Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Re: A State Of Trance 2014 (Radio Show)
(08. 09. 2014 22:26)
Uchot 679.

01. Armin van Buuren – Hystereo [Armind] {taken from ‘A State of Trance at Ushuaia, Ibiza 2014′} sice je to trousárna nejvyššího jkalibru, ale na té melodii je cosi zajímavého...7+/10
02. Dash Berlin Ft. Roxanne Emery – Shelter (Acoustic Version) [Aropa] {taken from ‘WeAre’} [Future Favourite] již známý cajdáček, rád si ho přeskočím 6/10
03. Alex M.O.R.P.H. Ft. Natalie Gioia – The Reason (Club Mix) [ASOT] {taken from ‘A State of Trance at Ushuaia, Ibiza 2014′} také již známý, pěkný trak od Morpha 7+/10
04. Gareth Emery Ft. Christina Novelli – Dynamite (Walden Remix) [Garuda] standartní trousárna, pop originál je pro mně lepší 5/10
05. Bastian Salbart – Kill Me For The Thrill [High Contrast] docela pěkný a neotřelý progressive 7+/10
06. Ost & Meyer – Sky Hunter [Always Alive] trousík ale s velice chytlavou melodií, může být...7+/10
07. Paul Mayson – Faded [Armada] melodie v breakdwonu je na trouse poměry docela fajn, ale jinak je to jen lehce nadprůměrná edmbigroomárna 6/10
08. Cosmic Gate & Eric Lumiere – Falling Back (Mark Sixma Remix) [WYM] {taken from ‘A State of Trance at Ushuaia, Ibiza 2014′} po třetí už to nedávám, pryč s tím 4/10
09. Mark Sixma vs Andrew Rayel Ft Jonathan Mendelsohn – My Shadow Is One in a Million (Armin van Buuren Mashup) srajda všech srajd 2/10
10. Heatbeat – Buenosaurus [Trice] tohle je taky pěkná šitka...stupidní bigroom 3/10
11. Chris Schweizer – Here Without You [ASOT] docela dobrej, šlapavější track 7/10
12. Mohamed Ragab & Double V – Erathia [FSOE Excelsior] impozantní melodie v breakdwonu, trochu pokažená vrčícíma synths...ale jinak super 8/10
13. Hazem Beltagui & Aneym – Remember Me [Armind] [Tune of The Week] pro mě docela nezáživnej umíráček, asi to není špatný track, ale mě tyhle symfo umíráčky nebaví 6/10
14. Max Graham vs Corti Organ – FYC 2014 [Re*Brand] podobné jako Evil ID....ale o něco slabší 7/10
15. Yves De Lacroix Ft. Marell – Destroyves [Lange Rec] výborný track, halových rozměrů 8/10
16. Heatbeat – Bloody Moon [Armind] známá vrzanica 5/10
17. Cosmic Gate & Orjan Nilsen – Fair Game [WYM] {taken from ‘Start To Feel’} 7/10
18. David Gravell – The Last Of Us [Armada Captivate 001] prostě Gravell 6/10
19. Faruk Sabanci – Alexandria [ASOT] {taken from ‘A State of Trance at Ushuaia, Ibiza 2014′} na Sabanciho hodně dobrej výtvor 7+/10
20. Arisen Flame – Explorer [ASOT] dobrá, ale moc profláklá věc 8/10
21. Ayumi Hamasaki vs. Idina Menzel – Let Terminal Go (Armin van Buuren Mashup) hrůza děs 3/10
22. Cosmic Gate feat. Eric Lumiere vs. Heatbeat – Falling Back Aerys (Armin van Buuren Mashup) taky děsný, pryč s tím 3/10
23. Aly & Fila & Skypatrol feat. Sue McLaren – Running [FSOE] {taken from ‘The Other Shore’} moc pěkný track s vyťukávanou melodií jak už jsme si u Skypatrol asi zvykli 8+/10
24. Markus Schulz – Remember This (Mark Sherry Remix) [Coldharbour] profláklotina 7+/10
25. Philippe El Sisi & Abstract Vision ft. Jilliana Danise – This Time (WaCh Remix) [How Trance Works] taky již známé 7/10
26. Mhammed El Alami & illitheas – Horizon [Always Alive] skvělý, velmi vzletný uplift 8+/10
27. John O’Callaghan feat. Jennifer Rene – Games (Ian Standerwick Remix) [Subculture] fantastický uplift s dávkou energie jako prase 9+/10

28. Bryan Kearney & Sneijder – Next Level [Subculture] Proper Order se mi líbil o něco více 7+/10
29. Photographer – Rebound [WAO138?!] wohooo, to je sound jak víno 9+/10
30. Indecent Noise feat. Noire Lee – Glitches (Matt Bowdidge Remix) [Mental Asylum] fajn super-svižná vokálovka 8+/10
31. Vincent De Moor – Fly Away (Cosmic Gate Remix) [Deal Records] [ASOT Radio Classic] výborný remix už tak vynikajícího originálu 9+/10

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
2. Future Disciple - Adventure To The South (Robert Nickson Remix)
3. Marco Torrance & Natasha Jaffe - Under The Diving Bell (DIM3NSION Remix)
4. Purple Haze - Out Here
5. Dimension - Voorpret
(25. 09. 2014 02:34)
Ashot 680. - 238 spešl

jen číselně

01. Alexander Metzger – Helicopter Start Intro Engine Mix [Butcher Music]
02. Yahel – Dune [Addicted2Bass] 7+/10
03. Yahel & Activa – Samsana [Addicted2Bass] 8+/10
04. Critical Choice – Roots [Iboga] 7+/10
05. Ghost Rider – Be Focused [Blue Tunes] 8/10
06. Liquid Soul & DJ Dream – Liquid Dream [Iboga] 8+/10
07. Transwave – Land Of Freedom (Liquid Soul Remix) [Perfecto] 9/10

08. Timelock & Side Effects – M-Brain [Spin Twist] 8/10
09. Bryan Kearney pres. KARNEY – Say Nothing [Kearnage] 7+/10
10. N2O vs. Cell X – 414 (Davey Asprey Remix) [Monster Force] 8+/10
11. Aly & Fila – White Wave [FSOE] 9/10

12. Paul Oakenfold – Open Your Eyes (Future Antics Remix) [Perfecto] 8+/10
13. Cold Blue – Fortitude [Monster Pure] 8+/10
14. Jonathan Carvajal – Ten (Sunset & OzzyXPM Remix) [Blue Soho] 7+/10
15. Vlind – Democracy [Monster Force] 8/10
16. Luke Terry – Midnight [CDR] 8+/10
17. Curtis Young – Last Resort (Fady & Mina Remix) [D.MAX] 7+/10
18. Sied van Riel & Standerwick – In A Perfect World [Subculture] 8+/10
19. Solis & Sean Truby feat. Audrey Gallagher – Skin Deep (Ian Standerwick Remix) [Infrasonic] 8/10
20. Photographer – Rebound [WAO138] 9+/10
21. Delerium – Innocente (Paul Denton & Alex Ryan Rework) [CDR] 8/10
22. Earth Nation – Alienated (John Askew Remix) [free download] 8+/10
23. Fred Baker pres. Iguana – Beautiful Sunshine (James Dymond Remix) [Monster Pure] 8+/10
24. Sebastian Brandt vs. Ferry Corsten – Beautiful Repercussion (Will Atkinson Mashup) 8/10
25. Standerwick & Brian Flinn – Vanaheim [Tytanium] 8/10
26. Photographer vs. Ellie Lawson – Night Lights A Hundred Ways (Amine Maxwell Mashup) [Always Alive] 9/10
27. Talla 2XLC – R.E.D. [Tetsuo] 8+/10
28. Indecent Noise feat. Noire Lee – Glitches (Matt Bowdidge Remix) [Mental Asylum] 8+/10

29. Ferry Corsten – Festival Crash (Talla 2XLC 140 Rework) [Flashover] 7/10
30. NU-NRG – Dreamland (Chris Metcalfe Bootleg) [VANDIT] 9/10
31. John O’Callaghan & John Askew vs. Commander Tom – Are Am Eye Stresstest (Armin van Buuren Mashup) [Subculture] 9/10
32. FKN feat. Jahala – Why (Aly & Fila Remix) [Soundpiercing] [ASOT Radio Classic] 8+/10

Edit: Freezer (25. 09. 2014 02:35) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(25. 09. 2014 05:58)
Prasot 681.

01. Paul Oakenfold & Cassandra Fox – Touch Me (Mike Koglin 2.0 Remix) [Perfecto] překvapivě to není trousárna ani to nijak hrozivě nevrže, ale pro mě zbytečný update skvělého origoše 7/10
02. Parker & Hanson – Gravity [Anjunabeats] nádherné piánko, ne nádherné, přenádherné 9/10
03. Thomas Hayes – Falling [Enhanced Progressive] cheesy trouse, jak jinak, je to enhanced... 5/10
04. Gregory Esayan – Drawing The Life [Arrival] že by se zae vracely do módy chopppované vokály? pěkný track...7/10
05. Gareth Emery – Global (Luke Bond’s Big Beat Remix) [Garuda] nepřijde mi to moc jiné od origoše 7/10
06. Susana – Feel You Here (Beat Service Remix) [RNM] klasickej BS sound, pěkné a docela trancy 8/10
07. Steve Brian & Johnny Yono – Your Kisses [Euphonic] navrzlej melodickej prog, kterej má ale docela gule 8/10
08. Dimension – Verano (Original Mix) [Magic Island] nejlepší track z poslední Shahovi kompilačky...a jeden z nejlepších progů letos, prostě krása 9/10
09. Nikolay Kempinskiy feat. Love Dimension – New Era (Puma Scorz Remix) [Trance Temple] trochu utahanější Gaiovitá vokálovka 7/10
10. Mino Safy – Around The Garden (Hazem Beltagui Remix) [Euphonic] pěkné, ale mám raději originál 7+/10
11. LTN – Ending the Wisdom [CDR] takovej bigrůmec od jinak poklidného LTN projektu?...nic moc teda 5/10
12. Armin van Buuren – Hystereo (Heatbeat Remix) [Armind] prostě vrzačka no, Heatbeat od své prvotiny Protoculture neudělali už nic co by bylo pro mě zajímavé 4/10
13. Gareth Emery feat. Gavin Beach – Eye Of The Storm (LTN Remix) [Garuda] komerční popina, wtf ltn?? 3/10
14. The Thrillseekers – This Is All We Have (Andy Moor Remix) [Adjusted] až příliš poklidné, vytratila se jiskra originálu a chybí mi strašně ta main synťáková melodie 7/10
15. Paul Thomas pres. Shadow Of Two – Lucir [VANDIT] tempo se razantně zvyšuje, basovka pěkně tepe..výborný šlapavější track 8/10
16. Klauss Goulart – Absolute Chaos (Tepes Remix) [Coldharbour] hodně chytlavá melodie 8/10
17. Tommy Johnson – Son Of Light [ASOT] taky velice chytlavá melodie, která se po mě vyloženě sápe 7+/10
18. Steven Force – Neptune Grass (Denis Sender Remix) [Trance All-Stars]
19. Aly & Fila vs. Stoneface & Terminal – Universelab [FSOE] hodně pěkný, spíše relaxační track, nic moc akčního 8/10
20. Lee Osborne – Sky-Dweller [Goldrush] slušný proglift, čekal jsem spíš liftíka 7+/10
21. Aly & Fila – White Wave [FSOE] [Future Favorite] docela temný track od Alíků a přesto vítězný, good job 9/10
22. Rambacy feat. Danny Claire – New Life (Fady & Mina Remix) [Abora] vzletné a vyliftěné na max 8/10
23. Dennis Pedersen & A.R.D.I. – Remember [Always Alive] [Tune of The Week] smutnější uplift, hodně to připomíná The Perfect Match...8+/10
24. Solar Factor – Urban Shakedown (Nivaya Bootleg) [Progrez] velice solidní bootleg, i když orig je orig 8/10
25. Tangle – I Believe [VANDIT] příjemný liftonoš 8/10
26. Cold Rush vs. Gareth Emery – Million Dreams (Ben Nicky Mashup) [CDR] Cold Rush sound je skvělý a nepotřebuje žádné vokály 8/10
27. Jase Thirlwall vs. Lange & Andy Moor feat. Fenja – Freaked Top Of The World (Armin van Buuren Mashup) [CDR] Freaked je skvělý ve svém originálu, proč ho mašupovat...7/10
28. Markus Schulz pres. Elevation – Clear Blue [Electronic Elements] [ASOT Radio Classic] jojo klasikej starej dobrej Coldharbour prog 9/10
Edit: Freezer (01. 10. 2014 00:36) (2x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(01. 10. 2014 00:36)
Pukot 682.

01. Armin van Buuren – Hystereo (Thomas Vink Remix) [Armind] pro mě neznámé jméno, ale je to dost kvalitní progresivní remix, kde z originálu skoro nic nezbylo, což je možná i dobře 7/10
02. Michael Woods feat. Lauren Dyson – In Your Arms (ilan Bluestone Remix) [Spinnin'] docela pěkné vokály a hitové ambice, na můj vkus je to ale přeci jen trochu komerční 7+/10
03. Super8 & Tab feat. Julie Thompson – Let Go [Anjunabeats] lepší než jejich poslední produkce ale pořád je to spíše průměrné, oproti jejich zlaté éře 7+/10
04. Paul Oakenfold & Cassandra Fox – Touch Me (Beat Service Remix) [Armada Captivating] trouse remix, pro mě docela zbytečnost 6/10
05. Julian Jeweil – Air Conditionne (Dart Rayne & Yura Moonlight Remix) [CDR] remix, který rozhodně nedělá výbornému originálu ostudu, temnější sound...8/10
06. Betsie Larkin & Andy Moor – Not Afraid [AVA Recordings] takhle se dělá nevlzelá, nekomerční vokálovka na úrovni, líbí se mi i to oldschool trancy pojetí 9+/10
07. Dart Rayne & Yura Moonlight – Razor [ASOT] typická dnešní vrzačka, i když drop má docela drive...6/10
08. Nikolay Kempinskiy feat. Love Dimension – New Era (Puma Scorz Remix) [Trance Temple] [Future Favorite] docela překvapivý vítěz, pro mě spíše jen průměrnější posmutnělý track 7/10
09. Bobina – Winter [CDR] pěkný klavír, následovaný docela slušnou Gaia-like melodií 7+/10
10. Tommy Johnson – Son Of Light [ASOT] track s chytlavou melodií z minula 7+/10
11. Ben Gold feat. Christina Novelli – All Or Nothing [#Goldrush] hitovka ve stylu Concrete Angel, je to vlezlé, ale zabírá to, přiznávám se 8+/10
12. Denis Kenzo & Jilliana Danise – Will Be Forever [How Trance Works] hodně podobné jako Omnia remix k Rise Again, velice dobrý šlapající proglift 8+/10
13. Antony Waldhorn – Pirate Bay [Lange] sice je to kopie již známých Pirátů, ale tak nějak je to docela i chytlavé 7+/10
14. Behind The Sunset – Actus Secundus (Arisen Flame Remix) [CDR] kombiance Gaia sundu a tracku Brute, mě tenhle typ trance bigrůmovek nebere, jinak asi fajn 7/10
15. Luigi Lusini & Starchaser feat. Molly Bancroft – All I Want (Ultimate Remix) [Infrasonic Pure] tohle je ale přesně moje kafe, i když je Ultimate sound pořád stejný, tak vždy vykouzli neskutečnou melodii 9+/10
16. O.B.M Notion – A Virtual Flight [Alter Ego] klasickej a docela rozpoznatelnej OBM sound, pěkná melodie 8/10
17. Talla 2XLC – In Silence [Liquid] no asi bych čekal více, hlavně to není typciký oldschool uplift, spíše současný proglift 7+/10
18. Onova – Platitude (Allen Watts Remix) [Monster Pure] skvělá předělávka už tak fantastcikého origoše 9/10
19. Fady & Mina feat. Romi Cage – Don’t Wait! [FSOE] velice pěkná a záživná melodie 8/10
20. UCast – LAX [WAO138] [Tune of The Week] svižný uplift s lehce drama melodií, prostě něco pro Armina...8/10
21. UCast – Tanity [Tytanium] pro mě lepší track, kterej má mnohem větší odpich, dobrej nášup 9/10
22. Giuseppe Ottaviani & Alana Aldea – In This Together (Jordan Suckley Remix) [Black Hole] popravdě ten drop je docella šlapačka zelí, jinak fajn 7+/10
23. Menno de Jong feat. Aneym – Your Heaven [In Trance We Trust] velice příjemní, taková light uplift 8/10
24. Allen & Envy & Elle de Graaf – The Long Run (Allen Watts Remix) [Amsterdam Trance Records] optě drop styl vrtačka, to já moc nemusím, jinak ale super vokály 7/10
25. Aly & Fila – Altitude Compensation [FSOE] skvělý dreamy track od Alíků, album bude hodně nabušené 8+/10
26. Dennis Pedersen & A.R.D.I. – Remember [Always Alive] posmutnělý uplift alá Perfect Match....takže Kandi styl 8+/10
27. Phil Taylor – Tabula Rasa [Monster Force] fajn uplift, ke kterém us e určitě ještě s chutí vrátím 8/10
28. Matt Darey feat. Marcella Woods – Beautiful [Incentive] [ASOT Radio Classic] wow docela zapomenutej track, ty vokály....bomba, tohle mám snad ještě někde na kazetě nahrané z rádia :D 9+/10
Edit: Freezer (01. 10. 2014 02:27) (2x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(05. 10. 2014 12:23)
Buchot 683.

01. Denis Kenzo & Sveta B. – Deep In My Heart [Armind] [Tune of The Week] relaxační, kytárková balearic vokálovka a docela typický track pro toto kombo 8/10
02. Franz – Full Eclipse [Alter Ego] trochu deep progresivní nálož, dnešní Asot začíná nadějně 7+/10
03. Fon.Leman – Cerberus [Enhanced] jeden z mála Enhanced tracků, co nezní jako Enhanced :D ale stejně je to mírná vrzanice, i když zvukově docela zajímavá 7+/10
04. ilan Bluestone – Snapdragon [Anjunabeats] docela příjemná melodie, i když lehce monotoní, cekově fajn 7+/10
05. Armin van Buuren – Hystereo (KhoMha Remix) [Armind] docela krutopřísná bigroom předělávka, nečekal bych že mě to docela zaujme 7+/10
06. David Gravell – Supernova [Mainstage] sice uznávám že má svůj charakterisctický sound, ale mě ten sound až tolik nebere a přijde mi to furt dokola jak kolotoč 6/10
07. Tucandeo feat. Molly Bancroft – Awake [Amsterdam Trance] docela kvalitní, nekomerční vokálovkas 7+/10
08. Denis Sender & Esmee Bor Stotijn – My Witness [Essentializm] melodicky se i to příliš nelíbí, je to taková ta typická symfo Gai bigrůmárna 6+/10
09. Adam Szabo & Willem de Roo – Stingray [Always Alive] solidně šlapající progliftík, asi něco podobého jsem i čekal 7+/10
10. Dan Dobson – Reminition [Interstate] pěkný a docela energický proglift 7+/10
11. Alpha Force – Back In Time (Iversoon & Alex Daf Remix) [Suanda Music] tahle trojice producentů je docela záruka kvality, potvrzuje se to i tímto trackem, hlavní melodie je možná až zbytečně moc agresivní a klubová 8/10
12. Alex Di Stefano – Escape From The Past [Outburst] skvělá supersaw trance melodie, drop je ale techy 8/10
13. Purple Stories – Inevitable [Coldharbour] projekt který se soustředí na destukci klub§ a opět je to docela šleha 8+/10
14. Bobina – Winter [Black Hole] [Future Favorite] krásné pianko 7+/10
15. MaRLo – Barracuda [ASOT] Marlo si taky jede to svoje, ale pravdou je, že tohle je lepší než cokoliv jiného od něj v poslední době 7/10
16. Red Carpet – Alright (Mark Landragin & James Rae Remix) [CDR] hodně povedenej remix této klasiky 8+/10
17. Armin van Buuren feat. Ray Wilson – Yet Another Day (Dreamy Emotional Remix) [CDR] klasika, kterou jsem nikdy moc nemusel a remixér, který rozhodně nepatří mezi producentskou elitu, ale přesto docela povedený trancy remix 7+/10
18. Simon O’Shine & Sergey Nevone – In Spite Of Everything [CDR] trochu klasické hudby vygradované do opravdu nádherné trance melodie 9/10
19. Aly & Fila with Ferry Tayle – Nubia [FSOE] omg check those goosebumbs 10/10
20. Aly & Fila feat. Ever Burn – Is It Love? [FSOE] euforická vokálovka, album bude opravdová lahůdka 8+/10
21. Aly & Fila – Altitude Compensation [FSOE] poklidnější, ale přesto svižný track 8+/10
22. Aly & Fila & Skypatrol feat. Sue McLaren – Running [FSOE] další fantasický vocal uplift 9/10
23. ReOrder – Arrakis [Edge EDM] wow ReOrder se s tím nemaže a mastí si svou trancovou cestu 9/10
24. Dan Stone – Proteus [Digital Society] úžasný uplifting, tak to má vypadat 9+/10

25. Paul Webster & McAree & Clancy – Happy Ending [Fraction] veselý a hravý je Paul Webster v tomto tracku 8/10
26. Lee Osborne & Roxanne Emery – Safe In The Sky [Monster Pure] skvělé, možná bych to tedy bral spíše bez vokálů, ale jinak super 9/10
27. UCast – LAX [WAO138?!] Tanity je podle mě mnohem lepší track, ale i takdobré 8/10
28. Ilse De Lange – The Great Escape (Armin van Buuren Remix) [ASOT Radio Classic] to už je tohle klasika? No ale proč ne...je to dobrá ukázka toho že i pomalejší track může být trancy 8/10

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(19. 10. 2014 11:00)
Puchot 684.

01. Nic Toms – You Are [Statement!] nenáročný happy trousing 6/10
02. Denis Kenzo & Sveta B. – Deep In My Heart [Armind] pěkná a trochu serioznější vokálovka 8/10
03. Gareth Emery feat. Gavin Beach – Eye Of The Storm (LTN Remix) [Garuda] sýrovitá vlezlá vodrhovačka 4/10
04. Heatbeat & Avenue One feat. Jaren – Left Standing [Armada Captivating] překvapivě velmi vkusná vokálovka, kde není vrzu mnoho 8/10
05. Dan Thompson – Chronicle [ASOT] [Tune of The Week] bigrůmárna, kterých je opravdu mnoho, určitě patří do těch lepších, ale přesto...6/10
06. Dimension – Centinela [Monster Force] dobrej drive, skvělá melodie. lehce vrčící, ale ok...8/10
07. The Thrillseekers – Find You [Adjusted Music] další špičkový trance od majstra...skvělé, spíše relaxační 8+/10
08. OneBeat – Insignia [AEZ] našláplý proglift jak se patří 8/10
09. Armin van Buuren – Hystereo (KhoMha Remix) [Armind] trochu více růmový remix 7/10
10. New World Punx – Torque [Black Hole] to je ale přeci hrůza, na to kdo to složil......5/10
11. Steve Nyman & Paulina Dubaj – The Loneliest Place (Arisen Flame Remix) [Amsterdam Trance] solidní, ale pro mě ničím vyjímečný clubby track 6+/10
12. LTN – Ending The Wisdom [CDR] Gaiovitej bigrumec, nuda 5/10
13. Lence & Pluton – Faster Than Light [Digitized] zajímavá, spíše happy melodie a celkově fajn track 8/10
14. Alex M.O.R.P.H. – Sacred Heart [VANDIT] klasická upliftí melodie, ale sound je spíše takovej pohodovější, bpm mírnější, celkově pěkné 8/10
15. Simon O’Shine & Sergey Nevone – In Spite Of Everything [CDR] [Future Favorite] emotivní nášup a vítěz, na kterého jsem pyšný 9/10
16. WeAreAliens – Outcast (Giuseppe Ottaviani Fix) [GO On Air] ale tohle ovšem..je tak trochu old-school trance nálož, výborný 9+/10

17. Allen & Envy with Katty Heath – I Wasn’t The One (Michael Retouch Remix) [How Trance Works] veselá, možná až lehce cheesy vokálovka 7+/10
18. Lee Osborne & Roxanne Emery – Safe In The Sky [Monster Pure] o něco lepší track, energetičtější pojetí 8+/10
19. RAM & Stine Grove – RAMore [Grotesque] hitovka od prvního poslechu, výborné 8+/10
20. Dennis Pedersen & A.R.D.I. – Remember [Always Alive] velice silná melodie, isnpirovaná trackem Perfect Match 8+/10
21. Aly & Fila – Altitude Compensation [FSOE] poklidnější a docela dreamy track, líbí se mi 8+/10

22. Flynn & Denton feat. Audrey Gallagher – Say My Name (A&Z Remix) [Subculture] moc pěkná vyliftěná verze a hodně vlezlé vokály 8/10
23. Fady & Mina feat. Roomi Cage – Don’t Wait [FSOE] další vokálovka, další fajn track 8/10
24. Sean Tyas & Giuseppe Ottaviani – Plan B [Black Hole] příjemný euforičtější upiftík od této megadvojice 9/10
25. ReOrder – Arrakis [Edge EDM] hodně úderný sound v hlavní melodii, super 9/10
26. UCast – Tanity [Tytanium] masívní a řízný uplifter 9/10

“Armin Anthems” Top 5: - pořadí je trochu postavené na hlavu, tak jako celý sučasný EDM svět
27. (05) Armin van Buuren – Blue Fear [Cyber Rercords] 9/10
28. (04) Armin van Buuren – Ping Pong [Armind] 7/10
29. (03) Armin van Buuren vs. Sophie Ellis-Bextor – Not Giving Up On Love [Armada] 7+/10
30. (02) Armin van Buuren feat. Sharon den Adel – In and Out of Love [Armada] 8/10
31. (01) Armin Van Buuren feat. Trevor Guthrie – This Is What It Feels Like [Armada] 6/10
Edit: Freezer (19. 10. 2014 11:07) (3x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(31. 10. 2014 21:41)
Kasot 685.

01. Deadmau5 – The Reward Is Cheese (Fehrplay Remix) [Rising Music] klidnější a hlavně inteligentní progressive, i když spíše house 7+/10
02. Ferry Tayle feat. Sarah Shields & Ludovic H – The Most Important Thing (Cold Rush Remix) [Always Alive] parádní remix od Cold Rush, pomalejší, ale melodický a krásný 8/10
03. Armin van Buuren – Save My Night (Mark Sixma Remix) [Armind] za to tohle je opravdu nádhera...3/10
04. Nic Toms – You Are [Statement!] fajn veselejší trousík 7/10
05. Driftmoon – Stronghold [Driftmoon Audio] pěkný breakdwon a docela chytlavá melodie, pojetí je ale také lehce trousy 7+/10
06. Ahmet Atasever – Traversing [Black Hole] další melociky povedený track 7+/10
07. Heatbeat & Quilla – Secret [Armada] navrzlejší, ale docela vkusná vokálovka 7/10
08. Markus Schulz & Klauss Goulart feat. Paul Aiden – Fireworks (Ferry Corsten Remix) [Coldharbour] vokálově pro mně zcela nezkousnutelné, melodicky je to ok, celkově je to ale strašně cheesy 5/10
09. Lange – Imagineer (Alex M.O.R.P.H. Remix) [Lange Rec.] meodicky skvělý track, ale gradace je taková...do prázdna 7+/10
10. Lange – Our Brief Time In The Sun (Protoculture Remix) [Lange Rec.] fantastikcý remix, který originálu dodává zcela novou melodii 9/10
11. Solid Stone vs. Solis & Sean Truby – Mantra [Interstate] skvělý, trochu monumentální progressive 8/10
12. Ben Nicky & Thomas Mengel feat. Sue McLaren – Heart Go [VANDIT] na Nickyho docela pomalý track, navíc vygradoavný do techy dropu se spoustou efektíků, zajímavé 7+/10
13. Genix – Lux [VANDIT] [Tune of The Week] určité pasáže jsou fajn, ale jinak je to docela trousovina 7+/10
14. The Thrillseekers – Find You [Adjusted] nádherný relaxační a magický trance, jen zavřít oči 9/10
15. Simon O’Shine – Into The Unknown [CDR] wow takhle se to dělá, když se to chce udělat troch jinak...trochu ve stylu Gaia...skvělý, šlapavější proglifting se strašně chytlavou a záživnou melodií, která se postupně vyvíjí 9+/10

16. Faruk Sabanci – Ruya [ASOT] známe, ok bigroom 6/10
17. Dan Thompson – Chronicle [ASOT] známe, ok symfo bigroom 7/10
18. Paul van Dyk, Jessus & Adham Ashraf feat. Tricia McTeague – Only In A Dream (PvD Club Mix) [VANDIT] fajn vokálová razehřívačka, pak už to ale tak zajmavé není a v tracku se nic moc zajímavého neděje 7+/10
19. Magnus – Velvet (Activa Remix) [Perfecto - free download] wow, tohle je jenom free?? naprosto promakaný psy-trancový ponurejší dreamy track 9/10
20. Ciaran McAuley – It Doesn’t Rain Forever (Giuseppe Ottaviani Fix) [GO On Air] euforické, vzletné...optimistické liftění 9/10
21. Abstract Vision – Drive [Armada] ve stylu aktuálních 140tek....hodně povedené, i když znám i o něco lepší 8/10
22. Flynn & Denton feat. Audrey Gallagher – Say My Name (A&Z Remix) [Subculture] tak trochu profláklá hitovka ve výborném upliftím remixu 8/10
23. RAM & Stine Grove – RAMore [Grotesque] [Future Favorite] bez toho orchestra breaku by to asi bylo lepší, jasnej hit 8+/10
24. Bobina – Winter (Simon O’Shine Remix) [Black Hole] dlouhatánský breakdown, dramatický breakdown, poprvadě melodicky nic moc pro mě, ale...je to kvalitní, taže objektivně 8/10
25. Jordan Suckley – Contaminated (Adam Ellis Remix) [Damaged] skvělý remix, který trochu více zdůtraznil skvělou melodii, líbí se mi jak se melodie ještě párkrát do tracku ke konci vrací 9/10
26. The Noble Six & Chris Metcalfe – Ocean Avenue [Subculture] naprosto úžasný dreamy trance jak za starých časů od Otavianniho nebo Dyka...tohle ID jsem hledal několik měsíců 10/10

27. Matt Bowdidge – Yamba [Tytanium] veselá juchačka, možná až trochu moc, ale pěkné 8/10
28. First Sight – Neurosis [Monster Force] zase trochu serioznější a agresivnější 140ka, to mi sedí o stupínek více 8+/10
29. Dreamy – You Said You Promised [Liquid Energy Digital] Dreamy se postupně zlepšuje, pamatuji si jako ještě docel béčkaře, tohle zní ale na úrovní docela, fajn 140ka 8/10
30. Markus Schulz feat. Andy Moor – Daydream [Coldharbour] [ASOT Radio Classic] a zpět zase k dreamy trancu, super klasika 9/10

Asot 686.

01. Above & Beyond feat. Zoe Johnston vs. Olive – We’re All We Need vs. You’re Not Alone (Armin van Buuren Mashup) [CDR] Líbí se mi originální track od AB...naléhavé vokál, magická melodie, jen trochu pomalejší rytmus...ale jinak...tenhle mashup...řeknětě mi??? dělá si tu někdo prdel??? nejhorší mashup všech dob, falešný, totálně do sebe nezapadící...smrt všem mashupům, nenávidím je...0/10
02. Zuubi – Uzume [Elliptical Sun Melodies] jedečn z těch tracků, který se příjemně poslouchá, páč je velmi melodický, ale nezaujal atolik, abych se k němu s radostí vrátil 7/10
03. Tenishia & Susana – Never Let You Down [RNM] vokálově dobré, melodicky a zvukově spíše takové standartní, nic z čeho bych se posadil na pytel, ale fajn 7+/10
04. Dash Berlin & 3LAU feat. Bright Lights – Somehow [Mainstage Music] disko trisko 4/10
05. Super8 & Tab – Clairvoyant [Anjunabeats] ono to v nich furt je, melodicky úžasné, ale prostě ten trouse beat..ach jo...8/10
06. Ost & Meyer, Ronski Speed, Cate Kanell – Fortress [Essentializm] moc pěkný melodický vocal breakdown, ale proč pak ta vrtačka? 7+/10
07. Heatbeat & Chris Schweizer – The Beast [Armada] srajda, hodící se na Magnetic 3/10
08. Heatbeat & Chris Schweizer – Nasty [Armada] lepší, melodicky trochu typická Heatbeatovina, jinak je to taky vrtačka 5/10
09. Heatbeat & Bjorn Akesson – Pharaon [Armada] namáklej exotickej breakdwon a pak si předastavte ten nejšitovější sound, který může přijít...a on opravdu přijde 4/10
10. Ferry Tayle feat. Sarah Shields & Ludovic H – The Most Important Thing (Willem de Roo Remix) [Always Alive] Colr Rush remix se mi minule líbil asi víc
11. Armin van Buuren – Save My Night (Mark Sixma Remix) [Armind] jdětě s tím do řiti :) 3/10
12. Yang – 9 Dragons [Lange] podobných vrčících tracků je strašně moc 6/10
13. Genix – Lux [VANDIT] trousík z minula 6+/10
14. Markus Schulz – Seven Sins (Transmission 2014 Theme) [Coldharbour] letos solidní hymna, hlavně je zapamatovatelná 8/10
15. Driftmoon – Stronghold [Driftmoon Audio] známe, breakdown se líbí 7+/10
16. Faruk Sabanci – Ruya [ASOT] už nééé po 4té za sebou..6/10
17. The Thrillseekers – Find You [Adjusted Music] a tohle zase jooo :) 9/10
18. Arisen Flame – Redemption [ASOT] [Tune of The Week] taková typická Arminovina no...7/10
19. Dart Rayne & Yura Moonlight feat. Sarah Lynn – Silhouette (Afternova Remix) [CDR] dobrý pokus, ale Allen and Envy remix neožné jentak zkolit 7/10
20. Adam White – Ballerina (Scott Bond & Charlie Walker REBOOTED Remix) [CDR] originál nemám moc naposlouchaný, ale je to pěkný, dramatický trance 7+/10
21. Lange feat. Susana – Risk Worth Taking (Adam Ellis Remix) [Lange] ten první, vrtačkový drop se mi teda nelíbí, druhý už parádní 7/10
22. 3DW – Centraal [Outburst] dobrej techy nášup 7+/10
23. Paul van Dyk, Jessus & Adham Ashraf feat. Tricia McTeague – Only In A Dream (PvD Club Mix) [VANDIT] já z toho až tak odvařen jak Armin nejsem, ale dobrý 7+/10
24. James Rigby – Night Owl [Kearnage] to je mnohem lepší, skvělej, čistej trance 8+/10
25. Paul Rigel – Far Away [Blue Soho] Rigel je takovej talentík, který je tak trochu opomíjen, jeho předchozí EP The Key Of The Universe bylo jedno z nejlepších děl letos, tohle je také úžasné 9/10

26. Bobina – Winter (Simon O’Shine Remix) [Magik Music] známá dramatina z minula 7/10
27. ReOrder & Ian Standerwick pres. SkyPatrol – Skyres [FSOE] líbí se mi jak si tento projekt drží svůj nezaměnitelný sound...8/10
28. Allen Watts – Recharge [Edge EDM] u některých tracků už od prvních tonů poznáte že to bude nášup...to je ten případ 9/10
29. Orkidea – Purity (Sneijder Remix) [Pure Trance Recordings] ta melodie předělaná do supersaw je dělo 8+/10

30. Neelix – Coloured Light (Simon Patterson Remix) [Spin Twist] wow to je docela masakr, našláplé psýčko 8+/10
31. Smuel & Choopie – Sunrising [In Trance We Trust] [ASOT Radio Classic] to není moc profláklá klasika, ale je zajímavá 8+/10

Edit: Freezer (07. 11. 2014 21:48) (4x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(07. 11. 2014 04:42)
Praskot 687.

01. Cosmic Gate & Kristina Antuna – Alone (Maor Levi Remix) [WYM] určitě posluchatelná trousy vokálovka, není to ale typ tracků které v současnosti vyhledávám 6/10
02. Keyworth pres. BRKFST – RAZE [Old Fresh] docela originálně pojatý track, těžko říct jestli v pozitivním smyslu 6+/10
03. Capa – Digits [Zero Three/Toolroom] příjemná melodická vokálovka 8/10
04. Vitodito – Salty (Solid Stone Remix) [Infrasonic] serioznější progresivní track 8/10
05. Above & Beyond feat. Zoe Johnston – We’re All We Need [Anjunabeats] [Future Favorite #1] ale jo, je to fajn 8+/10
06. Eleven.Five & Meyce – Explanation (Sound Quelle Remix) [Silk Royal] tak trochu typickej trousy sound, kterým se prezentuje třeba label enhanced 6+/10
07. Illuminor – Stay [Always Alive] vokály nemusejí někomu sedět, ale melodicky je to paráda 8+/10
08. Betsie Larkin & Andy Moor – Not Afraid (Somna Remix) [AVA] slabé, oproti originálu 6+/10
09. Ost & Meyer with Ronski Speed & Cate Kanell – Fortress [Essentializm] breakdown super, drop jde do vrtačky 7+/10
10. Yves De Lacroix & John Evans feat. Lokka Vox – Ashamed (Fabio XB Remix) [In Trance We Trust] přijatelný bigrumáček 7/10
11. Dennis Sheperd & Sylvia Tosun – We Are [A Tribute To Life] ucházející zpívánky, docela chytlavé 7+/10
12. DoubleV – The Gate [IHU] napínavý exo breakdwon, po něm už ale typickej bigroom sound alá Gravell 6/10
13. Juventa feat. Kelly Sweet – Superhuman (Willem De Roo Remix) [free download] vokálovka, která ničím nevybočuje 6+/10
14. Ruben de Ronde feat. Aelyn – She’s Already Gone (LTN Remix) [STATEMENT!] to samé, nic moc mi to neříká, jednou poslechnu a tím to pro mě zhasne 6/10
15. Porter Robinson – Fellow Feeling (Faruk Sabanci Bootleg Remix) [CDR] hoslový breakdown fajn, pak už ten typikej vrčák 6+/10
16. Andrew Rayel – 550 Senta (Alexandre Bergheau Remix) [Armada] pro mně spíše nudný, ucajdaný remix 5+/10
17. Nhato – Aurora [FSOE Excelsior] vrčící sytnhs strikes back 6+/10
18. Beat Service – Spark [Beat Service Audio] BS pomalu ale jistě přechází na trouse, i když ho dělá docela inteligentně 7+/10
19. Arisen Flame – Redemption [ASOT] mě tyhle Gaiovité bigroomy moc neříkají 6+/10
20. Antony Waldhorn – Symphonica [Driftmoon Audio] [Tune of The Week] v podstatě to samé 6/10
21. Miroslav Vrlík & ReOrder – Parallels [Monster Tunes] Vrkič? ale no tak Amirine :D jinak fajn easy-going uplifter 8/10
22. RAM & Stine Grove – RAMore [RAM Muzik] 8+/10
23. Andy Hope – Santeria (Ronski Speed Remix) [Maracaido Records] sice jsem rád, že se RS vrací k liftu, ale melodicky mi tenhle až tak nesedl 7+/10
24. ReOrder & Ian Standerwick pres. SkyPatrol – Skyres [FSOE] [Future Favorite #2] typickej Skypatrol sound 8+/10
25. The Thrillseekers – Find You (Ferry Tayle Remix) [Adjusted Music] hodně dobře nakupnutý remix, výborná alternativa k pomalejšímu originálu 9/10
26. Dreamy – Defender [Monster Force] Dreamy hodně zapracoval na svém soundu, už to je na na úrovni 8/10
27. Angelique – Being (Cold Rush Remix) [Above All Records] zajímavě zpracovaný techy-trance 8/10
28. Nu NRG – Freefall (Akira Kayosa & Hugh Tolland Mix) [VANDIT] jo tak to se povedlo, origimál skoro zbožňuji a tenhle remix rozodně nic nepokazil, výborné 9+/10
29. TrancEye pres. Electronic Dreams – Good Morning Sunshine (2014 Mix) [Redux] hodně našláplý energický remix 9/10

30. Glynn Alan & Dave Wright – Curve [Discover White] další rychlopalba 8/10
31. PPK – Resurection (Space Club Mix) [Perfecto] [ASOT Radio Classic] melodie je skoro až unikátní a vzácná 9/10

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(07. 11. 2014 13:39)
Freezere vsechna cest. Jak muzes nekolik let poslouchat porad dokola stejnou hudbu, to mi hlava nebere : )
(07. 11. 2014 16:38)
Hustey: +1

Ale občas tu aspoň človek objaví nejaký fajn track....tak v jednej zo 100 epizód...
(07. 11. 2014 21:45)
Záleží na povaze člověka, někdo je přelétavější, někdo se naopak drží toho samého třeba i celý život, já budu Asoty a trance jako takový poslouchat ještě hodně dlouho dobu, troufám si říci, že možná až do smrti, neobjveil jsem pro mně za tím nic lepšího a pochybuju, že někdy objevím hudbu, která by mě naplňovala víc než uplifting trance...samozřejmě, že si občas skočím i do světa jiného žánru, v poslední době je to spíše ambient nebo filmové soundtracky, eventuelně starej dobrej synthpop alá Depeche Mode
Edit: Freezer (07. 11. 2014 21:47) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(08. 11. 2014 01:04)
Exot 688.

01. Coldplay – O (Jochen Miller & First State Bootleg) [CDR] taneční remixy pro Coldplay se zatím docela dařejí, i tenhle rozhodně není marnej, i když je to hondě cheesy a komerční 6+/10
02. ilan Bluestone – Snapdragon [Anjunabeats] klasickej Anjuna sound, tentkorát v docela dobrém smyslu, jinak je to podobné jako jeho remix k Fire Fire Fire 7+/10
03. Super8 & Tab feat. Julie Thompson – Let Go (Andy Duguid Remix) [Anjunabeats] agresivnější pojetí oproti originálu 7/10
04. Above & Beyond feat. Zoe Johnston – We’re All We Need [Anjunabeats] je to poalejší ale je v tom neskutečně emocí...výbornej song 8+/10
05. Alex Klingle – Phase Shift [Enhanced Music] zvukově zajímavé, melodicky tuctové, jak už to tak bejvá u těchto trousy tracků 6+/10
06. Rodg – Hot Merchandise [STATEMENT!] hodně pěkný, dreamy progressive, třebas takovými traky byh napěchoval první půlku Asotu 8/10
07. Cosmic Gate & Kristina Antuna – Alone (Maor Levi Remix) [WYM] ...a ne tímhle cheesem 6/10
08. Denis Kenzo & Jilliana Danise – Will Be Forever (Meridian Remix) [How Trance Works] originál je o mnoho lepší a hlavně ne tak cheesy 6+/10
09. EDU – Alive [Monster Pure] Edu mě letos zaujal se svým Akčním Hrdinou, tohle je také velice pěkné, solidně šlapající prog 8+/10
10. Kyau & Albert – Relevant Angel [Euphonic] obvykle mi jejich vokály nevaádí, tady ale docela hodně, navíc celé to trouse provedení, šup s tím na Óčko TV 4/10
11. DoubleV – The Gate [IHU] už známe, napínavý exo breakdown, po něm už ale typickej bigroom sound alá Gravell 6+/10
12. Shogun feat. Adara – Dragon [Armind] Shoguna už jsem, tak trochu odepsal, tohle je ale docela pěkná vokálovka, i když samozřejmě hodně mainstreamová 7+/10
13. Three Faces & Christian Zechner – Lost in Time (Audiko Remix) [Suanda Music] wow to je ale sakra dobrá vokálovka 8+/10
14. Ost & Meyer With Ronski Speed and Cate Kanell – Fortress [Essentializm] už několikrát hraný track, skvěá vokálová pasáž, ale ten vrz je až moc rezavý 7+/10
15. Gordey Tsukanov – Neptun [Saturate Audio] Saturate je velmi podcěňovaný label, vznikají tam takové progy jako je třeba tento 8/10
16. David Gravell – Kaiju [Armada Captivating] trochu exotiky, jak by se podle názvu dalo čekat...samozřejmostí je pak bigroom drop, i když je originálnější než bych čekal 7/10
17. Yves De Lacroix & John Evans ft. Lokka Vox – Ashamed (Fabio XB Remix) [In Trance We Trust] [Future Favorite] pro mě trochu překvapivý FF, sice fajn, ale bylo tam mnoho lepších voleb 7+/10
18. Antony Waldhorn – Symphonica [Driftmoon Audio] ten break je horzně utahaný, po dropu už je to pak fajn, ale ale 6+/10
19. Roger Shah pres. Sunlounger & Jes – Glitter And Gold (Denis Sender Remix) [Magic Island] podobný drive jako má třeba Solarstone, pěkné a dobře to odsejpá a šlape 8/10
20. Svenson & Gielen – Twisted (Jorn van Deynhoven Remix) [CDR] čekal bych spíše upliftí remix od JVD, tohle je šmrncnuté spíše současnějším velkým růmem, alespoň že drop je melodický 8/10
21. Andrew Rayel – Followed By Darkness [Armind] [Tune of The Week] v breakdownu i po něm je to prostě klasický Rayel jen s pár novými prvky 7+/10
22. Driftmoon – Effervescence [FSOE] moc pěkná melodie, i když preferuji mnojem nakopnutěší Dan Stone remix, ten by byl ještě o bod výš 8+/10
23. Vast Vision & Eloquentia Feat Robin Vane – Will See You Again [ASOT] ou ty vokály jsou hodně zvláštní a nelíbí se mi, melodicky je to fajn 7+/10
24. Miroslav Vrlik – We Don’t Change [Silent Shore] tenhle typ dreamy upliftů mám hrozně rád 9/10
25. Allen & Envy feat. Jess Morgan – The Heart That Never Sleeps [Amsterdam Trance Records] tahle dvojka je pro mě trochu hit or miss, tohle je ale rozhodně hit, melodie je hodně promakaná 9/10

26. Dreamy – Those Sudden Feelings (Ahmed Romel Remix) [Red Zone] break je sice až příliš zdlouhavý, ale čekání stojí za to, pak je z toho solidní šleha 8+/10
27. Temple One & Katty Heath – Together We Escape [How Trance Works] wowopět uplift podle mého gusta 9+/10

28. Dart Rayne & Yura Moonlight – Anaconda [CDR] tahle dvojice a uplift jo? jsem trochu překvapen, výsledek je docela fajn energy track 8/10
29. Allen Watts & Mike van Fabio – Velvet Blue [CDR] tak to mi silně připomíná Skyliner...což překladu zamená...mrda 9+/10
30. Allen Watts – Kepler [WAO138] více se mi líbil track Recharge, hraný v jedné z minulých epizod, ale i tak výborné 8+/10

31. Moby – Why Does My Heart Feel So Bad (Ferry Corsten Remix) [Mute Records] [ASOT Radio Classic] neskutečně, opravdu neskutečně dobrý remix, starý dobrý supersaw sound 10/10

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(15. 11. 2014 17:14)
Faxot 689.

01. Sick Individuals – Wasting Moonlight (Andrew Rayel Remix) [Armada] vše je ok, krom té hlavní melodie, to je prostě už tak obehraná písnička ty Rayelovi synths, uř je to fakt neskutečně otravné 5/10
02. Blood Groove & Kikis – Silver Sand [Pineapple Digital] pohodový relexační progressive 7+/10
03. Beyonce – Haunted (Rodg Private Mix) [Tune of The Week] fajn progressivní pumpin remix, docela takové temné, což bych ani nečekal 7+/10
04. Kirill Nikolaev & Denis Neve – Redline [Portrait Digital] trochu více šťávy a energie v tomto proggy tracku, kvalitka 8/10
05. Nail Abdiev – Sunbeam [Elliptical Sun] suprová piánkoá melodie, jen ten celkovej sound je lehce trousy a lehce enhanced-like 7+/10
06. Yoel Lewis – Paradox [Enhanced] docela nakopnutý trousík 7+/10
07. Denis Kenzo & Kimberly Hale – Find The Light [How Trance Works] Kenzo ty vokálovky umí 7+/10
08. Hans Zimmer – Interstellar (Main Theme) (Mike Saint-Jules Bootleg Mix) výborná předělávka, někdo by se ještě mohl vrhnout na Final Frontier, což je ta epické dílo z traileru, tohle je ale taky výborné 8/10
09. Lana Del Rey – Old Money (Bobina Remix) Lanu mám rád a obával jsem se nějakéo roztrousování, ale je to docela decentní remix, i když melodie je až moc veselá v kontrastu z původním trackem 7+/10
10. IRA & Ana Criado – Help Me Find [RNM] hpdně fajn vokáloka, melodie je typickej trouse, ale jeden z těch lepších 8+/10
11. Tommy Johnson – We Are Victorious [ASOT] zvláštní filmová melodie dělá track docela zajímavým 7/10
12. Shogun feat. Adara – Dragon [Armind] dost cheesy vokálovka, ale pořád lepší než ty jeho předchozí vrtačkové dropy 7/10
13. Harry Square – Elephant In The Room [Interstate] šlapěvjší prog a ostré vrčící synths 7+/10
14. Somna & Jennifer Rene – Because You’re Here (Johann Stone Remix) [AVA] opět lehce cheesy vokálovka, ale což...7+/10
15. Hazem Beltagui – Hyperion [FSOE Excelsior] pro mě docela nezáživný temnější track 7/10
16. Ferry Corsten – Pogo (Faruk Sabanci’s Dirty Rock Remix) [Flashover] až takhle klesnul můj někdejší hrdina a průkopník supersaw soundu...originál je sračka, tenhle remix to moc nezachraňuje, i když je samozřejmě lepší 4/10
17. Andrew Rayel – Followed By Darkness [Armind] [Future Favorite] typická Rayelovina, vyjímečně myšleno spíše v dobrém 7/10
18. Andrew StetS feat. Soncesvit – Bulawa (Aerofoil Remix) [Synergy] pro mně spíše průměrnější bigrum prog 6+/10
19. Driftmoon – Effervescence [FSOE] velice příjemný proglift, možná uplift...preferuji Dan Stone Remix 8/10
20. ReOrder & Sue McLaren – Hands Of Time [Subculture] optimistický uplift, melodicky ve stylu Skypatrol 8+/10
21. Re:Locate vs. Robert Nickson feat. Carol Lee – Built To Last [Molekular] wow to je návrat, skvělý úplift tak jako za mlada :) 8+/10
22. Simon Patterson – Whites Of Her Eyes [Perfecto] zvukově vymazlený track, který rozhodně ani chvilkama nenudí 8+/10
23. Plumb – Need You Now (How Many Times) (Bryan Kearney Remix) [CDR] ta vokálová pasáž je úžasná...melodie je taky fajn, doela klasickej Kerňák, track si vybavuju z TM...8+/10
24. Cold Blue – Furia [Monster Force] fajn 140ka s údernou melodií 8+/10
25. Ben Nicky & Standerwick – Drop [WAO138] navzdory stupidnímu názvu naproosto fantastický uplift 9/10

26. Odonbat – Akira (Standerwick Remix) [Digitized] další 140kový doping 8/10
27. Allen Watts – Kepler [WAO138] 8/10
28. Damian Wasse – Metropolis [Full On 140] ne úplně typický uplift, kopák je trochu netradiční, ale jinak docela zajímavé dílko 7+/10
29. Starparty – I’m In Love (Sneijder Remix) [CDR] stařičká klasika velmi solidně překopána 7+/10
30. DJ Tim & DJ Misjah – Access (John Askew Rework) [CDR] snad mě tu nikdo nezbije když řeknu, že se mi to až tak nelíbí, na to že je to Askew...pro mě v tom tracku není nic moc zajímavého 6/10
31. Pharmacy of Sound – Looking for Substance [ASOT Radio Classic] klasickej proggy sound staržch časů, to už se dnes moc neslyší 9/10
Edit: Freezer (18. 11. 2014 05:10) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(22. 11. 2014 22:17)
Kákoš 690.

Výborná epizodka, poslouchal jsem jí dohromady asi 4 hodiny, protože jsem se furt vracel :)

01. Tenishia & Somna feat. Michele C – Show Me A New World [ASOT] vcelku běžná a ničím nezajímavá vokálovka, pro mě jen na jeden poslech 6/10
02. Shogun feat. Adara – Dragon [Armind] musím uznat, že je to docela chytlavé, lehce cheesy 7+/10
03. Markus Schulz feat. Liz Primo – Blown Away (Venom One Remix) [Coldharbour] průměrnější melodická polotrousovina 6/10
04. Ronski Speed, Lucy Saunders – Calm Before The Storm [Maracaido] hodně dobrá vokálovka, poháněná progliftím motorem 8+/10
05. Driftmoon – Rise Of The Phoenix [Driftmoon Audio] suprová melodie, velice originální pojetí, fajn track 8+/10
06. Yoel Lewis – Paradox [Enhanced] fajn melodie, trochu ve stylu Pryda 8/10
07. Armin van Buuren – Together (In A State of Trance) [Armind] [ASOT 700 Anthem] no říkejte si co chcete, není to špatná hymna, je to hravé, hodně chtylavé, zapamatovatelné, jen to není až tak úplně trancy, ale docela to šlape v tom climaxu..takže za mě docela dobré 8+/10
08. Antony Waldhorn feat. Michele C – Last Ones Standing [Driftmoon Audio] dnešní epizoda mě zatím baví i v první hodince, skvělá, dobře nakontuá vokálvka, klubovější pojetí 8+/10
09. Harry Square – Elephant In The Room [Interstate] slušný bigrumec z minula 8/10
10. Dash Berlin feat. Roxanne Emery – Shelter (Photographer Remix) [Armind] trochu netradičně přechod na uúplift jež takto brzy....neskutečná morda...originální track je taková ukolébavka, ale Photographer tomu dodal neskutečnou šťávu, a ta ma melodie a drop, to je na oskara...jinak známe z TM 10/10
11. Ark Planet – Eternity (Iversoon & Alex Daf Remix) [Suanda] klubová řežba, ten drop je absolutní masakr a drtička klubů....tohle bych chtěl někdy slyšet naživo 9/10
12. Ferry Corsten – Pogo (Dimension Remix) [Flashover] originál je spíše úsměvný track s trapňoučkou, ale docela chytlavou melodií....Dimension dělal co mohl a udělal z toho dost solidní trance track 8/10
13. Andrew Rayel – Followed By Darkness [Armind] to už snad ani nemuselo být 6+/10
14. Porter Robinson – Sea of Voices (Falcon Remix) [Astralwerks] pěkný orchestrance, emotivního ražení 8/10
15. Mohamed Ragab feat. Eli – Passionflower (ReOrder Remix) [FSOE Excelsior] parádní uplift přesně podle mého gusta, zukově trošku ve stylu Skypatrol tracků 9/10
16. Dan Stone – Kito [Always Alive] fantastický track z Pure Trance 3 kompilace, Stone válí letos 9/10

17. RAM – Clockwork Orange [Grotesque] původní melodii, S orange theme v tom až tak neslyším ,ale je to na podobný způsob 8/10
18. Ron Hagen & A.R.D.I. feat. Sarah Lynn – Gold In The Sky (Signum Mix) [How Trance Works] Signum jsou taky zpět v plné síle, uplift your mind...8/10
19. Casey Rasch feat. Taranhawk – Lords of War (Paul Webster Remix) [Critical State] energy uplift se spíše posmutnělou melodií 8/10
20. Danny Stubbs feat. Issa – Voices In The Dark (Scott Bond & Charlie Walker REBOOTED Remix) [CDR] tak nějak podoběn jako předchozí dva tacky, solidní uplift s dávkou energie 8/10
21. Onova – Aurora [WAO138] sice to není taková pecka jako jeho největší klenoty ale i tak hodně dobrý 8+/10
22. Allen Watts – Tunnel Vision (Amir Hussain Remix) [Edge EDM] solidní grády...pořádná 140ková porce 9/10

23. Allen Watts – Kepler [WAO138] známe 8/10
24. Johnny Yono – Pulverize [Damaged] trochu netradiční slyšet uplift zrovna od tohoto jména, ale proč ne...vítak chlapče 8+/10
25. Ben Nicky & Standerwick – Drop [WAO138] [Future Favorite] wow takhle drtivě vyhrát FF, to bych nečekal, ale je to moc dobře, uplift 4 life 9+/10
26. Simon Patterson – Whites Of Her Eyes [Perfecto] velký plus za originalitu, skvělá věc 9/10

27. Jordan Suckley – Elation (Joint Operation Centre Remix) [Subculture] temnější track s prvky psytrancu a dropem ve stylu šlapačka zelí 7+/10
28. Will Atkinson – Sharpshooter [Subculture] úplně žeru tyhle valící se sytnhs...výborné 9/10
29. Steve Morley – Only A Heartbeat Away [Tangled Audio] trochu dramatičtějí pojetí, taky fajn 8/10
30. Vengaboys – Kiss (When The Sun Don’t Shine) (Airscape Remix) [Breakin'] [ASOT Radio Classic] až extrémně happy, ale neskutečně euforická věc, lovely 9+/10
Edit: Freezer (08. 12. 2014 03:40) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(29. 11. 2014 04:46)
Maxot 691.

01. Ron Van Den Beuken feat. Imogen Heap – Headlock [Entraxx] příjemný hlas, ale jinak pro mně vokálovka na jeden poslech, Beukenův návrat bych si asi představoval jinak 6+/10
02. Deadmau5 – Aural Psynapse (Attlas Remix) [mau5trap] docela funny remix, netradiční, ale taky pro mě asi poslední poslech 6+/10
03. Steve Angello feat. Dougy – Wasted Love (Grum Remix) [SIZE Records] výraznější melodie a beat tak trochu ve stylu Pryda apod...hodně fajn housy věc 7+/10
04. Sunny Lax – Daenerys [Anjunabeats] no je to tam, Sunny Lax neustále tvoří fantastické melodie, kterým ale chybí pořádně nakopnutý beat...melodicky ale fakt super, trochu ve stylu Hello od Above and Beyond 8+/10
05. Stoneface & Terminal – Caligula [Euphonic] trochu temnější track z jejich posledního alba, zajímavý počin 8/10
06. Ronald van Gelderen & Gaelan – I Will Love Again [ASOT] your daily trouse, i tento návrat bych si představoval jinak 6/10
07. Will Atkinson pres. Josep – With Light [Black Hole] trochu jiná káva, docela inteligentní prog od známého řezníka, lehce monotoní po dropu 7/10
08. Paul Oakenfold feat. Tiff Lacey – Hypnotized (Markus Schulz Remix) [Perfecto] wow to je výborný remix, na Markuse je to i hodně trancy....8+/10
09. 4 Strings & Katty Heath – Hold In Silence solidní, podobně jako track Monday, sice to není uplift tak jako za starých časů, ale jinak promakané a melodicky chytalvé 8/10
10. Armin van Buuren – Together (In A State of Trance) (#ASOT700 Anthem) [Armind] chytlavé...nebo snad ne? 8+/10
11. Audiocells & Eskova – Breathing (Nick Callan Remix) [Rolling] trochu utahanější trousík, pro mně žádná hitpoška 6/10
12. Ben Gold – Atomic [Goldrush] typický Goldův rukopis, slušné 7+/10
13. Shogun – Laputa [Armada] [Tune of The Week] zajímavý nástup, pak přijde typicky Gaiovitá dramatická melodie 7/10
14. Ronski Speed feat. Lucy Saunders – Calm Before The Storm [Maracaido] fantastická vokálovka, která i suprově šlape 9/10
15. Simza & Stoneless – Nornir [CDR] docela průměrný track, navíc podle zákulisních informací jde o použitý template...6/10
16. Mr. Sam vs. Fred Baker pres. As One – Forever Waiting (Mike Saint-Jules Remix) [Magik Muzik] oproti starému MIKE remixu je to čajíček...ale jinak by to jakže takž šlo 7/10
17. Markus Schulz feat. Lady V – Winter Kills Me [Coldharbour] skvělá vokálovka a závěrečný track z jeho setu na TM, i když tam hrál ještě jinou verzi...?? 8+/10
18. FloE – Sector 7 [Entrancing] posmutnělá melodie a průměrnější sound 6/10
19. Gai Barone – Mr. Slade (Solarstone Pure Mix) [Afterglow] Solar dodal origoši to co mu podle mě chybělo, trochu to prostě nakopnul, i když melodie mi přijde trošku out of tune 8/10
20. Darren Porter & Ferry Tayle – Neptune’s Siren (Neos & TrancEye Remix) [CDR] docela solidní 140 předělávka 8/10
21. Second Sine – The Harder They Drop (James Dymond Remix) [Critical Overload] líbí se mi psýčkový drop, melodie uprostřed ale není dostatečně chytlavá 8/10
22. Airscape & Peetu S – All Of Us [High Contrast] napínavý breakdown následovaný docela generic melodií, celkově ale fajn 7+/10
23. Dash Berlin feat. Roxanne Emery – Shelter (Photographer Remix) [Armind] [Future Favorite] pro mě kandidát na tune of the year...což je docela vtipné když je v názvu mnou celkem nenáviděný Dash...ale je tam zároveň i Photographer a to je sakra bůh 10/10
24. Plumb – Need You Now (How Many Times) (Bryan Kearney Remix) [CDR] ty vokály jsou kouzelné....vlastně i ta melodie, šleha 9+/10

25. Paul Miller – Plick Plack [Vandit] Milouš je zpět, i když to není taková řacha, ale třeba se postupem času zalíbí 7+/10
26. RAM – Clockwork Orange [Grotesque] 7+/10
27. Danny Stubbs feat. Issa – Voices In The Dark (Magnus Remix) [Rebooted] hodně vymazlený zvučík 8/10
28. Talla 2XLC – R.E.D. (Driftmoon Edit) [Tetsuo] originál má suprovou melodii, ta v tomto remixu slouží jen jako rozjezd k opravdu pekelnému dropu 9/10
29. Thomas Bergersen – Final Frontier (Abstract Vision Bootleg) [CDR] {OST Interstellar} originál úplně zbožňuju, podle mě jedno z nejlepších hudebních děl všech dob, remix je určitě povedený, i když asi bych si to dokázal představit i lépe 9/10
30. Peter Santos – Under The Same Sky (Aly & Fila Remix) [Go On Air] masivní upliftí beat...wow, melodicky je to tak trochu jako Nubia, jen ne až tak dokonalé 9/10

31. Onova – Aurora [WAO138] skvělá 140ka, kterou jsem minule možná až tak nedocenil 9/10
32. Armin van Buuren pres. Rising Star – Touch Me (Armin van Buuren Remix) [Armada] [ASOT Radio Classic] tenhle track má i další skvělé verze, Vincent De Moor Remix i Brandtova verze jsou pro mě desítkové, tato verze je melodicky od originálu dost odlišná a taková jakoby temnější 9/10

Edit: Freezer (29. 11. 2014 16:51) (3x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(08. 12. 2014 05:14)
Prasot 692.

01. Omnia feat. Jonny Rose – Two Hands [Armind] regulérní a docela otrvaná popina, melodie by měla jistý potenciál při jiném zpracování 4/10
02. Protoculture – Everytime You Smile [Armada Captivating] Protouše mám fakt rád, ale postupem času taky hodně zpomaluje až se propracoval k trousu...sice je to pořád docela na úrovni, ale kde jsou ty časy...7/10
03. Dash Berlin & 3LAU feat. Bright Lights – Somehow (Syzz Remix) [Aropa] odporné 3/10
04. Tomac – Daria [FSOE Excelsior] trochu vkusnější prog 7/10
05. Axis – Lush [Enhanced] sice klasická enhanced trousina, ale choppované vokálky jsou super 7/10
06. Genix – Durban [Anjunabeats] fantastická melodie v breakdownu, ale ten klasickej trousy anjuna climax...ach jo...ale i tak dobré 7+/10
07. Orjan Nilsen – Shenanigans [Armind] ani zdaleka ne tak hrozné jak bych čekal, určité pasáže se mi docela i líbí...samozřejmě že se ale nejedná o trance track 6+/10
08. Vlad Varel – Good For Me (Mike Shiver Remix) [Critical Fusion XPM] vokály pryč a zbyla by docela fajn trousy juchačka 7+/10
09. Alexander Turok & Neev Kennedy – Be The Light [How Trance Works] nenásilná vokálovka, která se docela dobře poslouchá 7+/10
10. Shogun – Laputa [Armind] [Future Favorite] minulej sem tuhle zdařilou Gaiovinu trochu podstřelil 8/10
11. Jeremy Vancaulart – To The Edge [Black Sunset] nikdy nebudu velkým přítelem těhle vrčících synths, break je ale fajn 7/10
12. Ben Gold – Atomic [#Goldrush] atomová nálož z minula 8/10
13. Armin van Buuren – Together (In A State of Trance) (#ASOT700 Anthem) [Armind] to že to zatím nevyhrálo FF jen potvrzuje, že se trancerům příliš nelíbí tahle trousy hymna, mně nepřijde vůbec špatná 8/10
14. Feel & Elles de Graaf – Shadows (The Sound of Without You) [Amsterdam Trance] extra vrzavá basovka a celkově pro mě spíše průměrný track 6+/10
15. Andy Tau & Hilton Caswell – Rush [Infrasonic] Infrasoňáckej šlapavej prog, super 8/10
16. Dimension – Ode 2 [In Trance We Trust] zhruba na stejné úrovni, taky moc dobré 8/10
17. Sunset & Mino Safy – Prometheus [Club Family Records] trocha dramatické vložky 7/10
18. Kam Delight – Scandinavia [Unique Sense] zajímavý prog s bigroomáckým dropiskem 7+/10
19. Assaf – Apollyon [Black Sunset] zvukově nic zajíavého, prostě docela typická bigroomárna trochu ve stylu Rayela 6+/10
20. BluSkay – ReUnited [Molekular Sounds] dreamy uplift od spíše béčkovějšího producenta, který se ale sakra rychle zlepšuje, pecka 8+/10
21. Gai Barone – Mr. Slade (Solarstone Pure Mix) [Afterglow] super předělávka, i když melodie je trochu out of tune mi přijde 8/10
22. Dennis Sheperd feat. Chloe Langley – Bring You Home (Ronski Speed Remix) [A Tribute To Life] vokály jsou trošku pod úrovní mi přijde, melodie je ale sakra dobrá a euforická 8/10
23. Michael Badal feat. Shanokee – Blue Skies (Temple One Remix) [Black Hole] vokály opět trochu na hranici vkusu, ale když přijde ta melodie, tak jen zavírám oči a zapomínám na vše špatné...to je nádhera!!! 9+/10
24. Armin van Buuren – Communication (Paul Oakenfold Full On Fluoro Mix) [Armada] fajn upliftí remix, otázka je jestli už těch remixů nebylo dost pro tento track 8/10
25. Armin van Buuren – Hystereo (Wach Remix) [Armind] určitě nejpřijatelnější verze 8/10
26. Plumb – Need You Now (How Many Times) (Bryan Kearney Remix) [Kearnage] těžko říct jestli jsou lepší vokály nebo melodie, obojí je okouzlující 9/10
27. Daniel Skyver – Panic Stations (Chris Metcalfe Remix) [Grotesque] energetický nášup 8/10
28. Dash Berlin feat. Roxanne Emery – Shelter (Photographer Remix) [Aropa] jojo...už po několikáté a naprosto zaslouženě 10/10
29. James Dymond – Painting With Light [Mental Asylum] docela fajn uplift, melodicky mě až tak úplně neuchvátil 7+/10
30. Sean Tyas – Try To Hold On [Free Download] tak trochu crazy techy track 7/10
31. Elevation – Biscayne (Lemon & Einar K Remix) [Coldharbour] [ASOT Radio Classic] jedna z těch ne příliš ohraných klasik...8/10

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(25. 12. 2014 11:13)
Homot 693.

01. Speed Limits & Jaco feat. Joni Fatora – Palm Of Your Hand (Alex Klingle Remix) [Enhanced] docela klasika Enhanced vokálovka, hudebně nic co by mě nějak extra nadchlo, vokály jsou ale pěkné 6/10
02. IRA & Ana Criado – Help Me Find [RNM] sice je to lehce trousy, ale cokály jsou skoro dokonalé a má to docela náboj takže palec nahoru 8+/10
03. Omnia feat. Jonny Rose – Two Hands [Armind] mtv pop vokálovka ve stylu Dashe...uznávám, že docela chytlavé 6/10
04. Shogun – Laputa [Armind] taková ta klasická Gaiovina, pěkné 8/10
05. Paul Thomas – Tick Tock [VANDIT] docela slušně nabušený progllift, proč jen takových tracků není v té první půlce více, místo těch popin a trousovin 8+/10
06. Shogun feat. Emma Lock – Fly Away [Armada] starej dobrej Shogun sound to já můžu 8/10
07. Shogun feat. Chloe – Underwater [Armada] další fajn vokálovka, album zřejmě nebude až taková vrzanica jak bych čekal 7+/10
08. Lost Witness feat. Three Faces – Eternal [Critical Fusion (XPM)] taky soliddí proglift s narsran-synts 7+/10
09. Rafaël Frost – Drive [Frost Recordings] musí to ze mě ven, nemám Frostovi produkce vůbec rád...vůbec 4/10
10. Masoud feat. Melissa Loretta – Best Days [Statement!] letní vokálovka, příliš nezaujala 6-/10
11. Above & Beyond feat. Alex Vargas – All Over The World (Above & Beyond Club Mix) [Anjunabeats] hudbeně a melodicky prostě fantastická produkce, tak jak by se dalo čekat od této osvědčené značky 9/10
12. Radion6 & Katty Heath – Beautiful Nothing [RNM] docela úderný track, dnešní epizoda mě zatím baví 7+/10
13. Sunny Lax – Daenerys (Max Freegrant Remix) [Anjunabeats] originál o něco lepší, ale i tak bezva, ta melodie je skvost 8+/10
14. Orjan Nilsen – Shenanigans [Armind] sežerte mě, bušte mě do kulí, ale ty techy dropy jsou ultra-cool 7/10
15. Dash Berlin feat. Roxanne Emery – Shelter (MaRLo Remix) [Armind] trochu mi to přijde jako parodie na Photogrpaherův remix, prostě mnohem, mnohem slabší 6/10
17. Gregori Klosman & Askery – Control [ZEROTHREE] bigrůmařina s techy dropem, solidní nářez 7/10
18. Armin van Buuren – Together (In A State of Trance) (Alexander Popov Remix) [ASOT] podle mě remix docela o ničem 5/10
19. Armin van Buuren – Together (In A State of Trance) (Mark Sherry Remix) [ASOT] určitě o něco lepší, i když čekal bych i víc od Sherryho 7/10
20. Assaf – Apollyon [Black Sunset] txpivká Arminovina, drama v breakdwonu, nasran-synths melodie 7/10
21. Paul van Dyk and Aly & Fila feat. Sue McLaren – Guardian (PvD Club Mix) [VANDIT] [Tune of The Week] mádherný, lehce melancholický track, který ale funguje naživo velmi slušně jak nám PVD předvedl na Vandit Nights 9/10
22. Gai Barone – Mr. Slade (Solarstone Pure Mix) [Afterglow] sice super, ale docela rychle se mi ten track ohrál díky jednoduchému motivu 8/10
23. Scott Bond vs. Solarstone – Naked Angel (Tasso Remix) [Armada] solidní remix klasiky 7+/10
24. Vast Vision & Hindsight – Sole Oriente [FSOE] špičkový breakdown a velice příjemmá optimistická atmosféra 8+/10
25. TrancEye – Unloved 2014 [Defcon Recordings] pěkné, i když na Good Morning Sunshine to teda nemá 7+/10
26. Magnus – Frozen Sun [KSX Critical Overload] zvukově krystalicky psýčkový track 8/10
27. ReOrder & Sue McLaren – Hands Of Time (Andres Sanchez Remix) [free download] už originál mě vyloženě nadchnul, tento remix je snad ještě lepší a ještě k tomu free 9+/10
28. Armin van Buuren – Communication (Paul Oakenfold Full On Fluoro Mix) [Perfecto] 8/10
29. Giuseppe Ottaviani – Liverpool (Standerwick Remix) [Go On Air] co taky jiného čekat při takovém kombu, solidní 140 námrd 8/10
30. Armin van Buuren – Hystereo (Wach Remix) [Armind] [Future Favorite] pořádně nakopnutý remix, plus ten breakdown,wow 8+/10
31. Ben Nicky & Standerwick – Drop [WAO138] pojď mi 10/10
32. Sunlounger feat. Zara – Lost [Magic Island] [ASOT Radio Classic] jojo tahle vokálovka je skoro až kult, divím se že ještě jako klasika nezazněla 9+/10

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(25. 12. 2014 11:38)
Asot 694 - Čůn Of D Jír

25. Dash Berlin & Jay Cosmic feat. Collin McLoughlin – Here Tonight (Club Mix) [Aropa Records] - 999 points no to mi poser vajca, tahle popina by ani v Asot neměla co dělat 5/10
24. Simon O’Shine & Ahmed Romel – L’Absente (Original Mix) [WAO138] - 1044 points nádhera, klidně bych to šopunul víš 8+/10
23. The Thrillseekers – This Is All We Have [Adjusted] - 1094 points překvapivě vysoko, ale schavaluju 9/10
22. Dart Rayne & Yura Moonlight feat. Katty Heath – Stole The Sun (Allen & Envy Remix) [A&R] - 1165 points ale jo, tohle je hodně správně vokálovka 9/10
21. Alex M.O.R.P.H. Feat. Natalie Gioia – My Heaven (Original Mix) [ASOT] - 1190 points mám ji raději než Reason 9+/10

Highlight tunes that were not included in the top 25:
Sneijder & Bryan Kearney – Next Level (Original Mix) [Subculture] [#50] no, mě se víc líbil Propáž Ordáž 8/10
Philippe El Sisi & Abstract Vision ft. Jilliana Danise – This Time (WaCh Remix) [How Trance Works] [#39] 8/10
Allen Watts – Blackout [Monster Digital] [#89] 8/10

20. Aly & Fila with Jaren – For All Time (Extended Mix) [Subculture] [FSOE] - 1198 points jasna, souhlas 9/10
19. Aly & Fila with SkyPatrol feat. Sue McLaren – Running [FSOE] - 1232 points taky souhlas 9/10

18. Armin van Buuren feat. Laura Jansen – Sound Of The Drums (Bobina Remix) [Armind] - 1312 points trochu trousy no...7+/10
17. Aly & Fila meets Roger Shah feat. Sylvia Tosun – Eye 2 Eye (#FSOE350 Anthem) [FSOE] - 1380 points opět Alíci a má oblíbená 9+/10
16. MaRLo feat. Jano – Haunted [ASOT] - 1385 points jedna z těch nejlepších trousovin letos 7+/10
15. Andrew Rayel Feat. Johnathan Mendelsohn – One In A Million (Original Mix) [Armind] - 1431 points No jo i popiny tu mají své místo 6/10
14. Jorn van Deynhoven – New Horizons (#ASOT650 Anthem) [ASOT] - 1539 points na Hymnu je to docela slabé umístění, ale fajn 8+/10
13. Above & Beyond feat. Alex Vargas – Blue Sky Action (Above & Beyond Club Mix) [Anjunabeats] - 1578 points We Are All Wee Need mám raději 8/10
12. Dash Berlin feat. Roxanne Emery – Shelter (Photographer Remix) [Aropa Records] - 1846 points tohle je můj osobní TOTY 10/10
11. MaRLo – Visions [ASOT] - 1938 points trouse alert 7+/10
10. Andrew Rayel feat. Alexandra Badoi – Goodbye [Armind] - 2317 points tohle je prostě jen Rayelovina 6+/10
09. Bobina – Winter [Black Hole Recordings] - 2346 points hmm no dalo se čekat 7+/10
08. Armin van Buuren – Ping Pong [Armind] - 3184 points ten track mi nevadí ale až tak vysoko bych to neviděl 7+/10
07. Armin van Buuren – Hystereo [Armind] - 3201 points to samé 7+/10
06. Cosmic Gate & Eric Lumiere – Falling Back (Mark Sixma Remix) [WYM] - 3253 points tohle mě nějak nebere 6+/10
05. Armin van Buuren & Andrew Rayel – EIFORYA [Mainstage] - 3269 points tohle se mi taky nelíbí 6/10
04. Luke Bond feat. Roxanne Emery – On Fire (Aly & Fila Remix) [Garuda] - 3297 points no a to bych viděl ještě výš klidně 10/10

Top 20 Tunes of 2013:
03. Sergey Nevone & Simon O’Shine – Apprehension (Aly & Fila Mix) [Defcon] 9/10
02. RAM & Susana – RAMelia (Tribute To Amelia) (Original Mix) [FSOE] 10/10
01. Armin van Buuren feat. Miri Ben-Ari – Intense [Armind] 8+/10

Back in time:
Gareth Emery feat. Christina Novelli – Concrete Angel (Original Mix) [#TOTY2012] 10/10
Aly & Fila feat. Jwaydan – We Control The Sunlight (Original Mix) [#TOTY2011] 10/10

03. Alex M.O.R.P.H. feat. Natalie Gioia – The Reason [ASOT] - 3312 points no docela překvapivě až takhle vysoko 8/10
02. Armin van Buuren pres. Gaia – Empire Of Hearts [Armind] - 4138 points no jo prostě letos jediná Gaia, i když podle mě patří k těm slabším 8/10
01. Gareth Emery feat. Bo Bruce – U (Bryan Kearney Remix) [Garuda] [Tune of the Year 2014] - 5332 jo tohle se dalo čekat a nemám proti tomu vůbec nic 9+/10
Edit: Freezer (25. 12. 2014 11:43) (2x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(02. 01. 2015 21:12)
Prase v base 696.

01. U2 – Iris (Hold Me Close) (Dash Berlin Rework) U2 mám rád a tohle je fajn track, dokonce ani Dash to nějak extra nezkurvil, v rámci komerce výborné 7+/10
02. Mark Sixma – Vendetta [Armind] Neví proč Armind tetnto typ tracků vůbec vydává, bigroom trouse, nic co bychom už neslyšeli 4/10
03. Above & Beyond feat. Alex Vargas – All Over The World (Above & Beyond Club Mix) [Anjunabeats] příjemná vokálovka, kluci furt umějí, jen v pomaljších rytmech 8+/10
04. Shadow Of Two – Mirage [VANDIT Records] úžasná letní (i když je zima) melodická věc s krásným piánkem a výbornou náladou 8+/10
05. Markus Schulz feat. CeCe Peniston – Make You Fall (Grube & Hovsepian Remix) [Coldharbour] vokály se mi moc nelíběj a celkově ojetí je více trousy než by bylo zdrávo 6+/10
06. Andrew Rayel Vs. John O’Callaghan feat. Sarah Howells – Followed By Darkness and Find Yourself (Sandro Vanniel Mashup) stupidní mashup tak jako skoro všechny...4/10
07. Shogun feat. Emma Lock – Fly Away [Armada] tahle vokálovka se Mišogenovi povedla 8+/10
08. Alexandre Bergheau & Geert Huinink – Desert Wings [FSOEEX] breakdwon skoro Oskarovej, ale následné ostré sytnhs mi dsot vadějí 7/10
09. Tom8 & Sou Kanai – Countless (Witness45 Remix) [Alter Ego] fajn dreamy proglift...takové tracky já můžu 8/10
10. Bastian Salbarti – Magine [High Contrast] určitě melodické pasáže jsou fajn, ale celkově tam jsou trousy vlivy 7+/10
11. Azotti featuring Bagga Bownz – Day And Night (Stan Arwell Remix) [Songbird]klidnější track s kytárkou 7/10
12. Wrechiski – Haven [Enhanced] jeden z těch oprvadu povedených tracků z oblasti dnešního prog trancu...8/10
13. Armin van Buuren – Together (In A State of Trance) (David Gravell Remix) [Armind] [Tune of The Week] i přes velkou nedůvěru nakone docela zajímavě provedený bigroom remix 7+/10
14. Maarten de Jong & Faruk Sabanci – Fett [VANDIT Records] Docela typická věc pro tyhle dva, ucházející bigroom 6+/10
15. Ben Gold – Atomic [Goldrush] již známá Goldovina, dobře to šlape 7+/10
16. Rubi Heller – Picture of The Day [Aria Recordings] zajímavý track s netořelou melodií, zní to docela akčně 8/10
17. Craig Connelly & Cate Kanell – Shipwreck [ASOT] krásná vokálovka, možná v breakdwonu trochu moc natahovaná, ale jinak je to pěkné 9/10
18. Paul van Dyk with Aly & Fila feat. Sue McLaren – Guardian [Vandit] [Future Favorite] krása, i když je to poklidnější track, tak fuguje docela dobře i v klubech 8+/10
19. Markus Schulz feat. Ken Spector – Scream (Alex M.O.R.P.H. Remix) [Coldharbour] vokály pryč abude to fajn track 7+/10
20. Adam Ellis – Aulus [Pure Trance] klasická Ellisovina s výbornou melodkou 8+/10
21. Tangle – Sahara (A.R.D.I. Remix) solidní energeťák 8/10
22. Colonial One feat Eva Kade – Where You Are (Kayosa & Tolland Dub) ještě lepší, melodicky se mi to zamlouvá více než předchozí, skvělý 9/10
23. Johan Ekman feat. Michele C – Be Your Home [ITWT] melodicky docela nadupané, vokály ten track trochu ale utahávají 8/10
24. Matt Bowdidge – Second Sun [FSOE] uplift s hodně jednoduchou ale chytlavou oldschool melodií 8/10
25. Marco V – Godd (Paul Cook Rework) zajímavý psýčkový remix 7+/10
26. Armin van Buuren – Together (In A State Of Trance) (Bryan Kearney Remix) [Armind] psýčkové pojetí této spekulativní hymny 7+/10
27. Sneijder – #Acid [Subculture] tohle je přesně styl kterým se prezentují Sam Jones a Will Rees, Sneijder to trochu obšlehnul...ale i tak je to dobré 8+/10
28. Armin van Buuren – Hystereo (Wach Remix) [Armind] již známý a hodně povedený remix 8+/10

29. Menno de Jong – Your Heaven (Johan Ekman Remix) [In Trance We Trust] už originál byl fajn Ekman to ještě trochu více nakopnul 8/10
30. Faithless – We Come 1 (Dave Clarke Remix) [Cheeky] [ASOT Radio Classic] docela monotoní tech remix 7/10

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(10. 01. 2015 22:08)
Boxot 697.

01. Gareth Emery feat. Roxanne Emery – Soldier (Luke Bond Remix) [Garuda] ten komerční aim je jasný, ale je to docela chytlavé 7+/10
02. Gareth Emery – Firebird (Grum Remix) [Garuda] fajn housy track ve stylu Pryda 7/10
03. Husman – Exodus [Armada Captivating] trouse s prapodivným dropem, celé je to takové chaotické 5/10
04. Kyau & Albert feat. Maria Nayler – Calming Rain [RNM] čekal jsem nějakou trousy juchaninu, ale je to spíše taková posmutnělejší a zasněná píseň,pěkné 7+/10
05. Stoneface & Terminal – Alive [Euphonic] také spíše zasněné a pomalé, i když tam jsou melodické náznaky staré dobré Blueprint 7+/10
06. Tenishia & Susana – Never Let You Down (Cold Rush Remix) [RNM] o něcol peíš než orig, ale ani tak to asi neude moje oblíbená vokálovka, jeden poslech stačí 6+/10
07. Super8 & Tab vs. 7 Skies – Rubicon (Extended Mix) [Anjunabeats] kdyby toto kombo zniklo před 5 lety, byla by to uplift řacha, dnes je to pomalejší track s dreamy breakdown s docela agresivním bigroomáckým dropem 8/10
08. Marnik vs. Lush & Simon – Orion [Armada Trice] dělovka, tyhle trance bigroom řachy ěkdy docela můžu, tady je to navíc doplněno fakt skvělou melodkou v breaku 8/10
09. Mark Sixma – Vendetta [Armind] tenhle ale až tak moc nemusím 5/10
10. Digital X – Legioner [ASOT] to to ale kurňa šlape, Digital X jak za starých časů 8/10
11. NoMosk & Alpha Force – High Contrast (Iversoon & Alex Daf Remix) [Suanda] tohle remixérské duo má hodně dobrý osobitý styl, ty jejich dropy které používají ve svých produkcích jsou promakané a strašně originální 8+/10
12. Make One – Syndrome [#Goldrush] ve stylu tracků Bena Golda apod. solidní šlapárna 7+/10
13. Simon O’Shine – Astral 19 [AudioResearch] [Tune of The Week] více se mi líbila předchozí Simonova Gaiovina s názvem Into The Unknon...ale tohle je taky povedené, jeden z těch lepších Gaia napodobenin 8/10
14. Arisen Flame & Driftmoon – Live Your Dream [ASOT] strašně se mi líbil breakdwon, ale celkové agresivní trousy pojetí mi k tomu breaku moc nesedí 7/10
15. Paul Thomas, Russell G, Kash Trivedi – Fiji (Shadow of Two Remix) [UltraViolet] již několikátá předělávka této klasické klasiky, tahle je ale sakra dobře našláplá 8+/10
16. Armin van Buuren – Together [In A State Of Trance] (Faruk Sabanci Remix) [ASOT] ok remix, na originálu v podstatě nic moc nemění 7/10
17. The Space Brothers & Mark Sherry – Let It Come (The Space Brothers Vocal Mix) [Outburst] skvělý proglift s oldchool feelem ale v novém provedení 8+/10
18. Allen & Envy – Coherent (Johnny Yono Remix) [Damaged] taky hodně dobrý proglift 8/10
19. Tomas Heredia – Rivals [#Goldrush] opět docela agresivní proglift, solidní šlapárna zelí 8/10
20. Simon Bostock – Do You Know [Monster Force] nádherný dreamy trancy track 8/10
21. Craig Connelly & Cate Kanell – Shipwreck [ASOT] [Future Favorite] ouuuu, já tomuhle dal minule devět nebo tak něco? ty vokáááályy hmmmm 10/10
22. Paul van Dyk with Aly & Fila feat. Sue McLaren – Guardian [VANDIT] opáčko, rád si ho zvopáknu 9/10

23. Matt Bowdidge vs. Aly and fila feat. Karim Youssef – Second Sun Laily (Armin van Buuren Mashup) konečně taky jednou povedený mashup 8/10
24. Armin van Buuren – Together [In A State Of Trance] (Reorder & Standerwick pres. SkyPatrol Remix) [ASOT] po mírném zklamáné po Kearneym konečně proper remix 8+/10
25. Philippe El Sisi & Abstract Vision pres. Suncore feat. Sir Adrian – In Dreams I Fly [How Trance Works] solidní energeťárna v typickém Sisi stylu 8/10
26. Lostly & Manuel Le Saux – Worlds Apart [Discover] fajn uplift, spíše taková light-lift :) 7+/10
27. Solarstone – Nothing But Chemistry Here (Sean Tyas Remix) [Black Hole Recordings] originál je sakra dobrej a originální track, Tyas ho dost překopak a přidal acid 7+/10
28. Giuseppe Ottaviani & Andrea Mazza – The Silence of Time [GO On Air] hodně dobrej track s typickém Ottaviani synťákem 8+/10
29. UCast & George Kamelon – Jump [WAO138] docela drasťárna, ten techy-aid drop se mi až tak nepozdává 7+/10
30. DJ Misjah & DJ Tim – Access (John Askew Remix) [Perfecto Fluoro] monotoní acidárna, mě se to moc nelíbí 6+/10
31. Kamaya Painters – Far From Over [Black Hole Recordings] [ASOT Radio Classic] skvělá klasika, všechny tracky od Kamaya jsou gold 9+/10

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(17. 01. 2015 08:24)
Asotník 698.

01. Gareth Emery feat. LJ Ayrten – Beautiful Rage (Alex Sonata Remix) docela průměrná trousy popina, přitom originál je fantastický temnější track 5/10
02. Andski & Charmy – Scars (Adrian Alexander Remix) decentní progressivní vokálovka 7+/10
03. Cosmic Gate feat. Jess - Yai (Here We Go Again) [TUNE OF THE WEEK] vokály nějak nenarušují track, ale asi dám přednost originálu 7+/10
04. Rank 1 vs. Alex Di Stefano – Airwave vs. Escape From The Past (Armin van Buuren Mashup) docela zajíavě provedený mashup, není to až tak špatné 7/10
05. Digital X – Legioner opáčko bigroom nášupu 8/10
06. The Thrillseekers – Find You (SYLVERMAY Remix) dobrý progresivní, přesto docela agresivní a svižný remix 8/10
07. Simon O'Shine – Astral 19 Gaiovina z minule, solidní track ve stylu Arminového I'll listen...8/10
08. Alexandre Bergheau & Geert Huinink – Desert Wings tak trošku flašinetárna...7/10
09. Arisen Flame & Driftmoon – Live Your Dream nádherný breakdown, trousy part už mě tolik nebere 7+/10
10. Qller – Life Must Go On (Poshout Remix) další track s drama nádechem 7/10
11. Arisen Flame - Hyper trochu netradičně svižný trak od AF, breakdwon je hodně dlouhý a emotivní, následuje gradace do techy pasáže, smíšené dojmy 7+/10
12. Armin van Buuren – Together (Bryan Kearney Remix) tento lehce psýčkový remix mi přijde celkově dost chaotický a popravdě mám raději Skypatrol remix 7+/10
13. Ricky Fobis – No Regular [ASOT RADIO CLASSIC] velká techy klasika, pořádný nášup 8+/10

Liveset Recorded at Electrox Festival in Tokyo
01. Armin van Buuren – Together (Intro Mix) 8/10
02. Alexander Popov - ID 7+/10
03. Bobina - Winter 7+/10
04. ID 6/10
05. Armin van Buuren – Save My Night 6/10
06. Armin van Buuren feat. Laura Lansen vs. Bogdan Vix & Renee Stahl vs. Willem de Roo – Sound of the Drums vs. Forever vs. Inception (Armin van Buuren Mashup) 5/10
07. Paul van Dyk feat. Plumb vs. Estiva - I Don’t Deserve You vs. Dinodrums (Armin van Buuren Mashup) 7/10
08. Zombie Nation – Kernkraft 400 (W&W Remix) 6/10
09. Mark Sixma – Adagio For Strings 6/10
10. Shogun – Laputa 8/10
11. Armin van Buuren feat. Sharon Den Adel vs. Ayu - In And Out Of Love vs. Terminal (Armin van Buuren Mashup) 6/10
12. Cosmic Gate & Orjan Nilsen – Fair Game 7/10
13. KhoMha – Asylum 7/10
14. Gareth Emery feat. Gavin Beach – Eye Of The Storm (LTN Remix) 6/10
15. Faithless – Insomnia (Andrew Rayel Rework) 7/10
16. Armin van Buuren feat. Aruna – Won't Let You Go 7/10
17. Jorn van Deynhoven – Freaks 7+/10
18. Armin van Buuren pres. Gaia – Empire Of Hearts 8/10
Edit: Freezer (17. 01. 2015 08:32) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(24. 01. 2015 23:47)
Basot 699.

01. Fabio XB & Liuck feat Christina Novelli - Step Into The Light [Digital Society] jeden z těch tracků, co zaujmou hned na první poslech, skvělé naléhavé vokály od Christiny a hlavně šlapavej nadupanej spodek 8+/10
02. Tune Of The Week: Hazem Beltagui & Sue McLaren - Learn To Forgive [RNM] zajímavé vokály a trochu temnější podání, melodicky už to pro mě tak zajímavé není, taková prostě Arminovina no 7/10
03. Future Favorite ASOT 697: Gareth Emery feat. Roxanne Emery - Soldier (Luke Bond Remix) [Garuda] pokud překousnete, že je to až přehnaně veselé a rozjuchané, tak si to asi užijete, pěknééé 8/10
04. Cosmic Gate & JES - Yai (Here We Go Again) [Wake Your Mind] mám raději verzi bez vokálů 7+/10
05. Husman - V.I.P. [Armada Trice] pro mě docela nezajímavý, výplňový housy track 6/10
06. Above & Beyond feat. Alex Vargas - All Over The World (Above & Beyond Club Mix) (Taken from We Are All We Need) [Anjunabeats] skvělý track, takhle se dělá nevlezlá vokálovka na úrovni 8+/10
07. Above & Beyond - Peace Of Mind feat. Zoë Johnston (Taken from We Are All We Need) [Anjunabeats] taky moc pěkný track s navrzlejším spodkem. melodicky a vokálově to ale vysloveně hladí 8/10
08. Gareth Emery feat. Christina Novelli - Dynamite (MaRLo Remix) [Garuda] spodek šlape dobře, hlavní melodie je trochu moc taková rozlítaná až lehce cheesy 7+/10
09. Luigi Lusini - Tranceggiando [The Clubbers] kvalitní proggy track, kde hraje hlavní roli kytárka 8/10
10. Dennis Sheperd & Artisan - Neocortex [A Tribute To Life] další kvalitní klubovější prog track 8/10
11. Beat Service & Loz Bridge - One Perfect Moment [Beat Service Audio] sice celkem standartní BS vokálovka, i když mě docela zarazila skoro až hard-trance basovka při dropu 7+/10
12. Armin van Buuren - Together (In A State of Trance) (Alexander Popov Remix) [ASOT] tenhle remix se mi moc nelíbí 6/10
13. Passenger 75 - Isolation (Club Mix) [Captured] zvukově sice nikterak inovativní track, ale jinak dobrej energy bigroom, zní to jak Armin...8/10
14. Radion6 & Neev Kennedy - Nothing Here But Goodbye [RNM] další z těch naléhavých vokálovek, které hned chytnou, pěkné 8/10
15. Markus Schulz - Bayfront [Miami] [Coldharbour] pamatujete z TM? hned první track...naživo naprostá řacha...8+/10
16. Driftmoon - D.R.O.P. [ASOT] docela zajímavej track, které zní malinko jako Ben Goldův Thriller 7+/10
17. KhoMha - Immortal [Schulz Media Group] lehce crazy track, tenhle typ flašinetových melodií mi moc nejede, ale uznávám originalitu 7/10
18. Antony Waldhorn feat. Michele C - Last Ones Standing [Driftmoon Audio] dobrá a chytlavá vokálovka 8/10
19. Fisherman & Hawkins - Skypunch [Coldharbour] solidní nářez a track, který je určen především do klubů a hal 8/10
20. Novaline & LaMoor - Tears Of Freedom (Pablo Artigas Darklifting Mix) [Blue Soho] proglift s drama nádechem 7+/10
21. Ana Criado With Solis & Sean Truby - Break Away [How Trance Works] pěkné vokály jako vždy od Any...melodicky jen ok 7+/10
22. Future Favorite ASOT 698: Arisen Flame & Driftmoon - Live Your Dream [ASOT] uznávám že je to chytlavé 7+/10
23. Ferry Tayle feat. Driftmoon - Geometrix [Always Alive] pěkný track, možná bych od takové spojení čekal ještě víc, ale to už jsem asi moc náročný 8/10
24. Ula - Her [Beyond The Stars] posmutnělý uplift od spíše béčkovějšího producenta 7/10
25. Abandoned Rainbow - Softly Launched Missile [AEZ] solidní uplift, pravdou je že znám teda i lepší 6+/10
26. ReOrder & First Effect - Seriously [Monster Force] melodie fantastická, škoda toho techy dropu, asi bych se bez něj obešel 8/10
27. BluSkay & KeyPlayer - Chasing Sunshine [Blue Soho] Armin dává občas šanci těmhle méně profláklým jménům...někdy je to dobře, ale na tomhle tracku toho popravdě až tak zajímavého neslyším, prostě ok uplift 6+/10
28. Allen Watts - Gravity [WAO138] cítíte ten rozdíl, když se k tomu postaví někdo opravdu zkušený....určitě lepší než předchozí track 8/10
29. Liquid Soul & Critical Choice - Redemption a bacha jsou tu pejskaři!!! kurňa ty zvuky....to je strašně hypnotické až halucinogení...a já tohle rád :D 9/10
30. Jordan Suckley - Droid [Damaged] hodně solidní drtička i když v relativně pomalém tempu na Jordana, ten drop je hroznej kotel, chci to slyšet někdy live! 9/10

31. A State of Trance Classic: Evanescence - Hello (Trifactor vs. Gabriel & Dresden Remix) původní track sice znám, ale remix slyším asi poprvé a zní to sakra dobře, prostě starej dobrej GD sound 8/10
Edit: Freezer (24. 01. 2015 23:48) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(10. 02. 2015 00:18)
Suckout 700 - part 1

vemu to je číselně a bude to docela bombardáž :)

01. Armin van Buuren – Together [In A State Of Trance] [Armind] 7+/10
02. Chicane – Popiholla [Modena] 10/10
03. Ron Hagen & Pascal M – Riddles In The Sand [ASOT] 8+/10
04. Probspot – Blueberry [ARVA] 8+/10
05. Sander Kleinenberg – My Lexicon [Essential Recordings] 8/10
06. DJ Tatana – Spring Breeze (Martin Roth Summerstyle Remix) [Sirup] 8+/10
07. Super8 & Tab feat. Julie Thompson – My Enemy (Rank 1 Remix) [Anjunabeats] 9+/10
08. First State feat. Anita Kelsey – Falling [In Trance We Trust] 8/10
09. Velvetine – The Great Divide (Myon & Shane 54 Summer Of Love Mix) [Anjunabeats] 8/10
10. ATB, Dash Berlin – Apollo Road (Club Mix) [Kontor] 8+/10
11. Dash Berlin – Till The Sky Falls Down [Captivating Sounds] 9+/10
12. Omnia & IRA – The Fusion [Coldharbour] 9+/10
13. John O’Callaghan feat. Sarah Howells – Find Yourself (Cosmic Gate Remix) [Captivating Sounds] 8/10
14. Gareth Emery feat. Christina Novelli – Concrete Angel [Garuda] 10/10
15. Markus Schulz feat. Ana Diaz – Nothing Without Me [Coldharbour] 8+/10
16. Ernesto vs. Bastian – Thrill [High Contrast(Be Yourself Music)] 8/10
17. Leon Bolier – Ocean Drive Boulevard [2 Play Records (Spinnin)] 8+/10
18. Airwave vs. Rising Star – Sunspot (DCML Mix) [Bonzai] 9+/10
19. W&W – Invasion (ASOT 550 Anthem) [ASOT] 8/10
20. Max Graham – The Evil ID [Re*Brand] 8+/10
21. Armin van Buuren pres. Gaia – Empire Of Hearts [Armind] 8/10
22. Lange vs. Gareth Emery – Another You Another Me [Lange] 9/10
23. Arksun – Arisen [Armind] 10/10
24. Rapha – Pandora (Daniel Kandi’s Emotional Mix) [Sensate] 9/10
25. Aria – Dido (Armin van Buuren’s Universal Religion Mix) [In Trance We Trust] 9/10
26. Peter Martijn Wijnia pres. Majesta vs. DJ Shah feat. Adrina Thorpe – Not The End Who Will Find Me (Armin van Buuren Mashup) 8+/10
27. Alex M.O.R.P.H. feat. Ana Criado – Sunset Boulevard [VANDIT] 9/10
28. Airwave – Above The Sky [Bonzai] 9+/10
29. Armin van Buuren pres. Gaia – Status Excessu D (ASOT 500 Theme) [Armind] 9/10
30. Akesson – Perfect Blue [ASOT] 9+/10
31. Fisherman & Hawkins – Apache [Coldharbour] 9+/10
32. Selu Vibra – Divine [Somatic Sense] 10/10
33. Andrew Rayel – 550 Senta (Aether Mix) [ASOT] 8+/10
34. Max Graham feat. Neev Kennedy – Sun In The Winter (Alex M.O.R.P.H. Remix) [Re*brand] 9/10
35. Luminary – Amsterdam (Super8 & Tab Remix) [Anjunabeats] 10/10
36. Roger Shah & Signum – Healesville Sanctuary [Magic Island] 9/10
37. The Doppler Effect feat. Carol Lee – Beauty Hides In The Deep (John O’Callaghan Remix) [A&R] 9/10
38. Paul van Dyk feat. Johnny McDaid – Home [VANDIT] 8/10
39. Dart Rayne & Yura Moonlight feat. Sarah Lynn – Silhouette (Allen & Envy Remix) [Amsterdam Trance] 9+/10
40. Sean Tyas – Lift [Discover Records] 9/10
41. RAM & Susana – RAMelia (Tribute To Amelia) [FSOE] 10/10
42. Yahel & Eyal Barkan – Voyage [In Trance We Trust] 8/10
43. Photographer – Airport [Monster Digital] 10/10

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(11. 02. 2015 04:37)
Buchot 700. - part 2

01. Armin van Buuren – Together (In A State Of Trance) (ASOT 700 Anthem) 8/10
02. Nic Chagall feat. Jonathan Mendelsohn – This Time jsem tu správně? nebo poslouchám Hardwellowu show? prostě EDM popina 5/10
03. Ilan Bluestone – Tesseract pěkná melodka v breakdownu, ale není nijak dál rozvíjena takže 7+/10
04. Ronski Speed & LTN – Lint pohodovější pomalejší track, lehce trousy 7/10
05. Fabio XB & Liuck feat. Christina Novelli – Step Into The Light [Future Favourite] zasloužený vítěz, hitovka jako prase 9/10
06. Corti Organ – Butterfly  bigrůmec středních kvalit 7/10
07. Stoneface & Terminal feat. Katty Heath – Love Sublime  tahle dvojice vždycky vytasí něco výtečného, i tenhle track je od prvního poslechu sympatický 8/10
08. Armin van Buuren – Save My Night (Andrew Rayel Remix)  to je ale sračka velebnosti 4/10
09. Gaia – In Principio [Tune Of The Week] řekl bych že výborný track, který jo dostatečně trancy, lehce mystický...určitě mnohem lepší než předchozí singl Empire 9/10
10. Andrew Rayel & Jano vs. Qller & Poshout – How Do I Know vs. Life Must Go On (Armin van Buuren Mashup) zvláštní mashup, který sice do sebe solidně zapadá, ale stejně nebude patřit k mým obíbeným 7/10
11. Mat Zo – Lucky Strike (Amir Hussain Bootleg) wow opravdu fanstactický bootleg, který z originálu čerpá to nejlepší 9/10
MaRLo played:
12. MaRLo feat. Christina Novelli – Hold It Together  na Marla docela příjemný track, i když samozřejmě jsou tam prvky EDM 7+/10
13. Dart Rayne & Yura Moonlight – Razor již známá a docela dobrá bigroomovina, která mi připomíná tvorbu Orjana 7+/10
14. Alex Di Stefano – I’ve Got The Power téééda v té meodiii jakobych slyšel starej dobrej Push sound, škoda, že po breaku melodie zmizí 8+/10
15. Marcel Woods – Advanced (MaRLo Remix)  a to je zase zbytečný remix, který originálu ubírá hlavně energii 5/10
Ben Gold played:
16. Tomas Heredia – Rivals (Dart Rayne & Yura Moonlight Remix)  víe by mě zajímal originál, tohle je celkem random bigroomovina 6+/10
17. Dart Rayne & Yura Moonlight vs. Solis & Sean Truby – Hello Earth  fajn šlapavější proglift 8/10
18. ID to bude nějaká Goldovina, přesně jehoy styl 8/10
19. Fisherman & Hawkins vs. Gal Abutbul – United další jasná Apačovina, skoro stejný, jen lehce obměněná melodie 8/10
20. Ben Gold feat. Eric Lumiere – Hide Your Heart  klidně mi řeknětě že jsem gay, ale tohle je docela fajn juchačka...má to zvláštní pozitivní náboj...8/10
Armin van Buuren played:
21. Ian Standerwick & Philippe El Sisi feat. Ana Criado – Magic Light  hodně údernej track s psýčkovými zvučíky...paráda 9/10
22. Darren Porter – Cause & Effect  taky skvělé, komu se líbila Sellbound nebo Oracle, bude nadšen i z tohoto tracku 9/10

23. Talla 2XLC & RAM feat. Kim – Till The End melodická, spíše euforická věc 8/10
24. Above & Beyond – Home (Above & Beyond Club Mix) [ASOT Radio Classic] klasika klasik, škoda že podobný sound už od téhle trojice asi nikdy neuslyšíme 10/10

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(19. 02. 2015 23:44)
Kuchot 700 part 3

01. Aruna – The End (Husman vs. Aruna Club Mix) [Enhanced] trošku nudná vokálovka pro mě...6+/10
02. Nic Chagall & Jonathan Mendelsohn – This Time [WYM] tohle taky nemusím, popíkovitá vokaloušoustovina 6/10
03. Ferry Corsten – Tonka [Flashover] klasickej Ferry poslední doby....prostě divná, lehce ujetá věc....už aby vyšla Origami a tyhle bigroomoviny at si strčí 6+/10
04. Gareth Emery – Long Way Home (Cosmic Gate Remix) [Garuda] alespoň menší závan starého Cosmičího soundu, tohle vůbec není špatný remix, i když je to moooc pomalé 8/10
05. Beat Service & Molly O’ Mahony – A Brighter Sunrise [Beat Service Audio] BS patřil vždy mezi mé favority, už moc nepatří...ten drop je podle mě úplně o ničem 6+/10
06. Kyau & Albert with Stoneface & Terminal – One [Euphonic] očekávání veliká, rozjezd nadějný...a vlastně to nakonec je docela dobré, vokály lehce cheesy, a celkově dost rozjuchané, ale fajn 7+/10
07. Ron Alperin – Knockout [Coldharbour] taková typická Schulzovina...dobré, především na živo to skvěle funguje 7+/10
08. Alex Di Stefano – I`ve Got The Power [Outburst] techy track s naprosto drtícím trancy breakdownem, který mi připomíná starý dobrý Push sound...petelica 9/10
09. Armin van Buuren pres. Gaia – In Principio [Armind] [Future Favorite] jo tahle Gaia se moc povedla 9/10
10. Dan Stone – Shiki [FSOE] úžasnej novej Stone, tak jako Kito nebo Proteus...naprosto magický, dreamy uplift 9+/10
11. Armin van Buuren pres. Rising Star feat. Betsie Larkin – Safe Inside You [Tune of The Week] velký comeback, který vrací zpátky Arminův upliftí styl, trochu mi to přijde melodicky jako variace na Photographera, vokály jsou v pohodě....dobrej track, možná trochu moc posmutnělej, možná bych čekal více, ale po více posleších nakonec uděluji 8+/10
12. Ian Standerwick & Philippe El Sisi feat. Ana Criado – Magic Light [How Trance Works] tohle je ovšem naprostá pumelenice...psytrance vokálovka s anthemickou melodií 10/10
13. Underworld – To Heal (John Askew Remix) zajímavě provedený remix, kde je naprost brilantní breakdown, jinak je to celkem klasická Askewovina 8/10
14. DJ Shah feat. Adrina Thorpe – Back To You (Aly & Fila Remix) [Magic Island] [ASOT Radio Classic] to sice není ani nijak moc staré, takže nevím jestli zrovna klasika, ale parádní to je 9/10

Alexander Popov – LIVE @ Sydney Snowground, Australia (07-02-2015)

01. Alexander Popov – Quantum 4/10
02. Armin van Buuren – Together (In A State Of Trance) (Alexander Popov Remix) 6/10
03. Hardwell, Matthew Koma – Dare You (Andrew Rayel Remix) 3/10
04. ID – ID 5/10
05. Alexander Popov – Eternal Flame 8+/10
06. Gareth Emery feat. Bo Bruce – U (W&W Remix) 5/10
07. Paul Oakenfold & Cassandra Fox – Touch Me (Beat Service Remix) 7/10
08. Alexander Popov – Siberia 6/10
09. ID – ID 6/10

Jorn van Deynhoven – LIVE @ Sydney Snowground, Australia (07-02-2015)

01. ID – ID
02. Cosmic Gate & Emma Hewitt – Going Home (Jorn van Deynhoven Remix) 6/10
03. Jorn van Deynhoven – New Horizons (ASOT 650 Anthem) 9/10
04. Jorn van Deynhoven – Freaks (Festival Mix) 7/10
05. Jordan Suckley – Droid 8+/10
06. Jordan Suckley – Contaminated 8+/10

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
Re: A State Of Trance 2015 (Radio Show)
(25. 02. 2015 22:09)
MASOT 701.

01. Protoculture – Pegasus [Armada Captivating] [Tune of The Week] sice dobrej track, hodně chytlavá melodie, ale bohuže jsem nikdy nečekal že i Protouš zklouzne k trouse soudu, není to vyloženě trouse, je to tak někde mezi, ale náznaky tam jsou a to je vcelku škoda, vžyť je to bejvalej full-on psýčkař!! 7+/10
02. Kago Pengchi – Cynical Orange [Enhanced] melodie lehce utahaná, spíše relaxační track, v pohodě 7/10
03. Alexander Turok – Oscillation (DRYM Remix) [2Rock Recordings] akčější pojetí, vcelku normální dnešní bigroom 6/10
04. Mino Safy – Absolution [TranceFamily Rec] zajímavý houslový breakdown, i když ne tak promakaný jak to mají třeba Driftmoon...následná melodie mi ale přijde dost cool 8/10
05. Fabio XB & Liuck feat. Christina Novelli – Step Into The Light (Anske Remix) [Digital Society] solidní šlapavý remix, i když originál je asi lepší 8/10
06. 4 Strings – Into The Night (Take Me Away) (2015 Mix) [Spinnin'] no sice oceňuji trancové synths, ale pomalejší tempo a label spinnin....to moc originál teda nezlepšuje 7+/10
07. Alex O’Rion – Goddess [Lange Recordings] hodně kvalitní poklidnější prog 8/10
08. Rodrigo Deem – Helsinki [Enhanced] taky pěkné i když říznuté klasickým enhanced-trouse soundem 7/10
09. Jason Ross – Cairo [Anjunabeats] trousy a ne tak dobré jako Elements, přesto docela fajn 7/10
10. 2 Rock & Zarex – Eternal Power (Alexander Popov Remix) [2Rock Recordings] dobrej nástup, basovka bombová, trochu Gaiovitá melodie, dobrej track 8/10
11. Dan Chase & Danny Claire – All We Are (Mixail Remix) [Black Sunset Music] solidní vokálovka s trochu překvapivým bigroom dropem 7/10
12. Alexander Turok & Neev Kennedy – Be The Light (Denis Kenzo Remix) [How Trance Works] originál ro mě o něco lepší, tahle verze není tak akční 7/10
13. Corti Organ – Butterfly [ASOT] prostě bigroom, nepřijde mi ničím až tak vyjímečný 6/10
14. Alexandre Bergheau – Concorde [FSOE Excelsior] Alex a jeho docela typický sound, Gaiovitý šlapavý track 8/10
15. Chris Cortez – Kamui [High Contrast Recordings] další lehce utahaný bogroo s drama nádechem 6+/10
16. Beat Service – On Demand [Beat Service Audio] melodie se mi moc nelíbí a celkově je to zase až moc bigroom...s BS to jde docela z kopce z mého pohledu 6+/10
17. Marcel Woods – Advanced (MaRLo Remix) není nad originál 5/10
18. Armin van Buuren pres. Gaia – In Principio [Armind] v principu fantastický track 9/10
19. Easton feat. Roxanne Emery – Healing Rain (Bryan Kearney Remix) [AVA Recordings] energií a euforií nabitý uplift 9/10
20. Stimulator – Scrutinized [CDR] uplift, který zaujal hned na první poslech velmi silnou a výraznou melodií 8+10
21. Mark Sherry – The Pillars Of Creation [Subculture] kryjte se, protože tohle jeneskutečnej nášup s magickým breakdownem a kruťáckým dropem 9+/10

22. Ian Standerwick & Philippe El Sisi feat. Ana Criado – Magic Light [How Trance Works] tohle bude jeden ze zásadních tracků roku...furt mi zní v hlavě, všechnu je tu boží 10/10
23. Robert Nickson – Spiral 2015 [WAO138 - Release on March 2 2015] nepřijde mi to až tak zásadně odlišné od originálu, i když má to trochu novodobější sound, skvělé 9/10

24. James Kelly – The Next Level [Extrema Global] solidní uplift..překvapivě ne moc orchestral 8/10
25. Iversoon & Alex Daf – Desire [Club Family Recordings] to zní jak obšlehnutej PVD a docela dost, ale jinak fáájne 8/10
26. Assaf & Dan Chase – Delos [Black Sunset Music] dramatický breakdown a vršící synths, pro mě nic moc kombinace 6+/10
27. Bloodhound Gang – Dimes (Sean Tyas Remix – Clean Version) [CDR] zajímavý remix, klasickej Tyas, a hlavně dum dum :D 8/10
28. Arctic Moon – Into The Dusk [FSOE] výborný a propracovaný uplift jak by se asi u takového jména dalo čekat, melodicky mě to na první poslech až tak nevzalo 8/10
29. Armin van Buuren pres. Rising Star feat. Betsie Larkin – Safe Inside You [Armind] [Future Favorite] ale jo, více poslechů a už se mi to líbí, melodie je až zbytečně moc smutná, ale jinak fajn track ve stylu Photographera 9/10
30. Cold Rush – Fragments [Digital Society] klasický Cold ush upifting sound, fantastické 9/10
31. John O’Callaghan & Neal Scarborough pres. Inertia – The System [Discover 41] [ASOT Radio Classic] upliftí klasika jako prase 9+/10

Edit: Dolvich (27. 02. 2015 22:27) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(27. 02. 2015 21:17)
KOKOS 702.

01. John Grand – Dig Deep [Alter Ego Records] takhle si představuju začátek každého Asotu, žádné trousy srajdy, ale kvalitní atmosferickej progressive...8/10
02. Cosmic Gate & Jennifer Cooke – This Will Be Your Happyness (Steve Brian Remix) [WYM] a state of pop music? tohle na mě opravdu nijak nepůsobí 4/10
03. Philthy Chit – Colours [Touchstone] a zpět zase ke kvalitě...tenhle track patří mezi mé oblíbané tracky ze Solarstone kompilace 8+/10
04. Protoculture – Pegasus [Armada Captivating] [Future Favorite] no musím přiznat, že každým poslechem se mi to líbí čím dál více, sice po starém Proto soundu ani stopa, ale jako novodobý trance 2.0 to je na výbornou 8+/10
05. Moonbeam feat. Avis Vox – Twilight is Coming (Grube & Hovsepian Remix) [Blackhole Recordings] veselá trousy vokálovka 7+/10
06. Aquilo – I Gave It All (Kyau & Albert Remix) [B3SCI Records] vokály mi nesedí, zvukově docela klasický KA sound 7+/10
07. Denis Kenzo & Sarah Lynn – Ashes [How Trance Works] vokálovka bez výraznějších momentů 6+/10
08. Fabio XB & Liuck feat. Christina Novelli – Step Into The Light (Anske Remix) [Digital Society] raději mám originál, kterej trochu lépe šlape 8/10
09. Mobil – Colours Of Life [Vendace Records] wow ta melodie!!! se poseru, nádhera...trochu mi to připomíná Love Theme Dusk nebo Shipwrecked od Mike Foyle, nádhera, opakuji nádhera...orgasmické 9+/10
10. Burak & Emre – Hope [Serious] docela standartní bigroom, tenhle typ tracků mě moc nebere, už je jich hlavně moc 6/10
11. Alexander Popov – Multiverse [Armind][Tune of The Week] Gaiovina...musím uznat, že dost povedená 8/10
12. CUB!C – Endless Horizon (Heatbeat Remix) [Armada Captivating] dirty and nasty..tak bych charakterizoval jejich sound, někdy i to sedí, někdy ne 6+/10
13. Ronski Speed – Scrum [Maracaido Records] Ronski v poslední době válí, hlavně se vrací k upliftu, proto nechápu proč je tento nový track tak...průměrný...6+/10
14. ID – Origami [Flashover] tak o, je to Gouryella? všechno tomu nasvědčuje....všechny hinty sedí...dokonce i melodie a použité synths jsou prostě Gouryellácké...takže já skoro nepochybuju, pravdou je...že sound je spíše novodobý a beat a basovka jso spíše proglift než uplift...ale track je to opravdu nádherný...dokonalý, pořád si hi pouštím a neomrzel 10/10
15. Mobil – Into The Sunrise (ReOrder Remix) [Perceptive Recordings] euforická a líbivá uplifťárna...nádherně navazuje na Origami 9+/10
16. RAM & James Dymond feat. Kim – End of Times [Grotesque] nelíbí se mi ten dlouhý dramatický breakdown, melodické pasáž je dobrá 7+/10
17. Simon Bostock – Suraya [Monster Force] někdy stačí opravdu málo, chytlavý vocal chop a vcelku jednoduchá ale božská melodie ve stylu staré Activy...mám podezření, že za produkcí Activa je... 9+/10
18. Matt Bukovski & Cynthia Hall – Slave To Doubt [Amsterdam Trance Records] úderný lift od polskego majstra 8+/10
19. Headstrong feat. Stine Grove – I Wont Fall (ReOrder Remix) [CDR] podobný případ, fajn uplift připomínající některý Skypatrol tracky 8/10
20. Terra Ferrma – Adventures Of… (Scott Bond & Charlie Walker REBOOTED Remix) [CDR] ten popěvek s breadownu nic moc, celkově ale docela fajn veselejší uplift 8/10
21. Ost & Meyer with Ronski Speed & Cate Kanell – Fortress (Dan Stone Remix) [Essentializm] tohle je přesně co ten track potřeboval, vyliftit a více využít melodickou pasáž, perfektní práce 9+/10
22. illitheas – Endless [Abora Skies] hodně euforií v lehce orchestrálním upliftu, jak už jsem od tohodle projektu zvklý 8+/10

23. Warrior – If You Want Me (Paul Webster Rework) [CDR] melodická pasáž z originálu obalená do techy hávu 7/10
24. Daniel Kandi & Matt Chowski – Ch00n! [Always Alive] ten název je odpovídají, nádherný uplift, ještě více energetický než běžné Kandioviny, welcome back majstro 9+/10
25. Mark Leanings – Dropshot (Sam Jones Remix) [KEARNAGE] docela typickej sound od Jonese, tentokrát mi však přijde drop o něco méně cool než v ostatních jeho produkcích 7+/10
26. Jamie Walker – Rojo [Outburst Records] crazy techy track 7+/10
27. Bobina feat. Shahin Badar – Delusional (Ahmed Romel Remix) [Magik Muzik] exotický feel a jinak vcelku klasická Romelovina 8/10
28. Armin van Buuren pres. Rising Star feat. Betsie Larkin – Safe Inside You [Armind] no musím se přiznat, že se mi to zalíbilo až asi napotřetí, skvělý track ve stylu Photographer soundu 9/10
29. Mark Sherry – The Pillars of Creation [Subculture] totální masakr, asi nejlepší tech-trance track současnosti 9+/10
30. Robert Nickson – Spiral 2015 [WAO138] fantastický rework původního tracku, tohle se sakra povedlo 9/10

31. Claudia Cazacu feat. Audrey Gallagher – Freefallin’ [Armind] [ASOT Radio Classic] tak se přizná že tenhle track si ani nijak nevybavuju, není to moc velká klasika podle mě, ale fajn...8/10

Edit: Dolvich (27. 02. 2015 22:25) (2x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(07. 03. 2015 22:55)
Asotiáš 703.

01. Cosmic Gate & Emma Hewitt – Going Home (Gareth Emery Remix) [Garuda] povvedený remix, Gareth z toho udělal soldiní šlapavou vokálovku 7+/10
02. Armin van Buuren & Mark Sixma – Panta Rhei [Armind] [Tune of The Week] v rámci bigroom produkce ještě dobré, hodně chytlavé a lehce anthemické...ale je to bigroom no 7/10
03. Denis Kenzo & Sarah Lynn – Ashes [How Trance Works] track z minula, pěkná vokálovka, spíše na poslech 7/10
04. Ruben de Ronde feat. Victoria Ray – Dreams Come True (DRYM Remix) [Statement!] zpět zase do spíše bigroom...drop je docela cool, takovej správně prázdnej 7+/10
05. Alexander Popov – Multiverse [Armind] dobře zpracovaná Gaiovina 8/10
06. Armin van Buuren – Together [In A State Of Trance] (Bogdan Vix & Airborn Bootleg) [CDR] docela to začíná být už ohrané a to se valí další a další remixy...tenhle je ale lepší než některé z toho základního balíčku 7+/10
07. Chris Cortez – Kamui [High Contrast] zase tak trochu Gaiovina...6+/10
08. Nadia Ali – Rapture (Greg Downey Remix) [CDR] jedny z nejlepších vokálů ever a navíc teď k tomu i trochu modernější trancy sound, škofa že drop je trochu techy 9/10
09. Jordan Suckley – Droid [Damaged] motiv je hodně chytlavý a takový správně kovový 7+/10
10. Airscape – Beautiful Tomorrow [High Contrast] melodické, euforcké, pěkné, i když nějaká špetka něčeho tomu možná i chybí 7+/10
11. Tomas Heredia – Oculus [ASOT] podle očekávání, docela akční proglift s vrčícími synths 7+/10
12. Jorn van Deynhoven – Freaks [ASOT] no ten drop je sice EDM sound...ale jsou tam celkově trancy prvky a celkově je to přecijen na větší úrovni než kdejaký beatport top driák 7/10
13. Armin van Buuren – Shivers (Dan Thompson Bootleg) [CDR] pomalejší varianta na originál, sice tím nic nezkazil, ale podle mě ani nevylepšíl 8/10
14. Assaf & Dan Chase – Delos [Black Sunset Music] tento typ dramatických bigroomů mě osobně nijak nebere 5/10
15. Mobil – Colours Of Life (Mhammed El Alami Remix) [Vendace Records] fantastický track z minula, v upliftím hávů, úžasné...podobný soundj koa třeba Dan Stone 9+/10
16. Shingo Nakamura – Morning Sun (Hiroyuki Oda Remix) [Otographic Music] už jsem chtěl nadávat že ten track je melodicky docela suchej, ale docela akční techy drop ten dojem sakra vylepšuje 8+/10
17. Mhammed El Alami & Ula – Tauranga [Vendace Records] a je to tam, dobrá spolupráce, trochu té plucked melodie a je tu daslší nový a velice hravý slider 8+/10

18. Craigo – The Outback [GO On Air] techy dropy jsou docela v módě :) 8/10
19. Easton feat. Roxanne Emery – Healing Rain (Bryan Kearney Remix) [AVA] euforie až na zadku 9+/10
20. Cold Rush – Fragments [Digital Society] fantastický uplift z minula 9/10

21. Paul Denton vs. Dave Nadz & LeBlanc – Vertue [Blue Soho] úderná 140ka, plná energie 8/10
22. Sam Jones & Rhys Thomas – The End [Kearnage] Sam Jones, záruka kvalitní kombinace psýčka a techy zvučíků, mrda 9/10
23. Allen Watts – Inside Out (Ex-Driver Remix) [Edge EDM] pěkný svižný uplift alá Photographer 8+/10
24. Underworld – To Heal (John Askew Remix) [CDR] hypnotická šleha s magickým breakdownem 9/10
25. A&Z vs. Flynn & Denton – Scota [FSOE] wow moc pěkná a neohraná melodie 8+/10

26. Tim & Misjah – Access vs Martin Luther King (John Askew Accapella) [CDR] nekompromisní a řízný beat a acidový drop 8/10
27. Dennis Pedersen & A.R.D.I vs Jordan Suckley – Contaminember (Sam Jones Remix) (NEXT DJ Mashup) zvláštní mashup, mám raději oba tracky separátně 8/10
28. Roman Messer & Sarah Shields – A Light Inside (ReOrder Dub Mix) [Suanda Music] další řízná 140ka alá Photographer, výborné 9/10
29. Neptune Project – Aztec (Neptune Project’s Future Mix) [FSOE] moc pěknej rework, řekl bych že zvukově lepší než orig 8+/10
30. M.I.K.E. Push – Strange World (Dan Thompson Rework) [CDR] konečně předělávka klasiky, která stojí za to 9+/10
31. Ferry Corsten – Sweet Sorrow [Flashover] [ASOT Radio Classic] jo proč ne, trancový Ferda 9/10

Edit: Dolvich (07. 03. 2015 23:11) (2x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(08. 03. 2015 20:59)
Můj výběr toho nejlepšího z toho co již vyšlo z posledních dílů ASOT. Krom posledního dílu 703, ten jsem ještě neprošel :-) Jinak můj názor na ty poslední díly je jen a jen pozitivní. Řekl bych, že Armin trochu přitvrdil, je to takový více cool :-) A ten uplift v druhých půlkách epizod je prostě božíííí :-) Klidně vložte koment jestli se mnou souhlasíte, nebo jestli máte jiný názor...

Download

Zde je tracklist:
01.Fabio XB Liuck feat.Christina Novelli - Step Into The Light (Original Mix)
02.Sunny Lax – Daenerys (Max Freegrant Remix)
03.Paul Thomas - Tick Tock (Original Mix)
04.Paul Thomas, Russell G & Kash Trivedi – Fiji (Shadow Of Two Remix)
05.Markus Schulz feat. Lady V – Winter Kills Me (Solis And Sean Truby Remix)
06.Dan Chase Feat. Danny Claire - All We Are (Mixail Remix)
07.Mark Leanings - Dropshot (Sam Jones Remix)
08.Mark Sherry – The Pillars of Creation (Original Mix)
09.Svenson & Gielen – Twisted (Jorn van Deynhoven Remix)
10.Craig Connelly & Cate Kanell - Shipwreck (Original Mix)
11.Kutay Pehlivan - Sunseeker (Jamie Walkers Close Your Eyes Remix)
12.Rene Ablaze Jam Da Bass - Fly (UDM Remix)
13.Daniel Kandi & Matt Chowski - Ch00n! (Original Mix)
14.Armin van Buuren pres. Rising Star feat. Betsie Larkin - Safe Inside You
15.BluSkay & KeyPlayer Chasing Sunshine (Original Mix)
16.Tangle - Sahara (ARDI Remix)
17.Philthy Chit - Colours (Fady & Mina Remix)
18.Robert Nickson - Spiral 2015 (Original Mix)
19.Solarstone - Nothing But Chemistry Here (Sean Tyas Remix)
20.Arisen Flame - Hyper (Original Mix)
21.James Kelly - The Next Level (Original Mix)
22.Sam Jones & Rhys Thomas – The End (Original Mix)
(12. 03. 2015 19:28)
Díkec za suprový set, kvalitní výběr tracků...

Jinak já trvám na tom že ta kvalita je pořád stejně dobrá, první půlhodinka mě někdy lehce nudí, ale druhá to vždy napraví...jinak líbí se mi, že Armin začal trochu koketovat s psy-trancem

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(13. 03. 2015 22:35)
Asotec 704.

01. Kyau & Albert – The Same [Euphonic] bounce, bounce...asi tak, strašně chytlavý motiv, silně zavánějící komercí, ale co už, tahle dvojice byla vždycky tak trošku na hraně komerce, solidní a chytlavý track 7+/10
02. Paul van Dyk & Rodger Shah feat. Daphne Khoo – Louder (Myon & Shane 54 Summer Of Love Dub) [VANDIT] pěkné vokály, elodicky bych čekal od tak silné sestavy o něco více 7/10
03. Paul Thomas – The Bells Of Assisi [VANDIT] lepší drive a pro mě určitě lepší i melodicky, nadupaný proglift ve stylu třeba Protoculture 8+/10
04. Andrew Rayel – Impulse (Omnia Remix) [Armada] velice vkusný remix originálu, který nemusím, díky bigroomovosti, tady je vše potřebné v podstatě opraveno 8/10
05. Kyau & Albert feat. Neev Kennedy – Let The Thunder In [Euphonic] taky vkusná vokálovka, nezavánějící komercí, pěkné 7+/10
06. Cosmic Gate & Emma Hewitt – Going Home (Club Mix) [WYM] zvukově docela promakaný vrzy track, melodicky pro mě opět žádná sláva, ale celkově ok 7/10
07. Alex O’Rion – Little Dragon [Nueva] nápadité, originální dílko, kvalitní progressive s chytavým dark motivem 8+/10
08. LTN feat. Arielle Maren – Let Me Go [Enhanced Progressive] zajímavě se rožjíždějící trackouš, ale opět trochu standartní melodie 7/10
09. Gareth Emery – Huracan [Garuda] zklamání, chaotická vrzanice, která možná zapůsobí v klubech, ale na doma ee...navíc to není moc trancy 6+/10
10. JES – Two Souls (Fisherman & Hawkins Remix) [Magik Muzik] typickej zvuk od Rybášské dvojice, pěkné 7+/10
11. Richard Durand – Oxygen [Terminal-4] překvapivě hodně trancy track, skvělé 8+/10
12. Milan van Skyler – Moonlight [Digital Society] spíše poklidnější proggy trance 7/10
13. Radion6 & Katty Heath – Beautiful Nothing [RNM] o něco akčnější track s agresivní melodií 7/10
14. Adam Szabo & Willem de Roo – Looking Back [Always Alive] opět poklidnější track s piánkem, na poslech fajn 7/10
15. Canberra & Astrid Suryanto – UP (Mike Saint-Jules Remix) [ASOT] pořád jsem čekal co z toho vyleze a drop se mi velice zamlouvá, je to hodně trancy, lehce Gaiovitá příchuť 8/10
16. Armin van Buuren & Mark Sixma – Panta Rhei [Armind] když jsem to slyšel poprvé tak jsem si ťukal na čelo, ale...ono to docela funguje, je to prostě kvalitní bigroom trance se sakra návykovou melodií a anthemickým feelingem 7+/10
17. Fisherman & Hawkins vs. Gal Abutbul – United [#Goldrush] docela profláklej track, kterej už mastí ve svých setech kde kdo, je to jasná Apačovina, a sakra hodně poedená 8+/10
18. Armin van Buuren pres. Gaia – Carnation [Armind] [Tune of The Week] nemůžu si pomoct, ale pod tímhle projektem čekám trance s lehce exotickými motivy...ale tohle je prostě spíše bigroom, sice hodně dobrej a nabušenej, jen bych to viděl na jiný alias třeba 8/10
19. Simon Patterson & Matt Adey – Time Stood Still [Armind] no ty pop vokály asi každému vonět nebudou, připomíná mi to U2...ale ten drop...to je kotel 8+/10
20. Jorn Van Deynhoven – Freaks (Festival Mix) [ASOT] v rámci EDM naprostý nadprůměr, ale furt je to EDM...this is no trance 7/10
21. Silvermine – Flying (Solarstone Pure Mix) [Pure Trance] pěkná zasněná pohádka 8/10
22. John O’Callaghan & Deirdre McLaughlin – Stay With Me [Subculture] výbornej, lehce oldschool track využívající podobnou melodii, jako One Special Particle 9/10
23. Dreamy – Evolver [Monster Force] Dreamy se hodně zlepšuje, kvalitní údernej uplift se zajímavou melodií 8/10
24. Nick Callan & Ozzyxpm – Eizariya (NoMosk Remix) [Suanda Music] uplift s lehce exotickým feelem 7+/10
25. Cosmic Baby – Fantasia (Bryan Kearney Remake) známý motiv přepracovaný do nového soundu, dobrá práce 8/10
26. Dennis Pedersen – Santiago [Cloudland Music] dreamy uplift ve stylu Kandi a spol...moc pěkné 8/10
27. A&Z vs. Flynn & Denton – Scota [FSOE] [Future Favorite] euforická bomba, minulej sem jí možná nedocenil 8+/10
28. Amir Hussain – To The Lost [Black Hole Recordings] úderný uplift, tyhle našlápnuté 140ky já můžu 8+/10
29. illitheas – Endless [Abora Skies] [Future Favorite #ASOT702] další skvělý euforický track, je dobře že tyhle tracky vyhrávají 9/10
30. Will Atkinson – Numb The Pain [Subculture] nabušený track a podobnej jako Victims v tom slyším trochu Push soundu, prostě trance jak vyšitej 9/10
31. Photographer & Abstract Vision – Zero Gravity [Unique Sense] trochu jsem byl zklamán po první gradaci, že ta skvělá melodie vygraduje do techy pasáže, i kyž skvělé...po druhém breakdwonu už je však vše podle mých představ 9/10
32. Jon O’Bir feat. Fisher – Found A Way (Joint Operations Centre Remix) [Liquid Recordings] [ASOT Radio Classic] temná vokálovka, která je unikátní kombinací hezkých vokálů a temnějšího soundu 8+/10

Edit: Dolvich (14. 03. 2015 23:13) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(27. 03. 2015 04:06)
Asotiáš 705.

01. NoMosk & Tiff Lacey – The Promise (Denis KenzoMusic Remix) [Suanda] vokálovka, která mě osobně příliš nezaujala, je to lehce dreamy, ale melodicky průměrnější 6/10
02. Mino Safy – When The Sun Smiles [Euphonic] [Tune of The Week] pěkný proggy track, který by při vyšším BPM mohl být solidní dělovkou 8/10
03. Ruben De Ronde feat. Victoria Ray – Dreams Come True (DRYM Remix) [Statement!] líbí se i hlavně ten drop, kterej Armin trochu nepochopitelně zakecal 7+/10
04. Jonas Hahmo – Rosetta [Hahmo Recordings] nádherný, luxusní prog track od navrátilce na scénu 9/10
05. Sodality – Limnara [Entrancing Music] průměrnější, výplňový track 6+/10
06. Cosmic Gate & Emma Hewitt – Going Home (Club Mix) [WYM] ucházející a relativně chytlavý poppy trance 7/10
07. RAM & Susana – Someone Like You [Grotesque] na poprvé mě to moc nebavilo, breakdown je hodně utahaný, ale hlavní melodie je fajn a docela se vryje do hlavy 8+/10
08. Ørjan Nilsen – The Edge [Armind] mnohem lepší než bych čekal, je to trochu ve stylu Violetta apod...prostě více trancy než obvykle 8/10
09. Talemono – Overload [Armada Captivating] docela povedený bigroom, nevybočující ze zaběhnutého standartu 7/10
10. Arman Bahrami – Hypnotized [InfraProgressive] dreamy prog, melodicky spíše průměr 7/10
11. MaRLo feat. Christina Novelli – Hold It Together [Armind] chytlavá cheesy vokálovka...podobně jako 06...7/10
12. Talla 2XLC – Terra Australis (Arisen Flame Remix) [Tetsuo] skvělá melodie z originálu a fajn progliftí spodek...jo to se povedlo, až na ten pokřik drop... 8+/10
13. Betsie Larkin pres. Larke – Robot Poetry [Magik Muzik] wow Bestie produkuje?? ať je to její práce nebo ne, je to doclea solidní proglift s nasranýma synths, má to docela šťávu 8/10
14. Alan Morris – Lockdown [Transistic JackUp] ten rádoby groovy spodek mi moc nesedí, nezní to moc trancy...trochu zklamání od méhe oblíbence 6/10
15. Chris Schweizer – Era [Captivating Sounds] taková klasika, melodie v breakdownu, a bigroom pitched drop 6/10
16. Andrew Rayel – Impulse (Omnia Remix) [Armada] fajn remix, lepší než orig 8/10
17. Venom One feat. Sarah Howells – Rush [FSOE] hodně veselá , emotivní vokálovka, možná až moc :) 7+/10
18. Armin van Buuren pres. Gaia – Carnation [Armind] není to špatné, ale celkově jedna z těch průměrnějších Gaiovin...8/10
19. Simon Patterson & Matt Adey – Time Stood Still [Armind] vokály hodně na hraně, ale ten drop, to je kotel, jen by to chtělo více bpm 8+/10
20. Paul Oakenfold – Interstellar Remix ústřední melodie ze skvělého filmu...ve filmu dokonalé, ale podle mě se do trance zpracování moc nehodí, ale není to zlé 7+/10
21. Afternova – Together We Are Strong (Manuel Rocca Remix) [Abora] hodně příjemný, veselý uplift 8+/10
22. Andy Elliass – Way To Paradise (OBM Notion Remix) [Trance All-Stars] typickej OBN sound....a orchestrální breakdown, kterej bych možná vystřihl, ale jinak líbí 8/10
23. NoMosk – Fortuna [2Rock Recordings] další emotivně-orchestrální dílko, podobně dobré jako předchozí track 8/10
24. Photographer & Abstract Vision – Zero Gravity [Unique Sense] skvělý track, tentokrát bez té techy pasáže 9/10
25. Paul van Dyk & Roger Shah feat. Daphne Khoo – Louder (Ben Nicky Remix) [VANDIT] skvěle zpracovaný remix, techy drop byl sice mírně nečekaný ale docela i sedl 8+/10
26. Alan Morris & Ferrin Morris – Glory [Transistic] podobný motiv jako jejich track Human, akorát že toto je ještě o něco lepší, masivní uplift 9/10
27. Ascension – Someone (Flynn & Denton Remix) [Perfecto] solidní remix skvělé klasiky 8+/10
28. John O’Callaghan & Deirdre McLaughlin – Stay With Me [Subculture] fantastická vokálovka, chytlavá a přitom ani trochu cheesy a melodie je top notch 9+/10
29. Re:Locate vs. Robert Nickson & Neev Kennedy – Not Made To Break [Molekular Sounds] další vokálvoka...docela jednoduchá ale rázná melodie, fajn 8+/10
30. Sean Tyas – Way Down In Mexico [Tytanium] dobrý nápad...chytlavá, rozpoznatelná melodie 8+/10
31. Simon Patterson – Drop The Bass první drop je docela takovej wtf...prostě in ya face...druhej je ale melodickej tak jako třeba Miss You apod 9/10

32. ATB feat. Tiff Lacey – Marrakech (Club Mix) [Kontor] [ASOT Radio Classic] trochu zapomenutá klasika od této legendy, ještě z doby kdy dělal i trance 9/10

Edit: Dolvich (28. 03. 2015 00:23) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(27. 03. 2015 04:11)
Asotník 706.

Speciální epizoda, věnovaná Asot 2015 kompilaci....Armin do toho hodně kecá, většina tracků dost useknutá, navíc bez vývoje, skáče se z progu do upliftu a tak...většina tracků již navíc v Asotu jednou zazněla, tak to vezmu spíše jen číselně...

01. Killogy & Matthew White feat. Angelika Vee – Awake (Jakko Remix) [Zouk Recordings] 7/10
02. Duderstadt – The Orange Theme [High Contrast] no tak ale fuj 5/10
03. Cosmic Gate & Emma Hewitt – Going Home (Gareth Emery Remix) [WYM] lepší než orig 8/10
04. RAM & Susana – Someone Like You [Grotesque] 8+/10
05. Armin van Buuren & Mark Sixma – Panta Rhei [Armind] 7+/10
06. Capital Cities – One Minute More (Markus Schulz vs. Grube & Hovsepian Remix) [Capitol Records] 6/10
07. Dimension – Origami [Flashover] 10/10
08. Dave Pearce & Ben Hennessey – So Damn Beautiful 7/10
09. Aly & Fila feat. Roxanne Emery – Shine (Club Mix) [FSOE] [Tune of The Week] 10/10
10. Will Atkinson – Numb The Pain [Subculture] 9+/10

11. Lonely Boy – Everything [Armada Deep] 7/10
12. Armin van Buuren feat. Sharon den Adel – In And Out Of Love (Lost Frequencies Remix) [Armada] 7/10
13. Above & Beyond feat. Zoe Johnston vs. Talemono – Overload All We Need (Armin van Buuren Mashup) 4/10
14. Omnia & IRA vs. Eximinds & Vigel – The Fusion Handprint (Armin van Buuren Mashup) 4/10
15. Andrew Rayel feat. Sylvia Tosun – We Bring The Love To You [Armind] 3/10
16. Arston – Light [Armada Trice] 7+/10
17. Johnny Yono – Poison Whispers [Perfecto] 6/10
18. Dart Rayne & Yura Moonlight – Calipso [ASOT] 6/10
19. Daniel Kandi pres. Timmus – Still Alive [ASOT] 7+/10
20. Jochen Miller feat. Hansen Tomas – A Million Pieces [Armada Trice] 6/10
21. CUB!C – Endless Horizon (Heatbeat Remix) [Armada Captivating] 6/10
22. Craig Connelly & Dan Thompson – Welcome To Earth [ASOT] 8+/10
23. MaRLo feat. Christina Novelli – Hold It Together (MaRLo’s Tech-Energy Remix) [Armind] 7/10
24. Dawn – The Truth We Can’t Escape [ASOT] 7+/10
25. Faruk Sabanci – Albino [ASOT] 7+/10
26. Audrey Gallagher – Breathe Again (Jorn van Deynhoven Remix) [Amsterdam Trance] 7/10
27. Mino Safy – When The Sun Smiles [Euphonic] 8/10
28. Moiez & Alina Renae with Mike Shiver & Rapha – What I Need This Time (Ronski Speed Remix) [Maracaido] 7/10
29. NoMosk – Nymph [Skyfall Records] 8/10
30. Armin van Buuren pres. Gaia – Carnation [Armind] 8/10
31. Alex M.O.R.P.H. feat. Natalie Gioia – 4Ever (Dub Mix) [ASOT] 8+/10
32. Neptune Project vs. The Noble Six – Time [VANDIT] 8+/10
33. Talla 2XLC – Terra Australis (Talla vs. JvD 2015 Mix) [Tetsuo] 8+/10
34. Standerwick & Philippe El Sisi feat. Ana Criado – Magic Light [How Trance Works] 9+/10
35. Paul van Dyk & Roger Shah feat. Daphne Khoo – Louder (Ben Nicky Remix) [VANDIT] [Future Favorite] 8+/10

36. Hiroyuki Oda – Transmigration [Armada] [ASOT Radio Classic] 7/10

Edit: Dolvich (28. 03. 2015 00:25) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(09. 04. 2015 20:49)
Další můj výběr toho nejlepší z ASOTu... Musím říct, že letošní rok je pořadně pikantní co se týče nových singlů, jeden hit za druhým... Trance forever :-)

Mat Zo - Lucky Strike (Amir Hussain Bootleg) a AZ vs Flynn Denton - Scota (Original Mix) - tak tyhle dva tracky jsou asi zatím topky letoška :-)

Download

Tracklist:
01.Alex Di Stefano - Escape From The Past (Original Mix)
02.Digital X - Legioner (Original Mix)
03.Super8 Tab with 7 Skies - Rubicon (Extended Mix)
04.Allen & Envy - Coherent (Johnny Yono Remix)
05.Mobil - Colours Of Life (Original Mix)
06.Jorn Van Deynhoven - Freaks (Festival Mix)
07.Push - Strange World (Dan Thompson Rework)
08.Tomas Heredia - Oculus (Original Mix)
09.Easton feat. Roxanne Emery - Healing Rain (Bryan Kearney Remix)
10.Ruta & Three Faces - City Of Love (BluSkays Uplifting Remix 2014)
11.Talla 2XLC & RAM feat. Kim Kiona - Until the End (Original Mix)
12.RAM & James Dymond feat. Kim Kiona - End Of Times (Original Mix)
13.Armin van Buuren pres. Rising Star feat. Betsie Larkin - Safe Inside You (Original Mix)
14.Allen Watts - Inside Out (Original Mix)
15.Mat Zo - Lucky Strike (Amir Hussain Bootleg) - Favorit track
16.AZ vs Flynn Denton - Scota (Original Mix) - Favorit track
17.Roman Messer & Sarah Shields - A Light Inside (ReOrder Dub Remix)
18.Tangle - Oblivion (Original Mix)
19.Darren Porter - Cause Effect (Original Mix)
20.ReOrder & First Effect - Seriously (Original Mix)
21.Gareth Weston - Trojan (Original Mix)
22.Shogun - CityOf Angels (UCast Remix
23.Cold Rush- Fragments (OriginalMix)
24.Plumb - Need You Now HowMany Times (Bryan Kearney Remix)
(12. 04. 2015 22:54)
Mrakot 707.

01. Eric Prydz – Generate [Pryda] vkusný EDM track s docela typickým Prydz soundem 7+/10
02. Colleen D’Agostino feat. deadmau5 – Stay (Drop the Poptart Edit) [mau5trap] letní pohodovka 7/10
03. Genix – Muto [Armind] [Tune Of The Week] wow tak to bych snad ani nečekal takovýhle trancík pěkně od podlahy, thumbs up Genix 9/10
04. Andrew Bayer – Do Androids Dream Part 2 [Anjunabeats] hrásný, hypnotický breakdwon..škoda že drop je trochu messy 7+/10
05. Rodrigo Deem – Belvedere [Enhanced Progressive] pěkná melodie a jeden z těch lepších trousů 7+/10
06. Stoneface & Terminal – Infection [Euphonic] wow ST jsou zpět ve skvělé formě, komu se líbila třeba Scuderia, sedne mu i toto 8+/10
07. Ruben De Ronde & Danny Chen – Komorebi [Statement!] veselá melodie a docela trousy podání 7/10
08. Lost Frequencies – Are You With Me (Faruk Sabanci Remix) [Armada] zajímavý synth nájezd jako Rank1, ale drop už je takový klasický bigroom 7+/10
09. Above & Beyond feat. Zoe Johnston vs. Talemono – Overload All We Need (Armin van Buuren Mashup) This is not all we need 6/10
10. DRYM – Calipso [ASOT] posmutnělejší track 6+/10
11. Beat Service – Cafe Del Mar [Beat Service Audio] přěkvapivě to není ani mo prvoplánově bigroomové, hlavně že alespoň drop je melodický, fajn předělávka...8/10
12. Dash Berlin​ feat. Emma Hewitt​ – Waiting (Dash Berlin Miami 2015 Remix) [Aropa] aneb jak zkundit jednu ze svých klasik 4/10
13. Armin van Buuren & Mark Sixma – Panta Rhei [Armind] docela návyková hopsárna 7+/10
14. Heatbeat & Bjorn Akesson – Pharaon [FSOE] takovou práci si dali s tím breakdownem a pak to tak zmastěj 6/10
15. Fisherman & Hawkins vs. Gal Abutbul – United [#Goldrush Recordings​] už docela ohraná záležitost, i když živě bych si to docela i dal 8/10
16. Cosmic Gate Ft. Emma Hewitt​ – Going Home (Gareth Emery​ Remix) [WYM] lepší než orig 7+/10
17. Andrew Rayel with Sylvia Tosun – We Bring The Love [Armind] vokálová pasáž docela fajn, melodie klasickej nudnej komerční Rayel 5/10
18. Markus Schulz feat. Delacey – Destiny [Coldharbour] tenhle track mám pořád spojenej se Sasazu kde to Markus premiérově zahrál, návyková vokálovka 9/10
19. MaRLo feat. Christina Novelli – Hold It Together (MaRLo’s Tech Energy Remix) [Armind] [Future Favorite] další komerčně mířená vokálovka 7/10
20. Driftmoon – Summerstone [Pure Trance] moc pěkný, optimistický track s melodií, lehce připomínající Slideroviny :D 8+/10
21. Eximinds & Yan Space – Atlas [ASOT] svižnější track na poměry Eximinds 7+/10
22. Simon Patterson & Matt Adey – Time Stood Still [Armind] vokály jsou tak nějak nahraně, drop je ale docela in ya face 8+/10
23. Dennis Sheperd feat. Chloe Langley – Bring You Home (Ronski Speed Remix) [A Tribute To Life] moc příjemný euforický uplift 9/10
24. Aurosonic & Frainbreeze with Sarah Russell – Tell Me Anything (Cold Rush Remix) [Aurosonic Music] wow, podle očekávání další vzletný uplift od CR 9/10

25. Photographer & Abstract Vision – Zero Gravity [Unique Sense] pojď mi hopa 9/10
26. Johan Gielen – Confusion [High Contrast Recordings] zajímavé, docela dobré 7+/10
27. Dan Stone – Proteus [Digital Society] oh yeah 9/10
28. Sam Jones & Will Rees – Oversight [Kearnage] tahle dvojice začíná být populárnější než suchý se šlitrem 9/10
29. Pulser – My Religion (Astuni & Manuel Le Saux Re-lift) [ASOT] namakanej vyliftěnej remix 9/10
30. Allen Watts – Gravity (Original Mix) [WAO138] další nekompromisní nášup ve znamení 140 9/10

31. Activa – Magnetic (James Dymond Remix) [Monster Force] solidní psýčkový remix 8/10
32. Neofance – Tiermo [Crystal Clouds Recordings] uplift s drama nádechem 7/10
33. Mitka & Niko Zografos – Phoria (Ferry Tayle Remix) [FSOE] příjemný remix, čekal bych možná ještě více od takové kalibru 8/10
34. Aly & Fila feat. Roxanne Emery – Shine (Club Mix) [FSOE] [Trending Track] melodicky naprostá extratřída, úplně ideální na vyvrcholení setu 9+/10
35. Dreastic – Blade Runner (Dreas Original Mix) [ASOT] [ASOT Radio Classic] nemám to příliš naposlouchané, docela příjemný track zvukově připomínající starej Stoneface and Terminal sound 8/10

Edit: Dolvich (13. 04. 2015 20:27) (2x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(13. 04. 2015 23:17)
Tlukot 708.

01. Sick Individuals feat. Kaelyn Behr – Never Fade [ARMAS] slabší začátek s touto relativně průměrnou komerčnější taškařicou 5/10
02. Eric Prydz – Generate [Pryda] [Trending Track] minule jsem tento track trochu podstřelil, neskutečně chytlavý track, o kterém se mi zdálo snad i v noci 9/10
03. Above & Beyond feat. Zoë Johnston – Peace of Mind [Anjunabeats] jeden z mých oblíbených tracků z alba 8/10
04. Genix – Muto [Armind] ohromné překvapení, především proto že je ten track tak neuvěřitelně trancy...jestli takhle má vypadat trance 3.0 tak to klidně i beru 9+/10
05. Markus Schulz feat. Delacey – Destiny [Coldharbour] skvělé vokálovka kterou mám v havě od té dobyco jsem jí slyšel v Sasazu přímo od majstra 9/10

06. MaRLo feat. Christina Novelli – Hold It Together (MaRLo’s Tech Energy Remix) [Armind] musím uznatm že to docela šlape, ale přeci jen,tan komernčí záměr v to tracku...je až příliš nápadný 7+/10
07. Alexander Popov – Born To Love [Armind] [Tune of The Week] docela klasická Popovina s drama-gaia melodií, pro fanoušky žánru fajn, pro mě žádná sláva 7/10
08. Venom One & Tomas Heredia – Moments [ASOT] docela slušný nakopnutý proglift 7+/10
09. Eximinds & Yan Space – Atlas [ASOT] stylově velmi podobný track, melodie posmutnělá 7/10
10. Johnny Yono – Poison Whispers [Perfecto Fluoro] zvláštní progressivní track s mírným psýčkovým vlivem 7+/10
11. Simon Patterson & Matt Adey – Time Stood Still [Armind] už zase? ne že by mi to vadilo, tuhle psýčkovou vokálovku si vždycky rád poslechnu 8+/10
12. Simon Patterson – Whites Of Her Eyes [Perfecto Fluoro] a toto je taky skvělá a nedoceněná záležitost 9/10

13. Paul van Dyk & Roger Shah feat. Daphne Khoo – Louder (Ben Nicky Remix) [Ultra] nádhera, líbí se mi ta suprová melodická pasáž s vokálama, která docela nečekaně vygraduje do nekompromisního tech-trancu, full volume 9+/10
14. Mitka & Niko Zografos – Phoria (Ferry Tayle Remix) [FSOE] [Future Favorite] pěkný upliftí remix 8/10
15. Foot – Water Slide [CIN] [Progressive Pick Start] wow kvalitní progressive existuje, neuvěřitelné..temné, ponuré, atmosferické 9/10
16. Super8 & Tab feat. Julie Thompson – Patience [Anjunabeats] sice pěkný, ale docela utahaný track...přidal bych tak 3 - 4bpm, a bylo by to o něco lepší 7+/10
17. Michael Woods – Slice Of Life [Armada Trice] zajímavý motiv, ale jinak to stylově není moc můj šálek pyje 7/10
18. Rodrigo Deem – Belvedere [Enhanced] skvělá melodie + enhanced sound 8/10
19. Genix – Lima [Anjunabeats] Genix se nějak rozjíždí, další melodická parádička 9/10
20. Solid Stone – Orbit [Coldharbour] docela solidní tack, připomínající některé Couldharbour tracky, ups aha on to je Coldharbour :DD 7+/10
21. Fisherman & Hawkins vs. Gal Abutbul – United [#Goldrush] apač dvojka 8/10
22. Alexander Popov – Lost Language (David Gravell Remix) [Armind] drop je docela námrd 7/10
23. AWAR – Leave At Sunset [Black Sunset] svižnější proglift s nasran-synthem 7/10
24. Alex M.O.R.P.H. feat. Natalie Gioia – 4Ever (Dub Mix) [VANDIT] dreamy uplift, mooc pěkné 9/10
25. Bobina – Flying Kitten [Magik Muzik] trochu Photographer styl ale proč ne, takovou stylovou výchylku u tohoto producenta vítáme 8+/10

26. Johan Gielen – Confusion [High Contrast] meodie je pro mě docela nezapamatovatelná, ale jinak fajn track 7+/10
27. Driftmoon & Thomas Coastline feat. Susana – Time To Say Goodbye (Talla 2XLC Remix) [Driftmoon Audio] vokály se mi bohužel v tomto tracku nelíbí, má to být dojemné, ale na mě to nějak nepůsobí...melodicky ok 7+/10
28. Giuseppe Ottaviani feat. Jennifer Rene – Lean On Me [Go On Air] fajn track s typickým Otta soundem 8+/10
29. Aly & Fila feat Roxanne Emery – Shine (Club Mix) [FSOE] bobastický track a vrchol každého upliftího setu...euforie to the max 9+/10
30. Kinetica & Dave Wright – Snapshot [Tetsuo] konečně se taky Kinetica dostala do Asotu, už to chtělo 8+/10
31. Allen Watts – Gravity [WAO138] šleha z minula 9/10

32. Sean Tyas – Da Doo Da Dah [Subculture] zvláštní kombinace všeho možného...live to musí fungovat dobře 8/10
33. Alex Di Stefano – Escape From the Past (Fred Baker Remix) [Outburst] tech-trance jak za strých časů 8/10
34. Prism – Topaz (Scott Bond & Charlie Walker REBOOTED Remix) [Limbo] taky parádní svižnější track s netradiční melodií 8+/10
35. DJ Jan – X-Santo (Transa Remix) [Drizzly] [ASOT Radio Classic] a takhlese to trancovalo na přelomu tisíciletí 9/10

Edit: Dolvich (13. 04. 2015 23:34) (2x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(19. 04. 2015 09:32)
Pusot 709.

01. Armin van Buuren feat. Mr. Probz – Another You [Armada] [Tune of The Week] popina určena pro radia, tak jako This Is What It Feels Like...ve své podstatě to je docela vkusná taeční věc, ale trochu mě to bolí když se podívám na název interpreta a vidim tam Buurenovo jméno 6/10
02. Kenneth Thomas feat. Colleen Riley – The Heart Speaks (Roddy Reyneart Remix) [Perfecto] rozjíždí se to velmi nenápadně, hlavní motiv však upoutal mojí pozornost, hravé a lehce groovy 8/10
03. Oliver Englafjord – Molntus (Luke Chable Remix) [Black Hole Recordings] zajímavě pojatý track, je to zajímavá kombiance trancu a elektra známého z konce 80 let 8/10
04. Dawn – The Truth We Can’t Escape [ASOT] Dreamyho progresivnější tvář, fajn track s vocal choppama 7+/10
05. Eric Prydz – Generate [Pryda] jo tohle je megachytlavá věc 9/10
06. Ørjan Nilsen – Amis Ama [In My Opinion Recordings] auč moje uši, asi víc noisy už by to nešlo...5/10
07. Markus Schulz feat. Delacey – Destiny [Coldharbour] už mnohokrát vychválená vokálovka 9/10
08. Andrew Rayel feat. Sylvia Tosun – We Bring The Love [Armind] odmítám to znovu poslouchat, takže skip the @#$%& 4/10
09. Venom One & Tomas Heredia – Moments [ASOT] příjemný, veselý progliftí track 7+/10
10. Alex Kunnari – Runaway Train [Magik Muzik] hodně dobrý breakdown a po něm docela crazy bigroom pasáž 7/10
11. Alexander Popov – Born To Love [Armind] 7/10
12. Dennis Sheperd & Katty Heath – Where I Begin (Album Mix) [A Tribute To Life] track postavený především na vokálech než na nějaké výraznější melodii, poslouchá se to fajn 8/10
13. Dennis Sheperd & Cold Blue with Ana Criado – Every Word (Club Mix) [How Trance Works] navrzlejší spodek, hezké vokály a celkově solidní track 7+/10
14. Dennis Sheperd feat. Christina Novelli – Starlight (Original Mix) [A Tribute To Life] z této trojice podle mě nejtuctovějí vokálovka, pořád ale dobré 7/10
15. Vini Vici – The Tribe [Iboga] psýčko, s klasickými zvučíky, avšak dohnáno docela do extrému s těma všelijakýma exo vokálama a duck kvákama :D 8/10
16. LTN & Anushka Desai – Dreams Of Maya (Album Mix) [Enhanced] [Progressive Pick Start] hodně poklidný, skoro až chilled track s relaxační atmosférou 7+/10
17. Luke Chable – Comet [Zerothree] jo tyhle producenti by mohli přinést nový závan větru na prog scéně, která skomírá...tohle mi však trochu nápadně připomíná cafe del mar 7+/10
18. Luke Chable – Echo [Zerothree] také zajímavé a neotřelé 7+/10
19. Sonic Elements – Vulnerable [Transistic] ve stylu starého dobrého Thrillseekers nebo Insigma soundu 8/10
20. Johnny Yono – Lucid Eyes [Perfecto Fluoro] fajn progliftí track z minula 7+/10
21. Andy Elliass & ARCZI – Subcarpathia [FSOE Excelior] pro mě trochu nezáživný track s melodramatem 7/10
22. Arty – Hope (Airbase Remix) [Flashover Trance] wow ten spodek je nabušenej, Flashover Trance se rozhodl vydávat tracky z klasickými melodiemi, ale modernějším pojetím a nižším bpm, tohle je sakra povedené a když hlavní synth nemusel být tak zastřený 9/10
23. Photographer & Susana – Find A Way [How Trance Works] no co dodat, Photographer je prostě neomylný, absolutní tahoun co se týče dnešní 140 tvorby, navíc v kombinaci se Susanou pfff 9+/10
24. David Ether – Severed (Assaf Remix) [CDR] solidní uplift s docela hutným spodkem 8+/10
25. Armin van Buuren pres. Gaia – Carnation (Abstract Vision & Aimoon Bootleg) [CDR] slušný bootleg s psýčkovým dropem 7+/10
26. Allen & Envy – Elixir [FSOE] příjemné, i když nějak zvlášť zapamatovatelné 7+/10
27. James Dymond – Renegade [FSOE] pamatujete na Victims? tohle je místama docela dost podobné 8/10
28. illitheas – Endless [Abora Skies] již několikrát hraný vzletný a optimistický uplift 9/10
29. Re:Locate & Octagen vs. Robert Nickson – Vivid [Molekular Sounds] tohle spojoení se to vždy snaží dělat pěkně po staru, odlschoolovější feel je tam jasný 8/10
30. Bobina – Flying Kitten [Magik Muzik] [Future Favorite] trošku napodobenina Photographer soundu, ale tak proč ne...melodie je docela easy ale chytlavá 8+/10
31. Bobina – Invisible Touch (Aly & Fila Remix) [Black Hole] klasická melodie v Aličím podání, sice nic šokujícího ale pěkné 8/10
32. Bobina – Nos Encontramos (ReOrder Remix) [Magik Muzik] meodie ve stylu starého dobrého Anticipation 8/10
33. Standerwick – Dark Matter [Mental Asylum] docela nekompromisní track 8/10
34. Sunscreem vs. Push – Please Save Me (Vocal Mix) [Bonzai] [ASOT Radio Classic] skvělý výběr klasiky, i když takový Push Remix je podle mě ještě o něco lepší, takže desítkový 9+/10

Edit: Dolvich (19. 04. 2015 12:18) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(21. 04. 2015 17:16)
Luke Chable - Comet ..........neskutecny track, za zacatku jsem si rikal ze je to jen lacina kopie Cafe del Mar, ale po duhem poslechu musim napsat ze to je Cafe del Mar na steroidech. Nemuzu ho dostat z hlavy, 9/10
(25. 04. 2015 04:40)
Qasot 710.

01. Gareth Emery & Alastor feat. London Thor – Hands [Garuda] už jsem měl připravené, že je to tuctová popina, ale ta melodie ve stylu jeho remixu pro Kosmíče je docela fajn, celkově ale hodně cheesy a až příliš rozjuchaný track 7+/10
02. Armin van Buuren feat. Mr. Probz – Another You [Armada] [Tranding Track] jo, proč asi byl tento track nejdiskutovanější? protože lidi psaly věci ve stylu how on earth... :) 5/10
03. Jochen Miller feat. Hansen Tomas – A Million Pieces (KhoMha Remix) [Armada Trice] Khomhu jsem měl zažitého jako dark bigroomaře, tohle je ale čistá popina, něco jako první track 6/10
04. Dawn – The Truth We Can’t Escape [ASOT] seriozmější track s povedenýma vocal chops 8/10
05. Omnia & Luke Bond – Reflex [Armind] docela typická Omniovina, i luke tam jde hodně slyšet, fajn track 7+/10
06. Alexander Popov – Olympus [Armind] [Tune of The Week] další jasná Gaiovina, tahle mi přijde docela i protivná 6+/10
07. Feel & Sarah Shields – Hero (Formal One Remix) [How Trance Works] vcelku tradiční trousy track s netradičním nalomeným beatem 7/10
08. Paul van Dyk & Genix – For You [Ultra] docel typický track pro Genix, naprosto fantastický breakdown...climax je už pak takový docela tradiční 8/10
09. Daniel Kandi pres. Timmus – Still Alive [ASOT] dobré, skvělé, i když v podstatě je to taková slabší kopie Symfonici 8/10
10. Gaia – In Principio [Armind] 8+/10
11. Armin van Buuren pres. Gaia vs. Simon O’Shine – J’ai Envie De Astral 19 (LokoZur Mashup) an nevím co s tím, prostě mashup
12. Eric Prydz – Generate (Talla 2XLC vs. Cold Blue Uplifting Rework) track je trochu popohnatý a beaty šlapou pod dozorem Cold Blue...track taky dostal zcela novou melodii, která je ok 8/10
13. Marcel Woods – Advanced (MaRLo Remix) [High Contrast] to nechceš...3/10
14. Arty – Hope (Airbase Remix) [Flashover Trance] tohle je ale ovšem naprosto fantastický remix, minule možná lehce nedoceněný 9+/10
15. Photographer feat. Susana – Find a Way [How Trance Works] [Future Favorite] naprostá klasa, perfektní vokály doplněné o skvělou a údernou melodii...co dodat, prostě Photographer...9+/10

16. Moonbeam & Indifferent Guy feat. Eva Pavlova – Follow Me [Black Hole Recordings] [Progressive Pick Start] zvukově tradičně vymazlený track, překvapivě i docela trancy i přes pomaljší beat 8/10
17. Dave Neven – Drifter (Max Freegrant Remix) [Coldharbour] docela překvapivý dělostřelecký drop, good 8/10
18. Russell G – Sacred [Monster Pure] pěkný uplift s lehce oldschool Activa soundem a ten já moc rád 8+/10
19. Mark Sherry & Clare Stagg – How Can I (Solis & Sean Truby Remix) [Outburst] asi mám raději trochu energičtější originál 7+/10
20. Bobina – Invisible Touch (Aly & Fila Radio Mix) [Black Hole Recordings] ničím překvapivý remix, prostě tak nějak podle očekávání solidní 8/10
21. Radion6 & Sarah Lynn – A Desert Rose [RNM] to není vyloženě uplift, spíše popohnaný proglift trochu komerčnějšího zaměření 7+/10
22. Sunlight Project – You Are Not Alone [AEZ Recordings] příjemný, veselý uplift 8/10
23. RAM & Susana – Someone Like You (RAM & Standerwick Remix) [RAM] hodně dobrý vyliftěný remix, i když ten dlouhý breakdown tam je furt 8+/10
24. Peter Steele – Mantra [Pure Trance] melodie trochu ve stylu Orkidea, ale v upliftím podání 8+/10
25. Aly & Fila vs The Thrillseekers – Es Vedra [FSOE] zajímavé propojení dvou velikánů dopdlo podle očekávání výborně...spíše relaxační track 8+/10

26. Andrew Rayel – Latifa (Ahmed Romel Remix) [Armada] určitě lepší než originál solidní upliftí předělávka 7+/10
27. Dimension – Origami (Adam Ellis Remix) [Flashover] moc změn tam nenastalo...jen je to prostě vyupliftěná verze, skvělá alternativa 9/10
28. Rick Pancotti & Digital Dreamerz – Perception (Giuseppe Ottaviani On Air Mix) [GO On Air] docela klasické Otta sound, pěkná a jednoduchá veselá melodie 8/10
29. Second Sun – Empire (Alan Banks Remix) [VANDIT] wow, hodně povedená 140ková předělávka této klasiky 8+/10
30. Abstract Vision & Aimoon – #Energy [WAO138] Abstracti hodně pochytili od Photographera...je to naprosto typický Photo track 9/10
31. Jordan Suckley – Who Cares? [Damaged] Jordan a jeho hodně typický whoomping drop s psy-zučíky 8+/10
32. Standerwick feat. Jennifer Rene – All Of Us [FSOE] euforická upliftí jízda 9/10
33. Sam Jones & Will Rees – Oversight [Kearnage Recordings] náklep z minula 9/10
34. Giuseppe Ottaviani & Sied van Riel – GoRiel (John O’Callaghan JOC Deconstruction) [Rielism] naprosto masivní techy masakr...Victims styl...8+/10
35. Simon Patterson – Us [Reset] [ASOT Radio Classic] úplně vzorový uplift s fantastickou melodií 10/10

Edit: Dolvich (25. 04. 2015 11:10) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(11. 05. 2015 12:03)
Sem tam mi to trochu trvá než se k tomu dostanu...takže to sem někdy dávám s menším zpožděním...ale asi nikdy nepřestanu :D nezbavíte se mě :D
Edit: Freezer (11. 05. 2015 12:34) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 11 plus 22?