Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion

Ferry Corsten 5.12. v SaSaZu - dojmy
(06. 12. 2009 05:35)
Tak co říkáte na akci?
Za mne super. Dj Lange výborný i bez Follow me. Ferry taktéž i když set z Mácháče zůstal nepřekonán.
ALE velké mínus: sakra kde byli LASERY?

http://img83.imageshack.us/img83/5285/591177665833qz4.png

Trance is air for life
Re: Ferry Corsten 5.12. v SaSaZu - dojmy
(06. 12. 2009 07:14)
citace:
TranceKeeper

ALE velké mínus: sakra kde byli LASERY?

K čemu je sakra potřebuješ ?

Edit: Tak jsem zjistil, kdo byla ta zpěvačka :oD
Edit: TIGI (06. 12. 2009 07:24) (1x)

http://img689.imageshack.us/img689/2622/581277645367.png
http://img411.imageshack.us/img411/5182/361280352404.png
http://img266.imageshack.us/img266/5187/451280352598.png
http://img405.imageshack.us/img405/4130/601280352833.png
http://img405.imageshack.us/img405/8571/inhouse.jpg
(06. 12. 2009 08:25)
To byla One Man Show!!!!!!!!!

Ferda to rozjel temer vyhradne na Ferdovinach a ja jsem proskakal boty sm15

Ferda na hrad !!!!! sm0
(06. 12. 2009 08:39)
Neskutecny mazec!!!! Juchuuuuuuusm5
(06. 12. 2009 11:56)
Ten set z machace se bude tezko prekonavat, ale vcera mazec Ferry a Lange ze zacatku vynikajici sm4
(06. 12. 2009 12:21)
Tak přinejlepšim to byla průměrná akce, hudebně to nebylo špatný, zvlášť Ferry hrál občas velmi dobře. Co mě nepotěšilo, tak byl rozhodně zvuk. Bylo to hrozně přehulený a nejenže spousta frekvencí splývala do pouhého hluku, ale i mám teď poněkud obavu, abych se nezapojil do klubu lidí s ušní šelestí. Zatim je to pár hodin a neni to nic hroznýho, ale i tak takhle mi v uších po akci nikdy nepískalo....tak uvidíme
(06. 12. 2009 12:24)
TIGI: Prostě se mi líbí sm0 a myslím že takhle velká akce by si lasery zasloužila, koneckonců i trailer byl na nich postavenej, tak mne to docela nemile překvapilo, ale jinak akce výborná a tohle byla pro mne JEDINÁ kaňka na kráse.

http://img83.imageshack.us/img83/5285/591177665833qz4.png

Trance is air for life
hphondra
(06. 12. 2009 13:51)
Musím říct, že zvuk byl opravdu tragicky!!! Strasne moc pridanej! Uznejte - kdo vyšel ven ze SaSaZu a slysel.. Ano, Ferry hral hezky - skoda ze pak opakoval tracky ktery hral pred 20 minutami..
Koukam - stejna agentura - stejny mooooresy! Odchazet z vystoupení na párek nebo co ja vim.. a pak ty překlepy v hraní? zaseknutí CD atd.. Ferry uz mel i neco v žíle.. sektík za zády.. why not.. :-)
Byl to hezky vecer - ale za sebe rikam - prumer (mozna i trochu min)..
(06. 12. 2009 14:10)
sem zvedavej jestli nekdo da dohromady aspon cast tracklistu, pac netusim, co se vam na jeho setu tak mohlo libilt..

[1.] Trance is wide area of sound and it has many sub-genres, not just 140BPM one.
[2.] Trance is what you think it is. Most important is your feel, not what other people tell you that trance is and isn't. They know bulls**t!
FF
(06. 12. 2009 14:22)
Ferry paráda, ale ten konec? Co to mělo bejt? jak hrál ty 2 tracky skoro po sobě a Bobinu kterou hrál před 20 minutama tam hodí znova... :D
(06. 12. 2009 15:02)
Předně musím po své první návštěvě SaSaZu ocenit interier, maj to tam fakt pěkný...sm4

Nicméně zvuk opět na konci Ferryho hodně přehulený... Sám mistr už trošku nezvládnul ten konec, kdy byl malinko nalitej, tak sme si dvakrát po sobě poslechli Invisible Touch a Punk... a pak ty dva záseky...sm6

Celkově mě to přišlo jako už hodně dlouhý poslouchat 4,5 hodiny téměř výhradně jeho tracky - začátek byl úžasnej, pak to v polovině trochu zazdil a na konci už šoupal víceméně klasiky jako Exhalesm5 Taky sem čekal, že si Betsie poslechnem víckrátsm0 Ferry nemá moc vokálovek, ale kdyby tam vystřihla třeba As The Rush Comes (a měla by na to!), asi bych odletělsm15

(06. 12. 2009 15:10)
Uff, eště jsem majinko kaputt, tak se rozepíšu o dojmech později.

Zatím pro všechny, koho zajímá tracklist a třeba by chtěli pomoci i s jeho kompletním sestavením, prosím hleďte sem: Tracklist

CURRENT TOP 5:
01. Omnia & IRA - The Fusion (Armin Van Buuren's Intro Edit) [Armada]
02. Armin Van Buuren & Orjan Nilsen - Belter (Original Mix) [Armind]
03. Alex M.O.R.P.H. & Protoculture - Walking Up The Stars (Original Mix) [Armada]
04. Armin Van Buuren feat. Ana Criado - Suddenly Summer (Original Mix) [Armind]
05. Arctic Moon - Starships Over Alice (Original Mix) [Future Sound Of Egypt]
(06. 12. 2009 15:21)
uhuuhuu!
Ferry si pro mě upevnil pozici Boha. A říkejte si kdo chcete, co chcete. Těch pár výpadků jsem snad schopná mu odpustit, protože kolikrát mi nahnal husí kůži se nedá spočítat.
Zvuk byl dost přehnanej, ještě ted' mi hučí v uších.
Přestože to byla snad první akce, kterou jsem byla čistě na vodě (dobře já :D) tak to, aspoň pro mě, byla akce roku.
Ferry na hrad!

Každopádně bylo supr potkat zas tolik známejch na jednom místě, takže díky všem, co mi zpříjemňovali večer :)
(06. 12. 2009 15:27)
tak opet se mi potvrdilo ze Pokorny je obycejny lichvar. SaSaZu pronajate evidentne bez jejich techniky, v sale tma jak v prd... ty svetla to byl vysmech, SaSaZu a jeho dokonalej svetelnej park zustal v poloze off, zvuk prehulenej hnus. VIP?? wtf nesmelo se tam sedat, nebyl tam bar ani zachody, zadny pohosteni a ani ty repro co tam jsou nehraly. Proste setrilo se kde se dalo, jen aby se co nejvic vydelalo. Pokorny nikdy vice, tady fakt uz jedine UM. Co ty sliby o spouste umelcu ktery vystoupi behem vecera, byla tam jedna slecna co 2x zazpivala. Trosku se jim z toho vytratilo to slovo experience. Jedine plus byl opravdu jen ten Ferry.
(06. 12. 2009 15:40)
Jak už jsem napsal jinde, z As The Rush Comes jsem měl taky pořádnou husinu, ale jinak jsem nechápal polovinu toho, co Lange a Ferry hráli sm8 Co se týče Betsie, jedině souhlas, čekal jsem víc live performance, ale mám pocit, že jsem ji z balkónu viděl připravenou v šeru za Ferrym ještě na jeden track, na který z nějakého důvodu nedošlo...
Edit: Joe (06. 12. 2009 15:42) (1x)
(06. 12. 2009 15:42)
btw pred 1:00h došla kapacita šaten a dále uz nic nebrali - to je vrchol všeho, přece musí vědět kolik se cca prodá lístku a mit nejakou rezervu, ne? Nebo v prubehu s tím neco udelat... Co pak ti lidi s bundama atd.? To jim je u prdele, reknou jen prostě bohužel. Typická PinkDot, pokaždý prostě jen vyždímat prachy a sbohem, Betsi 2krat zazpívala, tot vše, Ferry nezklamal, o tom není pochyb, ale nad jednáním agentury PinkDot zůstává rozum stát. Bohužel, naštěstí po hudební stránce vynikající, Ferry to zachránil :-)
(06. 12. 2009 15:42)
Mácháč pro letosni rok neprekonan. =)

SaSaZu je luxusni prostor na klubovky, komfortni WC a prostredi jak ma bejt :-). Cola za 45,- sice nic moc, ale kdyz si reknete ze to chcete bez ledu, tak vam nalejou aspon neosizenou tretinku...

Back to music:
Laydee Jane na rozjezd v poradku, neni si nas stezovat : ). Nakonec dala i Ram - Ramsterdam, ovsem ne v Deynhovenove mixu.
Lange nuda na druhou. Samej vrz, prd, vrz, prd... Tohle nebyl zrovna super warmup pro Ferryho....

Ferry: Vybornej set, bavil jsem se od zacatku do konce. Strasne me dostalo to novy Binary Finary ve Vegas Baby mixu, v klubu to funguje dokonale. Pak me prekvapilo As The Rush Comes, to jsem neslysel dobrejch par let. Nebo Late Summer Fields, Irufushi, Blackbox, Beautiful, LEF... Bylo toho hodne.
Uz jsem se bal, ze na zaver da ohranou Carte Blanche..... ale dal, pozor, EXHALE!!! a rozsekal tim cely SaSaZu. Za tenhle zazitek díky pane Corstene...!

Obrovsky minus za ktery Ferry zrejme nemuze byl dokurvenej zvuk. Priste uz bez spuntu na akci nevlezu, v nekterejch pasazich, hlavne s vokalama, to bylo normalne o sluch, a to jsem byl tak v 7. rade. Ty lidi, co byli celou dobu vepredu musi mit nejaky nasledky, jinak to neni mozny...

Pak jsem taky nepochopil 2x pustenej Invisible Touch a Punk, nebo i ty 2 záseky uprostred hraní.

Celkove jsem ale odjizdel spokojen, jen to piskani v usich, ktery normalne nemivam, mam doted...

upliftin' for life
(06. 12. 2009 15:49)
2Sexy: On by Exhale Ferry možná jinak ani nedal, ale Lachty spolu s dalšíma lidmi napsali ceduli s nápisem Exhale a mávali s tím nad Ferryho očima. Ferry, očividně už trošku zpitej, se na to podíval, usmál se a...vyhověl !!! sm0

CURRENT TOP 5:
03. Alex M.O.R.P.H. & Protoculture - Walking Up The Stars (Original Mix) [Armada]
(06. 12. 2009 15:59)
Lidi bylo to super a Ferry je fakt pán , ikdyž moc performance teda nebylo , stačil Ferry :) Každej na mě koukal jak na blba , skrze špunty v uších . včera jsem je poprvé zkusil na párty bez nich už nikdy nejedu , vřele doporučuju .) občas jsem je sundal na As the rush comes a beautiful :o)
(06. 12. 2009 15:59)
ještě sem zapomněl poznamenat jednu věc, co mi celkem znepříjemňovala zážitek z akce - bylo to těch 14 velkých stroboskopů v půlkruhu nad DJem... jejich používání už bylo trochu přehnané... při půlminutových breakdownech to do nás smažili, že sem vždycky málem osleplsm8

(06. 12. 2009 17:14)
(06. 12. 2009 17:48)
No tak vidím že mě ani nemusí moc mrzet víkend strávený na Slovensku u babky..Viva La PinkDot..sm15
(06. 12. 2009 18:31)
Ufff...tak já připojím taky svoje dojmy

SaSaZu jako klub jsem moc nemusel, ale včera se mi tam docela líbilo. Super hajzly, fajn šatny a kupodivu i ceny za chlast šly (i když jak malarkey ve svém reportu popisuje, jak tam ti umělci točili pivko, tak se mi teď dělá docela blbě. A hlavně jsem jich tam taky pár vycamral.). Lidi absolutně v pohodě, kupodivu jsem ani nenarazil na žádnýho namachrovanýho debila, což se mi občas taky stává. Co ale bylo horší, byl ten zvuk !!!! sm18

Co se týče první setu Laydee Jane, tak ten jsem neslyšel, bo jsem dorazil do klubu až po půlnoci. Čili až na druhou polovinu pana Langeho. Ten hrál naprosto luxusně, alespoň teda pokud se jedná o tu druhou polovinu. Zazněly všechny aktuální a zasádní tracky z jeho vlastní produkce, dokonce i Wanderlust, což jsem ani nedoufal a mimo jiné naprosto famózní Dakota - Sin City v tom nej mixu od Rexe Mundiho.

Pokud se týká samotného mistra Ferrdy Corstena, no tak ten zahrál opět super mega úžasně a podle očekávání. Víceméně set podobný tomu mácháčovskýmu, ale obohacenej u řadu dalších skvělejch kousků (třeba We Belong, Punk, Rock Your Body, L.E.F., Fire). I když je pravda, že Ferry se nám samou radostí (a možná i proto, že ještě doslavoval svoje narozky) trošičku ožrinkal a pak dělal chyby. Jednak nějaký ty výpadky (to nevím, jestli bylo přímo jeho vlastní vinou) a potom (a za to si moh' von sám, páč jsem dokonce viděl, jak se potom chytil za hlavu) opakovaní 2 tracků, které zněly ani ne půlhoďku předtím, a sice Bobina - Invisible Touch v jeho mixu a jeho veleslavný Punk (I když ten teda můžu slyšet třeba desekrát dokolečka, ale stejně).

Jinak zdravím a děkuji všem spolupářícím a nově poznaným !! A zejména velký dík Lachtymu a jeho kámošům, kteří dostali ten úžasnej nápad požádat Ferryho, aby zahrál své veledílo, jež stvořil s kámošem Arminem v roce 2001 - EXHALE !!!! Myslím, že řadě lidí tak udělal radost, celej klub měl ruce nahoru a pařil jak vo život a tím byl Ferryho set doveden téměř k dokonalosti (pomineme-li teda ty jeho úlety s těma dvouma trackama) !!!! sm3

Jinak Ferry opět naprosto úžasně komunikoval, vysmátej jak Ježíšek, hecoval lidi, jak jen moh' a na konci byl myslím taky docela nadšenej !!!! Co se měl možnost sledovat Langeho, tak ten taky pěkně komunikoval, ale přece jenom nepovzbuzoval lidi tak jak Ferrinek.

Jinak co se týče druhého setu od Laydee Jane, tak minimálně začátek se mi zdál velice zajímavý, odcházel jsem za zvuků písně Sly One - This Late Stage (Aly And Fila Remix)...
Edit: Schmidt (06. 12. 2009 19:31) (5x)

CURRENT TOP 5:
(06. 12. 2009 19:20)
Tak musim říct, že pro mě naopak nejlepší akce,co se týče v SaSaZu a možná i celkově letos! Ferry zahrál přesně tak, jak sem doufal a trochu i čekal...Neksutečně perfektní parta lidí..všude samej známej, pařilo se o 106:D Díky moc všem a díky PinkDot za tuhle nocsm4 Lasery jsou mi fakt buřt, za ceny asi těžko mužou..naopak se mi zdáli menšíí než při Pure (a vůbec...co sem četl o cenách na APO,takl se divim, že tohle vůbec ještě nikdo zminuje)sm4. Zvuk byl do poslední hodiny Ferryho supr, pak to někdo snad o 30% zesílil ptz se mi fakt dlouho nestalo, abych neslyšel vlastního slovasm0
Uvidíme se v Prdeli...
partyboy
(06. 12. 2009 20:32)
přidávám souhlas, že hlasitost mi v některých chvílích trhala uši...
(06. 12. 2009 20:55)

Ahoj.Tak já za sebe sem nadšenej,Ferry mě totálně dostal.2SEXY-Já pařil celou dobu ve předu a žádný problémy na sobě nepocitujusm13.Hlavní je,že tam Ferry dal Exhale,to sem padal do kolen:-)Ještě,že si mě Ferry všimnul,jinak by sme možná byly bez tohosm5Jinak zdravím všechny spolupařmeny a jak psad Dolikus,uvidíme se v Prdelism5
(06. 12. 2009 21:55)
video

prosimvás, co to tam Lange hrál..zní to hrozně hezky

(06. 12. 2009 22:03)
FERRY JE BUH!!!! zahral secko co sem chtel a snad taky co znam :-) ... nic mi v tom setu nechybelo... snad jenom ze sem cekal vice zpevu od Betsie Larkin....lasery mi treba vubec nechybely nak sem to nevnimal...a cekal sem daleko vetsi ceny na barech:-) WC uplne luxus ja sem za celou noc postrehl jedno WC a nikdy sem na nic necekal:-) parada...Lange taky potesil :-) ...tuto akci hodnotim na vybornou... zas ale vidim ze nekteri meli problemy...se satnou atd ja nemel zadne no...tim asi zas vas dojem klesa
Terka
(06. 12. 2009 22:48)
Ferry na hrad! Fakt paráda,takhle dobře jsem si dlouho nezapařila,pěkně mě bolí nohy uff jak jsem se vyřádila,čekala jsem od něj to,co jsem dostala:)
Ferda hrál skvělě,jo opakování stejných tracků si snad všiml každý,ale budiž,jediný,co mě trochu mrzelo bylo,že se vypařil jak pára nad hrncem,ani nepřidal nic nakonec,žádný rozloučení,nic...vždytˇjsme tam všichni přišli kvůli němu.Tak asi byl fakt společensky unavený,jak jste tady zmiňovali někdo.
Laydee Jane se mi po Ferym vůbec nelíbila (vlastně ani před tím),to Lange se mi zamlouval mnohem více.
Jinak lasery samozřejmě nejsou na akci životně důležitý,ale pravda,že s nimi je to hezčí a tak nějak to k těmhle párty patří.Jinak souhlas s Leoshem,co se týká stroboskopů,taky nám párkrát zasvítily do obličeje,jak lampou na výslechu.
Jinak je zřejmé,že jedničkou v pořádání akcí je United music,to se má Pink Dot ještě co učit od nich.Protože Pure v SaSaZu byli opravdu lepší co se týče organizace.
(06. 12. 2009 23:12)
komu jeste ted piska v usich??? a to jsem byl v zadu, ve predu se to nedalo vydrzet vubec. Me bohuzel piska porad, bojim se aby to nekdy vubec prestalo.
(06. 12. 2009 23:57)
Me piska jeste ted a to jsem stal bokem (schody)
(07. 12. 2009 08:54)
co to je za hnusne fotky na poslouchej???sm8
(07. 12. 2009 10:49)
Zvuk přehulený? Jako nebyl jsem, ale zatím co jsem byl na kterékoliv akci v Sasazu mi přišlo, že tam mají nejlepší zvuk který jsem kdy slyšel..no možná jiná agentura....

Trance? What is it? I listen house and progressive music
(07. 12. 2009 10:58)
to Milan: přesně tak jiná agentura...jakákoliv technika co je v sasazu nebyl vubec pouzita...zvuk byl tragickej...sm8
(07. 12. 2009 11:15)
citace:
milan
Zvuk přehulený? Jako nebyl jsem, ale zatím co jsem byl na kterékoliv akci v Sasazu mi přišlo, že tam mají nejlepší zvuk který jsem kdy slyšel..no možná jiná agentura....
Prehulenej zvuk by se jeste mozna dal, ale jeho kvalita byla tragicka, totalne zanikali vokaly, mistama bylo slyset jen "tuc tuc" a "neco"
hphondra
(07. 12. 2009 14:06)
Ještě k té šatně,jak tady někdo zminoval - kdyby nedavali kazdou vec na jedno ramínko tak je to bez problemu. Taková p*čovina. Jen na tom co nejvice vyrejžovat!
Ano, Ferry byl ke konci uz dost v podnapilem stavu.. A můžu říct ze za me to byla i podprumerna akce.. Opravdu ze jo. Cekal jsem vice! The Experience? Akorat tak kolik toho zvladne vypit a k tomu jeste hrat.. Jinak to proste nevidim.. Ale nadruhou stranu - byl to hezky vecer..

Tak že přidávám videa - Ferry Corsten - Prague SaSaZu 5.12.2009
uživatel hphondra88

:-)
(07. 12. 2009 19:29)
jakou výhodu měl VIP lístek, kromě toho, že byl člověk o 4 metry výš (což není výhoda, stejně to je dole lepší)? Oddělená šatna? Na to zapomeňte, personál sám nevědel jestli tam nahoře teda je šatna nebo ne. Sednout si? Ano, když uděláte útratu 10 000 Kč, tak máte povoleno si sednout do jednoho z 12 boxů pro 8 lidí. Pro ostatní zbývá 6 židlí. Obsazen byl snad jen jeden box. Teoreticky, kdyby se podařilo těm vydřiduchům udat všech 12 "VIP" VIP stolů a já bych byl mezi nimi, tak by mi dost vadilo, kdyby tam před stolem někdo u zábradlí poskakoval, v takovém případě by ad absurdum všichni ostatní s VIP nesmyslným lístkem muselo stát za sedačkami a viděli by prd. Naopak dole pro regulérní lístky bylo místa na sezení dost. A co je nejhorší, dozvíte se dopředu co zahrnuje VIP lístek? Nedozvíte. Dozvíte se to emailem? Mlžení. Do SaSaZu do VIP už nikdy nepůjdu. Srovnání s Pure by pro SaSaZu vyznělo dost trapně.

Jinak po hudební stránce průměrná akce. Jsem rád, že jsem tam byl, i když to mohlo být levnější.
(07. 12. 2009 22:39)
Pokud si nekoupíš golden vip, tak fakt kromě toho že si v patře žádnou výhodu nemáš :D...no možná o jedné bych věděl, v dózičce jsou kousky ledu, který můžeš použít jako osvěžení :D

Trance? What is it? I listen house and progressive music
(07. 12. 2009 23:34)
Co já vim, tak jedině to, že tam bylo zadarmo víno :)
Sice nevim, jestli i na týhle akci, ale jinak jo.
koleno
(08. 12. 2009 13:57)
huráááá mě už v uších nepíská....jinak super večer...
Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 5 plus 14?