Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

marty
Re: Luboš Novák / návrat rádia Zlatá Praha
(08. 04. 2012 10:12)
ještě by mohl z Relaxu přijít Víťa Lesák...)))
Jeremy
(08. 04. 2012 16:11)
Nevim asi jste měli pravdu že to dopoledne ve všední den asi bude to nej a potom už to jen klesá nebaví mě to , už je to furt dokola ale třeba se to změní jsem asi holt náročnej ale asi jsem si zvyknul na DR před těmi změnami asi to bude tim.
marty
(08. 04. 2012 17:49)
muj názor... ted aktuálně mají lepší moderátory na kiss jižní čechy...sm16, no já bych vyřadil bussines party ..na všední odpoledne bych tam dal radunu slavíka nebo vítu lesáka...ještě by se mohl vrátit martin hájek a jeho guláš..atd,..někdo kdo to odpoledne rozproudí..ale to už sem v říši snůůů sm15
marty
(08. 04. 2012 17:53)
taky by mohla viktorka plívová přestat dělat mluvčí MP aa jít zas dělat něco zábavnějšího.. sm15 sm0
Jeremy
(08. 04. 2012 18:06)
Jo s tou Radkou bych souhlasil ale já si myslím že je dostatek kvalitních moderátorů ted skončil Bonton tak třeba Evičku Franˇkovou i když ta by sem asi nešla ta měla super hlas atd. nebo to je jedno někoho jinýho třeba Kája Zídka jenže ten je zase na Fujnu mě se prostě líbili moderátoři za starejch časů měli super hlasy . ale pokavad se to ještě všechno na ZP zlepší budu jedině rád! sm3
Lucas
(08. 04. 2012 23:28)
Jeremy, moderátorů je možná dost, ale Zlatá je v začátcích, takže všichni to zatim dělají bez jakéhokoliv honoráře a pochybuju, že jména jako Eva Fraňková, Karel Zídka nebo Martin Hájek by teď šli do něčeho, co jim bude brát čas a peníze jim to nedá. Krok zaučit si nové moderátory mi přijde rozumný. Je to baví, naučej se to a bude to ok, každý nějak začínal, tak ten jejich boj se časem promění v úspěch. Teď o víkendu jsem byl celkem nadšen, všichni moderátoři to zvládali velmi obstojně.

Navíc jim pěkně narůstá základna posluchačů, moc jim fandim.
marty
(08. 04. 2012 23:41)
jo Lucas,máš pravdu...ono to chce čas,každý nějak začínal...tak sem i rád, aspon tu roste nová základna kvalitních modůů,doufejme..sm16
Pan_Obi
(09. 04. 2012 21:23)
Každopádně NEvyhazovat z playlistu oldies dancové tracky. Zlatka taky nebyla živa jen z trancu! Doufám, že jim to bude šlapat jako doposud...sm13
marty
(13. 04. 2012 12:52)
tak po tejdnu poslouchání se mě hudba líbí ,90tek by mohli i krapet přidat.,jen bych tam dal ještě víc vocal trancovejch věcí sm5 a nevim co furt mají s tou Nenou a 99 luftballons,tuhle písničku sem tam slyšel už 3x. sm0...
marty
(13. 04. 2012 12:53)
napište jim to někdo na facebook..pokud berou posluchače nějak vážně..sm15,dík...sm16
(13. 04. 2012 13:24)
FB nemam takze to necham na ostatnich ale kdyz to uvadi lubos mezi 9-12 tak je to v poho, ale odejde a vrati se to k pisnickam Whigfield, Opus, Right Said Fred (tu uplne nesnasim) a takovy uletarny..to vzdycky preladim a pak se vracim...ty diskotekovy pytloviny by meli odstranit a hrat nejakou aktualni hudbu.je to hezky videt i v pisnickach na prani ze lidi chteji neco jinyho...
(13. 04. 2012 14:42)
"diskotekovy pytloviny" je subjektivní názor, rozhodně lepší jak guettusm15

"They were screaming 'Slow it down, slow it down!'... So I moved my pitch fader on my Pioneer. Down."

fb.com/sandeaglemusic
Top5: 1.Selu Vibra - Divine [Sean Tyas Rework] 2. Vascotia - Verano 2010 (Sean Tyas Remix) 3. Bobina feat. Elles de Graaf - Lighthouse (Sean Tyas Vocal Mix) 4. Bobina - Spinning (Paul Miller remix) 5. Reconceal - Touch Her Heart (Michael Angelo & Jim Remix)
marty
(13. 04. 2012 16:34)
citace:
Tecko
FB nemam takze to necham na ostatnich ale kdyz to uvadi lubos mezi 9-12 tak je to v poho, ale odejde a vrati se to k pisnickam Whigfield, Opus, Right Said Fred (tu uplne nesnasim) a takovy uletarny..to vzdycky preladim a pak se vracim...ty diskotekovy pytloviny by meli odstranit a hrat nejakou aktualni hudbu.je to hezky videt i v pisnickach na prani ze lidi chteji neco jinyho...

tak whigfield mam zrovna rád,,disco je dobrý, lepší než některý ty nový tranceový uspávačky, kde je jen melodie, sice moc pěkná ale pomalej nájezd, to mě moc nebaví,chápu že se nezavděčej všem. sm13. chtěl bych v podstatě starou zlatku,kde frčelo eurodance,dance,ještě bych to střídal s vocal trance a bylo by to skvělý..co taková chicane-saltwater.motorcycle-as the rush comes.atd,prostě takové klasiky.,nevim jestli to hrajou..uvidim,budu poslouchat kam se to posune,do auta tam musej bejt pecky jestli to rozjedou pak i na FM...sm16 sm5
(13. 04. 2012 17:54)
Stary klasiky hraji jako Chicane, motorcycle atd...to je v poho to me nevadi..me stvou uplne ty kraviny typu SAMANTHA FOX, Sandra, Roxette, East 17, Dr. Bombay to me tam proste nepasuje..nemuzu si pomoct
(13. 04. 2012 19:12)
Plně souhlasím s Tecko a úplně ze všeho nejvíce miluju takový ty keci "vše lepší,než Guetta".To mě vždy rozesmějesm15.Luboše jsem zatím slyšel jen jednou a bylo to super,bohužel přes den jsem v autě, takže dokud nebudou mít FM,tak si Zlatku v čele s Radkou a Lubošem moc neužiju.
(13. 04. 2012 19:50)
citace:
Anonymní uživatel
Plně souhlasím s Tecko a úplně ze všeho nejvíce miluju takový ty keci "vše lepší,než Guetta".To mě vždy rozesmějesm15.Luboše jsem zatím slyšel jen jednou a bylo to super,bohužel přes den jsem v autě, takže dokud nebudou mít FM,tak si Zlatku v čele s Radkou a Lubošem moc neužiju.

Muzes. Staci telefon, na kterem spustis netstream a vystup pichnes do autoradia a here we go, zlatku mas i v aute

(13. 04. 2012 20:58)
Ptal sem se v mailu, jestli plánujou app pro android a prej určitě, ale musej sehnat někoho, kdo to spáchá. Takže kdo má neomezenej net, užije si i na cestách.

Ronny: mně se to třeba spustit z telefonu nepovedlo.
(13. 04. 2012 21:38)
citace:
Stoupa
Ptal sem se v mailu, jestli plánujou app pro android a prej určitě, ale musej sehnat někoho, kdo to spáchá. Takže kdo má neomezenej net, užije si i na cestách.

Ja to mohu svistet jak na iphone, tak i na ipadu. Mame tam hodne app jako radio playery, kde vecpes proste primy link na stream a das si ho ulozit treba do favoritu, no a pak muzes svistet. Na jablecne produkty je docela mnoho takovych vecicek. A ne vzdy placenych, ale i volne ke stazeni.

marty
(14. 04. 2012 11:55)
citace:
Ronny K.
citace:
Stoupa

Ja to mohu svistet jak na iphone, tak i na ipadu. Mame tam hodne app jako radio playery, kde vecpes proste primy link na stream a das si ho ulozit treba do favoritu, no a pak muzes svistet. Na jablecne produkty je docela mnoho takovych vecicek. A ne vzdy placenych, ale i volne ke stazeni.

no tohle pro android umí TuneIN Radio app..sm16, tam sou všechny možný rádia...a umí to i linky.sm16 ..no jo ale s tim mobilnim netem v čr to je děs.ach ju,at se hnou konečně ledy.
(14. 04. 2012 12:01)
citace:
Anonymní uživatel
citace:
Ronny K.
citace:
Stoupa

no tohle pro android umí TuneIN Radio app..sm16, tam sou všechny možný rádia...a umí to i linky.sm16 ..no jo ale s tim mobilnim netem v čr to je děs.ach ju,at se hnou konečně ledy.

Tak tady v Uk je to docela v pohode. V Londyne to snad vsude svisti 3G a jsem fakt zvedav, kdy tady bude LTE.

(14. 04. 2012 13:49)
Ronny: myslim, že marty spíš měl na mysli přemrštěný ceny za net a nepoužitelnej FUP.
marty
(14. 04. 2012 14:00)
citace:
Ronny K.
citace:
Anonymní uživatel
citace:
Ronny K.
citace:
Stoupa

Tak tady v Uk je to docela v pohode. V Londyne to snad vsude svisti 3G a jsem fakt zvedav, kdy tady bude LTE.

jo RONNY K no já myslel FUP v čr a ceny...chápu, že v UK to je jiný a lepší..to ti přeju..
p.s. ty si udělal ten hit sedmnáct s Anuškou?..založil si FM FACTORY?
(14. 04. 2012 14:02)
citace:
Anonymní uživatel
citace:
Ronny K.
citace:
Anonymní uživatel
citace:
Ronny K.
citace:
Stoupa

.
jo RONNY K no já myslel FUP v čr a ceny...chápu, že v UK to je jiný a lepší..to ti přeju..

Ano, FM Factory je muj projekt.
Edit: Ronny K. (14. 04. 2012 14:03) (1x)

marty
(14. 04. 2012 14:37)
citace:
Ronny K.
citace:
Anonymní uživatel
citace:
Ronny K.
citace:
Anonymní uživatel
citace:
Ronny K.
citace:
Stoupa

.

jo mam to v kompu a ještě Mrazíka..,dobrá vzpomínka..nikdy jsem nevěděl, kdo za tim projektem stál..sm16 ,to já jen tak..tak dík a at se ti daří i dál...
(14. 04. 2012 14:58)
citace:
Anonymní uživatel
citace:
Ronny K.
citace:
Anonymní uživatel
citace:
Ronny K.
citace:
Anonymní uživatel
citace:
Ronny K.
citace:
Stoupa

.

jo mam to v kompu a ještě Mrazíka..,dobrá vzpomínka..nikdy jsem nevěděl, kdo za tim projektem stál..sm16 ,to já jen tak..tak dík a at se ti daří i dál...

Diky

marty
(17. 04. 2012 14:08)
Co si budeme povídat, ted v současný době maj asi nejlepší moderátory na kiss jižní čechy, tam mě bavěj..sm3
Petr_Z
Re: Luboš Novák
(22. 04. 2012 23:45)
www.zlatapraha.cz !!! Luboš je z5!
Re: Luboš Novák
(23. 04. 2012 00:13)
opravdu? To jsou mi novinky sm3
Edit: scorn (23. 04. 2012 00:15) (1x)
(27. 04. 2012 21:49)
(01. 06. 2012 14:05)
Tak myslím že zlatka jede slušně,nevíte co se chystá aspon naznačte...sou tam slyšet jingly vyvoněná zlatá praha už brzy.sm13sm5
(01. 06. 2012 15:13)
rádio si pustím dycky večer když hraju psa12 a je to v pohodě :) relax. fandím jim
Jeremy
(02. 06. 2012 16:20)
Čau , marty to bude asi soutěž o nějaký parfémy viz x - parfémy . cz . Jediný co by mohlo být tak nadupanější zvuk a čistčí ale zaplatˇ pánbůh i za to , no a ještě vidím nějaký rezervy v playlistu , je dost takovej chaotickej , ale snad se to časem poddá . Jinak taky držím palce sm4 .
(04. 06. 2012 22:25)
No zvuk taky doufám, že vylepšej, jasně měli by tam zařadit český věci...Co třeba Veronu?..sm5.
(08. 06. 2012 12:22)
V noci po pulnoci měli výpadek, připadá mi, že vylepšili zvukovej výstup,nebo se mi to zdá?...sm3
(10. 06. 2012 08:42)
marty : Tak jestli jsou podle tebe nejlepší moderátoři ty z KissJČ, tak to bych fakt nechtěl slyšet nějaký horší... Ty pubertální keci můžou poslouchat tak 14-letý dylinky pro který je vlastně to rádio určený... Kiss šel za poslední rok hóóódně dolu :-(
marty
(11. 06. 2012 00:36)
citace:
Pavi
marty : Tak jestli jsou podle tebe nejlepší moderátoři ty z KissJČ, tak to bych fakt nechtěl slyšet nějaký horší... Ty pubertální keci můžou poslouchat tak 14-letý dylinky pro který je vlastně to rádio určený... Kiss šel za poslední rok hóóódně dolu :-(

Pavi: ano jistě pro ty 14ky je to asi určený,nicméně nevim,ale dokážou mě tou chutí tak jako navnadit,strhnout,nevim třeba to je kašpařina,ale tak docela to zabírá a to mi nejni docela dlouho 14...sm15
(11. 06. 2012 16:43)
22.6 je dalsi parnik Zlate Prahy. Otazka pro ty, co byli na predeslych parnicich: Co muzu hudebne ocekavat? Na webu jsem nic nenasel..
Byl jsem kdysi davno na parniku DR, jeste kdyz streamovala jen online, a to byl pure trance.. a ted nemam vubec prehled :).
Doufam, ze ne house a podobny sracky..
Diky.

upliftin' for life
(15. 06. 2012 01:51)
bumpz

upliftin' for life
(22. 06. 2012 19:15)
Jirka Panajotis je fakt skvělej moderátor...sm16 sm3 sem rád že vysílá.
(25. 06. 2012 11:00)
citace:
2Sexy
22.6 je dalsi parnik Zlate Prahy. Otazka pro ty, co byli na předeslých parnicich: Co muzu hudebne ocekavat? Na webu jsem nic nenasel..
Byl jsem kdysi davno na parniku DR, jeste kdyz streamovala jen online, a to byl pure trance.. a ted nemam vubec prehled :).
Doufam, ze ne house a podobny sracky..
Diky.

Lehce s křížkem po funuse, ale odpovím - Luboshovo parníky jsou nějakých 12 let o tom samém = aktuální taneční muzika + nějaké ty vzpomínky. Tzn aktuální trance, + nějaké ty tranceové a danceové vzpomínky ... Nečekej SHM a podobné věci a už vůbec ne nějké říhané a podobné ... v zásadě koukni na staniční hitpošku a získáš představu co z nového čekat ...

Jinak ještě k tomu jak sem někdo psal o Radunovi a Viktorce ... Pokud by nastoupili, tak vlastnoručně přeštípu kabely - stačí, že jejích vystupování mi zkazilo původní zlatku ... BLEH !!! Dlouho bych vymýšlel kdo mi na libovolném rádiu vadil víc než tyhle dva ...

EX http://k1aptcha.webz.cz/pics/djzcz.jpg
MySpace
Xichtbook ...tedáá Facebook

** Paparrazzi ve veřejných službách **

http://chzgifs.files.wordpress.com/2011/05/24fde296-b064-4ee7-a70a-70d4e943627b.gif
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 22 plus 12?