Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion


avatar Freezer (moderátor)
Top 5 nejvíce otravných tracků zahraných live !
(30. 11. 2016 06:54)
Tento nápad se mi zrodil v hlavě, když jsem zrovna seděl na WC. Ani nevíjm proč...třeba to někdo vidí podobně :) Třeba se ta diskuze ujme, třeba ne :) za pokus to stojí tu rozjíždět nějaká témaata než jen komentovat tracky :)
Neznamená to, že ty tyhle tracky nemám rád, naopak (až na jeden) je mám rád, ale čeho je moc toho je příliš :D

5) As The Rush Comes
Buurenův remix je pro mě velkolepé dílko a vokály jsou opravdu božské a skoro až kultovní, ale ten track je příliš dlouhý a je to jeden z těch tracků na které musí být nálada. Často ho DJs zařazují do setu jako klasiku, ale podle mě ten track není moc na paření ale na poslech. Většinou z parketu bohužel odcházím...

4) Lethal Industry
Motiv je neskutečně originální a ve své době to byl fakt namakanej track. Ale tento track slýchám skoro na každé trance party a je to už dost otravné. Díky desítkám remixů se toho asi nikdy nezbavím :/ no nic budu předstírat že mě to baví i po 1000, abych nekazil radost ostatním pařmenům.

3) Born Slippy
Jdete na trance party a máte 50% šanci, že toto zazní. Jdete na vesnickou diskotéku a máte taky 50% že toto zazní. Prostě asi nejvíc overplayed track historie. Prosím už ne, už žádné slipy!!! Ty už se nenosí!

2) Silence (Tiesto Remix)
Když tento remix vyšel tak jsem ho obdivoval. Velkolepé dílko vycucal Tiestův ghost producer tehdy z originálu. Ale stejně jako Motorcycle je toto dost unikátní track a nedá se poslouchat furt. Navíc jeho délka je tuším přes 12 minut. Jak slyším vokály Silence na parketě, tak utíkám, protože vím že mě čeká přes 10 minut něčeho co jsem slyšel už tisíckrát.

1) Adagio For Strings (Tiestova verze)
Originál mám navždy spojený s filmem Četa a je to impozantní dílo, které skvěle zremixoval nejen Corsten ale i někteří další. Tiestův ghost producer ale udělal z tohoto skvostu naprostou kolotočárnu. Opravdu tento track nemám rád a skoro ho až nesnáším. U všech ostatních jmenovaných jsem ochoten to přetrpět na parketu, ale jakmile slyším tenhle odpornej flašinet tak zdrhám....

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
2. Future Disciple - Adventure To The South (Robert Nickson Remix)
3. Marco Torrance & Natasha Jaffe - Under The Diving Bell (DIM3NSION Remix)
4. Purple Haze - Out Here
5. Dimension - Voorpret
Re: Top 5 nejvíce otravných tracků zahraných live !
(01. 12. 2016 15:38)
Souhlasím se všema aj keď Born Slippy a As The Rush Comespočuvam na akciach pomenej. Ostatné su maximálne prehraté, nejde ani tak o to že ten song zahraju ale o to čo a koľko z neho zahrajú ak napríklad z tiestového adagio for strings ktorý má cez 9 minut alebo silence ktorý ma tých 11-12 min pustia len tu "peckovu" 2 min pasáž kde všetka tá predpríprava a budovanie songu vybuchne, tak to nemá žiadny účinok, tieto dlhé sklady su pravé o tom že sa vyvíjajú a nedá si ich užiť (teda aspoň pre mňa) tým že pustia len tu "najlepšiu" pasáž a koniec.
Rovnako tak ak už chcú opakovať tieto známe trancové pecky, malo by to byť spojené s niečim ďalším, lebo i sa nám to páči alebo nie, naozaj pre ľudí ktorý to počuju už niekoľký krát je to ohraté. A to s čím by to malo byť spojené, by malo byť vytvorenie atmosféry pomocou svetelných efektov a prípade nejakého menšieho hlasového doprovodu ale bez toho aby zasahoval do podstatných časí skladby, niečo na spôsob adagio for strings na tiestovom koncerte 2003.
Ale vždy si tu skladbu užiješ keď si na akcii v spoločností ľudí ktorý tie skladby nepočuli, v ten večer to počujú prvý krát alebo druhý krát páči sa im to a dávajú to aj rázne najavo.
No a kto mi už začína liezť na nervy Markus Schulz je pomaly na každej jednej väčšej trance akcii, už je ho na mňa moc.
Edit: Marko Pedro (01. 12. 2016 16:24) (1x)
Re: Top 5 nejvíce otravných tracků zahraných live !
(02. 12. 2016 19:45)
Vzhledem k tomu, že já mám v současnosti průměr už jen tak zhruba jednu tranceparty za rok, tak mi to až tolik nevadí, když zazní tyhle ohrané šlágry. sm3 Ale jinak bych s výběrem asi souhlasil, za nejprovařenější track považuju Lethal Industry, ten motiv zazní prostě všude i díky těm desítkám (většinou naprosto zbytečných) remixů. A jinak svého času byla hitem každé akce zpívánka Anthem od Fila a Péra, ale to pak naštěstí postupně vymizelo. sm0
Hauske_nereg
Re: Top 5 nejvíce otravných tracků zahraných live !
(03. 12. 2016 10:56)
At the rus comes v originale ... Ale to jsem nikdy nemusel a pak traking tresure down jinak tohle nebude tema pro me ;) ja jsem vsehokonzument a nemam skladby co bych nechtel slyset ..
Re: Top 5 nejvíce otravných tracků zahraných live !
(14. 12. 2016 03:56)
Co v poslední době nesnesu je:

Aly & Fila X Luke Bond feat. Audrey Gallagher - A Million Voices

Fakt tomuto songu nerozumím! Jak někdo může propagovat tak naprostou hovadinu??? Asi je to tím, že většina lidí asi nerozumí anglicky ... Když bychom si ale přeložili fráze z refrénu ... :

"jet na červenou, honit se přes STOP značky"

to vám příjde normální? O něčem takovém vydat Trance song? Možná melodie pro mnohé chytlavá, i když pro mě osobně naprostý odpad ... ale !!!!!! takovýto text? propagovat? ve trance songu?

možná by bylo dobré autory poučit, že při takovém chování člověk může z vteřiny na vteřinu přijít o život...
designer
Re: Top 5 nejvíce otravných tracků zahraných live !
(15. 12. 2016 15:23)
Ta TOP 5 je fakt dokonale sestavená. Ale ještě více nesnáším, když se ozve první tón těch skladeb a všichni se můžou po.rat nadšením. sm17 Jinak u mě vítězí ty slipy. Nikdy jsem to neměl rád, ale ta averze je čím dál větší.
Re: Top 5 nejvíce otravných tracků zahraných live !
(17. 12. 2016 22:07)
Tento pátek jsem zavítal do Varů zavzpomínat na staré časy na koncert Scooter a nějaká místní dvojice warmup DJs tahala z rukávu vysloveně jen tyhle profláknuté věci. sm2 Zaznělo Born Slippy, Tiestův Silence, Prodigy - No Good, BBE - 7 Days and One Week, Fragma - Toca Me, Da Hool - Meet Her At The Loveparade nebo Wubble U - Petal. Vzhledem k tomu, že jsem od předskokanů čekal spíš nějakou elektro hrůzu, tak jsem byl celkem spokojen, i když mám ty tracky v hlavě obehrané dokola.
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 5 plus 25?