Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Tady je mrtvo kde jste kdo?
(25. 01. 2017 15:38)
Kde jste všichni? To všichni čekujete akce na facebooku? Proč tu už nikdo nepíše jak se vám akce líbila jak to bylo dřív? Zkuste se nad sebou zamyslet
Re: Tady je mrtvo kde jste kdo?
(25. 01. 2017 16:58)
Na Facebooku je "bohužel" všechno tak nějak jednodušší a je tam víc lidí. A někteří tranceři už "vyrostli" a na akce nechodí.

Andrews: "O umění by se mělo mluvit a uvažovat, nemělo by se jenom tupě konzumovat". || Sq4Raa: "Nekritickým obdivem své milované hudbě prokazujete medvědí službu". || Alphazone: "This place is rockin'" || DJ Dean: "For the next part - play... it... hard!" || How original is Jorn van Deynhoven? || Similarity of plucked melodies in trance music || Trance ripoffs
MYK
(26. 01. 2017 08:34)
Já jsem chodím cca od roku 2000 a stále mě to drží sem tam kliknout i když už to tu nežije. Zajímalo by mě jestli jsem ještě občas kliknou lidi co chodila na akce tenkrát do klubu Norton v Praze na trance akce:-)
FAC
(26. 01. 2017 10:21)
Spoustu lidí se už nechodí, další konvertovali k jiným stylům a většina se přesunula na facebook skupiny. Já na trane.cz asi od roku 2005.
(26. 01. 2017 11:21)
Jediny kdo zustal poslouchat uplifting trance stale dokola je Freezer, najdes ho v jinem vlakne :D
(26. 01. 2017 11:34)
jenze uplifting trance je nejlepší,tak to proste my co to posloucháme mame, ze Freezere?sm4
(26. 01. 2017 20:23)
Veškerá diskuze a názory na akce se přesunula na FB. Trance.cz má přímo svojí skupinu soukromou na FB, klidně se přidej. Další skupinou je Czech trance family. Tam ta diskuze opravdu jede docela svižně.
Tady nám to bohužel trochu poumřelo, ale nedá se nic dělat, svět sociálních sítí zabijí klasické weby. Já se občas píšu reporty...ten nejnovější z Trancenation máš na hlavní stránce. Snažím sem i jakž takž přispívat do diskuze, hlavně tedy v sekci ASOT, kam furt píšu ty svoje hodnocení.

Hustey, mám se jako za to stydět, že furt poslouchám trance jo? Že jsem se jako nikam neposunul za ta léta?...ostatní se posunuli, ale většinou do hoven (mainstream EDM), takže já jsem spíše na sebe pyšný :) víš já se nikam posouvat nechci, našel jsem styl, kterej je pro mně dokonalej a jsem přesvědčen, že ho asi nikdy neopustím. Minimálně klasiky z období 1998 - 2004, ty budu žrát navždy... jako postranní styl mám ambient a filmovou hudbu, a občas zabrousím i třeba do synthpopu nebo starého danceflooru když potřebuju změnu a jsem spokojen :)

Nejsem sám kdo poslouchá uplifting...na Tranceantion bylo vyprodáno (500+ lidí) a tam se jel skoro jen uplift, takže se ukázalo, že tento styl je a stále bude populární ;) Tady v diskuzi už je to skoro bez feedbacků, ale to nemá nic společného s tím, že by byl uplift umíral, v těch skupinách jak jsem psal , to jede jak o závod :)

Takže mě se tady jen tak nezbavíte :)
Edit: Freezer (26. 01. 2017 20:32) (7x)

Current top 3:

1. Gouryella - Anahera
2. Dimension - Origami
3. Matt Darey feat. Kate Louise Smith - See The Sun (Dan Stone Rework)
(26. 01. 2017 21:46)
Jojo, tohle kdysi velmi živé a zábavné fórum zabil Facebook, bohužel. A na upliftu jedu dodnes taky.
(27. 01. 2017 13:35)
je to tak. To byli časy kdy tady bylo živo.. Já jsem tak trochu změnil styl, ale kvalitní trance si vždy rád poslechnu i když né už jako dřív..prostě mě to tak nebere..ale trancenation byla slušná jízda..
(30. 01. 2017 12:46)
Whazuuuuuuup.

Komu je teskno po starych casech, dorazte na muj Trancexperiment tuto sobotu.

http://imageshack.cz/images/2017/01/30/trex5-cover_soon_low.jpg
(14. 02. 2017 20:18)
Kdyby jste zapoměli proč jse to začali poslouchat sm5sm9sm9sm11
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 14 plus 8?