Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Re: A State Of Trance 2014 (Radio Show)
(28. 03. 2014 22:28)
Krachot 656.

01/ Aruna & Johan Malmgren - Start A Fire [Enhanced] těžko se mi hodnotií takové tracky, pro mně je to hrozně nudné a utahané...ale zase na druhou stranu z objektivního hlediska to asi není úplně špatné, sound je klasika Enhanced...6/10
02/ Nick Callan - Smile Me (Dan Stone Remix) [Tool] stylově tak trochu podobné jako Stoneova Hermana, takže spíše poklidnější track, ale rozhodně ne žádná vrzačka, prostě příjemný progliftík 8/10
03/ MaRLo Ft. Jano – Haunted [ASOT] {Taken from #ASOT2014} docela pěkné vokály od jeho manželky...melodie je tak trochu klasický trouse...asi budoucí hitovka 7/10
04/ Soarsweep - Between Empires [Armada] {Taken from #ASOT2014} {TUNE OF THE WEEK} jo tyhle pány sleduji už delší dobu, a opět výborný, ba přímo špičkový progressive trance 9/10
05/ Lostep - Burma (Hazem Beltagui Private Mix) [Breathe Music] Hazem je sice uspavač hadů, ale tohle je moc pěkné, lehce až mystické dílo, pěkně reworknutý originál 8+/10
06/ Tenishia - Benedictus [Armada] jak už jsem psal minule...jeden z těch lepších bigroomů :) 7/10
07/ Ørjan Nilsen - The Late Anthem (Way Too Late Mix) [Armada] anthemický náboj, zabítý ale trousy pojetím 7/10
08/ Jorn van Deynhoven - New Horizons (Mark Sixma Remix) [Armada] trouse remix? no přesně takhle bych nechtěl aby zněla hymna trance eventu...v rámci trousu / bigroom dobrý, ale originál je pro mně mnohonásobně lepší 6+/10
09/ Andrew Rayel - Power of Elements (Club Mix) [Armind] {Trancefusion 2014 Anthem} až tohle zazní na TF tak už toho budu tak přejedenej, že raději asi odejdu...7/10
10/ Kam Delight & Audiocells - New Europe [Silent Shore] takovej ten trancík s drama nádechem...podobně jako poslední Bobina track 7/10
11/ Plummet vs Above & Beyond vs Armin Van Buuren vs Krewella - Ride The Damaged Trench (Ken Loi Edit) [CDR] zajímavý a ne úplně marný mashup, ale mám raději původní vokály od Krawelláků 7+/10
12/ Adam Szabo & Willem de Roo - Medusa [Always Alive] {Taken from #ASOT2014} známe známe a zamlouvá se 8/10
13/ Alex M.O.R.P.H Ft. Natalie Gioia - My Heaven [Armada] {Taken from #ASOT2014} nádherné, super vokálky, výtečné a lepší než Dreams 9+/10
14/ Tommy Johnson Ft. Nanje Nowack Burn The Sun [Armada] {Taken from #ASOT2014} hm to je zase podobně jako ten první track prostě takovej ten vocal track co mě nudí až si koušu špičku penisu..už si ho nepustím 6/10
15/ Protoculture - Music Is More Than Mathematics [Armada] {Taken from #ASOT2014} skvělej sound, vždycky se mi líbí ten nadupanej spodek u Protoculture tracků...melodicky to není až tak stoprocentní...ale ten drop...to prosím volume na max!!! 9+/10
16/ RAM - Kingdom Of Dreams [ASOT] {Taken from #ASOT2014} ta melodie je podle mně odněkud převzatá...jinak je to ale docela fajn šlapárna 7+/10
17/ Type 41 - Mythology (Dimension Remix) [Edge EDM] {Taken from #ASOT2014} uplift is coming...i když ne tak docela, jsou tam spíše klubové manévry, ale pěkné, Dimension je obvykle záruka kvality 8/10
18/ Startail - Rainbow [Alter Ego] příjemný proglift, melodie vyloženě hladí 8+/10
19/ James Dymond - Siren's Song [Armada] {Taken from #ASOT2014} ouu tak to je nádhera...tenntokrát žádné psy úlety jako minule, ale poctivej nádhernej uplift 9+/10
20/ Denise Rivera - Perfect Ending (Kaimo K Remix) [Amsterdam Trance] ty vokály mi připomínají Perception...ale to je spíše jen náhoda, jinak super-fajn uplifter 8+/10

21/ Wach - Carthage [Armada] {Taken from #ASOT2014} tak trochu podle očekávání orchestrálně-dramatický Wach 7/10
22/ Simon O'Shine & Adam Navel - Marathon (Simon O'Shine Mix) [Trance All-Stars] {Taken from #ASOT2014} již známý orchstral trance track, congrats k dalšímu playlistění CZ labelu TAR 8/10
23/ Alex MORPH & Woody Van Eyden - A Night Outside [VANDIT] wohooo, poctivý uplift jak za mlada :) 9+/10
24/ ReOrder & Ian Standerwick pres. SkyPatrol - Sailing Airwaves (In Memory of Matt Trigle) [FSOE] podle mně ještě lepší ne Folding, melodie je víc euforická a pozitivní 8+/10

25/ Las Salinas & Sue McLaren - Break This Spell (Bryan Kearney Remix) [VANDIT] origoš neznám, ale tento remix je to klasický Kearney sound, melodicky trochu připomíná možná Siluety 8+/10
26/ Jonathan Carvajal - Spring Valley (Indecent Noise Edit) [Mental Asylum] výborná pozitivní melodka...vydropnutá do psýčka...fajne 8/10
27/ Aly & Fila Ft. Sue McLaren - Quiet Storm (Aly & Fila Club Mix) [FSOE] {FUTURE FAVOURITE} výborná Alíkárna, určitě lepší než původní verze 9/10
28/ Amir Hussain - Boundless (Matt Skyer Remix) [Edge EDM] dnešní druhá hodinka je opravdu výborná, další výborný, energetický uplift 8/10
29/ Armin van Buuren - Ping Pong (Simon Patterson Remix) [Armada] psypong :) 8+/10
30/ Michael Dow - Ascent [Captivating Sounds] {ASOT RADIO CLASSIC} vyleftěná verze této známé melodie od Briana Ena...božské 9+/10

Edit: Freezer (28. 03. 2014 23:45) (2x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
2. Future Disciple - Adventure To The South (Robert Nickson Remix)
3. Marco Torrance & Natasha Jaffe - Under The Diving Bell (DIM3NSION Remix)
4. Purple Haze - Out Here
5. Dimension - Voorpret
(31. 03. 2014 16:36)
Protoculture - Music Is More Than Mathematics // drop je úplně fantastickej!...ale zbytek je nudnej Armada kolovrátek, bohužel...

'Pure trance is a feeling, a passion which exists outside of contemporary musical fads and fashions. It is the bringing together of millions of fans for whom this music is a way of life.' - Solarstone
(31. 03. 2014 18:17)
16/ RAM - Kingdom Of Dreams [ASOT] {Taken from #ASOT2014} ta melodie je podle mně odněkud převzatá...jinak je to ale docela fajn šlapárna 7+/10

je to převzaté z klasické hudby, tak jako dost skladeb : Handel - Sarabande
(01. 04. 2014 08:38)
Všechna čest co tady píše freezer.fakt rozepsaný dokonale.
(06. 04. 2014 05:18)
Amok 657.

01. Dash Berlin & Rigby - Earth Meets Water (Club Mix) [Aropa] say cheese...prostě pop dance, otázkou je jak hodně jste ochotni zkousnout, pro mě je tohle už dost na hraně 5/10
02. Armin van Buuren - Ping Pong (Hardwell Remix) [Armind] originál je pro mě docela zábavný a jakž takž nápaditý bigroom, Hardwell to ale pojal přesně ve stylu současného generic bigroom house soundu 4/10
03. Tommy Johnson feat. Nanje Nowack - Burn The Sun [Armind] průměrná vokálovka, která se mi vypaří z hlavy než řeknu...párek s hořčicí 6/10
04. Adam Szabo & Willem De Roo - Medusa [Enhanced] již známý proglift 8/10
05. Adam Navel & Saint Sinners - Chimera (Hazem Beltagui Remix) [Unique Sense] docela temný track, lehce atmosferický, to já docela můžu 7+/10
06. Hazem Beltagui - The Fall Of Surus [Armada] také spíše potemnělé, ponuré...docela zajímavé 7+/10
07. Solid Stone - For The Moment [Armada] průrazný proglift, výborné 8+/10
08. Elfsong - Seldarine [Pure Trance] trochu té mystiky a éteriky s Elfsong...moc pěkné 8/10
09. 2nd Phase - Route 66 [Echelon] zajímavě se rozjíždějící track s parádní melodií, avšak vygraduje do etchy dropui, což mě trošku zaskočilo 7/10
10. Morvan feat. Sopheary - Won't Be Broken (Eximinds Remix) [Amon Vision] trousery Eximinds mám už prokouknuté a vím, že jejich produkce se mi jen těžko bude ještě někdy líbit, zase to samé 5/10
11. Simon Patterson feat. Sarah Howells - Dissolve [Armind] známá...docela typická Pattersonovina 8+/10
12. Soarsweep - Between empires [ASOT] skvělý progressive trance 8+/10
13. Gareth Emery & Christina Novelli - Dynamite (Arisen Flame Remix) [Garuda] asi budoucí hitovka, má to veškeré potřebné proporce 8/10
14. Gareth Emery feat. Krewella - Lights & Thunder (Omnia Remix) [Garuda] mnohem lepší než orig, dobře šlapající remix ve stylu Omnia remixu pro Ronskiho 8/10
15. Jorn van Deynhoven - New Horizons (Mark Sixma Remix) [ASOT] Sixma ukazuje názorně jak by hymna k trance eventu neměla vypadat...ještě že je tu originál...ale berme jeho verzi jako alternativu k již docela ohranému origoši 6/10
16. The Thrillseekers Vs Sam Mitcham - All The Little Things [Adjusted] tak toto mě uzemnilo, opravdová melodická nádhera...navíc to zvukově připomíná staré Thrillseekers klasiky...stejný sound 9/10
17. Simon O'Shine & Ahmed Romel - L'Absente [WAO138] klasicko-dramaticko-epický trance...abysme se pomalu ale nepřejedli...8/10
18. Ferry Tayle feat. Erica Curran - Rescue Me (Suncatcher Remix) [Always Alive] San Kačer toho moc nezměnil...8/10
19. Neptune Project - Lost All My Tears [Armada] zajímavý track, jen ty vokály bych klidně oželel a melodie začně být po chvilce docela monotoní 7/10
20. Talla 2xlc & Sarah Russell - Build These Walls (Philippe El Sisi Remix) [How Trance Works] příjemný a veselý uplift přesně ve stylu Alíků...melodicky podobné jako Perfect Blue 8/10
21. Davey Asprey - Anima [Monster Pure] pořádnej proper 140 nářez, to já moc rád 8+/10
22. FUTURE FAVORITE: Wach - Carthage [WAO138] stejný koment jako k 17., jen jdu o stupínek níž 7/10
23. Cold Blue - Black Rock (Original Mix) [Monster Tunes] Cold Blue má můj neskutečný obdiv, že se stále drží i po ěch letech upliftu...fantastická 140ka 8+/10
24. TUNE OF THE WEEK: Vadim Zhukov - Moscow Morning (Ultimate Remix) [Touchstone] Ultimate patří k mým největším favoritům, a i když je to zvukově vždy podobné, tak je to prostě pořád boží...dreamy trance at its best! 9/10
25. James Dymond - Siren's Song [WAO138] už minule jsem u toho měl erekční stavy 9+/10
26. Gareth Weston - Prominence [Tangled Audio] další povedená drtička 8+/10

27. Armin van Buuren & Andrew Rayel - EIFORYA(Talla 2XLC 140 remix) [WAO138] 7+/10
28. Conductor & The Cowboy - Feeling This Way (Bryan Kearney & Adam Ellis Remix) [Kearnage] zvukově zcela typická věc pro tuto dvojici, paráda 8+/10
29. Amir Hussain & Allen Watts - Step Into My World [WAO138] již známý uplift z minula 8/10
30. David Forbes - Foldback (2014 Refit) [Aria Digital] skvělá melodie z originálu, avšak s techy dropem, proferuji spíše starý dobrý Mike Foyle remix 8/10
31. ASOT Radio Classic: Gaia - Tuvan (Andy Blueman remix) [Armind] to moc nepovažuji za klasiku ale výborný track tak i tak 9/10
Edit: Freezer (06. 04. 2014 05:18) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(07. 04. 2014 15:11)
V poslední době se mě asoty hooodně líbí, vychází jedna pecka za druhou. Tak jsem si opět mixnul novej setík, právě toho nej. z posledních dílů asotu.

[mp3.sety.cz]

Tracklist:
01.Aurosonic - All I Need (Progressive Mix)
02.Fabio XB - Back To You (Wach Remix)
03.Airborn - AirBURN (Instrumental Mix)
04.Chris Schweizer - The Saga (Original Mix)
05.Armin van Buuren pres. Gaia - Empire Of Hearts (Original Mix)
06.Max Graham - The Evil ID (Mark Sherry Remix)
07.Armin van Buuren - Ping Pong (Simon Patterson Remix)
08.Angry Man - Lunatic (Before Sunrise Mix)
09.Lee Osborne - Rise (Original Mix)
10.Darren Tate vs. Jono Grant - Let The Light Shine (Filo Peri Vocal Mix)
11.John Newall - Santa Monica (Original Mix)
12.Simon Pitt - Tears In Rain (ReOrder Dub Mix)
13.Hazem Beltagui feat. Rebecca Louise Burch - Lost Again (Ian Standerwick Remix)
14.Maximal - Connection (Original Mix)
15.Bluefire - Dreamnasia (Photographer Remix)
16.Abstract Vision - Rocket (Original Mix)
17.Brian Flinn - Ultra Violet (Original Mix)
18.Gareth Emery Feat. Bo Bruce - U (Bryan Kearney Remix)
19.A.R.D.I. - Dark Side (Original Mix)
20.Steven Brooks - Beta-Motion (Original Mix)
21.Darren Porter - Terraforming (Original Mix)
(12. 04. 2014 00:58)
Simír: skvělé, výborný vkus ;)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(12. 04. 2014 01:28)
Passat 658.

01/ Tim Mason - Starlight [Spinnin'] je to vůbec možné? vidím Spinnin a nemá to klasický bigroom 123 jump drop? asi zamrzá peklo nebo co...docela příjemný šlapavější housík 7+/10
02/ Soundprank - Flare [Enhanced] pěkný exo breakdown, jinak ale typický enhanced sound, takže pro mě trochu nuda 6/10
03/ Kenneth Thomas - Would You Believe [IAMPHOENIX] pěkné, pomalé, melodické 7/10
04/ Tommy Johnson Ft. Nanje Nowack - Burn The Sun [Armind] {Taken From ASOT 2014} jedna z těch vokálovek, která mě nechává celkem chladným 6+/10
05/ Aly & Fila & Sue McLaren - Mysteries Unfold (MaRLo Remix) {Part of Quiet Storm: The Remixes} zpomalený, lehce přitrouslý 7/10
06/ Tenishia w/ Jonathan Mendelsohn - A New Dream [Black Hole] další vokálovka, která mi nezpůsobuje žádné nadstandartní pocity 6+/10
07/ LTN - Never Ending Highway [Enhanced Progressive] trochu se podivuji, vidím nejnudnější label Enhanced, ale je to melodicky zajímavé a záživné...i zázraky se dějí...8/10
08/ RAM - Kingdom of Dreams [ASOT] {Taken From ASOT 2014} 7+/10
09/ Armin van Buuren & Andrew Rayel - EIFORYA (Ben Gold Remix) [Armind] sice trochu přijatelnější verze než originál, ale melodie je furt stejná a ta mému sluchovému soustrojí tolik nelahodí 7/10
10/ Simon Patterson Ft. Sarah Howells - Dissolve [Armind] 8+/10
11/ The Thrillseekers vs Sam Mitcham - All The Little Things [Adjusted] odlet, naprostá nádhera 9+/10
12/ Idina Menzel - Let It Go (Armin van Buuren Remix) [Dconstructed / Walt Disney Records] to je velice solidní...a hodně trancy...všechna čest Arminovi...8+/10

13/ Jorn van Deynhoven - New Horizons (Mark Sixma Remix) [ASOT] 7/10
14/ Protoculture - Music Is More Than Mathematics [Armada] {Taken From ASOT 2014} neskutečně magický track...Armin trochu upravil drop do melodičtější podoby, i takto je to velice cool...oh yes 9+/10
15/ Kam Delight & Audiocells - New Europe [Silent Shore] track Gaiovského typu 7/10
16/ John Mash - Metamorphosi [GOOnAir] velmi neotřelá a zajímavá melodie, která mě donutí zřejmě si ten track poslechnout znovu :) 8/10
17/ Witness 45 - Weekend (EDU Remix) [Monster Tunes] dost dobrý proglift, ovšem z docela zabijáckým clubby-dropem 8/10
18/ Faruk Sabanci - Rise & Fall [ASOT] 7/10
19/ Amir Hussain & Allen Watts - Step Into My World [WAO138] {TUNE OF THE WEEK} už hraný track, melodie je docela easy ale chytlavá 8+/10
20/ Driftmoon - Luminance (Uplifting Mix) [Touchstone] už od prvních tonů fakt nádhera...hodně to připomíná současný Solarstone sound 9/10
21/ Menno De Jong & Adam Ellis - Solicitude [In Trance We Trust] track, který postupně prošel mnoha úpravami, finální verze je fajn, takový easy-going uplift 8/10
22/ Simon O'Shine & Ahmed Romel - L'Absente [WAO138] {FUTURE FAVOURITE} 8/10
23/ Ferry Tayle Ft. Erica Curran - Rescue Me (Suncatcher Remix) [Always Alive] nepříliš rozdílné od origoše, ale jinak moc fajn 8/10
24/ Ana Criado & Nitrous Oxide - Before I Met You [Adrian & Raz] vokály moc pěkné, sound přecijen více do upliftu než bylo v poslední době zvykem u Nitrouse...melodie trochu až nápadně připomíná Dreamcatcher...8+/10
25/ Denise Rivera - Perfect Ending (Kaimo K Remix) [Amsterdam Trance] vokály mi připomínají Perception...ale to je spíše jen náhoda, jinak super-fajn uplifter 8+/10
26/ Fady & Mina vs. Geert Huinink - Im Not Gonna Fall Behind [FSOE] epicko-framatický trance 7+/10
27/ Jordan Suckley - Access [VANDIT] zajímavě se vyvýjející track, drop je docela kvedlačka :) 8/10
28/ John Askew - Mechanism [Mental Asylum] super cool psýčkem štrejchlý track 8+/10
29/ Aly & Fila - City Of Angles (ReOrder & Ian Standerwick pres. SkyPatrol Remix) [Armada / FSOE] {Part of Quiet Storm: The Remixes} remix přesně ve stylu Folding...8/10
30/ Aly & Fila w. Giuseppe Ottaviani - Brilliant People (Mark Sherry Remix) [Black Hole] jeden z nej tracků minuléh roku v techy provedení 8/10
31/ Armin van Buuren & Rank1 Ft. Kush (5) - This World Is Watching Me (Cosmic Gate Remix) [Armind] {ASOT RADIO CLASSIC} nejsem až tak velkým fandou této klasiky 7/10

a příště upliftí 138 epizoda...

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(27. 04. 2014 05:43)
Masot 659. - special upliftí epizoda...vemu jí jen v rychlovce...

01/ The Thrillseekers vs. Sam Mitcham - All The Little Things [Adjusted] již potřetí, nádherný dreamy track 9+/10
02/ Another World Ft. Stephanie Kay - The Last Call [Vital Soho] příjemný, optimistický trance od lehce béčkovějšího projektu 8/10
03/ 3rd Moon - Bliss (Acid Test Rework) [Monster Tunes] trochu zvukově takovej generic rework skvělé klasiky 8/10
04/ Ferry Tayle Ft. Erica Curran - Rescue Me (Allen & Envy Remix) [Always Alive] mořná mám raději orig, ale i tak super verze 8+/10
05/ Simon O'Shine & Ahmed Romel - L'Absente [WAO138] orchestral trance vysoké kvality, jak jinak 8+/10

06/ Neptune Project Ft. Jules - Lost All My Tears [FSOE] melodie mě až tak neomračuje, jinak fajn 7+/10
07/ Daniel Kanski - Conquer The World [Abora] to je tak dramatické až to trochu nudí 7/10
08/ James Dymond - Helios [Fenology] o něco lpeší, ale opět je tam takovej ten orchestro-symfo-dramatozo nádech 7+/10
09/ Nu NRG - Last Experience (Photographer Remix) [CDR] {Not Released Yet} námrdovej remix stařičkého tracku, proper update 9/10
10/ Ana Criado & Nitrous Oxide - Before I Met You [A&R] nádhera...sice jen Dreamcatcher s vokálama ale díky bohu za to..že je N2O back 2 uplift 9/10

11/ Tonny Nesse & Marius Verwoert - Triumph [Blue Soho] áále, orchestralozo 7/10
12/ Daniel Kandi - Better Late Than Never [Enhanced] parádní Kandiárna, i když Cityscape lepší 8+/10
13/ Thomas Bronzwaer - Shadow World 2014 [Armada] výborný update, dnešní klasickej 140 power sound 9/10

14/ LeeMiller vs. Passenger - Atlantic Island - Let Her Go (Armin van Buuren Mashup) docela sladkej track s ještě sladčíma vokálama 8/10
15/ Mark Sherry & 3DW vs Madders Ft. Debbie Sharp - Feel So Right [Mental Asylum] bombová melodie, která mi přijde povědomá a techy drop, klasa 8+/10
16/ Cold Blue - Black Rock [Monster Tunes] pecka, 140 power 9/10
17/ Vadim Zhukov - Moscow Morning (Ultimate Remix) [Touchstone] nádhera, ty pozornější jistě pamatují ze Solarsotne setu na TF 9/10
18/ James Dymond - Siren's Song [WAO138] {Taken from ASOT2014} 9/10
19/ Cold Rush - Dreamwalker [Digital Society] další paráda po Soundscapes a Horizon, trochu sliderovité :) 9/10

20/ Aly & Fila Ft. Rafif - Mother Nature (Bryan Kearney Remix) [Armada] {Taken from Trance Nation 2014 / Quiet Storm: The Remixes} a opět zásah, oldschool uplift sound, neskutečná epizoda 8+/10
21/ Matt Bukovski & Geert Huinink - Fields of Forever [CDR] a trochu toho dramatu 7/10
22/ Will Atkinson - Isolater [Subculture] a teď zase trochu toho proper poweru 9/10
23/ Ozzy XPM & Aimoon - Stargazer [XPM Recordings] solidní béčkovější track 7+/10
24/ Aly & Fila & Arctic Moon - Daydreaming (Darren Porter Remix) [FSOE] {Taken from Quiet Storm: The Remixes} jojo tak se dělá uplift 8+/10
25/ Giuseppe Ottaviani & Marc Van Linden - Until Monday (Mac & Mac Remix) [Monster Tunes] skvělá melodka...ten drop mi ale tak nesedí 7+/10
26/ Armin van Buuren & Andrew Rayel - EIFORYA (Talla 2XLC 140 Rework) [WAO138] už nééé 7/10
27/ Ben Gold Ft. The Glass Child - Fall With Me (Sneijder Remix) [Garuda] že by se konečně blížil rls? 9/10
28/ Wach - Carthage [ASOT] {Taken from ASOT2014} 8/10
29/ Amir Hussain & Allen Watts - Step Into My World [WAO138] 8+/10
30/ John O'Callaghan - One Special Particle tohle je opravdu speciální partikl 9+/10
31/ Menno De Jong pres. Sayla - Majestic (Arizona vs. Passiva) [Cloud9 Music] {ASOT RADIO CLASSIC} klasika jako řemen 9+/10

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(27. 04. 2014 21:18)
ZZ Top 660.

01/ Andrew Bayer - Bullet Catch [Anjunabeats] Bayer je sice vrzač, ale jeho styl patří k těm propracovanějším a inteligentnějším...good one 7+/10
02/ AN21 & Max Vangeli - Vafan (Marcus Schossow Remix) bigroom s moc pěkným melodickým breakdownem 7+/10
03/ Above & Beyond Ft. Alex Vargas - Sticky Fingers [Anjunabeats] {As heard at #ABGT050 in London} hudebně prostě precizní, ten breakdown...to je prostě piece of art...ale drop...to je vrzanice, i když melodie zůstává i po dropu...no takové smíšené pocity 7+/10
04/ Hazem Beltagui & Neev Kennedy - Colors Of The Night [SirAdrian Music] zvukově čisté a vypracované, ale melodicky ani vokálově nezaujalo 6+/10
05/ Solid Stone - For The Moment [Armada] parádní, výstavní proglift 9/10
06/ Yuri Kane - It's Time [Enhanced Progressive] jeden z těch lepších enhanced tracků...7/10
07/ Max Graham - Purple [Armada] skvělá, chytlavá melodie, na Grahama je to hodně Trancy...pecka 8+/10
08/ Tenishia & Jonathan Mendelsohn - A New Dream [Black Hole] {Future Favourite from ASOT658} musím uznat že melodie je velmi chytlavá, díky své jednoduchosti...docela ok track ale FF? 7+/10
09/ Protoculture - Challenger [Armada] {Taken From The Album Music Is More Than Mathematics} Protoculture sound žeru, ultimátní trance trip 9/10
10/ James Holden Ft. Julie Thompson - Nothing (Faruk Sabanci Remix) [Loaded] decentní remix možná, alespoň to chlapec neroztrousoval, ale 93 returning mix je nedosažitelný 7/10
11/ Stoneface & Terminal w/ Ellie Lawson - For You [Euphonic] SF trademrak sound, vždycky jsem byl fanda jejich typického progliftího soundu, tohle je bezvadný track s hitovýmio a komerčními ambicemi 9/10
12/ Furkan Senol - So Close (Tolga Uzulmez Remix) [Ternary] car alarm synth, pro mě nezajímavý track, i když jako bigroom, asi docela dobré 6/10
13/ Bobina - Out Of Coverage [Magik Muzik] tohle je jen další variace na tracky typu Sixma apod...ale musím uznat že narozdíl od předchzího tracku, tenhle je melodicky trochu zajímavější 7/10
14/ Idina Menzel - Let It Go (Armin van Buuren Remix) [DCONSTRUCTED] Disney a Armin = trance :) 8+/10
15/ Dan Thompson - Altitude [CDR] {TUNE OF THE WEEK} další car alarm synth, a celkově solidní track, ale na totw bych to teda neviděl, jasná protekce :D 7+/10
16/ Alex M.O.R.P.H. vs. Feel - Trancemission Anthem 2014 [Vandit] dobrý, šlapavější sound, ale opět ten synth...zase to vrčí...7+/10
17/ Sean Tyas - Ascend [Black Hole / Tytanium] Solidní proglift ale na Tyase mi to přijde docela málo 8/10
18/ Harmonic Rush - The Dark Side Of Persia (Ahmed Romel Remix) [Edge EDM] smrtící exotickej námrd s jedním z nejlepších breakdownů ever, @#$%& epic!!l lehce popsýčkovanej 9/10
19/ Lange Ft. Hysteria! - Unfamiliar Truth (John O'Callaghan Remix) [Lange Rec] euforická uplift šleha, už od originál se mi hodně líbil 8+/10
20/ Aly & Fila Ft. Karim Youssef - Laily (Photographer Remix) [FSOE] {Taken from Quiet Storm: The Remixes} trochu toho acid techu s Photographerama 8/10
21/ Matt Bukovski & Geert Huinink - Fields Of Forever [Blue Soho] {FUTURE FAVOURITE} orchestralozo drmátiko 7+/10
22/ Gabriel & Dresden - Rise Up (Cold Blue Remix) [Organized Nature] Cold Blue je v poslední době v sakra dobré formě, originál trochu nakopnul, i když vyložený upift to není 8/10
23/ Bluefire - Dreamnasia (Photographer Remix) [Breathe Music] Photographer trochu melodičtěji, pecka, jak jinak! turn it up! 9/10
24/ Armin van Buuren - I Don't Own You (Witness45 Bootleg) solidní bootleg staršího Armin tracku 8/10
25/ Cold Blue - Black Rock [Monster Tunes] neskutečná mrda, připomínající starý Bronzwear tracky 9/10
26/ Eranga Ft. Tricia McTeague - Welcome Anymore (Cesar Lugo Remix) [Vandit] no dobré, ale přecijen oproti třeba předchozímu tracku mi to přijde slabší, drop je do techu 7+/10
27/ Lee Osborne - One Way [Monster Pure] skvělý uplift, velice hravá melodie 8+/10
28/ John O’Callaghan - One Special Particle [Subculture] tenhle pártikl mám rád 9+/10

29/ Indecent Noise - Daybreak [Mental Asylum] track s groovy acido-techy dropem 8/10
30/ Daniel Kanski – Conquer The World [Abora] zase jedna dramatická fsufka 7/10
31/ DJ Manta - Holding On (Armin van Buuren's Rising Star Mix) [Alien] {ASOT RADIO CLASSIC} nikdy jsem ten track neslyšel, melodie je známá...Maid Of Orleans tuším...pěkný track...8/10
Edit: Freezer (27. 04. 2014 21:21) (2x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(28. 04. 2014 19:57)
Simire, nenahral bys svuj set 72 někam na ulozto treba? Z tech stranek mp3.sety se to stahuje neskutečně pomalu, píše to cca 15 hodin :(
(02. 05. 2014 20:09)
citace:
Anonymní uživatel
Simire, nenahral bys svuj set 72 někam na ulozto treba? Z tech stranek mp3.sety se to stahuje neskutečně pomalu, píše to cca 15 hodin :(

Jo hodím to tam. Pak sem vložím odkaz.
(02. 05. 2014 20:15)
Další setík a opět to nej. z asotu, ale také ty nej.pecky nového skvělého alba od Alíku - Quiet storm. Tohle album je fakt pecka! Pokud by jste chtěli někdo novej link na stažení tak písněte.

Tracklist:
01.Danilo Ercole - Scroll (Original Mix)
02.Beat Service - So Much Of Me Is You (Original Mix)
03.Hazem Beltagui feat. Rebecca Louise Burch - Lost Again (Mohamed Ragab Remix)
04.Ben Gold - Thriller (Original Mix)
05.Dimension - On Her Behalf (Original Mix)
06.Jordan Suckley & Eddie Bitar - Centipede (James Dymond Remix)
07.Nicola Maddaloni - Limbus (Farzam Remix)
08.Armin van Buuren - Save My Night (Allen Watts Remix)
09.Aly & Fila - City Of Angels (ReOrder remix)
10.Sarah Lynn - At The End Of Every Journey (Jorn van Deynhoven Extended Vocal Mix)
11.Aly & Fila - End Of The Road (John O'Callaghan Remix)
12.Aly & Fila - Brilliant People (Mark Sherry Remix)
13.Aly & Fila - Laily (Photographer Remix)
14.Darren Porter - Terraforming (Original Mix)
15.Aly & Fila - Daydreaming (Darren Porter Remix)
16.Simon Moon - Sunset In The Morning (O.B.M Notion Remix)
17.Johnny Yono & Carol Lee - We Will Live (Temple One Remix)
18.Aly & Fila - Without You (Original Mix)
19.Aly & Fila - Mysteries Unfold (Uplifting Mix)
20.John Dopping - Armageddon Follow Me (Spaceliner Mash Up)
21.Harmonic Rush - He's The Pirate (Original Mix)
22.Bryan Kearney - Te Amo (Original Mix)
23.Aly & Fila - Running Out Of Time (Uplifting Mix) BONUS TRACK :-)

[mp3.sety.cz]
(03. 05. 2014 14:26)
citace:
Simír
citace:
Anonymní uživatel

Jo hodím to tam. Pak sem vložím odkaz.

Odkaz na ulozto:
[ulozto.cz]
(04. 05. 2014 08:31)
Ajsout 661.

01/ Funkagenda - One Day At A Time [Trice] docela příjemný housey track, podobný stylu Pryda 7+/10
02/ EDU - Action Hero [Macarize] fantastickej melodickej prog trnce, přesně takovými tracky bych naplnil první polovinu Asotu 9/10
03/ Maysun Alabi – Live For Something [CDR] opět trefa do mého vkusu, když se řekne progressive trance, představím si přesně něco takového, skvělé 9/10

04/ Cosmic Gate Ft. Eric Lumiere – Falling Back [Armada] tak to už mě rozčiluje od začátku, protivná navrzlá basa, vokály nudné, že bych si ukousal levé ucho...melodie zcela průměrná...ale i přesto to jistě bude hit, v rámci komerce 5/10
05/ Rafaël Frost – Wildcard [Frost] co se to v poslední době děje s Frostem? jeho poseldní produkce stojí za starou bramboru...a tohle je další nahnilá brambora 5/10
06/ FACEPALM – Flatland (Andre Sobota Remix) [Saturate Audio] docela zajímavý temný track...možná trochu nevýrazný 7/10
07/ Protoculture Ft. Ilana Harkavy – Vertigo [Armada] {Taken from the album Music Is More Than Mathematics} takto se dělá kvalitní, nekomerční a nevlezlá vokálovka...řesto mám chuť si jí pouštět dál a dál...9/10
08/ Protoculture & Max Graham – Axiom [Re*Brand] trance té nejvyšší kvality...tohle není progressive, tohle není uplifting, tohle je prostě pure trance track 9+/10
09/ Protoculture Ft. Tricia McTeague – Burning Bridges [Re*Brand] {Taken from the album Armada Trance} již známá Proto-hitovka 9/10
10/ Protoculture & Shane Halcon with Jennifer Rene – Northern Lights [Armada] {Taken from the album Music Is More Than Mathematics} další nádhera...to bude album jako prase...ta melodie, just wow 9+/10

11/ Capital Cities – Safe & Sound (Markus Schulz vs. Grube & Hovsepian Remix) [Capitol] líbí se mi základy s původního tracku, dokonce i vokály jsou hodně chytlavé, remix je ve stylu gradujícího pitched soundu...žádná velká sláva 7/10
12/ Beat Service – #HEY [Beat Service Audio] líbaila se vám třeba On The Edge? přesně v podobném stylu je i tento track, nazval bych to velmi inteligentním a dobře provedeným trousem 8/10
13/ Shogun – Zanarkand [CDR] předělaný track ze hry Final Fantasy...určitě lepší než Erhu...ale vyloženě nadšený z toho nejsem 7/10
14/ Alexandre Bergheau – Symptom [Captivating Sounds] velice solidní bigroom trance, velmi hutný sound a překvapivě žádné car alarm synths...takže docela spokojenost 7+/10
15/ Heatbeat – Aerys [Armada] když se řekne Heatbeat, tak si předsatavím vrtačku, zbíječku, možná i míchačku...ale tady to není až tak zabijácké...v breakdwnu docela melodický track vygradovaný do techy pasáže s pouze mírnou vrtačkou 7+/10
16/ David Gravell – Timebomb [CDR] {TUNE OF THE WEEK} Armin má v poslední dově zváštní vývěr TOTW, sice velmi dobrý bigroom trance ale nemyslím si, že tak vyjímečný aby si vysloužil TOTW 7+/10
17/ Armin van Buuren – Ping Pong (Kryder & Tom Staar Remix) [Armind] docela funky remix, osobně se mi nijak nelíbí, ale není to vyložene crap :) 5/10
18/ Stoneface & Terminal with Ellie Lawson – For You [Euphonic] chytlavá vokálovka s hit-potenciálem 8+/10
19/ Maarten De Jong - Red and White [Vandit] na Martena velmi melodický track, hodně dobré 8+/10

20/ Dan Thompson - Altitude [ASOT] car alarm generic bigroom track, i když produkčně na vysoké úrovni 6+/10
21/ Robbie Seed - Cosmopolia (Biotones Remix) [Blue Soho] stejné synths a Giovité pojetí, melodie trochu utahaná a nudná 6/10
22/ Paul Oakenfold - Madagascar [Art Of Trance] nemám moc rád tyhle Oakieho trance předělávky, ale tahle se hodně povela, docela solidní bangin remix téhle klasiky 8/10
23/ Harmonic Rush - The Dark Side Of Persia (Ahmed Romel Remix) [Edge EDM] {21.6%} {FUTURE FAVOURITE} brace yourself, Persia sound is coming...ten breakdown je jeden z nejlepších co jsem kdy v životě slyšel 9/10
24/ Mark Sherry & 3DW vs Madders Ft Debbie Sharp - Feel So Right [Mental Asylum] perfektní super-chytlavá melodie v breakdownu s následným techy dropem 8+/10

25/ Touchstone - Stargazer [CDR] realitvně poklidnější dreamy upift ve stylu Suncatchera, Ultimate apod, pěkné 8/10
26/ Aly & Fila ft. Karim Youssef - Laily (Photographer Remix) [FSOE] {Taken from the album: Quiet Storm: The Remixes} the proper sound of acid 8/10
27/ Touchstone & First Effect - Chronology [Silent Shore 200] melodicky velmi zajímavý uplifter 8+/10
28/ The Thrillseekers vs Sam Mitcham - All The Little Things (A.R.D.I. Remix) [Adjusted] perfektní předělávka nádherného originálu do 140 soundu 9/10
29/ Sam Jones & Will Rees - Fire Drill (Chris Metcalfe Remix) [Black Hole] další 140 nářez, možná se mi více líbí originál, kterej má powerfull brekbeat část uprostřed, tento remix je více meloidcký 8+/10
30/ Harmonic Rush - Head Rush [Monster Tunes Force] Harmonic tentokrát bez těch svých psích kousků :) uplfit jako řemen 9/10
31/ Super8 & Tab - Helsinki Scorching (2006) {ASOT Radio Classic} kultovní klasika 9/10

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(17. 05. 2014 14:03)
Nasrot 662.

01/ Cosmic Gate & Eric Lumiere – Falling Back [Armada] – uprděná vokálovka, která se sice dá poslouchat, ale žádné vzrušující pocity ve mně nevyvolává 5+/10
02/ Johan Malmgren - Vogue [Re*Brand] prggy track ve stylu Enhanced 7/10
03/ Airdraw & Jo.E Ft. Noel Ruarte - A Touch Of Mercy (PROFF Proffgressive Remix) [BPM] velmi pěkný melodický track 8/10
04/ Lange Pres. LNG - Hey! While The Sun Shines [Black Hole] {Forthcoming on Richard Durand & Lange's Album: 'In Search Of Sunrise 12: Dubai'} nadějný track, ale vrtačka po breakdownu to pro mě zcela zabila 5/10
05/ Maison & Dragen Ft. Miella - Already Gone [Armada] {Taken from the album 'Initium'} docela fajn housy vokálovka…ale více se mi líbíb z alba třeba Immortal Love 7/10
06/ Super8 & Tab vs. Jaytech - Code Red [Anjunabeats] kde jsou ty trancové časy, ale na druhou stranu toto je megachytlavý track, který nutí k dalším poslechům 8+/10
07/ Andy Duguid Ft. Jaren - History [Magik Muzik] pěkné vokály, melodicky trochu průměrnější 7/10
08/ Shogun – Zanarkand [Armind] {FUTURE FAVOURITE} 8/10
09/ Passenger 75 & Cat Martin - No More Road To Run [Raz Nitzan] zasněné vokálky ale docela dravá melodie 7+/10
10/ Aaron Camz - Emission [Coldharbour] kolovrátkovitý bigroom track, melodie je docela protivná, drop je překvapivě fajn 6+/10
11/ Max Graham - Purple [Re*Brand] 8/10
12/ Alexandre Bergheau - Symptom [Captivating Sounds] 7+/10
13/ Abstract Vision & Maingain Fabian - Freedom (Hazem Beltagui Remix) [Unique Sense] překvapivě docela trancy track 7+/10
14/ Heatbeat - Aerys [Captivating Sounds] konečně taky jednou trancy track od Heatbeat 7+/10
15/ Type 41 - Mythology (Dimension Remix) [Edge EDM] záživný progliftík s techy-bigroom pasáží uprostřed 8/10
16/ Armin Van Buuren & Rank 1 Ft. Kush - The World Is Watching Me (Willem De Roo Remix) [Armada] {TUNE OF THE WEEK} dobrej beat a celkově cool remix, kterej by mohl drtit parkety 8/10
17/ RAM - Epic [AVA Recordings] no není to až tak epic jako Ramelia, ale je to docela fajn anthemickej track 8/10
18/ David Gravell - Timebomb [ASOT] tak trochu standardní bigroom trance 6+/01
19/ Maarten De Jong - Red & White [Vandit] výborná melodická smršť 8+/10
20/ Good & Bower - Serendipity [KSX] dobrý uplift s pohltivou melodií 8/10
21/ Witness45 & Poonyk - Indiana (New World Trance Remix) [Abora] energie stoupá s tímto upliftíkem 8/10
22/ Mark Sherry & 3DW vs. Madders Ft. Debbie Sharp - Feel So Right (Sam Jones Remix) [Mental Asylum] mám raději Sherryho verzi 7+/10
23/ Phuture Sound Ft. Tavy - Beat Of Your Heart (Suncatcher Dub Mix) [Cross Air] co jiného čekat od kačera než opravdu vzletný uplift 8/10
24/ A & Z vs. Keyplayer - Severity [Blue Soho] dramaticko epický uplift, já to moc nemusím, ale jinak asi docela kvalita 7/10
25/ Maria Healy - Atlantis Calling [Subculture] fajn uplift s lehce oldschool feelem 8/10
26/ Chris Metcalfe & Allen Watts - Breakthrough [Monster Pure] tihle pánové vědí jak to roztočit na 138 8+/10
27/ Luke Terry - Ice Cap [Monster Force] náznak Photogrpaher soundu, Armin zase myslí že je to spíše Push sound…podle mě spíše Photographer…především v melodii…jinak je to masivní trancer 9/10
28/ Will Atkinson pres. Darkboy - Atkinsane [DAMAGED] techy řežba, trochu monotoní, ale ten boom efekt tam je 7/10
29/ Will Atkinson & Paul Webster - Watch It Burn [WAO138?!] zvláštní lead synth…trochu netradiční track 7+/10
30/ Scott Lowe & Liam Nicklin - Ignosco (Harmonic Rush Remix) [Trance All-Stars] psýčkovej nášup od HR 7+/10
31/ Armin van Buuren pres. Rising Star - Star Theme (Thank God For Music) [Black Hole 1999] {ASOT RADIO CLASSIC} vždycky jsem měl mnohem raději Clear Blue Moon, kterej je jasně desítkovej 8/10
Edit: Freezer (17. 05. 2014 14:06) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(18. 05. 2014 09:23)
MASH 663.

01/ EDX - Air For Life [Pinkstar] moc pěkný, spíše housey track na úvod…8/10
02/ Cosmic Gate - Yai [Armada] (Taken from their new album 'Start To Feel') {WORLD PREMIERE} {TUNE OF THE WEEK} zajímavá gradace, ale drop je tradiční zazdívačka 6/10
03/ Denis Kenzo & Alexandra Badoi - Lifetime Change [Armada] {Armada Trance 2014-001} poklidnější vokálovka s trochu akčnějším big rům dropem 7/10
04/ Andrew Rayel Ft. Christian Burns - Miracles (Taken From 'Find Your Harmony') {WORLD PREMIERE} hrozivé vokály za hranicí vkusnosti a zvuk…Rayel cheez sound…hnus velebnosti 2/10
05/ Tangle - Firebird [Lange Rec] zpočátku nadějný proglift, vydropovaný do shitu 4/10
06/ Andy Duguid & Jaren - History [Black Hole] dobré vokály, nudná melodie 6+/10
07/ Cosmic Gate & Eric Lumiere - Falling Back [Armada] (Taken from their new album 'Start To Feel') go home CG you are drunk… 4/10
08/ Dart Rayne & Yura Moonlight Ft. Cynthia Hall - Step Towards The Within [Raz Nitzan] aneb Hans Zimmer – Time?? Nevím jak to hodnotit…je to vykrádačka, ale ta melodie je z jednoho z nejlepších hubeních děl všech dob 8+/10
09/ Aerofoil - Phase 2 Face [CDR] bigroom drop plný pič soundů 6+/10
10/ Paul Oakenfold - Not Over Yet [CDR] {Classic Reworked} hodně dobrá předělávka, supprovej beat 8/10
11/ Dimension - Gallaecia [Armada] Gaia anyone? Me, no… 7/10
12/ Armin van Buuren vs Rank 1 (Ft. Kush) - This World Is Watching Me (Willem de Roo Bootleg) [Armind] massive energy, fakt povedená předělávka tracku, kerý jsem nikdy nijak zvlášť nemusel 8/10
13/ David Gravell - Timebomb [ASOT] chápu, že to živě docela funguje, ale podobných tracků už jsem slyšel… 6+/10
14/ Shogun - Zanarkand [Armind] melodie z videohry, typická japan melodie 7+/10
15/ Ferry Tayle Ft. Poppy - The Way Back Home [Always Alive] {My Future Favourite} melodii z tohoto tracku jsem již slyšel v dlaších 3 tracích, zřejmě se jedná o pre-set…ale ať je to jak chce, tato verze je ze všech zdaleka nejlepší 8+/10
16/ Aimoon - Krosha (Abstract Vision Remix) [Tool] vrzanica...i když melodka uprostřed je fajn 6/10
17/ Alexander Turok - A Good Start (Eximinds Remix) [Raz Nitzan] prostě eximinds trouse sound, solidní průměr, ale něčeho pdobného jako jejich nejlepší věc Sea Decline už se asi nikdy nedočkáme… 6+/10
18/ Aly & Fila w/ Jaren - For All Time (From the new album The Other Shore / Trance Nation) [MOS/ FSOE] {GODSKITCHEN COTG 2014}
{WORLD PREMIERE} wow ta melodie, ta melodie! Alíci jsou stále top 9/10

19/ Temple One - Unbreakable [MOS] (From the new album Trance Nation) jako vždy spíše posmutnělá melodie, ale track je to suprovej, jak taky jinak od TO 8+/10
20/ Talla2XLC - Eine Kleine Nachtmusik (138) [Tetsuo] vynikající uplift od toho našeho děduly, navíc rework Mozarta wow 8+/10
21/ Andres Sanchez - Raw Nerve [CDR] další energií našláplý uplift 8+/10
22/ Ally Brown & Rob Van Arden - The Next Page [WAO138?!] WAO label to na nás pěkně začíná chrlit…tnhle kousek je pro mě určitě lepší než ten z minulé epizody od Áti a Wéby 9/10

23/ UCast - Vavula (Darren Porter Remix) [CDR] this is some ssserious stufff 9/10
24/ Andre van Reese - Recovered [Tytanium] optimistický a vzletný uplift weeeeee 8+/10

25/ Sunset - Mumbai (O.B.M. Notion Remix) [Alter Ego] OBM se musel stát tajným favoritem Armina, i přes relativně amatérský sound se neustále objevuje v Asotu 7/10
26/ A & Z Vs. Keyplayer - Severity [Blue Soho] {FUTURE FAVOURITE} dramaticko-orchestální track 7+/10
27/ Too Many Artist - Brilliant Laily (STANDERWICK Slashed & Mashed) [CDR] zajímavý mašiny 8/10
28/ Andres Sanchez & Omar Sherif - Until Amnesia (From the new album Trance Nation)
{WORLD PREMIERE} další kotelníci z trance nation kompilace 8+/10

29/ Coming Soon!!! vs. Bryan Kearney - Activate [CDR] psýčkovej náklep 8/10
30/ Armin van Buuren Ft. Gabriel & Dresden - Zocalo [Armada] {ASOT RADIO CLASSIC} klasická kytarová melodie, příjemný track 8+/10
Edit: Freezer (07. 06. 2014 13:12) (2x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(25. 05. 2014 04:09)
Fuckot 664.

01/ Andrew Rayel Ft. Jonathan Mendelsohn - One In A Million [Armada] {Taken from #FindYourHarmony} přiznám se, že ještě před poslechem jsem měl připravené slovo sračka, ale nakonec ho napoužiju :D třeba mě ukamnujte nebo počůrejte zaživa...ale ta melodie je docela dobrá a chytlavá...vokály už tolik ne 5+/10
02/ Solid Stone - Furious [Re*Brand] perfektní prog trance s lehce bigroomovým feelem, ale melodie je dostataečně dravá a zcela uspokojuje mé slucho vodovody 8+/10
03/ Ferry Tayle Ft. Poppy - The Way Back Home (Monoverse Remix) [Always Alive] docela fajn proggy remix, ve kterém vynikají předeším vokály, melodie je taková ta klasická enhanced/anjuna generic... 7/10
04/ SHato & Paul Rockseek Ft. Alex Humphreys - Losing ContRol (LTN Remix) [Nueva 146] opět takovej ten tuctovej enhanced trance 2.0 sound 6/10
05/ Armin van Buuren Ft. Ayu - Terminal (Dub Mix) [CDR] {TUNE OF THE WEEK} {WORLD PREMIERE} smíšené dojmy, je to takovej hybrid Gaia soundu a klasického bigrumoše...živě to asi funguje, doma si to určitě pouštět nebudu 6+/10
06/ Ben Gold - Colossal (Harry Square Remix) [Garuda] docela našláplý dělostřelecký bigroom trance, líbí 8+/10
07/ Solis & Sean Truby Ft. Irina Makosh - Forever [Infrasonic] výborná melodie, dobrý sound, Infrasonic a další zásah 8+/10
08/ Cosmic Gate w/ KhoMha - Tormenta [Armada] {Taken from #StartToFeel} jediný track z alba, který ve mě vyvolal nějaký zájem...a právem, dobré 8/10
09/ 4 Strings - Living Colors [Liquid Rec] melodie sice je ve stylu těch starších 4 strings fláků, ale není to vyloženě pure trance teda 7/10
10/ Fabio XB & Mike Saint Jules - Throne [CDR] jedna z těch mnoha Gaia sound kopií...v tomhle případě docela fail 5/10
11/ Markus Schulz pres. Dakota - CLXXV [Coldharbour] docela typickej Šulc sound...takře hodně dobré 8+/10
12/ Morvan - Absolutely [Enhanced Progressive] pěkný prog, ve stylu Andy Moora 8/10
13/ James Poulton - Elevate [Monster Pure] výbornej proglift, nádherná melodie, tenhle týpek stvořil před časem fantastický uplifter Anodyne, pamatujete? 9/10
14/ Cosmic Gate - Yai [Wake Your Mind] {Taken from #StartToFeel} megadlouhý breakdown a po něm trochu zazdívací drop 6+/10
15/ Yves Delacroix & Harmonix Ft. Lokka Vox - Broken Flowers (Hazem Beltagui Remix) [CDR] zajímavý, lehce ponurejší track 7/10
16/ Heatbeat - Aerys [Captivating Sounds] Heatbeat s minimem skřípotu a s trancovým feelingem, konečně 7+/10
17/ Magnus - 2nd Born [Borderline Music] Activa melodie štrejchnutá psy soundem 8/10
18/ Dan Stone - Orinoco [Digital Society] klasická Stoneoviny, jinými slovy, pecička...melodie z nebes 9/10
19/ Arisen Flame - Magnus [ASOT] konečně trochu trancy track od tohoto projektu, lehce Gaiovitý feeling 8/10
20/ Cold Blue - Human [Monster Pure] zajímavá melodie, svižnější tempo, pěkné...8/10
21/ OBM Notion vs. Mostfa & Mostfa - Caribbean [Beyond The Stars] ty lehce falešné noty v breakdownu jsou záměrem? když už se pak track rozjede tak už je to fajn, ale ta vybrnkávaná melodie mi přijde docela off-key...jak je tohle možné?? jinak ale gratulace CZ labelu...7/10
22/ Sean Matthews - Samurai [Recoverworld] povedený energy uplift 8+/10
23/ Gal Abutbul & Tim Briggs - Revert [Black Hole] {Taken From the CD compilation In Trance We Trust 020} choppované vokálky, sliderovitá melodie, vcelku nic originálního, ale stejně se to fajn poslouchá 7+/10
24/ Aly & Fila w/ Jaren - For All Time (Extended Mix) [FSOE] {Taken from the album #TheOtherShore} {FUTURE FAVOURITE} nepřekvapivý a taky zasloužený FF 9/10
25/ Ally Brown & Rob Van Arden - The Next Page [WAO138] fajn drtička z minula 8+/10

26/ Nyx vs. Sean Tyas - Kyro One More Night (Moonsouls Mashup) [CDR] 7/10
27/ John Newall - Grand Central [Black Hole] {Taken From the CD compilation In Trance We Trust 020} Newall je docela záruky kvality a taky svižnějšího soundu 8+/10
28/ Will Atkinson pres. Darkboy - Atkinsane (Mark Sherry Remix) [DAMAGED] popravdě mě příliš tentop track nezaujal ani v originálu, a ani tento remix o nijak nevylepšuje 6+/10
29/ David Rust vs. RMB - Deep Fractal (Indecent Noise Mashup) [CDR] zajímavý mashup s techy dropem...7/10
30/ Ferry Corsten - Punk (Original Mix) [Tsunami] {ASOT RADIO CLASSIC} sice klasika, ale mě se nikdy až tak nelíbila, navíc to odstartovalo Ferryho elektro hrátky...vzhleem k objektivitě dávám 8/10
Edit: Freezer (25. 05. 2014 04:12) (3x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(31. 05. 2014 17:07)
Asotník 665.

01/ Deadmau5 - Avaritia [mau5trap] Joel je sice velmi konfliktní osůbka, která setře na FB kde koho..ale tracky dělá velmi originální…tohle dílko není výjimkou…elektronická smršť 8/10
02/ Cosmic Gate & Eric Lumiere - Falling Back [Armada] {Taken from the album: Start To Feel} možná jsem exot a jdu proti proudu Beatportu, ale mně to přijde jako vcelku průměrný pop trance 6/10
03/ Cosmic Gate - Happyness [Armada] {Taken from the album: Start To Feel} docela fajn track, překvapivě velmi melodický, rozjuchaný 7/10
04/ Armin van Buuren Ft. Lauren Evans - Alone (Thomas Newson Remix) [Armada] celkem generic bigroom, drop není až tak hrozivý jak to celou dobu vypadá 5/10
05/ Blood Groove & Kikis vs. LTN - Both (Soarsweep 'Intelligent' Remix) [Silk Music] trefně nazvané, tohle je skurečně inteligentní progressive trance 8+/10
06/ Carlo Calabro - Loudest Silence [High Contrast] opět vcelku běžný bigroom, s techy dropem 5+/10
07/ Sunny Lax - Karma [Anjunabeats] Sunny jako za starých časů, i když v pomalejším ražení, melodie ale výtečná 8/10
08/ Adam Sobiech - Memories [Alter Ego Progressive] fajn pomalejší proggy track 7+/10
09/ Yuri Kane & Melissa Loretta - Saved You [AVA] taky fajn track, vokály lehce utahané 7+/10
10/ Jorn van Deynhoven & Vitodito - Lazy Sundays [Encanta Music] přijde mi to melodicky jako typickej Deynhoven track, jen v progressivním podání...8+/10
11/ Mariano Ballejos - Choripan (Evol Waves Remix) [Sorcery] Tento label je sice docela šit, ale občas se něm objeví docela originální dílka od ne moc profláklých producentů, i tento track je zvukově dost zajímavý a netradiční 7/10
12/ Andrew Rayel w/ Johnathan Mendelsohn - One In A Million [Armada] (Taken from the album: Find Your Harmony) jak už jsem psal minule, sice cheesy popina, která s trancem nemá nic poslečného, ale melodie je docela dost chytlavá 6/10
13/ Andrew Rayel - Impulse [Armada] (Taken from the album: Find Your Harmony) hodně podobný nádech jako Dark Warrior...a dost typická Rayelovina, zajímavý breakdown 6+/10
14/ Andrew Rayel - Followed By Light [Armada] (Taken from the album: Find Your Harmony) další jasná Rayelovina...v breakdownu fajn pasáž, zbytek fuj 5/10
15/ Andrew Rayel - Latifa [Armada] (Taken from the album: Find Your Harmony) opět zajímavej exotic breakdown, ale ta následná melodie a sound...to je prostě nezajímavé 5+/10
16/ Fabio XB & Mike Saint Jules - Throne [Black Hole] (24.9%) {FUTURE FAVOURITE} ale no tak , neslyšeli jsme podobných tracků už třeba tisíc? 5/10
17/ Ørjan Nilsen & Cosmic Gate - Fair Game [Armada] {Taken from the album: Start To Feel}{TUNE OF THE WEEK} tady oceňuji realitivní originalitu, zvukově docela neotřelý track, i když nemůžu říct že by se mi vyloženě líbil...ovšem v rámci bigroom produkce obrovský nadprůměr 7+/10
18/ Eximinds - Stefanie [Enhanced Progressive] jeden z těch záživnějších tracků od Eximindů 7/10
19/ Ayu - Terminal (Dub Mix) [Armind] z posledních Armin remixů je teda tento rozhodně nejslabší, Gaia v kombinaci s bigroom soundem 6+/10
20/ Arisen Flame - Dimension Of Space [Armada] Arisen zase jednou konečně trochu více trancy, i když uplift to zrovna není, melodie spíše melancholická 7+/10
21/ Philippe El Sisi & Abstract Vision Ft. Jilliana Danise - This Time (Wach Remix) [SirAdrian Music] melodie je sice lehce pohřební, ale tempo je dost solidní, welcome to world of uplift 7+/10
22/ Beatsole - Always Alone [Magic Trance] od tohoto projetku doporučuji track Avalanche...tento je ale taky výborný, lehce orchestrální breakdown 8/10
23/ David Forbes - Locations [VANDIT] jednoduchá ale o to chytlvější melodie, super 8+/10
24/ Neptune Project - Temple of Artemis [FSOE] docela typická FSOE melodie, i když trochu méně výrazná...doplněná o exo vokály 7+/10
25/ Leolife – Empathy (Matt Bukovski Remix) [Infrasonic] podobně jako Locations...docela jednochuchá ale záživná melodie 8+/10
26/ Odonbat & Luuya - Red Knight (Sunset Remix) [Tangled Audio] wow velmi pěkný uplift s dreamy melodií 9/10
27/ Eddie Bitar Ft. Christina Novelli - Start Again [VANDIT] euforický uplift, výborné, i když hlas Christiny se podle mně hodí spíše do pomalejších tracků 8/10
28/ Allen & Envy & Elles de Graaf - Perfect Run (KaimoK Mashup) [Amsterdam Trance] ok mašup 8/10
29/ Arctic Moon - Starlight In The Dark [In Trance We Trust] {Taken from the album In Trance We Trust 020} super, i když bych čekal od měsíčníka třeba i více 8/10
30/ Alex van ReeVe & Geert Huinink - Natalie [WAO138?!] umíráček v breakdownu, který se ale nakonec docela dobře rozjede 7+/10
31/ Armin van Buuren Ft. Jan Vayne - Serenity [Armind] {RADIO CLASSIC} klasika, která mě melodicky nikdy až tolik nebrala...i když naživo asi má své kouzlo...7+/10
Edit: Freezer (07. 06. 2014 11:16) (4x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(15. 06. 2014 16:36)
ASOT 666. - Smrtky !!!

Vzhledem k tomu, že se jedná o epizodu s typově podobnými tracky, jsem se rozhodl to vzít spíše jen číselně...epizoda mě až tolik nebavila, protože je v ní až příliš mnoho podobného soundu...

01/ Brainbug - Nightmare (Sinister Strings Mix) [North] stařešina 7/10
02/ Max Graham -The Evil ID (Mark Sherry Remix) [ASOT] stále pecka a tak trochu atnthem této epizody 9/10
03/ Miles - Anger Management [Monster Tunes] 7/10
04/ Mekka - Hack the Gibson [JOOF] 8+/10
05/ Coming Soon - What U Mean [SpinTwist] zvukově vychytané 7+/10
06/ Jordan Suckley - Contaminated [DAMAGED] super breakdown 8/10
07/ James Dymond - Samples Of Silk [Perfecto Fluoro] opět super breakdown 7+/10
08/ Coming Soon - Stand Up [SpinTwist] 7/10
09/ Coming Soon - Become One (Interactive Noise Remix) [SpinTwist] 7+/10
10/ Rospy - Boundless Love (Project 8 Remix) [CDR] docela námrd od relativně neznámých projektů 8+/10
11/ Vini Vici - Expender [Iboga] 8/10
12/ Jordan Suckley & Paul Webster - Help (XGenic Remix) [DAMAGED] 7+/10
13/ UP3 - Balrog [ Discover Records Dark] 7+/10
14/ Airscape Official - L'Esperanza (Jordan Suckley & James Rigby Remix) [CDR] 8/10
15/ Oberon - The Rainbow Hunter [Discover Dark] 8/10
16/ Simon Patterson Ft. Paper Aeroplanes - Dissolve (Freedom Fighters (Fanpage) Remix) [CDR] {WORLD PREMIERE} 8+/10
17/ Astrix - Dharma (Vertical Mode Remix) [HOMmega] 8+/10
18/ The Technicians - The Power of the Darkside [Discover Dark] 7/10
19/ Indecent Noise vs. Above & Beyond - Hello Warsaw (Indecent Noise's Buenoise Aires Mashup) [CDR] 8/10
20/ Vertical Mode - Alien Rock [CDR] 7+/10
21/ John Askew - Z List Uber Star (Amir Hussain Remix) [Discover Dark] 710
22/ Sneijder & Bryan Kearney - Next Level [Subculture] 8+/10
23/ John Askew - Torture Chamber [NightVision] 8/10
24/ Igor Stravinsky - Boomerang (Jase Thirlwall Rework) [CDR] 8/1
25/ Dk8 - Murder Was The Bass [Enhanced] 8/10
26/ Kay D. Smith & Marc Tall - Passive Resistance (Hoipolloi Remix) [Sniper] 8/10
27/ Ellez Ria - Overdrive [CDR] 8/10
28/ Will Atkinson pres Darkboy - Atkinsane (Mark Sherry Remix) [DAMAGED] 7/10
29/ Sasha Carassi, Mikael Jonasson & Gaia - The Status Is Excussu D: Thriller Is Void (Armin van Buuren Mashup) 6/10
30/ Armin van Buuren vs M.I.K.E - Intruder [Armind] 9/10
31/ Jochem Paap, Faithless & UMEK - Gatex Insomnia Kreck (Armin van Buuren Mashup) 7+/10
Edit: Freezer (15. 06. 2014 16:37) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(15. 06. 2014 16:38)
Soptík 667.

01/ Cosmic Gate & Sarah Lynn - Sparks After The Sunset [Wake Your Mind] docela typickej současnej CG sound, musím uznat že album asi nebude ani zdaleka takovej odpad jak jsem si myslel...docel pěknej feel-good dance track 7/10
02/ Kamil Esten - Aquatica [Monster Pure] výborný summer proglift 8+/10
03/ Underworld - Dark & Long (Jerome Isma Ae & Maor Levi Remix) [Anjunabeats] {Taken from Anjunabeats vol. 11} hlavní motiv se mi docela zpočátku líbil, ale celkově je to až moc monotoní track 7/10
04/ Genix - Run [Anjunabeats] {Taken from Anjunabeats vol. 11} vrzavější spodek, ale fajn melodka 8/10
05/ Cosmic Gate & Orjan Nilsen - Fair Game [Wake Your Mind] {Taken from #StartToFeel} spíše v tom slyším Orjana, jeho typický sound určeny pro velké rumy 7+/10
06/ Deadmau5 - Phantoms Can't Hang [Mau5trap] wow Joel smečuje, výborná šlapavější věc s přenádherným breakdownem 9/10
07/ Dash Berlin w/ Christon Rigby - Underneath The Sky {Taken from the Album: We Are} [WORLD PREMIERE] a state of cheese a použitý sky falls down sound to nezachrání 5/10
08/ Carlo Calabro, Gareth Emery Ft. Bo Bruce - U Are The Loudest In This Room Of Silence (Armin van Buuren Mashup) dělám, že jsem to neslyšel...
09/ Richard Durand - Blast [Magik Muzik] {Taken from 'In Search Of Sunrise'} docela fajnově provedený bigrumec 7+/10
10/ MaRLo w/ Fisherman & Hawkins - Forces [CDR] {TUNE OF THE WEEK} žádná velká pecka, jen variace na Gaia-bigroom tracky, kterých tu bylo už stovky...6+/10
11/ Faruk Sabanci & ReOrder - Just Livid [Flashover] překvapivě docela nadupaný track, výborný proglift....a to už jsem Sabanciho málem odepsal 8/10
12/ Jordan Suckley - Contaminated [DAMAGED] fantastická melodie v breakdownu...drop je sice docela cool, ale raději bych zpět tu melodii 8/10
13/ Philippe El Sisi & Abstract Vision Ft. Jilliana Danise - This Time (Wach Remix) [Sir Adrian Music / How Trance Works] trošku umíráček, ale ok vokály 7+/10
14/ Andy Moor - Fade To Light (ReOrder Remix) [WAO138?!] je dobře, že to někoho napadlo, čapnout tu melodii a udělat z toho proper trance 8/10
15/ Gaia - Empire Of Hearts (Johann Stone Remix) [Armada] [WORLD PREMIERE] asi lepší a hlavně více trancy než trousy orig 8/10
16/ The Thrillseekers vs STANDERWICK - Like They Used To [WAO138?!] super-chytlavá melodie, výborně 8+/10
17/ Alex van ReeVe & Geert Huinink - Natalie [WAO138] {FUTURE FAVOURITE} umíráček, nemám tyhle tracky moc rád, i když oceňuji práce Huininka 7+/10
18/ Sied Van Riel Ft. Alicia Madison - Gravity (Sneijder Remix) [Black Hole] nadějný break...drop je empty, trochu nezajímavé 7+/10
19/ Ultimate - The Next Point [Infrasonic Pure] ultimátní uplift, na který se čekalo dost dlouho, je již známý z kompilačky electronic audio 2...perfektní dreamy a klasický Ultimate sound 9+/10
20/ Simon Patterson Ft. Sarah Howells - Dissolve (Freedom Fighters Remix) [Armind] výborný psy remix...škoda že armin začne kecat do dropu :) 8/10
21/ Ferry Tayle Ft. Suncatcher - Origami (Album Mix) [Enhanced / Always Alive] {Taken from the album: #TheWizard} tomhuhle tracku bych vytknul snad jen....ehm...no asi nic, perfektní uplift 10/10
22/ Ferry Tayle Ft. Poppy - The Way Back Home (Matt Bowdidge Remix) [Enhanced / Always Alive] {Taken from the album: #TheWizard} výborný remix už tak povedného originálu 8+/10
23/ Indecent Noise vs. Above & Beyond - Hello Warsaw (Indecent Noise's Buenoise Aires Mashup) fantastická melodie z origoše a cool polskej drop 8+/10
24/ ReOrder & Driftmoon - Together We Are Not Afraid [Monster Force] fajn údernější track, meodie je pěkná, vzletná...i když jsem jí v podobné variace už slyšel 8/10
25/ Ben Nicky - Air [VANDIT] typově podobný track, jen ještě euforičtější 8/10
26/ John Askew - Plush [Perfecto Fluoro] hodně zajímavý, skoro až mystický breakdown 8/10
27/ Sam Jones - Buckle Up (Lostly Remix) [KEARNAGE] suprovej uplift...Activa sound...a neříkejte mi že to nedělal on :) 8+/10
28/ Inertia - The Chamber (Indecent Noise Remix) [Discover] sice ok remix, ale originál nikam nepovyšuje 7+/10
29/ John Askew - Giving You Acid (Harmonic Rush 'On Salvia' Remix) [Discover Dark] (DD98) klasickej HR sound...exo breakdown to jistí 8/10
30/ Deedrah vs Micky Noise - Half of Me [JOOF] vokály působí divně, jakobych snad poslouchal nějaký rock nebo metal..ale melodická část je super 8/10
31/ Questia - Crystal Clouds (Vincent de Moor Original Mix) [ASOT] {ASOT RADIO CLASSIC} VDM je pro mě hrdinou, tolik klasik, tolik originálního soundu...někdo takový na dnešní scéně chybí 9/10
Edit: Freezer (15. 06. 2014 16:45) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(19. 06. 2014 22:18)
jestli je Cosmic Gate & Eric Lumiere - Falling Back trance tak jsem asi čínskej bůh srandy.. nicméně je to celkem chytlavý track.. ale trance any omylem..
(22. 06. 2014 21:21)
Majkl: no je to komerční trance, nebo možná komerční dance? ...myslím, že v Asotu se objeví mnohem víc tracků, který nemají s trancem nic společného....tohle není žádná vyjímka...

Poslední díl 668 mě moc nebavil...první hodnika byla skoro až utrpení, nezaujalo mě tam snad vůbec nic, v druhé hoďce už pár fajn tracků bylo...tak uvidíme jestli najdu chuť to vůbec nějak ohodnotit...
Edit: Freezer (22. 06. 2014 21:22) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(23. 06. 2014 17:20)
Pissot 668.

01/ Max Freegrant & Sebastian Krieg - Omnisphere [Freegrant Music] {TUNE OF THE WEEK} takové tracky na začátek...to není vůbec špatné, pěkný progressive, i když ne až tak světoborný, že bych mu dal titul totw...melodie je ale docela chytlavá 7+/10
02/ Above & Beyond pres. Oceanlab - Satellite (Ilan Bluestone Rework) [Anjunabeats] pomalejší alternativa, pro mně docela nudná alternativa, kterou osobně nikdy nevyužiju, vždy dám přednost originálu 7/10
03/ Dash Berlin & Jay Cosmic Ft. Collin McLoughlin - Here Tonight [Armada] {Taken from the album 'We Are'} a state of cheezz, welcome to the disco 3/10
04/ Paul Oakenfold - Toca Me (Club Mix) [Perfecto] {Taken from the album 'Transmission'} ten drop je bigroom @#$%&...špatný rework 4/10
05/ Paul Oakenfold - Dreams [Armada] {Taken from the album 'Transmission'} další super nadčasová klasika, ovšem opět docela zmrvená, zpomalená, ztrousovaná, přesto mnohem lepší než ta předchozí 6/10
06/ The Madison Ft. 3PM - Reflecting The Sun [Vandit] generic vocal trouse? 5/10
07/ Andy Moor - Fade To Light (Ecomix Radio Edit) [Armada] {Featured on Andy Moor - Breaking The Silence, Vol. 3} fajn alternativní verze 8/10
08/ Beatsole - Summertime [Magic Progressive] docela fajn summer track...byly tu už ale lepší v minulosti 7/10
09/ Ferry Corsten - Festival Crash [Flashover] docela zajímavá verze s táhlejšími synths...ale není to tak hravé jako originál...7+/10
10/ Cosmic Gate & Sarah Lynn - Sparks After The Sunset [WYM] {Taken from the album: Start To Feel} solidiní vokálovka 7/10
11/ Oliver Smith - Evermore [Anjunabeats] Oliver je zpět s tímto trackem, který se vyskytoval jako ID asi rok...melodie příjemná, jinak je to bohužel tradiční dnešní trouse sound...byť inteligentnějšího ražení 7+/10
12/ Tenishia & Ana Criado - Ever True [Raz Nitzan] pro mě další z řady nudných zpívánek 5/10
13/ Stoneface & Terminal w/ Ronski Speed & Synthea - Yuma (Stoneface & Terminal Mix) [Euphonic] docela tradiční současný ST track...pěkné, jen bych tam nedával ten rádoby klubový drop 8/10
14/ Andrew Rayel - Impulse [Armada] {Taken from the album 'Find Your Harmony'} klon Dark Warriora 6+/10
15/ Paul Oakenfold - Hold That Sucker Down (Johnny Yono Remix) [Armada] {Taken from the album 'Transmission'} další velká klasika, solidně předělaná 7/10
16/ Paul Oakenfold - Not Over Yet [Armada] původní track mi až tak nevoní především kvůli vokálům, tento rework je však velmi dobrý a má odpich...8/10
17/ MaRLo & Fisherman & Hawkins - Forces [ASOT] trousing, trousing...FU 5/10
18/ Darren Porter & Ferry Tayle - Neptunes Legacy [Tytanium] již třetí pokračování Neptunu...a řekl bych, že první dva výborně doplňuje 8/10
19/ Simon Patterson Ft. Sarah Howells - Dissolve [Armind] již docela známá vokálovka a výborný follow up k The One 8+/10
20/ Mark Sherry pres. Outburst - A Star Within A Star (James Dymond Remix) [Outburst] orchestrální breakdown, na který navazuje nasransynth 7+/10
21/ Danjo - Hollow Glory (Kaimo K Mix) [Black Hole] moc pěkný dreamy uplift typickém Kaimo K stylu 8+/10
22/ Philippe El Sisi & Abstract Vision Ft. Jilliana Danise - This Time (Wach Remix) [SirAdrian] {FUTURE FAVOURITE} pro mně trochu překvapivý vítěz, trochu mi to přijde utahané, ale jinak ok 7+/10
23/ Binary Finary & Frank Dueffel - Trancelation (Photographer Remix) [Komplex Sounds KSX] wow Photographer a opět docela úderný sound...breakdown je navíc velmi netradiční, škoda jen že vygraduje do naprosto stejné pasáže jako před breadkownem 8/10
24/ Matt Bukovski - Nothing To Fear [WAO138] výborný uplift s lehce orchestrálním feelingem 8/10
25/ Gaia - Empire Of Hearts (Johann Stone Remix) [WAO138] určitě lepší než orig 8/01
26/ Jordan Suckley & Paul Webster - Help (XGenic Remix) [Damaged] typická dnešní 140ka, průměrná melodie v breakdownu a drop tech-trancový 7/10
27/ Jase Thrillwall - Sicko (XGenic Remix) [Mental Asylum] to samé 7/10
28/ Sean Tyas - Unleash [Tytanium] starej dobrej Tyas, ale mo se mi nelíbí první techy drop 7+/10
29/ Sunset - Under The Sea (Philippe El Sisi Remix) [Trance All-Stars] příjemný letní happy uplift 8/10
30/ Paul Oakenfold - Madagascar (Harmonic Rush Remix) [Perfecto] nesmrtelná klasika, kterou ve své době suprově zmixoval Push...tenhle remix je ale taky peckový a původní melodie je zajímavě rozvinuta 8+/10
31/ Dash Berlin w/ Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run [Armada] {Taken from #ASOTClassics9} {ASOT RADIO CLASSIC} track z doby, kdy Dash ještě nepropadl komerci...přesto nikdy nepatřil mezi moje naprosté favority 8/10

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(02. 07. 2014 04:45)
Ahoj 669.

01/ Cosmic Gate & Alexander Popov Ft. Jannika - Shine Forever [Wake Your Mind] {Taken from the album: 'Start To Feel'} album rozhodně překvapuje, melodičností....další velmi pěkný track na poslech 7+/10
02/ Max Freegrant & Sebastian Krieg - Omnisphere [Freegrant Music] chytlavá prog track z minula 8/10
03/ Dave202 - Visions [PinkStar Records] housey track s lehce funky pojetím, není to špatné, ale do Asotu se to moc nehodí 6/10
04/ Andy Moor - Fade To Light (Joseph Areas 'Dirty Rock' Mix) [AVA] melodická pasáž fajn, trouse pasáž špatné 6+/10
05/ Danny Chen - Remode [CDR] zajímavý melodický track 7/10
06/ Tenishia & Ana Criado - Ever True [Raz Nitzan Music] vokály sice pěkné, ale melodicky nezajímavé 7/10
07/ Ben Gold - Amplified (Solis & Sean Truby Remix) [Garuda] ok navrzlý remix, orig pro mě lepší 6+/10
08/ Monoverse - Fraction [Infrasonic] pěkný prog trance 8/10
09/ Jerome Isma-Ae - Overdrive [Armada] track postavený jen na jednom riffu, pro mně trochu monotoní 6+/10
10/ Cosmic Gate & Jonathan Mendelsohn - All My Life [Wake Your Mind] {Taken from the album: 'Start To Feel'} ty vokály nezkousnu, melodicky nic moc poutavého 4/10
11/ Cosmic Gate & Kristina Antuna - Alone [Wake Your Mind] {Taken from the album: 'Start To Feel'} ucházející popina 6/10
12/ Cosmic Gate & Ørjan Nilsen - Fair Game [Wake Your Mind] {Taken from the album: 'Start To Feel'} ok bigroom trance 7+/10
13/ Faruk Sabanci - Multitude [ASOT] {TUNE OF THE WEEK} rozjezd velmi nadějný, mě se pak ale nelíbí nástup těch nasran-synths 7/10
14/ Amine Maxwell - Olusia (Lence Remix) [Alter Ego] výborný track, mám sice raději orignál, ale i tato verze agresivnější je fajn 8+/10
15/ HeatBeat vs Cosmic Gate - Falling Back In Aerys Love (Armin van Buuren Mashup) mešapy mě nezajímaj...
16/ Paul Oakenfold - Theme For Great Cities [Armada] {Taken from the Album #TranceMission} skvělá předělávka klasiky od Simple Minds 8+/10
17/ Ferry Tayle & Daniel Kandi - Flying Blue [Always Alive] {Taken from the album #TheWizard} tento track už tuším kdysi v Asotu zazněl...ale proč si ho nezopakovat, byl tak trochu přehlídnut 9/10
18/ Indecent Noise Ft. Noire Lee - Glitches [Mental Asylum] #MA037 fajn poklidnější vocal track 8/10
19/ The Thrillseekers vs Ian Standerwick - Like They Used To [WAO138?!] jednoduché ale efektní jako prase 9/10
20/ Driftmoon & Geert Huinink Ft. Kim - Worlds Which Break Us [Abora Recordings 100] epické dílko s nádechem Bleamana a trochu v tom slyším melodii z Ligaya nebo Tenshi 8/10
21/ Ian Standerwick w/ Allen Watts - Next Generation [WAO138?!] úderný track s nasrnýma synťákama 8/10
22/ Pink Floyd - Shine On The Dark Side of The Moon (Neptune Project's 'Out There W/ Pluto' Mix) [CDR] sakra povedej bootleg 8+/10
23/ Fergie DJ & Adrian Sina - Just Coming [Solid Black Rec] track s docela překvapivým psy dropem 7+/10
24/ Will Atkinson - Eternally [FSOE] Atkinson je ve formě, opět dobré, trochu takové poklidnější než obvykle 8/10
25/ Davey Asprey - Illusions [Monster Pure] námrd ve stylu Photographerů apod...9/10
26/ Stan Wise - Dynamism [Lostalgia] hodně euforický track ve stylu starých PVD tracků 9/10
27/ Sean Tyas - Unleash [Tytanium] Tyas jako za mlada :) 9/10

28/ Jase Thirlwall - Sicko (Indecent Noise Edit) [Mental Asylum] #MA038 hodně ďábelský track, hlavní pasáž připomíná Solar Factor sound 8/10
29/ John Askew - Plush [Perfecto Fluoro] breakdwon je úplně pohlcující, omáčka okolo je bohužel prostě jen omáčka 8/10
30/ Cosmic Gate Ft. Tiff Lacey – Should’ve Known [Armada] {Taken from the album 'A State of Trance Classics Vol. 9'} {ASOT RADIO CLASSIC} Kosmíči na přelomu...hodně dobrý, řekl bych ne ještě tak komerční track 8+/10

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(04. 07. 2014 01:48)
Pusot 670.

Vzhledem k tomu, že se jedná o special live epizodu, tak to vemu spíše jen číselně, většina tracků už v Asotu totiž zazněla...

01/ ID - ID [CDR] pravděpodobně nějaká Raylovina nebo něco takového, nezní to úpně zle v rímci bigroomu 7/10
02/ Andrew Bayer vs Armin van Buuren & Emma Hewitt - Once is Forever Ours, Lydian (Armin van Buuren Mashup) raději mám samotná Once Lydian 8/10
03/ Above & Beyond - Hello [Anjunabeats] magická meloide, drop je ale prostě špatný... 8/10
04/ London Grammar - Hey Now (Arty Remix) [Ministry Of Sound] skvělá vokálovka 8+/10
05/ Paul Oakenfold - Toca Me [Perfecto] 4/10
06/ Soarsweep - Between Empires [Armada] {Taken from the album 'ASOT 2014'} 8+/10
07/ Matisse & Sadko - Sigure [Spinnin] prostě bigroom, je fakt že jsou i horší... 3/10
08/ Armin van Buuren Ft. Laura Jansen - Sound of The Drums (Bobina Remix) [Armada] hnus trouse 3/10
09/ Axwell Λ Ingrosso - We Come We Rave We Love [Infuzion Music] překvapivě ne tak strašné jak bych čekal, ale v Asotu tohle? fuj 4/10
10/ Ørjan Nilsen - Violetta [Armind] 8+/10
11/ Sultan Shepard vs Cosmic Gate vs Fatboy Slim - It's 'No Good' When Your 'Crushed' & You 'Eat Sleep Rave Repeat' (Armin van Buuren Mashup) 7/10
12/ Cosmic Gate & Ørjan Nilsen - Fair Game [ASOT] {Taken from the album 'Start To Feel'} 7+/10
13/ KhoMha - Asylum [Coldharbour] 7+/10
14/ Armin van Buuren - Save My Night [Armada] 5/10
15/ Max Graham & Maarten de Jong vs Lana Del Rey - Lekker Our Summertime Sadness (Armin van Buuren Mashup) 7+/10
16/ Carlo Calabro vs Gareth Emery & Bo Bruce - U Are The Loudest Silence (Armin van Buuren Mashup) stupidní mešupy... 6/10
17/ Simon Patterson Ft. Sarah Howells (Paper Aeroplanes) - Dissolve [Armind]
18/ Heatbeat vs Cosmic Gate - Falling Back In Love w/ Aerys (Armin van Buuren Mashup) 7/10
19/ Jorn van Deynhoven - New Horizons (Mark Sixma Remix) {'ASOT650 Anthem'} [ASOT] 6/10
20/ Idina Menzel - Let It Go (Armin van Buuren Remix) [DCONSTRUCTED] 8/10
21/ Armin van Buuren pres. Gaia - Empire Of Hearts [Armada] 7/10
22/ Lee Miller vs. Passenger - Let Her Go To The Atlantic Island (Armin van Buuren Mashup) tahle mešupice se mi docela líbí 8/10
23/ MaRLo - Visions [ASOT] 7/10
24/ Armin van Buuren Ft Rank 1 w/ Kush – This World Is Watching Me (Willem de Roo Bootleg) [Armind] 7+/10
25/ Estiva vs Paul Van Dyk Ft. Plumb - Don't Deserve Your Dinodrums (Armin van Buuren Mashup) 7/10
26/ M.I.K.E & Fred Baker pres. Active Sight - Never Ending (Bryan Kearney Remix) [KEARNAGE] konečně trance... 9/10
27/ Armin van Buuren & Andrew Rayel vs Cosmic Gate - EIFORYA: Exploration Of Space (Armin van Buuren Mashup) 7/10
28/ Basic Dawn - Pure Thrust (NU NRG Remix) [Thrust Groove Records] {CLASSIC} fuckin yeeees 9+/10

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(18. 07. 2014 23:45)
Fagot 671.

01. Dash Berlin & Jay Cosmic feat Collin McLoughlin – Here Tonight (Lush & Simon Remix) [Aropa] přesně tenhle typ tracků dělá způsobuj, že se lidi Asotu posmívají...a bodejď by ne...tohle by si měl Armin odpustit, tyto track s playlistu Leška Semelky...netvrdím, že je to šit, jen se to do Asotu nehodí, je to moc cheesy 4/10
02. Mark Sixma – Shadow (W&W Edit) [Mainstage] ufff no ještě tohle k tomu, ano je to lepší než většina dnešní bigroom produkce, ale i tak je to u mně tak max na 5/10
03. Pryda – Shadows (Dart Rayne & Yura Moonlight Remix) [VIRGIN] a takhle to vypadá, když se to provede intigentně...bez ambicí stát se beatport nr.1...kvalita 8+/10
04. Jose Amnesia feat. Anthya – Don’t Breathe [Shah Music] tyhle vokálovky mi moho neříkají...není to šaptné, ale na můj vkus lehce utahané 7/10
05. Hazem Beltagui – Lost Prophets [CDR] ponurejší track, který mě docela baví 7+/10
06. Hazem Beltagui feat. Jennifer Rene – The Wonder (Bjorn Akesson Remix) [FSOE Excelsior] hodně vrzavé, je tam ale i pár světlejších pasáží 6/10
07. Gareth Emery feat. Christina Novelli – Dynamite (Iversoon & Alex Daf Bootleg) [Garuda] temnější verze hodně popového originálu, trocbu mi tam vadí ta dubstep pasáž, jinak by to bylo cool 8/10
08. Markus Schulz feat. Jaren – Carry On (Solis & Sean Truby Remix) [Coldharbour] příjemná letní a svěží vokálovka 8/10
09. Faruk Sabanci – Multitude [ASOT] track s výbornou melodií a solidním vodpichem, pro mě však zabitý nasran-synthama 7/10
10. Mixail – A New Age [Black Sunset] Mixail odkrývá temnější stránku EDM, na jeho album jsem zvědav, singl Plasma je masakr 7+/10
11. D-Wayne & Leon Bolier – Detonate [Wall Recordings] tak trochu jsem to už dopředu odsoudil...ale nakonec to není zlé, houslová melodie je docela fajn a drop není takovej @#$%& jak bych od Boliera čekal 6+/10
12. Denis Kenzo feat. Sveta B. – Just Believe Me Yesterday [Armind] opět dubstepní pasáž v breakdwonu a celkově docela zvláštní track, který možná bude chtít více poslechů na zalíbení 7/10
13. Stoneface & Terminal – Sonus [Euphonic] docela typický ST sound, dobré 8/10
14. Stoneface & Terminal with Kyau & Albert – We Own The Night (Album Mix) [Euphonic] méně cheesy verze...docela zajímavě zkomponované 7+/10
15. Stoneface & Terminal – Alive [Euphonic] Blueprintí nádech a moc pěkný track lehce koketujícjí s upliftím soundem, spíše bych to ale nazval progliftem 8+/10
16. Alexander Popov – Eternal Flame [Armind] [Tune of The Week] wow moc pěkné, opět kvalitní proglift a tentokrát baz Gaia nádechu, velice euforický track 8/10
17. Giuseppe Ottaviani – Passion [Go On Air] výborná melodie, docela agresivní track, který bude v clubech drtit parkety, bez toho acid dropu bych se ale asi obešel 8/10
18. Coldplay – A Sky Full Of Stars (Paul Webster Bootleg) [Parlophone] docela pěkné, lehce upliftí alternativa k originálu 7+/10
19. Solarstone – 4ever (Pure Retouch EA3 Edit) [Touchstone] vynikající, relaxační a magický track...na release už čekám skoro rok...9+/10
20. John O’Callaghan vs. Dart Rayne & Yura Moonlight with Sarah Lynn – One Special Silhouette (Armin van Buuren Mashup) [CDR] oba tracky jsou dobré zvláš´t, tenhle mešap stojí za piču
21. Driftmoon & Geert Huinink feat. Kim – Worlds Which Break Us [Abora] [Future Favorite] nejsem moc fanda utahaných orchestro-tranců, ale tenhle je jeden z těch nejlepších 8/10
22. ReOrder & Darren Porter – The Void [WAO138] wow, dělovka, trance jak víno, melodicky podobé jako poslední tracky pod Skypatrol aliasem 8+/10
23. Kevin Crowley – Brave The Storm [Defcon] taky fajn uplift, svižnějšího ražení 8/10
24. Re:Locate vs. Robert Nickson – Jetpack [Molekular Sounds] obrovské překvapení, fantastický uplift od těchto legend, neuvěřitelné 9+/10
25. Sneijder & Bryan Kearney – Next Level (Psyneijder Remix) [Subculture] docela fajn psýčková alternativa, čekal jsem možná i víc 7+/10
26. Johan Gielen – Physical Overdrive (Darren Porter Remix) [Black Hole] ty rádoby cool empty pasáže se mi nelíbí, jinak super 7+/10
27. Alex M.O.R.P.H – Nitro [VANDIT] hodně akční track s acido-dropem, alá operace blade 7+/10
28. Armin van Buuren pres. Gaia – Empire Of Hearts (Johann Stone Remix) [Armind] [Future Favorite #668] 8/10
29. Allen Watts – Tunnel Vision [Edge EDM] akční a dnešní promakaná klasická 140ka 8+/10
30. Svenson & Gielen – The Beauty Of Silence [ID&T] [ASOT Radio Classic] a takhle se trancovalo ve zlaté éře 10/10

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(19. 07. 2014 01:46)
Exot 672.

01. Deadmau5 – Pets [mau5trap] jeho aktuální album je velmi dobré, elektronická nálož a skutečné hudebí dobrodružství, spousta neotřelých zvuků, toto je jeden z těch normálnějších tracků na albu 8/10
02. Kago Pengchi – Sinabro [Enhanced] enhanced sound mě vyloženě nebaví 5/10
03. Omnia – Tomorrow People [Armind] trochu promakanější bigroom, trochu vykrádačka Lift Off 7/10
04. Stamina & Nikita – Liliya (LTN Remix) [Fly Warp Records] pokud LTN nevydávají na Enhanced tak to je většinou dost dobré 7+/10
05. NoMosk & Roman Messer feat. Christina Novelli – Lost Soul (Hazem Beltagui Remix) [Suanda] píjemná vokálovka, na mě až příliš ucajdané 7/10
06. Orjan Nilsen feat. Christina Novelli – Hurricane [IMO] vítá vás hudební stanice MTV...6/10
07. Alesso – Tear The Roof Up [Def Jam] asi nejhorší track v Asotu ever...Arminovi se tam asi líbí ten Gaiovitý breakdown, ale jinak je to odporné, včetně těch okálů, hnus velebnosti 2/10
08. Alexander Popov – Siberia [Armind] celkem standartní trouse 5/10
09. Omair Mirza – High Roller [Coldharbour] bigroom trouse, s alespoň trochu nápaditým dropem s bongama 6+/10
10. Ost & Meyer vs. Local Heroes – Double Back [Always Alive] trouse..nic zvláštního 6/10
11. Iversoon & Alex Daf – Child of Light [How Trance Works] trochu svižněnjší a docela dost trancy bigroomík, to by se dalo 7/10
12. Above & Beyond feat. Alex Vargas – Blue Sky Action [Anjunabeats] hmm pěkný track, žádné skřípací nebo vrzací manévry, pěkná zasněná vokálovka 8+/10
13. Veracocha – Carte Blanche (David Gravell Remix) [Armada] docela dobrá bigroom předělávka, žádná velká ostuda to není 7+/10
14. Markus Schulz feat. Liz Primo – Blown Away (Beat Service Remix) [Coldharbour] klasickej BS sound, výborný remix nejlepší vokálovky z Markusova alba 8+/10
15. Grube & Hovsepian – Prankster [Coldharbour] tohle bude v klubech docela fajn, takovej ten typickej Digital X / Nifra sound 7+/10
16. Andrew Rayel feat. Sylvia Tosun – There Are No Words [Armada] asi nejlepší Rayel vokálovka z alba...za 6/10
17. Arisen Flame – Explorer [ASOT] [Tune of The Week] Ariseni docela jede v poslední době, opět velice dobrý proglift 8/10
18. Allen & Envy vs. Allen Watts – Kardia [WAO138] výborné energií napěchoané dílko, fans of Photographer sound? 9/10
19. Sunset & Andy Bianchini feat Alex Staltari – Beside You (Startail Dub) [Alter Ego] skvělý uplift ve stylu třeba Ultimate apod 8+/10

20. Aimoon & OzzyXPM – Stargazer (Matt Bukovski Remix) [Unique Sense] v melodii slyším trochu náznak Arminova Communication...ale jinak fajn 8/10
21. Philippe El Sisi & Sarah Lynn – Look Above [How Trance Works] vokálová varianta na jeho track L Acrobat 8/10
22. Pedro Del Mar & illitheas – Salvation [Black Hole] optimistický a veselý uplift, moc pkěné 9/10
23. Aly & Fila meets Roger Shah feat. Sylvia Tosun – Eye 2 Eye (FSOE 350 Anthem) [FSOE] tak to je mnohem lepší hymna než The Journey, parádní trance euforie 9+/10

24. Kheiro & Medi feat. Ameera – Hayati [FSOE] špičkový breakdown...techy drop mi tam moc nesedí 8/10
25. Jason Ross – Burma (Cold Blue Remix) [Monster Pure] fantazie, takové uplift já pořád hltám jak bonbonky 9/10
26. Firebird – Gemellar (Fred Baker’s Tech Trance Remix) [Fraction Records] techy drop je docela překvapivý a přijde mi cool, not bad 7+/10
27. Mhammed El Alami & Illitheas – Horizon [Always Alive] pohodovější track s kytarovým motivem 8+/10
28. Indecent Noise – Witch Hunt [Mental Asylum] track možná lehce inspirován Stresstestem a Askewovým The Witch....8/10
29. Ian Standerwick – Valyrian [FSOE] skvělá a vlezlá melodie, techy pasáž se mi ta nelíbí 8/10
30. Nero – Satisfy (Talla 2XLC INF3RNO Rework) solidní nářez 7+/10
31. Allen Watts – Tunnel Vision [Edge EDM] [Future Favorite] tohoto FF bych nečekal, ale je to moc dobře 8+/10
32. Darude – Sandstorm [Neo] [ASOT Radio Classic] je to vlastně trance, ale asi jo...komerčnější varianta 8+/10

Edit: Freezer (19. 07. 2014 02:15) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(27. 07. 2014 02:34)
Prasoň 673.

01. Omnia – Tomorrow People [Armind] ucházející bigroom, který kehce vykrádá Lift Off 6/10
02. Andrew Bayer – The District [Anjunabeats] fantastická melodie, kdyby tam nebyly ty vrtačky, bylo by to impozantní 8/10
03. Kyau & Albert – Down [Euphonic] docela příjemný, komerčně mířený track 6+/10
04. Steve Brian & Tabasco Bob – Time & Time [WYM] lehce housy track 6/10
05. Aurosonic & Neev Kennedy – Now I See [Aurosonic Music] nádherné vokály a relax atmosféra, tak trochu klasickej Auro sound 8+/10
06. Boom Jinx & Meredith Call – The Dark [Anjunabeats] také velice příjemná vokálovka a klasickej anjuna/enhanced sound 7+/10
07. Mino Safy – Inheritance [Veritas] hlavní nasran-synth mi trochu zkazil dojem 6+/10
08. Andrew Rayel feat. Jonathan Mendelsohn vs. Mark Sixma & W&W – One In A Shadow (Armin van Buuren Mashup) [Armada] stupidní mashup...2/10
09. Alexander Popov – Eternal Flame [Armind] jedna z nej věcí od Popova 8/10
10. Chris Schweizer – We Are The Future [Captivating Sounds] docela agreisvní bigroomovka, může být...6+/10
11. Alexander Popov – Lost Language (David Gravell Remix) [Armada] klasika Gravell, varianta na jeho jiné produkce 6/10
12. Tarmo Tammel – Playa Del Sol [Digital Society] velice příjemný, svěží trancy track s balearic atmosférou, nádhera 8+/10
13. Luke Bond – Maxima [free download] šlapavější proglift, tak jako většina jeho produkce 7+/10
14. Driftmoon & Geert Huinink feat. Kim – Forever [S107] houslový breakdown, lehce dramatická atmosféra, fajn progliftí sound 8/10
15. The Thrillseekers – This Is All We Have [Black Hole] wow hlavní melodie je suprová, možná bych jí ještě trochu více zvýraznil aby v tracku nebyla lehce upozaděná za kytarovou melodií 9/10
16. Arisen Flame – Explorer [ASOT] skvělý a hodně zapamatovatelný proglift 8/10
17. Yves De Lacroix feat. Marell – Destroyves [Lange] bigroom drop to celé zazdil, něco pro fandy Gravella, Schweizera apod 5/10
18. Alexandre Bergheau & Ruben De Ronde – All That Matters [ASOT] lehce navrzlý a pro mě trochu nevýrazný track 6+/10
19. Markus Schulz – Remember This (Mark Sherry Remix) [Mainstage] čekal jsem hodně, ale nakonec nejsem až tak u vytržením drop je takový trochu crazy...7+/10
20. Ultimate & Moonsouls – Now In Heaven [Infrasonic Pure] tahle dvojice, to byla už dopředu jasná záruka kvality 9/10
21. Aly & Fila meets Roger Shah feat. Sylvia Tosun – Eye 2 Eye (#FSOE350 Anthem) [FSOE] [Future Favorite] nádherná, opravdu nádherná hymna 9+/10
22. Mark Sherry – A Star Within A Star (Alex M.O.R.P.H. Remix) [High Contrast] breakdwon fantastický, jak z velkofilmu...pokud to není z nějakého ukradnutý...ale ten techy drop je pro mě nestravitelný, bohužel 7/10
23. Alan Morris – Rebellion [Tytanium] orchstrálně dramatický break a po něm docela solidní trancová řež...dobré 8/10
24. Ciro Visone – Commander (Kinetica Remix) [Liquid Energy] pro fandy Photographer soundu jak dělané 8/10
25. Lost Witness vs. Iversoon & Alex Daf – Sienna [Blue Soho] tohle je něco, co já postrádám v současném trancu...výrazná a originální melodie, která nezapadne mezi stovkama podobných...moc podobných totiž není...fajnéé 9/10
26. Jonathan Carvajal & Andres Sanchez – Teardrops [WAO138] zajímavě se rozjíždějící track než mě trochu zarazily již mnohokrát slyšené nasamplované vokály, a techy drop mi taky až tak nesedl 7/10
27. Nick Callan – Good Morning (Dan Stone Remix) [Tool Records] Dan Stone taky snad nikdy nezklame, pěkný euforický uplift 8+/10
28. G-Mark – Connected [Equinox] skušné, i když melodicky mi to moc nesedlo, ani sound mi nepřijde až tak propracovaný...průměrnější 140ka 6+/10
29. Amir Hussain – Presence Of Mind [Monster Force] hodně agresivní, ale melodická šleha 8+/10
30. Will Atkinson – Victims [Subculture] konečně zase jednou zvukově něco trochu odlišného, tohle je opravdu evil track, něco jako starší Solar Factor tracky 9+/10

31. Aquanuts – Deep Sea [Sumo] [ASOT Radio Classic] popravdě ten track ani moc neznám...docela dobré a undergroundovější 8/10

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
lub
(27. 07. 2014 20:00)
Mark Sherry – A Star Within A Star (Alex M.O.R.P.H. Remix) - Tím vykradeným velkofilmem je Sunshine (sci-fi 2007 režie Danny Boyle)
(28. 07. 2014 21:24)
Eye 2 Eye melodie jak z titanicu ale nádhera :-)
(31. 07. 2014 21:08)
Zdravím. Nevíte kdy vychází track z ASOTU 672 Andrew Rayel feat Sylvia Tosun - There Are No Words. Měl by být a novém albu Andrewa, ale to už vyšlo, nebo ne?Track nemohu zatím nikde sehnat ani release date?
(31. 07. 2014 22:38)
Tento track je v krátké verzi předposledním titulem Andrewova alba.

Edit: O single releasu ani o vydání alba s extended verzemi informace nemám.
Edit: Dolvich (02. 08. 2014 21:29) (1x)

[www.mixcloud.com]
(01. 08. 2014 15:35)
A nevíš jestli bude original verze nebo nějakej club mix....Tahle krátká verze se do mix.setu nehodí :-)
(02. 08. 2014 20:31)
Ufot 674.

01. Dennis Sheperd feat. Chloe Langley – Bring You Home [A Tribute To Life] docela pěkné vokály, celkově spíše komerční feeling a melodicky spíše průměrnější 6/10
02. Armin van Buuren feat. Emma Hewitt vs. Andrew Bayer – Forever Is Ours vs. The District (Armin van Buuren Mashup) District bez vokálů prosím 7/10
03. Solis & Sean Truby feat. Sue Mclaren – Closer To The Earth (Luigi Lusini Remix) [InfraProgressive] velice příjemná letní vokálovka 7+/10
04. Super8 & Tab feat. Julie Thompson – No Frontiers [Anjunabeats] sice jem rád, že to není trouse, ale není to nic světoborného...solidní vokálovka v současném enhanced/anjuna stylu...7+/10
05. Funabashi with Ralph Novell – Dimension Seven (Abstract Vision Remix) [Tool Trance] docela pěkná melodie, která patří mezi ty originálnější 7+/10
06. Leo Reyes – Wide Open [Abstractive Music] bigroom rance, na kterém neslyším nic už neslyšeného 4/10
07. Disfunktion – Syxe (Paul Oakenfold Edit) [Perfecto] jasná inpirace starým Pryda stylem...docela pěkný track, ale nic originálního pod lsuncem ani pod měsícem 7/10
08. Hard-Fi – Fire In The House (Simon Patterson Remix) [CDR] poklidnější track, podobně jako jeho bottleg pro Coldplay...vokálům jsem nějak nepřišel na chuť...6+/10
09. Mino Safy – Inheritance [Veritas] velice nadějný začátek a skvělý houslový breakdwon tak trošku zhatí nástup vrřících synthů, ale i tak pěkné 7/10
10. Alexander Popov – Eternal Flame [Armind] třetí opáčko fajn tracku 8/10
11. Tenishia & Maria Nayler – Lifetime When Right [RNM] Tenishia a jejich další zcela průměrná vokálovka 6/10
12. Antony Waldhorn – Epilogue [Sounds Of Elysium] [Tune of The Week] epický breakdown a pak drop ve stylu současných bigroomařů jako jsou Rayel, Orjan nebo Gravell 6+/10
13. Giuseppe Ottaviani feat. Audrey Gallagher – Walk This World With Me [Black Hole] velice pěkná Live předělávka tohoto tracku 8/10
14. Dan Thompson – Outcast [ASOT] docela akční a agresivní proglift 7/10
15. Arisen Flame – Explorer [ASOT] další opáčko, pěkné 8/10
16. Markus Schulz – Destino (Aaron Camz Remix) [Coldharbour] velice dobrý a vychytaný remix s docela ďábelským dropem 8+/10
17. Markus Schulz – Remember This (Mark Sherry Remix) [Mainstage] opáčko, originál pro mně lepčí 7+/10
18. Giuseppe Ottaviani feat. Linnea Schossow – Stars [Black Hole] další pěkní Live předělávka, snadlepší než originál 8/10
19. A.R.D.I. & Cynthia Hall – Sunflowers [Molekular Sounds] trochu poklidnější produkce od ARDI...ale velice pěkné, fanoušci dreamy trancu si budou mlaskat 8+/10
20. Ferry Tayle feat. Sarah Shields & Ludovic H – The Most Important Thing [Always Alive] typická Taylovina, moc pěkný uplift 8+/10
21. Chris SX – Sands Beach [Digital Society] euforický a velice optimistický track, moc dobré 8+/10

22. Jonathan Carvajal & Andres Sanchez – Teardrops [WAO138] [Future Favorite] energy vokálovka, která vyvrcholí vrtačkovým dropem 7+/10
23. Philippe El Sisi & Abstract Vision feat. Jilliana Danise – This Time (WaCh Remix) [How Trance Works] 7+/10
24. Paul Oakenfold – Ibiza (Paul Oakenfold’s Full On Fluoro Mix) [Perfecto] docela catchy track, i když žádná olympiáda 7+/10
25. Paul van Dyk & Ummet Ozcan – Come With Me (We Are One) (Paul van Dyk Festival Mix) [VANDIT] ta první pasáž je úplně magická, pak se ozve takovej doclea typickej bigroom zvuk a je z toho spíše taková juchárna a hopsárna, chtělo by to remix, kde by se více využila ta impozantní první část tracku s piánkem...i tak ale chytlavá věc 8/10
26. Lee Osborne & Allen Watts – Telepathy [Monster Pure] get ready for some proper, PROPER trance 10/10
27. Ferry Corsten – Festival Crash (Talla 2XLC 140BPM Remix) [CDR] soldiní rework reworku :) 7+/10
28. Scott Bond & Marc Mitchell – Airfoil (Ian Standerwick Remix) [REBOOTED] spousta jmen, velká kvalita, promakaný uplift 8+/10
29. Oliver & Tom – F350 (Jamie Drummond Remix) [Edge EDM] opět spíše pozitivní nálada a summer feel, fajn track 7+/10
30. Aly & Fila with Roger Shah feat. Sylvia Tosun – Eye 2 Eye (#FSOE350 Anthem) [FSOE] opáčko fantastické hymny 9+/10
31. 3rd Moon – Monsun [Armada] [ASOT Radio Classic] jeden z nejlepších upliftů ever made, tady níž nepůjdu 10/10

Edit: Freezer (02. 08. 2014 22:20) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(14. 08. 2014 15:39)
Piškot 675.

01. Mike Shiver feat. Theresia Svensson & Johnny Norberg – The Shade (Progressive Mix) [Enhanced] těžkej pop trouse a typ tracku, kterej já bych určitě v Asotu oželel 4/10
02. Clear Sky – Sunrise [Flashover] rozjuchaný housey track, trochu to smrdí sýrečkem 5+/10
03. Cary Nokey – Now or Never (Tenishia Remix) [Sea To Sun] podobných tracků jsem už slyšel...takovej ten tyickej enhanced sound, průměr 5+/10
04. Super8 & Tab feat. Julie Thompson – No Frontiers [Anjunabeats] slušná vokálovka této dvojice, bohužel z toho zrovna ze židle na zem nepadám 7/10
05. Ruben De Ronde vs. Andrew Rayel & Jano – Lef vs. How Do I Know (Ruben De Ronde Mashup) už jsem říkal jak že to mám hrozně rád mashupy? 3/10
06. Eximinds – Helena (Benson Remix) [Always Alive] k mému lehkému překvapení velmi pěkný proggy track s docela fajn melodkou 8/10
07. Solid Stone & Jennifer Rene – Not Enough [Re*Brand] trochu temnější vocal track, pěkné 7+/10
08. Pryda – Axis [Pryda] typickej Pryda sound, sice docela dobré, i když trochu monotonější track 7/10
09. 4 Strings – Monday [Spinnin'] velice soldiní track, mnohem lepší než Galaxy....na Spinnin to je až neuviřetelné...8/10
10. Pierce Fulton – Noon Gun [CR2 Records] v breakdownu docela originálně pojatý track s generic bigroom dropem 6/10
11. Richard Durand & Fisher – In Your Hands [Black Hole] typ vokálovky, který si poslechnu a hned na ní zapomenu 5+/10
12. Andy Moor & Lange feat. Fenja – Top Of The World [Lange] o něco lepší, chytlavější vokály, jen melodie mi přijde taková lehce zbytečně přivrzlá 7+/10
13. Tom Staar & Ansolo – Totem [Size Records] překvapivě docela slušný groovy track 6+/10
14. Cosmic Gate & Eric Lumiere – Falling Back (Mark Sixma Remix) [WYM] typickej Sixma bigroom sound, bez vokálu by to asi i šlo 6+/10
15. Mino Safy – Inheritance [Veritas] [Future Favorite] tenhle track má skutečně kouzelnou melodii, nádhernou, jen se mi moc nelíbí docela agresivní pojetí druhé části tracku, kde se objeví ten nasran-synth 8/10
16. Mark Sixma – Adagio for Strings [Armind] – taken from A State of Trance at Ushuaia, Ibiza 2014 bylo tohle opravdu potřeba? ono to funogvat v klubech bude, protože to má ty bigroom proporce, pro mě ale existuje jen jediná dobrá verze a to je Corstenův remix 5/10
17. Rank1 – Airwave (21st Century Mix) [High Contrast] [Tune of The Week] zbytečná předělávka, originálu nic nedodává, jen ho převádí do současného edm soundu na 129 bpm...i když to neztrácí své trancy kouzlo, pravda....ale chlapci z toho měli udělat uplift remix a zklidilo by to lepší ohlasy 8/10
18. Dart Rayne & Yura Moonlight – Razor [CDR] docela slušně šlapající proglift ve stylu některých tracků od Beat Service 7/10
19. Assaf – Velorum [Black Sunset Music] progliftík s Gaia nádechem, takových tracků už je taky spousta 6+/10
20. Markus Schulz – Remember This (Mark Sherry Remix) [Mainstage] 7+/10
21. Atlantis vs Avatar feat. Miriam Stockley – Fiji (Dan Thompson Rework) [Inferno] Thompson předělává v poslední době kde co, ale docela se mu daří originálům nedělat ostudu, platí to i v tomto případě 8/10
22. Paul van Dyk & Ummet Ozcan – Come With Me (Paul van Dyk Festival Mix) [Vandit] (We Are One 2014 Anthem) chytlavá hymna a nejlepší věc od těhle pánů za hodně dlouhou dobu 8/10
23. Allen & Envy feat. Jess Morgan – The Heart That Never Sleeps [Amsterdam Trance] docela klasická Allenovina, pěkný vocal trance 8/10
24. Moonsouls – If I Still Believe (Ultimate Remix) [Infrasonic Pure] jak jinak než dreamy průlet magickým vesmírem od Ultimate 9/10
25. Kheiro & Medi feat. Danny Claire – When You’re Home [GO On Air] euforický uplift s kytarkou, něco pro fandy Alíků 8/10
26. Flynn & Denton feat. Audrey Gallagher – Say My Name (Alex M.O.R.P.H. Remix) [Subculture] našláplý uplift s lehkou špetkou psýčka 9/10
27. Aly & Fila & Ferry Tayle – Nubia [FSOE] jak by se z takovéhle kombinace mohlo vyklubat cokoliv jiného než megapecka 10/10
28. Dan Stone – Lucca [Always Alive] Dan Stone v poslední době válí, další fantastická upliftí řacha 9+/10
29. Matt Bowdidge – Shadow Of You [Monster Force] příjemný happy uplift s uchu lahodícím vokálkem 8+/10

30. Paul Webster – Hold On [Critical State] (Official ‘Quest4Trance’ Beach Anthem 2014) pro mě popravdě jedna z těch průměrnějších 140tek...7/10
31. Armin Van Buuren pres. Perpetuous Dreamer – The Sound Of Goodbye (Above & Beyound Vocal Mix) [Gang Go Music] [ASOT Radio Classic] tuto verzi příliš neznám a vidím, že jsem o mnoho přicházel 8+/10
Edit: Freezer (14. 08. 2014 15:41) (1x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(21. 08. 2014 15:44)
Maskot 676.

01. Myon & Shane 54 fea. Kyler England – Summer Of Love [Ride] nemůžu si pomoci, to je prostě klasická MTV popina...nic špatného, ale kde je nějakej ten trance sound? 5/10
02. Cosmic Gate feat. Eric Lumiere – Falling Back (Mark Sixma Remix) [WYM] sice docela akční nástup, ale později se z toho vyklube taky komerčně mířený kolovrátek 5+/10
03. Roman Messer feat. Christina Novelli – Frozen (Yuri Kane Remix) trochu utahanější verze, fajn, ale dám přednost Morph remixu 6+/10
04. Orjan Nilsen feat. Christina Novelli – Hurricane (Flatdisk Remix) pop trouse, mě se to nelíbí, objektivně to asi není úplně zlé v rámci komerce 5/10
05. Montends – Survivor docela zajímavě pojatý bigroom, s acidofilními zvučíky 6/10
06. Super8 & Tab feat. Julie Thompson – No Frontiers (Jerome Isma-Ae Remix) trochu nakopnutější verze, originál ale o mnoho nepřevyšuje 7/10
07. Andy Duguid with Ilana – Zebra příjemný letní track, spíše housey 7/10
08. Andrew Rayel – Impulse (Bobina Remix) úderný bigroom, zajímavá alternativa k originálu 6+/10
09. Above & Beyond feat. Alex Vargas – Blue Sky Action (Club Mix) trochu uvrzlejší verze, originál je pro mně lepší 6+/10
10. Mino Safy - Around The Garden nový objev na progressive scéně, výborný sound a skvělé melodie 8+/10
11. Solis & Sean Truby feat. Audrey Gallagher - Skin Deep povedená vokálovka a tak trochu od prvního poslechu jasná hitovka, navíc nekomerční 8/10
12. David Gravell - The Last Of Us vs. Armin van Buuren feat. Cindy Alma - Beautiful Life stupidní mashup´
13. Jerome Isma-Ae & ilan Bluestone – Tension velmi dobrý, lehce euforický trouse 8/10
14. M.I.K.E. Push – Intrusion melodie alá The Legacy zabalená do dnešního bigroom noisu se špetkou techy soundu 7+/10
15. Beat Service - BOOST! docela zajímavá melodie, dosti originální, stejně jako třeba v případě On The Edge...drop ale není dostatečně cool 6+/10
16. Andy Moor & Lange feat. Fenja – Top Of The World solidní vokálovka, nebít těch pár vrzung pasáží 7+/10
17. Dan Thompson – Propaganda [TUNE OF THE WEEK] docela dobrý a úderný klubový track 8/10
18. Rank 1 – Airwave (21st Century Mix) ok předělávka, k tomu snad ani jinej výraz nejde použít, prostě ok 7+/10
19. Mark Sixma – Adagio For Strings ale no táák, Ferryho verze se otáčí hrůzou 4/10
20. Delta-S & Christina Novelli – Alive přehnaně dlouhý breakdown, vygraduje do docela fajn melodické pasáže, vokály jsou tradičně od Christiny taky na úrovni 8/10
21. Aly & Fila – Underwater spíše poklidnější track s příjemnou melodií 8+/10
22. Kaimo K & Tarmo Tammel – Sublime optimistiký liftík 8/10
23. Mark Sherry feat. Clare Stagg - How Can I vynikající vokálovka, nepůsobí lacině a vlezle, track na úrovni 9/10
24. Paul Oakenfold – Ibiza (Jordan Suckley Remix) psýčkové opojení 8/10
25. Armin van Buuren feat. Sharon Den Adel vs. Wayde Rafnel & Dave Correa - In & Out of Love vs. Derailed (ANTiP0D Mashup) ...
26. Aly & Fila vs. Ferry Tayle – Nubia [FUTURE FAVORITE] masivní propojení megatalentů 9+/10
27. Ataraxia - Odessa (Red Sky Remix) velice příjemný uplift, který mě baví i po druhém poslechu 8/10
28. Photographer vs. Ellie Lawson - Night Lights A Hundred Ways (Amine Maxwell Mashup) jeden z těch lepších mashupů...
29. Fred Baker pres. Iguana – Beautiful Sunshine (James Dymond Remix) co jiného čekat od Dymonda než našláplou 140ku 8/10
30. Earth Nation – Alienated (John Askew Remix) hodně typická Askewovina, breakdown opět brilantní a celkovej sound hodně nekompromisní 8+/10
31. Marc Vision - Time Gate [ASOT RADIO CLASSIC] uznávám jako klasiku, ale raději si asi pustím Arnejův rework 8/10
Edit: Freezer (22. 08. 2014 07:54) (8x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(23. 08. 2014 23:49)
Luxor 677.

01. Maor Levi – Pick Up The Pieces [Spinnin] hodně laciná a otravná popina 4/10
02. Alex M.O.R.P.H. feat. Natalie Gioia – The Reason [ASOT] [Tune of The Week] po první poslechu mi to přijde lehce utahané zezačátku, melodický drop je ale strašně fajn 8+/10
03. LTN feat. Сhristina Novelli – Feeling Like Yeah (Alexander Popov Remix) [Enhanced] docela příjemná letní vokálovka, snad jediná věc co mě trochu zaujala tak za poslední rok na labelu Enhanced, byť je to trouse 7+/10
04. Ben Gold – Escapade [#Goldrush Recordings] zajímavě se rozvíjejí track, ale drop je až příliš bigroomový, i tak ale fajn 7/10
05. Dinka & Morttagua – In Caelo (LTN Remix) [Pineapple Digital] docela příjemný posmutnělý proggy track 7+/10
06. Dave Silcox – Everything [Zero Three] dobrá změna oproti všem těm bigroom sračkám co dnes vycházejí, tenhle track má neskutečně dobré dropy, je to celé docela monotoní a lehce temné...dá se to však nazvat progressivem, címž se většina dnešní bigroom produkce nazvat nedá 8+/10
07. Genix – Sunstruck [Always Alive] letní trouse juchačka, ok ale vyloženě asi neuchvátí 7/10
08. Willem De Roo – Inception [Always Alive] docela originální melodie, zajímavý track 7+/10
09. Mino Safy – Around The Garden [Euphonic] [Future Favorite] velice příjemná a osvěžující melodie 8+/10
10. Zuubi – Connect [Macarize] fajn proggy track, ještě se k němu určitě párkrát vrátím 7+/10
11. Rafael Frost & Ana Criado – Never Been Hurt Before [Frost] vokály super, sound je celkem na vyližprdel, remix pls...7/10
12. Radion 6 – Shattered Dreams [In Trance We Trust] wow, tak takhle skvělý melodický track bych nečekal od tohoto projektu 9/10
13. Dan Thompson – Propaganda [ASOT] již známý údernější track ve stylu Beat Service 8/10
14. Beat Anatomy – Light Unique (Ahmed Helmy Remix) [Trance Temple] solidně šlapající track s vrčícími synths 7+/10
15. Markus Schulz – Dancing In The Key Of Life (M.I.K.E. Push Remix) [Coldharbour] a kde že je ten Push sound? nikde...ale jinak je to solidní noisy klubovější track 7+/10
16. Fisherman & Hawkins – Underworld [Coldharbour] track jazně navazuje na úspěch Apache, docela se mi to líbí 8/10
17. Faruk Sabanci – Alexandria [ASOT] troch svižnější track než obvykle od tohoto producenta, solidní 7+/10
18. Sam Jones & Rhys Thomas – Sectioned (Indecent Noise Deep Mix) [Mental Asylum] trochu serioznější sound, a psýčkové točky od Indecenta 8/10
19. Ultimate & Moonsouls – Till The End Of Time [Infrasonic Pure] absolutní nádhera a odstřel do nebes 10/10
20. Tucandeo & Esmee Bor Stotijn – Northern Lights (Matt Bukovski Remix) [Amsterdam Trance] vzletné a euforické, super 8+/10

21. Ally Brown & Rhys Thomas – Nitric (Darren Porter Remix) [Darker Depths] ten techy drop je velice destruktivní 8/10
22. Carl Crellin & Mark S – Finding Time (Cold Rush Remix) [Sorcery] výborný remix, Cold Rush, to je v poslední době sázka na jistotu 8/10
23. Delerium – Innocente (Paul Denton & Alex Ryan Rework) [CDR] pěkný remix ne tak profláklé Delerium klasiky 8/10
24. John O’Callaghan feat. Jennifer Rene – Games (Ian Standerwick Remix) [Subculture] vokálovka přesně podle mého gusta, prostě výborné a plné energie 10/10
25. Steve Dekay – Quantum [Monster Force] typickej monster uplift 8/10
26. Gareth Emery feat. Gavin Beach – Eye Of The Storm (XiJaro Remix) [Garuda] taky pěkné, i když oproti předchozím mě zaujal o něco méně, navíc ty male vokály... 7/10
27. Aly & Fila vs. Sneijder – Full Throttle [FSOE] pěkné a netradiční v breakdownu, drop mi přijde takovej lehce nemastnej na takové velikány, i když samozřejmě pořád nadprůměr 7+/10
28. Mostfa & Mostfa – Armageddon [Extrema Global] velice solidní energy zážeh od tohoto dua 9/10
29. Rene Ablaze & Jam Da Bass – We Love Trance (Talla 2XLC 140 Remix) [Redux] velice optimistický až happy-feel uplift 8/10
30. Icone – Astra (Mike Van Fabio Remix) [Flux Delux] typicky našláplá 140ka od Fabia 8+/10
31. Synergy – Hello Strings [Cloud 9] [ASOT Radio Classic] ááá to je ale klasika panečku 10/10

Edit: Freezer (23. 08. 2014 23:50) (2x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(30. 08. 2014 15:40)
Ušot 678.

01. Dash Berlin & John Dahlbäck feat. Bullysongs – Never Let You Go [Aropa] tohle prostě do Asotu nepatří, komerční taneční pop song s hrozivými vokály 2/10
02. Aurosonic & Frainbreeze feat. Nina Schofield – Lift You U [Aurosonic Music] daleko serioznější sound, i když jsem slyšel už i lepší Aurosoňáky 7/10
03. Above & Beyond feat. Alex Vargas – Blue Sky Action (Grum Remix) [Anjunabeats] slušně provedený progressivní remix, asi nic k čemu bych se osobně vracel, ale i tak zajímavý počin 6+/10
04. Rodg – Pendejo [Statement] dobrý motiv, docela temný track, mě zaujal 8/10
05. Dash Berlin & Disfunktion feat. Chris Arnott – People of the Night [Aropa] další odporná popina, možná méně odorná než ta první, ale i tak...tohle nemá co dělat v pořadu s názvem trance 3/10
06. Dash Berlin & 3LAU feat. Bright Lights – Somehow [Aropa] stejní písnička...jako ty předchozí 3/10
07. Dash Berlin feat. Roxanne Emery – Shelter [Aropa] cajdáček, pro mě průměr, jsou i daleko lepší, podobné tracky 6/10
08. Synthea – Long Day (Sunny Lax Remix) [Sorcery Records] docela kvalitní proggy track, jak taky jinak od Sunny Laxe 8/10
09. Ben Gold feat. Christina Novelli – All Or Nothing [#Goldrush] hlas Christiny už začíná být docela moc využívanej, přijde mi jako bych už ty samé vokály někde slyšel..jinak jeto jasný pokus o hitovku typu Concrete Angel...7+/10
10. Prides – I Should Know You Better (Grum Remix) [Polydor] uznávám docela originální pojetí této vokálovky 6+/10
11. Ben Gold – Escapade [#Goldrush] škoda toho lehce big rum dropu :) 7/10
12. Armin van Buuren – Hystereo [Armind] [#World Premiere] [Tune of The Week] přijde mi to jakoby napodobenina Rayela nebo tak něco...prostě spíše bigroom track
13. Heatbeat – Bloody Moon [Armind] klasická Heatbeatovina, vrzačky, flašinetová melodie, sekačky...6+/10
14. Mark Sixma – Adagio For Strings [Armind] enough is enough 5/10
15. Willem De Roo – Inception [Always Alive] zajímavý bigroom smasher 7+/10
16. Alex M.O.R.P.H. feat. Natalie Gioia – The Reason (Club Mix) [ASOT] [Future Favorite] track z minula, je to výborné, i když předchozí Morphoviny byly ještě lepší 8/10
17. Fisherman & Hawkins – Underworld [Coldharbour] nášleh ve stylu Apache 8/10
18. Ronski Speed – Sipoc [Maracaido Records] sypačky...taky velmi dobrý šlapavější proglift 8+/10
19. Dan Thompson – Propaganda [ASOT] několikáté opáčko solidního big-club-hall tracku 8/10
20. Arkham Knights – Disconnected [Interstate] track připomínající místy Schulzovu produkci, konkrétně Remember Me 8/10
21. A&Z vs. Keyplayer – Drosia [Blue Soho] hlavní melodie se mi moc nelíbí, ale sound a okolní zvučík jsou špičkový 7+/10
22. Ahmed Romel – Yarden [FSOE] emotivní nadílka od Ahmeda, ve stylu Soundlift, Blueman etc...8+/10
23. Max Graham vs. Maarten De Jong – Lekker (ReOrder Remix) [Re*Brand] výborný nápad předělat tenhle super melodický track do upliftu, jen bych tam asi nedával techy drop 8/10
24. Aly & Fila – Along The Edge [FSOE] příjemný a osvěžuiící uplift s docela jednoduchou ale chytlavou melodkou 8+/10
25. John O’Callaghan & Jennifer Rene – Games (Standerwick Remix) [Subculture] špičková vokálová nálož 9+/10
26. Photographer – Rebound [WAO138?!] neskutečná energie a naprosto precizní sound, jak tak jinak od tohoto projektu 9/10

27. John Lennon – Imagine (Rebooted Armin van Buuren Edit) [CDR] no sice jsem k tomu přistupoval k nedůvěrou ale hodně fajn bootleg 8/10
28. Federation – Be There (Darren Porter Remix) [Black Hole] ty vokály zrovna moc nežeru, ale dub by byl dobrý 7+/10
29. Duncan Newell – On The Rocks [Monster Force] tradiční nášup od labelu Monster 8/10
30. Curtis Young – Last Resort (Fady & Mina Remix) [D.MAX] docela pekelný track...s hodně nekompromisním techy dropem 8/10
31. Darren Porter – The Oracle [Tytanium] výborný, energetický, přesto dosti optimistický track, lehce připomínající Spellbound 8+/10
32. Fragma – Toca Me (Club Mix) [Positiva] [ASOT Radio Record] často předělávná klasika...mě se ale nejvíce líbí tato původní verze 8/10

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(02. 09. 2014 22:04)
ASOT 677 luxusní epizodka, alespoň dle mého gusta. Hlavně ta upliftová jízda v druhé půlce sm3
Edit: Simír (02. 09. 2014 22:05) (1x)
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 14 plus 18?