Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Re: Luboš Novák / návrat rádia Zlatá Praha
(29. 06. 2012 11:22)
to Gizmo:

Me Radek a Viktorka na puvodni Zlatce nevadili, ty CD a dalsi ceny, co jsem v Popolednici vyhral se daji pocitat snad na desítky - prakticky skoro kazdy tyden jsem neco vyhral sm15
(01. 07. 2012 16:38)
D@ve: já vyhrával ve zlaťákách a tu nepovedenou zprávařku a trapmana sem nevydržel poslouchat ani 10 minut

EX http://k1aptcha.webz.cz/pics/djzcz.jpg
MySpace
Xichtbook ...tedáá Facebook

** Paparrazzi ve veřejných službách **

http://chzgifs.files.wordpress.com/2011/05/24fde296-b064-4ee7-a70a-70d4e943627b.gif
marty
(04. 07. 2012 07:52)
Raduna i Viky byli náhodou skvělý..No co bys chtěl?.Posloucháš Zlatku, tak že Lubosh dělá to svoje a když to dělá dobře,nač to měnit.sm3

citace:
Gizmo
citace:
2Sexy
22.6 je dalsi parnik Zlate Prahy. Otazka pro ty, co byli na předeslých parnicich: Co muzu hudebne ocekavat? Na webu jsem nic nenasel..
Byl jsem kdysi davno na parniku DR, jeste kdyz streamovala jen online, a to byl pure trance.. a ted nemam vubec prehled :).
Doufam, ze ne house a podobny sracky..
Diky.

Lehce s křížkem po funuse, ale odpovím - Luboshovo parníky jsou nějakých 12 let o tom samém = aktuální taneční muzika + nějaké ty vzpomínky. Tzn aktuální trance, + nějaké ty tranceové a danceové vzpomínky ... Nečekej SHM a podobné věci a už vůbec ne nějké říhané a podobné ... v zásadě koukni na staniční hitpošku a získáš představu co z nového čekat ...

Jinak ještě k tomu jak sem někdo psal o Radunovi a Viktorce ... Pokud by nastoupili, tak vlastnoručně přeštípu kabely - stačí, že jejích vystupování mi zkazilo původní zlatku ... BLEH !!! Dlouho bych vymýšlel kdo mi na libovolném rádiu vadil víc než tyhle dva ...
(04. 07. 2012 23:27)
Gizmo +1
(13. 07. 2012 12:55)
Marty : Viktorka hlasově a reakcema měla své místo maximálně ve zpravodajství - nedokázala reagovat na nic, Raduna zcela standartně jel neuvěřitelně provařené vtipy, kterým pokurvil pointu a ještě si pustil smích a potlesk ... namistrovanej až za roh a schopnosti zcela podprůměrné ... A narozdíl od mnohých ze staré ZP v zásadě neměl problém s CZ, hopery a podobným balastem, který se za jeho působení začal na rádio cpát ... Popolednice byla jedním z prvních výrazných hřebíků do rakve Zlaté Prahy a Raduna patřil mezi její hrobníky - jak jsem psal - byl to první pořad, který jsem na RZP nezvládnul poslouchat ...

MySpace

http://chzgifs.files.wordpress.com/2011/05/24fde296-b064-4ee7-a70a-70d4e943627b.gif
(11. 10. 2012 16:11)
cus,

nevíte někdo kolik je Lubanovi?..ted měl nedávno narozky..sm13
(15. 10. 2012 09:11)
Marty: Drobná nápověda k otázce https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/486775_525588437455302_1398696778_n.jpg

MySpace

(15. 10. 2012 16:18)
(16. 10. 2012 02:48)
citace:
Tecko
30?
Plus mínus 200 let (zkoumáno metodou rozpadu radioaktivního uhlíku v organické sloučenině, která se dochovala v jeho plence uchovávané v kladenském muzeu ...)

MySpace

(22. 10. 2012 17:53)
sm15sm16 sm17 já sem blbej, sem tyhle fotky viděl,ale nevěřil sem,myslel jsem, že to je jako recese s tou 50kou,.že se k ní blíží..

Tak hezky takhle kulatý huj velká gratulace..sm3
(17. 11. 2012 01:15)
Tak mě nepotěšilo, ba přímo na*sralo, že se Zlatá Praha přejmenovala na radio Zlatka včetně mé oblíbení kultovní hitpošky.Ze Zlaťáků na Zlatka chart. Dokonce i ochranou známku na Zlaťáky má pořád FUJ rádio.
Ale tam kde je Luboš je i kvalitní muzika,tak že to je jediná potěšující věc a za to mu děkuju.sm5 .Je škoda, že to co bylo slušně rozjetý se v zápětí pohřbilo kvuli vlastnickejm právum.sm8
waldman
(05. 09. 2013 15:57)
I když se musela Zlatá Praha přejmenovat na Zlatku, mě to nevadí, hlavní je, že hraje hudbu pro moje uši. Luboš je dle mého názoru ten nejkvalitnější moderátor na světě.
PS: na staré Zlaté Praze jsem ještě mimo Luboše miloval raní radiátor, hlavně ty díly Jáji a Páji
(06. 09. 2013 20:22)
(22. 02. 2014 10:36)
Rádio Zlatka dne 25.2.2014 ukončí z finančních důvodů vysílání

http://www.radiozlatka.cz/upload-images/13930169600banner4-most-maly.png

[www.mixcloud.com]
(23. 02. 2014 15:17)
Na FB jsem odchytil informaci, že rádio Zlatka je na prodej za 500.000 Kč, kdy měsíční náklady na provoz jsou cca 40.000 Kč.

[www.mixcloud.com]
waldman
(24. 02. 2014 20:25)
Tak tahle zpráva mě dostala, tak skvělé rádio udělalo za svou existenci takový velký pokrok a najednou studená sprcha o konci rádia. Pořád nás je dost, kteří věří na zázrak a zrození Zlatky z popela sm6
(25. 02. 2014 18:44)
tohle je fakt napicu sm19
marty
(26. 02. 2014 19:12)
Zajmavá informace o těch nákladech.Díky za ní.myslím že Zlatka by potřebovala pořádnýho investora,nějakýho milionáře typu Babiše.Chce to rozjet,pořádný Jingly,začít vysílat DAB,FM,něco málo z reklamy,ale to je dneska out. A vrátit název Zlatá Praha tzn. odkupit práva.Trance,Dance už nefrčí asi tolik jako za dob nejvější slávy 90 let.
marty
(26. 02. 2014 19:13)
...tak že to chce nějakýho bohatýho fandu.
marty
(26. 02. 2014 19:15)
Navíc je tu Danceradio,který vysílá i po FM.Těžká situace pro dvě rádia stejnýho typu.
martin 5855
Luboš
(01. 05. 2014 09:07)
Luboš je borec a rád bych ho zase někde viděl, slyšel. Od většiny moderátorů, je skutečně zábavný a příjemný.
(27. 05. 2014 23:48)
http://www.insound.eu/images/news/2012/2hot.png

Luboš Novák se vrací na scénu!

2HOT, dnes již legendární novinkový pořad, jehož historie sahá až do 90. let, se po měsících v exilu vrací k posluchačům prostřednictvím iRádia Sensation Factory. Show neodmyslitelně spojená s osobností guru tuzemské tranceové základny, oblíbeného moderátora a neúnavného zastánce a propagátora kvalitní EDM - Luboše Nováka, se do programu iRádia Sensation Factory zařadí od 5. června. Vysílací čas zůstává, Lubošovi a 2HOT vždy patřily čtvrteční podvečery a tak tomu bude i nadále. Týden co týden vám bude servírovat hodinu toho nejlepšího ze singlů, které právě vyšly - od progressivu po uplifting. Chybět nebudou ty nejlepší novoty z Beatport trance top 100 a dalších podobných hitparád, ani zajímavé mash-upy či albové ochutnávky a jako bonus přidáme okénko do historie. Pořad, který byl v roce 2012 vyhlášený jako nejlepší česká radioshow v daném hudebním stylu, se nově dočkal mixovaného formátu a vy si jej budete moci užívat ve čtvrteční premiéře vždy od 18. hodin, v repríze pak v sobotu od deseti dopoledne.

Laďte od 5. června každý čtvrtek mezi 18. a 19. hodinou v premiéře a každou sobotu mezi 10. a 11. hodinou v repríze 2HOT s Lubošem Novákem na iRadiu Sensation Factory
Edit: Dolvich (27. 05. 2014 23:48) (1x)

[www.mixcloud.com]
waldman
(04. 11. 2014 19:03)
No a i rádio Sensation Factory utichlo, tak nám nezbejvá než věřit, že se opět ožije naše milovaná Zlatá Praha
marty
(06. 11. 2014 10:11)
Jo taky doufám,Lubáno řikal, že 2hot nekončí. Tak se nechcme překvapit. jak já bych si přál Zlatou Prahu.
(06. 11. 2014 13:28)
Zlatá praha asi těžko, přál bych si ho na radiu Seejay. To je teď jediný a nemá konkurenci co hraje taneční muziku
marty
(09. 11. 2014 18:37)
Jo jediná možnost.,měl by to i kousek do rádia. Máte někdo už víc info?
Oskarák
(10. 11. 2014 12:03)
2hot lze nově poslouchat na Mixcloud:
[www.mixcloud.com]
(03. 05. 2015 18:39)
Co k tomu říci...Luboš se neztratí, je to ikona, stálá ikona, a ňácí šašci, co ho vyštvali, tak jsou jen obrázkem na to, jak "slušně" vydělat prachy... Kde jsou ty zlaté časy sm7
(22. 07. 2015 18:45)
Tohoto človeka myslím si že poznám, len teraz nevie či si ho nemýlim s Rádiom Helax (myslím si že to bolo to rádio, bývali sme blízko Česko Poľských hraníc)
V rokoch 1999-2004 tam hrávali riadne petelice, večer sme ho počúvali vždy tak 2 hodiny pred tým ako sme išli spať.
Zrovna pozerám jeho stránku a rebríčky, alebo to čo hrával, no mám čo robiť kým si to všetko vypočujem.

Naozaj boli to unikátne časy
(22. 07. 2015 22:49)
Marko Pedro - Nejspíš si ho pleteš. Luboš byl spjatý s rádiem Zlatá Praha. Mám pocit že vysílalo na pražské frekvenci 97,2 kde teď vysílá radio Fajn. Radio Helax z Ostravy vysílá pořád ale už to není takový jako dřív. Jsou tam docela spory mezi majitelem, programovým ředitelem a některýma djs kteří radši z rádia odešly. Ohledně toho moderátora djje nejspíš myslíš Aleše Brůnu

Trance? What is it? I listen house and progressive music
Waldman
(13. 03. 2018 16:28)
Podporte znovuzrozeni radia Zlata Praha
Reinkarnace Zlate Prahy
(14. 03. 2018 13:38)
Zdarte všeci rádio Zlatá Praha jsem začal poslouchat asi v roce 2002, když jsem se rozhodl jít studovat do Prahy a býval jsem tam na internátu takže by to byla parádní nostalgie kdyby se vám podařilo znovu o jeho znovuzrození:-) pamatuju že se tam pouštěla převážně taneční muzika a taky trance, ale postupem času to vystřídala komerce a ještě co si vzpomínám tak Tiesto vládl se svoujím Adagio for strings hitparádě v tomto rádiu hodně dlouho pamatuju že kdy jsem odjížděl z Prahy na prázdniny domů tak byl první a když jsem se vrátil tak byl ještě hodně dlouho třetí...
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 10 plus 25?