Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Tiesto - Club Life
(16. 08. 2017 03:40)
Chcete aby vám bylo špatně ještě týden? Chcete abyste se naučili vykonat potřebu i ve stoje? Chcete, aby vám stály chlupy hrůzou až na zadku? Možná vás bude pálit i žáha (nebo možná i žába). Ale jste tu správně!!! Tohle všechno zažijete při poslechu Tiesta a jeho pořadu :) Pojdme se na toho zfetovaného kšiltofkáře podívát :D

ClubLife by Tiësto Podcast 539.

1 Vicetone feat. Rosi Golan - Collide - Tak první track mi zatím svěrače nepovoluje, docela chytlavé vokály, avšak do toho protivné EDM zvučíky 5/10
2 Jonas Blue & Mark Villa - In Your Arms Tonight - Tak toto už je solidní průjem...předělávka staršího tracku do průjmové verze 3/10
3 Toby Green - Lift Me Up - Toto se ještě taky dá přežít bez újmy i bez průjmy...5/10
4 CID feat. Cee-Lo Green - Believer (CYA Remix) - Velmi solidní beat, a trancové zvučíky...jsem velmi mile překvapen, toto je docela dobrý track, až na ty vokály 7/10
5 Tiesto feat. Cary Brothers - Here On Earth - Sound je stará dobrá Myšina, jen ty silně gay vokály z toho dělají celkem kekel 5/10
6 Matt Nash feat. Takura - Higher Love - Dost protivný komerční track, tady už začínají ty svěrače zase docela pracovat 4/10
7 Dave Winnel - Kazoo - Vcelku typický house track, který mě nechává docela v klidu 5/10
8 D.O.D - Unforgettable - Crazy house vrzačka, ze které dostávám solidní žihadla do podbřišku 4/10
9 Wolfgang Gartner feat. Snow Tha Product - Find A Way - To vže více než bulharská mlátička 3/10
10 RXTRO X VAVO - Crash The Party - Dost typický EDM track, ne že by se mi z něho dělal exém na předkožce, ale úplně příjemné to taky není 4/10
11 Julian Jordan - Chinook - tady jsou ty slibované průjmy....toto vážně způsobuje regulérní zánět konečníku 3/10
12 KSHMR & Snails - The Serpent - Neskutečný chaos a slátanina stylů, toto bych dobrovolně neposlouchal ani kdyby mi strkali kaktus do řitě 3/10
13 Snavs & Fabian Mazur - Lonely Street - Z tohodle se mi vážně samovolně ohrnujou ponožky, hip hopové beaty a otravná melodie, to je vážně shitfest 3/10

No popravdě jsme to čekal horší, docela se to dá přežít a dokonce se mi jeden track i docela líbil...samozřejmě toto je spíše jen takový experiment, a nevím jestli budu pokračovat s tímto pořadem...spíše jsem si chtěl ověřit, jestli se z Tiesta stal takový žebrák jak jsem si myslel...a to se mi celkem potvrdilo, takže jsem spokojený :) A já si jdu pustit Southern Sun (Tiesto Remix), abych se trochu uklidnil :)

Edit: Freezer (16. 08. 2017 19:16) (5x)

Current top 3:

1. Gouryella - Anahera
2. Dimension - Origami
3. Matt Darey feat. Kate Louise Smith - See The Sun (Dan Stone Rework)
Re: Tiesto - Club Life
(16. 08. 2017 21:07)
Kdysi jsem měl Club Life celkem rád, protože ty sety byly často zajímavý a bylo to zase něco jiného než ASOT. Stejně tak jsem tehdá měl hodně rád Anjunabeats Worldwide, hlavně sety Marka Pledgera a Jamese Granta.

V době, kdy začal trance tak nějak všeobecně vrzat + nastala transformace samotného Tiesta jsem si řekl, že se to už nedá a začal jsem se mu celkem i vyhýbat. Co jsem to tak projel, tak můj "bojkot" bude pokračovat. sm5
(16. 08. 2017 21:52)
tak Tiesto nema s trancem uz vůbec nic spolecneho
(17. 08. 2017 12:55)
asi bych v Club Life nepokracoval, nemá to cenu sm4 zkus třeba 1 dil Group Therapy
(17. 08. 2017 15:06)
Šlo spíše o takovou recesi a taky abych si ověřil jestli je to tak špatné, jak jsem si myslel :) Zatím zůstanu u ASOTu, protože ten pořad je hodně interaktivní, jako bokovku si nechám FSOE, kde je kvalitnější hudba a Club Life...to byl spíše asi takový jednohubkový experiment, u toho asi nezůstanu...možná ale časem přidám Solartsone Pure Trance, protože epizoda 100, to bylo mega...

Current top 3:

1. Gouryella - Anahera
2. Dimension - Origami
(25. 08. 2017 15:08)
Tohle vydržet poslouchat už není ani tak experiment, jako masochismus sm0
(01. 09. 2017 18:45)
Heh tak aj ja som tomuto jedného času dal šancu a pozrel som jeho club life 500.
A tam zrazu ľudia v komentoch čo píšu "pozrite sa tiesto pustil klasiku tiesto je spať"
A keď si to čo tam zahral pustím tak som tam počul toto :-D 8:50 [www.youtube.com]
(02. 09. 2017 08:26)
Když se tak koukám na to video, tak se mi jen potvrzuje, že Tiesto je jedna z nejtrapnějších postav historie taneční hudby....
Edit: Freezer (02. 09. 2017 08:26) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Anahera
2. Dimension - Origami
(15. 10. 2017 13:58)
Včera ma kolega z práce dorazil tým keď mi povedal že jeho posledný obľúbená "trance" song ot Tiesta je Red Lights. Ja som vtedy radšej povedal že dobre a odišiel. Ešte to ako strašne prežíval to keď mi hovoril ako má rád trance žáner lebo je melodický a dobre sa počúva, pomaly sa pritom rozpustil.
Vravím že sa stráca definícia trancu, keď takíto ľudia označuju song ako Red Lights od Tiesta za trance, čo všetko potom može byť považované za trance? Čo všetko može Armin hrat v ASOTe a nazývať to trancom? A ľudia nebudu vedieť rozoznať rozdiel.
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 14 plus 5?