Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Re: Luboš Novák
(21. 03. 2012 12:11)
Nema nekdo primej link na 192kbit stream? Me proste jede z play pouze 32kbit aac

(21. 03. 2012 12:18)
Můžete mi někdo poradit jak mám naladit radio ZP,nenaběhlo mi to.Díky.
(21. 03. 2012 12:19)
citace:
Anonymní uživatel
Můžete mi někdo poradit jak mám naladit radio ZP,nenaběhlo mi to.Díky.

No me taky ne, jenom 32kbit aac+ sm8

(21. 03. 2012 12:28)
Mně jede 192 bez problémů... máte zapnutej javascript?
Edit: Stoupa (21. 03. 2012 12:29) (1x)
(21. 03. 2012 12:29)
(21. 03. 2012 12:47)
to t0mas:Díky moc už to jede.Jen by mě zajímalo kdy budou mluvit moderátoři,Stránky jim nefungují zatím.
(21. 03. 2012 12:58)
citace:
Stoupa
Mně jede 192 bez problémů... máte zapnutej javascript?

No slo o to, ze pres PLAY neni mozne aby jsis pustil stream, pac bezi ve wmp pluginu, ktery na MAC OS X neni podporovany. Jinak koukam, ze majitel Zlate prahy je tentyz co ma SensationFactory sm3

(21. 03. 2012 12:59)
Jinak zvukove je to jeste porad prebuzene, ale to asi pozdeji doladi.

Re: Luboš Novák / návrat rádia Zlatá Praha
(21. 03. 2012 14:09)
To sou jenom malý porodní bolesti, to přejde. Už by mohli začít i povídat, ale asi eště ladí. Docela by mě zajímalo, kolik lidí má dneska naladěno.
(21. 03. 2012 14:36)
citace:
Stoupa
To sou jenom malý porodní bolesti, to přejde. Už by mohli začít i povídat, ale asi eště ladí. Docela by mě zajímalo, kolik lidí má dneska naladěno.

JJ, to se da doladit. Ja jen doufam, ze tam vymizi i ty mp3, ktere nejspise maji stazene z netu, pac z nekterych lze hezky poznat, ze jsou to ripy a to jeste s hroznou kvalitou. Tohle na tutti nejsou origos verze. sm7

(21. 03. 2012 15:09)
citace:
Stoupa

Play.cz právě ukazuje nějakých 76 poslouchačů :)
matre
(21. 03. 2012 15:24)
Taky jsem se nemohl dočkat až dnes naladím Zlatou Prahu,ale musím říct,že pro mne zatím,co se týče playlistu,docela zklamání.Doufal jsem,že to bude něco jako Dance radio před rokem,kdy jsem začal poslouchatsm7
(21. 03. 2012 15:30)
citace:
Anonymní uživatel
Taky jsem se nemohl dočkat až dnes naladím Zlatou Prahu,ale musím říct,že pro mne zatím,co se týče playlistu,docela zklamání.Doufal jsem,že to bude něco jako Dance radio před rokem,kdy jsem začal poslouchatsm7

Uz to vypada, ze to bude spise dance, nezli trance.

(21. 03. 2012 15:31)
citace:
Anonymní uživatel

Dance radio před 6 lety začínalo dost podobně - dokonce si myslím, že převládalo spíš víc hands upu a dancu než trancu.... Mně se naopak playlist ZP velmi líbí, protože to není stejnorodý - dance, trance, 80's i 90's .. A je to pěkně prokládaný.... Kdo ZP znal a pamatuje, tak ví, že tak nějak přesně hrávala :-)
(21. 03. 2012 15:38)
Marty: Souhlasim, přesně jak řikáš, takhle se na ZP hrávalo. A trance se tam taky objevuje, třeba teď Twisted, ňam ňam... a nějakej specializovanej pořad se tam určitě objeví.
(21. 03. 2012 15:38)
Presne..souhlas s Martym! Na nektery pecky bych si mozna uz ani nevzpomnel :)!
matre
(21. 03. 2012 15:47)
Souhlasím.Na Zlatce jsem taky vyrůstal,logicky jsem si myslel,že bude pokračovat v podobném stylu,ale momentálně mi nejvíce vyhovuje trance,sem tam dance,ale starší fláky moc nemusím.Prostě jsem si přál spojit Lubuše Nováka a Dance radio před rokem.
(21. 03. 2012 17:37)
nemohu to naladit ostatní rádia mi hrajou na play.cz ale toto nemohu rozjet poradí někdo jak na to
(21. 03. 2012 17:53)
citace:
Anonymní uživatel
nemohu to naladit ostatní rádia mi hrajou na play.cz ale toto nemohu rozjet poradí někdo jak na to

Zkus si stahnout *.m3u soubor přes: [www.play.cz] a otevřít ho třeba ve Winampu nebo jiném přehrávači. Mělo by to fungovat :-)
(21. 03. 2012 17:58)
Ano ani to nefunguje... ani vlc winamp...
sl
(21. 03. 2012 18:02)
Mě to hraje normálně, poslouchám odsud stažený odkaz přes iTunes.
(21. 03. 2012 18:22)
citace:
Anonymní uživatel
Ano ani to nefunguje... ani vlc winamp...

Uz to tu dneska bylo.

Primy link na 192: http://www.play.cz/radio/zlatapraha192.mp3.m3u

(21. 03. 2012 18:29)
Jinak ten zvuk je fakticky extremne prepaleny. Odhaduji to tak na 3-6dB

Udelal jsem test a juknul jsem se na streamovany signal a nestihal jsem mrkat. To chrceni je totiz zpusobeno extremnim zesilenim. Nevim zda-li se technik dneska samou radosti ze spusteni radia natolik opil a upadl do komatu, nebo to co leze do streamu nikdo nehlida. Jen je mi zahadou, proc testovaci "vysilani" nebylo provedeno a nastaveno pred spustenim.

U mne je velke nadseni co se tyce obsahove stranky radia a naproste zklamani co se tyce zvuku.

Jen doufam, ze tento nedostatek chlapci v radiu rychle odstrani, pac to chrceni diky obrovske deformaci zvuku je fakt otresne.

(21. 03. 2012 20:17)
Tak on to psal i Luboš Novák na FB, že se není čeho bát. Jak se bude rádio vyvíjet bude záležet na lidech. Stále se určitě všechno dolaďuje a přeci jenom to je první ostrý den, brzy budeme všichni jistě spokojeni.
Jinak jak psal Marty, když se podíváte třeba na tento playlist ze začátku vysílání DLC, tak se tam taky neobjevovalo tolik trancu jako v letech pozdějších. Od začátku dubna bychom měli slyšet taky hlas Luboše Nováka, zítra se comebacku ještě nejspíše nedočkáme.
Edit: R4YNE8 (21. 03. 2012 20:25) (1x)
vilda
(21. 03. 2012 20:34)
Nic proti ale tak amatersky něco zpustit co mělo před lety nějaké jmeno a využít toho je do nebe volající. Nejen špatný zvuk (viz příspěvek výše ) v průběhu vysílání amatérsky zkoušet mikrofon počítáním ala dj brejnik, webovky stále plně nefunkční... Uvidíme jaké jobovky nás ještě čekají do budoucna. Pochybuji že Luboš to tam zpasi spíše ani nenastoupí a nebo brzy uteče (pokud má rozum) kor pokud má ZP pokračovat tam kde skončili (lunetici a pod. ) Mnoho humbuku pro nic.
(21. 03. 2012 20:44)
Luboší,,díky, za návrat nejlepšího rádia v česku naší zlaté,,, ZLATÉ PRAHY...Dík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(21. 03. 2012 21:08)
http://icecast6.play.cz:8000/zlatapraha192.mp3.m3u

Stream Title:	         Rádio Zlatá Praha
Stream Description:	 Nejlepší taneční muzika
Content Type:	         audio/mpeg
Mount Start:	         Wed, 21 Mar 2012 11:59:57
Bitrate:	         192
Current Listeners:	 42
Peak Listeners:	         57
Stream Genre: 	         Dance
Stream URL:	         [www.zlatapraha.cz]

(21. 03. 2012 21:11)
Hymna Zlatý Prahy jedeeeee sm15

Ronny: To platí jenom pro 192kbps nebo i pro ostatní streamy?
Edit: Stoupa (21. 03. 2012 21:14) (1x)
(21. 03. 2012 21:13)
citace:
Stoupa
Hymna Zlatý Prahy jedeeeee sm15

Hehehehe, no, celkem slusny ulet. Slysim dneska poprve v zivote, ale nektere hlasy znam osobne no, takze pro mne humorny zazitek.

Tohle jsem vycucal z toho 192kbit streamu. Juknu jeste na ostatni.
Edit: Ronny K. (21. 03. 2012 21:18) (1x)

(21. 03. 2012 21:23)
http://icecast5.play.cz:8000/zlatapraha128.mp3.m3u

Stream Title:	         Rádio Zlatá Praha
Stream Description:	 Nejlepší taneční muzika
Content Type:	         audio/mpeg
Mount Start:	         Wed, 21 Mar 2012 04:00:05
Bitrate:	         128
Current Listeners:	 26
Peak Listeners:	         47
Stream Genre:	         Dance
Stream URL:	         [www.zlatapraha.cz]

(21. 03. 2012 22:03)
Tak prvnich 10 hodin hodnotim celkem kladne, slysel jsem nektere songy, ktere jsem snad od zruseni zlatky neslysel, takze jako "remember" vysilani dobry sm3

Nicmene uvidime kam se to bude posouvat dal...

Ale pri rozumnem namixovani minulosti se soucasnosti by to mohlo urcite prezit sm2
Scuderio
(21. 03. 2012 22:25)
Zlatá Praha forever
(22. 03. 2012 08:00)
Já teda nikdy Zlatou Prahu neposlouchal, ale těšil jsem se po čtení všech těch příspěvků na boom mezi tanečními radii. Včera jsem tedy ladil taky ve 12 a poslouchám do teď. Teď nevím kde jsem to četl, že nám chtějí ukázat, že to jde bez Guettů, Pitbullu apod. Možná bych radši poslouchal tyhle dva případy než MC Erik & Barbara, East 17, Whigfield, Aqua apod...:(, který do teď kolují éterem. Ale rádio je v začátcích tak předpokládám, že své hudební schéma se bude řadit spíš k novějším věcem. Aspoň bych si to přál. Vyhovovalo mě na DanceRadiu nebo na SeeJay Radiu navraty do minulosti jednou za hodinu, kdy ty starší pecky bodnou. Ale tak uvidíme časem až to rozjedou....Plus je na tom to, že jet o bez zpráv a reklam a nonstop music.....
(22. 03. 2012 09:51)
Perfektní už to jede super jen tak dál
(22. 03. 2012 13:40)
Stránka [zlatapraha.cz] už jede
(22. 03. 2012 17:45)
Web sice jede, ale neni na nem zhola nic sm15

Ten start je pojat skutecne v hodne amaterskem stylu... Snad se brzy proberou...
(22. 03. 2012 19:34)
citace:
DjDkD@ve
Web sice jede, ale neni na nem zhola nic sm15

Ten start je pojat skutecne v hodne amaterskem stylu... Snad se brzy proberou...

No na necem co napsal vilda nejspise neco pravdy je, ale na druhou stranu vcera tam chvili klabosili v tom radiu a rikali, ze spustili ZP, ale ze to bezi ted vicemene v testovacim rezimu a snad koncem mesice by to melo jiz nabehnout poradne.

Podle mne mel testovaci rezim bezet pred oficialnim spustenim, pac takhle akorad ukazuji nepripravenost, coz moc dobre zrovna neni. Taky se prozatim priklanim k nazoru, ze diky stare ZP, coz bylo profi radio, par nadsencu akorad trzi. Nicmene ten start byl proveden naprosto amaterskym zpusobem, coz mi moc verohodnosti v ZP budoucnosti nedodava.

Ted nechci byt rypavy, ale je to stejny majitel co ma SensationFactory. Toto radio se behem par let nikam nedostalo a pripada mi, ze je prakticky na stejnem a mrtvem bode s par desitky posluchacu online.

Bojim se toho, jestli bude pan majitel k tomu pristupovat stejne jako k SF, tak se asi moc velkeho comebacku ZP nedockame. Ono narvat na HDD skladby a jingly neni tezke, ale co ten zbytek. Radio neni jen o tom hrat lidem muziku, ale myslim si, ze radio samo o sobe je cely balik sluzeb posluchacum.

No milerad se necham prekvapit a doufam, ze to chlapi vezmou poradne do rukou. At to uz je poradnym technikem, ktery se bude starat o editaci skladeb, ale take o kompletni zvukove nastaveni a hlidani toho co leze vena take moderatory, porady a vse co k radiu patri.

(22. 03. 2012 20:30)
Ronny: Pěkně a výstižně napsáno... měl sem ze začátku trochu růžový brejle a ty nedostatky přehlížel, ale teď už by vážně měli začít naostro a pořádně.
(22. 03. 2012 20:45)
citace:
Stoupa
Ronny: Pěkně a výstižně napsáno... měl sem ze začátku trochu růžový brejle a ty nedostatky přehlížel, ale teď už by vážně měli začít naostro a pořádně.

Myslim si, ze jsem si s rozjizdenim radia a to nejen jednoho jiz prosel v minulosti. Neni to vubec jednoduche. Ac uz nastavenim vystupu a hlidani si urovni, tak i editaci a ostatnich dulezitych veci. Dokonce jsem schopen z vetsi casti ti rict, ktere tracky na soucasne ZP jsou stazeny z netu z pofidernich zdroju. Sice naprosty laik to moc nepozna, ale clovek co se zabyva zvukem na tutti. To by musel byt hluchy, kdyby ne.

Jsem rad, ze se nekdo snazi o vzkriseni stare ZP, ale at to delaji poradne a profesionalne. A pokud tomu sami nerozumi, necht si najmou nekoho, kdo do toho poradne vidi. Treba nejakou firmu, co dela odbavovaky pro FM radia. Ti jim pomuzou se vsim vsudy. Vim, stoji to poradne bankovky, ale pokud uz nekdo chce pokracovat v tom kde ZP zkoncila, tak alespon se stejnou kvalitou, jaka byla tehda.

Bojim se, ze pokud se nezacnou delat rapidni upravy a opravy soucasneho stavu ZP, tak za chvili nebude potreba delat vubec nic, pac tim rozjezdem si myslim dost posluchacu odradili a jeste asi odradi.

Ja vim, ze kritizovat je lehke, ale jak uz jsem jednou uvedl, kdyz uz chci pokracovat v necem co bylo profi a super, tak nemuzu zaciit (pokracovat) naprosto amatersky.

To vse je co si o tom myslim ja sam osobne a muj nazor se nemusi shodovat s ostatnimi.
Edit: Ronny K. (22. 03. 2012 20:54) (1x)

(22. 03. 2012 22:28)
Ronny: Já s Tebou souhlasim, protože to je oprávněná kritika. Např. ty stažený mp3, určitě nepoznám každou nebo většinu jako ty (nejsem netopýr sm15 - neber jako urážku, jako producent takový uši musíš mít), ale pokud je tam přeskočení, zašumění nebo jakákoliv jiná chyba, tak je to evidentní. Nehledě že na www v sekci co hraje se evidentně nenamáhali ty mp3 ani přejmenovat, protože pokud je v názvu warez grupa, tak je asi něco špatně sm15

Určo by nebylo od věci, kdyby to tu někdo ze ZP čet a vzal si to k srdci... pokud možno hodně rychle. Tohle se fakt mělo všechno otestovat před ostrym provozem, případně během co nejkratší doby.

A eště bych zmínil ty prázdný www, to je asi největší průser...
Edit: Stoupa (22. 03. 2012 22:36) (2x)
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 11 plus 7?