Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Re: A State Of Trance 2008 - 2017 (Radio Show)
(11. 09. 2018 05:07)
ASOT 880.

1. Paul Oakenfold ft. Little Nikki – Only Us (Hal Stucker Remix) [PERFECTO] Daleko vkusnější verze než komerční originál, velmi dobrá práce od Davida Forbese a jeho proggy alter egu 7+/10
02. Fisher – Losing It (Dave Winnel For The Win Remix) [CATCH & RELEASE] Podle mě je toto omyl, patří to do Asotu tak asi jako kečup ke svíčkové...3/10
03. Gareth Emery ft. Evan Henzi – Call To Arms (Cosmic Gate Remix) [GARUDA] Vcelku zajímavě provedený remix s chytlavými zvučíky...asi dávám přednost přímočařejšímu remixu, ale překvapivě dobrý remix 7+/10
Trending Track
04. NWYR – Wormhole [FREE] Vcelku typický track pro Wéčka, povedený a vkusný bigroom trance 6+/10
05. Luke Bond – Clockwork [ARMIND] Toto je ovšem totální ušní maz a zánět konečníku...nechápu co se to s Bondem stalo, že vypouští takovéto psy-EDM kolotoče 3/10
06. Ruben de Ronde & Yoel Lewis ft. Natalie Gioia – Madrigal [STATEMENT!] Docela fajn pocit, ale ty Rubenovi tracky se v Asotu stejně objevují jen díky jejich společným hrátkám s análním kolíkem 6/10
Tune Of The Week
07. Manuel Le Saux & Astuni ft. Linnea Schossow – Everywhere You Go [GO MUSIC] Ano souhlasím, že toto je velmi dobrý track...a jsem mile překvapen, Manuel je u mě zapsán jako dost průměrný producent, ale tady asi pomohl Astuni a výsledkem je velmi vzletný uplift 8/10
08. Aly & Fila with Sue McLaren – Surrender (Giuseppe Ottaviani Remix) [FSOE] už originál ve mě vyvolával solidní masturbulence a tento remix ho ještě trochu vyšperkoval 9+/10
09. TrancEye – Distant Dream (Brent Rix Remix) [REDUX REC.] Spíše průměrnější uplift, který nenadchne, nenasere a na jeden poslech si ho třeba i vychutnáte 6/10
Kyau & Albert Guest Mix
10. Kyau & Albert – Under Your Spel (Bryn Liedl Remix) [EUPHONIC] Naši hoši opět ve studiu! To už je snad potřetí tento rok a začínají s novým singlem, který je v originále alternativním popem ovšem tento remix je slušný progressive, já jsem však zvědav na Lostly remix, který se chystá 7/10
11. Kyau & Albert & Steve Brian – Reverie [EUPHONIC] Naprosto typický track pro tuto dvojici, hodně z toho slyším jejich remix na 6AM 8/10
12. Tritonal ft. Lourdiz – Love U Right (Kyau & Albert Remix) [ENHANCED] Toto je ovšem paráda, basovka pro kterou bych i tančil nahý na náměstí a uchu lahodící sound 9/10
13. Kyau & Albert – The Night Sky (Exolight Remix) [EUPHONIC] Další trefa do černého (pardon za rasismus)! Krásný uplift remix již tak nabušeného originálu 9/10

Service For Dreamers
14. Armin van Buuren – Communication (David Gravell Remix) [ARMIND] Sympatický týek ve studiu, ale lepší by bylo kdyby si vybral spíše originál než tento novější remix 7/10
15. Dezza – All I Need [ZEROTHREE] Dezza je velkou záruku kvalitního progressivu a i tady se to potvrzuje 7/10
Progressive Pick
16. Estiva – Rage Race [STATEMENT!] Použitý sample je ohraný jak kazeta, ale zbytek track je docela vymazlený 7+/10
17. Simon Lee & Alvin ft. Susie Ledge – Why I Came Here [DENIS KENZO] Spíše posmutnělý track s nepříjemnými synths alá Rayel 5/10
18. Super8 & Tab – Blockchain [ARMIND] Kvalitní a chytlavý bigroom anthem 8/10
19. Rene Ablaze & Jam Da Bass – From Dusk Till Dawn [ASOT] Svižnější track a docela fajn melodie...na track use mi líbí, že není přeplácaný a zní čistě 7+/10
20. Christina Novelli & DJ Xquizit – So Cold (Maratone Remix) [ABORA PROGRESSIVE] Slušně šlapající proglift remix, toto má grády jak guláš od babičky 7+/10
21. Bogdan Vix & KeyPlayer – Stranger Things [INHARMONY] Vcelku stravitelný bigroom track, především díky povedené melodii 6+/10
22. Limelght ft. Alina Renae – We Are Light [INTERPLAY] Mám rád originální dílka a tento track je dost netradiční zvukovým pojetím, za to dávám celý bod navíc 7+/10
23. Ruslan Radriges & Twin View – Insomnia [FLASHOVER TRANCE] I zde jsou použity vcelku netradiční postupy a líbil se mi breakdown, ovšem melodie jako taková je spíše průměrná 6/10
24. Ferry Corsten & Saad Ayub – Synchronicity [FLASHOVER] Trochu zvláštní track, u kterého trochu trvalo než se mi dostal pod kůži, ale svým způsobem je to dost chytlavý a povedený 8/10
Future Favorite
25. Heatbeat – Stadium Arcadium [AERYS] Naprosto nečekaně melodický a euforický track od tohoto dua...ale má to pořád jejich typický beat a celkový sound, velmi dobré a kuličky se protáčejí v pytlíku 8/10
26. Moonsouls & Zara Taylor – Let It Go [ASOT] Moonsouls je jeden z nejlepších uplift producentů a úzce spolupracuje s Ultimate, což se pak na výsledku podepíše, velmi slušný track jen vokály bych klidně vynechal 7+/10
27. STA – Resurface (ARDI Remix) [ABSTRACTION] Zajímavá melodie s trochu dramatickým nádechem...bohužel track dost zabije psýčkovo-techy tripplets drop 6+/10
28. Eryon Stocker & HamzeH Pres. Finality – Uplift Your Mind [DIGITAL EUPHORIA] Melodie je utahaná jak můj poklopec, já přiliš tyto tracky nemusím, ale objektivně dávám 7/10
29. Chris Schweizer – Ascension [ARMADA] melodie uprostřed je dobrá, ale zbytek tracku mě moc nenadchnul...na výplň setu asi dobrý 7/10
30. Greg Downey – Retrograde [WHO’S AFRAID OF 138] Jako bych v tom slyšel starého Pattersona...velmi dobrý uplift track, který se může stát klasikou 8/10
31. Alex Di Stefano – Fast Forward [VII] Těžko hodnotit, když track nezazněl celý, ale basovka zní dost masivně

Edit: Freezer (12. 09. 2018 23:37) (8x)

Current top 3:

1. Gouryella - Venera
2. Future Disciple - Adventure To The South (Robert Nickson Remix)
3. Marco Torrance & Natasha Jaffe - Under The Diving Bell (DIM3NSION Remix)
4. Purple Haze - Out Here
5. Dimension - Voorpret
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 16 plus 11?