Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

toner
Re: Luboš Novák / návrat rádia Zlatá Praha
(23. 03. 2012 10:03)
citace:
R4YNE8
Tak on to psal i Luboš Novák na FB, že se není čeho bát. Jak se bude rádio vyvíjet bude záležet na lidech. Stále se určitě všechno dolaďuje a přeci jenom to je první ostrý den, brzy budeme všichni jistě spokojeni.
Jinak jak psal Marty, když se podíváte třeba na tento playlist ze začátku vysílání DLC, tak se tam taky neobjevovalo tolik trancu jako v letech pozdějších. Od začátku dubna bychom měli slyšet taky hlas Luboše Nováka, zítra se comebacku ještě nejspíše nedočkáme.

Ono se to ladí už skoro rok. O to víc je to smutné.
DOKTOR
(23. 03. 2012 11:18)
Co dodat vše již bylo asi napsáno ... jen snad malá úvaha nad výrokem mr.GURU NOVAKA jeho FCB: "Vřelý dík za všechen ten jásot a nadšené výkřiky nejen na mojí zdi a pevně doufám, že to nebylo předčasné a že se přes počáteční porodní bolesti dopracujem k něčemu fáááááákt dobrýmu. B-)" ........klasifikoval bych to z lékařského hlediska asi jako "předčasný porod ne-li velice špatně provedený potrat"
posluchač-ka rzp
(23. 03. 2012 17:55)
Vy jste všichni chytrý ,jak rádia :) tak jste se toho klidně mohli chopit sami !! Jen jste takový malinký,chytrý radílkové,co machrujou,ale pánové?? a jaké výsledky máte za sebou vy ???
posluchač-ka rzp
(23. 03. 2012 17:58)
Myslím tím Ronyho K.a Stoupu :)
(23. 03. 2012 18:09)
Co jsem mohl za krátkou dobu poslouchání postřehnout, tak mi asi nejvíce vadí ty profláklé starší věci. Stačí, že je musím slýchat stále dokola v komerčních rádiích a tady si to mohli odpustit. O nemoderování se nemusím snad ani zmiňovat, toho se doufám v nejbližší době dočkáme. Ale na druhou stranu také musím souhlasit s tím, že je to takové všechno nepřipravené, alespoň web už mohl být hotový. Takhle to vážně všechno působí hodně nepřipraveně až amatérsky.
Edit: R4YNE8 (23. 03. 2012 18:10) (1x)
Stoupa z mobilu
(23. 03. 2012 21:36)
A jeje, nejtrapnejsi argument je tady. Ja nevzkrisil zlatou prahu, tak se k tomu nesmim vyjadrit... :-) Jestli ses nekdo z tymu (ale pochybuju, ze by se k tomu snizili), tak si to vem k srdci, je to konstruktivni kritika... pokud ten termin neznas, najdi si to ve slovniku. A jinak si trhni nohou a trolluj si jinde.
Stoupa este jednou
(23. 03. 2012 21:38)
Predchozi reakce plati pochopitelne pro posluchacku rzp a dal uz reagovat nebudu.
(24. 03. 2012 05:07)
citace:
Anonymní uživatel
Vy jste všichni chytrý ,jak rádia :) tak jste se toho klidně mohli chopit sami !! Jen jste takový malinký,chytrý radílkové,co machrujou,ale pánové?? a jaké výsledky máte za sebou vy ???

Rozhodne vetsi, nez ti panove, co zapasi se zakladnimi vecmi na ZP.sm15

JEREMY
(25. 03. 2012 10:59)
Ahoj souhlasím s tím že ten rozjezd mohl být udělanej se vším všudy ale na druhou stranu jsem rád že máme zpátky to co jsme všichni moc chtěli kvalitní skvadru moderátoů Luboše a spol a snad i kvalitní hudbu. sm3
(25. 03. 2012 12:11)
citace:
Anonymní uživatel
Ahoj souhlasím s tím že ten rozjezd mohl být udělanej se vším všudy ale na druhou stranu jsem rád že máme zpátky to co jsme všichni moc chtěli kvalitní skvadru moderátoů Luboše a spol a snad i kvalitní hudbu. sm3

No, zatim mame akorad tu hudbu, ale zadny s moderaru tam prozatim fyzicky nevysila. Takze bych se zatim neradoval predcasne. Az tam bude fungovat jejich kompletni program vcetne moderatoru, tak pak. Prozatim to vidim jako netradio s nahazenyma mp3 v pocitaci. Ono ani ty jingely z toho radia nedelaji ZP.

Uvidime co bude dal.
Edit: Ronny K. (25. 03. 2012 12:17) (1x)

JEREMY
Luboš Novák / návrat rádia Zlatá Praha
(25. 03. 2012 17:00)
Čaudys ale tak snad se od dubna dočkáme nebo jsi Ronny trochu skeptickej? sm3
(25. 03. 2012 17:25)
citace:
Anonymní uživatel
Čaudys ale tak snad se od dubna dočkáme nebo jsi Ronny trochu skeptickej? sm3

Diky tomu "oficialnimu spusteni" docela skepticky jsem, abych pravdu rekl.

Ono kdyz uz si vezmes tenhle fakt.

Moderatory nejspise bude treba platit za vysilani. Pochybuji, ze by to delali zadarmo. Teda mozna ze se zacatku ano, ale kdyz budeme trochu nad tim logicky uvazovat, tak bez sponzora, nebo investora to nejspise nebude mozne. Radio zivi prevazne reklama, ale ktera firma by si nechala vysilat reklamy na radiu se 100 online posluchaci ? Respektive muze nechat, ale ta cena za reklamni vysilani nejspise bude tak mala a zanedbatelna, diky poslechovosti, ze to nejspise nepokryje provozni naklady. Potom, kdyz se bavime o legalnim vysilani, tak mesicne je treba platit poplatky OSA, ktere taky nejsou zanedbatelne, takze

OSA
moderatori
technik
provozni naklady (elektrina, najem prostor, stream servery)

No a z ceho to vse financovat ? Je tu moznost, ze majitel SF a ZP ma dostatek penez nazbyt, kterymi tyto naklady muze pokryvat a tesit se z toho, ze dela neco pro lidi a zaroven vyprazdnuje svoji kapsu, nebo pak mit sponzora, nebo radeji vice, kteri by provoz financovali. No a hadejte, co se bude dit, kdyz nebudou penize na pokryti nakladu ?

I DR bylo hoooodne dlouhou dobu dotovano byvalymi majiteli, protoze ty naklady na provoz nebyly a nejsou male.

Jeremy
(25. 03. 2012 17:49)
Já nevim , tak snad z lidí nedělají blbce ? ale samozřejmě máš pravdu , tak to je !
(25. 03. 2012 18:13)
A ted napisi, co jsem ocekaval ja.

V den "spusteni ZP" jsem fakt na to netrpelive cekal a byl nateseny jak maly kluk. Ocekaval jsem, ze na zahajeni vysilani to bude pojate jako mensi oslava. Tudiz jsem cekal, ze tam budou alespon nekteri moderatori ze stareho radia zlata praha a budou klidem promlouvat. Proste takova diskuze na tema RZP prokladana muzikou. Take jsem ocekaval na zverejneni (moderatorem) kontaktu na studio (telefon), na ktere mohou lide volat a klast sve dotazy. Proste jsem myslel, ze to bude interaktivni den s RZP. Cekal jsem, ze se dozvim, co se bude v budoucnu dit, jake jsou plany, co se vse pripravuje. OK, neco z toho tam bylo receno v necelych 5minutach, kde k nam promlouvali nejspise majitele. No a ti byli do toho tak sami zamotani, ze z nich nevypadla jedina souvisla veta tykajici se RZP.

V ten den se me ocekavani obratily v nocni muru. Misto kvalitniho poslechu jsem prakticky nebyl schopen radio ani poradne naladit, protoze PLAY.CZ nepodporuje streaming pod MAC OS X. Teda ne standardne. Musis si totiz koupit aplikaci flip4mac, abys mohl poslouchat radio pres PLAY. Tohle mi take samotny majitel, nebo alespon lide co pro ZP pracuji, doporucili. Tahle aplikace stoji kolem 30$ a rozhodne bych se mohl na to vis co. To jen proto, abych mohl poslouchat ZP. Tohle byla zasadni chyba, protoze radio, ktere zacina a ma takrka 0 poslechovost navadet lidi si koupit aplikaci za 30$ (coz neni mnoho pro mne, ale proc bych mel platit za poslech radia, kdyz stacilo dodat stream link, ktery funguje na vsech platformach?), tak to jiz svedci o spatnem obchodnim duchu sm15 a taky nejspise o budoucnosti RZP. Kdyz jsem pak videl na jejich FB, ze nekdo z lidicek uverejnil linky na primy stream, srsel jsem nedockavosti a chtel co jak nejrychleji radio pustit. Obrovske zklamani nastalo, kdyz se na mne vyvalil ten priserne prebuzeny zvuk. Skladby chcely, praskaly, kazda mela jinou zvukovou kvalitu. Taktez hraly skladby stazene z inetu z pofidernych zdroju a priserne zvukove kvality.

Proste suma sumarum jsem byl z toho dne naprosto otraveny. To co nejspise vsichni z nas ocekavali a to opravdovy navrat radia, se proste nekonalo. Namisto toho nekdo pustil stream co dokaze udelat i obycejny winamp. Pekne radio Zlata Praha.

Prave diky tomu startu na mne nove radio ZP nebudi zadnou zaruku do budoucna. Totalne amatersky start ve snaze vytezit s nazvu Radio Zlata Praha. Testovaci vysilani melo probehnout bez ucasti publika. V den spusteni to melo byt vsechno s velkou gracii a profesionalitou, tak, jak tomu bylo u RZP zvykem.

Nekteri zminili termin "porodni bolesti", ale jak muzou byt majoritni veci, ktere jsou specificke pro profesionalni radio stanici, oznacovany jako porodni bolesti, ktere se poji jako neco nedoladeneho. nove RZP nebylo ani z casti doladene, bylo to totiz naprosto neuvazene spusteni.

VECI, KTERE JSEM ZDE VYSE NAPSAL VYJADRUJI POUZE MUJ NAZOR, JAK SE NA TUTO VEC DIVAM JA SAM. MYM UCELEM NENI NIKOHO POSKODIT, NEBO POSPINIT.
Edit: Ronny K. (25. 03. 2012 18:15) (1x)

Jeremy
(25. 03. 2012 19:37)
Jako když Luban na feacu napsal porodní bolesti a že se možná časem dopracujeme k něčemu dobrýmu taky mi splasknul úsměv možná to fakt neměli spouštět když to neměli vychytaný a určitě jsem očekával alesponˇ já , že tam budou nějací moderátoři to určitě ano . sm19
Jeremy
(25. 03. 2012 20:26)
Jako tady v naší zemi je ve všem velikej problém a ten problém se nazývá peníze nebo spíš prachy setkkávám se stím na každym kroku a naprostá neochota něco pro lidi udělat ! a takhle to tady máš ! ve všem jen a jen prachy ! sm8
(25. 03. 2012 20:28)
Jenze takhle to bylo odjakziva a nejen v CR. Ja ziji v UK a tady je to znat jeste vice nez v CR sm15

Jeremy
(25. 03. 2012 20:38)
Tahle doba je zvrácená jak už někdo podotknul všechno je uplně postavený na hlavu , uplně obráceně , jdeme hlavou proti zdi ! něco aby si někomu vysvětlil nebo po někom něco vůbec chtěl je nadlidskej úkon musíš mluvit polopatě to bych zvracel ! sm13
(25. 03. 2012 20:42)
Co nadelas.

Jeremy
(25. 03. 2012 20:48)
Nic už bych odbočil za chvíli do politiky a to bych nechtěl , to sem tahat nebudu každopádně uvidíme co se bude dít dál s RZP ? dík za pokec Ronny zase jsem o něco chytřejší. sm3
(25. 03. 2012 20:53)
No ja akorad napsal svuj nazor

Jeremy
(25. 03. 2012 21:07)
Já vim taky mám na věci svuj názor a né že né , ale já ten skvělej začátek RZP prošvih , byl jsem v práci ale to co jsi napsal v těch předchozích odstavcích mohlo se to tak udělat. Ale já jsem abych pravdu řekl bůhví jakej comeback nečekal? spíš mě to dost vykolejilo bez moderátorů nicméně jsem v tomhle optimista a snad se nepletu! po tom všem.
(25. 03. 2012 21:19)
citace:
Anonymní uživatel
Já vim taky mám na věci svuj názor a né že né , ale já ten skvělej začátek RZP prošvih , byl jsem v práci ale to co jsi napsal v těch předchozích odstavcích mohlo se to tak udělat. Ale já jsem abych pravdu řekl bůhví jakej comeback nečekal? spíš mě to dost vykolejilo bez moderátorů nicméně jsem v tomhle optimista a snad se nepletu! po tom všem.

No uvidime. Nechame se prekvapit.

(26. 03. 2012 22:21)
Můj optimismus už dost ztrácí trpělivost... běží to 5 dní, web je poloprázdnej, stále se nikdo nestará o aspoň maskování staženejch mp3 (příklad, dnes sem mimojiné viděl v tagu East 17_Dance 80s 90s - ne přesně takhle, ale podobně) a moderátoři stále nikde. Hudební skladba mi vyhovuje, ale ten amatérismus už mě fakt štve. Jak psal Ronny, tohle zvládne i winamp s pluginem. Reputace je dost v hajzlu a nevim, jestli se jim podaří si jí napravit. A přitom stačilo se spuštěním počkat, jak jednoduchý... ale to je házení hrachu na zeď.
Jeremy
(27. 03. 2012 08:40)
Čau draku už jsem jim tam dneska šoupnul vítku už mě to taky štve ten jejich amatérismus , lidi na to čekaji jak na smilování boží a místo toho tenhle paskvil ! nutí mě to poslouchat konkurenci poněvadž tam alespon nehrají furt to samé dokola ale o tom bych polemizoval! sm3
(27. 03. 2012 09:08)
citace:
Stoupa
Můj optimismus už dost ztrácí trpělivost... běží to 5 dní, web je poloprázdnej, stále se nikdo nestará o aspoň maskování staženejch mp3 (příklad, dnes sem mimojiné viděl v tagu East 17_Dance 80s 90s - ne přesně takhle, ale podobně) a moderátoři stále nikde. Hudební skladba mi vyhovuje, ale ten amatérismus už mě fakt štve. Jak psal Ronny, tohle zvládne i winamp s pluginem. Reputace je dost v hajzlu a nevim, jestli se jim podaří si jí napravit. A přitom stačilo se spuštěním počkat, jak jednoduchý... ale to je házení hrachu na zeď.

Jak uz jsem jednou zminil. Testovaci rezim mel probehnout s potrebnym ladenim a odstranovanim nedostatku BEZ pritomnosti posluchacu a "spusteni", respektive zahajeni melo probehnout se vsim vsudy a ne tak jak jsme se toho dockali.

(27. 03. 2012 16:53)
Tak na FB maji napsano toto..Množí se nám dotazy ohledně moderátorských vstupů: od pondělí 2.4. najíždíme na pravidelný formát a ráno v sedm hodin začínáme. Budit vás bude Radka ;-)
(27. 03. 2012 17:38)
Někdo tam má evidentně úchylku na I Will Survive... já to nesnášim odjakživa a tady to frčej 6x denně... já vim, na E2 a podobný to nemá, ale přecejen ZP má snad trochu širší záběr.
(27. 03. 2012 19:48)
Já bych ten rozjezd neviděl tak černě,hlavní je,že mají chuť na tom makat a zlepšovat se.Ono upřímně co by se změnilo kdyby byl start vyšperkovanej s velkou slávou,když první den,jak už tady někdo zmiňoval,bylo on-line kolem stovky posluchačů.Každý den ladím Zlatou Prahu a vydržím to tak na jednu nebo dvě skladby a pak přelaďuji,prostě to není ono,přijde mi to takový mišmaš,žádné novinky,pořád dokola 1xrychlá,1xpomalá,2xstará.I když jsem se zapřísáhal,že po odchodu Luboše už Dance radio nenaladím,tak mi bohužel momentálně nic jiného nezbývá.Tak uvidíme do budoucna,každopádně držím jim palce a přeji,ať jim to šlape.
(31. 03. 2012 11:04)
Souhlasím s předchozím...

ZP se rozhodla o rozjezd ve formě internetového radia. Někteří diskutující to spíše berou jako kdyby to byl rozjezd nového kanálu ČT. A vůbec, mě se líbí tohle "odhalování" v začátcích. Člověk má pocit, že "je u toho". Neříkám, že to nemá chyby, Počkám si rád na pokračování. Nedávno odtajněný program rádia vypadá slibně. Řekl bych až příliš FM-kově :-)
Edit: BARTARoman (31. 03. 2012 11:06) (2x)
(31. 03. 2012 13:30)
citace:
BARTARoman
Souhlasím s předchozím...

ZP se rozhodla o rozjezd ve formě internetového radia. Někteří diskutující to spíše berou jako kdyby to byl rozjezd nového kanálu ČT. A vůbec, mě se líbí tohle "odhalování" v začátcích. Člověk má pocit, že "je u toho". Neříkám, že to nemá chyby, Počkám si rád na pokračování. Nedávno odtajněný program rádia vypadá slibně. Řekl bych až příliš FM-kově :-)

To ci radio je FM, nebo Internetove nemeni na veci, ze by to melo byt provedeno profesionalne. Je totiz uplne jedno, jakou medialni formou radio vysila (net, FM, TV, ci radio v obchodacich), protoze zpusob sireni nema zadny vliv na jakosti radiostanice jako takove. Ja taky muzu postahovat z net MP3, narvat je do winampu a nazvat si moji radiostanici. Opravdove radio Zlata Praha. Budu slibovat, ze do budoucna tam bude moderovani a buhvico. Budou lidi taky chvalit to moje radio jen prot, protoze nese v nazvu Zlata Praha ? Je treba sundat z nosu ruzove bryle a zacit se divat na to vse realne. Nicmene vse ohledne toho rozjezdu jiz bylo napsano vyse, takze nema smysl se k tomu opet vracet.

Uvidime, jak se to vse bude od pondeli menit.
Edit: Ronny K. (31. 03. 2012 13:32) (1x)

Jeremy
(31. 03. 2012 14:01)
Čau Ronny já se modlim at v pondělí ráno přijdu domu z noční kliknu na RZP a vyskočí na mě novej web a uplně překopanej playlist atd.
(31. 03. 2012 15:39)
Chlapi nejste vy nasazení z Dance Radia ? sm15

Vám prostě nelze oponovat. Ať se řekne cokoliv, tak dle vašich reakcí pravdu máte jen vy dva. Přeju si, aby tomu tak v budoucnu - v kontextu - ZP nebylo.
(31. 03. 2012 15:58)
citace:
BARTARoman
Chlapi nejste vy nasazení z Dance Radia ? sm15

Vám prostě nelze oponovat. Ať se řekne cokoliv, tak dle vašich reakcí pravdu máte jen vy dva. Přeju si, aby tomu tak v budoucnu - v kontextu - ZP nebylo.

Ja nejsem nasazeny odnikud. Jen nesouhlasim s tim velmi amaterskym pristupem k obnoveni kdysi profesionalniho radia. Toto radoby spusteni byla jen jedna velka ostuda a to je bohuzel nevyvratitelne. Pokud novodobi majitele RZP chteji zalozit sve vlastni radio, nemam nic protitomu. Pokud to jsou amateri a chteji to pojmout amatersky, taky jim to nemam za zle, ale pokud chteji obnovit stare RZP, vcetne nazvu, tak tady uz je treba udelat vse profesionalne a ne jen tezit z minulosti.

Pokud ti to nevadi, stahni si 100-200 tracku z netu tohohle formatu, nahazej je do winampu, dej nahodne prehravani skladeb, pust si to a mysli si, ze poslouchas RZP a pak budes sam spokojeny. S jednou vyhodou, nemusis mit doma internet.

Jeremy
(31. 03. 2012 17:26)
To těžko Dance Radio nemůžu ani cejtit všechno si tam dělají podle svého hudbu aj. to co se líbí jim a né lidem ale bohžel Ronny v tomhle má pravdu se značkou ZP si nelze zahrávat pokud tomu v pondělí nebude jinak bude to fakt ostuda a Dance Radio bude furt o něco lepší !sm9
(31. 03. 2012 19:31)
BARTARoman: A nebudeš ty nasazenej ze ZP? sm2 Mně se ta kritika taky neřiká příjemně, ale bohužel takhle sem si to zmrtvejchvstání nepředstavoval. Pokud se to od pondělí radikálně změní, rád na ten začátek zapomenu a stanu se opět věrnym posluchačem, jako kdysi.
Edit: Stoupa (31. 03. 2012 19:33) (1x)
(01. 04. 2012 17:00)
Klucí,až uvidíte fota ze studia pochopíte že to není prd*l,navíc je to vše výhradně z soukromých zdrojů několika nadčenců,nevim kde ste vyhrabali to že Sensation Factory a ZLP má stejnýho majitele ???? Co já vím tak SF vlastnil Skokan a Matějka ,ZLP je ve vlastnictví 3 lidí ........a nikdo z nich není žádnej pracháč......
Ano možná to na někoho působí značně amatérsky,ale je to děláný z láskou a zapálem pro věc , profesionálně pos*at to umí každej -viz Dancko kde se za profíka považuje každej a sami víte jak to vypadá .......
A ano bez mučení se přiznám že k oněm 3 resp.2 lidem mám blízko -fandím jim a všem kdo se na tom podílejí.Ostatně i mě se pár věci nezdá nebo bych je udělal jinak -ale není ten kdo by se zavděčil všem :-)
(01. 04. 2012 17:22)
Martin Mázl: Ty seš trošku mimo ne?
SF vlastnil kdysi taky člověk, co to financoval ze své kapsy a teď to vlastní ten samý člověk, co vlastní ZLP.

Kritizovat umí každý to je jasné, ale pokud je to konstruktivní, tak proč ne.
Odvolávat se na to, že to někdo dělá ze soukromých zdrojů to není omluva.
Je to veřejná služba, kterou se někdo snaží poskytovat lidem.
Nese svou kůži na trh a to je riziko podnikání. Pokud na to nemá
finance, tak je to smutné, ale není to omluva.

Možná s tím stačilo počkat třeba dva, tři měsíce až bude vše připravené
a mohlo to alespoň na oko vypadat jako vydařený start.

Takhle to odradí spoustu lidí a hodně těžce si je budou získávat
zpět a to je prostě škoda.
Jeremy
(01. 04. 2012 17:26)
Čau uvidíme v příštích pár měsících nebo letech ale důležitý je aby se to dalo poslouchat mimo jiné, abych pravdu řekl už jsem neměl zapnutý rádio nejméně na hodinu pěkně dlouho a právě proto jsem jak u vytržení co se bude dít ? sm3
(02. 04. 2012 09:09)
Tak po delsi dobe je prijemne slyset Lubose Novaka v eteru..vcetne Radky v ranni show. Zkusim tento tyden poslouchat zda me upoutaji k pravidelnemu poslechu
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 9 plus 8?