Úvodní stránka | Recenze | Reporty | Ukázky | Odkazy | Diskuse
Guestbook | Chat | Archiv | Partylist | Trancefusion


karel (admin)
Hed Kandi v SaSaZu
(26. 05. 2009 21:37)
Re: Hed Kandi v SaSaZu
(30. 05. 2009 21:11)
Už sem myslel, že to nikdo nezaloží..Když house music, tak jedině Hed Kandi..ale co mě štve, že v ten večer mám zrovna noční...Ale muzika bude parádní.Trance? What is it? I listen house and progressive music
Re: Hed Kandi v SaSaZu
(09. 06. 2009 16:18)
Hed Kandi - oficiální zahajovací party poslední červnový pátek v SaSaZu.


Hed Kandi, jedna z nejznámějších tanečních značek na světě, přichází oficiálně do České Republiky. Zahajovací party proběhne v pátek, 26. června v pražském klubu SaSaZu. Hed Kandi se představí ve velkém stylu, a promění SaSaZu v latinsko-americký ráj, a to u příležitosti právě vydaného dílu World Series Brasil z legendární série kompilací Hed Kandi.

Kromě exotických tanečnic se můžeme těšit na originální Hed Kandi dekorace, rezidentního DJe Andy Normana, který vystoupí společně s dalšími umělci. Za perkuse se postaví Pav, na saxofon jej doprovodí Deeyana. Dalším živým prvkem k té nejlepší porci funky house music bude vystoupení zpěvačky Katherine Ellis, jejíž hlas můžeme slyšet v mnoha velkých houseových hitech. Line-up pak uzavře domácí rezident Brian. Vedle skvělé muziky a unikátní Hed Kandi atmosféry bude připravena netradičně řešená scéna, či módní přehlídka značky Zu Elements.

Praha se tak vedle metropolí jako Londýn, Amsterdam, Moskva, Paříž, New York a mnoho dalších, stane dějištěm legendární noci Hed Kandi, která baví miliony clubberů řadu let v těch nejlepších světových klubech. Přijďte ochutnat Hed Kandi, a podlehněte této jedinečné žhavé klubové noci s neopakovatelnou atmosférou.

Tak to bude kotel.....Už se nemůžu dočkat po velmi velmi dlouhé době akce na kterou těším jak malej.Konečně tento legendární event dorazil i do ČR.Pravdou je,že ještě do nedávna nebyly v Cze. prostory,které by byly hodny pro Hed Kandi.
Pokud někoho zajímá,jak hraje Andy Norman,tak zde je link na radio show
[origin-community.ministryofsound.com]
Re: Hed Kandi v SaSaZu
(11. 06. 2009 11:25)
Huraaa, konecne v CR! To bude jizda!
Re: Hed Kandi v SaSaZu
(25. 06. 2009 14:50)
Tak co, kdo razí? Budu tam, spíš teda jako doprovod, tak kdyby měl někdo pocit, že se tam bude nudit, se dyžtak ozvěte...sm3 Samozřejmě se vší úctou a respektem, akcička to bude určitě na vysoký úrovni...sm4
Re: Hed Kandi v SaSaZu
(25. 06. 2009 23:15)
Tak dalsi houseparty bych uz asi neustal, takze radeji zajdu do kina na nejakej film sm15
avatar hellman (moderátor)
Re: Hed Kandi v SaSaZu
(26. 06. 2009 03:23)
hed kandi znám tak max z kompilaček, hudba je to parádní a party si myslim bude zrovna taková, ale tentokrát asi bohužel beze mě
Re: Hed Kandi v SaSaZu
(27. 06. 2009 09:04)
Tak jenom stručně:

Hudba - 6/10
Zvuk - 10/10 ...lepší zvuk jsem na žádný klubovce ještě neslyšela
Světla - 9/10
Lidi - 5/10
Bar a personál - 8/10

Super vychytávky: módní přehlídka, tanečnice s "brazilskými" oblečky, pódium tentokrát uprostřed, které se otáčelo (viz SW), a dokonce se dalo vytáhnout nahoru...

Pro mě docela nečekaně povedená akce, vzhledem k tomu, že to byl house, ale takový plážový a chytlavý a ten můžu...sm5
Re: Hed Kandi v SaSaZu
(27. 06. 2009 13:18)
House sice není moje hlavní parketa, ale i v jeho rámci se nacházejí věci, které mi sedí, což je právě případ Hed Kandi. Na party jako takovou jsem byl zvědavej a musím říc, že jsem se nenudil. House s prvky funky a latina, živým doprovodem na saxofon a bicí mě fakt bavil, k tomu ještě ten letní nádech, tanečnice v brazilských oblečcích a podobně, takže nelituju, že jsem nakonec šelsm4 Stage byla řešená zajímavě, konečně jsem viděl i to "ufo" v akcism15 Jo a zvuk byl fakt dobrej a čistej.

Moje fotky najdete zde: [flash2001.rajce.idnes.cz]
Edit: Flash2001 (27. 06. 2009 14:51) (1x)

http://img161.imageshack.us/img161/9636/flashqk7.jpg

"Až bude pokácený poslední strom, až bude poslední řeka otrávená, až bude chycena poslední ryba, tehdy poznáme, že peníze se nedají jíst..."
"Teď, když jsme se naučili létat v povětří jako ptáci a potápět se jako ryby, zbývá už jen jediné - naučit se žít na Zemi jako lidé." (G.B.Shaw)
"Hujer, Metelesku Blesku!"

Nezpomalovat, nezpomalovat, nezpomalovat!!!

[www.myspace.com]
[www.facebook.com]
Housik Offline
Re: Hed Kandi v SaSaZu
(27. 06. 2009 15:04)
Pro ty, co mají rádi muziku, vydávanou už mnoho let pod labelem HED KANDI, to byl včera neskutečný funky housový zážitek, který předčil i ta nejlepší očekávání.... nějaká videa/hudba:

Autor:
Váš email:
Předmět:
Spam prevention:
Please, solve the mathematical question and enter the answer in the input field below. This is for blocking bots that try to post this form automatically.
Question: how much is 3 plus 14?