Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

karel (admin)
Michael Burian In Heaven
(10. 01. 2010 19:54)
http://www.trance.cz/pictures/2010/mb_in_heaven_-_19-11-10.jpg
Edit: karel (20. 10. 2010 22:46) (2x)
Re: Michael Burian In Heaven 12.2.
(10. 01. 2010 20:20)
že by Retro časem opět ožilo?sm3 Bylo by potřeba..ptz v Praze to vypadá na těžkej rok..
(10. 01. 2010 22:27)
tak tomuhle chybí už jen svatozář a rozpažený ruce sm0 amen

http://imagegen.last.fm/lastfmblue/recenttracks/3/Nulda.gif

"You are listening to the Legend. It's Paul van Dyk" (c) Pete Tong
(10. 01. 2010 22:28)
Nuld@: Souhlas. Trošku to zavání megalomanstvím "pana" DJe.
(10. 01. 2010 22:29)
no je to bůh! a jako "jen" za 190 "jen" na Buriana? to je taky "boží" sm2 a ještě s předprodejem, no super sm15 užijte si, kdo jdete sm3

Andrews: "O umění by se mělo mluvit a uvažovat, nemělo by se jenom tupě konzumovat". || Sq4Raa: "Nekritickým obdivem své milované hudbě prokazujete medvědí službu". || Alphazone: "This place is rockin'" || DJ Dean: "For the next part - play... it... hard!" || How original is Jorn van Deynhoven? || Similarity of plucked melodies in trance music || Trance ripoffs
(10. 01. 2010 22:32)
ono retro neni nic levnyho, ale tak treba sem zacne vozit nejaky pouzitelny jmena jako hosty sm4

[www.csfd.cz] [www.last.fm] [www.facebook.com] [www.twitter.com]

(10. 01. 2010 22:36)
nebo mu dát fajfku a mohly by to bejt hezký Krkonošský pohádky sm0 Retro ano, Burian NE! Ale mohlo by to znamenat že se Burák stáhne z Pure, pokud hodlají UM pokračovat. Zatím to bylo vždy z poloviny ne Pure ale Bure sm3 anebo taky ne že jo sm17

(10. 01. 2010 22:36)
Ach jo!
Nevim, jak jste na tom s akcema ve vašich městech, ale tady bída s nouzí, takže děkuji bohu ( i kdyby to měl být Burian) za to, že se někdo konečně probudil a udělal tu ASPOŇ něco. Navíc konečně opět v Retru. Ale vy si radši budete házet špínu na všechno, co najdete, místo, abyste vzali za vděk tím, že nemusíte dřepět doma u televize a internetu a nadávát ;) ( i když to je asi váš smysl života)

Když už sem do Roxy dovezli Mark Norman, něco - konečně- neoposlouchanýho, kde jste všichni byli ?!
(10. 01. 2010 22:38)
TV je aspon zabavne nez Burak :) ... Ostravsko taky docela bida ... Aspon tento mesic je tady Sender ... Jinac nic a zase nic ... Neva usetri se aspon :) ...

http://img443.imageshack.us/img443/2255/baner9fo6.png
strom

[www.csfd.cz]
[iamek.rajce.idnes.cz]
250films.net
Slávie pi čaje !
(10. 01. 2010 22:41)
iamek: Jasný, pro někoho, komu táhne na 50, určitě ;) Každopádně já se dokážu, s dobrou bandou lidí, bavit i na Burákovi. Takže si tu dál zahořklý dřepte, nadávejte na neschopný promotéry a trapný jména a přepínejte tlačítka na dálkovém ovládání.
(10. 01. 2010 23:13)
ukončete ten nesmysl co tu plodíte zavčasu popravdě začínám být silně alergický neustále chodit to po vás mazat nulda asi dostane ban na fora s burianem

vzhledem k tomu že tu stejně vetšina z vás smrdí denně je trochu hloupé neustále dokola opakovat který dj je vaším favoritem a kdo naopak stejně už to všichní víme ..

proto za všechny moderátory dekuji že flame o tom jestli dj takový nebo makový budete řešit přez P.M. pokud vás to tedy pořád dokola řešit baví...
Edit: majklhauske (10. 01. 2010 23:13) (1x)
(11. 01. 2010 11:30)
sm15 to budu jedině rád, kdybych ještě mohl poprosit aby se mi ta fóra vůbec nezobrazovala. ba ne - náhodou jsem vyjádřil jen svůj názor, i když pravda trochu negativní, a do nikoho z fóra jsem se nenavážel. ban mi měli dostat ti co se tady hádaj o lopatičky a kyblíčky a ne já, když už. thx za pochopení

(11. 01. 2010 13:25)
caute banda ! ja som slovak zijuci v uk a neviem preco mate stale problemy s Burianom ze je to nula a tak asi kazdy mu zavidi a preto ho nemate radi a pritom je celkom dobry dj jeden z naj v cz cize neviem co riesite budte radi ze ho mate......
(11. 01. 2010 23:08)
Hehehe, jakoze normalne neprispivam, tak adjektivum Božský a Nebeský v tisovce na akci na Buriana mi neda a musim sem napsat veticku o velkem vysmechu a pochvalu panu Nuldoj :) konecne vnimam mirne pokroky v hudebnim vzdelani :)

Hanny hanny - ty se rouháš! Ti klido udelam Akci, jesli jich mas malo :) soukromou :D

Hudo - chlapce ty si uzivej tu římskou kolonii a nekomentuj dění v evropě, kdyz nevíš ;c) Jedna vec je nejprovarenejsi ale co se tyce kvalitativniho zebricku tak hodne pokulhava, osobne muzu rict ze lepsi je i Majklhauske a ze to je pouze nadsenec a zadnej profík. Uznavam ze 15 let nebo jak dlouho hraje si zasluhuje svuj díl popularity, ale uznavat nekoho na zaklade toho co delal kdysi je vec druha, ted uz je jen loutkou lidi, kteri uzivaj popisky jako bozsky a nebesky, coz je dost ubohy a neobjektivni - hodnotit si akci jaka bude dopredu. . . . nesouhlasne kroutim hlavou.
(11. 01. 2010 23:15)
drax no u tebe jsem zase moc nepochopil co si nám chtel říct..

každopádně jediný žebříček který je pro majitele klubu relevantní je popularita.. a tím je to dané..:)

navíc mě s nikým nesrovnávej taková lama jako já nikdo není..
Edit: majklhauske (11. 01. 2010 23:16) (1x)
(11. 01. 2010 23:21)
Na akci se nedostanu, ptz tou dobou budu mimo ČR, ale když už se tu propírá obvyklé téma: "Burian - zatracovat, nezatracovat?", tak taky přispěji svoji troškou do mlýna.

Michala jsem slyšel hrát jen párkrát poprvé tuším že v roce 2003 a naposledy na SW 2008. Nikdy pro mě jeho sety nebyly nějakým super nezapomenutelným zážitkem, ale taky mě nikdy nezklamaly - příjemná muzika, na pár tracků si člověk zapaří a na zbytek se jen tak pohupuje kecá se známýma a kalí. Každopádně lidi většinou ví, co od něj čekat a on je profík, který jim přesně takový hudební zážitek dodá. To, jestli je z toho někdo nadšenej a někdo zívá, to už je otázka vkusu.

Osobně pro mě tedy Burian není žádný tahák, za kterým bych jel přes půl republiky, pokud ale někdy příště, až bude pokračování, budu v Praze, nebudu mít nic extra v plánu a známí tam půjdou, taky se určo vydám.

[www.facebook.com] | [soundcloud.com]
(11. 01. 2010 23:41)
Majkl - ajaj ja zapomel ze jsem jeden z mala kdo ma kluby u prdele a dovoli si hodnotit objektivne, ptze je sam svym panem. A tolik bych se nepodcenoval, lama sice jsi :) ale za a) hras desky, b) michas dobre, c) je to vcelku zabavny a d) mas hodne stylu - jses pouzitelnej rano, vecer, odpolko . . . . a vic chvaly zas jindy :)) Cos nepochopil na tom, ze se verejne smeji tiskovce k akci s burianem ? To jsou bludy jak z nejhorsi fantasy povídky . . . Informativni hodnota - ale jó, vcelku vse dulezity, ale k tomu druha pulka smeti o tom jak to bude tutu, nunu, bozsky, uchvatny, perfektni - to se snad rika az po akci? A hodnotej to ti kdo tam jdou ne? :) Ale obavam se ze predhodnoceno predem a jak pise fido tahak to neni :)

A kdyz uz teda zkusenosti - jednou kdysi kdyz sem este oblejzal klubiky, sem dostal free vlezenku do roxy. Ani nevite jak me to nudilo, ja vytuch na kresilku, i pivo mi prestalo chutnat a to treti sem nedopil a pokojne odesel s tim, ze todle uz nikda zazit nechci. . . . nemasny, neslany :)
z.p.
Re: Michael Burian In Heaven
(02. 03. 2010 12:00)
Hele, tady na trance clovek fakt nekdy neveri tem blabolum, co tady do kola furt melete. Byl nekdo z vas v unoru v Retru na ty akci ??? Pokud ne, tak nehodnotte a nekecejte ty nesmysly. Bylo tam plno, lidi skakali a kriceli do rana, takze to je asi meritko uspesnosti akce, ne ? Rozhodne ne vase priblbly komentare z tepla domova, kde hnijete ve svoji totalni zapsklosti vuci vsemu a vsem ! Sice chapu lakavou rousku anonymity tady a vasi potrebu se neustale negativne vyjadrovat uplne ke vsemu (nektery z vas jsou tady v tom opravdu prebornici). Mozna by nebylo na skodu, abyste se spojili v jednu obchodni spolecnost a usporadali nejakou party novou, abyste vsem promoterum v tyhle zemi natreli prdel. Protoze pro vas asi neni vubec nic dobry. Zdenek
(02. 03. 2010 13:23)
citace:
Anonymní uživatel
Sice chapu lakavou rousku anonymity tady

Jedna anonymní fotka sm15

http://www.djz.cz/fotky/emotion_airwave2/full/0142.jpg
Edit: Newman (02. 03. 2010 13:23) (1x)

(02. 03. 2010 13:28)
Newman: ty si ta blondýna žejo? sm15

"They were screaming 'Slow it down, slow it down!'... So I moved my pitch fader on my Pioneer. Down."

fb.com/sandeaglemusic
Top5: 1.Selu Vibra - Divine [Sean Tyas Rework] 2. Vascotia - Verano 2010 (Sean Tyas Remix) 3. Bobina feat. Elles de Graaf - Lighthouse (Sean Tyas Vocal Mix) 4. Bobina - Spinning (Paul Miller remix) 5. Reconceal - Touch Her Heart (Michael Angelo & Jim Remix)
(02. 03. 2010 13:29)
Videt tuhle fotku treba gucci tak se obesi :-D ...

http://img443.imageshack.us/img443/2255/baner9fo6.png
strom

[www.csfd.cz]
[iamek.rajce.idnes.cz]
250films.net
Slávie pi čaje !
(02. 03. 2010 13:48)
mno to je asi to jediné cím se Zp netrefil tady moc anonymů není

myslím že není třeba dál rešit ....
(02. 03. 2010 13:53)
Mno squardo, sluší vám to :)
(03. 03. 2010 22:38)
citace:
Sandeagle

Jasně brouku, chceš si sáhnout? sm15

(03. 03. 2010 22:51)
citace:
Newman
citace:
Sandeagle

Jasně brouku, chceš si sáhnout? sm15

jestli tenhle pátek jedeš tak tě beru za slovo sm15

"They were screaming 'Slow it down, slow it down!'... So I moved my pitch fader on my Pioneer. Down."

fb.com/sandeaglemusic
Top5: 1.Selu Vibra - Divine [Sean Tyas Rework] 2. Vascotia - Verano 2010 (Sean Tyas Remix) 3. Bobina feat. Elles de Graaf - Lighthouse (Sean Tyas Vocal Mix) 4. Bobina - Spinning (Paul Miller remix) 5. Reconceal - Touch Her Heart (Michael Angelo & Jim Remix)
(03. 03. 2010 22:55)
Tak to budeme v nebi jako Burian (ať se aspoň trochu držíme tématu) :D

(04. 03. 2010 16:12)
citace:
drastics
Majkl - ajaj ja zapomel ze jsem jeden z mala kdo ma kluby u prdele a dovoli si hodnotit objektivne, ptze je sam svym panem. A tolik bych se nepodcenoval, lama sice jsi :) ale za a) hras desky, b) michas dobre, c) je to vcelku zabavny a d) mas hodne stylu - jses pouzitelnej rano, vecer, odpolko . . . . a vic chvaly zas jindy :)) Cos nepochopil na tom, ze se verejne smeji tiskovce k akci s burianem ? To jsou bludy jak z nejhorsi fantasy povídky . . . Informativni hodnota - ale jó, vcelku vse dulezity, ale k tomu druha pulka smeti o tom jak to bude tutu, nunu, bozsky, uchvatny, perfektni - to se snad rika az po akci? A hodnotej to ti kdo tam jdou ne? :) Ale obavam se ze predhodnoceno predem a jak pise fido tahak to neni :)

A kdyz uz teda zkusenosti - jednou kdysi kdyz sem este oblejzal klubiky, sem dostal free vlezenku do roxy. Ani nevite jak me to nudilo, ja vytuch na kresilku, i pivo mi prestalo chutnat a to treti sem nedopil a pokojne odesel s tim, ze todle uz nikda zazit nechci. . . . nemasny, neslany :)

nebyly modely že jsi se nudil :D ?
(05. 03. 2010 16:42)
citace:
majklhauske
mno to je asi to jediné cím se Zp netrefil tady moc anonymů není

myslím že není třeba dál rešit ....

Jediný anonym je tu Zp. sm15
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 12 plus 16?