Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Kdo je Photographer?
(29. 11. 2016 05:25)
Tento projekt všichni známe, ale co mi vždy vrtalo hlavou je kdo je vlastně Photographer a jakou má spojitost s FG Noise? Jelikož se trancem zabejvám trochu více do podrobna než běžný posluchač, tak mi to nedalo a pustil jsem se do pátrání. A co je výsledkem?

Výsledkem je, že producentem rozhodně není Dmitry Chumak, který tento projekt pouze reprezentuje na akcích jako DJ. Má podobnou roli jako loutka Jeffrey s projektu Dash Berlin...to znamená že o produkování ví hovno, jenom prostě projekt reprezentuje svým ksichtem. Photographer je ve skutečnosti producentský team pod taktovkou človíčka jménem Yuri Sena. Dříve vystupovali pod názvem Photographer PR. Dnes je to team několika lidí, kteří skládají hudbu (prioritně pro projekt Photographer, ale i pro další umělce...jedním z nich je právě John Sunlight / FG Noise) a vytváří templates pro ostatní producenty. Slěbší aktivita projektu Photographer v poslední době je zapříčiněna právě tím, že produkují pro FG Noise a pár dalších projektů.

A jak to vím? Práskl to přímo pan Yuri Sena, podle všeho tedy hlavní človíček projektu Photogrpaher...psal mi to osobně ještě v době, kdy tento projekt nebyl ještě tak slavný (2012) a potvrdil mi to i v nedávné konverzaci...

V každém případě je jejich sound je neskutečně vymazlený. Nevím jak to pár kluků z Ukrajiny dokázalo přijít s takto unikátním soundem, ke kterém ostatní 138 producenti jen smutně vzhlíží :) Jinak nový Photographer Remix pro Restless Heart vyjde již brzy :)

Edit: Freezer (29. 11. 2016 05:27) (2x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
2. Future Disciple - Adventure To The South (Robert Nickson Remix)
3. Marco Torrance & Natasha Jaffe - Under The Diving Bell (DIM3NSION Remix)
4. Purple Haze - Out Here
5. Dimension - Voorpret
Re: Kdo je Photographer?
(01. 12. 2016 23:45)
Zajímavé, taky jsem měl za to, že se jedná jenom o Šumáka. Každopádně Photographer sound taky můžu, tak nějak mi to připomíná tvorbu Thomase Bronzwaera (mimo jiné můj oblíbený Shadow World v Midway remixu). sm3
(02. 12. 2016 20:40)
Tohle jsem nevěděl. Díky za info. Jinak mě se například aktuálně líbí jeho poměrně nový remix - M6 - Days Of Wonder (Photographer Extended Remix) sm16
(04. 12. 2016 15:48)
John Sunlight / FG Noise má pár remixů i na mém labelu (beyond the stars recordings), takže vím vše :-D
(12. 01. 2017 03:10)
Yuri Sena si me pridal na fejsu nekdy v roce 2011 :-D a dokonce si myslim, ze jsem s nim kdysi hodne diskutoval, ale uz si to vse fakt nepamatuji.

(13. 01. 2017 05:29)
Yuri Sena je podle všeho hlavní hlava toho Projetku, s tím mám taky napdáno někoik řádků takže neco málo o to projetku vím. Dimitry je pouze performer (a to ještě trochu nesympatický).

FG Noise prý údajně nemá nakonec s Photographer projektem nic moc společného, jen používá jejich template...

V každém případě mě momentálně více baví FG Noise, Photographer by měl zamakat a dosta se do staré formy, Infinity je dost průměr a remix pro Sixmu taky
Edit: Freezer (13. 01. 2017 05:29) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
2. Future Disciple - Adventure To The South (Robert Nickson Remix)
3. Marco Torrance & Natasha Jaffe - Under The Diving Bell (DIM3NSION Remix)
4. Purple Haze - Out Here
5. Dimension - Voorpret
(14. 01. 2017 03:02)
no ja ti nevim cece. ja photographer vubec ale vubec nesleduji. Dokonce mohu rict, ze krom jednoho originalu a jednoho remixu o nem nevim naprosto nic

Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 6 plus 1?