky ve stavu, kdy se moc neaktualizuje. Bohuzel nikdo o jeho spravu neprojevil zajem, takze ho neni komu predat. I tak pracujeme na nove verzi, takze prosim o trpelivost!
Edit: karel (17. 10. 2019 14:32) (3x)
(18. 10. 2019 12:22)
Ahoj, s bannery je to problém, asi nejsem jediný co má ad block a banner vubec nevidím. Jinak jsem našel např další akci kdy bude PvD v Praze. [www.facebook.com]

je to škoda že web tak stagnuje, chodím sem snad od střední školy a to je mi 35 :(
(19. 10. 2019 10:05)
Heh tak jednou za rok se sem podívám a když vidím tohle téma, tak mi to nedá se po x letech znovu přihlásit.

Trance.cz začalo umírat po nástupu FB, kdy se většina lidí přesunula tam (pro mě trochu nepochopitelně, ale já jsem konzerva...). Já si čas od času zavzpomínám při pročítání těch starejch threadů, ale tyhle časy, kdy první věc po příchodu ze školy / práce bylo vlézt na trance.cz, už se těžko někdy vrátí. Upřímně, já docela obdivuju Karla, že to tady ještě drží při životě. V minulosti se sice žít nedá (i když se o to vytrvale snažím sm2 ), ale přál bych si, aby tenhle web povstal a zase se tu scházela a diskutovala ta fajn banda lidí, co tu byla kdysi.

Musíme ten FB prostě zničit sm15 Pak to tu zase začne žít.
(20. 10. 2019 11:17)
Taky jsem se po sto letech musel přihlásit :-)
FB z principu odmítám, sem se podívám čas od času. Ještě že Freezer je pořád docela akční, i když bych raději četl články, než koukal na videa. Když už konzervativní přístup, tak se vším všudy... :-)
Třeba se s novou verzí webu situace zlepší, jsem na ni opravdu zvědav.
karel (admin)
(21. 10. 2019 21:33)
Diky za podporu, vyvoj noveho webu je zatim nejdal, co kdy byl, takze verim, ze to dotahneme.

tomik: tak zrovna trance akce v Epicu tady propagujeme docela pravidelne, bude upoutavka i na PVD, par tydnu pred akci, takze nekdy v listopadu. Pokud ti jde primarne o prehled akci, tak k tomu muzu doporucit FB skupinu Trance akce v CR a SR, kde je kompletni prehled.
(26. 10. 2019 17:17)
Zdravím chlapy, taky mi nedá Vám napsat, že se sem člověk občas koukne a dokonce nezapomene svoje heslo po těch letechsm15
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 1 plus 17?