Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Decadance Pharao - Aly & Fila, Sied van Riel ad. - 5.3.2010
(01. 01. 2010 19:40)
už to zmiňoval někdo v topicu o Trance Energy a navíc na [www.decadance.cz] je toto info:

citace:
http://www.decadance.cz/novinky.php
5.3. proběhne v SaSaZu další edice DECADANCE. Jste první, komu oznamujeme detailnější informace : téma noci: PHARAO DJs - Aly & Fila (Egypt), Sied van Riel (NL), DJ NEO (CZ) a další speciální hosté - Sámer Issa, Martina Baloghová Těšit se samozřejmě jako vždy můžete na speciální performance, mystické dekorace a mnoho dalších překvapení.

http://www.trance.cz/pictures/2009_03/pharao_final.jpg

Edit: K1aptcha (15. 01. 2010 16:40) (1x)

Andrews: "O umění by se mělo mluvit a uvažovat, nemělo by se jenom tupě konzumovat". || Sq4Raa: "Nekritickým obdivem své milované hudbě prokazujete medvědí službu". || Alphazone: "This place is rockin'" || DJ Dean: "For the next part - play... it... hard!" || How original is Jorn van Deynhoven? || Similarity of plucked melodies in trance music || Trance ripoffs
Re: Decadance Pharao - Aly & Fila, Sied van Riel ad. - 5.3.2010
(01. 01. 2010 19:52)
aaaaa super sm5. A&F a Sied zahrali na Machaci skvely sety.
jen mam mensi obavy, ze tam budou samy borci... uz na ferrym jsem si pripadal jak na "men only" party..

upliftin' for life
(01. 01. 2010 20:02)
Tak Decadence je stejně taková "men only" party ne? sm0
(01. 01. 2010 20:37)
2 sexy: jak tam bude sámer krysa tak se nebojím že by byla o buchty nouze
(02. 01. 2010 00:02)
Taková mensi zahřívací akce s Álou & Fílou a se Sied van Rielem před Trance Energy? Mno... why not? sm16
Ajaj - Sámer Krysa.. no bude divoký.. snad tam nebude dlouho :-DDDD
(02. 01. 2010 01:41)
Tohle asi opravdu vynechám.....
(02. 01. 2010 03:35)
Slátanina neskutečná. Jak může někdo vymyslet takovou zhovadilost? sm17
(02. 01. 2010 10:14)
No "men only" to nebude, minimálně jedna fanynka Alíků tam bude určitě. Akorát doufá, že pokud hodlá Sámer Krysa vystupovat, tak najde bezpečný úkryt. Odhlučněný.

Yóó bastéééééd... sm13

Trance is the Key Of Life. No matter where the Velvet Sun shines from, it is Everything that matters. Trance is not a Lost Language, trance lasts Circa Forever. Over every Dynasty, even at This Late Stage, trance eventually comes Back To You.
(02. 01. 2010 11:21)
citace:
Star_Guitar
No "men only" to nebude, minimálně jedna fanynka Alíků tam bude určitě. Akorát doufá, že pokud hodlá Sámer Krysa vystupovat, tak najde bezpečný úkryt. Odhlučněný.

Yóó bastéééééd... sm13

sm0sm0sm0

http://img83.imageshack.us/img83/5285/591177665833qz4.png

Trance is air for life
(02. 01. 2010 13:48)
LOL Sámer Issa, Martina Baloghová LOL

Dyt je lidi vybucej, pro priznivce elektronicke hudby jsou stejne oblibeny jako vosa v prdeli sm15

Jedine, ze by je soupli nekam do te V.I.P. zony, tam by mi nevadili, pac se tam nechystam sm15

A jeste jednou ROFL
(02. 01. 2010 14:05)
Šel bych tam kvůli Siedovi, kterýho jsem eště neslyšel.

btw. ten šašek je na každý Decadance, ale dát ho tam jako performera je trochu moc teda...
(02. 01. 2010 16:36)
hmm ty dve "celebrity" jsem prehlidnul, tomu rikam epic fail dat na akci s elektrickou hudbou dve popovy "superstar"...

upliftin' for life
(02. 01. 2010 17:10)
citace:
2Sexy
tomu rikam epic fail

Takhle by se ta party klidně mohla jmenovat! sm15

Ale je možné, že tam toho Sámera dali proto, že je poloviční arab. ...a Baloghovou, protože je cikánka. (tak to už je spíš etnic fail)
(02. 01. 2010 17:26)
Chápu ze Samer a Baloghová je uplne mimo, ale zase na druhou stranu AaF bude luxusní jízda(doufám aspon v 3h set) a Sied taky paráda, nepořádá to PinkDot, tak by mohli i použít techniku SaSaZu, takže su moc zvědavej a těším, nicméně je pravda, ze kdyby to pořádala UM, bylo by to asi jiný kafe. Cena snad nebude přes 700kč,jiank je to mimo. Ono to i tak i vychází proč jsou tady AaF v březnu, vzhledem k tomu že 6.11.2010 je Transmission tak je i docela mozné , ze se objeví i tam ( trend AaF 2krat do roka), nastesti ja jsem za tohle jedině rád, protože jejich pure uplifting trance miluju, žádný nudný vokála a letadla alá Armin, ale zalezi na vkusu,ono zase cílem agentur je zisk, takze cekat ze budou vozit neproflákly jmena do Sasazu je celkem nerealny. Ja osobne bych si tady přál Above and Beyond, Super8 and Tab, Boliera, Pattersona, Mat Zo, atec z labelu Anjunabeats :-)
(02. 01. 2010 18:12)
to Michal:

Lidi, co dělají Decadance, spolupracujou s Pink Dotem, takže není náhodou, že tahle dvě jména, co byla na Mácháči, budou spolu na tejhle akci.
Otázka je, jak většina návštěvníků týhle párty zkousne 138 BPM Fily, když už na minulý Decadance horko těžkou zkousávali ne moc tvrdě, převážně komerčně, hrajícího Duranda.
Já osobně tipuju, že až bude dohrávat Fila, bude mít na placu 40 pařících lidí z trance.cz, což je pro jméno jeho kvality trochu škoda.. sm6
Ale budu jen rád, když se budu mýlit.
(02. 01. 2010 18:45)
to Styk pohlavson - jj to je pravda, spolupracují spolu, taky me to došlo kdyz tam by lten Sied, je to takovej poloviční Mácháč, jen s tím rozdílem ze cena vstupenky, poloviční určitě nebude :-) Tak AaF jako hlavní headlineři noci budou podle mě min. ty 2hodky a aspon nebudou hrát komerčně, to bude aspon pořádná sypačka, podle me budou taky ke konnci nak od 3 nebo 4 do 6h a Sied před ním, no necháme se prekvapit, kdyztak se pujde az od pulnoci, na zbytek lajyn zvedavej nejsem, nicmene z pohledu agentury je to dobrej tah, prilakaji dalsi cast lidí a o to jim jde...Rikam ,rozhodne casovej lineup.
(02. 01. 2010 20:40)
Michal: Fila 2x za rok? loni byl jen na Mácháči, předloni na TM a předtím nejblíž ve slovenském Dopleru, Polsko, Německo a okolní státy nepočítám.... já mám dojem, že sem jezdí jednou ročně... oprav mě, jestli se mýlím sm3

Jinak pokud bude na Filu poloprázdný parket, nevadí mi to pranic, nerada se mačkám sm0
A holt ne všichni dokážou ocenit kvalitu tak jako já sm15

Trance is the Key Of Life. No matter where the Velvet Sun shines from, it is Everything that matters. Trance is not a Lost Language, trance lasts Circa Forever. Over every Dynasty, even at This Late Stage, trance eventually comes Back To You.
(02. 01. 2010 20:47)
Si dělaj prdel ne? Teď se jako mam rozhodovat mezi Masters Of Hardcore a Filou? No to mě neserte ovšem...
(02. 01. 2010 20:51)
to Star_Guitar: tak ja to bral v tom smyslu ze TMko bylo v listopadu, machac v lete, tj. za pul roku, a ted bude v breznu to je taky cca pul rok a mozna bude i na tmku 6.11. to klidne muze byt. A presne s tebou souhlasím ze jejich hudba to je opravdová kvalita, perfektní vyber tracků, zadny nudny vokály, proste cistá energie a jízda az do rana :-) Tajně doufám v 3h set, protoze vím ze to nebude zadna nastavovaná kaša....Chtelo by to jen FSOE lineup :-) Moc se těším!!!
(02. 01. 2010 20:53)
No jéje, Andréz, Juraj, Akesson, Fila a už můžu po takové akci umřít sm15
Ty jsi můj člověk, Michale sm4

(02. 01. 2010 21:05)
Jn, prostě čím dýl člověk poslocuhá tu hudbu, tím víc začne rozlišovat kvalitu a komerci, to je jak když proste z radioshows se za celej tyden tesím nejvíc na TATW a nejakej ASOT vubec už neřeším:-) teda samozřejme az po FSOE, skoda že je jen hodku. Jednou byla proste na afterhours.fm cela noc FSOE, na to nikdy nezapomenu :-) Doufám že poradatel nás neodrbe a nezustane jen u slibů jak na corstenovi ( po pulnoci nebyli satny, prehulenej zvuk, ..), ale že nám umožní si užít tu kvalitu protože Fila v SaSaZu, to je muj splnenej sen, ted uz jen 3h set a jedééééééééééém :-) BTW ještě ted vzpomínám na pokec s Filou po skonecni jeho setu, jak nám poděkoval a ochotně se s námi vyfotil. Nebo jak zhasli na na chvilku ty svetla a on chudák skoro nic nemohl vidět :-) Obdiv.
(02. 01. 2010 22:27)
Jo, já můžu za sebe říct, že Fila je pro mě jeden z nejvstřícnějších DJů/producentů, které znám sm3

(02. 01. 2010 22:34)
Pravděpodobně dorazím. Sámer je pro mě hodně velké lákadlo.
(02. 01. 2010 22:34)
JJ přesně tak, nezbyva ted už jen cekat na casovej lineup a těšit se a těšit se :-)
(02. 01. 2010 23:50)
Určo dorazim, snad fila a sied budou mít delší časy
(03. 01. 2010 00:02)
Michal: Já si vždycky vzpomenu na to, jak říkal nějakýmu připitýmu týpkovi ať neřídí sm2

Hanny: sm15
(03. 01. 2010 00:38)
Tady speciálně pro Hanču. Tumáš! sm17 sm15

LOL

Návod: kurzorem tak do půlky videa, popcorn, colu a zvuk tak, aby bylo Sámerovi rozumět
Edit: Star_Guitar (03. 01. 2010 00:41) (1x)

(03. 01. 2010 01:01)
to Star_Guitar:

hehe, Kraus mu tam dobre nakladal sm15
(03. 01. 2010 01:08)
Hvězdná kytára: ten je tak strašně hloupeeej... až to tříská dveřma...

upliftin' for life
Ilona
(03. 01. 2010 09:45)
Abys nebyl překvapený. Už jsem jsem Sámera s Balogovou vystupovat párkrát viděla a vzhledem k tomu, že co do hlasu u nás není lepší zpěvačka a Sámer taky není k zahození, jejich duet Timeless je zážitek. A když si poslechneš Sámerovy poslední songy, ke kterým i supr zatančí, koukají s otevřenou hubou i takoví, kteří před tím házeli ksichty. Kdo u nás udělá takovou show jako on? Nikdo!
(03. 01. 2010 10:27)
To je dacan. sm6
majo
(03. 01. 2010 12:05)
Kuva proc ja ziju v horni dolni vesnici, kde mam porad brat ty penize. Na machaci byli vyborni. No jo prodam ledvinu..., abych mel na cestu sm15
(03. 01. 2010 12:31)
ILONA:Kdo u nás udělá takovou show jako on? Nikdo!
Nikdo? Bych řek, že Daniel Nekonečný udělá rozhodně větší show, než pIssa sm0
Edit: mareno (03. 01. 2010 12:32) (1x)
(03. 01. 2010 12:45)
citace:
Ilona
Abys nebyl překvapený. Už jsem jsem Sámera s Balogovou vystupovat párkrát viděla a vzhledem k tomu, že co do hlasu u nás není lepší zpěvačka a Sámer taky není k zahození, jejich duet Timeless je zážitek. A když si poslechneš Sámerovy poslední songy, ke kterým i supr zatančí, koukají s otevřenou hubou i takoví, kteří před tím házeli ksichty. Kdo u nás udělá takovou show jako on? Nikdo!

Coze?A co treba Spinarka?Hm?A diky bohu za to ze uz tu neni nikdo jim podobny..sm6

Track of the moment : Enrico Sangiuliano-Astral Projection
(03. 01. 2010 12:52)
To máte jedno, ne? Každý si pod slovem kvalita představí něco jiného.
Každopádně míchat dva dost rozdílné žánry na jedné akci je poměrně průserový nápad.
To je jako dát na jednu akci Wabiho Daňka a skupinu Kiss. Trošku úlet, ne?

Ať si poslouchá kdo chce co chce, ale takové vnucování árenbíčka trancerům a trancu árenbíčkařům se mi nelíbí.

(03. 01. 2010 13:36)
sm15sm15 Aly&Fila, Sied van Riel a speciální hosté Sámer Issa a Martina Balogová sm15 to je moc
(03. 01. 2010 14:02)
A názor na Balogovou si můžete utvořit zde :)

Kurzor za půlku, děti.
Edit: Star_Guitar (03. 01. 2010 14:02) (1x)

(03. 01. 2010 14:20)
Pro ty, co to nepochopili- byla to ironie ;)
Každopádně nad tou akcí, i přes to, že nechápu, co tam Issa a Balogová budou dělat, popřemýšlím.
(04. 01. 2010 08:52)
Popřemýšlím, až uvidím line-up a cenu vstupenek... Jestli bude štymovat poměr cena/doba strávená na akci sm11
(05. 01. 2010 13:39)
Hádejte kolik stojí gig AaF na club event do 3000 lidí :-)
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 5 plus 4?