Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Re: A State Of Trance 2008 - 2017 (Radio Show)
(11. 09. 2018 05:07)
ASOT 880.

1. Paul Oakenfold ft. Little Nikki – Only Us (Hal Stucker Remix) [PERFECTO] Daleko vkusnější verze než komerční originál, velmi dobrá práce od Davida Forbese a jeho proggy alter egu 7+/10
02. Fisher – Losing It (Dave Winnel For The Win Remix) [CATCH & RELEASE] Podle mě je toto omyl, patří to do Asotu tak asi jako kečup ke svíčkové...3/10
03. Gareth Emery ft. Evan Henzi – Call To Arms (Cosmic Gate Remix) [GARUDA] Vcelku zajímavě provedený remix s chytlavými zvučíky...asi dávám přednost přímočařejšímu remixu, ale překvapivě dobrý remix 7+/10
Trending Track
04. NWYR – Wormhole [FREE] Vcelku typický track pro Wéčka, povedený a vkusný bigroom trance 6+/10
05. Luke Bond – Clockwork [ARMIND] Toto je ovšem totální ušní maz a zánět konečníku...nechápu co se to s Bondem stalo, že vypouští takovéto psy-EDM kolotoče 3/10
06. Ruben de Ronde & Yoel Lewis ft. Natalie Gioia – Madrigal [STATEMENT!] Docela fajn pocit, ale ty Rubenovi tracky se v Asotu stejně objevují jen díky jejich společným hrátkám s análním kolíkem 6/10
Tune Of The Week
07. Manuel Le Saux & Astuni ft. Linnea Schossow – Everywhere You Go [GO MUSIC] Ano souhlasím, že toto je velmi dobrý track...a jsem mile překvapen, Manuel je u mě zapsán jako dost průměrný producent, ale tady asi pomohl Astuni a výsledkem je velmi vzletný uplift 8/10
08. Aly & Fila with Sue McLaren – Surrender (Giuseppe Ottaviani Remix) [FSOE] už originál ve mě vyvolával solidní masturbulence a tento remix ho ještě trochu vyšperkoval 9+/10
09. TrancEye – Distant Dream (Brent Rix Remix) [REDUX REC.] Spíše průměrnější uplift, který nenadchne, nenasere a na jeden poslech si ho třeba i vychutnáte 6/10
Kyau & Albert Guest Mix
10. Kyau & Albert – Under Your Spel (Bryn Liedl Remix) [EUPHONIC] Naši hoši opět ve studiu! To už je snad potřetí tento rok a začínají s novým singlem, který je v originále alternativním popem ovšem tento remix je slušný progressive, já jsem však zvědav na Lostly remix, který se chystá 7/10
11. Kyau & Albert & Steve Brian – Reverie [EUPHONIC] Naprosto typický track pro tuto dvojici, hodně z toho slyším jejich remix na 6AM 8/10
12. Tritonal ft. Lourdiz – Love U Right (Kyau & Albert Remix) [ENHANCED] Toto je ovšem paráda, basovka pro kterou bych i tančil nahý na náměstí a uchu lahodící sound 9/10
13. Kyau & Albert – The Night Sky (Exolight Remix) [EUPHONIC] Další trefa do černého (pardon za rasismus)! Krásný uplift remix již tak nabušeného originálu 9/10

Service For Dreamers
14. Armin van Buuren – Communication (David Gravell Remix) [ARMIND] Sympatický týek ve studiu, ale lepší by bylo kdyby si vybral spíše originál než tento novější remix 7/10
15. Dezza – All I Need [ZEROTHREE] Dezza je velkou záruku kvalitního progressivu a i tady se to potvrzuje 7/10
Progressive Pick
16. Estiva – Rage Race [STATEMENT!] Použitý sample je ohraný jak kazeta, ale zbytek track je docela vymazlený 7+/10
17. Simon Lee & Alvin ft. Susie Ledge – Why I Came Here [DENIS KENZO] Spíše posmutnělý track s nepříjemnými synths alá Rayel 5/10
18. Super8 & Tab – Blockchain [ARMIND] Kvalitní a chytlavý bigroom anthem 8/10
19. Rene Ablaze & Jam Da Bass – From Dusk Till Dawn [ASOT] Svižnější track a docela fajn melodie...na track use mi líbí, že není přeplácaný a zní čistě 7+/10
20. Christina Novelli & DJ Xquizit – So Cold (Maratone Remix) [ABORA PROGRESSIVE] Slušně šlapající proglift remix, toto má grády jak guláš od babičky 7+/10
21. Bogdan Vix & KeyPlayer – Stranger Things [INHARMONY] Vcelku stravitelný bigroom track, především díky povedené melodii 6+/10
22. Limelght ft. Alina Renae – We Are Light [INTERPLAY] Mám rád originální dílka a tento track je dost netradiční zvukovým pojetím, za to dávám celý bod navíc 7+/10
23. Ruslan Radriges & Twin View – Insomnia [FLASHOVER TRANCE] I zde jsou použity vcelku netradiční postupy a líbil se mi breakdown, ovšem melodie jako taková je spíše průměrná 6/10
24. Ferry Corsten & Saad Ayub – Synchronicity [FLASHOVER] Trochu zvláštní track, u kterého trochu trvalo než se mi dostal pod kůži, ale svým způsobem je to dost chytlavý a povedený 8/10
Future Favorite
25. Heatbeat – Stadium Arcadium [AERYS] Naprosto nečekaně melodický a euforický track od tohoto dua...ale má to pořád jejich typický beat a celkový sound, velmi dobré a kuličky se protáčejí v pytlíku 8/10
26. Moonsouls & Zara Taylor – Let It Go [ASOT] Moonsouls je jeden z nejlepších uplift producentů a úzce spolupracuje s Ultimate, což se pak na výsledku podepíše, velmi slušný track jen vokály bych klidně vynechal 7+/10
27. STA – Resurface (ARDI Remix) [ABSTRACTION] Zajímavá melodie s trochu dramatickým nádechem...bohužel track dost zabije psýčkovo-techy tripplets drop 6+/10
28. Eryon Stocker & HamzeH Pres. Finality – Uplift Your Mind [DIGITAL EUPHORIA] Melodie je utahaná jak můj poklopec, já přiliš tyto tracky nemusím, ale objektivně dávám 7/10
29. Chris Schweizer – Ascension [ARMADA] melodie uprostřed je dobrá, ale zbytek tracku mě moc nenadchnul...na výplň setu asi dobrý 7/10
30. Greg Downey – Retrograde [WHO’S AFRAID OF 138] Jako bych v tom slyšel starého Pattersona...velmi dobrý uplift track, který se může stát klasikou 8/10
31. Alex Di Stefano – Fast Forward [VII] Těžko hodnotit, když track nezazněl celý, ale basovka zní dost masivně

Edit: Freezer (12. 09. 2018 23:37) (8x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
2. Future Disciple - Adventure To The South (Robert Nickson Remix)
3. Marco Torrance & Natasha Jaffe - Under The Diving Bell (DIM3NSION Remix)
4. Purple Haze - Out Here
5. Dimension - Voorpret
(25. 09. 2018 02:24)
ASOT 881.

01. Above & Beyond – Rocket Science [ANJUNABEATS] Aha to je ten můj slavný track z videa, s vrtačkovým dropem..pokud máte vrtání zubů rádi, tak se vám bude líbit i toto, melodicky to špatné není 5/10
02. Andrew Rayel & David Gravell – Trance ReBorn (Find Your Harmony 100 Anthem) (Mark Sixma Remix) [INHARMONY) A další vrtačka...prostřední motiv je fajn, ale vše okolo je jak kaktus v řiti, prostě bolestivé 4/10
03. GXD & Elle Vee – A Dream [AVA] Přijatelnější track, který je sice mírně cheesy, ale je tam mírná chytlavost 7/10
Trending Track
04. Gareth Emery ft. Evan Henzi – Call To Arms (Cosmic Gate Remix) [GARUDA] Velice dobrý remix už tak solidního tracku, použité zvučíky jsou velmi chytlavé 8/10
05. FloE – Butterfly (Adip Kiyoi Remix) [ENTRANCING] Slušná šlapačka zelí, ale melodicky spíše průměr 6+/10
Tune Of The Week
06. Maor Levi – Light Years [ARMIND] Velmi příjemný motiv a vyložený summer track, překvapivě velmi slušné 7+/10
Progressive Pick
07. EDX – Sillage [SPINNIN’ DEEP] Celý track táhne funky groovy basovky a docela mě to chvilku bavilo, i jsem se mírně zavrtěl 6+/10
08. Markus Schulz ft. JES – Calling For Love (Marcus Santoro Remix) [COLDHARBOUR] Opět se vrtím, ale tentokráte je to tím, že se hlásí o slovo průjem, zjevně z tohoto vrzajícího tracku! Jsou lepšé verze 4/10
09. D’Jaeger – Rhapsody [TRANCE ALL-STARS] Mírně flašinetová melodie a celé to připomíná až moc nápadně Rayla. Sice fajn, že je to CZ label, ale track mě příliš nevzrušil 6/10
10. Morgan Page – Let You Go (Luke Bond Remix) [ARMADA] Tak toto jsou pořádně kvasnice...psýčkový nesmysl a opravdu protivný sound...prostě kvasnice 3/10
11. Paul van Dyk & Plumb – Music Rescues Me [VANDIT] Konečně trancy sound! PVD je zpět v dobré formě a servíruje příjemný uplift, který se může stát velkým hitem parketů 8+/10
12. Enzo vs. Rank 1 – Dragon vs. Awakening [FSOE PARALLELS / ID&T] Vůbec to do sebe nezapadá a zní to hrozně...takže jedině originální Awakening, takto nebrat 5/10
13. Aly & Fila with Philippe El Sisi & Omar Sherif – A World Beyond (FSOE 550 Anthem) [FSOE] Typicky exotická melodie, která mě nebere až tolik jako třeba Chronicles...toto bych spíše přirovnal k Beyond The Lights 7+/10
Service For Dreamers
14. Armin van Buuren ft. Jacqueline Govaert – Never Say Never [ARMIND] Emotivní story, ale track mě tolik nebere, díky dropu, který je monotoní a nic se v něm neděje 7/10
15. Armin van Buuren – Mirage [ARMADA] Sice ohraný kousek jak moje fusekle, ale tak proč ne, když je to výročí 8/10
16. Talla 2XLC & Xavian – From Here To Eternity 2018 [ARKHAM] Velice příjemná melodie a decentní rework 7+/10
Future Favorite
17. Eryon Stocker & HamzeH Pres. Finality – Uplift Your Mind [DIGITAL EUPHORIA] Melodie mírně utahaná, ale zřejmě to na lidi zabírá, objektivně 7/10
18. Driftmoon & Robert Nickson pres. Astrosphere – Fire Which Burns Us All [BLACK HOLE] Na můj vkus je melodie trochu předramatizovaná, ale jinak je to velmi fajn 7+/10
19. Daxson – Blackcard [COLDHARBOUR] Toto mě bere opravdu hodně, skvělá ukázka stylu proglifting...melodie je úplně voňavá a šťavnatá 8+/10
20. Elite Electronic & Dmpv & Anhydrite – Bloom [SUANDA TRUE] Docela emotivní melodie, ale mírně béčková produkce, ve finále je to ok 7/10
21. Manuel Le Saux & Astuni ft. Linnea Schossow – Everywhere You Go [GO MUSIC] Velmi dobrý track...a jsem mile překvapen. Manuel je u mě zapsán jako dost průměrný producent, ale tady asi pomohl Astuni a výsledkem je velmi vzletný uplift 8/10
22. Rinaly – Astrology [AVA] Fajn uplift, ale spíše jen na vyplnění setu 7/10
23. Kiyoi & Eky & Oliver Cattley – Zubr [ASOT] Toto má slušné koule, a nejsou ani chlupaté, skvělá práce 8/10
24. RAM – Circle Of Life (Amir Hussain Remix) [GROTESQUE] Skoro až epický track, ve kterém všechny elementy fungují 8/10
25. Fisherman – The Mission [COLDHARBOUR] Skvělá záležitost a i po odchodu parťáka mu to šlape furt naprosto skvěle 8/10
26. Standerwick & Haliene - Deep End (Shinovi Remix) U některých tracků dopředu víte co očekávat...tohle byly jasné kvasnice 4/10
27. Sneijder - Decimate Již několikátý track v řadě v podobném stylu a mě to moc nebere, přijde mi to bez duše a navíc ten vykradený sampl z Anticappella tomu moc nepřidává, takže opět spíše kvasnice 5/10

Edit: Freezer (25. 09. 2018 03:11) (8x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(29. 09. 2018 21:17)
ASOT 882:

01. Armin van Buuren & Vini Vici & ALOK ft. Zafrir – United [ARMIND] Video k tracku je zajímavé, ale track jako takový se mi tolik nezamlouvá, prostě další Vici track v pořadí 5/10
02. Armin van Buuren & Sunnery James & Ryan Marciano – You Are Too [SONO] Toto jsou ovšem pořádné kvasnice...totální ušní maz a troufám si říci nejhorší track co kdy byl v Asotu 1/10
03. Huem – Night Drive [VIBRATE WHITE] Tento sound je úplně jiná káva, to mi vyloženě líže ouško 7+/10
04. Sheridan Grout & Luke Anders – Bad Days (Fahjah Remix) [AVA] Až příliš rozjuchaný a veselý track, i když uznávám mírnou chytlavost a dobré vokály 6+/10
05. Super8 & Tab ft. Hero Baldwin – Burn (Luke Bond Remix) [ARMIND] Originál mi přijde jako super a docela originální dílko se super vokály, ovšem toto jsou spíše kvasnice...především ten psýčkový drop je teda horší než rozevřený nůžky v řiti 4/10
06. Sunny Lax & Aneym – Counter Clockwise [ANJUNABEATS] Velmi příjemná vokálovka s krásnou zasněnou melodií, jen bych se vůbec nezlobil, kdyby byl track trochu rychlejší 8/10
07. MaRLo ft. Roxanne Emery – A Thousand Seas (Marcus Santoro Remix) [REACHING ALTITUDE] Velmi rozjuchaný až mírně cheesy remix 6+/10
08. Vigel vs. Cosmo & Skoro – Drums [ARMADA TRICE] Další kvasnicové hody a pro mě přesná ukázka toho jak trance rozhodně nezní 3/10
09. Myon & Late Night Alumni – Hearts & Silence (Myon Club Mix) [RIDE] Track, který má velmi zvláštní atmosféru a luxusní sexy vokálky, líbí se mi to i přesto, že je to trousík 8/10
Future Favorite
10. GXD & Elle Vee – A Dream [AVA] Další velmi příjemná vokálovka a slušně šlapající track 7/10
Progressive Pick
11. Ruben de Ronde X Rodg X Ørjan Nilsen – Booya (Ruslan Radriges Remix) [STATEMENT!] Ale jo, na pár poslechů dobrý, ale podle mě zapadne v záplavě podobných 6/10
12. Cubicore & Shane 54 ft. Eric Lumiere – Out Of Time [NETTWERK] Vrzavější track s tradičními gay vokály od Lumči 5+/10
Tune Of The Week
13. Alex M.O.R.P.H. – Running For Peace (Club Mix) [VANDIT] Prosím, už mi někdo zodpovězte...kdo to probůh zpívá? žena nebo chlap? já to nepoznám, ale vím, že ty vokály jsou jedny z nejhorších co jsem kdy v trance skladbě slyšel...melodicky ok 7/10
Service For Dreamers
14. Armin van Buuren ft. Justine Suissa – Burned With Desire [ARMIND] pro mě již silně ohraný track, ale z to mu nebudu strhávat body, toto je přátelé za deset 10/10
15. HAKA – Elysium [BLACK SUNSET] Trošku kolovrátkový bigroom, ale na parketech asi fungovat bude díky akčnosti 6/10
16. Madwave – Shinobi [DEGENERATE] Konečně nějaké ty uplift masturbulence...jo toto má říz a šťávu 8+/10
17. Elite Electronic & Dmpv & Anhydrite – Bloom [SUANDA TRUE] Nelíbí se mi ten soft kick a celkově je ten track spíše průměrnější po všech směrech 6+/10
18. Torio vs. Bigtopo & Omar Diaz – Fall For Me (Dirkie Coetzee Remix) [AVA WHITE] Docela akční vokálovka, i když melodie není až tak top 7/10
Trending Track
19. Paul van Dyk & Plumb – Music Rescues Me [VANDIT] Krásná vokálovka, která perfektně kombinuje PVD sound s mírným vlivem moderního soudnu a funguje to parádně a bude to velký hit 9/10
20. Gareth Emery ft. Evan Henzi – Call To Arms (Davey Asprey Remix) [GARUDA] Povedený remix a nejrychlejší verze velmi chytlavé vokálovky 8/10
21. ReOrder – All Comes Back To You (Club Mix) [BLACK HOLE] Tak tyto vokály jsou hodně v pohodě a melodicky je to nádhera, takže klobouček dolů a trenky v pozoru 8+/10
22. RAM & Ciaran McAuley – Serengeti (Arctic Moon Remix) [GROTESQUE] Slušný remix tohoto velmi optimistického tracku 7+/10
23. Craig Connelly – The Creator [SUBCULTURE] Možná bych čekal i více, ale i tak slušný ráznější uplift 7+/10
24. Alexander Popov – Intention [INTERPLAY] Za tu melodii dávám pár bodů ale jinak to jsou psýčkové kvasnice 4/10
25. David Forbes – Extra Dimension [OUTBURST] Vcelku slušný techy track...asi si dovedu představit na to zapařit 7/10
26. Markus Schulz & JES – Calling For Love (DRYM Remix) [COLDHARBOUR] Docela pěkný svižnější remix, i když preferuji originál 7+/10
27. Everlight feat. Emma Chatt - Stronger (Indecent Noise Pres. Raw Tech Audio Remix) Techárna, která nedává moc smysl mi přijde 5/10
28. The Noble Six - Black Lotus (ASOT) Tak toto je ovšem průlet jako za starých časů. Oldschool sound a moje představa o tom jak má trance opravdu znít 9+/10 http://i48.tinypic.com/1z4902a.gif
29. Sneijder & Bryan Kearney - Killer Instinct (Kearnage 100) Baví mě jen ta melodie uprostřed, zbytek prostě typickej Sneijder drop o ničem 6+/10
30. Jordan Suckley - Do Or Die (Sam Jones Remix) Velice dobrý akční remix s melodickým dropem a hodně cool zvučíkama, slušné kulobití 8/10

Edit: Freezer (09. 10. 2018 02:21) (10x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(06. 10. 2018 18:11)
Ahoj Freezere ASOT 883 a 884 jsou hodně povedené epizody no hlavně v té 883 je tvůj oblíbenec PUSH který zahrál myslím si hodně povedený a energický skoro půlhodinový set...jsem zvědavý na tvoje hodnocení jeho aj celých těch dvou epizod.

Zdravím a pozdravuju všechny trance people v ČR, TRANCE4EVER!!!
(07. 10. 2018 19:41)
Adamos: Jojo vím o tom a oba Asoty už jsem slyšel, jen jsem se zatím nedostal k hodnocení...ale velmi brzy to napravím ;) Díky za feedback ;)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(07. 10. 2018 19:53)
ASOT 883.

01. ARTY – Perfect Strangers (ARMADA) Startujeme s povedenou vokálovkou od Artyho, který jde v poslední době hodně do sebe a ani pod Arty nedělá vyloženou komerci 7+/10
02. ATHOM & Tony Hammer – Elevate (DENIS KENZO) Škoda, že to vrže jako když vezou cigáni do sběrny železo, protože melodie je docela pěkná 6+/10
03. Dankann – Hades [ENFORCING] Vcelku přijatelný proggy kousek, spíše do house 6+/10
04. Adip Kiyoi – Start With A Dream [SUANDA] Typická výplň a tracky typicky stylizovaný do Armin / Rayel stylu 6/10
05. Ørjan Nilsen – What A Rush (IN MY OPINION) Toto bude fungovat na festivalech, ale snad ne na těch tranovcých, protože to není moc trancy, melodie je trochu temná 6+/10
06. Alex Sonata ft. Dean Chalmers – My Heart [GARUDA] Vokály jsou dostatečně gay a celkový sound je docela fajn trousík 7/10
07. Sheridan Grout & Luke Anders – Bad Days (Fahjah Remix) [AVA] Vokály jsou chytlavé jako prase, ale melodicky je to eidam, tedy cheese 6+/10

Progressive Pick
08. Andrew Bayer ft. Alison May – Immortal Lover (Club Mix) [ANJUNABEATS] Ttot je můj nejoblíbenější track z jeho alba a toto je velmi povedený club remix v typickém Anjuna stylu 8+/10

09. Daft Punk – Within (Purple Haze Remix) [DAFT LIFE] Purple Haze už delší dobu koketuje se soundem alé Daft Punk, toto je pak logickým vyůstěním 7+/10

Tune Of The Week
10. Davey Asprey – Alone In The Wilderness (ASOT) Davey tak trochu zpátky ve svých upliftových trenýrkách a ty moje trenýrky jdou pěkně do pozoru 8/10

Push Guest Mix
11. Push – My Brightest Stars (MOSTIKO) Poklidnější track s nádherně zasněnou melodií....tento track by se mi spíše hodil k Plastic Boy aliasu, ale vem to čert, toto je krása a ty chorály na pozadí jsou dokonalé 9/10 http://i48.tinypic.com/1z4902a.gif
12. Push – My Own Paradise (MOSTIKO) Toto je opět trochu netypický track pro Push, protože je hodně euforický...melodie skoro až připomíná Gouryellu...opravdu velmi lahodný kousek 8/10
13. Push – Class Of 1999 (MOSTIKO) Všimněte si těch zvučíků, jak jsou totálně oldchool...kdyby někdo řekl, že track pochází z roku 1999 ak by se tomu dalo i věřit, perfektní práce 10/10 http://i48.tinypic.com/1z4902a.gif
14. Push – Trance-Porter (MOSTIKO) Velmi slušná trance vypalovačka, která mi přijde opět docela oldschool svým pojetím, good job! 8/10

Service For Dreamers
15. Armin van Buuren – Be In The Moment (ASOT 850 Anthem) [ASOT] Hodně ohraná záležitost, ale jako hymna fungovala 7+/10

16. i_o – Feel You Now [INHARMONY] Mysteriozní projekt, který se snažil servírovast jakousi komerční podobu techna najednou přechází do čistě komerčního soundu, takže už projekt není tolik zajímavý 6+/10
17. INVIRON – Romance [SUANDA] Neskutečněj flašinet a napodobenina něčeho co tu bylo už tisíckrát...pro mě jsou to kvasnice 4/10
18. Abstract Vision – Kepler (INFRASONIC) Docela slušná šlapačka zelí, to se musí nechat 7/10
19. First State & Rub!k – Megalith (ASOT) Skoro až anthemická melodie, která donutila rozvlnit mé ladné křivky 8/10
20. Bryn Liedl – Rituals [FSOE] Zajímavá a docela temná melodie...škoda, že drop jde do prázdna 7+/10
21. Sam Laxton – Nothing But Neon Lights [AVA WHITE] Docela slušnej uplift, ale vyložená erekce to není 7/10
22. Aly & Fila – Sunrise At Cala Bassa (Ferry Tayle Remix) [FSOE] Toto je o něco lepší, velmi pěkný, spíše dreamy remix, takže jen zavřít oči a nechat se unášet 8/10
23. Alex M.O.R.P.H. – Running For Peace (Club Mix) [VANDIT] Ty vokály mi prostě nejsou příjemné na bubáka, jinak by to byl fajn track s drama nádechem 7+/10
24. Paul van Dyk & Plumb – Music Rescues Me [VANDIT] Vokálové i melodické masturbuence jako prase, tady si vyloženě rochním blahem 9/10
25. Miroslav Vrlík & Exouler – Immersion (ALWAYS ALIVE) Melodicky je to chytlavé skoro jako svorka na bradavku...prostě vás to chytne a nepustí, velmi dobré 8/10
26. Digital Rush – Edge Of Your Desire [VANDIT] Další velmi pěkný a hodně optimistický track 7/10
27. Magnus - Voided Realm (VII) Velice pěkný a čistě trancový track, takže toto velmi oceňuji 8/10
28. Ruben de Ronde X Rodg X Chloe - When You're Gone (Ben Nicky Remix) (STATEMENT!) Melodie uprostřed je fajn, ovšem vše okolo jsou solidní psy kvasince 5/10
29. Simon Patterson feat. Lucy Pullin - Fall For You (Cold Blue Rework) (WAO138?) Upliftový remix, který sice dodává tracku melodii, ale už to není tak originální dílko, smíšené dojmy 7+/10
30.Jak Aggas - Russian Roulette (WAO138?) Tak toto je slušné kulobití...melodie je sice jednoduchá ale velmi chytlavá, toto mě baví, je to relativně refreshing track 8/10
31. UCast - Symptom (SKULLDUGGERY) Jeho tradiční sound to sice není, jsou tam mírné psy hrátky a drop jde do techu, což je škoda, protože melodie měla potenciál 7/10
32. Iain M - Psychoactivity (AFTERDARK) Tak toto je docela psycho track a melodie uprostřed je docela masivní melodie 7/10

Edit: Freezer (09. 10. 2018 02:20) (6x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(14. 10. 2018 19:19)
ASOT 884.

01. Chicane – Nirvana (Danny Dove Remix) [MODENA] Vokálové pasáže jsou fajn, ale ty EDMkové dropy jsou vážně jak dva žaludy v řiti...takže za mě kvasnice 4/10
02. LTN – I’ll Be There For You [EXCELSIOR] Velmi pohodový sound evokující léto s válendo na pláži 7+/10
03. My Friend ft. Lauren L’aimant – January Embers (Oliver Smith Remix) [ANJUNABEATS] Fantastické vokály a skvělý náběh připomínající Oliverovi starší pecky...drop je přeci jen spíše trousy, ale i přesto je to hodně dobré 8/10
04. Markus Schulz ft. Nikki Flores – We Are The Light [COLDHARBOUR] Fajn vokálovka, ale nějaké větší emoce ve mě nevyvolává, a to ani melodicky 6+/10
05. Fatum & Declan James – Weapon [ARMIND] Velice zajímavá breakdown pasáž s masivními synths, vrčící drop už tak pohodlný není, vrže to jak když cigoši rozebírají lokomotivu 5/10
06. Ruslan Radriges & J.Puchler – When It Shines [REACHING ALTITUDE] Docela fajn track připomínající vojenský pochod 6+/10

Tune Of The Week
07. Warrior – Warrior (Luke Bond Vocal Mix) [ARMIND] Hodně špatné...prostě Luke Bond je pro mě v současnosti takovej nádor na trancu...trapné psýčkové dropy 3/10

08. Gabriel & Dresden ft. Jan Burton – You (Myon & Elevven Remix) [ANJUNABEATS] Určitě preferuji originál, oproti tomuto křovinořezu 6/10
09. Super8 & Tab – Cosmo (Vigel Remix) [ARMIND] Ttpt je docela povedený remix, ale originál mi přijde více trancy, tudíž ho mám raději 7+/10

Richard Durand Guest Mix
10. Richard Durand & Geert Huinink – Insolidus [RELOADED] Hodně pěkný intro track, který docela navodí atmosféru 8/10
11. Richard Durand – The Air I Breathe (Club Mix) [OUTBURST] Dost možná nejlepší uplift tohoto roku ovšem s vokálkama 9+/10

12. Richard Durand – Aida [RELOADED] Na tomto tracku mě velice bere ta melodie, která na mě působí dost olschool 8/10
13. Richard Durand & Marco V – Vortex [RELOADED] Techy turbulence, ale těžko track hodnotit podle tak krátké ukázky

Service For Dreamers
14. Bogdan Vix & Renee Stahl – Forever [ARMIND] Fajn track z minulého roku 7+/10

15. Above & Beyond ft. Richard Bedford – Happiness Amplified (Club Mix) [ANJUNABEATS] Výborný track z alba a toto klubový kabátek mu dost sluší 8/10
16. Tomas Heredia – Memory Maker [ASOT] Hodně skvělá melodie vyvolávající erekční stavy, jen škoda, že po dropu to trochu shodí náboj díky trochu klubovějšímu pojetí 7+/10
17. Gerome ft. Cassandra Grey – Beirut City [AVA] Krásná melodie a vcelku poklidný track od tohoto osvědčeného producenta 8/10
18. Ton TB – Almost Home [NU DEAL] Pěkný dreamy track, který je velmi trancy 7+/10
19. Ahmed Helmy – Spectaculum [SUANDA] Zatím se mi od tohoto producenta nelíbilo nic..je to všechno na jedno brdo...drama melodie a rádoby Gaia sound 5/10
20. RAM & Susana – Nothern Star [BLACK HOLE] Nádherný follow-up na Ramelii...více mě bere ta melodie než vokály...celkově hodně euforické 9/10

Future Favorite
21. First State & Rub!k – Megalith [ASOT] Možná překvapivý vítěz a hlavně nečekaně trancy track od této dvojice 7+/10

22. Ruddaz – Voice Of Angels [AVA] Fajn proglifting track 7/10
23. Andrew Rayel ft. Emma Hewitt – My Reflection (Roman Messer Remix) [ARMIND] Možná lepší než originál, ale track pro mě i tak zůstává mírně cheesy 7/10
24. Aly & Fila with Ferry Tayle – Concorde (Cold Blue Remix) [FSOE FABLES] Asi jsem čekal ještě velkolepější remix, ale i tak je to slušné, ale lepší než originál to není 8/10
25. Super8 & Tab ft. Jonny Rose – Falling Into You (Triode Remix) [ARMIND] Moc se mi nelíbil oirignál a tento remix je pro mě spíše kvasnicový...gay vokály a psýčkový sound, ach ne 5/10
26. Davey Asprey – Alone In The Wilderness [ASOT] Davey a jeho návrat do více upliftového soundu 8/10
27. Rub!k – Indefinite Ending [ARMADA CAPTIVATING] Slušná progliftová šlapačka zelí 7/10
28. KhoMha – White Swan [ASOT] Vcelku chytlavý track, ale na mě až moc bigroom 6/10
29. Billy Gillies – Listen Up [AFTERDARK] Ty tracky na Afterdark jsou všechny jak přes kopírák, drop je vyloženě trapas 5/10

Edit: Freezer (14. 10. 2018 21:06) (4x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(19. 10. 2018 20:28)
ASOT 885.

01. Armin van Buuren ft. Sam Martin – Wild Wild Son [ARMADA] Arminova novinka nejsou překvapivě kvasnice ani žádné vrtačky do anusu...ale hodně koketuje s popem...jsou tam živé nástroje a celkově to připomíná třeba Coldplay apod...mě tam vadí ten komerční píštivější zvuk v melodii, jinak by to bylo fajn, lepší než kdyby to byl bigroom 7+/10

02. Lifelike & Kris Menace – Discopolis 2.0 (Sander van Doorn Remix) [ARMADA] Tento track již známe ze Sanderových setů...je to velmi dobrá šlapačka...doporučuji sledovat Kris Menace, má skvělou produkci 7+/10
03. BT & Matt Fax – The Noetic [ASOT] Celkové podání je až příliš do house, ale špatné to není 6+/10
04. Cosmic Gate & Jason Ross – Awaken [ANJUNABEATS] Dost typický track pro ně, mírně utahané, jak šňůrka od hajzlíku 7/10
05. Millennial & Bigtopo & Omar Diaz – Bassa Marea [SUANDA PROGRESSIVE] Vcelku fajn, takovej ten typickej trouse track, ale s dobrou melodií, která mi celkem dělá dobře na bubáka 7/10
06. Three Drives – Air Traffic (Maor Levi Remix) [MASSIVE DRIVE] Zbytečně uvrzané a ty triplets mi úplně nesedí...pasáž uprostřed vše zachraňuje 6/10

Progressive Pick
07. Danny Chen – Kudos [STATEMENT!] Komerční zvučíky jsou protivné jak tasemnice, ale celkové vyznění zase není tak marné 6/10

08. Purple Haze ft. James New – Fall In [DOORN] Tento track mi naprosto nezapadá do projektu Purple Haze, je to stejně divné jako cigán v soláriu...6+/10
09. Denis Kenzo – Stay [DENIS KENZO] Uvrzaný spodek a dreamy melodie, to první jmenované mě sere :) 6+/10
10. Markus Schulz & Smiley – The Dreamers [COLDHARBOUR] Vokály jsou až moc gay a celkově je to velmi komerční track...hlavní melodie je na tom nejlepší nakonec 6+/10
11. Markus Schulz – The Awakening (Transmission 2018 Theme) [COLDHARBOUR] Tento sound mi sedí daleko více, pěkná melodie s lehce dramatickým nádechem díky finálním 2 notám, která mi tam moc nesedí, ale i tak krásné, letošní hymna TM 8/10
12. Markus Schulz ft. Adina Butar – Breathe Me To Life [COLDHARBOUR] Toto je za mě nejlepší Markus za hodně dlouhou dobu..celkově se dá říci, že je toto v podstatě uplifting a to velmi krásný 9+/10
13. MatricK – Ethereal [REACHING ALTITUDE] Velmi svižný bigroom s velmi chytlavým až anthemickým motivem 7+/10
14. Omnia ft. Tilde – For The First Time (Ben Gold Remix) [ARMIND] Velmi dobrý remix velké hitovky, který se zase až tak moc od originálu neliší 8/10

Service For Dreamers
15. W&W – Thunder [MAINSTAGE] Bigrumáž v klasickém Wéčkovém stylu, Minimuf materiál 5/10

Will Atkinson Guest Mix
16. Shanti vs. DeeDRAh – Valenor [VII] Těžko soudit z tak krásné ukázky, ale zní to jako v pohodě psy-track 7/10
17. Beatman & Ludmilla – Shaman [VII] Slušně nabušené psýčko, které nepůsobí EDM dojmem 7+/10
18. Alex Di Stefano – Fast Forward [VII] Alex Di Drtikul s dalším nášupem jak se patří, uvítal bych spíše melodický drop 8/10
19. David Forbes Pres. Hal Stucker – Stars (John Askew Rework) [PURE PROGRESSIVE] Slušný tuc tuc rework v typickém Ass Q stylu 7/10
20. Gary Maguire – Cookie Crumble (Will Atkinson Remix) [VII] Tak toto je slušná prasárna...v dobrém slova smyslu, solidní nafetovanej sněhulák toto...7+/10
21. Simon Patterson ft. Lucy Pullin – Fall For You (Cold Blue Remix) [WHO’S AFRAID OF 138] Melodickej remixy této...v podstatě už klasiky 8/10

22. Artento Divini – Aeon [IN MY OPINION] Artento se vrátil, aby nám prezentoval bigrumec, který dělá dnes kdekdo...škoda 6/10
23. Eximinds – Voice Of Angels [INHARMONY] Vítejte na ruském pohřbu...i když, tentokrát tam jsou pasáže, které jsou fajn 6+/10
24. RAM & Susana – Northern Star [BLACK HOLE] Euforická nálož a totální masturbulence z minula 9/10
25. Pure NRG – Chrysalis [BLACK HOLE] POZOR: popisky ve videu nesedí, mají to posunuté...Moc pěkný track, ale možná bych čekal i více od těchto dvou homopánů 8/10
26. Talla 2XLC & Allen Watts – Equinox [WHO’S AFRAID OF 138] Docela typický 138 track, na který si za měsíc nevzpomeneme, ale momentálně zabaví 7/10
27. Miroslav Vrlík & Exouler – Immersion [ALWAYS ALIVE] Moc krásný a velmi typický track pro tento label, můj zadeček se dává do pohybu 8+/10
28. Assaf – Heliades [ASOT] Slušný uplift, ale taky z něj klasika nebude 6+/10
29. Steve Dekay & Vision X – Damansara [AERYS] Vcelku nezajímavá jednohubka, tak jak se dá od Aerys očekávat 5/10
30. Warp Brothers – Time & Space [WHO’S AFRAID OF 138] Zajímavý návrat, ale track mě moc nezaujal...Armin do nás pumpuje na závěr regulérní kvasnice 4/10

Edit: Freezer (20. 10. 2018 06:43) (9x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(20. 10. 2018 01:17)
ASOT 886.

Speciální dlouhá 9ti hodinová epizoda...budu hodnotit jen tu hlavní pasáž...z Guestmixů byly fajn skoro všechny až na Rayela, Gravella a odporný set od Elevven

87. Omnia ft. Danyka Nadeau – For You [GARUDA] Naprosto skvělá hitovka, chytlavá jako klíště...velmi dobrá práce, můj zadeček se vlní 8/10
88. Armin van Buuren & Laura Jansen vs. Super8 & Tab & Vigel – Sound Of The Drums vs. Cosmo (Armin van Buuren Mashup) Vůbec to do sebe nezapadá...totální klystýr 3/10

Progressive Pick
89. HALIENE – Dream In Color (Ruben de Ronde Remix) [MONSTERCAT] Další klystýr neboli kvasnice...daleko lepší je Ferryho remix, toto vrže jak moje plechové fusekle 4/10

90. Oliver Smith – Follow Me [ANJUNABEATS] Docela typický sound pro něj, a docela příjemná melodie v trouse kabátku 7/10

World Premiere
91. Armin van Buuren ft. Sam Martin – Wild Wild Son (Club Mix) [ARMADA] Trošku vrzačka, že? Nicméně vokály jsou v pohodě a hlavní melodie je taky docela fajn, přijde mi to velmi podobné jak Club Mix na I Need You, takže ve výsledku dobré 8/10

92. Fatum – ID Vokálová vrzanice, jak už bývá zvykem od této experimentální partičky 5/10
93. Myon & Late Night Alumni - Hearts & Silence (Myon Extended Club Mix) Pěkné vokály a celkově velmi chytlavé, samozřejmě je to dost trousy 7+/10

Future Favorite
94. Millennial & Bigtopo & Omar Diaz – Bassa Marea [SUANDA PROGRESSIVE] Vcelku fajn, takovej ten typickej trouse track, ale s dobrou melodiím která mi celkem dělá dobře na bubáka 7/10

95. MatricK – Illuminate [REACHING ALTITUDE] Není to takovej nářez jako Ethereal, ale i tak to docela slušně sype 7/10

Tune Of The Week
96. Armin van Buuren – Lifting You Higher (ASOT 900 Anthem) [ASOT] Dost typický Armin track poslední doby...basovka je opravdu kulervoucí a hlavní melodie je tak Gaia, což není špatná věc, jo toto by jako hymna šlo 8/10

97. ID – ID decentní vokálovka a soft sound, v pohodě track 7/10
98. Heaven’s Cry vs. Julie Thompson – Waterfall (Dan Thompson Remix) [MAGIK MUZIK] Ty vokály bych spláchnul do hajzlu a zbyla by dost fajn melodická nálož 7+/10

Service For Dreamers
99. Sean Tyas – Drop [DISCOVER] Trochu opomíjená klasika, která je skoro stejně erektivní jako Lift 9/10

100. DIM3NSION & Zaa – Mezcal [FLASHOVER TRANCE] trochu slabší follow-up na Cielo...slyším tam zvučíky ze starého dobrého Origami, ale hlavněí melodie je pro mě zmatečná 7+/10
101. Tenishia ft. Cheryl Balzan – Where Do We Begin (Vigel Remix) [S107] Vigel je prostě bigroom-boy a není mu pomoci 5/10
102. Abstract Vision - Kepler Docela slušná šlapačka zelí, to se musí nechat 7+/10
103. Gareth Emery – ID Sice fajn trancy sound, ale melodicky zatím trochu nevýrazné 7+/10
104. RAM & Susana – Northern Star [BLACK HOLE] Euforická nálož a totální masturbulence z minula 9/10
105. Richard Durand vs. Darren Porter – The Air I Breathe vs. Whiplash (Armin van Buuren Mashup) [FSOE CLANDESTINE / OUTBURST] To si Armine strč mezi půlky...
106. Lange ft. Jennifer Karr – Songless (Signum Remix) (Extended) [MAELSTROM] Mám velmi rád originál, který má velmi mrazivou atmosféru, toto je slušný 138 remix 8/10
107. James Kelly - Illusive Jednohubkový uplift, který neurazí 7/10
108. Tycoos - Wandering Alien Další uplift, který nijak nevybočuje z řady 7/10
109. Fredd moz - inner Force Velmi euforický track, který je ale opět velmi těžko zapamatovatelný v záplavě podobných 7/10
110. Mino Safy – Turn It Up (Shinovi Remix) Kasnicová pomazánka 3/10
111. Radion6 – Ignite Slušná nálož...sice má všechny tracky zvukově podobné, ale tento je velmi svižný a melodicky připomíná trošku Push nebo jiný underground trance, kuličky v sáčku o sebe spokojeně cinkají 8/10
112. Martin Jurenka - Walk Of Life Tak tento chlapec ví jak se mi má trefit do vkusu, nebesky krásný uplift při kterém si lítám na obláčcích a čůrám při tom na fanoušky EDM9/10
113. Major 7 - Superman Nějaké ty psýčkové kvasnice? 4/10

Edit: Freezer (20. 10. 2018 19:33) (11x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
Re: A State Of Trance 2008 - 2018 (Radio Show)
(22. 10. 2018 22:59)
Richard Durand – The Air I Breathe (Club Mix) ... toto je přátelé u mě za 10/10, odstřel do stropu i se židlí sm16
(01. 11. 2018 18:35)
mountainer: souhlasím, je to naprosté kulobití a uplift jak řemen

ASOT 887:
01. ALPHA 9 – Azzura [ARMIND] Velmi příjemný sound a docela rozpoznatelný rukopis Artyho...to já mám velice rád 8/10
02. Fraanklyn X Føle – Shades [SIZE] I toto je docela zajímavá pochutina. Ne úplně generickej proggy track 7/10
03. First State & Sunny Lax ft. Paul Aiden – Underneath My Skin [ASOT] Toro má náběh na lečo, ale pak se to nakonec zvrtne v docela dobrý melodický kousek, kde jde jasně slyšet Sunny Lax sound 7+/10
04. Nitrous Oxide – Together (Vigel Remix) [MIDNIGHT AURORA] Vigel jsou pro mě bigroomové kvasnice a i tady se to potvrzuje, jeho sound je velmi nepříznivý pro mé zvukovody...raději originál 4/10

Progressive Pick
05. Lumïsade – Onawo [STATEMENT!] Pěkná funky basovka a hodně slušný melodický náběh v breadownu, jen je škoda, že track vygraduje do prázdna 6+/10

06. Andrew Rayel & Garibay ft. Jake Torrey – Last Summer (Andrew Rayel & DRYM Club Mix) [ARMADA] Přijde mi, že jeho sound je pořád stejný, pořád setjně kvasnicový...až příliš EDMkový sound 4/10
07. Fatum ft. Angel Taylor – More Of Your Love [ARMIND] Věční exerimentátoši nám přinášejí melodičtější kousek, toto není špatná elektronika 6+/10
08. Armin van Buuren ft. Sam Martin – Wild Wild Son (Armin van Buuren Club Mix) [ARMADA] Kdopak nám to tu vrčí za gaučem...aha Armin! Melodický drop je ale super a je ve stylu I Need You 7+/10

Alexander Popov Guest Mix
09. Alexander Popov ft. Julia Violin – Legacy (Intro Mix) [INTERPLAY] Mrazivé Rusko přichází, i když tento track docela slušně šlape i přes uspávající melodii 6+/10
10. Alexander Popov & Natalie Gioia – Nothing Is Over [INTERPLAY] Trochu klidnější track s vokály a bigroom elementy 6/10
11. Alexander Popov – Intention [INTERPLAY] Podobných psýčkových tracků už jsme tu měli plný pytel 6/10
12. Alexander Popov & Natalie Gioia – Dream Me [INTERPLAY] Sice docela energetický track, ale melodie mi přijde silně pohřební 6+/10

Trending Track
13. Armin van Buuren – Lifting You Higher (ASOT 900 Anthem) [ASOT] Dost typický Armin track poslední doby...basovka je opravdu kulervoucí a hlavní melodie je tak Gaia, což není špatná věc, jo toto by jako hymna šlo, vyložené masturbulence to však nejsou 8/10

Service For Dreamers
14. Davey Asprey – Kaiju [ASOT] Toto není až tak starý track, pořád je ještě dost aktuální...Asprey prostě má svůj styl a ten s mi dost líbí 8/10

15. Omnia ft. Danyka Nadeau – For You [GARUDA] Velice chytlavá vokálovka, která mě hodně bere i melodicky a jedu si tu solidní twerk 8/10
16. Milad E & High Frequencies – Zagros [DENIS KENZO] Tady můj twerk trochu ustal, v melodii se trochu ztrácím, ale vyloženě špatné to není 6/10
17. Michael Milov – True Or False [SUANDA PROGRESSIVE] Pro mě trochu nevýrazný track stylizovaný mírně do Pryda kabátku 6+/10
18. Adip Kiyoi & Christina Novelli – Carousel (Ruslan Radriges Remix) [SUANDA] U některých jmen tak trochu dopředu víte, že vás čekají kavsnicové hody...tady to ještě není tak hrozné a alespoň to nevrže 6/10

Tune Of The Week
19. Venetica – Patterns Of The Soul (Davey Asprey Remix) [SYNEDRION] Asprey a jeho naprosto typický sound, což už mi přijde trochu podobné a začnu se v jeho tracích brzy ztrácet, ale i tak klobou dolů za zvukovou originalitu 7+/10

20. Ahmed Helmy ft. New Even & Talitha – Made Of Love [TRANCE TEMPLE] Tento producent mi prostě nesedl...takže už vím, že nechci žádné helmy :D 6/10
21. Tenishia ft. Cheryl Balzan – Where Do We Begin (Vigel Remix) [ASOT] Zase ten Vigel, Minimuf materiál 5/10
22. Johan Gielen – Sunshine State [ASOT] Konečně taky nějakej ten trance pořádně od podlahy, velmi vzletné a euforické 8/10
23. Bryan Kearney & Christina Novelli – By My Side (Craig Connelly Remix) [WHO’S AFRAID OF 138] Hodně povedený remix už tak dobrého origoše 8/10
24. DJ T.H. & Nadi Sunrise ft. Michele C – See You Again [AVA] Track na pomezí bigroomu a upliftu...nějak výrazně nezaujal 6+/10
25. Martin Jurenka – The Walk Of Life [ALWAYS ALIVE] Tady ovšem oblékám kostým supermana a jdu se proletět. Toto je naprosto můj šálek kávy a uplift, který mě teleportuje až na měsíc 9+/10
26. Activa – Our Time Jakobych v tom slyšel starého dobrého PVD...oldschool feeling jako prase a další zásah do černého (no racism) 8/10
27. DRYM – Voodoo Je libo trochu halloweenských kvasnic? 4/10
28. Avao – Turn Up Klasické novodobé psýčko, bez většího nápadu 5/10
29. Will Atkinson – Dusk (Stoneface & Terminal Remix) [VII] Velice zajímavý a hodně temný remix...toto chce trochu více naposlouchat, ale myslím, že je to dobré dílko 7+/10

Edit: Freezer (01. 11. 2018 19:12) (8x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(09. 11. 2018 16:45)
ASOT 888.

01. Andrew Bayer ft. Alison May – Open End Resourse (In My Next Life Mix) [ANJUNABEATS] Další klubová předělávka za jeho alba. Ale ani zdaleka mě to neodstřeluje tak jako Imoortal Lover...přesto kvalitní Anjuna track 8/10

Progressive Pick
02. Elevven – Firefly [STATEMENT!] Uvrzená dvoka servíruje relativně obstojný pokrm, líbí se mi ten beat 6/10

03. KhoMha ft. April Bender – Colorblind [ASOT] Vrže to jak starej trabant, ale vokály jsou v pohodě a nakonec tu je i nějaká ta melodie 6/10
04. Faruk Sabanci – Roots [ARMIND] Experimentální track, který do nás hrne tripplets, ale žádnou melodii 5/10
05. Husman – Resistance [ARMADA] Opět to tu vrže jak na stavbě...Ovšem hlavní melodie je hodně trancy 6+/10
06. U96 ft. DJ T.H. & Nadi Sunrise – Das Boot 2018 (Beatsole Remix) [UNLTD] Předělávek tohoto tracku už byla spousta a teď se chystá nový balíček a tento remix je z nich opravdu asi nejlepší...Beatsole to slušně vytunil 8/10
07. Attila Syah & Boris Foong – Falcon [SUANDA] Mírně pohřební melodie a celkově takový ten ruský sound, který páchne z labelu Suanda 5/10

Tune Of The Week
08. Ørjan Nilsen – Savour This Moment [ARMIND] Čumím jak pštros do mikrolvnky...toto je až nezvykle trancy, ale pořád je to takovej ten trance 2.0 samozřejmě 7/10

09. Fisherman – The Jaguar (Airwalk Festival 2018 Anthem) [COLDHARBOUR] Docela slušně našlápnutý track, který jako hymna bude fungovat 7+/10

Future Favorite
10. Venetica – Patterns Of The Soul (Davey Asprey Remix) [SYNEDRION] Je to takovej Fallout part 2 s velmi podobnou melodií 7/10

11. Pierre Pienaar – Atari [FLASHOVER TRANCE] Toto zní jako Origami...sice je to krásný track, ale je jasné kde si vzal inspiraci :) 8/10
12. ReOrder – All There Is [BLACK HOLE] Tak nějak jsem tušil, že toto bude další singl z alba...moc pěkný a pozitivní uplift 8/10

Trending Track
13. Armin van Buuren – Lifting You Higher (ASOT 900 Anthem) [ASOT] Dost typický Armin track poslední doby...basovka je opravdu kulervoucí a hlavní melodie je tak Gaia, což není špatná věc, jo toto by jako hymna šlo, vyložené masturbulence to však nejsou 8/10

Service For Dreamers
14. OceanLab – Lonely Girl [ANJUNABEATS] Velice příjemný track s nádhernými vokály, ze kterých se postaví nejeden úd 9/10

15. Markus Schulz – The Awakening (Transmission 2018 Theme) [BLACK HOLE] Velmi pěkné táhlá melodie a příjemný track na poslech 8/10
16. Rub!k – Sonorous [ARMADA CAPTIVATING] Hodně našlápnutý proglift s funkční melodií 7+/10
17. Soul Lifters – Destiny [VIBRATE AUDIO] Tento projekt příliš neznám, ale předkládají nám nádherný emotivní uplift, za který by se nestyděli ani mistři tohoto oboru 8/10
18. Eugenio Tokarev & Second Reason – Insane [DIGITAL SOCIETY] Říznější uplift s trochu overused kickem 7/10
19. Tempo Giusto – Solace In Your Eyes (Decade Mix) [WHO’S AFRAID OF 138] Finský mág tentokrát trochu více melodicky a hned to má své kouzlo 7+/10
20. Maarten De Jong – Goodbye [OUTBURST] Epicko-dramatická melodie, která brutálně vygraduje do masivní techy kulobití 8/10
21. Chakra – Home (Factor B Remix) [WEA] Docela pěkný rework, ale již existuje povedený Above and Beyond remix 7+/10
22. HØLY WATERS – Amsterdam (Amir Hussain Remix) [MAGIK MUZIK] Relativně pěkná 138, ale s mírně generic soundem 7/10
23. Gerome – Autumn Spell [AVA] Gerome dělá úžasné melodie, které mají svou hloubku a toto je přesně ten případ 8/10
24. Sneijder & James Dymond – Deadline [FSOE] Ten kick to je slušnej napalm a celkově je to velmi dravý track 8/10
25. Bryan Kearney – Something Out Of Nothing [GO MUSIC] Velmi čistej a krásnej uplfti od bouráka Kerňáka 8+/10
26. Miroslav Vrlík – Coming Home [REDUX REC.] U Vrlika jsem už tak trochu zvyklý na velmi solidní uplifting, i toto je fajn a lahodí to oušku 7/10
27. Astrix – Take A Shot (Simon Patterson Remix) Psy-tech turbulence, které by live mohly být slušné živě 7/10
28. Roman Messer – Antipode [SUANDA DARK] Docela se mi líbí ten tvrdý techy sound, ale celkově je track až příliš předvídatelný 6+/10

Edit: Freezer (09. 11. 2018 17:25) (6x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(13. 11. 2018 17:55)
Všechno jednou končí...tato epizoda bude zřejmě poslední, kterou hodnotím takto rozsáhle a komentuji každý track. ASOT hodnotím už od roku 2006. Tracků v Asotu přibejvá a už to není jako dříve, že jsem jich hodnotil třeba 20, ale už jich je 30 i více. Zabírá to nějaký ten čas a dostávám se neustále do skluzu. Feedbacků také moc není a daleko více lidí mi to komentuje a lajkuje, když sem dám jednotlivý track, což zabere stokrát méně práce. S hodnocením jako takovým ale asi nepřestanu a zvažuji, že bych tracky hodnotil alespoň číselně a pak třeba k tomu dal nějaké krátké psané hodnocení, kde bych vypíchnul určité tracky...

So lets go, for the last time:

ASOT 889.

01. Grum – Never Have To Be Alone [ANJUNABEATS] Skvělá pecka, která se mi líbí hned na první poslech a dostává kalhoty do pozoru...Grum ví jak mě dostat 8/10
02. Rodg – Beam [STATEMENT!] Sjezd trabantistů v podání této vrzačky 6/10
03. Purple Haze – The Hyll [ARMIND] Na tento track čekám hodně dlouho...Sander to zahrál už kdysi v Asotu jako ID...skvělá pecka, kterou se vyplatí pořádně vohulit 8+/10

Tune Of The Week
04. Maor Levi & OTIOT – Bandana [ARMIND] Líbí se mi ten groovy beat, pořádně to rozhýbalo mé hýždě, ale kdo chce melodické věci, musí si ještě počkat 7/10

05. Fatum – Omega [ARMIND] Stejně exeprimetnální jako vždy, zase trošku sjezd trabantistů 5/10

Progressive Pick
06. Eelke Kleijn – Drive [DAYS LIKE NIGHTS] Tak to je hodně originální sound, připomínající místy 80. léta...velmi dobré 7+/10

07. DGoh – Kingdom [REACHING ALTITUDE] Svižný bigroom, který prostě očekáváte od Marla apod...kvasnice to nejsou, ale vyložený fanda taky nejsem 6+/10
08. Luke Anders – Vanguard [DENIS KENZO] Šlapačka zelí, fajn výplňovka 6+/10
09. Adip Kiyoi & Susie Ledge – Wild Rose [SUANDA] Klasickej trousy sound, kterej nemá špatnou melodii...na pár poslechů fajn track 6+/10
10. ALPHA 9 – Azzura [ARMIND] velice příjemný myšákovitý sound 8/10
11. Ørjan Nilsen – Savour This Moment [ARMIND] Čumím jak bába do tabletu...toto je až nezvykle trancy, ale pořád je to takovej ten trance 2.0 samozřejmě 7/10
12. Andrew Rayel ft. Jano – How Do I Know (Corti Organ Remix) [ARMIND] Až příliš noisy remix, příliš bigroom...tkaže něco pro Minimufa 5+/10
13. Beatsole & D-Line ft. Thompson – Refraction [ASOT] Breakdown se táhne jak nudle, ale hlavní melodie je nakonec hodně povedená 7+/10
14. Beatsole & Ivan Khurtin – Voice Of Dream [ASOT] Toto je více trousy orientované, melodicky opět slušné, ale je to méně trancy 7/10

Service For Dreamers
15. Ben Gold – I’m In A State Of Trance (ASOT 750 Anthem) [ASOT] Tahle hymna se bezesporu zapsala do análů a jiných otvorů 9/10

Solarstone Guest Mix
16. Solarstone – Rain Star Eternal (Robert Nickson pres. RNX Remix) Naprosto fantastický a velice hutný remix této klasiky...toto mě velmi stimuluje 9/10
17. Orkidea – Forward Forever [PURE PROGRESSIVE] Track, ne který čekám více než roku...fantastický a nezaměnitelný sound, jediný důvod proč nedám 10 je drop, který není melodický...ale melodie se vrátí v plné parádě 9+/10
18. Mark Found – In The Room [PURE TRANCE] Moc pěkný, spíše progressivnější tripík 7+/10
19. Effen – Sinners (Aren’t We All) [PURE TRANCE] Opět skvělý, spíše progressivnější ale přesto melodický track 8/10

20. Alexander Popov ft. Julia Violin – Legacy [INTERPLAY] Našlápnuto to má velmi dobře, ale hlavní melodie je až příliš dramatická 6+/10

Future Favorite
21. Soul Lifters – Destiny [VIBRATE AUDIO] Krásný vyliftněný sound od nového projektu...to piánko je nádherný 8/10

22. Marcos – Cosmic String (Daxson Remix) [VANDIT] Rework, který originálu nijak neubližuje a vytváří tak slušnou alternativní verzi této klasiky 7+/10
23. Hyperphysics – Nightwalker [SUANDA TRUE] Melodicky mě tento uplift nijak nezaujal a navíc si myslím, že se melodie moc nehodí k použité basovce 6+/10
24. Andre Visior – The Only One [SUBCULTURE] Hodně povedený euforický track, který připomíná Acitvu nebo třeba i samotné Alíky 8/10
25. Paul van Dyk & Alex M.O.R.P.H. – Voyager [VANDIT] Chytlavá melodie hned na první poslech...toto mi dělá dobře na bubáka 8+/10
26. Dennis Pedersen – Deja Vu [ALWAYS ALIVE] Dennis je velká záruka kvality a i tady servíruje krásný dreamy uplift 8/10

Trending Track
27. Armin van Buuren – Lifting You Higher (ASOT 900 Anthem) [ASOT] Dost typický Armin track poslední doby...basovka je opravdu kulervoucí a hlavní melodie je tak Gaia, což není špatná věc, jo toto by jako hymna šlo, vyložené masturbulence to však nejsou 8/10

28. Artento Divini ft. Ankit Sharda – Bengaluru [WHO’S AFRAID OF 138] Exotické pokřiky, psy-sound, bigroom prvky = kvasnice 3/10
29. Neelix – You [SPINTWIST] Těžko hodnotit podle jedné minuty :)
Edit: Freezer (13. 11. 2018 18:34) (9x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(29. 11. 2018 16:32)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(29. 11. 2018 16:56)
Ahoj čtu každou tvou recenzi tak bych byl rád kdyby jsi u toho zůstal ale můžeš to klidně jak říkáš zdietnit a ušetřit tak čas ale nekonči s tím je skvělé mít tady někoho kdo se o ASOT zajímá...
(30. 11. 2018 18:50)
Ahoj, jsem pro pokračování. Sice sem komentáře nepíšu, ale čtu každou recenzi ASOTu a hodně se u toho bavím...
(30. 11. 2018 22:16)
Jsem také určitě pro pokračování, ale asi pro tebe co nejjednodušším způsobem, aby to pro tebe mělo smysl a nezabíralo tolik času. Ono těch tracků tam je dneska už fakt hodně a většina stejně za nic nestojí.. Já se sem podívám vždycky na novou recenzi. Jelikož v podstatě nikoho ve svém okolí, kdo by poslouchal trance, nemám, tak je to pro mě takové srovnání, co si někdo jiný o těch tracích myslí. Podle mě by bohatě stačilo pouze číselné hodnocení a komentář jen k tomu, co opravdu nějak vybočovalo, ať pozitivně či negativně. U mě si nějakou pozornost zaslouží v průměru tak 2 tracky za epizodu.

A výzva pro všechny, včetně mě... Komentujme a více o ASOTu diskutujme, ať to tady nevypadá více mrtvé, než třeba ve skutečnosti je.
(01. 12. 2018 16:04)
Ahoj i já se přimlouvám za pokračování ASOTu taky moc nekomentuju ale pravidelně čtu recenze a baví mě to jsou super
(03. 12. 2018 11:02)
Som pravdepodobne jedna z najstarsich enklávav, tu na Trance.cz (1998 ?). Odmlčal som sa po roku 2005, tvoju pracu sledujem dlhsiu dobu a mam rad tvoje hodnotenie ASOT. Pomaha mi lepšie sa orientovať v sucasnej trance scene. Viem, ze je to vycerpavajuce , kazdy tyzden hodnotit tracky. Podla mna, by stačilo vypichnúť len tie najlepšie tracky ( 8 a vyssie). Zvysok je priemer (5-7), a odpad (4-1) nechat tak. Vela zdaru.
(03. 12. 2018 13:16)
Myslím, že všechny důvody, proč by bylo neskutečně parádní, kdyby alespoň nějaké základní hodnocení ASOTů dále pokračovalo, je vyjádřeno v předchozích 5ti příspěvcích..
Ale samozřejmě kdyby to prostě už dál nešlo, tak i tak MOC děkujeme!
(04. 12. 2018 15:02)
Děkuji moc za pozitivní ohlasy :) Budeme tedy pokračovat v dietnější verzi :)

ASOT 890.

01. Audien & ARTY – Never Letting Go [ANJUNABEATS] Chytalvé propojení dvou velikánů a vznikl mírně komerční ale přesto kvalitní sound 7+/10
02. Dennis Graft – Simba [SUANDA PROGRESSIVE] 7/10
03. Ruben de Ronde X Rodg X Ørjan Nilsen – Booya (Ruslan Radriges Remix) [STATEMENT!] 5/10
04. Profetik ft. Mandy Jones – Memories [RIDE] 6+/10
05. Adip Kiyoi & Liezl – Imagine [DENIS KENZO] 6/10
06. Dimitri Vangelis & Wyman vs. Futuristic Polar Bears – Acid Drop [BUCE] Toto jsou slušné kvasnice 4/10
07. Maratone ft. Amy Kirkpatrick – All I Need [ABORA] 6+/10

Tune Of The Week
08. Ralphie B – Kingdom [BLACK HOLE] Návrat legendy a i když je beat vcelku generic 138, tak melodie nabízí docela solidní ušní uspokojení 8/10

09. What So Not ft. Winona Oak – Beautiful (MaRLo Remix) [SWEAT IT OUT!] 6/10
10. Kyau & Albert ft. Jeza – Make It Home Tonight [EUPHONIC] Opět naprosto vyšperkovaný sound, tak jak je zvykem u této dvojice, potažmo trojice 8/10

Progressive Pick
11. Eelke Kleijn – Maschine 2.0 [DAYS LIKE NIGHTS] Tak tomu říkám poctivý temný progressive 8/10

12. Radion6 & Davey Asprey – Spin-Off [ASOT] Zajímavé propojení obou soundů a vznikl slušný gay pride nášup 7+/10

Trending Track
13. Armin van Buuren – Lifting You Higher (ASOT 900 Anthem) [ASOT] 7+/10

Service For Dreamers
14. Paul van Dyk & Alex M.O.R.P.H. – In Circles [VANDIT] Tak za tento výběr klasiky velmi chválím a lehce twerkuji 8+/10

Stoneface & Terminal Guest Mix
15. Stoneface & Terminal – Culture Clash [FSOE CLANDESTINE] Slušný techy track 7/10
16. Stoneface & Terminal – Mortal Industry [FSOE] Velice originální dílko, které má velice nepředpokládaný vývoj 8/10
17. Stoneface & Terminal – Need You There [FSOE] Poctivá vokálovka 7+/10
18. Armin van Buuren – Be In The Moment (ASOT 850 Anthem) (Stoneface & Terminal Remix) [ASOT] Některé pasáže jsou až příliš crazy...6/10

19. Maor Levi & OTIOT – Bandana [ARMIND] Velmi originální dílko a to já dokážu ocenit 7+/10
20. Beatsole & Ben Stone – Mermaid [ASOT] Typický sound pro Beatsole, pěkná melodie 7+/10
21. Quadraphonic ft. Kate Cameron – I Can Feel Your Love (James Cottle Remix) [LOST LANGUAGE] 7/10
22. Ronski Speed ft. Grace Ho – Sette Stelle [MARACAIDO] Asi nejlepší intrumentální track z Ronskiho posledního alba 8/10
23. Steve Dekay – Krishna [WHO’S AFRAID OF 138] 6/10

Future Favorite
24. Artento Divini ft. Ankit Sharda – Bengaluru [WHO’S AFRAID OF 138] Opravdu vyhráli tyto regulérní kvasnice? 4/10

25. Tycoos – Time Traveler [SUANDA TRUE] Melodie je velmi posmutnělá...oh wait...Suanda...6/10
26. Para X – My Salvation [INTENSE EMOTIONS] 6+/10
27. John Askew – Midnight Oil [VII] Melodie, která se výrazně odlišuje a snadno jí poznáte, to pak dělá track unikátní 8/10

Edit: Freezer (04. 12. 2018 15:20) (4x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(05. 12. 2018 20:42)
Ahoj Freezere jůůů je skvělé že pokračuješ ale máš co dohánět, kdyby jsi nebyl líný prase jak říká Minimuf tak už jsi mohl ty dvě zbývající epizody dávno mítsm16
(06. 12. 2018 14:09)
ASOT 891.
01. John Dahlbäck – Voyager 6/10
02. Proff feat. Cory Friesenhan – Consequence of You (Elevven Remix) 6/10
03. Morgan Page – The Longest Road (Steff Da Campo Mix) komerční kvasnice 5/10

Trending Track
04. Audien & ARTY – Never Letting Go 7+/10

/05. Andrew Rayel feat. Lola Blanc – Horizon (Aether Mix) Jsem trochu překvapen, protože po poslechu jsem neutrpěl žádnou újmu 7/10
06. Sam Laxton & Noire Lee – Thunderstorm (GXD Remix) 7/10
07. Venetica – Patterns Of The Soul (Davey Asprey Remix) nemám rád mashupy a úplně na hulváta jsem ho přeskočil
08. Gaia – Empire of Hearts Zazněla jen na pár vteřin v rámci mashupu
09. Cosmic Gate feat. Emma Hewitt – Be Your Sound (ilan Bluestone Remix) Originál je pro mě utahanej, tento remix sice nabízí fajn melodii, ale pořád je to trochu umíráček 7/10

Progressive Pick
10. Stoneface & Terminal – Avorion Toto jsou spíše solidní techy masturbulence...kde nenajdete melodii jako takovou, ale přesto vás to nakopne 7+/10

Tune Of The Week
11. Sodality – Challenger Naprosto luxusní melodie, ze které se mi samovolně vlní ponožky, zvuk je ale trochu trousy 7+/10

12. Noise Zoo – You Wanna Be Someone Malinko vrzačka, ale hlavní pasáž je docela slušná šlapačka 7/10
13. Limelght – Don’t Leave Me Now (Tom Fall Remix) Opět slušná šlapačka zvukově strašně podobná Super8 and Tab 7+/10
14. Giuseppe Ottaviani feat. Clara Yates – Why Tak to mě postříkej šlehačkou a olízej, tohle je prostě euforická nálož, GO je opravdu mistr pekař 9+/10
15. Mark Sixma – The Clock Velice svižný track, který si bere něco málo z psýčka a něco málo z hardstylu, ale nejvíce si bere z komerčního mainstream soundu, takže palec dolů 3/10

Service For Dreamers
16. Markus Schulz & Emma Hewitt – Safe From Harm (Giuseppe Ottaviani Remix) Další nádherná Ottavianovka...tady prostě není co dodat...nádhera a kalhoty v pozoru 9+/10

Guest Mix ReOrder
17. ReOrder – Entropy 7+/10
18. ReOrder & Emma Chatt – Alive Tonight 7+/10
19. ReOrder – All Comes Back To You 9/10
20. ReOrder – Digital World 7/10

Celej guestmix a prezentace na výbornou...Digital World je solidní nátěr a All Comes jsme si zabékali s Minimufem :)

21. Astrosphere – What Lies Between the Stars (Club Mix) Více z toho slyším typický Nicksonův sond...je to více euforické než první singl a zamlouvá se mi to určitě více 9/10
22. Allen Watts – Algorithm 7/10
23. Goldenscan – Halcyon (Adam Ellis Remix) 7/10
24. Luminn – Phosphene 6/10
25. Radion6 & Davey Asprey – Spin-Off 7/10

Future Favorite
26. Quadraphonic – I Can Feel Your Love (James Cottle Remix) 7/10

27. Sneijder & Nick Callaghan – Absorb (Niall McKeever Remix) Toto mě melodicky zvedá ze židle i ze záchodové mísy 8+/10
28. John O’Callaghan and Cold Blue – Symmetric Perfektní trance kombo s více než uspokojujícím výsledkem 8+/10
29. Marcelo Fratini – T.O.T. 6/10
30. Gentech – Feel My Love Trochu jako Scot Project ale se spíše psýčkovým beatem 7+/10

Edit: Freezer (06. 12. 2018 15:33) (7x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(08. 12. 2018 16:03)
ASOT 892.

01. Ørjan Nilsen ft. Matluck – The Last Goodbye (Matt Fax Remix) [IN MY OPINION] Kvasnicový start 5/10
02. ilan Bluestone ft. Ellen Smith – Rival (Rafaël Frost Remix) [ANJUNABEATS] 6/10
03. The Blizzard & Egera ft. Chris Antoine – Luminescence [FSOE] Tak toto je velmi příjemný trakc 7+/10
04. Alexander Popov & Natalie Gioia & Attila Syah – Nothing Is Over [INTERPLAY] 6+/10
05. Andy Moor & Somna ft. Monika Santucci – Free Fall [AVA] Škoda toho dropu, to je jak pěstí do koulí 6+/10

Trending Track
06. Cosmic Gate ft. Emma Hewitt – Be Your Sound (ilan Bluestone Remix) [BLACK HOLE] Originál je pro mě utahanej, tento remix sice nabízí fajn melodii, ale pořád je to trochu umíráček 7/10

07. Ruben de Ronde X Rodg – Whoop (Roovel Remix) [STATEMENT!] Kouzlo originálu se dost vypařilo a je z toho docela zaměnitelný bigrumec 6/10

Progressive Pick
08. Genix – Kill Switch [ANJUNABEATS] Genix trochu koketuje z technem a docela jim to klape 7/10

09. Sodality – Challenger [STATEMENT!] Nádherná melodie v breakdownu trochu pokažená následným trousem 7/10
10. Airborn & Bogdan Vix & KeyPlayer ft. Alexandra Badoi – Run Away Piánková melodie v breakdownu je přenádherná, vokály jsou velmi naléhavé, ale následný climax je pak trochu "na Rayela", takže smíšené dojmy 7/10
11. Ciaran McAuley – Never Fade Away (Benthe) [FSOE] Máme tu první trance track epizody a je to moc pěkná euforická jízda 8/10
12. Paul Van Dyk & Delta One – Lost Angels [VANDIT] Tak tady jsem tedy čekal více, kdybych neviděl v názvu PVD tak ani nezpozorním 6+/10

Tune Of The Week
13. Ultra Shock – The Sound Of E (Jorn Van Deynhoven Remix) [ASOT] Velice obstojný rework klasiky a slušná drtička parketů...i moje tepláky už celkem sviští 7+/10

Service For Dreamers
14. Delerium ft. Sarah McLachlan – Silence (Tiësto In Search Of Sunrise Remix) [NETTWERK] Ani nevím jak to hodnotit...ten track už mám tak ohraný, že ho fakt nenávidím, ale ok...dám mu takovou známku jako v roce kdy vznikl, takže 9/10

15. Temple One – Odyssey [DIGITAL SOCIETY] Krásný track a velmi chytlavý beat...Temple nikdy nezklame a zaslouží polibek na bradavku 8/10

Future Favorite
16. Giuseppe Ottaviani ft. Clara Yates – Why [BLACK HOLE] Tak to mě postříkej šlehačkou a olízej, tohle je prostě euforická nálož, GO je opravdu mistr pekař 9+/10

17. Releji & Katty Heath – Butterflies [AVA] Velmi pěkná vokálovka a uchu lahodící trancík 8/10
18. Cold Stone – Lone Wanderer [DIGITAL SOCIETY] Originální breakdown a skvělý track se zajímavým melodickým motivem 8/10
19. Alex M.O.R.P.H. & RAM – Youniverse (Grotesque 350 Anthem) [GROTESQUE] Velkolepé propojení dvou matadorů a vzniká docela masivní uplift trance s psýčkovým beatem 8/10
20. U96 ft. DJ T.H. & Nadi Sunrise – Das Boot 2018 (Cyre & Christian K. Remix) [UNLTD] Více se mi líbí Beatsole remix, ale i tak slušný rework do současného 138 soundu 7+/10
21. Basic Dawn ft. Angie Mirams – Pure Thrust (Ferry Tayle Remix) [GROTESQUE REWORKED] Slušný rework, ale ať se na mě Ferry nezlobí...ale původní remix je daleko lepší...7/10
22. Basic Dawn ft. Angie Mirams – Pure Thrust (Nu NRG Remix) [THRUST GROOVE] ...a hle je původní remix, toto je masakr a masivní stahování předkožky10/10
23. Alan Morris & Martin Drake – Elysium [FSOE] 7+/10
24. Armin van Buuren – Be In The Moment (ASOT 850 Anthem) (Stoneface & Terminal Remix) [ASOT] Experimentální crazy masakr a klepání řízků...ale trochu to vrže 6+/10
25. Tempo Giusto – Trance Runner [ASOT] Tempo v poslední době dělá čím dál tím více trancy track, drop je ale crazy-techy 7/10
26. Theoh & Julie Thompson – How It Feels (Sam Laxton Remix) [AVA] Veselé a hravé 7+/10
27. Will Rees – Vitality [KEARNAGE] Hodně masivní a velmi propracovaný trance track, toto mě zaručeně rozpohybuje 8+/10
28. Ralphie B – Kingdom [BLACK HOLE] Klasický Ralphie B sound tam je, jenom beat mi přijde zbytečně moc generic 8/10
29. Photographer – Infinity (Steve Allen Remix) [SUANDA] 7/10
30. Paul Denton – Supernova [OUTBURST] Klepání řízků 6/10

Edit: Freezer (08. 12. 2018 16:38) (10x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(12. 12. 2018 16:16)
ASOT 893.

01. deadmau5 – GG [MAU5TRAP] Začátek je naprosto luxusní jak se začne valit ta melodie...s příchodem kicku jde track trochu do útlumu, ale i tak je to impozantní dílko 8+/10
02. Above & Beyond & Spencer Brown ft. RBBTS – Long Way From Home [ANJUNABEATS] Velice příjemný poslechovější chilled track 7+/10
03. Steve Brian ft. Christian Carcamo – Wait For Me [ENHANCED PROG] Brutální vrtačka ale v kombianci s docela happy melodií...smíšené pocity, ale vcelku dobré 7/10
04. Maryn – Azari [IN MY OPINION] Hodně originální dílko...svěží vítr, i když je to malinko do big rumu 7/10
05. Sean Murphy & Michele C – Wild Things [GARUDA] 7/10
06. Ruslan Radriges & Cari – A New Day [ASOT] 6+/10
07. Marcus Santoro – Hijack [ARMIND] Operní kvasnice, z tohodle by se posral i Margita 2/10
08. Rub!k – Return To Epoch [ARMADA CAPTIVATING] 7/10
09. Michael Milov – Eternity [SUANDA BASE] 6+/10
10. Frontliner – I’m The Melodyman (Sander van Doorn Remix) [DOORN] Zajímavý a neotřelý sound 7/10
11. Theoh ft. Kyler England – Anything [AVA] 6+/10

Progressive Pick
12. Aki Bergen & Richter – Adagio For Strings [IHU] 7/10

13. Estiva – The Maze [STATEMENT!] 7/10

Tune Of The Week
14. W&W vs. Armin van Buuren – Ready To Rave [RAVE CULTURE] Hodně nečekaný track od této dvojice, prvky starého dobrého hard-trance...jakoby se vrátil rok 2000, kde tento styl frčel hodně...jo a ty melodické pasáže jsou luxus 8/10

Service For Dreamers
15. Omnia & IRA – The Fusion [COLDHARBOUR] Skvělý výběr, i pro mě je toto velká klasika 9/10

RAM Guest Mix
16. South Of The Stars – Fields Of Elysium [GROTESQUE] Krásný a hodně euforický uplift, kalhoty jdou do pozoru 8/10
17. RAM ft. Susana – Someone Like You (ReOrder Remix) [BLACK HOLE] Další velmi euforický remix...pomalu se mi začínají regulérně protáčet ponožky 8/10
18. Alan Morris & Natalie Gioia – Shade By Shade [GROTESQUE] Dramaticko-epická melodie a celkově opět velmi povedený uplift 7+/10
19. Alex M.O.R.P.H. & RAM – Youniverse (Grotesque 350 Anthem) [GROTESQUE] Skvělé propojení dvou silných análních otvorů...jinak mě zarazilo, že RAM nezná název svého vlastního tracku 7+/10

20. DT8 Project ft. Carla Werner – Pieces [ASOT] DT8 Project snad nikdy nezklame, Darren Tate má velmi unikátní sound, který většinou dělá z tracku automaticky klasiku 8/10
21. Oraw & Seegmo – Protectors [PERFECTO FLUORO] Melodie je velmi originální a myslím, že si ho poslechnu ještě několikrát 8/10

Trending Track
22. Ciaran McAuley – Never Fade Away (Benthe) [FSOE] Masivní euforický track, který uspokojí nejednu trancovou dušičku...trochu mi to připomíná Salt tank - Eugina 8/10

23. Richard Durand – Aida [BLACK HOLE] Melodie je masivní jak moje stehno 8/10

Future Favorite
24. Releji & Jatty Heath – Butterflies [AVA] Krásné vokály 8/10

25. Alex Wright – Calypso [UNIVERSAL NATION] 7+/10
26. Danny Eaton – Resolution [WHO’S AFRAID OF 138] 7/10
27. John O’Callaghan & Deirdre McLaughlin – Stay With Me (Factor B Remix) [SUBCULTURE] Preferuji originál, kde je melodie více akční a více in ya face 7+/10
28. Greg Downey – Razor (UCast Remix) [SKULLDUGGERY] Techy masturbulence, ale trochu vyšumí do prázdna 6/10
29. Chris Schweizer – The Order [WHO’S AFRAID OF 138] Toto jsou spíše techy kvasnice 5/10

Edit: Freezer (12. 12. 2018 16:45) (13x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
5. Dimension - Voorpret
(14. 12. 2018 16:38)
W&W vs. Armin van Buuren – Ready To Rave - boží úplně tam slyším God Music (cosmic gate remix) od Dumonde óó jak sme na tenhle styl dřív pařili to byli časy sm13
(15. 12. 2018 18:28)
Ahoj Honzíku jsem zvědavý jak budeš hodnotit nového Marka Sixmu za mně to byla další kvasnice a celkově epizoda ASOT 894 byla jedna z těch slabších epizod a lidi v ní mohli hlasovat o nejlepší track roku(Tune of the Year) no a pro tebe je to který a nebudeš třeba dělat nějaký video speciál o těch nejlepších za uplynulý rok protože byl docela hojný na tyto vypalovačkysm13
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 4 plus 4?