Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Tiesto - Club Life
(16. 08. 2017 03:40)
Chcete aby vám bylo špatně ještě týden? Chcete abyste se naučili vykonat potřebu i ve stoje? Chcete, aby vám stály chlupy hrůzou až na zadku? Možná vás bude pálit i žáha (nebo možná i žába). Ale jste tu správně!!! Tohle všechno zažijete při poslechu Tiesta a jeho pořadu :) Pojdme se na toho zfetovaného kšiltofkáře podívát :D

ClubLife by Tiësto Podcast 539.

1 Vicetone feat. Rosi Golan - Collide - Tak první track mi zatím svěrače nepovoluje, docela chytlavé vokály, avšak do toho protivné EDM zvučíky 5/10
2 Jonas Blue & Mark Villa - In Your Arms Tonight - Tak toto už je solidní průjem...předělávka staršího tracku do průjmové verze 3/10
3 Toby Green - Lift Me Up - Toto se ještě taky dá přežít bez újmy i bez průjmy...5/10
4 CID feat. Cee-Lo Green - Believer (CYA Remix) - Velmi solidní beat, a trancové zvučíky...jsem velmi mile překvapen, toto je docela dobrý track, až na ty vokály 7/10
5 Tiesto feat. Cary Brothers - Here On Earth - Sound je stará dobrá Myšina, jen ty silně gay vokály z toho dělají celkem kekel 5/10
6 Matt Nash feat. Takura - Higher Love - Dost protivný komerční track, tady už začínají ty svěrače zase docela pracovat 4/10
7 Dave Winnel - Kazoo - Vcelku typický house track, který mě nechává docela v klidu 5/10
8 D.O.D - Unforgettable - Crazy house vrzačka, ze které dostávám solidní žihadla do podbřišku 4/10
9 Wolfgang Gartner feat. Snow Tha Product - Find A Way - To vže více než bulharská mlátička 3/10
10 RXTRO X VAVO - Crash The Party - Dost typický EDM track, ne že by se mi z něho dělal exém na předkožce, ale úplně příjemné to taky není 4/10
11 Julian Jordan - Chinook - tady jsou ty slibované průjmy....toto vážně způsobuje regulérní zánět konečníku 3/10
12 KSHMR & Snails - The Serpent - Neskutečný chaos a slátanina stylů, toto bych dobrovolně neposlouchal ani kdyby mi strkali kaktus do řitě 3/10
13 Snavs & Fabian Mazur - Lonely Street - Z tohodle se mi vážně samovolně ohrnujou ponožky, hip hopové beaty a otravná melodie, to je vážně shitfest 3/10

No popravdě jsme to čekal horší, docela se to dá přežít a dokonce se mi jeden track i docela líbil...samozřejmě toto je spíše jen takový experiment, a nevím jestli budu pokračovat s tímto pořadem...spíše jsem si chtěl ověřit, jestli se z Tiesta stal takový žebrák jak jsem si myslel...a to se mi celkem potvrdilo, takže jsem spokojený :) A já si jdu pustit Southern Sun (Tiesto Remix), abych se trochu uklidnil :)

Edit: Freezer (16. 08. 2017 19:16) (5x)

Current top 3:

1. Gouryella - Anahera
2. Dimension - Origami
3. Matt Darey feat. Kate Louise Smith - See The Sun (Dan Stone Rework)
Re: Tiesto - Club Life
(16. 08. 2017 21:07)
Kdysi jsem měl Club Life celkem rád, protože ty sety byly často zajímavý a bylo to zase něco jiného než ASOT. Stejně tak jsem tehdá měl hodně rád Anjunabeats Worldwide, hlavně sety Marka Pledgera a Jamese Granta.

V době, kdy začal trance tak nějak všeobecně vrzat + nastala transformace samotného Tiesta jsem si řekl, že se to už nedá a začal jsem se mu celkem i vyhýbat. Co jsem to tak projel, tak můj "bojkot" bude pokračovat. sm5
(16. 08. 2017 21:52)
tak Tiesto nema s trancem uz vůbec nic spolecneho
(17. 08. 2017 12:55)
asi bych v Club Life nepokracoval, nemá to cenu sm4 zkus třeba 1 dil Group Therapy
(17. 08. 2017 15:06)
Šlo spíše o takovou recesi a taky abych si ověřil jestli je to tak špatné, jak jsem si myslel :) Zatím zůstanu u ASOTu, protože ten pořad je hodně interaktivní, jako bokovku si nechám FSOE, kde je kvalitnější hudba a Club Life...to byl spíše asi takový jednohubkový experiment, u toho asi nezůstanu...možná ale časem přidám Solartsone Pure Trance, protože epizoda 100, to bylo mega...

Current top 3:

1. Gouryella - Anahera
2. Dimension - Origami
(25. 08. 2017 15:08)
Tohle vydržet poslouchat už není ani tak experiment, jako masochismus sm0
(01. 09. 2017 18:45)
Heh tak aj ja som tomuto jedného času dal šancu a pozrel som jeho club life 500.
A tam zrazu ľudia v komentoch čo píšu "pozrite sa tiesto pustil klasiku tiesto je spať"
A keď si to čo tam zahral pustím tak som tam počul toto :-D 8:50 [www.youtube.com]
(02. 09. 2017 08:26)
Když se tak koukám na to video, tak se mi jen potvrzuje, že Tiesto je jedna z nejtrapnějších postav historie taneční hudby....
Edit: Freezer (02. 09. 2017 08:26) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Anahera
2. Dimension - Origami
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 17 plus 24?