Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion


Trancexperiment 4.2.2017 VINYL ONLY
(30. 01. 2017 12:47)
http://imageshack.cz/images/2017/01/30/trex5-cover_soon_low.jpg

Trancexperiment se znovu pokusí o neopakovatelné. Zazní legendární tracky pouze z vynilu, uvidíte fantastickou projekci a ochutnáte nové klubové prostory. Trancexperiment je experimentální párty, která má vlastní pravidla. Na minulých vydáních měli DJs například za úkol hrát pouze tracky a remixy slavného DJeje, kterého pro tu noc představovali.
Nyní opět nadešla doba si zaexperimentovat a to s časem. Vrátíme se do dob kdy byl Trance u nás Undeground.


▂ ▃ ▅ ▆ ★ MICHAEL C ★ ▆ ▅ ▃ ▂.
Jestli má někdo stále z českých DJů opravdu velkou sbírku Trancových vinylů, tak je to náš Headliner Michael C.
Vystoupil na vůbec první Transmission po boku Ferryho Corstena, v našlapané T-mobilce ho střídal sám Tiesto, nebo kdo pamatuje dnes již legendární Michaelovu party Sunshine z Pardubic víte, jak skvěle dokáže z desek zahrát. Michaela nebylo vůbec jednoduché pro tuto akci sehnat. Program má stále velice nabitý, hraje často v zahraničí, dělá radio show apod, nicméně zahrát si znovu starej dobrej Trance z desek ho přeci jen zlákalo.

[www.djmichaelc.com]


▂ ▃ ▅ ▆ ★ PAUL ANDREWS ★ ▆ ▅ ▃ ▂
Prověřený mistr svého řemesla na Trancexperimentu vystoupí potřetí a podruhé z vinlů. Paul má užasný cit a vkus pro výběr tracků. Jeho mixování a beatmatching je velice precizní.
Na jeho posledním setu bylo v Cover Place narváno.

▂ ▃ ▅ ▆ ★ ZOOROPA ★ ▆ ▅ ▃ ▂
Psát o sobě v třetí osobě je vždycky sranda. Jdem na to.
Zooropa (na psytrancové scéně znamý jako Zooropix)
Je autorem parties Trancexperiment, Zoomag, Otrozona a dalších. Jako DJ působí v klubech od roku 2006. Přestože se od roku 2011 pohybuje na Psytrance scéně, čas od času se rád vrácí k jeho oblíbenému Trancovému období. Je spoluzakladatel české psy skupiny Otrozona, autorem Trancových a Psytrance videí pod značkou Zooteam production. Trancexperimentem už vydělal tolik peněz, že už nikdy nebude muset nikomu natáčet svatební video.

▂ ▃ ▅ ▆ ★ ŠTĚPÁN BRUCK b2b VYRYS ★ ▆ ▅ ▃ ▂
Toto trancové Duo z Brna vás dostane rovněž do kolen. Kdo je zažil ve starých dobrých dobách Trancu nebude váhat. Kdo je neslyšel, má jedinečnou možnost. Je opět velice těžké je dát znovu dohromady, najít termín v jejich diařích, natož aby zahráli z desek. Jejich B2B set vás rozseká na atomy.


====== PROJEKCE KINOCIRKUS ======
Již Tradičně uvidíte skvělou projekci od skupiny Kinocirkus,
jako na všech předchozích Trancexperimentech. Kdo je nezná,
možná by si měl lépe projít Signal Festival v Praze. Naposledy ze Zooropou spolupracovali na party Otrozona 5 let, kde dělali 3D maping na UV plachty.


====== NOVÉ PROSTORY ======
Párty se odehraje v nově otevřených prostorech klubu
VÍCEŮČELÁK známí také jako NEW COVER PLACE - Generála Janouška 1005/4 Rajská Zahrada - Praha
Stojí za nimi stejná parta původního legendárního Cover Place z Vysočanské, který se tímto přesunul právě sem. Prostory jsou to pro tuto akci naprosto vymazlené a jejich zvuk vám rozvibruje kosti v těle.

Vstup 150,- Kč
Slečny a dámy mají vstupné do 22:00 zdarma, pak se opět zavede rovnoprávnost.
Re: Trancexperiment 4.2.2017 VINYL ONLY
(30. 01. 2017 12:48)
Sdilim specialne pro Majklhauskeho aby dorazil :)
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 24 plus 9?