Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

CityFest 2017
(07. 04. 2017 21:20)
[youtu.be]

Line up: FERRY CORSTEN | ALY & FILA | COSMIC GATE | KYAU & ALBERT | MARK SIXMA | ORJAN NILSEN | KHOMHA | GENIX B2B SUNNY LAX | ReOrder | Michael C | Bon Finix | Martin Gredner
docela slusny,ne?
MYK
CityFest 2017
(26. 06. 2017 09:18)
Khomha nejhorší DJ večera, nevím kam dnešní EDM směřuje,ale jak to dnes sázej za sebou a rychlé přechody +vrzi vrzi, nenechaj posluchači rozvinout si vlastní příběh. Skoro bych si typnul, že měl set předem nahraný a jen tam tak poskakoval.
Re: CityFest 2017
(26. 06. 2017 20:13)
MYK: měl jsem podobný pocit, jeho set byl určitě předpřipravený a jen to dolaďoval...také mě nebere toto rychlé mixování, kdy nechá jeden track hrát jen 2 minuty....jinak za chvilku bude na hlavní stránce report...

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
2. Future Disciple - Adventure To The South (Robert Nickson Remix)
3. Marco Torrance & Natasha Jaffe - Under The Diving Bell (DIM3NSION Remix)
4. Purple Haze - Out Here
5. Dimension - Voorpret
Re: CityFest 2017
(18. 07. 2017 01:13)
Na festival jsem jel původně s tím že se jdu konečně podívat na COSMIC GATE živě. Byl jsem mile překvapen i z ostatních DJ především ORJANA NILSENA a FERRY CORSTENA navíc mě mile překvapili organizátoři a to tím že jsem se mohl osobně setkak s členy COSMIC GATE. Určitě dorazím i příští rok.
PS: nevíte někdo kde by se dali sehnat playlisty DJ co tam hráli??
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 23 plus 2?