Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Re: A State Of Trance 2015 (Radio Show)
(11. 05. 2015 12:32)
Máslot 711.

01. Ben Gold feat. Eric Lumiere – Hide Your Heart (Club Mix) [Tranzation] docela přijatelná pop-trance juchačka známá z Asotu 700 8/10
02. Lost Frequencies – Are You With Me (Dash Berlin Remix) [Armada Trice] [Hotmix Start] to už raději originál než tuhle přehnaně cheesy předělávku 4/10
03. Hazem Beltagui – Light Painting [FSOE] temnější track, pro mě trochu nevýrazné 7/10
04. Super8 & Tab feat. Julie Thompson – Patience (Estiva Remix) [Anjunabeats] konečně taky něco solidního od Estivy...sice je to hodně pomalé a zavní to trousovinou, ale hlavní melodka je fajn 7/10
05. ilan Bluestone – 43 [Anjunabeats] velice soldiní track v klasickém novodobém Anjuna/Enhanced stylu 7+/10
06. Luke Bond & Omnia – Reflex [Armind] opravdu zajímavé propojení obou soundů 7+/10
07. M.I.K.E. Push – Starcraft [Coldharbour] starého MIKEa bych v tom ani já nepoznal, docela pěkný summer track, ale pryč jsou ty časy starého Push soundu 7+/10
08. Denis Kenzo & Sarah Russell – Can You Hear Me [How Trance Works] track, který je vyloženě o těch vokálech, pro mě trochu nevýrazné, ale jnak fajn 7/10
09. Alexander Popov – Olympus [Armind] typická Gaiovina, sice povedená, ale už toho soundu začíná být dost 7+/10
10. Heatbeat & Chris Schweizer – Cell [Armada Trice] typická navrzlotina...vrtačky, zdimadla a nechybí ani jump hláška 5/10
11. Armin van Buuren feat. Mr. Probz – Another You (Mark Sixma Remix) [Armind] originál jsem nakonec minule dost podcenil, ale remix je teda docela srajda, to už raději ten orig :) 5/10
12. Andrew Rayel & Jwaydan – Until The End (MaRLo Remix) [Armind] 7+/10
13. Tomac – Gabrielle [FSOE Excelior] příjemný pomalejší track 7+/10
14. Faruk Sabanci – Albino [Armada] chytlavá klubová střela 8/10
15. NoMosk & Roman Messer feat. Christina Novelli – Lost Soul (Cold Rush Remix) [Suanda Music] mám raději upliftí sound od Cold Rush, tohle je typickej Beat Service sound 7/10
16. Sied van Riel & Radion6 – Warpdrive [Armind] [Tune of The Week] svižná klubovka/bigroomovka se solidní melodií 7+/10
17. Rodg – Lantau [Statement!] [Progressive Pick] RodG dělá hodně zajímavej a kvalitní progressive, opět fajn 7+/10
18. Costa – Lost In The Wind [FSOE] summer lážo plážo track 7/10
19. Bjorn Akesson – Shadows [FSOE] konečně taky nějakej Akesson , kterej se dá poslouchat, pořád to má ale daleko k takovým trackům jako Perfect Blue 7+/10
20. Paul van Dyk & Mark Eteson feat. Tricia McTeague – Heart Like An Ocean (Aly & Fila Remix) [VANDIT] úžasná vokálovka, která rozhodně není nijak komerčně mířená, skvělé 8+/10
21. Matt Darey feat. Kate Louise Smith – See The Sun (Dan Stone Remix) [S107] ale no tak pojď mi...asi má nejoblíbenější vokálovka ever v naprosto dokonalém vymazleném Stone remixu 10/10
22. Alan Morris – Cairo [Transistic Records] fantastický track s lehce exo melodií 8+/10
23. Aly & Fila vs. The Thrillseekers – Es Vedra [FSOE] [Future Favorite] krásný uplift s balearic feelem 8+/10

24. Solarstone – Shield, Pt.1 (ReOrder & Standerwick pres. Skypatrol Remix) [Magik Muzik] jejich typickej sound, kterej jsem si docela zamiloval 9/10
25. Para X – Temple Of Light [Monster Pure] dost dobrá, netradiční melodie 8/10
26. Driftmoon – Lights Will Guide You Home [WAO138] opět docela zajímavá netradiční melodie, na někoho může působit lehce cheesy 8/10
27. Aly & Fila feat. Aruna – The Other Shore (Fady & Mina Remix) [FSOE] další příjemná vokálovka, která netlačí na pilu 8/10
28. RAM & Susana – Someone Like You (RAM & Standerwick Remix) [RAM] ten breakdown v tomhle tracku je pekelně dlouhej, ale to co pak následuje je pure bliss, euforie až na prdeli...9/10
29. CRW – Feel Love (Omar Sherif & Andres Sanchez Rework) [Nukleuz] solidní předělávka staršího hitu 8/10
30. Abstract Vision & Aimoon – #energy [WAO138] masakr ve stylu Photographera 9/10
31. Standerwick feat. Jennifer Rene – All Of Us [FSOE] euforická šleha, opět husina až v podkoulí 9+/10

33. Giuseppe Ottaviani & Sied van Riel – GoRiel (JOC Deconstruction) [RIELISM] [Trending Track] nekompromisní techy mrda 8/10
34. Ronald van Gelderen – This Way (Rank 1 Remix) [High Contrast] [ASOT Radio Classic] trochu méně známá klasika, progressivnější sound 8/10

Edit: Dolvich (11. 05. 2015 17:59) (4x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
2. Future Disciple - Adventure To The South (Robert Nickson Remix)
3. Marco Torrance & Natasha Jaffe - Under The Diving Bell (DIM3NSION Remix)
4. Purple Haze - Out Here
5. Dimension - Voorpret
(11. 05. 2015 12:35)
Kakaot 712.

01. Aly & Fila feat. Aruna – The Other Shore (Aruna vs. Steve Kaetzel Remix) [FSOE] říkejte mi třeba rasista, ale tenhle remix je pěkně suchej oproti tomu Fady Mina remixu 6+/10
02. Armin van Buuren feat. Mr. Probz – Another You (Headhunterz Remix) [Armind] wow nejkomerčnější @#$%& v Asotu ever :D jako ono to zbortí haly ale jinak to tady nemá co dělat 4/10
03. Andrew Rayel feat. Jano – How Do I Know (Arston Remix) [Armada] přijatelný remix, přesto furt nuda 6/10
04. Suspect44 – Just With You [Zerothree] nejkomerčnější track od tohoto jinak solidního projektu 6+/10
05. ilan Bluestone – 43 [Anjunabeats] klasickej Anjuna/Enhanced sound 7+/10
06. LTN – Somebody I Could Be [Enhanced] zcela průměrná navrzlá vokálovka 6/10
07. Ben Gold feat. Eric Lumiere – Hide Your Heart [Tranzation] juchačka s jasným hitovým potenciálem 7+/10
08. Andrew StetS – Crusher [Club Family Records] hodně stupidní EDM track 4/10
09. Gareth Emery – Kings & Queens (A Tribute to “Game of Thrones”) [Garuda] sice docela dobrá předělávka hlavní melodie z Game Of Thrones...ale ještě lépe to předělal třeba Harmonic Rush 8/10
10. Tomac – Gabrielle [FSOE Excelior] pomalejší relax song 7+/10
11. Arisen Flame – Fireball [ASOT] [Tune of The Week] melodie v breakdownu je akční a docela akční, ale drop je EDM @#$%& 6/10
12. Faruk Sabanci – Albino [ASOT] jo tohle šlape jak vojáci na ruské frontě 8+/10
13. Anske – Little Dreamer (Ariel & Danilo Remix) [Lange Recordings] krásný melodický progressive, pomalu vlhnu :D 8+/10

14. Paul van Dyk & Giuseppe Ottaviani feat. Fisher – In Your Arms [VANDIT] moc pěkná vokálovka, a skvělé piánko, osobně bych ale uvítal trošku svižnější bpm 8/10
15. Paul van Dyk & Genix – For You [Ultra] typickej Ganix sound...super melodie, drop trochu typická trousovina no 8/10
16. Paul van Dyk & Jordan Suckley – City of Sound [VANDIT] tohle by mohlo docela slušně fungovat v klubech, docela namakanej groovy uplift/tech 8/10
17. Aly & Fila vs. The Thrillseekers – Es Vedra [FSOE] ploužíme na vlnách, krásný balearic uplift 8+/10
18. Fehrplay – Renegade [mau5trap] [Progressive Pick] kvalitní progressive s prvky elektra z 80.let 8/10
19. Fehrplay & Disfunktion – Nova [Armada Trice] stejný projekt ale daleko komerčnější sound...how come? Armada?? 6+/10
20. Beatsole pres. Line Pursuit – Ravenna [Magic Progressive] kvalitní progliftík, s krásnou vzletnou melodií 8+/10
21. Mino Safy – Petrol [Cloudland Music] Mino byl ve svých začátcích hodně originální, teď ale začíná hodně Arminovatět...tohle je prostě pokus o Gaiu 7+/10
22. Andy Moor & Somna feat. Amy Kirkpatrick – One Thing About You [AVA 100] wow moc pěkná vokálovka, melodie zní tak jako z období okolo roku 2005 8+/10
23. Sied van Riel & Radion6 – Warpdrive [Armind] [Trending Track] slušnej bigroomec z minula 7+/10
24. Eric Prydz vs. Depeche Mode – Generate (Talla 2XLC & Cold Blue Remix) vs. Personal Jesus (Eric Prydz Remix – Sean Tyas Rework) (Armin van Buuren Mashup) asi víte co si myslím o mashupech...nic lušného 7/10
25. Breame feat. Fiona Reid – You Are The Sun (Temple One Remix) [Always Alive] to je zpěvačka?? já myslel že to zpívá chlap :D no neva, jinak je to naprosto suprovej dreamy track, tak jak to umí jedině Temple One 9/10
26. Andy Moor & RAM feat. Christina Novelli – All Gone (RAM Uplifting Mix) [WAO138] ty jeho 3 minutové breakdowny prostě skipuju, ale melodie opět luxus 8+/10
27. Paul van Dyk & Mark Eteson feat. Tricia McTeague – Heart Like An Ocean (Aly & Fila Remix) [VANDIT] [Future Favorite] úžasná vokálovka, která rozhodně není nijak komerčně mířená, skvělé 8+/10
28. Matt Darey feat. Kate Louise Smith – See The Sun (Dan Stone Remix) [S107] ale no tak pojď mi...asi má nejoblíbenější vokálovka ever v naprosto dokonalém vymazleném Stone remixu10/10

29. Roman Messer & Denis Sender – New Life (Ahmed Romel Remix) [Suanda Music] trochu utahanej exo uplift 7+/10
30. Randy Katana – In Silence (Omar Sherif 2014 Remix) daleko lepší předělácka než ta od Tally...tohle je říznej uplift 8+/10
31. Sied van Riel – The Dark Matters [Rielism] wow docela nekompromisní techy track, má to gule 8+/10
32. Sied van Riel & Standerwick – In A Perfect World (Daniel Skyver Remix) [Subculture] fantastickej remix tracku, kterej tak nějak vždy balancoval na hraně upliftu, tenhle remix je ale čistej uplift 9/10
33. Photographer & Susana – Find A Way [How Trance Works] Photogrpaher...asi současný nejlepší uplifiting projekt 10/10

34. Paul van Dyk & Starkillers & Austin Leeds feat. Ashley Tomberlin – New York City [VANDIT] [ASOT Radio Classic] tenhle track jsem nikdy nějak extra moc nemusel, i když asi má své kouzlo...7/10

Edit: Dolvich (11. 05. 2015 18:00) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(15. 05. 2015 03:41)
Hukot 713.

01. Meyce pres. ONE WAY feat. Heidi Anne – Wonderland (Alexander Popov & Steve Nyman Remix) [Armada] [Hotmix Start] tenhle typ vokálovek mě moc nebere, moc utahané, a příliš mš neprobrala ani ta navrzlejší basovka 6+/10
02. Kyau & Albert – Color Field [Anjunabeats] docela jednoduchá, veselá melodie, fajn track, nic převratného 7/10
03. Above & Beyond feat. Zoe Johnston – We’re All We Need (ilan Bluestone Remix) [Anjunabeats] originál mám moc rád, jeden z nejinteligentnějších mainstream EDM tracků...tenhle remix je sakra povedenej...klubovější podání 9/10
04. Gareth Emery – Kings & Queens (A Tribute to “Game of Thrones”) [Garuda] [Trending Track] solidní předělávka peckonoidního theme songu, jenže existuje i Harmonic Rush remix, který je ještě více podle mého gusta 8/10
05. Bobina & Andrew Rayel – Sacramentum (DRYM Remix) [Armind] originál je výbornej a bigroom remix moc nepotřebuje, i když je to docela nálož 6+/10
06. Arston feat. Jake Reese – Circle Track [Armada Trice] veselá trousy juchačka...dá se to 6+/10
07. David Gravell feat. Christon Rigby – It’s In Your Heart (Club Mix) [Armada Captivating] Gaiovina z vokálama, podle mě docela špaténka 4/10
08. Alexander Turok feat. Eva Kade – Loud & Clear [Armada] taky docela průměrná věc, i když zajímavější než ta předchozí 6/10
09. Arisen Flame – Fireball [ASOT] no musím uznat, že naživo to musí solidně dunět...i když je to trousovina jako prase 7/10
10. Square Two – Split [Enhanced] Enhanced sound se prostě nezapře, škoda že mě nikdy moc nebavil, i když toto je jedna z těch lepších 7/10
11. Armin van Buuren feat. Mr. Probz – Another You (Headhunterz Remix) [Armind] sice asi nejkomerčnější track ever v asotu...nějakým způsobem je to ale tak provokativně špatné, že se to snad dá i poslouchat, třebaže jen z recese 5/10
12. Andrew Rayel – Power Of Elements (Trancefusion 2014 Anthem) (Arisen Flame Remix) [Armada] další bigroomovina...Arisen nám hodně bigroomoju/trousovatí, škoda 5/10
13. MaRLo – Atlantis [ASOT] [Tune of The Week] no sice je to další bigroomovina, ale musím uznat že relativně nápaditá, jen je škoda, že je to hmyna trance eventu a přitom to není moc trancy 7/10
14. Sied van Riel & Radion 6 – Warpdrive [Armind] solidní track z minula 7+/10
15. Dimension – Origami (Ferry Tayle Emotional Remix) [Flashover] originál mám opravdu hodně rád, však jsem ho i odesítkoval...a překvapivě ho budu mít i po tomto upliftím remixu od mého oblíbence o něco raději...ale je to solidní alternativa 9/10
16. Andy Moor & RAM feat. Christina Novelli – All Gone (RAM Uplifting Mix) [WAO138] [Future Favorite] nejsem fanda ramových dlouhých breakdownů, ale melodie má teda fantastické 8+/10
17. Orbion – Timeless [Alter Ego Records] [Progressive Pick] pěkný dreamy track s piánkem 7+/10
18. Ahmed Romel & Hazem Beltagui – Nihavent (Tomac Remix) [Blue Soho] trochu agresivnější track s exo breakdownem 7+/10
19. Mohamed Ragab & Mino Safy – Meronym [FSOE Excelior] zvukově docela vymazlený track...pěkný proggy track 8/10
20. Alexander Popov & Yan Space – Fractal [Armada] prostě ne, tyhle tracky fakt nemusím, šlapárna zelí 5+/10
21. Alexander Popov – Personal Way (Arisen Flame Remix) [Armada] Arisen dnes potřetí a možná nejlépe...docela namakaný spodek, ale jinak je to zase takové lehce bigroomovité/gaiovité 7/10
22. Johnny Yono – Embrace The Fear [Lange Recordings] no tenhle track mě docela nakopnul, pěkná svižná klubobější věc 8+/10
23. Nifra & Artisan – Rampage [Coldharbour] docela klasický, hutný Nifra sound 8/10
24. Matt Darey feat. Kate Louise Smith – See The Sun (Dan Stone Remix) [S107] f*ck me...double time 10/10
25. Paul van Dyk & Jordan Suckley – City of Sound [VANDIT] tenhle track je sakra návykovej a takovej správně groovy...prostě docela typciká Suckleyovina...whoomp, whoomp 9/10
26. Ciaran McAuley & Clare Stagg – Firebird příjemný, letní uplift 8/10
27. Future Antics – Stargazer [Monster Tunes] ten psýčkovej drop byl docela nečekanej, docela kotel 8+/10
28. Andy Elliass – Elizjum [Blue Soho] dobrej svižnější agresivní uplift 7+/10
29. Bryn Liedl feat. Bethany Marie – Statues (Bryan Kearney Remix) [Go On Air Recordings] hondě chytlavé vokály a typickej Kearney uplift sound 9/10
30. Akira Kayosa & Hugh Tolland feat. Matt Noland – Sisa [Monster Tunes] tahle dvojice je docela zabijácká...opět parádička, techy acid drop alert! 9/10

31. Jordan Suckley – Medic (Arctic Moon Remix) [Damaged] fajn remix, melodičtější než orig 8/10
32. Sunset – Rotterdam [Ghost Tunes] moc pěknej dreamy track, opět trochu ve stylu Alíků 8+/10
33. Andres Sanchez – Don’t Leave [Subculture] masakr, track se rozvijí docela pomalu, ale drop je texaský masakr 9/10
34. Cygnus X – Positron (Armin van Buuren Remix) [High Contrast Recordings] [ASOT Radio Classic] stařičký, ale opravdu suprový remix z Arminova silného období 9/10

Edit: Dolvich (15. 05. 2015 17:38) (3x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(22. 05. 2015 23:10)
Masot 714.

01. Andrew Rayel feat. Jonny Rose – Daylight [Armada] beat má docela drive, vokály jsou komerčně mířené...a sound...prostě Rayel...se vším špatným co k němu patří, strč si to Ádo mezi půlkoviny 4/10
02. Above & Beyond – Hello (Jerome Isma-Ae Remix) [Anjunabeats] ta melodie je jedna z nejlepších co jsem kdy v životě slyšel, nejvíce se mi líbí asi album verze, tenhle remix je však taky parádní a má i dobrý drive 9/10
03. ilan Bluestone – Cloudchaser [Anjunabeats] pěkný šlapavý progressive 8/10
04. Jenaux feat. Pia Toscano – Renegades (Willem De Roo Remix) [Enhanced] překvapivě docela komerčně znějící track, možná především díky těm poppy vokálům 7/10
05. Adara – Chemistry (LTN Remix) [Archipelago Entertainment] no furt jsem si říkal, co z toho vyleze, a ta melodie je teda sakra dobrá 8+/10
06. Spencer Tarring feat. Angelika Vee – Fall Down (Protoculture Remix) [Revealed Recordings] raději bych dub, ty vokály to hodně kazí...jinak klasickej proto sound 8/10
07. Monoverse – One Way To LA [Statement!] trochu utahanější track 7/10
08. Airbase – Mondegreen [ASOT] od Airbase bych přecijen raději slyšel něco svižnějšího, tohle je takové dreamy, chybí tomu...prostě nějaké ty BPMka navíc 7+/10
09. Jean-Michel Jarre & Tangerine Dream – Zero Gravity (Above & Beyond Remix) [Anjunabeats] [Tune of The Week] Jarre taky vždy patřil mezi mé oblíbence, už od dětství...tenhle track je úplně úžasný a hodně temný, jediné co se mi nelíbí je dropová pasáž, která je taková suchá a navíc lehce bigroom, škoda že není celý track tak temný jako beakdown, bylo by to za deset 9/10
10. Rafael Frost & Maria Nayler – No Mistakes [Frost Recordings] od Frosta se mi nelíbilo z poslední doby lautr nic, a tenhle track to moc nezmění 6/10
11. Jason Seizures – Fat Toddler (Tom Fall Remode) [Digital Insomnia Groove] klubová šílenost 7/10
12. Harmonic Rush & Binary Finary – Rise (Craig Connelly Remix) [Rise Recordings] nadupanej proglift, ten spodek mi tu opravdu drtí podlahu, paráda 9/10
13. Arisen Flame – Fireball [ASOT] škoda toho trousy pojetí, mohla to být šleha 7/10
14. MaRLo – Atlantis [ASOT] bigrůůůmy, prostě bigrůůůůůmy, melodie mi připomíná kvokání slepic 6/10
15. Alexander Popov – Personal Way (Arisen Flame Remix) [Armada] tohle spojení mě už minule moc nenadchlo 6/10
16. Gareth Emery – Huracan (Ben Gold Remix) [Garuda] daleko lepší a našláplejší než originál 7+/10
17. Ahmed Romel & Hazem Beltagui – Nihavent (Tomac Remix) [Future Favorite] exo breakdown a docela fajne melodka, ale na FF bych to netipoval teda 7+/10
18. Grum – U [Anjunabeats] [Progressive Pick] mám dost rád tyhle proggy s prvky elektra z 80.let 8/10
19. Armin van Buuren & Andrew Rayel – EIFORYA (Alexander Popov Remix) [Armada] zvukově rozhodně nic překavapivého 5/10
20. Andrew Rayel – Impulse (Bobina Remix) [Armada] další trousec, i když docelas povedený 6+/10
21. Andrew Rayel – Rise Of The Era (Digital X Remix) [Armada] Digital X už nám taky ztrousovatěl totálně 6/10
22. Andrew Rayel feat. Sylvia Tosun – There Are No Words (Faruk Sabanci Remix) [Armada] asi lepší než orig 6+/10
23. Andrew Rayel feat. Alexandra Badoi – Goodbye (Ben Gold Remix) [Armada] další track z trousy soundem, já myslím že už to pro dnešek stačilo 6/10
24. Antillas – Route 66 (Dan Thompson Remix) [IHU] šlapavější track, solidní 8/10
25. Mohamed Ragab & Mino Safy – Meronym [FSOE Excelior] velice solidní progina 7+/10
26. Ultimate & Moonsouls – U And Us [Infrasonic Pure] v téhle epizodě se teda čekalo sakra dlouho na tento sound, uplift!! a hned taková parádička...od mé oblíbené dvojice, nádhera (jen nevím proč zmizelo to piánko, které bylo ve verzi hrané ve FSOE) 9+/10
27. Dan Stone – Radi8 [free download] Dan Stone si může dovolit i takovouhle pecku dát zdarma 8/10
28. Pulser – My Religion (Astuni & Manuel Le Saux Re-Lift) [WAO138?!] ani se Arminovi nedivim, taky bych to hned signul 8+/10
29. Bryn Liedl feat. Bethany Marie – Statues (Bryan Kearney Remix) [Go On Air Recordings] chytlavé vokály a skvělý vyliftěný sound 9+/10
30. Bryan Kearney & Will Rees – Prime Example [Kearnage] ten drop je jeden z největších psy masakrů 8+/10
31. Sam Jones – Let Loose [Kearnage] neskutečnej masakr s psými kousky 8+/10

32. Jase Thirlwall – Stand By [Mental Asylum] techy trance jak za starých časů 8/10
33. Will Rees – Persistence [FSOE] energetická bomba již známá z mnoha setů 9/10
34. Marcel Woods – Cherry Blossom [High Contrast Recordings] [ASOT Radio Classic] jo to ještě Marcel dělal zvukově zajímavé věci a hlavně trancy 8/10

Edit: Dolvich (23. 05. 2015 15:55) (2x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(30. 05. 2015 01:03)
Pažout 715.

01. Above & Beyond feat. Zoë Johnston – Peace Of Mind (Myon & Shane 54 Summer of Love Remix) [Anjunabeats] sice je tam takový ten summer feeling...ale raději mám asi originál, vokály jsou tak i tak super 8/10
02. ilan Bluestone vs. Cosmic Gate & Emma Hewitt – 43 vs. Coing Home (Armin van Buuren Mashup) nemám moc rád mashupy, ale tenhle docela sedl 8/10
03. Markus Schulz – Bombay (Mumbai) [Coldharbour] docela typická šulcovina, fajn 8/10
04. Hazem Beltagui – The Unbroken [FSOE Excelior] temější solidní track 7+/10
05. JES vs. Shant & Clint Maximus – Hold On (Fatum Remix) [Intonenation Records] komerčnější trousy juchárna 4/10
06. RAM & Susana – Someone Like You (Bobina Remix) [Grotesque] no bohužel pro mě nejslabší verze, není vyloženě špatná, ale ty bigroom elementy mě odrazují 7/10
07. Willem De Roo – Omen [Armind] [Tune of The Week] Willem začal jako upliftí producent, ale postupem se z něj taky stává edm bitch...tenhle track má sice docela funny melodii, ale jinak je to bigroom, kterej z trancem nemá mnoho společného 7/10
08. Roman Messer feat. Eric Lumiere – Closer (Denis Kenzo Remix) [Suanda Music] odporná komerční skákačka 3/10
09. Monoverse – One Way To LA [Statement!] [Future Favorite] docela chytlavá melodie, ale celkově na mě track působí lehce utahaně...7+/10
10. Jean-Michel Jarre & Tangerine Dream – Zero Gravity (Above & Beyond Remix) [Anjunabeats] [Trending Track] ten nástup hned od začátku je neskutečnej masakr...po breakdownu trochu track ztrácí svůj šmrnc, ale i tak pecka 9/10
11. Andrew Rayel feat. Jonny Rose – Daylight [Armada] nezajímá mě ten track, ani se tím nebudu zabývat, neá v Asotu co dělat 3/10
12. Armin van Buuren & Andrew Rayel – EIFORYA (Alexander Popov Remix vs Original AvB EDIT) hrozný, skipuju 3/10
13. Dimension – Morgana [ASOT] Dimension koukám využívá momentu slávy, aby proniknul do povědmí širšímu publiku...po precizním Origami prostě udělá takovouhle bigroom shitku...4/10
14. Ferry Corsten pres. Gouryella – Anahera [Flashover] Gouryella byl jeden z projektů který mě tenkrát defintivně utvrdil v tom že poslouchám tu nejlepší hudbu na světě...teď po 13 letech si připadám jako po znovuosvícení...tomu tracku snad nechybí nic....zní jako kdyby pocházel z toho období okolo roku 2000....perfektní práce Ferry! čistej trance bez jakýchkoliv současných trendů 10/10
15. Orjan Nilsen – Now We’re Talking [IMO] horší track už vybrat nešel po takovém pohlazení od Gouryelly mi tu vrčí nějaká vrtačka?? a skřípají nějaké dveře nebo co?...ono to není tak hrozné...docela ucházející bigroomec, ale přecijen po té Gouryella to působí jak pěst do koulí 5/10
16. Armin van Buuren feat. Mr. Probz – Another You (Mark Sixma Remix) [Armind] stále nové, přesto už docela ohrané 5/10
17. Peter Steele – Mantra (Zuberstein Remix) [Pure Trance] [Progressive Pick] tyhle Arminovi picky jsou vždy perfektní, to je panečku progressive, už se Orjane...8+/10
18. Third Party – Alive [Release Records] tohle už není taková sláva, hlavně ty vokály mi moc nesedí 7/10
19. Philippe El Sisi & Sarah Russell – Into The Flame [How Trance Works] docela solidní track, který by ale přeijen potřeboval trochu nakopout 8/10
20. Mark Sherry & Clare Stagg – How Can I (Solis & Sean Truby Remix) [Outburst] solidní remix ale asi dám přednost origoši 8/10
21. Assaf – Asteria [Black Sunset Music] trochui té exotiky, i když mě ten track nějak extra nebere 7/10
22. Dimension – Cima [Coldharbour Recordings] mnohem lepší track od Dimension, velice pěkný melodický track ve stylu starého dobrého Artyho 8+/10
23. BluSkay – You & I (Secret Lovers) [Molekular] suprovej dreamy uplift, tak jak to umí třeba Kandi a spol 8+/10

24. Outside The Bounds – Orbiter (UCast Remix) [Unique Sense] těžkotonážní námrd, i když popravdě bych raději asi melodický drop, ale i tak dobré 8/10
25. Sean Tyas & Fisher – Something In The Way [Tytanium] Melodicky je to typickej Tyas, s přijatelnýma vokálama, beat je trošku do psy 8/10
26. Allen Watts – Tomahawk [Monster Force] další rychlopalba, tak trochu ve stylu Photographer 8+/10
27. Driftmoon feat. Kim Kiona – Tombs We Build [Grotesque Music] příliš dlouhý breakdown následovaný docela fajn melodií 8/10
28. Allen Watts & Dreamy – Integrity [Monster Pure] Toto se mi zatím zamlouvá nejvíc z těch 140vých drtiček, mám rád trochu hravější melodie a to tento track splňuje 9/10
29. Aly & Fila feat. Karim Youssef & May Hassan – In My Mind (UCast Remix) [FSOE] tady se někdo inspiroval remixem k Laily...ale neva, i tak fajn acid trance s exo breakdownem 8/10
30. Allen & Envy feat. Katty Heath – I Wasn’t The One (Cold Rush Remix) [How Trance Works] docela typickej Cold Rush sound se vším všudy 8/10
31. Paul Miller & Nicole McKenna – This Time Last Year [Amsterdam Trance Records] sice dobrá, ale ne na první poslech chytlavá vokálovka 7/10
32. Flynn – Krystal Harmony (Philip Estevez Remix) [Fraction Records] vypadá to na pohodový uplift, ale drop je psýčkový 7+/10
33. Bryn Liedl feat. Bethany Marie – Statues (Bryan Kearney Remix) [Go On Air Recordings] skvělá vokálovka s typickým Kearney soundem 9/10
34. Jase Thirlwall – Stand By [Mental Asylum] jsem docela rád, že se tenhle poctivej tech-trance styl vrací 8/10
35. Junkie XL & Sasha – Breezer [Roadrunner] [ASOT Radio Classic] progressivnější summer track z let minulých, přiznám se že ho asi slyším poprvé a docela se mi zamlouvá 8/10

Edit: Dolvich (30. 05. 2015 01:11) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(08. 06. 2015 19:33)
Kákoš 716.

01. Joonas Hahmo x K-System – Ocean Drive [Hahmo Recordings] zpočátku trochu nenápadně se rozvíjející proggy track, který ale chytne hodně chytlavou melodii a rozvine se v příjemný proggy track 8/10
02. Cannavo & Nesse – Push [Enhanced] break je super-příjemný, drop je zato extra vrzavý 7/10
03. Willem De Roo – Omen [Armind] [Trending Track] docela fajn track s hravou melodií, ale jak tohle mohl Armin minule zvolit jako TOTW místo Anahery, to mi hlavoška nebere 7+/10
04. JES, Shant & Clint Maximus – Hold On (Fatum Extended Remix) [Intonenation] pro mě nezáživná vrzanice, popelnice 4/10
05. Jason Ross vs. Jenaux – Solaris [Anjunabeats] opět nádherný break, ale to co následuje potom, mě osobně nijak nebere, příliš trousy 7/10
06. Jochen Miller feat. Simone Nijssen – Slow Down [Armada] mainstreamově mířena vokálovka 6+/10
07. Jochen Miller – Atomic [Armada] klubovější trousy track 6+/10
08. Michael Woods – Chin Up [Diffused] melodický breakdown a docela solidní bigroom drop 6+/10
09. Beat Service – Proxy [Beat Service Audio] BS totálně ztrousovatěl, tohle už je vyloženě chaotickej noise 5+/10
10. RAM & Susana – Someone Like You (Bobina Remix) [Grotesque] přijatelná pomalejší verze, já mám ale raději upliftí remix od RAMa a standerwicka 7/10
11. Denis Kenzo & Kimberly Hale – Listen [How Trance Works] docela příjemná vokálovka ve stylu Omnia 7+/10
12. Denis Sender & DJ T.H. feat. Hanna Finsen – New Day (Mino Safy Remix) [Entrancing] navrzlejší gulášovina, hlavní lead ale ujde 6/10
13. Heatbeat & Quilla – Secret (Kent & Gian Remix) [Armada] pár pasáží je docela fajn, ale jinak je to taky vrzka 6/10
14. Kyau & Albert – Follow The Waves (Mino Safy Remix) [Euphonic] tak tohle má docela gule, má to docela solidní drive a melodie jak víno...dost dobrý 8+/10
15. Cosmic Gate feat. Sarah Lynn – Sparks After The Sunset (Rafael Frost Remix) [WYM] docela solidně překopaný track, fanoušci sekaček a bigrumíků budou spokojený 7/10
16. Ferry Corsten pres. Gouryella – Anahera [Flashover] [Future Favorite] opravdová nádherá a jasný důkaz toho, že není vyloženě zapotřebí dlouhých bild-upů, noisy soundu a 140kového bpm...tady jde hlavně o melodii...a ta je prostě nádherná, až dojemná 10/10
17. Ramin Djawadi – Game of Thrones (Armin van Buuren Remix) [Armind] [Tune of The Week] velká poklona, že je to spíše uplifting remix...ale když to porovnávám s neoficiálním Harmonic Rush remixem, tak Armin lehce prohrává 8/10
18. Grum – Lightspeed [Anjunabeats] temný progressive, kterého bych klidně uvítal více v Asotu 7+/10
19. Orjan Nilsen – Now We Are Talking [Mainstage Music] bigrum Nilsenovina, bohužel z Orjana už asi nic kloudného nevypadne 5+/10
20. Venom One – Caliga [#GoldRush] docela zajímavý a správně vostrý drop, solidní track 7/10
21. Motorcycle – As The Rush Comes (Arisen Flame Remix) no ale toto je gulášovina...bigroom noisy remix k této klasice fakt nebyl potřeba 4/10
22. MaRLo – Atlantis [ASOT] nechápu jak toto kvokání slepic může být hymnou trance eventu 5/10
23. Solis & Sean Truby – Armadillo [Infrasonic] šlapavější progressive track, docela elegantní pásovec 7+/10
24. Push – The Legacy (Airborn 2015 Bootleg) sice předělávka, která nedělá ostudu, ale na druhou stranu nic moc originálu nepřidává, prostě jen převedení track do modernějšího, tedy horšího soundu s prvky bigroomu...8/10
25. Dimension – Morgana [ASOT] nechápu jak po Origami může přijít toto...5/10
26. Madwave – Ritual [Always Alive] hodně pěkný orchestral-trance track, breakdown nápadně připomíná Spellbound 8+/10
27. Giuseppe Ottaviani – No One Like You [Go On Air] docela typická Ottavianina, pěkný track, který opět dokazje, že někdy postačí i jednodušší melodie k fajn tracku 8+/10

28. Dark Fusion feat. Amy Kirkpatrick – Silver Lining [TranceFamily Records] fajn vokálovka, i když více než ty vokály se mi líbí melodie 8/10
29. Daniel Kandi & Zack Mia – Spectre [Always Alive] parádní energetický trance s breakbeatovým breakem a ostrými supersaw synths 9/10
30. Woody van Eyden & Dan Stone – Chambray [Always Alive] uplift trochu veselejšího ražení s typickým Dan Stone soundem 8+/10

31. Yahel & Liya – Shadows (Stoneface & Terminal Remix) [Perfecto] svižnější track s chytlavými vokály a nečekaným techy dropem 8/10
32. Jordan Suckley – Aztec Curse [Damaged] hodně hodně nasraný track s psýčkovými choutky...tohle je docela peklíčko 8+/10
33. Will Atkinson – Through Spirit [FSOE] a opět naopak spíše příjemný euforický trancík 8/10
34. Jose Amnesia feat. Jennifer Rene – Louder (Jon O’Bir Remix) [ARVA] [ASOT Radio Classic] skvělá klasika s naprosto kutlovníma vokálama...skvělé 9/10

Edit: Dolvich (08. 06. 2015 20:17) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(12. 06. 2015 23:41)
Tohle je jedna z těch nejslabších epizod za poslední dobu...hlavně teda zase ta první část, než se to rozjede...no vezmu to tenntokrát hopiášem

ASOTIÁŠ 717.

01. Matt Fax – Supertaper [ZeroThree Music] začátek ale docela dobrej, fajn proggy track s groovy beatem, výbornej Super Fapper 8/10
02. Karanda – Supreme [Frost Recordings] teda co se to s Karandou stalo, jeden z průlomových proggy projektů, dnes mainstream komerce, i když motiv je docela chytlavý 5/10
03. Cosmic Gate & Eric Lumiere – Run Away (Alexander Popov Remix) [WYM] [Tune of The Week] co že je na tom tak horzně dobrýho? prostě docela standartní navrzlý track 6/10
04. Aruna – The End (Alex Klingle Remix) [Enhanced] standart popina 4/10
05. Cosmic Gate & Sarah Lynn – Sparks After The Sunset (Rafael Frost Remix) [WYM] docela fajn vokálovka z minula, drop je ve stylu sekačky 7/10
06. Arctic Lake – Limits (Aurosonic Progressive Mix) [Soho Yacht Club] příjemná vokálovka a klasický letní Aurosonic sound 8/10
07. Aelyn – New Day [How Trance Works] poklidnější dreamy prog 7/10
08. Ronski Speed feat. Lucy Saunders – Calm Before The Storm (Aimoon Remix) [Maracaido Records] docela poutavej progressive, melodie je dostatečně akční, vikály fajn 8/10
09. Hardwell feat. Jonathan Mendelsohn – Echo (Tenishia Remix) [Revealed] ale no tak...mainstream vokálovka vhodná pro mtv 5/10
10. MaRLo – Atlantis [ASOT] a zase kvokaj slepice 5/10
11. Markus Schulz feat. Delacey – Destiny (Kyau & Albert Remix) [Coldharbour] soldiní remix, ale originál se mi líbí víc 8/10
12. Tom Fall feat. LACES – Break Free [Armada Trice] poklidnější summer track 7/10
13. Rodg – Wrong Direction [Armada] [Progressive Pick] Rodg je velký talent, všechno co zatím vydal se mi líbilo, kvalitní progressive bez nějaký trousy moresů 8/10
14. Cuebrick – Demon (Kago Pengchi Remix) [Enhanced] docela slušný track, kde ale až přílie dominují vokály 7+/10
15. Jean-Michel Jarre & Tangerine Dream vs. Corti Organ – Zero Gravity (Above & Beyond Remix) vs. Butterfly (Armin van Buuren Mashup) zvláštní mashup, kde nebyla příliš využit track od Jarreho 6/10
16. Joonas Hahmo x K-System – Ocean Drive [Hahmo Recordings] moc dobrej prog, už minule jsem chválil 8+/10
17. Denis Sender & DJ T.H. with Hanna Finsen – New Day (Mino Safy Remix) [Entrancing] Mino je obvykle super, ale tohle je moc vrčící track 7/10
18. Reverse – Distant Destiny (Dan Dobson Bootleg) [Vandit] Dobson chrlí jeden bootleg za sebou, tenhle je fajn, ale originál u mě vyhrává 7+/10
19. Ferry Corsten pres. Gouryella – Anahera [Flashover] [Trending Track] no a tahle nádhera bude mým velkým kandidátem na Tune Of The Year 10/10
20. Airscape vs. Peetu S – Pianomatic (Airscape Festival Mix) [High Contrast] docela příjemný track s piano motivem 8/10
21. Lee Osborne & Roxanne Emery – Safe In The Sky (Cold Rush Remix) [Monster Pure] výborný vocal track v tradičním upliftím CR remixu 8+/10
22. Allen & Envy feat. Katty Heath – I Wasn’t The One (Cold Rush Remix) [How Trance Works] podobně kvalitní vzletný uplift 8/10
23. Iversoon & Alex Daf feat. Eireann Wax – State of Oblivion (Woody van Eyden Remix) [FENology] emotivní breakdown následovaný docela nečekanou tech-trance pasáží 8+/10
24. Adam Ellis & Katty Heath – Made It Through The Rain [Amsterdam Trance] Ellis trochu měkkčí než obvykle, ale i tak fajn 8/10
25. Orkidea & Activa – Z21 [Black Hole Recordings] to sice není můj nejoblíbenější track z alba, ale i tak skvělý track štrejchnutý psýčkama 8/10
26. Moonsouls – Sparkles (Cold Rush Remix) [Infrasonic Pure] Cold Rush dnes potřetí a opět hodně kvalitní upliftovina 8/10
27. Tycoos – The Road Less Traveled [Synchronized Music] orchestrální, posmutnělý trance 7+/10
28. John Askew – The Door (John Askew Remix) [Discover] předělaná klasika, popravdě jsem čekal, že to bude mít větší koule 7+/10
29. Ramin Djawadi – Game of Thrones (Armin van Buuren Remix) [Armind] [Future Favorite] nepřekvapivý vítěz, ale popravdě mi ten track nějak nesedí...je to trošku off-sync nebo jak to nazvat, raději brát spíše Harmonic Rush, ten je více harmonický :) 8/10
30. Starfighter – Apache (John O’Callaghan Remix) [Subculture] originál sice znám, ale nepatří mezí mé oblíbené klasiky, tenhle rework mě osobně taky až tak neuchvátil až příliš monotoní, ale objektivně asi dobrá techárna 7/10
31. Paul Denton – Wire Tap [Tytanium] 140kový nášup jako prase s psýčkovým dropem 8+/10
32. M.I.K.E. pres Plastic Boy – Chocolate Infusion [Captivating Sounds] [ASOT Radio Classic] máte rádi čokoládu? co si jí takhle narvat rovnou do žíly?? hmm?? 10/10

Edit: Dolvich (13. 06. 2015 11:58) (2x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(17. 06. 2015 14:03)
hmm Ferry pěkně, takhle nějak si představuju novou Gouryellu - slyším tam furt ten starý sound, ale oblečený do nových šatů sm3 goosebumps se taky dostavily
(19. 06. 2015 02:27)
Ach jo 718.

01. W&W – The One [Mainstage Music]nevím co tím Armin sleduje, že ty Wéčka furt sleduje :D mainstream EDM track s chytlavou vocal pasáží, kde je tem trance ale?? 5/10
02. Ana Criado & Aurosonic – The Force Of The Blow [Raz Nitzan Music] skvělá kombinace mé oblíbené zpěvačky a mého oblíbeného proggy projektu 8+/10
03. Cosmic Gate feat. Kristina Antuna – Alone (Andrew Rayel Remix) [WYM] čekal jsem něco mnohem horšího, docela fajn optimistický summer track 7/10
04. Super8 & Tab vs. BT – Aika [Anjunabeats] další pomalý summer track, asi bych čekal i víc od takových formátů 7+/10
05. Sound Quelle & Max Meyer – Monolith [Statement!] solidní melodie v docela vrzavém podání 7/10
06. Cosmic Gate feat. Sarah Lynn – Sparks After The Sunset (Denis Kenzo Remix) [WYM] další posluchatelný pomalejší trousy track 6+/10
07. Markus Schulz feat. Delacey – Destiny (Kyau & Albert Remix) [Coldharbour] preferuji originál, le i tak solidní remix 7+/10
08. Tim Mason – Output [Armada Trice] [Progressive Pick] ne až tak temný track jeko obvyklý progressive pick, docela to i šlape, fajneee 7+/10
09. Rodrigo Deem – Totem [Enhanced Progressive] docela typický enhanced sound, příjemný track na jedno poslechnutí 7/10
10. Dash Berlin & Syzz – This Is Who We Are [Armada] hodně komerčně se tvářející track, který bude vynikat na všelijakých fetivalech s tou jednodušší komerčnější hudbou, furt nechápu proč tím Armin prasí Asoty 5/10
11. Denis Sender & DJ T.H. feat. Hanna Finsen – New Day (Mino Safy Remix) [Entrancing] [Future Favorite] líbí se mi vokály, vrčící synths mě až tak neberou 7/10
12. Jason Ross – Ravenna [Anjunabeats] co se melodií týče, tak je Anjuna stále top...škoda, že ty tracky nejsou trochu svižnější, jinak ale pecka 8+/10
13. Cosmic Gate feat. Eric Lumiere – Falling Back (Luke Bond Remix) [WYM] solidně šlapající Lumiérovka 7/10
14. Cosmic Gate feat. Jaren – Try (Ruben De Ronde Remix) [WYM] už těch vokálových popin začíná být moc v tomto díle 6/10
15. Cosmic Gate & Eric Lumiere – Run Away (Alexander Popov Remix) [WYM] ale jo, ta melodie je docela pěkná, ale celkově je ten sound až příliš komerční 7/10
16. Rank 1 vs. M.I.K.E. – Juno [High Contrast] [Tune of The Week] zvukově dost podobný sound jako přechozí track Elements...asi to není až taková šleha, na to kolik je kolem toho humbuku, ale i tak kvalitní trance, spíše oldchoolovějšího typu 9/10
17. York with Taucher & Ayla – Kings & Queens (Stoneface & Terminal Remix) [Planet Love Records] ani originál ani tento remi mě až tolik nepřesvědčili, melodie je až příliš melancholická 7+/10
18. Ferry Corsten pres. Gouryella – Anahera [Flashover] takovéhle tracky se vyplatí opakovat, nádherný trance, skoro až dokonalý, nic tomu nechybí 10/10
19. French Skies – Irreversible (Neo Kekkonen 132 Remix) [We Are Trance] trochu béčkovější producenti se sešly na docela fajn tracku, který sice nemůže konkurovat tomu předchozímu, ale mě docela zaujal 8/10
20. Gareth Emery & Lange vs. Amos Coax – Another You Another Me (Mohamed Ragab Mashup) krab, tenhle track nepotřebuje žádné vrzavé dropy 6/10
21. Menno De Jong – Abhyasa (Alex Di Stefano Remix) [In Trance We Trust] tak trochu jsem tu techy pasáž očekával po tom masivním breakdownu, propracované dílko 8+/10
22. The Noble Six – Undimmed (Alex Di Stefano Remix) [Subculture] snad ještě více masivní breakdown s navíc naprosto špičkovou breakbeat pasáží, opět gradace do techu....petelica! 9+/10

23. Hazem Beltagui & Sarah Lynn – Water Runs Dry (Club Mix) [Raz Nitzan Music] Hazem je u mě zapsanej jako nudič, tímhle trackem si ale u mě trohu polepšil, konečně něco trochu nakopnutého od něj 8/10
24. Cosmic Gate & Emma Hewitt – Going Home (Jorn van Deynhoven Remix) [WYM] Kosmíči asi moc nemají ponětí co je uplifting, tenhle track je teda pro mě docela typickej bigroom 7/10
25. Solarstone & IKO – Once (Pure Mix) [Black Hole Recordings] příjemné vokály a pohodový melodický sound, který přesně definuje současný Solarstone 8+/10
26. Alex John – Daydream [Macaraido] první uplift dnešní epizody...pěkné a euforické 8/10
27. Daniel Skyver – The Long Way Round [Monster Force] jeden z těch agresivnějších tracků 7+/10
28. Lee Osborne & Roxanne Emery – Safe In The Sky (Cold Rush Remix) [Monster Pure] hodně příjený uplift z minula 8+/10
29. Ramin Djawadi – Game of Thrones (Armin van Buuren Remix) [Armind] další opáčko 8+/10
30. Cuebrick – Demon (Ferry Tayle Remix) [Enhanced] povedený remix, trochu ve Photographer stylu 8+/10

31. Tenishia – Where Do We Begin (Sunset & Saad Ayub Remix) Sunset se hodně stylizuje do Alíků, ale je to trošku slabší než jejich sound 7+/10
32. Lange feat. The Morrighan – Follow Me (Lange Club Mix) [Positiva] [ASOT Radio Classic] kdo by tento track neznal...naprosto ikonický euforický track 10/10

Edit: Dolvich (19. 06. 2015 17:15) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(19. 06. 2015 21:38)
právě jsem si dal do sluchátek Anaheru na plný koule i s tím official videoclipem... už dlouho jsem neměl husinu 4 minuty v kuse sm0 Frízre, vytáhni ze šuplíku ceduli Tune Of The Year a podepiš tam i mě
(26. 06. 2015 23:26)
Maso 719.

01. Signal Space – Sharik [Alter Ego] na rozjezd docela fajn track, i když je pravda, že zadek mi to až tak netrhá 7/10
02. Ronski Speed & Sarah Russell – Closer (Formal One Remix) [How Trance Works] fajn vokálovka, i když taková docela předvídatelná 7+/10
03. Armin van Buuren feat. Mr. Probz – Another You (Pretty Pink Remix) [Armada Deep] [Progressive Pick] tak to je docela libová verze, taková správně temná, určitě pro mě asi nejpřijatelnější 7+/10
04. Muvy – The Moment [Statement!] docela fajnovej proggy track od Ardiho, melodie je taková správně neotřelá 7+/10
05. Andy Duguid & Audrey Gallagher – This Is Life [Magik Muzik] docela fajn vokálový breakdown, po něm ale až zbytečně masivní build a drop je docela suchý 7/10
06. Alex Klingle & Linnea Schossow – I Run To You [Enhanced] o něco lepší a melodičtější vokálovka 7+/10
07. Mumford & Sons – Believe (Kyau & Albert Remix) vokály jsou teda pro mně silně na hranici vkusu, jinak je to celkem klasickej KVA sound 7/10
08. W&W – The One [Mainstage Music] možná letní hit, ale patřící na úplně jiné parkety a do jiných shows....this is not trance...5/10
09. Super8 & Tab vs. BT – Aika (Rafael Frost Remix) [Anjunabeats] klasickej sekačkovej drop...asi je lepší orig 7/10
10. 2Rock & Zarex – Hammer Blow (Eximinds Remix) [2Rock Recordings] taková docela typická Gaiovina, mě příliš nezaujala 6+/10
11. Heatbeat – It’s Killing Me [Armada Captivating] [Tune of The Week] ale jo melodicky je to docela i poutavý track...a je to Heatbeat takže to i patřičně vrže...oceňuji mírnou originalitu 7/10
12. Dash Berlin with Cerf, Mitiska & Jaren – Man On The Run (David Gravell 2015 Remix) [Armada Captivating] zbytečný remix, který původní track nikam neposunuje 6/10
13. Cosmic Gate & Emma Hewitt – Going Home (Jorn van Deynhoven Remix) [Armada] škoda toho bigroom dropu, jinak by to bylo moc fajn 7/10
14. Tepes – Photosphere [A Tribute To Life] šlapavější prog, to já docela můžu 7+/10
15. Rank 1 vs. M.I.K.E. Push – Juno [High Contrast] [Trending Track] mě se víc líbí ta mini-melodie ještě předtím než přijde ta hlavní melodie :D ale celkově určitě parádní track 9/10
16. Markus Schulz – Lost In The Box (London) [Coldharbour] opět se mi líbí více začátek než samotná hlavní melodie, která se objeví v breakdownu...drop je bayfront-bigroom, celkově fajn track 8/10
17. Jurgen Vries – The Theme (MaRLo Remix) [Armada] tyjo, překvapivě hodně dobrej remix, bez velkých bigroom choutek, prostě to je předělaný do současnějšího klubovějšího soundu, ale žádný zazdívací dropy nebo tak 8+/10
18. Ferry Corsten pres. Gouryella – Anahera [Flashover] tune of the year říká Armin? říkám i já...i když uvidíme co ještě letos přijde...podívejte se na aftermovie ze sea games 2015...normálně mě to málem rozbulelo, unikátní track 10/10
19. Calvin Harris & Ellie Goulding vs. Arisen Flame – Fireball Outside (Armin van Buuren Mashup) no možná docela dobrej mashup...pro diskotéky...proč to cpát do Asotu? 5/10
20. A.R.D.I. & Leolani – The Light [WAO138] docela typický ARDI styl, podobné jako předchozí singl Remember...akorát že s vokálama 8+/10
21. Matt Eray – Samurai [Monster Pure] docela standartní uplift, který tak trochu napodobuje stylově track od Alana Wattse a možná je to podobné trackům od Sykpatrol, takže originalita nulová 7/10
22. ReOrder – Zephyr [Flashover] takhle čistý trance na Flashover? ten label jde sakra do sebe...melodie je dost melancholická, ai mám jiné favority od ReOrdera ale i tak skvělé 8/10
23. Innerlight – The Meaning [Go On Air] tak tohle je neuvěřitelné, naprosto odletová uplift vokálovka od nového projektu, vůbec nepochybuji, že mastering dělal Ottavianni, protože to je přestě jeho styl, neskutečně krásné, pro někoho možná až moc cheesy, ale pro mě tak akorát 9+/10
24. Daniel Kandi & Max Braiman – Sky0cean [Always Alive] asi narážka na kdysi docela slavný parody track od Kandiho...tohle ovšem není žádná parodie ale naprosto luxuní Kandiovina 9+/10

25. The Thrillseekers vs Sam Mitcham – They’ll Never Know [Adjusted Music] popravdě mi to přijde o kousek slabší než jejidch předchozí počin, i tak furt ale velký nadprůměr 8/10
26. Craig Connelly feat. LJ Ayrten – Veins [ASOT] docela fajn vokáovka, kde více vyniká melodie než vokály 8/10
27. Tenishia – Where Do We Begin (Sunset & Saad Ayub Remix) [Armada] [Future Favorite] ve stylu Alíků, jen mi to přijde o trošku slabší, přesto ale FF...no vkusy lidí jsou různé 8/10
28. Akira Kayosa & Hugh Tolland feat. Matt Noland – Twenty [Critical State] nemám moc rád orchestrálně dramatické tracky, ale tenhle je teda kurevsky velká šleha 9/10
29. UCast – Ramp [Monster Force] krásný, trdší uplift od tohoto dříve progresivnějšího projektu...teď vaří takovýhle dobroty, poklona 9/10

30. Eddie Bitar – Come On [VANDIT] pěkná melodie v breakdownu, jinak je to pochopitelně techy drtička 8/10
31. Ben Nicky – 680 [VANDIT] hezký melodický track s tvrdším spodkem, podobné jako Drop 8+/10
32. Yuri Kane – Right Back [PREMIER] [ASOT Radio Classic] oblíbená vokálovka, ani ne tak stará...ale dá se to už určitě považovat za klasiku 9/10

Edit: Dolvich (27. 06. 2015 10:03) (2x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(05. 07. 2015 13:32)
Azzot 720.

01. 3LAU feat. Emma Hewitt – Alive Again [Armada Music] pokus o letní hit, to jestli se povedlo neumím moc posoudit, tyhle komerčně mířené trousy vokálovky mě nějak extra neberou 6/10
02. LTN & Eranga feat. Katty Heath – Don’t Push Me Back (Estiva Remix) [How Trance Works] produkce Estivy stála v poslední době totálně za prd, chlapec propadl komerci, ale tenhle track je zvukově hodně originální a promakaný, takže trochu překvapivě dobrý 7+/10
03. Max Meyer – Anrossa [Statement!] začátek hrozivej...ale v breakdownu ten track ožije a je z toho velice příjemnej track ve stylu staršího Artyho 7+/10
04. Genix feat. Hannah Magenta – You Have It All [Armind] ty vokáy jsou docela průměrné a melodicky to taky není až taková řacha jak by se dalo od Genix čekat, přesto pěkné 7/10
05. Steve Haines & Dezza – Match Point [Ultraviolet] docela fajn track trochu stylu labelu Euphonic, jen tomu chybí výšky nebo něco, zvukově špatný track slyším v Asotu snad poprvé....7/10
06. Codeko – Crusader [Enhanced] docela typický Enhanced track, letní trousík 7/10
07. Ben Gold feat. Eric Lumiere – Hide Your Heart (Chris Schweizer Remix) [#Goldrush] originál je obstojný komerční dupáček, tenhle remix je...srajda 3/10
08. Lush & Simon X Rico feat. Miella – We Are Lost (Marnik Remix) [Trice] komernčí bigroom, i když ten drop je přecijen ještě nadstandartní na poměry toho stylu 5/10
09. Amersy – Air [Trice] další track, který bych vůbec do Asotu nedával...bigroom který by se vyjímal na Magneticu 5/10
10. Dash Berlin vs. Cerf, Mitiska & Jaren – Man On The Run (David Gravell Remix) [Armada Captivating] ach jo, někdy jsou ty první poloviny Asotu opravdu bolestivé 5/10
11. 2Rock & Zarex – Hammer Blow (Alex Daf Remix) [2Rock Records] trošku decentnější bigroom s temným motivem alá Coldharbour 7/10
12. Super8 & Tab & BT – Aika (Rafael Frost Remix) [Anjunabeats] originál lepší 7/10
13. Jerome Isma-Ae – Hold That Sucker Down (Jerome Isma-Ae’s 10 Year Anniversary Mix) [Jee] [Progressive Pick] klasika, která jentak neomrzí, a můžou si jí předělávat třeba do nekonečna, solidní 8/10
14. Rank 1 vs. M.I.K.E. Push – Juno [High Contrast] no konečně trance v pořadu o trancu...šlupa 9/10
15. Cygnus X – Superstring (Digital X Bootleg) [Eye Q Records] hrůza, děs, strašidelně hrozný, pro mě osobně asi kandidát na nejhorší track v Asotu všech dob...ostuda, takhle zlikvidovat klasiku 2/10
16. Ferry Corsten pres. Gouryella – Anahera [Flashover Recordings] [Trending Track] to už bude tak po šesté za sebou ne? klidně bych si to dal po sedmé...10/10
17. Radion6 feat. Jo Cartwright – Experience As One [Amsterdam Trance] cokoliv po Anaheře bude znít slabě...i když to není špatný track 7/10
18. Mattbeat & Zaa – Decode (Mino Safy Remix) [Cloudland Music] ostré synths, klubovější podání...7/10
19. RAM – Heartfelt [Black Hole] ten biuldup je trochu přeplácanej, melodicky je to ale moc pěkné 8/10
20. The Thrillseekers & Sam Mitcham – They’ll Never Know [Adjusted] sice se mi to od minule zalíbilo o něco více, ale pořád trvám na tom, že jejich předchozí spolupráce byla daleko lepší 8/10
21. Nhato – Ondine [FSOE Excelior] bigroomec s docela pěknou melodií 7/10
22. Heatbeat – It’s Killing Me [Armada Captivating] solidní a originální klubový track, ale v téhle pokročilé část Asotu očekávám jiné tracky 7/10
23. Purelight – Influence [Beat Service Audio] přesně ve stylu BS...vsadím se že se o mastering postaral právě on, melodie je správně šlapavá, trošku hloupoučká na jednu stranu...ale budiš 7+/10
24. Driftmoon – Stellar [ASOT] výborný track, ta melodie se mi nějak zaryla do hlavy 8+/10
25. Stoneface & Terminal – Venus (2015 Rework) [Euphonic] zvukově originální track z roku 2006 ve velice povedeném reworku...samozřejmě, že je to pomalejší a méně upliftové, ale i tak to šlape kurevsky dobře 9/10

26. Sia – California Dreamin (Arctic Moon Remix) [Tune of The Week] techy předělávka této předělávky...no nevím na živo to asi funguje, takto domě mě to popravdě až tolik nenadchlo 7+/10
27. A.R.D.I. feat. Leolani – The Light [WAO138?!] [Future Favorite] melancholická krása z minula 9/10
28. RAM – Kingdom Of Dreams (RAM 2015 Rework) [Black Hole] solidní upliftí předělávka 8/10
29. Sholan – Distant Cry [Extrema Music] pěkný agresivnější uplift 8/10
30. Matt Darey feat. Kate Louise Smith – See The Sun (Dan Stone Rework) [FSOE] tohle je prostě definice vocal upliftu...jeden z nejlepších remixů kasiky všech dob 10/10
31. Simon Patterson – Apex [Perfecto] psýčkový a jako vžy dost originální Simon...jen ten drop je takovej trošku chaotickej 8+/10
32. Rapid Eye – Alderaan (The Thrillseekers vs. Rapid Eye Remix) [ATCR] [ASOT Radio Classic] vždycky jsem měl raději Circa Forever, ale i tak fajn klasika 8+/10

Edit: Dolvich (05. 07. 2015 13:55) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(07. 07. 2015 15:17)
No, tohle byla poměrně shitková epizoda. Prvních cca 45 minut bylo za trest, Armin už zřejmě ztrácí sluch nebo co... Ten remix na Lumijéra nebo track od Amersy bych se nebál nazvat pořádným krabem a známkově bych šel ještě o dost níž, pravděpodobně i do mínusu. sm17
Podupávat nohou jsem si začal až při prvních tónech Juno, následovalo znásilnění klasiky Superstring, které mě sice až tak nezhnusilo, ale za moc to teda fakt nestálo (btw Frízre, na co si schováváš hodnocení 1/10 nebo 0/10, když jsi tomuhle dal dvojku sm0) a pak konečně dokonalá Anahera, která už ale přece jenom jede v ASOTu po x-té. Heatbeat mi přišel jak variace na Piráty z Karibiku, nic moc. Docela mě zaujal track Stellar od Juraje Kliky, jak říkal Armin, Venuše v novém kabátě taky stála za poslech. TOTW v podobě remixu na California Dreamin mě zase trochu zděsil, nemám tuto skladbu příliš v lásce ani v originále, takže už to doufám znovu neuslyším. sm16 Závěr byl celkem fajn díky opakovačkám od ARDIho a Matta Dareyho, z těch nových mě zaujal asi jen Sholan. RAM ani Patterson mě tentokrát za srdce nechytli.
Celkově vzato - příliš nového, co by se mnou roztočilo kancelářskou židli, se neobjevilo. Holt okurková sezóna, proto to Armin zachraňoval kvalitními tracky z minulých epizod. A za tu první půlku by zasloužil klečet hodinu na hrachu.
(13. 07. 2015 03:13)
Ty jo to jsem rád, že se furt takhle schodneme :) neuvěřitelné... :-)

Souhlas ty první hodinky jsou někdy úmorné a většinou je prolezu i velmi rychle a vlastně se s některými tracky zdržuju a zabývám jen díky tomuto hodnocení, jinak bych je přejel sakra rychle. Naštěstí druhé půlky bývají super. Na hodnocení 1 si nechávám až přijdedo Asotu nějakej ten Gueta, Garrix nebo třeba Tiesto :D prostě nějaká uktra srajda, ale myslím že v minulé epizodě těch srajd bylo tak i tak...
Edit: Freezer (13. 07. 2015 03:13) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(13. 07. 2015 04:03)
Kozot 721.

01. Eric Prydz pres. Pryda – Run [Pryda] [Progressive Pick] progresivní jízda s groovy basovkou, fajn track 7+/10
02. Denis Kenzo & Cari – Be A Dreamer [How Trance Works] solidní vokálky, melodicky průměrnějí, drop je taková ta zasekávačka ve stylu Frost, Cosmic Gate etc...6+/10
03. Max Meyer – Anrossa [Statement!] track z minula, opravdu nádherný break a celkově melodicky fakt špica, škoda toho divného skřípavého startu 8+/10
04. JES, Shant & Clint Maximus – Hold On (Alex Kunnari Remix) [Intonenation Records] ježiš co to zase je? cítím tady magnetic 3/10
05. Genix feat. Hannah Magenta – You Have It All [Armind] solidní trakc z minula, i když Genix teda měl lepší dělovky letos, jako třeba Muto nebo Lima 7+/10
06. Denis Sender – Shades Of Sunset (Club Mix) [Magic Island] letní track, který ale ve mě nic moc nevyvolává, na jeden poslech ok 6+/10
07. 3LAU feat. Emma Hewitt – Alive Again [Armada] pěkný vokály, trousy podání, ucházející summer juchačka 6+/10
08. Jerome Isma-Ae vs. Tom Swoon – Hold This Zulu Down (Armin van Buuren Mashup) ale jo, tohle se docela povedlo, navíc Sucker se mi vždy líbil :) 8/10
09. Rank 1 vs. M.I.K.E. Push – Juno [High Contrast Recordings] jen nám nalož Armine..tohodle tracku nikdy nemám dost, výborné a hlavně trancy 9/10
10. BT & Super8 & Tab – Aika (Rafaël Frost Remix) [Anjunabeats] to už je zase trochu slabší, taková lehčí přijatelná trousovina 7+/10
11. Fisherman & Hawkins – Planet Unknown [Coldharbour Recordings] tihle dva to mají zvukově furt na jedno brdo, někdy je to fajn, někdy slabší, tenhle track mě melodickybere z těch jejich poslední děl asi nejméně 7/10
12. Neple – Extase [IHU Records] na co Armin podporuje neznámé jména, které ale s trancem nemají mnoho společného..tohl je další taková ta typická festivalová bigroom křuska 5/10
13. Nick Callaghan & Warren Adam – Occlusion (Jamie Walker Remix) [Kearnage Recordings] když jsem tento track sylšel poprvé v originále, tak jsem byl skoro přesvědčem že slyším nového Pattersona...tento remix je více techy než originál a líbí se mi o něco méně, ale i tak pořád skvělé 8/10
14. Heatbeat – It’s Killing Me [Armada Captivating] jak psal Mountainer, trochu té pirátí vsuvky 7+/10
15. Cosmic Gate with Emma Hewitt – Going Home (Jorn van Deynhoven Remix) [Armada] škoda toho bigroom dropu v pozdější části tracku, jinak by to bylo moc fajn 7+/10
16. Markus Schulz feat. Vassy – Tomorrow Never Dies (Bombay) [Coldharbour Recordings] no ty vokály jsou až příliš komerčně mířené, nic moc 6/10
17. Alex Djohn – Daydream (Maarten de Jong Remix) [Maracaido Records] docela fajn melodický track, na spíše techy/bigroom Maartena docela překvapivý výsledek 7+/10
18. Farhad Mahdavi – Warsaw [ASOT] Gaiovin nikdy není dost že? hovňajs...já jich mám docela už po krk...nic nového pod sluncem 6/10
19. Lange – Formula None (Alex Di Stefano Remix) [Lange Recordings] naprosto geniální breakdown s neskutečnou Push-like melodií...malinko škoda, že to nevygraduje do melodické pasáže, ale klasicky do techu, ale i tak je to dělo 9/10
20. Driftmoon – Stellar [ASOT] fajnovej track s chytlavou melodií 8+/10

21. Mattbeat & Zaa – Decode (Mino Safy Remix) [Cloudland Music] [Future Favorite] pro mě dost řekvapivý vítěz, i když Mino je teď na vzestupu, mě ten track nepřijde až tak dechberoucí 7/10
22. Nianaro – Road To Home [Trance All-Stars] trochu zrychlujeme a to s trackem vydaném na našem českém vydavatelství...velká gratulace, je to svižnější track, taky tak trochu s Gaia melodií, ale díky svižnějšímu tempu a více trancy podáním je to jedna z těch lepších Gaiovin 7+/10
23. Amir Hussain feat. Jess Morgan – Set Your Heaven Free [Amsterdam Trance] no a je to tady, konečně slyším upliftí rytmus, moc vydařená vokálovka v typickém současném uplift zvuku, který mám tak rád 8+/10
24. Matt Darey feat. Kate Louise Smith – See The Sun (Dan Stone Rework) [FSOE] jeden z těch tracků, který už je v Asotu asi 6té , ale vůbec mi to nevadí, klidně si ho dám příště znovu, tohle je totiž naprosto dokonalá předělávka vokálové klasiky do úžasného Dan Stone uplift soundu, instant husina 10/10
25. RAM – Kingdom of Dreams (RAM 2015 Rework) [Grotesque] pohřební track v upliftím podání, známe z minula 7+/10
26. Sia vs. Vini Vici – California Dreamin’ (Arctic Moon Remix) vs. The Tribe (Armin van Buuren Mashup) [Trending Track] no nevím, moc mi to do sebe nezapadá, miluju The Tribe, ale ten druhý track nemusím, takže smíšené dojmy 7+/10
27. Matt Bowdidge – Cyclone [Tytanium Recordings] suprová energy 140ková nakládačka 9/10
28. Sean Tyas – Reach Out [WAO138?!] mě to trochu připomíná Venus od S&T, nebo ne jen trochu, mě to přijde skoro jako remix...je to skvělé, je to upliftí a má to melodii z Venus 9/10
29. Aly & Fila vs. Omar Sherif & Jonathan Carvajal – A New Age (FSOE 400 Anthem) [FSOE] [Tune Of The Week] hodně exotické a hodně povedené 9/10

30. Simon Patterson – Apex [Perfecto Fluoro] ale jo, postupem času se mi to určitě zalíbí víc a víc, docela solidní Patterosivna 8/10
31. Fred Baker & Seb B – Mass Noise 2015 [Outburst Records] techy nášup v tradičním oldschool stylu 7+/10
32. M.I.K.E. – Sunrise At Palamos 2009 (Gareth Emery Remix) [Garuda] [ASOT Radio Classic] já se přiznám, že mám dalko raději originál, furt to ale patří k těm lepším remixům celkově 8+/10

Edit: Dolvich (13. 07. 2015 18:28) (2x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(17. 07. 2015 04:40)
Mazot 722.

01. Suspect 44 feat. Rumors – Here Right Now [Armada Trice] teda Suspekty mám zažité jako docela seriozní proggy projekt, ale tohle je komernčí juchárna, dá se to poslouchat, ale heeej...je tohle trance? ne... 5/10
02. JimiJ – Memento [Statement!] [Progressive Pick] housy track s příjmeným piánkem alá Prydz 7/10
03. Ben Gold x Ruben de Ronde – Era Festivus (Electronic Family 2015 Anthem) [Statement!] melodie docela fajn, ale na anthem slabé, jde vidět že to chlapci spáchaly za pár minut 6/10
04. BT & Super8 & Tab – Aika (Capa Remix) [Anjunabeats] fajn remix v takovém trochu oldschool proggy duchu 7+/10
05. Tasadi & Aryas ft. Christina Novelli – Seventh Kingdom (Hazem Beltagui Sunset Mix) [Soholand] Hazemův sound je pro mě vždy hrozně utahaný, ale jinak asi fajn balearic track 6+/10
06. Third Party – Arrival [Release Records] musím uznat, že docela dobrej bigroom edm track, trance to ale není 7/10
07. Above & Beyond feat. Gemma Hayes – Counting Down The Days [Anjunabeats] úžasné vokály a melodie....dokážete si tohle představit v upliftím podání? to by byla paráda...nedočkáte se, bohužel 8+/10
08. Daun Giventi – Oceanside [Enhanced] nemám tento label moc rád, díky tuctovému trousy soundu, ale tenhle track je fajn 7/10
09. Mino Safy & Eranga feat. Mark Frisch – The Reason [2Rock Recordings] vokály se mi moc nelíbí, ovšem melodicky je to docela solidní 7/10
10. Jeremy Vancaulart feat. Amy Kirkpatrick – The Fall [Black Sunset Music] pro mě relativně tuctová vokálovka s pohřební melodií, objektivněji ale asi docela dobré 6+/10
11. Denis Kenzo feat Cari – Be A Dreamer [How Trance Works] docela fajn dreamy vokálovka 7/10
12. Exis – Wisecracker [Digital Society] edm bigroom, to nechceš 5/10
13. Rodrigo Deem – Elevation [Armada Captivating] [Tune of The Week] docela typická Arminovina, není divu že to je TOTW, drop je ale až příliš edm-bigroom 6/10
14. Yoel Lewis – Nepal [Armind] masivní rolling basovka a konečně trochu trancy soundu, tohle se mi zamlouvá 8/10
15. Dankann & Antillas feat. Jilliana Danise – Float Away [How Trance Works] vokálky sice fajn, ale zvukově další komerční tuctovka 6+/10
16. Sarah Russell – Loss And Innocence [Adrian Raz Recordings] zvukově hodně zajímavý track, docela mě to upoutalo, určitě tomu dám ještě více poslechů 8/10
17. Roman Messer & Denis Sender – New Life (Purple Stories Remix) [Suanda Music] vcelku podle očekávání...Gaia bigroom sound 6/10
18. Luke Bond – Kamikaze [Garuda] typická Bondovina, docela se mi jeho sound líbí, i když tohle je jeden z jeho více cheesy počinů 7+/10
19. Stream Noise – Uprising [Black Sunset Music] pohřební track s ostrými synths, nic moc pro mě, objektivně docela solidní track 6+/10
20. Farhad Mahdavi – Warsaw [ASOT] [Future Favorite] překvapivý vítěz, kde se vždycky berou tyhle vítězové? existují snad nějaké kampaně na netu nebo něco o čem nevím, že někdy vyhraje track, který není nijak známý nebo profláklý? jinak ale velice solidní orchestrance 8/10
21. Photographer & Abstract Vision – Zero Gravity (Arisen Flame Remix) [Unique Sense] originál je masiví tech-lifter...co je tohle? bigroom lifter? no musím uznat že na bigroom je to dost dobré, ale i tak dám přednost origoši 7+/10
22. Ferry Corsten – Reborn [Flashover] no konečně to taky Armin zahrál, opravdu masivní trancy track od Ferdy, ten drop má strašné grády a ten nájezd...jak nějaká formule 9+/10
23. Future Antics – One Three Eight [Monster Force] tenhle projekt se pomalu ale jistě prodíra na špičku psytrancu, šleha 9/10

24. Vitodito – Salty (Moonsouls Remix) [Infrasonic Pure] Moonsouls je trochu nedoceněný projekt...měl by být v Asotu častěji, doporučuji Arise Within Me, jeden z nej upliftů co jsem kdy slyšel a v Asotu nezazněl, velká škoda...tohle je ale taky peckovina 9/10
25. Leftfield – Song Of Life (John Askew Remix) [Hard Hands] docela tradiční Askew remix pro jednu z absolutních klasik elektronické hudby 8/10
26. Hiroyuki ODA – Ascension [Otographic Music] zajímavej uplift se zvláštní, pro mě lehce exotickou melodií 7+/10
27. Braiman & Shersick – Luminary (Dan Stone Remix) [Relay Recordings] na Braimana pozor! Na všechno na co šáhne je dokonalost...navíc takto ve spojením se Stonem....jak to asi mohlo dopadnout...už dopředu jsem věděl, že to bude upliftí ráj a taky že je...je to ídéčko, dlouho hrané ve Stoneových setech 9+/10
28. Flynn & Denton – Second Chapter [Subculture] úžasný uplift, a jeden z klenotů na Kearnege kompilaci 9/10

29. Sia vs. Vini Vici – California Dreamin’ (Arctic Moon Remix) vs. The Tribe (Armin van Buuren Mashup) podle mě divný a ne moc povedený mashup, mám rád jen The Tribe jako takovej 7/10
30. Aly & Fila vs. Omar Sherif & Jonathan Carvajal – A New Age (FSOE 400 Anthem) [FSOE] [Trending Track] hodně dobrej anthem a spojení těhle talentů 9/10
31. Sean Tyas – Reach Out [WAO138?!] sice je to podle mě jasná předělávka tracku Venus od Stoneface and Terminal, ale ok, líbí se mi to hodně 9/10
32. Will B. – Luz de Sol (Octagen’s Abajo Remix) [Monster Pure] [ASOT Radio Classic] nejsem si jistý jetsli ten track znám, asi ne, jinak ale pěkněj tribal-trance 8+/10

Edit: Dolvich (17. 07. 2015 14:54) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(22. 07. 2015 16:02)
Já fakt asi budu poslouchat jenom druhé poloviny. V té první jsem kromě pár hrozných shitek našel všeho všudy 2 tracky, které mě nalákaly na další poslech:

07. Above & Beyond feat. Gemma Hayes – Counting Down The Days ... souhlas, tohle má potenciál, pěkná melodie, jak dělaná na Dan Stone Remix
11. Denis Kenzo feat Cari – Be A Dreamer ... příjemná letní věc s vrčící basovkou

Ve druhé půlce toho tradičně bylo víc:

22. Ferry Corsten – Reborn ... velmi zajímavý track s masivními synths, dovedu si to dobře představit na velké halovce ve dvě ráno sm2
27. Braiman & Shersick – Luminary (Dan Stone Remix) ... klasická šutrovina, dostal jsem, co jsem očekával
28. Flynn & Denton – Second Chapter ... taky solidní uplift, trochu mi ta melodie připomíná Breakfast - Sunlight
30. Aly & Fila vs. Omar Sherif & Jonathan Carvajal – A New Age ... nejsem zrovna příznivec orientálních melodií v trancu, ale tohle by šlo
31. Sean Tyas – Reach Out ... jízda, ale ta Venuše je tam fakt slyšet hodně sm0
(25. 07. 2015 13:58)
Kakot 723.

01. Eric Prydz – Opus [Pryda] [Progressive Pick] zajímaví intro trak, který pomalu nabírá obrátky do příjemného šlapavého melodického progu 8+/10
02. Kevin Wild feat. Kelly Sweet – Fire & Ice [Ride Recordings] hodně komerční track, který by se spíš hodil na mtv dance než do Asotu 5/10
03. Denis Kenzo feat. Cari – Be A Dreamer [How Trance Works] solidní dreamy vokálovka z minula 7/10
04. Alex O’Rion – Electrifying Love [Round Triangle] [Tune of The Week] zvukově docela promakaný progressive 8/10
05. Above & Beyond feat. Gemma Hayes – Counting Down The Days (Above & Beyond Club Mix) [Anjunabeats] úžasnej track...i když to nejsou AB jako dříve, tak co se aranží týče, je to bezchybné 9/10
06. Cosmic Gate feat. Jonathan Mendelsohn – All My Life (Husman Remix) [Armada] to už není úplně můj šálek...příliš komerční pojetí 6/10
07. Dankann & Antillas feat. Jilliana Danise – Float Away [How Trance Works] docela nevýraznej proggy track, pořád ale příjemnější než ty bigrumiče 7/10
08. 3LAU feat. Emma Hewitt – Alive Again [Armada Trice] trousy vokálovka, ale jedna z těch orpavdu lepších, navíc s hitovým potenciálem 7+/10
09. Deem – Elevation vs. MAKJ – Countdown (Armin van Buuren Mashup) ale no tak, co to má být...DVBBS? 4/10
10. Armin van Buuren feat. Mr Probz – Another You (Ronski Speed Remix) [Armind] Ronski jde v poslední době nějak do sebe, výborný remix, dá se říci, že i docela upliftí 8+/10
11. Stefan Viljoen feat. Jade McDonald – Divinity (Spark & Shade Remix) [Above All Records] bigroom vokálovka, bez výraznějších momentů 5/10
12. Vigel – SQRT [Armada Trice] všechno z tohoto labelu je podle mě tak trochu trash 4/10
13. Ilan Bluestone – Bonsai [Anjunabeats] kam ten chlapec na ty melodie chodí, ty jeho breakdwony jsou opravdu neskutečné, lehce orientální...škoda, že dropy jsou jen průměrné většinou 8/10
14. Luke Bond feat. Danyka Nadeau – Fear (Nick Arbor & Antony Carpena Remix) [High Contrast Recordings] pro mě nezajímavá trousy bigroom vokálovka 6/10
15. Yoel Lewis – Nepal [Armind]solidní šlapající track, melodicky něco jako starej dobrej Prydz 8/10
16. Richard Durand – Typhoon [Songbird] opět spíše klubovej track, tak trochu bez duše 6+/10
17. Re:Locate vs. Robert Nickson and Sarah Lynn – Will You Be There [Raz Nitzan Music] vrzavější vokálovka s docela fajn oldschool melodií, pěkné 8/10
18. Relocate vs. Robert Nickson – JetPack [Molekular Sounds] sice starší věc, což nechápu, proč Armin nevybral spíše jeden z nových tracků, ale tohle je prostě dělovka 9/10
19. Ferry Corsten – Reborn [Flashover] a raketa odlétá, tohle je masíčko 9+/10

20. Greg Downey & Bo Bruce – These Hands I Hold [Perfecto] šlapavý kousek, jen mě trochu překvapil techy drop 8/10
21. Ana Criado & Aurosonic – The Force Of The Blow (UCast Remix) [Raz Nitzan Music] naprosto fantasticky provedený remix 9+/10
22. Roman Messer & Denis Sender – New Life (Purple Stories Remix) [Suanda Music] [Future Favorite] tahle bigroom rutina vážně vyhrála jo? mě to teda nepřijde ničím vyjímečné 6+/10
23. Huarache – Mirage (Ali Wilson pres. TEKELEC Remix) [Advanced Music] trochu toho bengál soundu 7+/10
24. Jean-Michel Jarre – Zero Gravity (Above & Beyond Remix) vs. Corti Organ – Butterfly (Armin van Buuren Mashup) nesmyslný mashup...nebudu hodnotit
25. Audioleap – Gauntlet [ASOT] flašinet jako sviňa...pro mě skoro až neposlouchatelná kolotočárna 4/10
26. A & Z vs. KeyPlayer – Never Forget [ASOT] docela fajnovej orchestrance s melancholickou melodií 8/10
27. Aly & Fila vs. Omar Sherif & Jonathan Carvajal – A New Age (FSOE 400 Anthem) [FSOE] [Trending Track] fajne hymnička 9/10
28. John Askew – Cinnamon [Subculture] doclea klasická Askewovina s pár wow momenty 8/10
29. Emporium – First Contact [Monster Force] velice povedený energetický uplift 8+/10
30. Sean Tyas – Reach Out [WAO138?!] jak už jsem psal minule, připomíná mi to track Venus os S&T...tak i tak ale suprovej track s hodně optimistickou atmosférou 9/10

31. Bryan Kearney – Wake Up Call [Subculture] no nevím, rozjíždí se to jako solidní uplift, ale ten bouncy drop se mi poprvadě moc nelíbí 8/10
32. Coming Soon!!! ft.Michelle Adamson – Keep The Faith [WAO138?!] zvláštní track kombinující skoro až popový sound s psýčkem, nejsem si úplně jistej jestli je to hit or @#$%& 7/10
33. Above & Beyond – Can’t Sleep [Anjunabeats] [ASOT Radio Classic] jedna z těch mnoha klasik od AB, skvělý sound, skvělé vokály 9+/10

Edit: Dolvich (27. 07. 2015 23:02) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(27. 07. 2015 21:47)
Bo Bruce opět luxus vokály, Sean Tyas remix je pecička :-)
(01. 08. 2015 09:56)
Kákoš 724.

01. Above & Beyond feat. Gemma Hayes – Counting Down The Days (Above & Beyond Club Mix) [Anjunabeats] opravdu nádhera, od vokálů po celkový sound, i když je to celé lehce trousy...prostě je to do mrtě promakané a já zvyšuji na 9+/10
02. Eric Prydz – Opus [Pryda] [Trending Track] opáčko zajímavého traku, kteý se pomalu rozjíždí do těch správných obrátek, Prydz nikdy nezklame 8/10
03. Wrechiski – Signus [Enhanced] ne tak úplně typický Enhanced trouse, tenhle je docela povedený a má odpich 7+/10
04. Dima Krasnik pres. Universal Sense – Universe (Elite Electronic Remix) [Suanda Music] navrzlotina s docela pěknou melodkou uprostřed, ale celkově to už tak nezaujalo 6/10
05. Alex O’Rion – Electrifying Love [Round Triangle] pěkný a kvalitní progressive jak za starých časů, více takových tracků v první půlce! 8/10
06. Beat Service & Cathy Burton – Love Is Your Home [Beat Service Audio] od BS už jsem dlouho neslyšel nic kloudného co by mi netrhalo uši, tento track je tak trochu návrat k jeho poklidným vokálovkám..není to taková šleha jako jeho starší věci, ale poclouchá se to fajn 8/10
07. New World Punx – Memories (Markus Schulz Remix) [New World Punx Music] poklidnější track než obvykle od této dvojice..tuším, že ho zahrál Markus u nás v SaSazu...vokálový breakdown je až moc dlouhý, ale následná melody pasáž je super 8/10
08. Bobina – Maharaja [Magik Muzik] Mírné překvapení, lehce oritenálně šmrncnutá melodie a docela hutný sound, není to ani zdaleka tak bigroom jak bych čekal 8/10
09. Arisen Flame vs. Calvin Harris feat. Ellie Goulding – Fireball Outside (Armin van Buuren Tomorrowland EDIT) no dejme tomu, že jako mashup to je provedený docela dobře, na druhou stranu je to komerční diskárna pro děti z Tomorrowlandu 6/10
10. FloE & Aknow – Estefani (Denis Sender Remix) [Entrancing Music] podobný sound jsme asi již slyšely v pár Coldharbour tracích, takže nic nového pod slunečníkem, ale i tak fajn klubová juchárna 7/10
11. Mark Sixma – Stellar [Armind] některé tracky ani nepotřebujete slyšet a dopředu víte jak zhruba budou znít...bigroom gaiovina 6+/10
12. Lange – Wired To Be Inspired [Create Recordings] track s docela funny melodií, nevím co to má společného s techy soundem o kterém Lange mluvil, mě to přijde jako takovej funny dance track 8/10
13. Jean-Michel Jarre & Armin Van Buuren – Stardust (Album Mix) [Tune of the Week] ako říkejte si co chcete ale tohle je průlet Armin i Jarre vesmírem jako prase...Jarreho taky poslouchám už od dětství a přesně vím které pasáže má na starosti on a které Armin...perfekt...navíc hodně trancy 9+/10
14. Armin van Buuren feat. Mr Probz – Another You (Ronski Speed Remix) [Armind] skvělý upliftí remix origoše, jinou verzi už ani poslouchat nebudu 8+/10

15. Armin van Buuren vs. The White Stripes vs. Zombie Nation vs. Fisherman & Hawkins vs. Gal Abutbul – Ping Pong vs. Seven Nation Army vs. Kernkraft 400 vs. United (Armin van Buuren Tomorrowland Mash Up) tak s tímhle si Armin docela vyhrál, nejde ani tak o mashup jako spíše o ping pongové vyťukávání známých melodií 7/10
16. Vigel – SQRT [Armada Trice] pro mě spíše průměrný EDM (!?) bigroom track 5/10
17. Antillas feat. Anki – If I Run (Venom One Remix) [IHU] docela fajn šlapavá vokálovka připomínající Concrete Angel, Sanctuary apod 8+/10
18. Yoel Lewis – Nepal [Armind] šlapavá Prydovina, může být 8/10
19. Alex Di Stefano – Pulse [Techburst Records] typickej sound pro tohoto průkopníka, ovšem tentkorát je to prostě čistej nářez bez nějaké melodie, ale funguje to dost dobře 8+/10
20. С-Systems – Cascade [ASOT] taková typická Arminovka se symfo melodií, ale techniky zmáknutá fakt špičkově 8/10
21. Greg Downey & Bo Bruce – These Hands I Hold [Perfecto] šlapavá vokálovka s techy dropem z minulé epizody, podle mě značně inspirováno Pattersonem 8+/10
22. A & Z vs. KeyPlayer – Never Forget [ASOT] [Future Favorite] moc pěkný proglift, ta melodie je skoro až taková pohádkově-melancholická 8+/10

23. Coming Soon!!! ft.Michelle Adamson – Keep The Faith [WAO138?!] ty vokály nějak furt nemůžu zkousnout 7/10
24. Ronski Speed & Jennifer Rene – Into The Sky [Maracaido Records] docela fajn, veselejší upliftí vokálovka ve stylu starého Tyase, jen havní synth je trochu jinak zbarvený 8+/10
25. Menno De Jong & Talla 2XLC – Area 51 (Menno De Jong Mix) [In Trance We Trust] docela taková jednoduchá oldschool melodie vévodí tomuto tracku, its okay 8/10
26. ReOrder & Ana Criado – Arms Of Surrender [Sir Adrian Music] opět docela veselá juchárna, ale jo proč ne, euforií není nikdy dost 8+/10
27. Matt Bukovski – Confusia [Monster Pure] zajímavá kombinace s psýčka a upliftu, docela se mi líbí že psýčkový drop není až tak generic 8+/10
28. Abstract Vision & Sarah Lynn – The Very Center Of Me [How Trance Works] Ale ale tady někdo sakra hodně kopíruje Photographera...naprosto stejný sound, ale mě se ten sound líbí, takže za mě super, jinak ale nic originálního 9/10
29. Sneijder & Christina Novelli – Love Of My Control [FSOE] již docela známý a profláklý track, dříve známý jako Phenomenon...dlouho se čekalo na odhalení artista...track je to vstkutku fenomenální, peak time uplifter! 9+/10
30. Manuel Le Saux & Lostly pres. Lost Man – Destination Nowhere [Discover Records] velice dobré zkloubení beatu od Lostly a pěkné, vzletné melodie od Manuela 8+/10
31. F.G. Noise – Light Speed [Monster Force] hehe naprostá zvuková kopie Airport...jenom teda melodie je trochu jiná, taková docela zábavná, fajn track i když jen kopie 8+/10
32. Svenson & Gielen – We Know What You Did [Be Yourself Music] [ASOT Radio Classic] skvělá klasika a hymna trance energy, navíc ve své nejlepší verzi 9+/10

Edit: Dolvich (08. 08. 2015 12:08) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(08. 08. 2015 11:54)
Episoda 725 je speciální záznam živého setu, je to hodně průměrná epizoda v podstatě bez čistě trancových tracků a tak než se rozčilovat komentářema...vemu to jen číselně :)

01. Armin van Buuren & Mark Sixma – Panta Rhei (Intro Edit) [Armind] 6/10
02. Armin van Buuren feat. Mr.Probz – Another You (Headhunterz Remix) [Armind] 4/10
03. W&W – The One [Mainstage Music] 5/10
04. Andrew Rayel – Rise Of The Era (Digital X Remix) [Armada] 6/10
05. Stefan Viljoen feat. Jade McDonald – Divinity (Spark & Shade Remix) [Above All Records] 6/10
06. Dash Berlin feat. Emma Hewitt – Waiting (Dash Berlin Miami 2015 Remix) 3/10
07. BT & Super8 & Tab – Aika (Rafaël Frost Remix) [Anjunabeats] 6+/10
08. ID – Disconight [Revealed Recordings] 5/10
09. Vigel – SQRT [Armada Trice] 4/10
10. Armin van Buuren – Save My Night [Armind] 6/10
11. Dimitri Vegas & Like Mike & Ummet Ozcan vs. Alexander Popov vs. Gareth Emery feat. Bo Bruce – The Hum vs. Olympus vs. U (Armin van Buuren Mashup) 4/10
12. Orjan Nilsen – Now We’re Talking [Mainstage Music] 6+/10
13. Talemono vs. Hardwell & MAKJ – Elevation Countdown (Armin van Buuren Mashup) 5/10
14. Lost Frequencies – Are You With Me (Dash Berlin Remix) [Armada Trice] 5/10
15. W&W vs. MaRLo – Rave After Rave vs. Atlantis (Armin van Buuren Mashup) 4/10
16. Andrew Rayel vs. Cubic & Heatbeat – Endless Dark Warrior (Armin van Buuren Mashup) 4/10
17. Orjan Nilsen – ID vs. Armin van Buuren feat. Sharon Den Adel – In And Out Of Love 5/10
18. Beat Service – Café Del Mar [Beat Service Audio] 8/10
19. Armin van Buuren feat. Trevor Guthrie – This Is What It Feels Like (W&W Remix) [Armind] 6/10
20. Mr. Probz – Waves (Armin van Bururen Tomorrowland Mashup) 5/10
21. KhoMha vs. Ron Alperin – Asylum Knockout (Armin van Buuren Mashup) 6/10
22. Willem De Roo vs. Bogdan Vix & Renee Stahl vs. Armin van Buuren feat. Laura Jansen – Inception vs. Forever vs. Sound Of The Drums (Armin van Buuren Mashup) 6/10
23. Sonic One vs. twoloud – The Drums [Doorn Records] 6+/10
24. Jean-Michel Jarre & Tangerine Dream & Above & Beyond vs. Corti Organ – Zero Gravity Butterfly (Armin van Buuren Mashup) 8/10
25. Marnik & Lush & Simon vs. Hardwell feat. Amba Shepherd – United Orion (Faruk Sabanci Mashup) 6/10
26. Cygnus X – Superstring (Digital X Bootleg) [Xtravaganza] 4/10
27. Arisen Flame vs. Calvin Harris feat. Ellie Goulding – Fireball Outside (Armin van Buuren Mashup) 5/10
28. Gaia – Empire Of Hearts [Armind] 8/10
29. Lange – Imagineer (Alex M.O.R.P.H Remix) [Lange] 8/10
30. Ferry Corsten pres. Gouryella – Anahera [Flashover] 10/10
31. Armin van Buuren vs. Fisherman & Hawkins vs. Gal Abutbul – Ping Pong vs. United 6+/10
32. Eric Prydz vs. Depeche Mode – Generate vs. Personal Jesus (Eric Prydz Remix) (Armin van Buuren Mashup) 6/10
33. Armin van Buuren feat. Sophie Ellis-Bextor vs. Solarstone & Scott Bond & Heatbeat – 3rd Earth vs. Not Giving Up On Love (Accapella) (Armin van Buuren Mashup) 7/10
34. Jorn van Deynhoven – Freaks [ASOT] 7/10
35. Vini Vici vs. Sia & Arctic Moon – The Tribe vs. California Dreamin (Armin van Buuren Mashup) 7/10
36. Armin van Buuren & Andrew Rayel – Eiforya vs. Cosmic Gate – Exploration of Space (Armin van Buuren Mashup) 7/10
37. Armin van Buuren feat. Mr. Probz – Another You (Encore Version) [Armind] 6/10

Kecy Armine....v průběhu Anahery zase povídá jak miluje trance, ale já se ptám kde je ten trance??? V tomhle strašném setu zazněly všeho všudy tak 3 trance tracky...ta první hodinka je odpornej EDM brak, stejné co hraje Hardwell a spol....

Fuj Armine...

Edit: Dolvich (08. 08. 2015 12:19) (4x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(16. 08. 2015 09:28)
Asotec 726.

01. Pryda – T.I.D. [Pryda] [Progressive Pick] Pryda je vždy zárukou kvalitní progressivu, skvělý track, který se postupně rozvíjí a nabaluje na sebe zvučíky 8/10
02. Rodg – Delta [Statement!] RodG patří mezi meoje oblíbence, protože co track to kvalita, žádné bigroom choutky ani trousy hrátky, prostě kvalita prograssive 8/10
03. Joonas Hahmo – Massive Dynamic [Hahmo Music] hutný beat, andělské melodie, podobně jako jeho track Rosseta...peckovina 8+/10
04. Driftmoon – Buffalo [Driftmoon Audio] meodie je docela fajn, drop je ale až příliš crazy, je mi jasné, že tenhle track bude spíše vyjímkou a odskokem od trance jako byla třeba Cama 6+/10
05. Faithless – Salva Mea 2.0 (Above & Beyond Remix) [Anjunabeats] docela minimalisticky pojatý remix, na jednu stranu jsem rád, že to není cíleně bigroom, ale zase je to takové lehce nevýrazné 7+/10
06. David Gravell – The Last Of Us (Alexander Popov Remix) [Armada Captivating] první dnešní bigroomovina, i když jedna z těch lepších 7/10
07. Mark Sixma – Stellar [Armind] jeen z mnoha flašinet tracků 5/10
08. Mr. Probz – Waves (Armin van Buuren Tomorrowland Mashup) klasickej bigroom mashup, kterej nemám moc v lásce 5/10
09. Vigel – SQRT [Armada Trice] ježis spláchhněte už někdo tuhle srajdu, už tu smrdí hodně dlouho 4/10
10. Corti Organ – Re-Entry [Black Sunset Music] o něco lepší, ale stále příliš bigroomové 6+/10
11. Mino Safy – Unique Ambiance [Euphonic Records] opět docela unikátní sounds a docela příjemný track, jako vždy 8/10
12. Marcus Schossow feat. The Royalties STHLM – Lionheart (Dimension Remix) [Armada Trice] melodie je hodně ve stylu Origami a to je hodně dobře 8+/10
13. Cannavo & Nesse – Apollo [Enhanced Progressive] jak už tak bejvá zvykem, docela fajn breakdown následovaný průměrnou navrzlou pasáží 6+/10
14. Jonas Hornblad – True Hope [Cloudland Music] [Tune of The Week] skvělý track, který mi připomíná spíše starší období trancu, kde se ještě příliš nehledělo na bpm, ale důležitá byla atmosféra a melodie 9/10
15. Jean-Michel Jarre & Armin Van Buuren – Stardust [Ultra Music] [Future Favorite] sice fajn, ale už by to chtělo aby Armin zahrál už Rising Star Remix 9+/10
16. Craig Connelly feat. Jennifer Rene – No One Like You [Armind] úžasná euforická vokálovka, nádhera 9+/10

17. Arman Bahrami – Nova [AVA Recordings] docela fajn track ve stylu Andy Moora 7+/10
18. Paul Webster feat. Sarah Howells – Heart’s Not In It [Armada] solidní track, ale nemá to takovej odpich jako 16ka 7+/10
19. Giuseppe Ottaviani – Encore (Goodgreef 15 Years Anthem) [Go On Air] solidní ukázka toho jak má vypadat hymna, má mít hlavně zapamatovatelnou a chytlavou melodii, což tento track splňuje 9/10
20. Arctic Moon & Apple One feat. Diana Leah – Who We Are (Bjorn Akesson Remix) [FSOE Excelsior] Bjorn docela v poslední době zlepšuje svou reputaci a přechází od vrzaček k pěkným trancovkám 8/10
21. Cold Rush & Jo Cartwright – When Missing You (Mhammed El Alami Remix) [Amsterdam Trance] solidní uplift s takovou trochu typickou plucked melodií 8+/10
22. ARDI & Cari – These Words [Sir Adrian Music] pěkný uplift s melancholickou melodií alá The Perfect Match 8+/10
23. Paul Van Dyk feat. Sue McLaren – Lights (Giuseppe Ottaviani Remix) [Ultra] Ottaviani přesně dodal tracku co mu chybělo 9/10
24. Ana Criado & ReOrder – Arms Of Surrender [How Trance Works] parádní euforický track hraný předminule 9/10
25. Greg Downey & Bo Bruce – These Hands I Hold (Sean Tyas Remix) [Perfecto] u originálu mě nikdy moc neseděl ten crazy techy drop, tady už je vše napraveno 9/10

26. Ben Nicky – Red Alert [WAO138] já vám nevím, ta formula už je jakoby obehraná, melodie, najednou zvrat a lup tam tehy pasáž...nic šokujícího 8/10
27. Ana Criado – The Force Of The Blow (UCast Remix) [Raz Nitzan Music] za to tohle je petelice...to sviští jak uragán 9+/10
28. ReOrder & Lee Osborne feat. Roxanne Emery – Where You Hide [FSOE] popravdě se mi více líbi ten předchozí track, i když tenhle je taky fajn, taková spíše Alíkovina 8+/10
29. Dreamy – Serena [Grotesque] dramatický až skoro filmový breakdown, následovaný energy 140 pasáží 8+/10

30. Indecent Noise & Eddie Bitar – Conqueror [Mental Asylum] exotický breakdown a očekávaný psýčkový drop 8/10
31. Sneijder & Christina Novelli – Love Of My Control [FSOE] euforická šlupka na závěr 9+/10
32. John O’Callaghan feat. Sarah Howells – Find Yourself [Armada Captivating] [ASOT Radio Classic] pohodový track, většina z vás asi spíše zná více klubový Cosmic Gate remix 8+/10

Edit: Dolvich (16. 08. 2015 14:55) (2x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(26. 08. 2015 02:03)
Passat 727.

01. Faithless – Salva Mea 2.0 (Above & Beyond Remix) [Anjunabeats] spíše dreamy remix, který postrádá ty správné grády originálu, ale pravdou je, že je to docela důstojný remix 7+/10
02. Matisse & Sadko vs. Vigel – Tengu [DOORN] když se spojí tolik bigrumařů tak nemůže vzniknout nic jiného než uplift že jo? nééé :) generic EDM srajda 4/10
03. Mark Sixma – Stellar [Armind] ani už neví co dodat, pípavej bigrumec no prostě, generic 6/10
04. Andrew Rayel & Alexander Popov – Mimesis [Armind] houslová breakdown vložka zní dobře, jak za starých solidních Rayel časů, ale to co následuje je generic bigroom crap 5/10
05. Chris Schweizer – Nessus [Armada Captivating] nooo překvapivě tohle není úplně špatné, melodie je hodně nasraná a celé to je takové správně evil...tohle by šlo 7/10
06. Alexander Popov & LTN feat. Christina Novelli – Paradise [Armind] než přijde ten hrozivý drop, tak je to dobré 6/10
07. Mino Safy – Patience [Essentializm] zvukově docela vymazelý track s operním popěvkem 7+/10
08. Yoel Lewis – Nepal [Armind] již známý track s motivem připomínající Prydu 8/10
09. Lange – You Are Free [ZeroThree] škoda, že se z Langeho stal vrzač, na jeho labelu vycházejí samé srajdy, jen on sám občas vytasí něco jakž takže solidního, jako je třeba toto 7+/10
10. Harryson – Levitate [Alter Ego Progressive] fantastický breakdown, následovaný pitched bigroom pasáží, smíšené dojmy 7/10
11. Muvy – Again & Again [Statement!] [Progressive Pick] solidně šlapavý progressive jak za starých časů, kdy proggy světu vládnuli lidi jako Perry O Neil, David West apod 8+/10
12. Dennis Sheperd & Katty Heath – Where I Begin (Club Mix) [A Tribute To Life] moc pěkné vokály a docela příjemý proggy track 8/10
13. MaRLo feat. Jano – The Dreamers [ASOT] [Tune of The Week] docela pohodová, komerčněji mířená vokálovka 7+/10
14. Tommy Johnson – Tubular Bells [ASOT] dost slušně předělaná klasika od Oldfielda 8/10
15. Rank 1 vs. M.I.K.E. Push – Juno [High Contrast Recordings] našláplá trancovka, kde se mi překvapivě nejvíc líbí ta pasáž ještě předtím než nastoupí hlavní melodie 9/10
16. Tritonal – Gamma Gamma (Ferry Corsten Fix) [Enhanced] vokály jsou sice tak trohu zvláštní, a spíše je ten track takovej funny, ale je zábavnej a nenudí a to je důležité, jinak je to podobné stylově jako třeba Reborn 8+/10
17. Armin van Buuren & Jean-Michel Jarre – Stardust (Album Version) proč už Armin konečně nezahraje Rising Star 138 remix...ale i tak bomba samozřejmě 9/10
18. Craig Connelly feat. Jennifer Rene – No One Like You [Armind] vokálová pecka z minula, chytlavé, euforické až po prdel, prostě skvělé, skvělé 9+/10
19. Aly & Fila vs. Ferry Tayle – Napoleon [FSOE] moc pěkný track, a povedený follow-up na track Nubia 9/10
20. Menno de Jong & Kinetica – Aurealis [In Trance We Trust] výborný uplift, melodicky připomíná track Symbols 8+/10
21. Matt Darey feat. Kate Louise Smith – See The Sun (Dan Stone Rework) [FSOE] neuvěřitelně dokonalej rework této klasiky 10/10
22. AYLA – Ayla (Omar Sherif Remix) podle očkekávání enegrií nabitej remix 8+/10
23. Ana Criado & ReOrder – Arms Of Surrender [How Trance Works] skvělej euforickej uplift s psýčkovým beatem 8+/10
24. Bryan Kearney – Te Amo (Amir Hussain Remix) [Kearnage Recordings] paráda, podle mě to má ještě větší koule než originál 9/10

25. Ben Nicky – Red Alert [WAO138] [Future Favorite] trošičku překvapivý vítěz, ale proč ne...soldiní track, připomínající starší Pattersonovu tvorbu, popravdě se mi ten drop až tak nezamlouvá 8/10
26. Paul van Dyk feat. Sue McLaren – Lights (Giuseppe Ottaviani Remix) [Ultra] klasická Ottavianovka, rack z minula 9/10
27. Bryn Liedl feat. Bethany Marie – Statues (Bryan Kearney Remix) [Go On Air Recordings] také známý track 9/10
28. Jase Thirlwall – Glow [WAO138] po úspěchu oldschoolového tracku Standby bylo vcelku jasné, že si Armin tohoto týpka najme pod svá křídla, i když je to stylově jiný track, tohle je prostě peak-time uplifter 9/10
29. JERZYK – When You’re With Me [Extrema Global] pro mě neznámé jméno, jakýsi ježek...ale docela líbivý track, melodie je hlavně docela netradiční 8+/10
30. Phil Taylor – Locked Up (Indecent Noise Edit) [Mental Asylum] ultra-energitckej 140kovej nátěr 9/10
31. Sneijder & Christina Novelli – Love Of My Control [FSOE] [Trending Track] známá hitovka 9+/10
32. Daniel Kandi pres. Timmus – Symphonica [Streamlined] [ASOT Radio Classic] ta melodie je tak skvělá, že si snad přeji aby nikdy neskončila...naštěstí ona jentak neskončí...9+/10

Edit: Dolvich (05. 09. 2015 22:31) (3x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(27. 08. 2015 23:30)
726 byla docela solidní, bavila mě za poslední dobu asi nejvíc, přestože močky se tam opět našly.

Highlighty níže, v podstatě bych se opět mohl podepsat pod Freezera.

02. Rodg – Delta ... tohle je hodně příjemná věc, nečekal jsem, že mě ten začátek ASOTu začne takhle bavit
03. Joonas Hahmo – Massive Dynamic ... ještě o chlup lepší a zajímavější
15. Armin van Buuren & Jean-Michel Jarre – Stardust (Album Version) ... z toho snad ani nemohlo vzniknout nic špatnýho, na klasikách od Jarreho jsem vyrůstal a dodnes se drží svýho soundu
16. Craig Connelly feat. Jennifer Rene – No One Like You ... na vokálovky s Jennifer mám docela slabost, toto je řacha
19. Giuseppe Ottaviani – Encore (Goodgreef 15 Years Anthem) ... na první poslech bych to na Pepého asi netipoval, jako bych v té melodii zase slyšel inspiraci Jarrem, snadno zapamatovatelný track
23. Paul Van Dyk feat. Sue McLaren – Lights (Giuseppe Ottaviani Remix) ... tak to už je klasický Pepíkův našlápnutý remix
24. Ana Criado & ReOrder – Arms Of Surrender ... první půlka tracku zlehka piánko, vokálky, pak se to velmi pěkně rozjede v melodickou nálož
25. Greg Downey & Bo Bruce – These Hands I Hold (Sean Tyas Remix) ... Tyas stále umí, když chce :),
27. Ana Criado – The Force Of The Blow (UCast Remix) ... no hergot tohle je jízda, v záchvatu euforie bych uvažoval i o 10/10 :)
31. Sneijder & Christina Novelli – Love Of My Control ... další vokální pecka, není to teda taková řežba jako track výše, ale furt dobré

Abych teda jenom nechválil:

08. Mr. Probz – Waves (Armin van Buuren Tomorrowland Mashup) ... děs
09. Vigel – SQRT ... běs
Edit: mountainer (27. 08. 2015 23:30) (1x)
(28. 08. 2015 15:10)
Dan Stone - Mirzam ze včera to je lahůdka :-), stejně tak Napoleon od Alíků s Ferrym ..
(29. 08. 2015 23:14)
Azzzot 728.

01. Omnia feat. Tilde – For The First Time [Armind] Obrovské plus Omniákovi, který se toho nebojí a udělal solidní trancovku, i když s trochu cheesy vzezřením, ale fakt klobouk dolu, není to vyloženě uplift, ale spíše proglift...mínus patří Arminovi, který zahrál ten track asi o 3 BPM pomaleji než by měl...udělal z toho cajdák :/ 8+/10
02. Gareth Emery & Alastor feat. London Thor – Hands [Garuda] příjemné vokály, fajn melodický track, opět trochu cheesy...ale furt lepší než nějaká bigoomárna 8/10
03. Dash Berlin feat. Jonathan Mendelsohn – World Falls Apart (Thomas Gold Remix) [Armada Trice] do třetice, veselá juchárna...na jak už jsem psal, nevadí mi to, posechu si to mnohem raději než nějaké zkřípačky, které už určitě čekají za rohem 7+/10
04. Sebastien feat. Satellite Empire – Escape (Heatbeat Remix) [Armada Captivating] pěkné vokály se zvláštní náladou a typickej Heatbeat navrzlejší klubovější sound, docela dopbré a nápadité 7+/10
05. Tommy Johnson – Tubular Bells [ASOT] klasika od Oldfielda dost dobře předělaná pro kluby 8/10
06. Soundprank – Largo [ZeroThree] pěkný break, následuje nepřekvapivá pasáž, která je hodně typická pro labely jako Enhanced 7+/10
07. Andrew Rayel & Mark Sixma – Chased [Armind] tak nějak uznávám, že bych čekal daleko horší track, je to prostě takovej ten typickej bigroom trouse s trochu originálnějším main zvukem a melodií 6+/10
08. Alexander Popov & LTN feat. Christina Novelli – Paradise [Armind] drop je úplná zazdívačka 6/10
09. Orjan Nilsen – Don [Armind] totální edm srajda, jen s docela ucházející melodickou pasáží uprostřed, zbytek ale pro mě noční můra 4/10
10. John Christian – WHAT [Metanoia Music] pěkná melodie uprostřed, ale to okolo, to je zase kolovrátek 5/10
11. Mino Safy – Patience [Essentializm] typická Safyovina, pěkný track s melancholickou melodií 8/10
12. 4 Strings – In Our Hearts [Amsterdam Trance] andělský breakwon a opravdu solidně šlapavý proglift, moooc povedené 8+/10
13. Fast Distance – Frontera [ASOT] kde jsou ty časy, kdy FD dělali uplift...i když ne že by tohle bylo úplně špatné, na poměry bigrumážů je to ještě nadprůměr 7/10
14. MaRLo feat. Jano – The Dreamers [ASOT] [Future Favorite] pěkný track, lepší než všechny ostatní Marloviny z poslední doby 7+/10
15. Andrew Rayel & Alexander Popov – Mimesis [Armind] symfonický brek jako za starých Rayel časů, jinak je to ale vrzačka 6/10
16. Protoculture – Southbound [Armada Captivating] Proto hrozěn zpomaluje a i trousovatí...beat je sice pořád progliftovej, ale melodie už jsou na hraně 7/10
17. Alex Kunnari – Lifter (Alex Kunnari & Sean Mathews Remix) [Progressive Pick] tohle není ten progressive, na který jsme zvyklí v tomto okénku progressive pick...tohle je prostě bigroom remix, který mě moc nezaujal 6/10
18. Beat Service – Focus [Beat Service Audio] nevím, čím je tento track až tak vjímčný, že vyfasoval tituní track alba...dcela slušnej klubovější track, od alba nečekám nic moc 7/10
19. Alex M.O.R.P.H. & Heatbeat – Amistad [VANDIT] nádhera, luxus, hlavně to piánko...wow, to mi ho vyndejte...Heatbeat udělali čistě upliftovej track, i když kdo ví, více z toho slyším Alexův sound 9+/10
20. Venom One – Serenity [FSOE Excelsior] Venomáci jsou velice nenaápdné duo, ale povětšinou vše na co sáhnou se promění v parádní melodickej prog (viz remix pro Antillas, tady je navíc skoro až filmovej breakown 8/10
21. Jorn van Deynhoven – 101010 (The Perfect Ten) [ASOT] [Tune of The Week] dlouhodobé ID v Arminových setech a docela anthemickej track, k starším Jornovým upliftím kouskům už to má ale celkem daleko 8+/10
22. Ferry Corsten pres. Gouryella – Anahera (Onova Remix) nikdy bych nevěřil, že se nějaký remix může jen trochu přibližovat originálu, ale tohle je sakra dobrý, perfektní práce, originál za deset, tohle za deset 10/10

23. Lee Osborne – Hallucinate [Advanced Music] solidně našláplej track s klubovějšíma ambicema 8/10
24. Radion6 – Shockwave [Armind] není to taková pecka jako Shatterd Dreams, ale i tak suprově šlapající proglift 7+/10
25. Ali Wilson – Pandora (Ahmed Romel Rework) hodně povedený remix tracku s exotickými pokřiky 8/10
26. Skylex – Generation Trance [In Trance We Trust] neznámý projekt, mírná nedůvěra...ale track je špičkový, uplift jako řemen 9/10
27. Paul Van Dyk & Sue Mclaren – Lights (Giuseppe Ottaviani Remix) [Ultra] [Trending Track] tak trochu instant klasika, perfektní Otta sound 9+/10
28. Allen Watts – Tomahawk (2015 Rework) [Monster Force] sice je to docela masivní monstrum ve stylu Photographer, ale originál není nijak starej a nezní až tak rozdílně 8+/10
29. Aly & Fila vs. Ferry Tayle – Napoleon [FSOE] zpočátku jsem tvrdil, že je to slabší nástupce Nubie, ale po několika posleších musím uznat, že je to stejně dobré 9+/10

30. John O’Callaghan – Meridian Bay [Subculture] docela fajn uplift, inspirovaný hrou z PS4...no jeto sice fajn, ale čekal bych třeba i víc 8/10
31. Dan Stone – Mirzam [FSOE] Dan Stone je nezastavitelný, track funguje perfektně i v klubech, o čemž jsme se přesvědčili včera v Mecce 9+/10
32. Armin van Buuren – Sail [Armind] [ASOT Radio CLassic] klasika jak vyšitá 9/10

Tož i ta první hodinka se tentokrát dala , výborně :)

Edit: Dolvich (05. 09. 2015 22:31) (3x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(01. 09. 2015 19:27)
Jsem za Mrazíkem o epizodu nazpět, tak jen ve stručnosti k 727. Armin mi hned na začátku lehce zkazil náladu tím, že to ohlásil jako speciální epizodu s věcma z kompilačky. Moc tyhle speciálky popravdě nemusím. Nakonec to ale nebylo tak zlé, tedy až po přetrpění prvních cca 40 minut, které mě v práci skoro uspaly. Pak kromě těch osvědčených pecek, co už šly v ASOTu asi stopadesátosmkrát, jsem si přece jenom našel i nějaké ty nové objevy, které jsem měl tu čest slyšet zde poprvé:

19. Aly & Fila vs. Ferry Tayle – Napoleon ... alíkovina jak vyšitá, Nubia se mi sice líbí víc, ale i tak se to poslouchá hezky
22. AYLA – Ayla (Omar Sherif Remix) ... vůči remixům klasik mám většinou určité předsudky, ale tentokrát jsem se nechal přesvědčit, že takto by to šlo
24. Bryan Kearney – Te Amo (Amir Hussain Remix) ... hrome, už origoš je super a ten pán z Bahrajnu ještě přiložil pod kotel, výborné!!!

Špatný nebyl ani ten Thirlwall nebo Jiřík, ale zatím za mě spíš takový nadprůměr, ještě tomu dám pár poslechů, jestli mě to vezme víc. :)
Edit: mountainer (01. 09. 2015 19:27) (1x)
(01. 09. 2015 20:57)
nebejt Vás klucí tak nemám vůbec přehled :-)
(04. 09. 2015 23:12)
Děkuji Mountainerovi za nějaký ty feedbacky, jsem rád, že to někdo vidí dost podobně :) Epizoda 729 podle mě patří k těm slabším...docela dost opáček a z novinek tam není žádná vyložená megašupa...

Popsot 729.

01. Orjan Nilsen – Don (Intro Mix) [Armind] [Tune of The Week] tak to nechceš, hned na úvod, takovou uvrzanou srajdu a ještě k tomu TOTW...i když je fakt, že to Intro jako takové zní docela dobře 5+/10
02. Omnia feat. Tilde – For The First Time [Armind] [Future Favorite] možná mírně cheesy, ale pro mě velká úleva po těch předchozích mukách od Orjana 8/10
03. Antillas feat. Anki – If I Run (Venom One Remix) [IHU Records] skvělý track z minulých epizod, euforický proglift 8+/10
04. ATB & York – Endless Summer (York Endless Summer Mix) [Planet Love Records 2.0] zajímavá kolaborace a docela pěkný track, možná až překapivě hodně melodický 8/10
05. Gareth Emery & Alastor feat. London Thor – Hands [Garuda] ale jo, raději tyhle komerční juchačky než bigrumáže, docela fajn 8/10
06. Kevin Wild x Judah – Haywire [Ride Recordings] docela fjn track, s klubovýma ambicema 7+/10
07. Protoculture – Southbound [Armada Captivating] sice to není vůbec špatný trousy track, ale od Protouše je to trochu zklamání 7+/10
08. Abaze – Skyrocket (Nhato Remix) [A Tribute To Life] nadějná pasáž v breakdownu je následovaná spíše bigroom dropem 7/10
09. Fast Distance – Frontera [ASOT] určitě jeden z těch povedenějších bigrumážů, ale i tak je to pro mě skip na dlaší track 6+/10
10. Alexandre Bergheau – Myths [Armada Captivating] no jestli měl tenhle track i upliftí verzi, jak Alex tvrdí, tak by mě spíše zajímala ta... i když toto je melodicky docela povedený clubby track 7/10
11. Andrew Rayel & Mark Sixma – Chased [Armind] známe z minula, dojem se moc nezlepšil 6/10
12. Ben Gold – Interstate [#Goldrush] Goldík má docela rozpoznatelný sound, je to velice podobné jako jeho předchozí produkce, takže velice solidní 7+/10
13. Assaf feat. Laura Aqui – After Dark [Black Sunset Music] slušná vokálovka s melodií, lehce připomínající některé Gaia produkce 7+/10
14. Karanda – Phoenix [Captured] Karandu jsem vždy bral jako průkopníky proggy soundu, co je ale tohle? totální trousovina, furt posluchatelná, ale Karanda...hoši jdětě se bednout :/ 6/10
15. MaRLo feat. Jano – The Dreamers [Armind] hitovka, komerce, dá se to :) 7/10
16. Anthony Waldhorn – Hyperdrive [Driftmoon Audio] bigrumáž připomínající Piráty z Karibiku...no mě to moc nezaujalo, objektivně to asi úplně zlé není 6/10
17. Jorn van Deynhoven – 101010 (The Perfect Ten) [ASOT] ale jo, sie to není starej dobrej upliftí Jorn, ale má to anthemické koule 8+/10
18. Aly & Fila & Ferry Tayle – Napoleon [FSOE] suprovej follow-up na Nubii 9+/10
19. Milan van Skyler – This Is Our Time [Digital Society Recordings] moc pěknej vzletnej uplift 8+/10

20. Venom One feat. Sarah Russell – Rush (Allen & Envy Remix) [FSOE Excelsior] solidní vocal uplift v jejich typickém stylu 8/10
21. Amir Hussain – Kyoto [WAO138?!] na poměry labelu spíše dreamy uplift, kde je více než na energii kladen důraz na melodii, která je super 9/10
22. Anna Lee & Dima Krasnik – Optical Illusion (Daniel Kandi’s Illusionist Mix) [Always Alive] kdyby to nebyl Kandiš, tak budu docela chválit, ale na jeho poměry to není žádná ultramrda 8/10
23. Yahel & Liya – Shadows (Stoneface & Terminal Remix) [Perfecto Fluoro] starší track trochu pozdě objevený....zvukově jsou to starý dobrý upliftový ST, breakdown je fantastickej, ale drop je techy a to mi moc nesedlo 8/10
24. Matt Bukovski – Sinfonia [FSOE] asi se mi více líbila předchozí Confusia, ale i tak pěkný uplift se symfo breakdownem 8/10
25. Alex M.O.R.P.H. & Heatbeat – Amistad [VANDIT] [Trending Track] dělostřelba! a piánko jak opravdu nebeské 9+/10
26. Bryan Kearney – The Things We Should Say [Pure Trance] pěkný happy-feel uplift 8+/10

27. Xquizit vs. Soniq State feat. Tim Hilberts – First To Go (Soniq State Remix) [Promo Tape] zajímavé mužské vokál a energetické pojetí, dobré 8/10
28. Kheiro & Medi – Intelligent Life [GoOnAir Recordings] ne všechny uplifty jsou zrovna super a tenhle je podle mě sakra průměrnej 6+/10
29. Kaimo K feat. Sue McLaren – Treasure Of Your Heart [Amsterdam Trance] kámoš K je taky docela záruka solidního upliftu 8/10
30. Matt Bowdidge – Sasquatch [Mental Asylum] jeden z nejlepších tracků z posledné Indecent kompilace 8+/10
31. Paul van Dyk feat. Sue Mclaren – Lights (Giuseppe Ottaviani Remix) [Ultra] líbí se mi to víc a víc, asi bych to řadil do stejné ligy jako Dont Deserve You Remix 9+/10
32. Envio – For You (The Blizzard Remix) [Armada] [ASOT Radio Classic] jedna z těch neprofláklých klasik, fajnééé 8+/10

Edit: Dolvich (05. 09. 2015 22:30) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(08. 09. 2015 21:09)
Furt jsem pozadu, ale snad to tenhle týden doženu. :) Tak zase ve stručnosti pár poznámek k epizodě 728. Začátek i přes cheesovitost docela dobrej, novinka od Omniáka se mi líbí velice. Pak to teda ale velmi rychle uvadlo a dobrých 30-40 minut jsem se nudil, až běda. Druhá polovina ale tradičně spravila chuť, kromě výborných opáček jsou tam zase i nějaké ty nové objevy.

01. Omnia feat. Tilde – For The First Time ... hodně optimistická rozjuchaná vokálovka, která mě baví! fóóór d frst táájm!!
12. 4 Strings – In Our Hearts ... možná krapet příliš nebeské, ale jinak velmi fajn
19. Alex M.O.R.P.H. & Heatbeat – Amistad ... no tak na první ID poslech bych si z fleku tipnul Kandiho nebo nějakého podobného anjuňáka, no a vida ho Alexe, každopádně dost dobré
22. Ferry Corsten pres. Gouryella – Anahera (Onova Remix) ... neznat originál, tak je to pecka, ale takhle je to přece jenom v mých uších o stupeň níž
31. Dan Stone – Mirzam ... výborná věc, Stone si drží svůj standard

32. Armin van Buuren – Sail ... klasiku musím tentokrát zdůraznit, vždycky se mi při poslechu vybaví památný autobusový zájezd na ASOT 300 do Den Bosch z roku 2007, kdy se po přejezdu hranic NL rozezněl celým busem právě Sail sm3

Jinak jsem byl dost zvědavý na ty desítky od Deynhovna, trochu mě to zklamalo. Není to vysloveně špatný, ale prostě mi tam něco chybí, abych si to pustil znova a znova.

Crap of the week:

09. Orjan Nilsen – Don ... melodická vsuvka sice jakž takž ok, ale zbytek fakt strašnej
(11. 09. 2015 17:02)
Doposlouchána epizoda 729 a opět souhlas s Freezerem, tentokrát celkově slabé, řekl bych až silný podprůměr. V podstatě to hned na začátku srazil výběr TOTW, který ani nebylo možno zvolit hůř. Tuhle neposlouchatelnou blitku měl Armin hodit rovnou do koše, ale asi se mu něco stalo se sluchem, že to tak opěvuje... Jinak vedle hromady velmi průměrných tracků tam aspoň lupnul pár solidních repete, zatímco nových objevů bylo minimum:

21. Amir Hussain – Kyoto ... příjemná klidnější věc na poslech, ale chtělo by to trochu výraznější melodii, takhle si na to za pár týdnů nevzpomenu
26. Bryan Kearney – The Things We Should Say ... Kearňák mě málokdy zklame, tohle se nese v jeho celkem typickém soundu, který mám prostě rád
Edit: mountainer (11. 09. 2015 20:04) (1x)
(12. 09. 2015 02:45)
Husot 730.

01. Arty feat. Conrad – Braver Love [Interscope Records] Arty měl vždycky dobré melodie, je škoda, že tak hodně odbočil od trancu a věnuje se spíše komerci, ale docela kvalitní komerci 6+/10
02. Wrechiski – Riptide [Enhanced Progressive] Předchozí singlík Signus je jedním z nejlepším bigroom tracků letos...tohle je taky zajímavé dílko, i když ten drop je až příliš mainstream 6+/10
03. Philippe El Sisi & LIONART – Comfort You [How Trance Works] přijatelný vocal trousík 6+/10
04. First State feat. Anita Kelsey – Falling (First State 2015 Rework) [Black Hole Recordings] naprosto zbytečný rework, který je horší než orig, navíc bigroom...kde je ten návrat k trance, který sliboval už tak před půl rokem? 5/10
05. Nic Toms – Arcade [Statement!] velice průměrný track 5+/10
06. Above & Beyond feat. Zoë Johnston – Fly To New York (Aboe & Beyond vs. Jason Ross Remix) [Anjunabeats] nádhera, jen je škoda, že to nemá trochu méně bigroom drop 8+/10
07. Grum – First Contact [Anjunabeats] [Progressive Pick] kvalitní progressive, více takových tracků do první hodinky 8/10
08. ATB & York – Back To You (Endless Summer Mix) [Planet Love Records 2.0] fajn track s balearic feelingem 8/10
09. Fatum – Take Me Back [Ride Recordings] pro mně skoro neakceptovatelná vrzanice, která se ale jakž takž změní na melodickou přijatelnou trousinu 6+/10
10. Listenbee – Save Me (Ferry Corsten Fix) [Sony] velice dobrej remix tohoto známého tracku 8/10
11. Orjan Nilsen – Don (Intro Mix) [Armind] crapyáš 4/10
12. Matisse & Sadko – Lock ‘N’ Load [Size Records] no tyvole, to je ještě horší tohle, kdo to sem vypustil 3/10
13. Kevin Wild x Judah – Haywire [Ride Recordings] melodická pasáž je fajn 6+/10
14. BT & ilan Bluestone feat. Stef Lang – All These Wounds (Alex Klingle Remix) [Anjunabeats] ale jo, docela fajn vokálovka 7+/10
15. Hardwell & Armin van Buuren – Off The Hook [Revealed] [Tune of The Week] já v tom Armina moc neslyším, je to normálně klasická bigroomárna, faktem je že možná jedna z těch originálnějších, ten druhej nájezd je dost brutální 6+/10
16. Sebastien feat. Satellite Empire – Escape (Heatbeat Remix) [Armada Captivating] Heatbeat docela jedou v poslední době, velice dobrá klubovka se skvělýma vokálama 8/10
17. Eddie Makabi – Euphoria (Mino Safy Remix) [Cloudland Music] Mino taky docela jede, další solidní zvukově propracovaný track 8/10
18. Andrew Rayel & Mark Sixma – Chased [Armind] už je druhá hodinka, táhni s těmahle srajdama :) 5/10
19. Assaf feat. Laura Aqui – After Dark [Black Sunset Music] slušná vokálovka s melodií, lehce připomínající některé Gaia produkce 7/10
20. Jorn van Deynhoven – 101010 (The Perfect Ten) [ASOT] ale jo tenhle track si klidně rád poslechnu, má to anthemické gule 8+/10
21. Novaline & Einar K – Time Has Come [Infrasonic Pure] chytlavá, netradiční melodie a do toho upliftovej beat, yeahhh, welcome to the 2nd hour 9/10
22. A.R.D.I. & Proyal – Florence [Promind Recordings] další krásný uplift, to je hned rozdíl oproti té první hodině 8+/10
23. Maarten De Jong – Blue Bird [Flashover Trance] Maarten hodně dobře, pěkně trancově a docela i vyliftěně 9/10
24. Ferry Tayle – Let The Magic Happen (The Thrillseekers Remix) [Always Alive] to byl nápad to předělat do trancového tracku, originál je fantastickej 9+/10
25. Re:Locate vs. Robert Nickson feat. Sarah Russell – Survivor (Stargazers Remix) [Molekular Sounds] pěkný uplift, tenhle typ melodií mě stále bere 8+/10
26. ReOrder & Standerwick pres. SkyPatrol – Shut Up! [FSOE] kontroverzní track já vím...hate or love it...i love it...psýčková nálož 9/10
27. Paul van Dyk vs. Alex M.O.R.P.H. & Heatbeat – Nothing But Amistad (Matt Bukovski Mashup) nemám rád mashupy a ani tenhle není bez chybky, ale nápad to byl dobrej, ty melodie do sebe zapadají...vlastně je to skoro dakonalé 9+/10
28. Jean-Michel Jarre & Armin van Buuren – Stardust (Armin van Buuren pres. Rising Star Remix) [Armind] konečně taky Armin zahrál teto remix, který je stejně dobrý jako originál 9+/10
29. Paul van Dyk feat. Sue Mclaren – Lights (Giuseppe Ottaviani Remix) [Ultra] [Trending Track] petelica a hit tohoto podzimu 9+/10

30. DJ Xquizit feat. Tim Hilberts – First To Go (Soniq State Remix) [Go On Air Recordings] [Future Favorite] zvláštní vítěz, ty vokály mi moc nesedí, ale melodicky je to skvělé 8/10
31. Aly & Fila Feat. Jwaydan – We Control The Sunlight [FSOE] [ASOT Radio Classic] no jo už je to asi klasika 9+/10
32. Lowland – Blue Fear (Classical Trancelations of the great Classic Track) [Armada] pěkná předělávka, skoro bych v tom původní track ale nepoznal 8+/10

Edit: Dolvich (13. 09. 2015 18:34) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(21. 09. 2015 23:37)
MASSOT 731.

01. Beat Service – Under The Sun [Beat Service Audio] krásný baleric track na úvod...od BS jsem čekal trousy album, ale asi mě chce chlapec vyvézt z omylu...8/10
02. Chicane – Ibiza Bleeps [Modena] další parádička, skromný ale přesto poutavý motiv a krásný lehký trancy feeling, plážovka jak vyšitá 8+/10
03. Grum – Something About You [Anjunabeats] [Progressive Pick] track kombinující prvky z 90 let a současným proggy beatem, velice zajímavý track, který by mohl fungovat i na parketech 7+/10
04. LTN & Ad Brown – Symphony [Intricate Records] další lehárko, příjemný track a skvělý soundtrack k letníku koktejlku, i když je podzim...8/10
05. Rasster & Rakkano – Nostrum [Trice Recordings] a je to v prdeli...skvělý začátek Asotu musí překazit tahle navrzlá edm šitulína 5/10
06. Las Salinas – Honey Bunny [VANDIT] krásný, magický breakdown...climax už je bohužel spíše jen takový rutinní 7/10
07. Beat Service feat. Ana Criado – An Autumn Tale [Beat Service Audio] krásný track, pomalejší tempo, hladivé vokály a ta melodie...ta jen tak krásně doplňuje celkově uvolněnou atmosféru tohoto překrásného posmutnělého tracku 9+/10
08. Wrechiski – Riptide [Enhanced Progressive] track z minula, pěkný breadown a vcelku neortodosxní drop...celkově ale příliš bigroom 6+/10
09. Philippe El Sisi & LIONART – Comfort You [How Trance Works] než jsem se podíval na tracklist, tipoval jsem to na Dash Berlin nebo něco podobného, prostě juchavá trousárna 7+/10
10. Assaf feat. Laura Aqui – After Dark [Black Sunset Music] exotické motivy, Gaia melodie, solidní track 7+/10
11. Faithless – We Come 1 (Armin van Buuren Remix) [Cheecky] [Tune of The Week] [World Premiere] lehké zklamání, sice bylo asi těžké s tímto trackem něco udělat, ale přecijen tůtavý bigroom bych čekal od Hardwella ne od Armina 6/10
12. Tom Fall & JES – Come Back [Armada Trice] generic vocal trouse...nevím co více diodat, je to ok, pro mě však jen na jeden poslech 6+/10
13. Beat Service feat. Sarah Lynn – Dream Weaver [Beat Service Audio] BS teda překvapuje...opět skvělý track, tentokráte trochu agresivnější beat, opět skvělé vokály, melodie jak za starých BS časů, paráda 9+/10
14. Beat Service – Cafe Del Mar [Beat Service Audio] možná budu jenden z mála, ale tento rework se mi docela líbí, i když je spíše bigrumový...to střídání synths při dropu mě přijde hrozně cool a baví mě to 8+/10
15. Beat Service – In The Moment [Beat Service Audio] nestačím zírat, mé sluchovody tančí nadšením, BS opět skvěle, parádní melodickej track s hutným spodkem 9/10

16. Orjan Nilsen – Don [Armind] ale tak tuhle prasárnu si mohl Armin odpustit, nebo tam nechat jen ten breakdown, kterej je docela ok 5/10
17. Stoneface & Terminal – Don’t Give A F*ck (2015 Rework) [Euphonic] strašně cool track, jenom tam popravdě slyším jen velmi málo změn oproti původní verzi, což je škoda, čekal jsem nějakou totální přeměnu soundu jako nastala u božské Venus 2015 8/10
18. Hardwell & Armin van Buuren – Off The Hook [Revealed] [Trending Track] musím uznatm, že na poměry mainstream edm soundu je to hodně promakaný track a musí fungovat skvěle, na poměry Armina je to ale bída...tak volím jakýsi kompromis 6+/10
19. Sebastien feat. Satellite Empire – Escape (Heatbeat Remix) [Armada Captivating] cool Heatbeatovina z minula 8/10
20. Arisen Flame – Dreamland [ASOT] docela solidní track, taková docela typická Arisenovina, nic co by mě zvedalo ze židle 7/10
21. Matt Bukovski & Eloquentia feat. Ada – Pieces Of The Sky [FSOE Excelsior] pěkná upliftí vokálovka 8/10
22. Jorn van Deynhoven – 101010 (The Perfect Ten) [ASOT] zaručenej festival destroyer, hodně povedenj anthemickej track 8+/10
23. Armin van Buuren feat. Justine Suissa – Burned With Desire (Rising Star Remix) [Armind] tento track je skvělý v obou verzích 9/10
24. Sholan – Rebound [Monster Pure] parádní ebergy uplift s melodií, která prostě baví 9/10
25. MaRLo feat. Christina Novelli – Hold It Together (Ahmed Romel Remix) [Armind] naprosto parádní euforický remix 9/10

26. Tiesto – Lethal Industry (Jorn van Deynhoven Remix) [Magik Muzik] tahle klasika už je hodně ohraná a zremixovaná snad tisíckrát, ale v takovémto psy-podání jsem jí ještě neslyšel, docela dobře provedeno 8/10
27. John O’Callaghan – Meridian Bay [Subculture] solidní uplift, inspirovaný hrou 8+/10
28. Bryan Kearney – The Things We Should Say (Solarstone Pure Mix) [Pure Trance Recordings] nádherný remix už tak skvělého tracku, líbí se mi tam ty techy prvky (ten snare) 9+/10
29. Paul van Dyk vs. Alex M.O.R.P.H. & Heatbeat – Nothing But Amistad (Matt Bukovski Mashup) tenhle mashup je dokonalý 10/10
30. Alex M.O.R.P.H. feat. Ana Criado – Sunset Boulevard (Ben Nicky Remix) [VANDIT] skvělý, nabušený remix, možná ještě lepší než Dan Stone Remix 9+/10
31. Signum – Blockbuster [WAO138?!] wow, nový Signum track po několika letech, čekalo se dlouho a výsledkem je uplift s oldschool melodií a psýčkovým beatem...možná je track trochu překombinovaný, ale výsledek je neskutečně cool 9+/10
32. Photographer & Abstract Vision – Zero Gravity (UCast Remix) [Unique Sense] energií nadupaný remix, jen škoda, že drop je techy 8+/10
33. Armin van Buuren – Imagine [Armind] [ASOT Radio Classic] Docela neohraná klasika...ale jo proč ne :) 8+/10

Edit: Dolvich (22. 09. 2015 20:32) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(22. 09. 2015 14:55)
Tak zase mírně opožděně k epizodě 730. Na úvod veliká bída a nuda, novinka od A&B sice trochu zvedla úroveň, ale i tak je to z mého pohledu prokaučovaný potenciál kvůli tomu bigroom zpracování. Opakovačka ATB celkem fajn, nicméně pak mě uzemnilo několik tracků, které bych se nebál napasovat do kategorie žumpa (včetně neustále omílaného Orjana). Na upliftí druhou hodinu jsem se tedy dost načekal, tak aspoň, že stála za to a nabídla zajímavé novinky.

21. Novaline & Einar K – Time Has Come ... příjemný uplift, po té více než hodině bigroomu a vzráren je tohle docela balada na uši.. 8/10
22. A.R.D.I. & Proyal – Florence ... melancholická atmosféra, krásné piánko s takovým Kandi feelingem.. 9/10
23. Maarten De Jong – Blue Bird ... solidní energická záležitost.. 8+/10
24. Ferry Tayle – Let The Magic Happen (The Thrillseekers Remix) ... nádhera!!! pro mě nejlepší track této epizody, Ferry v originále dostál svému jménu a stvořil pohádkovou melodii, pan Thrillseekers naštěstí ponechal všechno dobré a hodil to do svého kabátu ala pure trance, 10/10
27. Paul van Dyk vs. Alex M.O.R.P.H. & Heatbeat – Nothing But Amistad (Matt Bukovski Mashup) ... taky nejsem fanouškem mashupů, nicméně tyhle dva tracky k sobě prostě sedly jak zadnice na hrnec a kdybych je neznal, tak asi ve výsledku nepoznám, že jde o mešap.. 8+/10
28. Jean-Michel Jarre & Armin van Buuren – Stardust (Armin van Buuren pres. Rising Star Remix) ... jo, konečně se dostalo i na remix, i když v obou verzích je to u mě bezmála za deset, vrylo se mi to do hlavy, že se mi o tom i zdálo :) ..9++/10
31. Aly & Fila Feat. Jwaydan – We Control The Sunlight ... za klasiku bych to osobně ještě nepovažoval, spíš za takovou už osvědčenou pecku, kterou mám taktéž v oblibě.. 9+/10

Ještě tak úplně nevím, co si mám myslet o tracku Shut Up!, chce to asi víc poslechů...

Crap of the week:

11. Orjan Nilsen – Don (Intro Mix)
12. Matisse & Sadko – Lock ‘N’ Load

Tyhle dva skvosty za sebou, to je teda něco. 1/10
Edit: mountainer (22. 09. 2015 15:01) (1x)
(25. 09. 2015 19:45)
Zatím jsem v půlce epizody 731 a jsem tentokrát hodně příjemně překvapený. Hned ty první dva tracky jsou naprostá lahůdka, stejně tak An Autumn Tale. Skoro bych naslepo řekl, že neposlouchám ASOT, ale nějakou letní Mellomanii. sm3
(29. 09. 2015 21:09)
Opět děkuji Mountainerovi za spolupostřehy :) je fajn, že to vidíme dost podobně ;)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(29. 09. 2015 21:11)
KUKOT 732

01. Grum – Something About You [Anjunabeats] Super-chytlavý až návykový vocal sample, fajn track, ale rychle se asi ohraje díky mírné vlezlosti 7+/10
02. Pryda – Night Breed [Pryda] [Progressive Pick] Erick je letos teda jak drak, je ho všude plno...pěkný track v jeho typickém stylu 7+/10
03. Ruben de Ronde & Rodg – Steampunk [Statement!] stylově velmi podobný track, o mnoho lepší než ty trousoviny, které většinou zaplňují první hodinku 7+/10
04. Bastian Salbart – Fade [High Contrast Recordings] pěkná melodie, klubovější, trousy podání 7/10
05. Boom Jinx & Meredith Call – Bring Me Back Around [Anjunabeats] vokály sice příjemné, ale melodicky trochu nevýrazné 7/10
06. Cosmic Gate feat. JES – Yai (Here We Go Again) (Super8 & Tab Remix) [WYM] je to lepší než většina jejich poslední produkce, ale staré časy jsou už asi v pytlounovi, přesto oceňuji alespoň trochu o náznak starého ST soundu 7+/10
07. ClearSky – Waves [Be Yourself Music] příjemný, veselý melodický prog, který mě nutí vrtit zadnicí 8/10
08. Protoculture – Cloud Surfing [A State Of Trance Holland] předchozí singl byl prostě trousu a byl jsem z toho velmi zklamaný, tohle už je zase trochu jiná liga, masivní basovka, atmosferické spacey zvučíky a daleko lepší melodie než posledně 8+/10
09. Mino Safy – Waiting for the Night [Euphonic] pěkné a zvukově propracované 7+/10
10. Mino Safy – Unique Ambiance [Euphonic] ještě lepší, melodicky o něco poutavějí, už jsem to slyšel někde, asi tady v Asotu 8+/10
11. Miikka Leinonen – Shadow Hearts (Jonas Hornblad Remix) [Alter Ego] Hornblandův poslední snigl True Hope byl naprosto fantastický a tento remix je taky naprosto boží, skěvlá progliftí přečdělávka, welcome back Jonas 9/10
12. RAM – Heartfelt [In Trance We Trust] skvělá melodie, i když jse jí v podobné variantě už někde slyšel, track na mě působí trochu až soundtrackovým dojmem, jak z nějakého velkofilmu 9/10

13. Monoverse – Supercell [FSOE Excelsior] Excelsior jde docela do sebe a už tam nevycházejí odpady jak tomu bylo ze začátku, skvělý proglidtí track 8/10
14. Faithless – We Come 1 2.0 (Armin van Buuren Remix) [Cheecky] [Trending Track] nemohu si pomoci ale tento remix neřeší nic, je to podobné jako originál, jen pojaté v novodobém bigroom stylu 7/10
15. Russell G – Believe [Ultra Violet Music] není to tak dobré jako předchozí singl Sacred...ale taky slušné, produkce Acitva 8/10
16. Airbase – Epoch [In Trance We Trust] zůstávám sedět v úžasu s otevřenou pusou, klasická Airbase melodie, která je tak zvlášní, smutná, zasněná, tajemná? ani nevím, strašně mě baví to poslouchatm třeba i vícekrát za sebou...toto je opravdová epocha 9+/10
17. Arisen Flame – Dreamland [ASOT] docela typickej Arisen track, docela fajn, ale není to pro mě dostatečně trancy 7/10
18. Radion6 – Shockwave [Armind] velice soldiní klubovější track, ale není to tak dobré jako nedávná Shattered dreams 8/10
19. Tiësto – Lethal Industry (Jorn van Deynhoven Rework) sice vykopávka ohraná, ale sakra dobře překopaná do psýčkového beatu 8/10
20. Johnny Norberg – No One (Adam Szabo Remix) [Songbird] po vokálové pasáží se track rozjede ve fajn trancovku, vokály ale pls pryč 8/10
21. Ferry Tayle feat. Driftmoon – Geometrix (Tempo Giusto Remix) [Always Alive] více se mi líbil originál, toto je trochu ve stylu Di Stefana, techy drop 7/10
22. Signum – BlockBuster [WAO138?!] [Future Favorite] zasloužená výhra, psy-lift jako prase 9+/10
23. Alex M.O.R.P.H. feat. Ana Criado – Sunset Boulevard (Dan Stone Rework) [VANDIT] oba pánová Nicky i Stone vymačkali z tohoto tracku snad maximum 9+/10
24. Matt Bowdidge – Final Rising [FSOE] veselý, euforický uplift 8+/10
25. Jean-Michel Jarre & Armin van Buuren – Stardust (Armin van Buuren pres. Rising Star Remix) [Armind] již trochu ohraná ale stáre dobrá kooperace 9+/10
26. MaRLo feat. Christina Novelli – Hold It Together (Ahmed Romel Remix) [Armind] skvělý uplifting remix, který melodií připomíná Tyasův remix pro Time 9/10
27. UCast & Susana – To Another Day [RazNitzan] [Tune of The Week] perfektní vokály a sound tak trochu vykradený z jeho vlastního tracku Tanity, ale vykrádat sám sebe ještě není takové zlo 9/10

28. Illitheas – Sapphire Sky [Abora] fajn uplift s pár netradičníma zvučíkama 8/10
29. RAM & Stine Grove – RAMore (Arctic Moon Remix) [Grotesque] originál se mi líbil více, ale i tak pěkný remix 8/10
30. Robert Nickson & Neev Kennedy – Not Made To Break (Omar Sherif Remix) [Molekular Sounds] hodně našlaplý energy vocal track 9/10
31. Paul van Dyk vs. Alex M.O.R.P.H. & Heatbeat – Nothing But Amistad (Matt Bukovski Mashup) nebesky krásný mashup 10/10

32. Angry Man & Harmonic Rush – Purple Haze [Perfecto] docela pěkný psýčkový track, ale velmi podobný tracku Giving You Acid (HR Rmx)...8/10
33. ATN – Miss A Day [Mondo Records] [ASOT Radio Classic] tuto kliasiku nemám příliš naposlouchanou, ale líbí se mi 8+/10

Edit: Dolvich (30. 09. 2015 17:15) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(30. 09. 2015 15:55)
Tak abych ještě doplnil postřehy k 731. Ani si nepamatuju, kdy naposledy jsem si tolikrát pouštěl úvodní minuty ASOTu jako tentokrát. Jen tak dál. Celkově to byla velmi dobrá epizoda.
Highlights:

01. Beat Service – Under The Sun ... nádhera, lahoda, pohoda .. 9+/10
02. Chicane – Ibiza Bleeps ... naprosto stejný komentář a stejné body .. 9+/10
03. Grum – Something About You ... kupodivu se mi tam docela líbí ty deephousové vokály, celkově to má zajímavou atmosféru .. 8/10
07. Beat Service feat. Ana Criado – An Autumn Tale ... název vystihuje pocity při poslechu, moc pěkné .. 9/10
10. Assaf feat. Laura Aqui – After Dark ... zpočátku se mi to nijak extra nelíbilo, ale po opakovaném poslechu jdu s body nahoru .. 7+/10
14. Beat Service – Cafe Del Mar ... taky se mi to docela zamlouvá, solidní rework .. 7+/10
15. Beat Service – In The Moment ... trancovka jak za starých časů, jen kdyby to na konci nebylo utnuté blitkou od Orjana, to bylo jak kopnutí do řitě .. 8/10
24. Sholan – Rebound ... optimistická upliftová jízda .. 8+/10
25. MaRLo feat. Christina Novelli – Hold It Together (Ahmed Romel Remix) ... solidní energická vokálovka s příjemným hlasem Christiny .. 8/10
27. John O’Callaghan – Meridian Bay ... připomíná mi to něco od NuNRG .. 8+/10
28. Bryan Kearney – The Things We Should Say (Solarstone Pure Mix) ... luxus, ze spojení Kearney + Solarstone asi nemohlo vyjít nic špatnýho .. 9+/10
30. Alex M.O.R.P.H. feat. Ana Criado – Sunset Boulevard (Ben Nicky Remix) ... výborný remix výborného tracku .. 9/10
31. Signum – Blockbuster ... mí oblíbenci jsou zpět a pořád umí .. 8+/10

Crap of the week:

16. Orjan Nilsen – Don ... zas a znovu, doufám, že už naposled, jediným konkurentem byla tentokrát ta spolupráce Armina s Hardwellem, to se mi teda nelíbí taky vůbec

Jinak Freezere, co to tam máš u tracku 23, neměl to bejt Stardust? sm0
(04. 10. 2015 02:20)
Jooo 23 určitě Stardust. To není můj výmysl, ten tracklst obvykle obšlehnu ze stránek welovetrance, tak to tam někdo zmastil a já jsem tak slepej , že jsem si toho nevšiml :)
Edit: Freezer (04. 10. 2015 02:20) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(05. 10. 2015 16:28)
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 20 plus 20?